Lepenie obálok, skladanie pier, ako fungujú tieto ponuky?

Ilustračný obrázok ženskej ako vykonáva prácu z domu.

Žijeme v dobe, kedy je každá korunka (euro) dobrá. Je veľa ľudí, ktorí hľadajú možnosť privyrobiť si, či už sú zamestnaní alebo nie. Môžu to byť mamičky na materskej dovolenke, dôchodcovia, študenti alebo ktokoľvek iný. Veď možno to aj sami poznáte. Máme určitý rodinný rozpočet, ale potrebujeme ešte zaplatiť nejakú tú poistku, hypotéku, výlet pre deti atď. Ani ja nie som výnimkou a po dlhom uvažovaní som sa rozhodol skúsiť prácu na doma. Povedal som si, ale čo, veď skúsiť to môžem, ak sa mi podarí niečo nájsť, budem rád, ak nie, tak to prežijem. Možno to bude len pár eur, a možno to postupom času bude viac. Práca z domu, resp. práca na diaľku, má nepopierateľné výhody. Pre mňa je tou najdôležitejšou časová flexibilita.

 

Ako to (ne)funguje?

Jednou z možností, ako si zarobiť niečo navyše, sú manuálne práce, ako skladanie, lepenie a plnenie obálok, zostavovanie a montáž guličkových pier, hračiek, labutí, kinder vajíčok a rôznych vecí z papiera. Práca je nenáročná a vykonáva sa v pohodlí domova a hoci ide o prácu manuálnu a nezaujímavú, stále sa nájdu ľudia, ktorí sú ochotní ju vykonávať. Nájsť takéto pracovné ponuky nie je žiadny problém. Na rôznych inzertných portáloch sú ich stovky. Od klikania na reklamy, cez skladanie obálok a pier až po kompletizáciu a balenie rôznych výrobkov. Znenie inzerátu je takmer vždy identické: „hľadáme šikovných ľudí na ručnú prácu z domu“ alebo „ponúkame - manuálna práca na doma popri materskej“. Práca z domova je vhodná pre každého, kto má záujem – pre mamičky na materskej dovolenke, dôchodcov, študentov, ľudí s prácou alebo aj pre nezamestnaných. Samozrejme, v inzeráte je ešte vymenované neskutočné množstvo výhod, ktoré daná práca prináša: „ponúkame ručnú prácu z pohodlia domova: výborné platové ohodnotenie, flexibilný pracovný čas.“ Neraz bola sľubovaná odmena aj 1 500 eur. Komu by sa taká práca na pár hodín denne nepáčila. 

 

Ak chcete bližšie informácie o vami vybranej manuálnej práci, musíte napísať e-mail. A teraz nastane prekvapenie. Poverený pán alebo pani vám zašle na váš e-mail dlhú a „zaujímavú“ odpoveď. Zárobky závisia iba od vašej šikovnosti, od toho, koľko času budete práci venovať. Ale aké prekvapenie som mal na mysli? V odpovedi bolo napísané, že ak mám o ponúkanú prácu vážny záujem a chcem ju aj reálne vykonávať, najprv si musím zakúpiť brožúrku s postupmi a materiál na skladanie pier, labutí alebo lepenie obálok. Tak to bol šok. Hneď mi napadlo, prečo mám platiť za niečo, o čom ani neviem, či mi bude doručené. Chvíľku po tom sa objavila druhá varovná myšlienka. Bola to ponuka práce, mali platiť oni mne, nie ja im. Tak o čo vlastne ide? Nie je to podvod? 

Zavádzanie záujemcov

Som človek zvedavý, tak som si našiel pár stránok a zaujímavých diskusií, kde ľudia opisovali svoje skúsenosti s takýmito pracovnými ponukami. Zaujala ma skúsenosť jednej pani, ktorá uvádzala, že tak, ako bolo odpísané mne, aj ona si na začiatok musela zakúpiť informačnú brožúrku a materiál na skladanie. S vidinou zárobku si uvedené veci kúpila. Problém však nastal, keď mala skladačky hotové. Nebol o ne záujem, resp. sama si musela nájsť niekoho, kto by ich od nej odkúpil. Tak milá pani stratila nielen určitú finančnú čiastku, ale aj svoj čas, ktorý mohla využiť iným spôsobom. Ďalší podobný prípad opísala pani, ktorá si dala zaslať brožúrku, za ktorú, samozrejme, aj zaplatila. Brožúrka prišla najprv jedna, potom ďalšia a ďalšia. Takto sa to opakovalo 2 mesiace, až pokým to nezačala riešiť. Za brožúrky, samozrejme, stále musela platiť. Známe sú aj prípady, keď sú podmienky práce zahmlievané. Záujemca o manuálnu prácu v dobrej viere zaplatí za informačné materiály, nakúpi tovar, prípadne zaplatí ešte nejaký ten vstupný poplatok. Následne začne doma pracovať a lepiť, skladať a vypisovať. Teší sa zo svojej práce, ako mu to pekne ide, ale nakoniec zistí, že keď si už tie obálky, perá, labute alebo podobné veci poskladal, musí si pre tento tovar nájsť odberateľa. A tu nastáva vážny problém. Podobných príbehov, v ktorých boli ľudia oklamaní, by sme mohli nájsť neúrekom...

 

Ako zistím, že ide o podvodnú ponuku práce?

Podvodníkov behá po našej planéte celá kopa, a preto treba byť obozretný vo všetkých prípadoch. Je veľa autorov ponúk práce z domova, ktorí chcú na naivite a dôverčivosti ľudí zarobiť. Už na začiatku by malo byť presne vytýčené, čoho sa bude týkať vaša náplň práce a aké budú podmienky pre vyplatenie mzdy. Ak vám niekto ponúka prácu z domova, ale zahmlieva, o čo presne ide, bude za tým niečo iné. Výstražným prstom by pre každého záujemcu o prácu na doma malo byť aj to, keď ste vyzvaný na uhradenie vstupného poplatku alebo si na začiatok máte zakúpiť informačné materiály a tovar. Ako som už spomínal, zamestnávateľ platí zamestnancom a nie naopak. Seriózna firma, ktorá má zisky a zarába prostredníctvom svojich zamestnancov, nepotrebuje, aby zamestnanci platili akékoľvek vstupné poplatky. Dobré je tiež preveriť si ponuku práce na internete. Podľa názvu spoločnosti dnes už vieme zistiť veľa informácií. Zároveň existuje množstvo stránok a fór, kde si ľudia navzájom vymieňajú skúsenosti, prípadne sa môžete opýtať známych, či nemajú nejaké skúsenosti. Zbystriť pozornosť je nutné tiež v prípade, ak vám zamestnávateľ ponúka príliš vysokú odmenu za odvedenú prácu.

Pár slov na záver

Možnosť pracovať z domu je lákavá a určite aj reálna. Dôležité je vedieť nájsť ten správny spôsob a nenechať sa oklamať podvodníkmi. Veľmi obľúbené sú možnosti portálov mikropráce, ako napríklad jaspravim.sk, o ktorom som už písal. Článok si môžete prečítať v sekcii brigáda na domaMohli by sme ho prirovnať k tržnici. Na tomto portáli môžete ponúkať rôzne služby alebo vlastnými rukami vyrobiť nejaké výrobky. Takto máte možnosť privyrobiť si s istotou, že svoje peniaze budete mať skutočne vyplatené. Zároveň sú na ňom uverejnené dopyty po službách. Ak máte nejaký koníček – pletenie svetrov, vyšívanie, výroba ozdôb alebo niečo podobné, môžete inzerovať aj na iných portáloch, ktorých je dosť. Ovládate účtovníctvo alebo administratívu, ste šikovný grafik alebo programátor? Môžete skúsiť svoje vedomosti predať. 

 

Prečítajte si aj článok, ako si privyrobiť popri materskej vypĺňaním dotazníkov. Tento spôsob zárobku na nete je vhodný nielen pre mamičky na materskej dovolenke, ale aj pre študentov, seniorov či zamestnancov. Do kategórie pridávam len spoločnosti, ktoré ponúkajú finančnú odmenu. Ak si teda chcete zarobiť na internete, skúste to s vypĺňaním dotazníkov. Mám s tým len dobré skúsenosti.

 

Ak chcete nájsť nejakú manuálnu prácu na doma, je potrebné sa poriadne porozhliadať a mať dobrý nápad. Tak sa nenechajte odradiť a hľadajte tú správnu cestu pre vás. Verím, že tento článok vám pomôže, aby ste nenaleteli podvodným ponukám.

 

Máte už nejaké skúsenosti s lepením obálok, skladaním pier, labutí a podobne? Ak áno, budem rád, ak napíšete do diskusie a podelíte sa o svoje poznatky so všetkými.

 

V tomto článku nikomu prácu neponúkam, preto mi, prosím, nepíšte, že máte záujem o lepenie a vypisovanie obálok, skladanie pier a iné. Ak máte záujem, prezrite si kategóriu   pracovné ponuky na doma  kde umiestňujem mnou overené ponuky práce na dohodu a hlavne bez poplatkov.

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Potom si skúste pozrieť aj diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií k tejto téme. 

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu).Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Upozorňujem čitateľov na zverejnenie svojej e-mailovej adresy. Ak svoj kontakt zverejníte buď v tejto diskusii, alebo v ktoromkoľvek inom článku, je to na vašu vlastnú zodpovednosť. Moju stránku môžu sledovať rôzni ľudia a nie len tí s čistými úmyslami.

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Lepenie obálok a iné...

Dátum: 14.10.2019

Vložil: Iveta

Titulok: madarka123@azet.sk

Dobry den mala by som záujem o prácu skladanie pier alebo obálok.Som na materskej.

Dátum: 03.10.2019

Vložil: Klaudia

Titulok: praca na doma

Dobrý deň mala by som záujem,skladať obalky alebo pera..

Dátum: 26.09.2019

Vložil: Ĺudmila

Titulok: zarobok popri materskej

Dobrý deň hľadám prácu na doma je to jedno čo to bude hlavné nech sa nenudím .môj mail. ludka1691@azet.sk

Dátum: 22.09.2019

Vložil: Judita

Titulok: praca na doma

Pekný deň, mala by som záujem o prácu na doma

Dátum: 19.09.2019

Vložil: vlasta

Titulok: 19.9

mala bi som zaujem o pracu na doma

Dátum: 15.09.2019

Vložil: Veronika

Titulok: 15.09

Mam zaujem o lepenie obalok

Dátum: 07.09.2019

Vložil: Jozefa

Titulok: 0902138325

Hľadám prácu na doma skladanie pier alebo lepenie obálok alebo hocijakú prácu na doma dakujem

Dátum: 02.09.2019

Vložil: Nata611@azet.sk

Titulok: Mam záujem

O skladanie papiera

Dátum: 01.09.2019

Vložil: Adriana

Titulok: Práca na doma

Dobrý deň prajem hľadám si prácu na doma lepenie obálok,skladanie pier niečo takéto o katalogoví predaj nemám záujem Ďakujem

Dátum: 15.07.2019

Vložil: Kristína

Titulok: Hľadám prácu na doma

Dobrý deň mala by som záujem o prácu na doma . Vopred ďakujem

Dátum: 20.06.2019

Vložil: Lenka

Titulok: manuálne práce

Dobrý deň. Mala by som záujem o lepenie obálok a podobné..Ďakujem

Dátum: 17.06.2019

Vložil: Monika Pelikán

Titulok: Zena

Mám záujem o prácu na doma.

Dátum: 01.06.2019

Vložil: Simca

Titulok: Doma

Chcela by som prácu na doma.chcem si privyrobiť počas materskej

Dátum: 01.05.2019

Vložil: Eva

Titulok: Praca

Mam záujem o lepenie obálok 0919266204

Dátum: 28.05.2019

Vložil: Katarina

Titulok: Re:Praca

Mam zaujem.o pracu na doma

Dátum: 30.04.2019

Vložil: Ilona

Titulok: Práca na doma

Mám záujem o lepenie obalok a pier. Bohužiaľ mám zlú skúse nost s prácou na doma práve s lepením obalok :( naletela som podvodníkom za poplatpk 10€ vopred peniažky sa posielali na naborkisikova@gmail.com,
S prianím pekného dňa Ing. Viera Kišiková
WM Agentúra, s.r.o.
Štefánikova 1516/11
066 01 Humenné
IČO: 50469665
DIČ: 2120344006
IČ DPH: SK2120344006

Bohužiaľ adresa bola vždy ina kedykoľvek dali ponuku meno ostalo ale adresa bola vždy iná :(

Preto by som rada poprosila iba overenú ponuku
ďakujem

fussiova @freemail.hu

Dátum: 30.08.2019

Vložil: Katarína

Titulok: Re:Práca na doma

nereagujte na pracovné ponuky z emailovej adresy naborkisikova@gmail.com
podpisuje sa Ing. Viera Kišíková, vystupuje vždy za inú firmu, samozrejme daná firma o jej aktivitách netuší. Vyberá si mená serióznych firiem, aby vyzerala ponuka dôveryhodne. Číslo účtu, na ktoré chce aby ste poslali peniaze tiež nepatrí firme za ktorú sa vydáva.

Dátum: 26.04.2019

Vložil: Marek

Titulok: Hľadám prácu

Dobrý deň mal by som záujem o lepenie obálok ..

Dátum: 22.04.2019

Vložil: Miroslav frastia

Titulok: Mal by som záujem o pracu na doma.lepenie obalok,skladanie pier.

0948313153

Dátum: 04.08.2019

Vložil: Jarmila

Titulok: Re:Mal by som záujem o pracu na doma.epenie obalok,skladanie pier.

Autu aj registračné poplatky

Dátum: 26.09.2019

Vložil: Ĺudmila

Titulok: Re:Re:Mal by som záujem o pracu na doma.epenie obalok,skladanie pier.

Mam zaujem momentalné som na materskej

Dátum: 13.04.2019

Vložil: Milan

Titulok: manualne prace

Dobry den mal by som zaujem o prácu skladanie pier a lepenie obalok poprosim viac info Dakujem.

Dátum: 04.04.2019

Vložil: Alexandra

Titulok: Manuálne práce

Dobrý deň mala by som záujem o manuálnu prácu na doma.Dakujem

Dátum: 18.03.2019

Vložil: Sibylla

Titulok: Manuálne prace

Dobrý deň.Mala by som záujem o akúkoľvek manuálnu prácu na doma.Poprosim info.Ďakujem

Dátum: 18.03.2019

Vložil: Sibylla

Titulok: Re:Manuálne prace

Na email sibylla.zajtkova1@gmail.com

Dátum: 02.03.2019

Vložil: Scarlett žákovičová

Titulok: Bíňa

Dobry den mala by som zaujem o pracu na doma lepenie obalok zakovicscarlett@azet.sk

Dátum: 02.03.2019

Vložil: Scarlett žákovičová

Titulok: Bíňa

Dobry den mala by som zaujem o pracu na doma lepenie obalok

Dátum: 28.02.2019

Vložil: Vierka

Titulok: 0940810990

Dobrý deň.Mam zaujem o manualnu pracu na doma.

Dátum: 25.02.2019

Vložil: Vierka

Titulok: Manualna praca na doma

Dobry den.Mam zaujem o pracu skladanie pier aj ine... . Poprosim info. virunia22@gmail.com. Vopred diakujem.

Dátum: 23.02.2019

Vložil: Samuel

Titulok: manuálna práca na doma

Zdravím , hľadám si manuálnu prácu na doma- 0944 152 331

Dátum: 31.01.2019

Vložil: monika

Titulok: .

mam zaujem moncsi19920426@gmail.com

Dátum: 27.01.2019

Vložil: Ilona

Titulok: Praca na doma

Dobry den mala by som zaujem o pracu na doma lepenie obalok skladanie pier . vopret dziakujem.moj e- mail. ilonacicha12@centrum.sk

Dátum: 23.01.2019

Vložil: Renáta Krascsenicsova

Titulok: Mama zaujem

O skladanie pier Kinder vajicok. Lepenie obalok

Dátum: 16.01.2019

Vložil: Katka

Titulok: Praca na doma

Mam zaujem o skladanie pier,obalok,krabic,dakujem vopred.za odpobed

Dátum: 22.11.2018

Vložil: Frantisek

Titulok: Hladam pracu.

Hladam pracu na doma bez vstupnych popladkov.moze byť aj manualna.hlavne seriozna.Dakujem.

Dátum: 22.11.2018

Vložil: Frantisek 0950262295

Titulok: Re:Hladam pracu.

Hladam serioznu pracu na doma.bez vstupnych popladkov.môže byť aj manualna.dakujem za ponuky.tc.0950262295.

Dátum: 13.11.2018

Vložil: Denisa

Titulok: manualne prace

mam zaujem o skladanie obalok ,pier

Dátum: 13.11.2018

Vložil: Denisa 0903 268 315

Titulok: Re:manualne prace

mam zaujem o skladanie obalok,pier
dakujem

Dátum: 17.10.2018

Vložil: Jana

Titulok: 0902554496

Mam zaujem o lepenie obalok

Dátum: 26.10.2018

Vložil: Barbora

Titulok: Re:0902554496

Mozem sa spytat aj sa vam ozvali alebo je to len zavadzanie ludi

Dátum: 12.10.2018

Vložil: Michalea

Titulok: Saklane

Dobrý deň .malá by som záujem o prácu na dom lepenie obálok a skladanie pier prosím ifo ďakujem

Dátum: 05.09.2019

Vložil: Maria

Titulok: Re:Saklane

Dobri den mam zaujem o pracu na doma

Dátum: 11.09.2018

Vložil: ada

Titulok: adena82@azet.sk

Dobrý de mala by som zaujem o lepenie obalok dakujem

Dátum: 25.08.2018

Vložil: Petronela

Titulok: 0918399018

Hladam si pracu na doma lepenie obalok alebo nieco take, potrebujem si privyrobit, dakuhem vopred

Dátum: 27.07.2018

Vložil: Antonovici

Titulok: Práca na doma

Dobrý deň mám seriózny záujem o pracu na doma lepenie obalok, skladanie atď... kontakt č.0949500611...alebo mail: angelika.antonovici1@gmail.com ... Ďakujem

Dátum: 19.07.2018

Vložil: Dana cinova

Titulok: Lepene obalok

Mám záujem o prácu

Dátum: 12.07.2018

Vložil: D.R.B

Titulok: Pozor - nenaleťte!

P.S.: Zabudol som pomenovať toho "skvelého ponúkateľa", aby Ste neboli oklamaní aj Vy ostatní: výroba-předmětu.cz, - upomínkových předmětu - Tinotrex

Dátum: 12.07.2018

Vložil: D.R.B

Titulok: Pozor - nenaleťte!

K ponukám práci "na doma", si dávajte pozor aj na recenzie! - Mnohé z nich môžu byť falošné! - Vymyslené samotným "ponúkateľom" práce "na doma" a tiež aj cenzúrované! (Mám osobnú skúsenosť, že keď som chcel recenzovať svoju skutočnú skúsenosť s ich ponukou (nebola to chvála) takúto recenziu mi vôbec neuverejnilo a už pri odosielaní sa objavila informácia, že musí čakať na schválenie ich administrátorom! (Čo iné je to než podvod a cenzúra?!)

Dátum: 27.06.2018

Vložil: Miriama Dzurkova

Titulok: +421948690893

Mam zaujem o prácu akúkoľvek na doma !!

Dátum: 26.06.2018

Vložil: DarnaVasovcakova

Titulok: Mierova 74 Humenne

mam zaujemskladat a lepit obalky0908193698

Dátum: 26.06.2018

Vložil: DarnaVasovcakova

Titulok: Mierova 74 Humenne

mam zaujemskladat a lepit obalky

Dátum: 26.06.2018

Vložil: DarnaVasovcakova

Titulok: Re:Mierova 74 Humenne

som na invalidnom dochodku

Dátum: 22.06.2018

Vložil: D. R. B.

Titulok: Pozor! Nenaleťte!

Dobrý deň, chcem sa s Vami podeliť o svoje skúsenosti s "prácou na doma".

Dajte si pozor, aby Ste nenaleteli podvodníkom, ktorých je žiaľ väčšina než tých čestných a serióznych.

Dajte si pozor najmä na tie ponuky, ktoré: žiadajú uhradiť nejaký vstupný či nejako inak nazvaný poplatok, nekomunikujú s Vami čestne, otvorene alebo len jalovo, zamhlievajú svoje odpovede, nepovedia či neodpovedia Vám na všetko, nechcú sa nepredstaviť a podobne! Lákajú Vás, chcú aby Ste aj Vy lákali pre nich Vašich známych, kamarátov, rodinu, sľubujú Vám veľké zisky, pričom ani nemusíte mať potrebné vedomosti, zručnosti!

Konkrétne mám skúsenosti so spoločnosťami (firmami): ZFP Group akadémia a "výroba předmětu, - manuální práce na doma" Tinotrex!

1: ZFP Group akadémia: Ide o spoločnosť ktorá funguje na princípe MLM (multi level marketing), t.j. lákajú Vás na ich prednášky, školenia ktoré sa musia zaplatiť s tým, že Vám potom za dokončené sedenia na nich vrátia späť. Chcú aby Ste pre nich nalákali aj svojich známych, kamarátov, rodinu...Potom Vás učia ako ošklbávať svoju rodinu, priateľov a známych, cudzích ľudí a navzájom! dokonca mám u nich podozrenie na - finančnú sektu! (Mne dokonca klamali do očí!) Iba som pri nich a pre nich prišiel o peniaze!

2: Tinotrex, (výroba předmětu - mnuální práce na doma): Zo začiatku sa zdali byť ako tak dôveryhodnými, ale na koniec, som pri nich a pre nich len prišiel o peniaze! Výrobný materiál ktorý mi poslali bol veľmi, veľmi predražený oproti vstupnému poplatku! Za prácu mi ani nezaplatili, lebo nebola podľa nich nekvalitná (čo je samozrejmé), ale viac mi ďalší materiál neposlali, hoci mi zaslali inšpekčný list s upozornením na chyby, veď práve po tom by som ich už nerobil! (nikto učený z neba nespadol!) dokonca mi s nimi začala viaznuť komunikácia čo predtým bola bezproblémová. Až po neúnavnejšom kontaktovaní, mi odpísali, že ak to chcem skúsiť znova, musím sa znova zaregistrovať ako 1 raz a znova uhradiť ten veľmi predražený poplatok!

Dátum: 14.06.2018

Vložil: Valéria

Titulok: Práca na doma

Dobrý deñ mám záujem o lepenie obálok sklad.pier na doma čo kolvek ďakujem 0915204359

Dátum: 03.10.2018

Vložil: Maria

Titulok: Re:Práca na doma

Mam záujem o tu prácu poprosím info

Dátum: 10.06.2018

Vložil: Ján Vlársky

Titulok: Mám záujem o akúkoľvek prácu na doma som dôchodca

Kontaktujte ma na tel. č.0948 358 035

Dátum: 05.06.2018

Vložil: Zuzana Valenčíková

Titulok: Skladanie pier

Bola by som velice rada,keby mi niekto ponukol pracu. Dakujem

Dátum: 03.06.2018

Vložil: Anna

Titulok: Manualna práca

Dobrý mám záujem o skladanie pier kontaktujte ma na čísle 0950221594

Dátum: 03.06.2018

Vložil: Eva Plešová

Titulok: Mám záujem o prácu

Mám bohaté skúsenosti , skladanie , balenie ...moje číslo 0949 419 798

Dátum: 03.06.2018

Vložil: Eva plešová

Titulok: Mám záujem o akúkoľvek pracu na doma

Plesova@azet.sk

Dátum: 31.05.2018

Vložil: Lucia

Titulok: 0911308208

Cem vedieť ocosajedna odpiste mi cakam ginova pravu odpiste mi

Dátum: 04.06.2018

Vložil: Lucia

Titulok: Re:0911308208

Cem robiť alebo nivem cojeto práca doma odoite mi cakam odpustenie mi ginova

Dátum: 25.05.2018

Vložil: Mariana P

Titulok: Zaujem o pracu

Dobri den mam zaujemo skladanie pier na doma.

Dátum: 25.05.2018

Vložil: Admin

Titulok: Re:Zaujem o pracu

Dobrý deň.

Sledujte prosím túto kategóriu
https://www.pracanadoma-skusenosti.eu/ponuky-prace-na-doma/

Pridávam tam všetky ponuky, ktoré nájdem na internete, a ktoré je možné vykonávať z pohodlia domova. Časom sa tam určite objaví aj niečo ohľadne manuálnej práce.

Dátum: 01.09.2019

Vložil: Nata611@azet.sk

Titulok: Re:Re:Zaujem o pracu

Mam záujem o lepenie obálok

Dátum: 25.05.2018

Vložil: Maria

Titulok: hladam pracu

Mam skusenosti so skladanim labudi a chcela by som skusit nieco nove,napr.skladanie pier,kinderok a obalok.Dakujem

Dátum: 04.06.2018

Vložil: Lucia

Titulok: Ginova

Ano

Dátum: 04.06.2018

Vložil: Lucia

Titulok: Ginova

Penaze dostanem frt nie áno koľko dostanem odoite mi cakam

Dátum: 30.09.2019

Vložil: Martin

Titulok: Re:Ginova

https://linkvertise.net/ac/46370

Dátum: 25.05.2018

Vložil: Timea

Titulok: manualne prace

Dobry den. Mala by som zaujem o pracu lepenie obalok, skladanie pier.poprosim viac info. Dakujem

Dátum: 25.05.2018

Vložil: Admin

Titulok: Re:manualne prace

Odporúčam sledovať sekciu „ponuky práce na doma“, kde zverejňujem všetky ponuky, ktoré nájdem na internete.

Viac tu:
https://www.pracanadoma-skusenosti.eu/ponuky-prace-na-doma/

Možno sa tam časom objaví aj niečo ohľadne manuálnych prác.

Pridať nový príspevok