Lepenie obálok, skladanie pier, ako fungujú tieto ponuky?

Ilustračný obrázok ženskej ako vykonáva prácu z domu.

Žijeme v dobe, kedy je každá korunka (euro) dobrá. Je veľa ľudí, ktorí hľadajú možnosť privyrobiť si, či už sú zamestnaní alebo nie. Môžu to byť mamičky na materskej dovolenke, dôchodcovia, študenti alebo ktokoľvek iný. Veď možno to aj sami poznáte. Máme určitý rodinný rozpočet, ale potrebujeme ešte zaplatiť nejakú tú poistku, hypotéku, výlet pre deti atď. Ani ja nie som výnimkou a po dlhom uvažovaní som sa rozhodol skúsiť prácu na doma. Povedal som si, ale čo, veď skúsiť to môžem, ak sa mi podarí niečo nájsť, budem rád, ak nie, tak to prežijem. Možno to bude len pár eur, a možno to postupom času bude viac. Práca z domu, resp. práca na diaľku, má nepopierateľné výhody. Pre mňa je tou najdôležitejšou časová flexibilita.

 

Ako to (ne)funguje?

Jednou z možností, ako si zarobiť niečo navyše, sú manuálne práce, ako skladanie, lepenie a plnenie obálok, zostavovanie a montáž guličkových pier, hračiek, labutí, kinder vajíčok a rôznych vecí z papiera. Práca je nenáročná a vykonáva sa v pohodlí domova a hoci ide o prácu manuálnu a nezaujímavú, stále sa nájdu ľudia, ktorí sú ochotní ju vykonávať. Nájsť takéto pracovné ponuky nie je žiadny problém. Na rôznych inzertných portáloch sú ich stovky. Od klikania na reklamy, cez skladanie obálok a pier až po kompletizáciu a balenie rôznych výrobkov. Znenie inzerátu je takmer vždy identické: „hľadáme šikovných ľudí na ručnú prácu z domu“ alebo „ponúkame - manuálna práca na doma popri materskej“. Práca z domova je vhodná pre každého, kto má záujem – pre mamičky na materskej dovolenke, dôchodcov, študentov, ľudí s prácou alebo aj pre nezamestnaných. Samozrejme, v inzeráte je ešte vymenované neskutočné množstvo výhod, ktoré daná práca prináša: „ponúkame ručnú prácu z pohodlia domova: výborné platové ohodnotenie, flexibilný pracovný čas.“ Neraz bola sľubovaná odmena aj 1 500 eur. Komu by sa taká práca na pár hodín denne nepáčila. 

 

Ak chcete bližšie informácie o vami vybranej manuálnej práci, musíte napísať e-mail. A teraz nastane prekvapenie. Poverený pán alebo pani vám zašle na váš e-mail dlhú a „zaujímavú“ odpoveď. Zárobky závisia iba od vašej šikovnosti, od toho, koľko času budete práci venovať. Ale aké prekvapenie som mal na mysli? V odpovedi bolo napísané, že ak mám o ponúkanú prácu vážny záujem a chcem ju aj reálne vykonávať, najprv si musím zakúpiť brožúrku s postupmi a materiál na skladanie pier, labutí alebo lepenie obálok. Tak to bol šok. Hneď mi napadlo, prečo mám platiť za niečo, o čom ani neviem, či mi bude doručené. Chvíľku po tom sa objavila druhá varovná myšlienka. Bola to ponuka práce, mali platiť oni mne, nie ja im. Tak o čo vlastne ide? Nie je to podvod? 

Kniha

Zavádzanie záujemcov

Som človek zvedavý, tak som si našiel pár stránok a zaujímavých diskusií, kde ľudia opisovali svoje skúsenosti s takýmito pracovnými ponukami. Zaujala ma skúsenosť jednej pani, ktorá uvádzala, že tak, ako bolo odpísané mne, aj ona si na začiatok musela zakúpiť informačnú brožúrku a materiál na skladanie. S vidinou zárobku si uvedené veci kúpila. Problém však nastal, keď mala skladačky hotové. Nebol o ne záujem, resp. sama si musela nájsť niekoho, kto by ich od nej odkúpil. Tak milá pani stratila nielen určitú finančnú čiastku, ale aj svoj čas, ktorý mohla využiť iným spôsobom. Ďalší podobný prípad opísala pani, ktorá si dala zaslať brožúrku, za ktorú, samozrejme, aj zaplatila. Brožúrka prišla najprv jedna, potom ďalšia a ďalšia. Takto sa to opakovalo 2 mesiace, až pokým to nezačala riešiť. Za brožúrky, samozrejme, stále musela platiť. Známe sú aj prípady, keď sú podmienky práce zahmlievané. Záujemca o manuálnu prácu v dobrej viere zaplatí za informačné materiály, nakúpi tovar, prípadne zaplatí ešte nejaký ten vstupný poplatok. Následne začne doma pracovať a lepiť, skladať a vypisovať. Teší sa zo svojej práce, ako mu to pekne ide, ale nakoniec zistí, že keď si už tie obálky, perá, labute alebo podobné veci poskladal, musí si pre tento tovar nájsť odberateľa. A tu nastáva vážny problém. Podobných príbehov, v ktorých boli ľudia oklamaní, by sme mohli nájsť neúrekom...

 

Ako zistím, že ide o podvodnú ponuku práce?

Podvodníkov behá po našej planéte celá kopa, a preto treba byť obozretný vo všetkých prípadoch. Je veľa autorov ponúk práce z domova, ktorí chcú na naivite a dôverčivosti ľudí zarobiť. Už na začiatku by malo byť presne vytýčené, čoho sa bude týkať vaša náplň práce a aké budú podmienky pre vyplatenie mzdy. Ak vám niekto ponúka prácu z domova, ale zahmlieva, o čo presne ide, bude za tým niečo iné. Výstražným prstom by pre každého záujemcu o prácu na doma malo byť aj to, keď ste vyzvaný na uhradenie vstupného poplatku alebo si na začiatok máte zakúpiť informačné materiály a tovar. Ako som už spomínal, zamestnávateľ platí zamestnancom a nie naopak. Seriózna firma, ktorá má zisky a zarába prostredníctvom svojich zamestnancov, nepotrebuje, aby zamestnanci platili akékoľvek vstupné poplatky. Dobré je tiež preveriť si ponuku práce na internete. Podľa názvu spoločnosti dnes už vieme zistiť veľa informácií. Zároveň existuje množstvo stránok a fór, kde si ľudia navzájom vymieňajú skúsenosti, prípadne sa môžete opýtať známych, či nemajú nejaké skúsenosti. Zbystriť pozornosť je nutné tiež v prípade, ak vám zamestnávateľ ponúka príliš vysokú odmenu za odvedenú prácu.

Pár slov na záver

Možnosť pracovať z domu je lákavá a určite aj reálna. Dôležité je vedieť nájsť ten správny spôsob a nenechať sa oklamať podvodníkmi. Veľmi obľúbené sú možnosti portálov mikropráce, ako napríklad jaspravim.sk, o ktorom som už písal. Článok si môžete prečítať v sekcii brigáda na domaMohli by sme ho prirovnať k tržnici. Na tomto portáli môžete ponúkať rôzne služby alebo vlastnými rukami vyrobiť nejaké výrobky. Takto máte možnosť privyrobiť si s istotou, že svoje peniaze budete mať skutočne vyplatené. Zároveň sú na ňom uverejnené dopyty po službách. Ak máte nejaký koníček – pletenie svetrov, vyšívanie, výroba ozdôb alebo niečo podobné, môžete inzerovať aj na iných portáloch, ktorých je dosť. Ovládate účtovníctvo alebo administratívu, ste šikovný grafik alebo programátor? Môžete skúsiť svoje vedomosti predať. 

 

Prečítajte si aj článok, ako si privyrobiť popri materskej vypĺňaním dotazníkov. Tento spôsob zárobku na nete je vhodný nielen pre mamičky na materskej dovolenke, ale aj pre študentov, seniorov či zamestnancov. Do kategórie pridávam len spoločnosti, ktoré ponúkajú finančnú odmenu. Ak si teda chcete zarobiť na internete, skúste to s vypĺňaním dotazníkov. Mám s tým len dobré skúsenosti.

 

Ak chcete nájsť nejakú manuálnu prácu na doma, je potrebné sa poriadne porozhliadať a mať dobrý nápad. Tak sa nenechajte odradiť a hľadajte tú správnu cestu pre vás. Verím, že tento článok vám pomôže, aby ste nenaleteli podvodným ponukám.

 

Máte už nejaké skúsenosti s lepením obálok, skladaním pier, labutí a podobne? Ak áno, budem rád, ak napíšete do diskusie a podelíte sa o svoje poznatky so všetkými.

 

V tomto článku nikomu prácu neponúkam, preto mi, prosím, nepíšte, že máte záujem o lepenie a vypisovanie obálok, skladanie pier a iné. Ak máte záujem, prezrite si kategóriu   pracovné ponuky na doma  kde umiestňujem mnou overené ponuky práce na dohodu a hlavne bez poplatkov.

 

Ak hľadáte nejaký reálny zárobok, ktorý má zmysel, potom určite odporúčam prečítať si aj článok Seriózne a overené spoločnosti, ktoré ponúkajú reálnu možnosť, ako si zarobiť nejaké peniaze na nete. Nie je to bezobsažné táranie, v článku nájdete niekoľko reálnych stránok. Skúste sa pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Potom si skúste pozrieť aj diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií k tejto téme. 

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu).Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Upozorňujem čitateľov na zverejnenie svojej e-mailovej adresy. Ak svoj kontakt zverejníte buď v tejto diskusii, alebo v ktoromkoľvek inom článku, je to na vašu vlastnú zodpovednosť. Moju stránku môžu sledovať rôzni ľudia a nie len tí s čistými úmyslami.

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Lepenie obálok a iné...

Dátum: 14.02.2021

Vložil: Ivet

Titulok: Lepenie obálok, skladanie pier

Dobrý den.Měla bych zájem o Lepenie obálok, skladanie pier. Moja E-mailová adresa je:iveta.parobeková@centrum.cz Děkuju moc za vašu odpověď a bližší informace.Parobeková

Dátum: 02.05.2021

Vložil: Vladimir

Titulok: Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Mám väzni zaujem

Dátum: 06.09.2021

Vložil: Andrea

Titulok: Re:Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Mám vážny záujem ďakujem

Dátum: 02.05.2021

Vložil: Vladimir

Titulok: Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Mám väzni zaujem

Dátum: 30.06.2021

Vložil: Magdaléna Šafranková

Titulok: Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Košická 7 Humenné 06601 Rada by som pracovala doma na päť hodín denne skladanie pier

Dátum: 30.06.2021

Vložil: Magdaléna Šafranková

Titulok: Re:Lepenie obálok, skladanie pier

Košická 7 Humenné 06601 Rada by som pracovala doma na päť hodín denne skladanie pier

Dátum: 05.01.2021

Vložil: Zuzana

Titulok: Praca na doma

Skladanie pier
Lezenie obálok
Hľadám iba manuálnu prácu na doma
zuzanamalickova555@gmail.com

Dátum: 15.03.2021

Vložil: Iveta

Titulok: Re:Praca na doma

dobry den je tam aj poplatok?

Dátum: 16.03.2021

Vložil: Tamara

Titulok: Re:Praca na doma

Je toto ešte dostupné?

Dátum: 27.11.2020

Vložil: Vladislav Kimák,Vyšný Mirošov 24,09011

Titulok: 00421903264495,

mam záujem o prácu na doma,kimakvladislav@gmail.com,ďakujem

Dátum: 24.11.2020

Vložil: Domi

Titulok: Praca na doma

Dobrý deň, ak niekto vie ponúknuť prácu na doma ako privyrobenie (lepenie, skladanie,...) tak sa mi ozvite na mail: domi.dikanova@gmail.com

Dátum: 14.05.2021

Vložil: Patrik

Titulok: Re:Praca na doma

Dobrý deň mal by som záujem o prácu

Dátum: 06.11.2020

Vložil: Veronika

Titulok: Práca na doma skladanie pier a lepenie obalok

Hľadám so sestrou prácu na doma sme šikovné a rýchle a hlavne spoľahlivé.0951323560

Dátum: 26.10.2020

Vložil: Hana

Titulok: Práca na doma

Dobrý deň, mám záujem o lepenie obálok, skladanie pier, skladanie Kinder vajíčok, Ďakujem. 0948534093

Dátum: 08.10.2020

Vložil: Dana

Titulok: praca na doma.

Mam záujem o túto prácu prosím informujte ma na 0951437315 a volajte len od 16:00

Dátum: 21.09.2020

Vložil: Kristýna

Titulok: Práce skládání per

Dobrý den hledám jsi prividelek popri mateřské žiju už delší dobu na slovensku a jsem kousek od Žiliny děkuji.

Dátum: 07.09.2020

Vložil: schranka.archiv@pobox.sk

Titulok: praca na doma

Hľadám prácu z domu. Obálky, perá, ... Zaručená kvalita, robila som krabičky a vklady aj pre klienta z Rakúska

Dátum: 26.07.2020

Vložil: Ivana

Titulok: Lepenie obálok

Dobrý deň hľadám si prácu na doma lepenie obálok alebo skladanie pier 0907339492 Banská Bystrica

Dátum: 01.09.2020

Vložil: Viera

Titulok: Re:Lepenie obálok

Paullviciova

Dátum: 18.07.2020

Vložil: Katarína

Titulok: Praca

Zdravím mam záujem o hoci akú prácu na doma môj mail Sidlikova@moas.sk

Dátum: 23.07.2020

Vložil: Petra

Titulok: Re:Praca

Napíšte prosím odkial ste?
Dakujem.

Dátum: 31.03.2021

Vložil: Katarína

Titulok: Re:Re:Praca

Mala by som záujem o prácu z domu lepenie obálok skladanie pier skladanie kynder vajíčok moje číslo 0940577960

Dátum: 04.08.2020

Vložil: Petra

Titulok: Re:Praca

Dobrý deň,
Prosím vás napíšte odkial ste...
Dakujem Petra

Dátum: 11.07.2020

Vložil: lucia

Titulok: doma praca

mam zaujima pracu obalky pier pošliťe mi email luciaginová6gmil.com telefon 0944211848 budem cakať odpiťe mi

Dátum: 04.08.2020

Vložil: Petra

Titulok: Re:doma praca

Lucia napíšte odkial ste.
Dakujem Petra

Dátum: 17.06.2020

Vložil: Petra

Titulok: Praca na doma.

Dobrý deň,ponúkam prácu na doma .
Ide o jednoduché lepenie etikiet na látku.
Vyžaduje sa kvalita lepenia.
Viac info petra09@centrum.sk
Podmienka len Nitra.,prípadne Nitra a okolie.
Dakujem

Dátum: 18.06.2020

Vložil: Monika Slezáková

Titulok: Re:Praca na doma.

Dobrý deň, mala by som vážny záujem. Môžem poprosiť informácie? Som z Novych Zámkov ale nie je problém ísť do Nitri cez víkend.
Moja emailová adresa je smoncsika18@gmail.com
Prosím ozvite sa mi
S pozdravom Monika Slezáková

Dátum: 10.07.2020

Vložil: lucia

Titulok: Re:Praca na doma.

poslať obalky posliťe mi domaov giňová

Dátum: 30.12.2020

Vložil: Martin Štefánik

Titulok: Re:Praca na doma.

Mam zaujem o pracu na doma kontaktujte ma na fobboo@azet.sk

Dátum: 15.01.2021

Vložil: Roman karvay

Titulok: Re:Praca na doma.

Mám záujem pracovať prácu na doma q

Dátum: 07.05.2021

Vložil: Alžbeta

Titulok: Re:Praca na doma.

Dobrý deň okres Nové Zámky náhodou pravú na doma nemáte?

Dátum: 03.06.2020

Vložil: Marek Hnizda

Titulok: práca

Dobrý deň hladám si prácu z domu prosím kontaktujte ma do správy na FB: marek hnizda praca môže byť na živnosť TPP hlavne prosím nech to nie je žiaden predaj služba hladám prácu administratívného pracovníka alebo virtuálného asistenta vopred dakujem všetkým čo mi napíšu.

Dátum: 01.09.2020

Vložil: Viera

Titulok: Lepenie Avon vzorky lepenie

Lepenie v žltej ak tak

Dátum: 17.12.2020

Vložil: Zedsine

Titulok: cialis canadian pharmacy overnight shipping TrautNut

Macrobid 100mg soyhople <a href=https://bansocialism.com/>purchase cialis</a> crerbigo cialis generico marca

Dátum: 18.04.2021

Vložil: smossePap

Titulok: cialis disease

https://gcialisk.com/ - cialis 20 mg

Dátum: 07.05.2021

Vložil: Zedsine

Titulok: when will generic drugs replace cialis

<a href=https://vskamagrav.com/>ajanta kamagra oral jelly

Dátum: 02.06.2021

Vložil: Zedsine

Titulok: topical cialis

<a href=https://priligyset.com/>priligy

Dátum: 18.06.2021

Vložil: Zedsine

Titulok: buy cialis soft online

<a href=https://vsviagrav.com>viagra no rx

Dátum: 30.06.2021

Vložil: Zedsine

Titulok: cialis and prostate

<a href=https://vslasixv.com>buying lasix online</a>

Dátum: 01.06.2020

Vložil: Nikol

Titulok: Lepenie obálok, skladanie pér

Mala by som záujem o jakoukoliv prácu z domova. Dakujem. biolkovanikola@gmail.com

Dátum: 26.05.2020

Vložil: Jozef

Titulok: praca na doma

mam zaujem o pracu na doma
Lepenie obalok
ALEBO
o skladanie pier
dakujem za skoru odpoved

nitran91@azet.sk

Dátum: 25.05.2020

Vložil: Evka

Titulok: Anialna praca

Dobry den mam zaujem o skladanie pier

Dátum: 26.05.2020

Vložil: Jozef

Titulok: Re:Anialna praca

uz vas nekto kontaktoval
jalen chcem vediet ci sa oplati tu cakat na pracu

Dátum: 01.05.2020

Vložil: eva

Titulok: manualne práce

mám zaujem o lepenie obalok

Dátum: 25.04.2020

Vložil: Eva Timkova

Titulok: timkova.eva15@gmail.com

Zaujimam sa o pracu na doma

Dátum: 25.04.2020

Vložil: Eva Timkova

Titulok: Eva

zaujimam sa o pracu na doma

Dátum: 16.03.2020

Vložil: Kitti Halaszova

Titulok: Dipl

Mam zaujem o lepenie obalok.poprosim info.
kittihalasz30@gmail.com

Dátum: 26.06.2021

Vložil: Marcel pokos

Titulok: Re:Dipl

400

Dátum: 20.02.2020

Vložil: Veronika

Titulok: manuálne práce

Mam záujem o lepenie obálok

Dátum: 24.03.2020

Vložil: Lukáš

Titulok: Re:manuálne práce

M záujem o prácu na doma skladanie pier, lepenie obálok

Dátum: 14.02.2020

Vložil: Robert

Titulok: Re Re

Mam zaujem o tu pracu na doma

Dátum: 13.02.2020

Vložil: Lucka

Titulok: manualna praca

Dobry den. Mala by som zaujem o pracu lepenie obalok, skladanie pier.poprosim viac info. Dakujem

Dátum: 27.01.2020

Vložil: Erika

Titulok: Praca

Dobry den ...ponuka ma zaujala a preto sa chcem stat sucastou Vasho timu...
Za odpoved dakujem.

Dátum: 10.01.2020

Vložil: Martina

Titulok: Manualne prace

Mam zaujem o skladanie pier , obalok

Dátum: 22.01.2020

Vložil: Mariana

Titulok: Re:Manualne prace

Mám záujem o skladanie pier

Dátum: 16.11.2019

Vložil: Lenka. Práca na doma

Titulok: Mám zaujem

Dobrý den. Mala by som záujem o skladanie pier aj lepenie obálok. Ďakujem..

Dátum: 10.12.2019

Vložil: klaudia

Titulok: Re:Mám zaujem

napiste mi mail klaudi.mazarova24@gmail.com

Dátum: 07.01.2020

Vložil: Anna

Titulok: Re:Re:Mám zaujem

Mam záujem o skladanie pier obálok a podobu manuálnu prácu môj mail anyaninkabrezinova@gmail.com

Dátum: 13.11.2019

Vložil: Patrik

Titulok: 10€

365ka rozdáva 10€ zadarmo !!!!
Stačí si otvoriť účet a zadať kód “ patrik003699 “ a do pár hodín máš peniaze na účte, všetko je bezplatné. :-)
https://365.bank/friend/patrik003699

