Lepenie obálok, skladanie pier, ako fungujú tieto ponuky?

Ilustračný obrázok ženskej ako vykonáva prácu z domu.

Žijeme v dobe, kedy je každá korunka (euro) dobrá. Je veľa ľudí, ktorí hľadajú možnosť privyrobiť si, či už sú zamestnaní alebo nie. Môžu to byť mamičky na materskej dovolenke, dôchodcovia, študenti alebo ktokoľvek iný. Veď možno to aj sami poznáte. Máme určitý rodinný rozpočet, ale potrebujeme ešte zaplatiť nejakú tú poistku, hypotéku, výlet pre deti atď. Ani ja nie som výnimkou a po dlhom uvažovaní som sa rozhodol skúsiť prácu na doma. Povedal som si, ale čo, veď skúsiť to môžem, ak sa mi podarí niečo nájsť, budem rád, ak nie, tak to prežijem. Možno to bude len pár eur, a možno to postupom času bude viac. Práca z domu, resp. práca na diaľku, má nepopierateľné výhody. Pre mňa je tou najdôležitejšou časová flexibilita.

 

Ako to (ne)funguje?

Jednou z možností, ako si zarobiť niečo navyše, sú manuálne práce, ako skladanie, lepenie a plnenie obálok, zostavovanie a montáž guličkových pier, hračiek, labutí, kinder vajíčok a rôznych vecí z papiera. Práca je nenáročná a vykonáva sa v pohodlí domova a hoci ide o prácu manuálnu a nezaujímavú, stále sa nájdu ľudia, ktorí sú ochotní ju vykonávať. Nájsť takéto pracovné ponuky nie je žiadny problém. Na rôznych inzertných portáloch sú ich stovky. Od klikania na reklamy, cez skladanie obálok a pier až po kompletizáciu a balenie rôznych výrobkov. Znenie inzerátu je takmer vždy identické: „hľadáme šikovných ľudí na ručnú prácu z domu“ alebo „ponúkame - manuálna práca na doma popri materskej“. Práca z domova je vhodná pre každého, kto má záujem – pre mamičky na materskej dovolenke, dôchodcov, študentov, ľudí s prácou alebo aj pre nezamestnaných. Samozrejme, v inzeráte je ešte vymenované neskutočné množstvo výhod, ktoré daná práca prináša: „ponúkame ručnú prácu z pohodlia domova: výborné platové ohodnotenie, flexibilný pracovný čas.“ Neraz bola sľubovaná odmena aj 1 500 eur. Komu by sa taká práca na pár hodín denne nepáčila. 

 

Ak chcete bližšie informácie o vami vybranej manuálnej práci, musíte napísať e-mail. A teraz nastane prekvapenie. Poverený pán alebo pani vám zašle na váš e-mail dlhú a „zaujímavú“ odpoveď. Zárobky závisia iba od vašej šikovnosti, od toho, koľko času budete práci venovať. Ale aké prekvapenie som mal na mysli? V odpovedi bolo napísané, že ak mám o ponúkanú prácu vážny záujem a chcem ju aj reálne vykonávať, najprv si musím zakúpiť brožúrku s postupmi a materiál na skladanie pier, labutí alebo lepenie obálok. Tak to bol šok. Hneď mi napadlo, prečo mám platiť za niečo, o čom ani neviem, či mi bude doručené. Chvíľku po tom sa objavila druhá varovná myšlienka. Bola to ponuka práce, mali platiť oni mne, nie ja im. Tak o čo vlastne ide? Nie je to podvod? 

osobná franšíza

Zavádzanie záujemcov

Som človek zvedavý, tak som si našiel pár stránok a zaujímavých diskusií, kde ľudia opisovali svoje skúsenosti s takýmito pracovnými ponukami. Zaujala ma skúsenosť jednej pani, ktorá uvádzala, že tak, ako bolo odpísané mne, aj ona si na začiatok musela zakúpiť informačnú brožúrku a materiál na skladanie. S vidinou zárobku si uvedené veci kúpila. Problém však nastal, keď mala skladačky hotové. Nebol o ne záujem, resp. sama si musela nájsť niekoho, kto by ich od nej odkúpil. Tak milá pani stratila nielen určitú finančnú čiastku, ale aj svoj čas, ktorý mohla využiť iným spôsobom. Ďalší podobný prípad opísala pani, ktorá si dala zaslať brožúrku, za ktorú, samozrejme, aj zaplatila. Brožúrka prišla najprv jedna, potom ďalšia a ďalšia. Takto sa to opakovalo 2 mesiace, až pokým to nezačala riešiť. Za brožúrky, samozrejme, stále musela platiť. Známe sú aj prípady, keď sú podmienky práce zahmlievané. Záujemca o manuálnu prácu v dobrej viere zaplatí za informačné materiály, nakúpi tovar, prípadne zaplatí ešte nejaký ten vstupný poplatok. Následne začne doma pracovať a lepiť, skladať a vypisovať. Teší sa zo svojej práce, ako mu to pekne ide, ale nakoniec zistí, že keď si už tie obálky, perá, labute alebo podobné veci poskladal, musí si pre tento tovar nájsť odberateľa. A tu nastáva vážny problém. Podobných príbehov, v ktorých boli ľudia oklamaní, by sme mohli nájsť neúrekom...

 

Ako zistím, že ide o podvodnú ponuku práce?

Podvodníkov behá po našej planéte celá kopa, a preto treba byť obozretný vo všetkých prípadoch. Je veľa autorov ponúk práce z domova, ktorí chcú na naivite a dôverčivosti ľudí zarobiť. Už na začiatku by malo byť presne vytýčené, čoho sa bude týkať vaša náplň práce a aké budú podmienky pre vyplatenie mzdy. Ak vám niekto ponúka prácu z domova, ale zahmlieva, o čo presne ide, bude za tým niečo iné. Výstražným prstom by pre každého záujemcu o prácu na doma malo byť aj to, keď ste vyzvaný na uhradenie vstupného poplatku alebo si na začiatok máte zakúpiť informačné materiály a tovar. Ako som už spomínal, zamestnávateľ platí zamestnancom a nie naopak. Seriózna firma, ktorá má zisky a zarába prostredníctvom svojich zamestnancov, nepotrebuje, aby zamestnanci platili akékoľvek vstupné poplatky. Dobré je tiež preveriť si ponuku práce na internete. Podľa názvu spoločnosti dnes už vieme zistiť veľa informácií. Zároveň existuje množstvo stránok a fór, kde si ľudia navzájom vymieňajú skúsenosti, prípadne sa môžete opýtať známych, či nemajú nejaké skúsenosti. Zbystriť pozornosť je nutné tiež v prípade, ak vám zamestnávateľ ponúka príliš vysokú odmenu za odvedenú prácu.

Pár slov na záver

Možnosť pracovať z domu je lákavá a určite aj reálna. Dôležité je vedieť nájsť ten správny spôsob a nenechať sa oklamať podvodníkmi. Veľmi obľúbené sú možnosti portálov mikropráce, ako napríklad jaspravim.sk, o ktorom som už písal. Článok si môžete prečítať v sekcii brigáda na domaMohli by sme ho prirovnať k tržnici. Na tomto portáli môžete ponúkať rôzne služby alebo vlastnými rukami vyrobiť nejaké výrobky. Takto máte možnosť privyrobiť si s istotou, že svoje peniaze budete mať skutočne vyplatené. Zároveň sú na ňom uverejnené dopyty po službách. Ak máte nejaký koníček – pletenie svetrov, vyšívanie, výroba ozdôb alebo niečo podobné, môžete inzerovať aj na iných portáloch, ktorých je dosť. Ovládate účtovníctvo alebo administratívu, ste šikovný grafik alebo programátor? Môžete skúsiť svoje vedomosti predať. 

 

Prečítajte si aj článok, ako si privyrobiť popri materskej vypĺňaním dotazníkov. Tento spôsob zárobku na nete je vhodný nielen pre mamičky na materskej dovolenke, ale aj pre študentov, seniorov či zamestnancov. Do kategórie pridávam len spoločnosti, ktoré ponúkajú finančnú odmenu. Ak si teda chcete zarobiť na internete, skúste to s vypĺňaním dotazníkov. Mám s tým len dobré skúsenosti.

 

Ak chcete nájsť nejakú manuálnu prácu na doma, je potrebné sa poriadne porozhliadať a mať dobrý nápad. Tak sa nenechajte odradiť a hľadajte tú správnu cestu pre vás. Verím, že tento článok vám pomôže, aby ste nenaleteli podvodným ponukám.

 

Máte už nejaké skúsenosti s lepením obálok, skladaním pier, labutí a podobne? Ak áno, budem rád, ak napíšete do diskusie a podelíte sa o svoje poznatky so všetkými.

 

V tomto článku nikomu prácu neponúkam, preto mi, prosím, nepíšte, že máte záujem o lepenie a vypisovanie obálok, skladanie pier a iné. Ak máte záujem, prezrite si kategóriu   pracovné ponuky na doma  kde umiestňujem mnou overené ponuky práce na dohodu a hlavne bez poplatkov.

 

Ak hľadáte nejaký reálny zárobok, ktorý má zmysel, potom určite odporúčam prečítať si aj článok Seriózne a overené spoločnosti, ktoré ponúkajú reálnu možnosť, ako si zarobiť nejaké peniaze na nete. Nie je to bezobsažné táranie, v článku nájdete niekoľko reálnych stránok. Skúste sa pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Potom si skúste pozrieť aj diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií k tejto téme. 

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu).Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Upozorňujem čitateľov na zverejnenie svojej e-mailovej adresy. Ak svoj kontakt zverejníte buď v tejto diskusii, alebo v ktoromkoľvek inom článku, je to na vašu vlastnú zodpovednosť. Moju stránku môžu sledovať rôzni ľudia a nie len tí s čistými úmyslami.

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Lepenie obálok a iné...

Dátum: 13.05.2024

Vložil: Romana

Titulok: Hľadám prácu na doma manuálnu

Dobrý deň prajem mala by som záujem o prácu na doma lepenie obálok skladanie pier alebo skladanie kinder vajíčok a podobne prace ďakujem za všetky ponuky

Dátum: 09.05.2024

Vložil: dakany.endre@gmail.com

Titulok: Naliehavá ponuka pôžičky.

Ponuka pôžičky. E-mail: dakany.endre@gmail.com

Potrebujete osobný úver, investičný úver, dovolenkový úver, podnikateľský úver, študentský úver, úver na bývanie alebo akýkoľvek iný typ úveru? Ponúkame pôžičky s úrokovou sadzbou 2%. Ponúkame lacné pôžičky od 2 000 eur do 100 000 000 eur. Pre viac informácií nás kontaktujte e-mailom: (dakany.endre@gmail.com).

Naliehavá ponuka pôžičky.

Dátum: 19.04.2024

Vložil: richardcosmos5@gmail.com

Titulok: Bezpečný a rýchly úver: richardcosmos5@gmail.com

Bezpečný a rýchly úver: richardcosmos5@gmail.com

Dátum: 19.04.2024

Vložil: dakany.endre@gmail.com

Titulok: Ponuka pôžičky . E-mail: dakany.endre@gmail.com

Ponuka pôžičky . E-mail: dakany.endre@gmail.com

Dátum: 19.04.2024

Vložil: Endre

Titulok: Ponuka pôžičky . E-mail: dakany.endre@gmail.com

Ponuka pôžičky . E-mail: dakany.endre@gmail.com

Potrebujete osobnú pôžičku, investičnú pôžičku, dovolenkovú pôžičku, podnikateľskú pôžičku, študentskú pôžičku, pôžičku na bývanie alebo akýkoľvek druh pôžičky? Ponúkame pôžičky s 2% úrokovou sadzbou. Ponúkame výhodné pôžičky od 2 000 eur do 100 000 000 eur. Kontaktujte nás e-mailom: (dakany.endre@gmail.com) pre viac informácií.

Naliehavá ponuka pôžičky.

Dátum: 16.03.2024

Vložil: Veronika

Titulok: Môj email, taja-1994-taja@azet.sk

Dobrý deň mala by som záujem o prácu. Je to ešte aktuálne.

Dátum: 18.01.2024

Vložil: Endre

Titulok: dakany.endre@gmail.com

Potrebujete úver? V takom prípade pošlite e-mail na adresu: dakany.endre@gmail.com

Potrebujete úver? osobné pôžičky? podnikateľský úver? vzájomné? Poľnohospodárstvo a projektové financovanie, RÝCHLE PÔŽIČKY. Potrebujete pôžičku na splatenie svojich dlhov, zaplatenie účtov alebo začatie dobrého podnikania? ? Ponúkame všetky typy pôžičiek s 2% úrokom! Kontaktná e-mailová adresa: (dakany.endre@gmail.com)

Naliehavá ponuka pôžičky.

Dátum: 27.01.2024

Vložil: Blažena Kolmanová

Titulok: Re:dakany.endre@gmail.com

Prosím vás pekne hľadám prácu na doma niečo skladanie lepenie obálok alebo prepisovanie čísla alebo niečo môj email bbb1011997@gmail.com

Dátum: 16.01.2024

Vložil: Hana

Titulok: 16.1.2024

Mam zaujem o lepenie obalok alebo skadanie pier

Dátum: 28.12.2023

Vložil: Martina

Titulok: Práca na doma

Dobrý deň mám záujem o prácu z domu lepenie obálok,skladanie pier atď môj email : bebosko@azet.sk

Dátum: 16.03.2024

Vložil: Eva

Titulok: Re:Práca na doma

Dobrý deň.Mám záujem o prácu z domu, lepenie obálok ,skladanie pier....

Dátum: 29.11.2023

Vložil: Lepenie a skladanie

Titulok: Práca na doma

Môj email: iveta2566@centrum.cz

Dátum: 27.12.2023

Vložil: Silvia

Titulok: Re:Práca na doma

Jó napot borítékok hajtogatása, ragasztása érdekelne. hát, köszönöm

Silvia02272022@gmail.com

Dátum: 29.11.2023

Vložil: Lepenie a skladanie

Titulok: Práca na doma

Dobrý večer mal by som záujem o skladanie a lepenie obálok. Ďakujem

Dátum: 23.11.2023

Vložil: Jozef

Titulok: Akakoľvek práca na doma

Oprava:

Dobrý deň, omylom som zaslal príspevok na Vašu stránku s chybným kontaktným mailom. Mail v tomto príspevku, je už v poriadku. Za chybu sa ospravedlňujem. Poteší ma akákoľvek seriózna ponuka. S pozdravom Jozef.

Mam zaujem o pracu na doma. Lepenie obálok, alebo o skladanie pier.

Ďakujem za skorú odpoveď.

Môj mail je jominow@gmail.com

Dátum: 23.11.2023

Vložil: Jozef

Titulok: Akákoľvek práca na doma

Mam zaujem o pracu na doma. Lepenie obalok, alebo o skladanie pier.

Ďakujem za skoru odpoved.

Môj mail je jomonow@gmail.com

Dátum: 21.11.2023

Vložil: Ibolya Samkova

Titulok: Práca na doma
Mám záujem o skladanie pier. samkovaiboja@gmail.com

Dátum: 12.11.2023

Vložil: Martin

Titulok: Mám záujem

Poprosím o kontaktovanie , máme záujem, martinmikula22222@gmail.com

Dátum: 10.08.2023

Vložil: Denisa

Titulok: Práca na doma

Info prosím. Email denisza962@gmail.com

Dátum: 10.08.2023

Vložil: Denisa

Titulok: Práca na doma

Info prosím.

Dátum: 20.02.2024

Vložil: Nikola

Titulok: Re:Práca na doma

Mám záujem o prácu na doma

Dátum: 05.07.2023

Vložil: Blažena

Titulok: Kolmanová

Dobrý deň som mamička s 5 deťmi a hľadám prácu na doma ako skladať obálky alebo perá .. môj email je bbb1011997@gmail.com keď máte nejakú prácu prosím napíšte mi budem rada ...

Dátum: 05.05.2023

Vložil: Sona colnikova

Titulok: Skladat obalky

Mam zaujem o pracu z domu

Dátum: 04.10.2023

Vložil: Andrea

Titulok: Re:Skladat obalky

Mám záujem

Dátum: 10.03.2023

Vložil: Daniela

Titulok: Základné vzdelanie

Dobrý mala bi som záujem u túto prácu môžem poprosiť info dakujem

Dátum: 02.02.2024

Vložil: Kristína

Titulok: stredná odborná

akákol´vek práca na doma
kristinajezsoova2@gmail.com

Dátum: 05.02.2023

Vložil: Renáta

Titulok: manuál

Zdravým nemám záujem o žiadnu prácu klamári heeehehe.

Dátum: 17.01.2023

Vložil: Patrik

Titulok: Pokuspatrik@gmail.com

Mam záujem o prácu na doma.

Dátum: 28.11.2022

Vložil: Dominika

Titulok: mam záujem prácu

moje číslo je 0951810209 budem rada keď sa ozvete ďakujemDátum: 28.11.2022

Vložil: Dominika

Titulok: mam záujem prácu

mam záujem o prácu na doma som matka na matarskej

Dátum: 27.11.2022

Vložil: Helga

Titulok: Skladanie pier a obalky

Dobrý deň mám záujem o vašu pracu dám Vám mob. Čislo veĺmy pekne ďakujem keď zavoláte.Veĺmy potrebujem pracu ešte raz vám ďakujem.0950 230 679

Dátum: 13.12.2022

Vložil: Helga

Titulok: Re:Skladanie pier a obalky

Každý druhý týždeň môžete posielať pracu ďakujem

Dátum: 20.09.2022

Vložil: Klara Nagyova

Titulok: Bc

Hľadám si prácu na doma

Dátum: 27.11.2022

Vložil: Katarína Briestenska

Titulok: Re:Bc

Dobry den mame pre vas Pracu na doma ,jedna sa o balenie blišie info na https://www.facebook.com/jana.hudecova.1654

Dátum: 28.11.2022

Vložil: Jarka

Titulok: Re:Re:Bc

Dobrý deň mám záujem o manuálnu prácu z domu... Za odpoveď vopred ďakujem... Pracovné ponuky polievať na emailovú adresu nagyova.j@atlas.sk

Dátum: 05.07.2023

Vložil: Blažena Kolmanová

Titulok: Re:Re:Bc

Dobrý deň prosím o akú prácu sa jedná prosím napíšte či je ešte voľná na email bbb1011997@gmail.com


Ďakujem vám

Dátum: 05.07.2023

Vložil: Blažena Kolmanová

Titulok: Re:Re:Bc

Dobrý deň prosím o akú prácu sa jedná prosím napíšte či je ešte voľná na email bbb1011997@gmail.com


Ďakujem vám

Dátum: 19.09.2022

Vložil: maja

Titulok: praca na doma

mam zaujem o pracu na doma

Dátum: 27.07.2022

Vložil: Tomáš

Titulok: tomas120700@gmail.com

Hľadám prácu na doma lepenie a skladanie pier.

Dátum: 22.07.2022

Vložil: Lucia

Titulok: sutvajovalucia@gmail.com

Dobry den, mala by som zaujem o pracu na doma. Dakujem

Dátum: 16.05.2022

Vložil: Daniela

Titulok: Základné vzdelanie

Mala bisom zaujem o prácu na doma

Dátum: 31.05.2022

Vložil: Anita Tothova Kovacova

Titulok: Re:stredna skola

Chcela by som robit doma

Dátum: 04.05.2022

Vložil: Eugenia

Titulok: Práca na doma

Mala by som záujem o lepenie obálok a skladanie pier

Dátum: 06.04.2022

Vložil: Blažena

Titulok: Mám záujem

O prácu na doma lepenie obálok alebo skladanie pier email kolmanovablazena@gmail.com. ďakujem

Dátum: 03.06.2022

Vložil: Lucia

Titulok: Re:Mám záujem

Dobrý deň mala by som záujem o túto prácu môžem vás poprosiť o bližšie informácie ďakujem

Dátum: 08.08.2023

Vložil: Marta

Titulok: Re:Re:Mám záujem

Dobrý večer mam zaujem pracu na doma nemám pracu tak bisom bola rada keď mi odpisete ďakujem

Dátum: 06.04.2022

Vložil: Monika

Titulok: Píšová

Dobrý deň mám záujem prácu na doma

Dátum: 14.04.2023

Vložil: Anna Mrazova tel.0915845600

Titulok: A.Bernolaka/ 8/1 Prievidza 97101

Mala by som zaujem o pracu na doma dakujem

Dátum: 10.03.2022

Vložil: Gabriela

Titulok: manualna praca na doma

Dobry den , chcela by som pracu na doma lepenie obalky skladanie pier atd, len katalogovy predaj nie. moj email ... fanny14@inmail.sk Dakujem za odpoved

Dátum: 30.03.2022

Vložil: Eva huzdrikova

Titulok: Re:manualna praca na doma

Hladam manualnu pracu skladanie pier

Dátum: 24.02.2022

Vložil: jarmila

Titulok: praca na doma

mam zaujem o lepenie obalok 0902 092 271

Dátum: 11.03.2022

Vložil: Alojz

Titulok: Re:praca na doma

Práca na doma

Dátum: 11.03.2022

Vložil: Alojz

Titulok: Re:praca na doma

Práca na doma

Dátum: 06.04.2022

Vložil: Blažena

Titulok: Re:praca na doma

I ja mám záujem o lepenie obálok

Dátum: 04.08.2022

Vložil: Veronika Mirgova

Titulok: Re:praca na doma

Mam zaujem o lepenie obalok dakujem

Dátum: 22.02.2022

Vložil: Elena

Titulok: Práca na doma

Hľadám prácu na doma lepenie a skladanie pier diablik261@gmail.com

Dátum: 22.02.2022

Vložil: Elena

Titulok: Práca na doma

Dobrý deň mám záujem o prácu na doma lepenie obálok a skladanie pier.diablik261@gmail.com

Dátum: 17.02.2022

Vložil: David

Titulok: Praca

Hľadám prácu na doma skladanie pier lepenie obálok a podobne môj mail
zelinskydavid728@gmail.com

Dátum: 14.02.2022

Vložil: Maja

Titulok: Hľadám prácu na doma

Dobrý deň. Mám záujem o lepenie obálky, skladanie pier či iných komponentov. Som na polovičnom invalidnom dôchodku.
Moja E-mailová adresa je:mariamelania@centrum.sk
Ďakujem veľmi pekne za Vaše ponuky. S pozdravom

Dátum: 10.02.2022

Vložil: Jarmila Holubjakova

Titulok: Hľadám si prácu na doma

Dobrý deň hľadám si prácu na doma som skúsená vopred ďakujem za každú odpoveď s pozdravom Holubjakova Jarmila ďakujem.

Dátum: 27.01.2022

Vložil: Mikulas

Titulok: Nezamestnany

Mam zaujem o pracu na doma: lepenie obalok-skladanie pier . Dakujem

Dátum: 26.01.2022

Vložil: Jana Mondoková

Titulok: Práca na doma

Dobrý deň
Mam záujem o prácu na doma. Som zručna, kreatívna, trpezlivá. Tino11viki3@gmail.com
Ďakujem

Dátum: 20.01.2022

Vložil: Tomáš

Titulok: Mám vážny záujem

Dobrý,mal by som vážny záujem o prácu.Už niektoré veci som skúšal,ale oklamali má.Môžte ma kontaktovať na môj e-mail? tomas.sofranko@centrum.cz Vopred dakujem

Dátum: 04.01.2022

Vložil: Ivetka

Titulok: Danisova

Hľadám si prácu na doma chcela by som si privyrobiť môže to byť co kolvek ci skladanie pier. Obálok ad...

Dátum: 23.01.2022

Vložil: Patrik

Titulok: Re:Danisova

Mám robotu záujem

Dátum: 29.10.2021

Vložil: Daniela Hamarova

Titulok: Stredná skola

Jeto ešte aktuálne akosa dostanem k žiadosti dakujem

Dátum: 26.10.2021

Vložil: Kristína Remišova

Titulok: Žiadny

Dobrý večer mám záujem o túto prácu ozvite sa

Dátum: 14.02.2021

Vložil: Ivet

Titulok: Lepenie obálok, skladanie pier

Dobrý den.Měla bych zájem o Lepenie obálok, skladanie pier. Moja E-mailová adresa je:iveta.parobeková@centrum.cz Děkuju moc za vašu odpověď a bližší informace.Parobeková

Dátum: 02.05.2021

Vložil: Vladimir

Titulok: Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Mám väzni zaujem

Dátum: 06.09.2021

Vložil: Andrea

Titulok: Re:Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Mám vážny záujem ďakujem

Dátum: 30.01.2022

Vložil: Martina Žigová

Titulok: Re:Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Dávka hmotnej núdze

Dátum: 02.05.2021

Vložil: Vladimir

Titulok: Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Mám väzni zaujem

Dátum: 30.06.2021

Vložil: Magdaléna Šafranková

Titulok: Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Košická 7 Humenné 06601 Rada by som pracovala doma na päť hodín denne skladanie pier

Dátum: 30.06.2021

Vložil: Magdaléna Šafranková

Titulok: Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Košická 7 Humenné 06601 Rada by som pracovala doma na päť hodín denne skladanie pier

Dátum: 20.07.2022

Vložil: Jana

Titulok: Re:Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Je to ešte aktualne

Dátum: 05.01.2021

Vložil: Zuzana

Titulok: Praca na doma

Skladanie pier
Lezenie obálok
Hľadám iba manuálnu prácu na doma
zuzanamalickova555@gmail.com

Dátum: 15.03.2021

Vložil: Iveta

Titulok: Re:Praca na doma

dobry den je tam aj poplatok?

Dátum: 16.03.2021

Vložil: Tamara

Titulok: Re:Praca na doma

Je toto ešte dostupné?

Dátum: 27.11.2020

Vložil: Vladislav Kimák,Vyšný Mirošov 24,09011

Titulok: 00421903264495,

mam záujem o prácu na doma,kimakvladislav@gmail.com,ďakujem

Dátum: 24.11.2020

Vložil: Domi

Titulok: Praca na doma

Dobrý deň, ak niekto vie ponúknuť prácu na doma ako privyrobenie (lepenie, skladanie,...) tak sa mi ozvite na mail: domi.dikanova@gmail.com

Dátum: 14.05.2021

Vložil: Patrik

Titulok: Re:Praca na doma

Dobrý deň mal by som záujem o prácu

Dátum: 06.11.2020

Vložil: Veronika

Titulok: Práca na doma skladanie pier a lepenie obalok

Hľadám so sestrou prácu na doma sme šikovné a rýchle a hlavne spoľahlivé.0951323560

Dátum: 26.10.2020

Vložil: Hana

Titulok: Práca na doma

Dobrý deň, mám záujem o lepenie obálok, skladanie pier, skladanie Kinder vajíčok, Ďakujem. 0948534093

Dátum: 13.04.2022

Vložil: Marian

Titulok: Re:Práca na doma

Mam záujem.

Dátum: 08.10.2020

Vložil: Dana

Titulok: praca na doma.

Mam záujem o túto prácu prosím informujte ma na 0951437315 a volajte len od 16:00

Dátum: 21.09.2020

Vložil: Kristýna

Titulok: Práce skládání per

Dobrý den hledám jsi prividelek popri mateřské žiju už delší dobu na slovensku a jsem kousek od Žiliny děkuji.

Dátum: 07.09.2020

Vložil: schranka.archiv@pobox.sk

Titulok: praca na doma

Hľadám prácu z domu. Obálky, perá, ... Zaručená kvalita, robila som krabičky a vklady aj pre klienta z Rakúska

Dátum: 26.07.2020

Vložil: Ivana

Titulok: Lepenie obálok

Dobrý deň hľadám si prácu na doma lepenie obálok alebo skladanie pier 0907339492 Banská Bystrica

Dátum: 01.09.2020

Vložil: Viera

Titulok: Re:Lepenie obálok

Paullviciova

Dátum: 18.07.2020

Vložil: Katarína

Titulok: Praca

Zdravím mam záujem o hoci akú prácu na doma môj mail Sidlikova@moas.sk

Dátum: 23.07.2020

Vložil: Petra

Titulok: Re:Praca

Napíšte prosím odkial ste?
Dakujem.

Dátum: 31.03.2021

Vložil: Katarína

Titulok: Re:Re:Praca

Mala by som záujem o prácu z domu lepenie obálok skladanie pier skladanie kynder vajíčok moje číslo 0940577960

Dátum: 04.08.2020

Vložil: Petra

Titulok: Re:Praca

Dobrý deň,
Prosím vás napíšte odkial ste...
Dakujem Petra

Dátum: 11.07.2020

Vložil: lucia

Titulok: doma praca

mam zaujima pracu obalky pier pošliťe mi email luciaginová6gmil.com telefon 0944211848 budem cakať odpiťe mi

Dátum: 04.08.2020

Vložil: Petra

Titulok: Re:doma praca

Lucia napíšte odkial ste.
Dakujem Petra

Dátum: 17.06.2020

Vložil: Petra

Titulok: Praca na doma.

Dobrý deň,ponúkam prácu na doma .
Ide o jednoduché lepenie etikiet na látku.
Vyžaduje sa kvalita lepenia.
Viac info petra09@centrum.sk
Podmienka len Nitra.,prípadne Nitra a okolie.
Dakujem

Dátum: 18.06.2020

Vložil: Monika Slezáková

Titulok: Re:Praca na doma.

Dobrý deň, mala by som vážny záujem. Môžem poprosiť informácie? Som z Novych Zámkov ale nie je problém ísť do Nitri cez víkend.
Moja emailová adresa je smoncsika18@gmail.com
Prosím ozvite sa mi
S pozdravom Monika Slezáková

Dátum: 10.07.2020

Vložil: lucia

Titulok: Re:Praca na doma.

poslať obalky posliťe mi domaov giňová

Dátum: 30.12.2020

Vložil: Martin Štefánik

Titulok: Re:Praca na doma.

Mam zaujem o pracu na doma kontaktujte ma na fobboo@azet.sk

Dátum: 15.01.2021

Vložil: Roman karvay

Titulok: Re:Praca na doma.

Mám záujem pracovať prácu na doma q

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok