Katalógy a vyhľadávače

Katalógové vyhľadávače sú manuálne triedené zoznamy odkazov na webové stránky, usporiadané do kategórií podľa druhu odkazu. Po vytvorení novej webovej stránky ju odporúčam zaregistrovať aspoň do najdôležitejších katalógových vyhľadávačov. Pomôže to zvýšiť popularitu webovej stránky aj vo fulltextových vyhľadávačoch (napr. Google a Seznam).


Výsledkom registrácie do vyhľadávačov bude: 

  • vyššia návštevnosť nového webu,

  • viac zákazníkov,

  • väčšie tržby z predaja na internete.

         

Základné umiestnenie odkazu v katalógových vyhľadávačoch je zdarma. Za prednostné umiestnenie odkazu na prvej stránke alebo umiestnenie loga firmy si treba priplatiť. Registrácia firemnej webovej stránky v katalógu trvá dlhší čas. Odkaz musí byť manuálne prekontrolovaný, až potom môže byť zaradený do katalógového vyhľadávača. Ak máte dostatok času, môžete si webovú stránku do internetových katalógov zaregistrovať sami. V tejto sekcii nájdete veľké množstvo slovenských, českých ale aj zahraničných - svetových katalógov a vyhľadávačov.  

 

Nájdete tu aj zoznam katalógov a vyhľadávačov firiem a eshopov. Zaradenie stránky a spracovanie vyhľadávačom trvá 1-2 týždne u slovenských a 1-2 týždne u českých vyhľadávačov. V prípade, že si hľadáte prácu, môžete si pozrieť aj zoznam najväčších inzertných portálov práce a brigád na Slovensku a v Českej republike.

 

Ponúkam vám spoľahlivé a kvalitné riešenie – registráciu vašej stránky, firmy, eshopu do TOP katalógov ako zoznam.sk, azet.sk, naj.sk, centrum.sk, atlas.sk, surf.sk a ďalších. Registrujem do slovenských, českých, anglických, poľských a maďarských katalógov. Odkaz na vašu stránku, firmu či eshop sa bude nachádzať v TOP katalógoch. Registrácia je časovo neobmedzená. Registrujem do 72 hodín a podľa počtu registrácií.

 

osobná franšíza

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Inzercia a katalógy

Dátum: 27.03.2024

Vložil: jh

Titulok: katalogy eshopov

Dobry den registrujete aj do katalogov eshopov ako napriklad <a href="https://www.webshopy.sk">www.webshopy.sk</a>?

Dátum: 04.10.2018

Vložil: JANA

Titulok: Práca na doma

Chceš si privyrobiť popri zamestnaní, škole, či materskej? Tak potom hľadám práve teba. Info správa

Dátum: 08.02.2020

Vložil: Pavol

Titulok: Re:Práca na doma

Dalo by sa info

Pridať nový príspevok