Dátum: 13.11.2019

Vložil: Alex

Titulok: sandramoriss863@gmail.com

Zdravim mala by som seriozny zaujem o pracu na doma. Viac info mi prosim napiste na vyssie uvedeny email. Vopred DAKUJEM

Dátum: 10.11.2019

Vložil: jana herakova

Titulok: skladanie pier

dobry den,mala by som zaujem o pracu na doma skladanie pier.Poprosim o blizsie info.moj.email: nastastna@zoznam.sk

Dátum: 29.02.2020

Vložil: Martin Markus

Titulok: Re:skladanie pier

Zdravim mal bysom zaujem o lepenie obalok aj skladanie pier ozvite sa mi na moj mail je .martinmarkus1234@gmail.com dakujem za pochopenie

Dátum: 05.11.2019

Vložil: LENKA GUZIOVA

Titulok: PRACA NA DOMA

Dobry den,mam zaujem o pracu na doma.
lenka.guziova.3@gmail.com

Dátum: 11.07.2020

Vložil: lucia

Titulok: Re:PRACA NA DOMA

mamzaujima praca doma obalky piet posliťe mi emil luciaginová6gmil.com budem cakať

Dátum: 01.11.2019

Vložil: Silvia

Titulok: Záujem o prácu

Dobrý deň mala by som záujem o prácu na doma .

Dátum: 30.10.2019

Vložil: Martin

Titulok: manualne práce

Dobry den.Mal by som zaujem o pracu lepenie obalok,skladanie pier.Poprosim viac info.Dakujem

Dátum: 29.10.2019

Vložil: Katarína

Titulok: manuálna práca

Dobrý deň,

hľadám si prácu na doma, hocijakú manuálnu prácu popri materskej

Dátum: 29.10.2019

Vložil: Jana

Titulok: praca na doma

Dobry den mala by som záujem o prácu skladanie pier alebo obálok.Som na materskej.

Dátum: 28.10.2019

Vložil: Eva lavuovA

Titulok: robot

Dobri den hladam pracu na doma skladsnie alebo lepenie obalok dakujem

Dátum: 28.10.2019

Vložil: lubica

Titulok: manualne prace

mam zaujemo skladanie pier tel.cislo 0919166885

Dátum: 14.10.2019

Vložil: Iveta

Titulok: madarka123@azet.sk

Dobry den mala by som záujem o prácu skladanie pier alebo obálok.Som na materskej.

Dátum: 22.08.2020

Vložil: Petra

Titulok: Re:madarka123@azet.sk

Dobrý deň
ponúkam manuálnu pracu na doma.
Prosím Vás napíšte odkial ste?
Dakujem Petra

Dátum: 19.03.2021

Vložil: Mariana

Titulok: Re:Re:madarka123@azet.sk

Dobrý deň. Prosím Vás je ešte táto ponuka aktuálna?

Dátum: 19.03.2021

Vložil: Mariana

Titulok: Re:Re:madarka123@azet.sk

Dobrý deň. Prosím Vás je ešte táto ponuka aktuálna?

Dátum: 03.10.2019

Vložil: Klaudia

Titulok: praca na doma

Dobrý deň mala by som záujem,skladať obalky alebo pera..

Dátum: 26.09.2019

Vložil: Ĺudmila

Titulok: zarobok popri materskej

Dobrý deň hľadám prácu na doma je to jedno čo to bude hlavné nech sa nenudím .môj mail. ludka1691@azet.sk

Dátum: 22.09.2019

Vložil: Judita

Titulok: praca na doma

Pekný deň, mala by som záujem o prácu na doma

Dátum: 19.09.2019

Vložil: vlasta

Titulok: 19.9

mala bi som zaujem o pracu na doma

Dátum: 15.09.2019

Vložil: Veronika

Titulok: 15.09

Mam zaujem o lepenie obalok

Dátum: 07.09.2019

Vložil: Jozefa

Titulok: 0902138325

Hľadám prácu na doma skladanie pier alebo lepenie obálok alebo hocijakú prácu na doma dakujem

Dátum: 02.09.2019

Vložil: Nata611@azet.sk

Titulok: Mam záujem

O skladanie papiera

Dátum: 01.09.2019

Vložil: Adriana

Titulok: Práca na doma

Dobrý deň prajem hľadám si prácu na doma lepenie obálok,skladanie pier niečo takéto o katalogoví predaj nemám záujem Ďakujem

Dátum: 15.07.2019

Vložil: Kristína

Titulok: Hľadám prácu na doma

Dobrý deň mala by som záujem o prácu na doma . Vopred ďakujem

Dátum: 20.06.2019

Vložil: Lenka

Titulok: manuálne práce

Dobrý deň. Mala by som záujem o lepenie obálok a podobné..Ďakujem

Dátum: 17.06.2019

Vložil: Monika Pelikán

Titulok: Zena

Mám záujem o prácu na doma.

Dátum: 01.06.2019

Vložil: Simca

Titulok: Doma

Chcela by som prácu na doma.chcem si privyrobiť počas materskej

Dátum: 01.05.2019

Vložil: Eva

Titulok: Praca

Mam záujem o lepenie obálok 0919266204

Dátum: 28.05.2019

Vložil: Katarina

Titulok: Re:Praca

Mam zaujem.o pracu na doma

Dátum: 30.04.2019

Vložil: Ilona

Titulok: Práca na doma

Mám záujem o lepenie obalok a pier. Bohužiaľ mám zlú skúse nost s prácou na doma práve s lepením obalok :( naletela som podvodníkom za poplatpk 10€ vopred peniažky sa posielali na naborkisikova@gmail.com,
S prianím pekného dňa Ing. Viera Kišiková
WM Agentúra, s.r.o.
Štefánikova 1516/11
066 01 Humenné
IČO: 50469665
DIČ: 2120344006
IČ DPH: SK2120344006

Bohužiaľ adresa bola vždy ina kedykoľvek dali ponuku meno ostalo ale adresa bola vždy iná :(

Preto by som rada poprosila iba overenú ponuku
ďakujem

fussiova @freemail.hu

Dátum: 30.08.2019

Vložil: Katarína

Titulok: Re:Práca na doma

nereagujte na pracovné ponuky z emailovej adresy naborkisikova@gmail.com
podpisuje sa Ing. Viera Kišíková, vystupuje vždy za inú firmu, samozrejme daná firma o jej aktivitách netuší. Vyberá si mená serióznych firiem, aby vyzerala ponuka dôveryhodne. Číslo účtu, na ktoré chce aby ste poslali peniaze tiež nepatrí firme za ktorú sa vydáva.

Dátum: 26.04.2019

Vložil: Marek

Titulok: Hľadám prácu

Dobrý deň mal by som záujem o lepenie obálok ..

Dátum: 22.04.2019

Vložil: Miroslav frastia

Titulok: Mal by som záujem o pracu na doma.lepenie obalok,skladanie pier.

0948313153

Dátum: 04.08.2019

Vložil: Jarmila

Titulok: Re:Mal by som záujem o pracu na doma.epenie obalok,skladanie pier.

Autu aj registračné poplatky

Dátum: 26.09.2019

Vložil: Ĺudmila

Titulok: Re:Re:Mal by som záujem o pracu na doma.epenie obalok,skladanie pier.

Mam zaujem momentalné som na materskej

Dátum: 13.04.2019

Vložil: Milan

Titulok: manualne prace

Dobry den mal by som zaujem o prácu skladanie pier a lepenie obalok poprosim viac info Dakujem.

Dátum: 04.04.2019

Vložil: Alexandra

Titulok: Manuálne práce

Dobrý deň mala by som záujem o manuálnu prácu na doma.Dakujem

Dátum: 18.03.2019

Vložil: Sibylla

Titulok: Manuálne prace

Dobrý deň.Mala by som záujem o akúkoľvek manuálnu prácu na doma.Poprosim info.Ďakujem

Dátum: 18.03.2019

Vložil: Sibylla

Titulok: Re:Manuálne prace

Na email sibylla.zajtkova1@gmail.com

Dátum: 02.03.2019

Vložil: Scarlett žákovičová

Titulok: Bíňa

Dobry den mala by som zaujem o pracu na doma lepenie obalok zakovicscarlett@azet.sk

Dátum: 02.03.2019

Vložil: Scarlett žákovičová

Titulok: Bíňa

Dobry den mala by som zaujem o pracu na doma lepenie obalok

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok