Mikro práca na internete - ako si zarobiť s Jaspravim.sk

V tejto neistej dobe hľadá čoraz viac ľudí možnosť, ako zarobiť nejaké to euro navyše. Mnohí už určite počuli o nespočetných možnostiach zárobku a práce cez internet, ako je skladanie pier, lepenie obálok a podobne (o tejto téme som napísal článok manuálna práca z domu - ako zistiť, že ide o podvodnú ponuku?). Ako si však zarobiť, resp. privyrobiť niečím iným ako spomínanými prácami? Dnešná doba, našťastie, ponúka veľa alternatív a jedným z riešení, ktoré môže zlepšiť vašu finančnú situáciu, môže byť napríklad nový druh práce, takzvaná mikropráca alebo brigáda na doma. Nenechajte sa zmiasť, mikro práca neznamená mikrozárobok. Práve naopak, ak ste kreatívny a šikovný, zarobiť si môžete pokojne aj 500 eur za mesiac. Vedzte, že je to ideálna možnosť pre tých, ktorí chcú robiť to, čo ich baví, a popritom si zarobiť aj nejaké peniaze.

 

Čo je to jaspravim.sk?

Logo portálu jaspravim.sk.

Portál jaspravim.sk ponúka možnosť takejto mikropráce, resp. brigády, všetkým, ktorí by si chceli takýmto spôsobom legálne a bezpečne zarobiť peniaze. Stačí, ak máte počítač, pripojenie na internet a dokážete poskytnúť nejakú službu či produkt, po ktorých je dopyt. Možnosti sú neobmedzené a často závisia od kreativity samotných predávajúcich. Čím kreatívnejšie služby, tým lepšie. Ponúknuť však môžete čokoľvek, čo vám napadne. Môže ísť o banálne práce, ako je návrh svadobného oznámenia, prepisovanie textov, drobné preklady, vyretušovanie fotky, štrikovanie rukavíc, pečenie perníkov či koláčov, ďalej môžete predávať aj básničky, poviedky, e-knihy a podobne. Jednoducho čokoľvek, čo vás baví a o čom si myslíte, že by o to mohol byť záujem.

 

Pár zaujímavosti o stránke

Po načítaní stránky prehliadačom sa ocitnete na úvodnej stránke portálu jaspravim.sk. Tu nájdete prehľadne usporiadané jednotlivé kategórie. Hneď pod nimi sú uvedené najnovšie ponuky rozdelené do oblastí: sponzorované a odporúčané služby a produkty, nové služby, nové produkty, nové ponuky práce. Toto členenie si obľúbili všetci registrovaní členovia jaspravim. Vďaka nemu sa totiž nemusia preklikávať na jednotlivé kategórie, ale hneď vidia najnovšie ponuky z oblasti, ktorá ich zaujíma. 

 

Vašej pozornosti určite neujde ani rubrika ,,vtipné a čudné", ktorej obľúbenosť neustále stúpa. V tejto kategórii nájdete napríklad osobu, ktorá ponúka výklad z kariet za 12 eur. Ďalšie zaujímavé ponuky sú napríklad: „budem tvoj frajer na týždeň za 5 eur“, „naplánujem Vám deň za 2 eurá“, „zbavím Vás urieknutia“, alebo „vysvetlím Vám zmysel života“.

osobná franšíza

Ďalšou nepopierateľnou výhodou portálu na sprostredkovanie mikro práce je to, že najnovšie ponuky práce si môžete nechať zasielať na svoj e-mail. Tak máte vždy prehľad o tom, čo sa deje na stránke. Zároveň vás jaspravim informuje o všetkých správach a objednávkach aj zaslaním e-mailu.

 

Nové ponuky práce, mikro práce a mikro služby na jaspravim.sk.

 

Ja spravim je jednoznačne najznámejší, najobľúbenejší a možno povedať aj najúspešnejší portál na Slovensku, ktorý ponúka sprostredkovanie mikropráce a mikroslužieb. Sústreďuje sa na ňom množstvo dopytujúcich aj predávajúcich. Portál si účtuje 12 % províziu za sprostredkovanie obchodu

 

Získavajte dobré hodnotenia!

Ak ste vo svojej práci skutočne dobrý, tak môžete získať dobré hodnotenia od svojich zákazníkov. Toto je veľmi dôležitý fakt, pretože vďaka dobrému hodnoteniu vás budú kontaktovať ďalší noví klienti. Okrem toho, za každú vybavenú objednávku získate prémiové body, vďaka ktorým môžete svoje inzeráty zvýrazniť. Napríklad, na niektorý z vašich inzerátov si môžete pridať ikonu naj na 7 dní. Tento inzerát sa potom bude zobrazovať medzi prvými v danej kategórii.

 

Ako prebieha vyplácanie?

Celý proces prebieha priamo na stránke. Kupujúci zaplatí za produkt či službu hneď po objednaní do tzv. zábezpeky, ktorá bude ponúkajúcemu vyplatená až po úspešnom dodaní služby. O svoj zárobok sa preto nemusíte obávať, kupujúci platí peniaze vždy vopred, od vás sa na oplátku očakáva, že ponúkanú službu aj dodáte. Viac informácií, ako to všetko funguje, sa dozviete na samotnej stránke.

 

Aké sú ďalšie výhody tejto brigády na doma?

  • prináša nielen možnosti, ako si obohatiť peňaženku o pár drobných, ale dokonca aj možnosť založiť si podnikanie na internete,

  • nemáte žiadny pevne stanovený pracovný čas, robíte, keď uznáte za vhodné.

  • nemusíte sa učiť nič nové, pretože ponúkate to, čo viete najlepšie.

  • netreba dochádzať do práce, pracujete z pohodlia vášho domova.

  • stačí vám počítač s pripojením na internet.

  • poskytuje možnosť podnikať bez toho, aby ste si založili vlastnú firmu, nepotrebujete ani živnosť,

  • ak ponúknete niečo originálne a ľudom sa to bude páčiť, môže vám táto práca zarábať aj niekoľko stoviek eur mesačne,

  • nemáte žiadne náklady.

 

Stránka jaspravim.sk ponúka optimálne riešenie pre všetkých - nielen pre tých, ktorí si chcú zlepšiť svoju finančnú situáciu, ale aj pre kupujúcich, ktorí hľadajú nižšie ceny, a teda možnosť ušetriť nejaké peniaze.

 

Za veľmi veľkú výhodu považujem možnosť vytvoriť ponuku na mieru. Ak vás niekto osloví so záujmom o spoluprácu a vy nemáte vytvorený vhodný inzerát, stačí vytvoriť ponuku na mieru. Táto ponuka sa zobrazí iba danému klientovi a ušetrí vám čas s vytváraním a schvaľovaním nového inzerátu.

 

Pár slov na záver

Je úplne jedno, či ste učiteľ, programátor, dôchodca, nezamestnaný, alebo mamička na materskej dovolenke,  či si chcete zarobiť len pár eur na prilepšenie, alebo si chcete zarobiť na dovolenku, poprípade by ste sa možno chceli týmto spôsobom aj živiť, určite bude táto brigáda na doma pre vás vhodná. Ak máte dostatok voľného času, ktorý by ste chceli využiť lepším spôsobom ako napríklad sledovaním televízie, a chuť zarobiť si, vrele vám to odporúčam.

 

Je to jednoduché, zaregistrujte sa na portáli www.jaspravim.sk, podajte si zadarmo inzerát a ponúknite niečo, čo viete najlepšie. Vaše služby môžete ponúknuť až stovkám firiem a obyčajných užívateľov.       

   

Táto sekcia obsahuje ďalšie dva články (podkategórie). V prvom článku nájdete zoznam všetkých portálov fungujúcich na Slovensku, v druhom si môžete prečítať zoznam portálov pôsobiacich v Česku

 

Že ste nenašli informácie, ktoré ste hľadali? V tom prípade si prečítajte diskusné fórum, možno ich nájdete práve tam. Ak máte nejaké otázky, postrehy či pripomienky, neváhajte napísať do diskusie. Taktiež sa nebojte podeliť o svoje skúsenosti, môžete tým inšpirovať či motivovať ostatných čitateľov.

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Mikropráca na doma

Dátum: 17.08.2019

Vložil: Martin

Titulok: jaspravim.sk dnes

Zdravím, mám otázku. Jaspravim.sk má už asi 2 roky Rámcovú zmluvu. Kedysi malo jaspravim.sk FAQ, kde sa dalo dočítať, že ak zarobím 500€, musím podať daňové priznanie. Tomu rozumiem. Ide ale o to, že ak je tu rámcová zmluva, tak musím odviesť daň z každého príjmu prostredníctvom jaspravim.sk. Zaujímalo by ma, či je to tak.. Pretože si myslím, že 50% ľudí na jaspravim sú študenti a ľudia, ktorí nemajú živnosť a nezastupujú firmu a nemyslím si, že zdaňujú. Vedel by sa mi k tomuto niekto vyjadriť?

Dátum: 24.08.2019

Vložil: Admin

Titulok: Re:jaspravim.sk dnes

Odporúčam kontaktovať priamo jaspravim.sk, to bude asi najlepšie.

Dátum: 19.11.2018

Vložil: Lizzy

Titulok: www.jaspravim.sk

Na stránke www.jaspravim.sk som sa prvý krát zaregistrovala asi pred jedným rokom. Všetko bolo fajn, až do vtedy dokiaľ som neporušila nejaké ich pravidlá o ochrane súkromia. V ktorých znie, že nemôžete posielať a zverejniť v inzeráte vaše osobné údaje a kontakty nikomu ani len do správy, pretože portál jaspravim.sk vás v tom prípade nemôže chrániť.
Čo by bolo všetko ok, lendže keďže som tie pravidlá nečítala nevedela som, že som niečo porušila.
Mám vo zvyku s ľuďmi komunikovať priamo aj z vyplnením osobných údajov keďže som majiteľka firmy. Následne po zablokovaní účtu na www.jaspravim.sk ma kontaktovala na email pani Zuzana Kmeťová www.jaspravim.sk ohľadne porušenia týchto pravidiel kvôli ktorým mi zablokovali účet.

Následne som sa samozrejme pani Zuzane Kmeťovej z portálu jaspravim.sk ospravedlnila za porušenie týchto podmienok pretože som o nich nevedela a čakala som, že účet mi bude obnovený.

Namiesto toho som sa dočkala otrasného hrubého prístupu a zistila, som, že keď vám raz zablokujú účet máte proste smolu.
Lebo tým, že ste porušili ich ,,podmienky“ vás majú za neviem akých zlých ľudí!!!
Takže si nemôžete vytvoriť žiadny ďaľší účet s týmto emailom.

Môžete si vytvoriť nový účet jedine, tak, že si zaregistrujete novú emailovú adresu, alebo použijete nejakú svoju druhú emailovú adresu. Ovšem pozor, lebo ak vám na to prídu, že ste si vytvorili nový účet, a ste to vy komu pred tým jeden účet, už zablokovali, tak vám zablokujú aj ten ďalší!!!

Vraj vytváranie duplicitných kónt je zakázané! Takže Vás doslova len kôli jednému porušeniu podmienok zo stránky www.jaspravim.sk vyrazia!

Ďalšia vec je, že na tom druhom vytvorenom konte, už nemusíte ani porušiť podmienky, aby vám ten účet zablokovali, pretože keďže dministrátor pani Zuzana Kmeťová má prístup k všetkému, čítajú si vaše súkromné správy na portáli jaspravim.sk a na to kto ste prídu cez ich prečítanie. ( ANO NA STRÁNKE www.jaspravim.sk SI ČÍTAJÚ VAŠE SÚKROMNÉ SPRÁVY!!! )
Takže, keď zistia, že ste ten komu, už pred tým konto zablokovali, tak vám bezohľadne zablokujú aj to novo vytvorené - ďalšie. No a zistila som, že tak budú robiť donekonečna.

Napísala som to tu pre tých, aby sa ľudia s podobnou skúsenosťou na tom zasmiali, že na svete sa nájdu ešte stále takí ľudia, čo uvažujú ako za čias komunizmu :)

Taktiež mi nejde do hlavy, ako sa človek môže na stránke www.jaspravim.sk informovať ohľadne projektu/služby/práce o ktorú má záujem ak nie formou správy. Samozrejme, že pred tým, než si vytvoríte objednávku chcete vedieť o nej nejaké informácie. No a zistila som, že bez toho aby ste mohli poslať nejaké osobné informácie to ani len nie je možné! Pretože na stránke www.jaspravim.sk nemôžete vôbec do správy skopírovať link!!!
Takže ak sa vás náhodou predajca na jaspravim.sk cez súkromné správy opýta na nejaký projekt, ktorý si potrebuje prezrieť aby vám vedel povedať presnú cenu za projekt/službu/prácu aby ste vy mohli vytvoriť objednávku jednoducho nemôže, lebo akonáhle mu vy pošlete, čo i len link/osobný údaj vaše konto bude zablokované!

Takže buď vyzistíte cenu projektu úplne anonymne bez nejakých informácií, alebo si môžete službu rovno objednať. LENDŽE POZOR!!! Skoro každý predajca, čo ponúka nejaký projekt/službu/prácu má na svojej stránke na portáli jaspravim.sk napísané, že pred objednávkou ho kontaktujte ohľadne vášho projektu!
Asi prečo? Aby vám vedel prispôsobiť cenu prípadne dohodnúť sa s vami na cene…
Ale to ide veľmi ťažko bez toho aby ste použili nejaký váš osobný údaj, keďže stránka www.jaspravim.sk je prevažne zameraná na prácu na internete. Je takmer nemožné nepoužiť niečo z vašich osobných údajov!!!

No a keď použijete váš osobný údaj, tak vám zablokujú konto kôli porušeniu podmienok o ochrane súkromia. Takže na záver vám neostáva nič iné iba si vytvoriť objednávku a až potom komunikovať s predajcom na stránke www.jaspravim.sk.
Čo nie je na škodu hneď objednávať bez informácii, lenže vtedy nikdy neviete do čoho a s kým idete… :)

Moja úplne posledná možnosť bola kontaktovanie majiteľa stránky pána Gabriela Števka s tým, že mi bolo zablokované konto a všetky ďalšie kontá sú mi tiež zablokované Zuzanou Kmeťovou.
Spýtala som sa ho, že či s tým nevie niečo urobiť.
A že či to naozaj vážne si mám teraz vytvárať do nekonečna za každým nové konto pre použitie a prístup na stránku www.jaspravim.sk.
Jeho odpoveď ma naozaj zaskočila.
Vyjadril sa, že keďže mi bolo konto zablokované, tak, s tým nevie, žiaľ , už nič urobiť a taktiež asi mi to konto bolo zablokované z nejakého dôvodu, takže ani ho to len nezaujímalo.
Na čo som sa ho opýtala presne to, že či si mám teda do smrti vytvárať na ich stránke nové kontá? Pretože sa tam potrebujem dostať. Na čo sa ma opýtal, že a na čo sa tam potrebujem prihlásiť??????

AKOŽE VÁŽNE!!!

Majiteľ stránky www.jaspravim.sk - Gabriel Števko - bol prekvapený, keď mu telefonoval jeden z užívateľov jeho stránky, že na čo jeho stránku vlastne potrebuje?

To však nedáva logiku! Je samozrejmé, že každý kto pozná stránku www.jaspravim.sk vie na čo táto stránka slúži, tak jeho otázka mi prišla úplne nevhodná a MIMO!

Samozrejme, že mi taktiež s mojim problémom nepomohol, takže mne len zostáva vytvárať si na stránke, keď potrebujem nejaký projekt/službu/prácu - neustále nové konto dokým mi ho pani Zuzana Kmeťová znova nezablokuje!


Prajem všetkým len samé dobré skúsenosti a menej stretáviek s takýmito ľudmi, čo sú ešte ako 100 rokov za opicami :)

Dátum: 12.08.2019

Vložil: A

Titulok: Re:www.jaspravim.sk

Skôr mám pocit, že vy ste 100 rokov za opicami :)
"pretože som o nich nevedela" neznalosť podmienok neospravedľňuje. Súhlasili ste s nimi. Samozrejme, že si daľsí účet nemôžete vytvoriť, potom by to blokokvanie nedávalo zmysel.

Dátum: 09.10.2019

Vložil: Miriam

Titulok: Re:Re:www.jaspravim.sk

prečítala som si aj článok, aj odpoveď. Fu jaspravim, fakt arogantná reakcia, zrejme na tom čo pani píše vyššie niečo bude. Som rada, že ste reagovali, aspoň mám pohľad z dvoch strán. Takže ja sa nezaregistrujem a určite Vašu stránku neodporučím. Ďakujem obom

Dátum: 01.11.2017

Vložil: Daniela

Titulok: Praca.

Mam zaujem o pracu z pohodlia domova.

Dátum: 09.10.2017

Vložil: Ruzena

Titulok: Zena

Dobry vecer mam o pracu zaujem

Dátum: 19.06.2017

Vložil: ondrej l.

Titulok: práca na doma reagujem na post redaktora youtube

dobrý deň volám sa ondrej l. prosím vás hľadám resp. dočítal som sa, že hľadaju redaktora na youtube som zrakovopostihnutý, no je potrebne stredoškolske s maturitou, pričom ja nemam, ale ja by som potreboval nájsť, kde nie je potrebné vysoké vzdelanie upozornenie! neplatím žiadne poplatky za registráciu nech je to seriozna práca. Som počitačovo zdatny aj ked mám rekvalifikačné kurzy nech je to práca bud telefonovanie z domu toto by som bol schopny robiť alebo predavať zákaznikom tovar cez telefon bližšie info poskytnem po uskutočneni kontaktu dakujem

Dátum: 16.12.2016

Vložil: Evina

Titulok: Práca na doma, prepisovanie textov

Dobrý deň, mala by som záujem a akúkoľvek prácu na doma počas rodičovskej dovolenky. Môže to byť mikropraca, ale aj prepisovanie textov alebo ponúknite. Ďakujem

Dátum: 01.04.2016

Vložil: Adka

Titulok: práca na doma, práca cez net

Mám záujem o prácu na doma, prácu cez internet a pod. Ďakujem.

Dátum: 21.03.2016

Vložil: Katarína

Titulok: Práca na doma i na dlhší čas.

Dobrý deň. Mám záujem o prácu na doma. Ďakujem vopred za zaslané pracovné ponuky.

Dátum: 25.02.2016

Vložil: Klaudia D.

Titulok: Re: Práca na doma

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte nejakú prácu na doma ..som na materskej ..ďakujem

Dátum: 25.09.2015

Vložil: Elena

Titulok: nadmieru spokojná

Môžem len odporúčať. Ja som zarobila na mikropraci už vyše 300 eur za tento rok. Nie je to veľa, ale aspoň mám y polovice zarobené na dovolenku :o). A do budúceho leta snáď ešte niečo pridám. Odporúčam ale jaspravim.sk, tento tajfun.sk už nefunguje.

Dátum: 18.05.2015

Vložil: Alenka

Titulok: Preklep?

Nemá to byť Mountain men?

Dátum: 01.06.2015

Vložil: Moutain Men

Titulok: Re:Preklep?

Nie. Mountain Men je už ochranná známka istého seriálu. Moutain je taktiež významovo ''hora''. O preklep sa nejedná, zvažoval som názov a jediné východisko bolo toto. Podobne aj v logu môžme šikovne využiť podobnosť u s n a napísať to tak aby to vyzeralo ako mountain

Dátum: 05.05.2015

Vložil: Moutain Men

Titulok: Práca na doma, Zárobok online

Dobrý deň

Rozbiehame nový projekt Moutain Men. Ponúkame dlhodobú prácu na doma ale aj jednorazový zárobok a investíciu.

Pokiaľ máte záujem stať sa členom Moutain Men, urobte to teraz. Určite o nás budete počuť

Pokiaľ ste z okolia Banskej Bystrice, Zvolena, Brezna je možné dohodnúť si aj osobné stretnutie.

Chcem len podotknúť, že o žiadne výživové doplnky sa nejedná.

Dátum: 11.11.2015

Vložil: Rut

Titulok: Re:Práca na doma, Zárobok online

Dobry den ja tu hladam lahku pracu na doma som na invalidnom dvochodku dakujem.

Dátum: 02.02.2016

Vložil: Veronika

Titulok: Re:Práca na doma, Zárobok online

Dobrý den mala by som záujem o prácu na doma Dakujem

Dátum: 21.08.2016

Vložil: Dana

Titulok: Re:Práca na doma, Zárobok online

poprosím vás o konkrétne info o práci.
ďakujem :)

Dátum: 24.06.2017

Vložil: lubica d.

Titulok: Re:Práca na doma, Zárobok online

Chcela by som poprosit o blizsie informacie.Som tiez z banskej bystrici

Pridať nový príspevok