Recenzia na dotazníkovú  spoločnosť Voissy

Recenzia na Voissy. Vypĺňanie dotazníkov je obľúbeným privyrobením si pre tisíce ľudí. Ide o úplne jednoduchú prácu z domu, pretože dotazníkové spoločnosti zaujímajú len vaše názory. Stačí si urobiť počas dňa chvíľu času a vyplniť dotazník, čo vo väčšine prípadov je možné aj z mobilného telefónu, a teda nemusíte si priamo sadať k PC. Pokiaľ už niekoľko takýchto portálov poznáte, určite pre vás nebude prekvapením, že je na našom trhu veľmi široká ponuka. Jedným z webov, ktoré sa venujú online prieskumom verejnej mienky, je aj voissy.com.

 

Poďme sa na tento spôsob online brigády pozrieť trochu podrobnejšie. Dozviete sa pár základných informácií, ktoré sa môžu hodiť.

 

Voissy panel má za sebou dlhú históriu

Prevádzkovateľom Voissy je SAS Andromeda Smart Softwares so sídlom vo francúzskom meste Marseille. Voissy funguje vo viac ako štyridsiatich krajinách sveta, dostupné je v pätnástich svetových jazykoch vrátane slovenčiny.

Prihlásiť sa môže každý plnoletý záujemca s tým, že medzi 15. a 18. rokom potrebuje súhlas rodiča či zákonného zástupcu. Voissy je teda pre mladších ako pätnásť rokov nedostupné.

 

Slovenská verzia je, samozrejme, dostupná

Ak neovládate cudzie jazyky, nič to. Voissy je k dispozícii aj v slovenskej verzii, ponúka aj niekoľko desiatok ďalších svetových jazykov, nikto teda nie je obmedzený len na angličtinu alebo francúzštinu, ktorá je rodnou rečou autorov tohto portálu.

Ak sa chcete vyjadriť k rôznym otázkam a podporiť výskum verejnej mienky, čo znamená privyrobiť si a pokúsiť sa zlepšiť aj svet okolo seba, máte na to teraz veľmi zaujímavú príležitosť.

 

Formujte svoj svet s Voissy.

osobná franšíza

Ako na registráciu na Voissy?

Samotná registrácia je úplne bezplatná a prebieha jednoducho online, vybaviť ju preto môžete kedykoľvek vo svojom voľnom čase. Za registráciu dostane každý nováčik bonus v podobe 300 bodov, ktorý potom môže premeniť na finančnú odmenu.

A čo bude potrebné uviesť počas registrácie? Sú to len základné osobné údaje, ktoré slúžia na identifikáciu registrovanej osoby. Dôležitý je aj kontaktný e-mail, na ktorý môžu byť zasielané informácie o nových dotazníkoch, ktorým sa môžete v nasledujúcich voľných chvíľach venovať.

 

Dátum narodenia, krstné meno a priezvisko, ale aj poštové smerovacie číslo, to sú údaje, s ktorými sa stretnete v registračnom formulári. Potom si už zvolíte len heslo, s ktorým sa budete prihlasovať.

 

 Ako funguje agentúra Voissy.com.  

 

Ako som už spomenul, na úvod dostanete 300 bodov a čaká na vás aj dotazník, ktorý odhalí základné veci (napr. vyštudované školy, počet detí v domácnosti, domáce zvieratá, cestovanie a pod.). Úvodný dotazník je krátky a nebude vyžadovať žiadne podrobnosti, hotový ho môžete mať už za niekoľko minút – a tým na svojom konte mať základ v podobe 1 000 bodov. A na čo tieto body slúžia? Je to veľmi jednoduché, zmeníte ich totiž za hotovosť a dostanete odmenu za vykonanú prácu.

 

Vo svojom profile po prihlásení uvidíte, aké dotazníky sú aktuálne dostupné. Voissy si vyžiada len úplné minimum vašich osobných dát a nebude dávať príliš osobné otázky.

 

Vyplatenie odmien prebieha veľmi jednoducho

Hoci budete mať nazačiatku 1 000 bodov, výplatné minimum je päť eur. Nato, aby ste dostali podobnú odmenu, musíte nazbierať celkom 4 300 bodov, čo pre nováčikov nemusí byť celkom jednoduchá práca.

Úvodná obrazovka vám ponúkne aj vyplatenie ďalších čiastok, ide o 9 alebo 12 eur s tým, že musíte najskôr nazbierať 7 600 alebo 11 300 bodov. Môže teda trvať pomerne dlho, kým nazbierate body potrebné na prvú výplatu.

 

Kedykoľvek si zobrazíte nazbierané body

V sekcii Body na vás v profile čaká aktuálne hodnotenie, dozviete sa, koľko bodov ste v danej chvíli nazbierali. Pomocou jediného kliknutia môžete kontaktovať podporu a napísať jej správu, potom už stačí len počkať na odpoveď. Asistenčný tím je pripravený a odpovie rýchlo, odpoveď môžete dostať aj do svojho e-mailu.

Voissy vám ponúkne jednoduchý úvodný panel, z ktorého zistíte za pár sekúnd všetko podstatné, pokiaľ ide o aktivitu na vašom účte. A akým spôsobom sa potom nasporená odmena vypláca? K dispozícii je PayPal, teda elektronická peňaženka, ktorá funguje celosvetovo a má za sebou už dve dekády výbornej reputácie. Platba teda môže byť veľmi rýchla, stačí ju iba nastaviť vo veľmi prehľadnom osobnom profile.

 

Voissy má tiež mobilnú aplikáciu

Päťdesiattisíc stiahnutí a takmer päťstovka recenzií, Voissy dostalo na Google Play priemernú známku 3,7 z 5 možných.

 

Pár slov na záver

Ide o jednu z mnohých alternatív na trhu, dotazníky sú veľmi rozšírenou možnosťou privyrobiť si pre všetky vekové skupiny. Avšak pravdou je, že spočiatku treba veľa trpezlivosti, Voissy rozhodne neumožňuje výplatu hneď prvý deň, pretože zbieranie bodov aspoň spočiatku neprebieha príliš rýchlym tempom.

Výplatné minimum je 5 eur, čo je v porovnaní s inými portálmi zameriavajúcimi sa na prieskum verejnej mienky pomerne malá suma.

Registrácia je veľmi krátka, jednoduchá a predovšetkým úplne bezplatná, to ale býva úplným štandardom aj pri mnohých ďalších prieskumných agentúrach. Viac info o Voissy tu.

 

Ak si chcete zarobiť vyplňovaním dotazníkov a ankiet ešte viac, odporúčam prečítať si tento článok – nájdete tam ďalšie firmy, ktoré sa venujú internetovému prieskumu trhu.

Registrácia do viacerých spoločností = viac dotazníkov na vypĺňanie = vyšší zárobok.

 

Ak ste v tejto recenzii nenašli to, čo ste hľadali, skúste si prečítať aj diskusné fórum, tam možno nájdete nejaké zaujímavé informácie k téme.

Už ste sa niekedy stretli so spomínanou spoločnosťou? Ak áno, budem rád, keď sa zapojíte do diskusie a napíšete svoje vlastné skúsenosti.

 

Páči sa vám môj web? Ak áno, odporučte ho svojim priateľom, určite vám budú vďační. Taktiež sa môžete pridať do dvoch facebookových skupín, v ktorých vás budem neustále informovať o nových príležitostiach. Jedna je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v tej druhej zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vas zaujímať:

Diskusná téma: Voissy prieskumy

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok