Zarábanie hraním online hier? Nezmysel? Ani nie. Tu je 9 možností

Ako si zarobiť peniaze hraním online hier.

Radi trávite svoj voľný čas hraním hier, za počítačom dokážete stráviť aj celé hodiny a niekedy si len tak v duchu hovoríte, „keby sa týmto spôsobom dalo zarábať, bol by zo mňa boháč?“ No, možno niektorých z vás teraz prekvapím, ale je to možné. V dnešnej dobe je totiž možné zarábať si reálne peniaze aj tak, že budete hrať klasické online hry. Elektronické športy sú na vzostupe a rozhodne nejde len o futbal a hokej, ako by sa mohlo na prvý pohľad z názvu zdať. Naopak, zárobok prinášajú aj akčné hry a vlastne vôbec všetky tituly, pri ktorých je akýkoľvek divácky záujem.

 

Poďme preto do tejto zaujímavej problematiky nahliadnuť trochu bližšie – možno tu nájdete inšpiráciu.

 

V tomto článku si teda predstavíme niekoľko spôsobov, ako si privyrábať hraním online hier. A nie, nemusíte sa báť, nemám na mysli hazardné hry, ako ruleta, automaty, on-line poker a pod., kde z vás skôr nejaké peniaze vytiahnu, než aby ste si niečo zarobili.

Nemám na mysli ani súťažné hry typu pošli SMS a vyhraj alebo zatoč si šťastným kolom.

Tiež sa nebudeme baviť o vývoji hier, aj keď programátori/vývojári hier si môžu nepochybne zarobiť slušné peniaze. Mám na mysli klasické hry ako napríklad skladanie puzzle, hranie pexesa, hranie PC či mobilných hier s tisíckami iných používateľov a pod.

 

Keďže sa radím medzi vášnivých hráčov, a pár stoviek eur som si už v minulosti privyrobil, rád by som sa s vami podelil o svoje skúsenosti.

 

1. Staňte sa členom E-športového tímu

Vypredaná aréna fandí esportovým hráčom.

Esport (elektronický šport) je nový fenomén, kde tímy hráčov súťažia v online hraní a za postupy a víťazstvo získavajú peniaze. Ide o odvetvie, ktoré je veľmi populárne nielen u mladých, prináša divácky ohlas (v USA dokáže nejeden takýto turnaj vypredať obrovské štadióny), má svoju reklamu a vďaka tomu môže usporiadateľ nejakého šampionátu ponúknuť hráčom zaujímavé odmeny. Presne ako v NBA alebo NHL, ale bez svalov, tenisiek a korčúľ, len s klávesnicou a myšou alebo gamepadom v ruke…

Progamer, ako sa hovorí takýmto profesionálnym hráčom, zarába niekedy až rozprávkové sumy. Jeho kariéra však trvá obvykle iba niekoľko málo sezón. Napriek tomu si za túto dobu dokáže získať taký príjem, že dlhšiu dobu nemusí pracovať. Pokiaľ hráte len pre radosť, ale patríte medzi veľmi dobrých hráčov a veríte si, že dokážete uspieť – prečo ste to ešte neskúsili? Dvere sú otvorené, zostáva snáď len zaklopať a chvíľku počkať. Sponzor vám môže kúpiť nový počítač alebo kvalitné slúchadlá – aj táto odmena sa predsa počíta, nie? Ak ste výborní napríklad v Dota 2, Fortnite, CounterStrike, League of Legends alebo StarCraft II skúste sa prihlásiť do nejakého slovenského či českého tímu!

osobná franšíza

 

Počítajte však s tým, že to nebude prechádzka ružovou záhradou. Hráči jednotlivých športových tímov musia dodržiavať prísne pravidlá, pravidelne trénovať a plniť marketingové očakávania partnerov/sponzorov, rovnako ako športovci vo futbale, hokeji a ďalších.

 

2. Hranie pexesa, puzzle a ďalších hier

Ak ste skôr introvert a neláka vás hranie v obrovských arénach pred desiatimi tisíckami fanúšikov, ale naopak, radšej by ste si privyrobili nejaké peniaze sami v pohodlí domova tak vedzte, že aj taká možnosť existuje. V porovnaní s prvou možnosťou, kde v podstate pracujete na full-time, ide však len o drobný zárobok. Ale každé eurko sa hodí, no nie?

Tu môžem popísať aj svoje vlastné skúsenosti, pretože som si v minulosti týmto spôsobom privyrábal. Dnes už len sporadicky, pretože na hranie nemám čas.

 

Buzzl.com bola skvelá puzzle hra, vďaka ktorej ste mohli vyhrať zaujímavé ceny a peniaze.

 

Moja prvá skúsenosť je z roku 2014, kedy som vďaka svojmu kamarátovi narazil na stránku Buzzl.com. Tento portál ponúkal možnosť zúčastniť sa turnajov v hraní puzzle. Hráč, ktorý poskladal 9-dielne puzzle najrýchlejšie a mal po 3 kolách najlepší čas, vyhral finančnú odmenu. Tá sa pohybovala v čiastkach od 4 do 20 eur. Denne tak firma rozdala hráčom vďaka svojim sponzorom až 100 eur.

Kto nemal záujem hrať o peniaze, mohol súťažiť o žreby do tomboly a vyhrať tak zaujímavé ceny, ako napr. mobil, tablet, kameru a mnoho ďalších.

Pretože na stránke nebola príliš veľká konkurencia, stihol som za dva roky fungovania portálu vyhrať 3 vecné ceny, dohromady v hodnote 1 000 eur, a samozrejme hotovosť v podobnej výške. Dnes už Buzzl bohužiaľ nefunguje. 

 

Ďalšia moja skúsenosť je s českou aplikáciou Videoboard.com, ktorá stále funguje, ale aj to už nie je, čo bývalo. Videoboard je unikátna aplikácia, ktorá vám okrem aktuálneho prehľadu noviniek z domova aj zo zahraničia a prehľadu počasia prináša aj možnosť privyrobiť si nejaké peniaze hraním pexesa.

V minulosti vyhrával každý, pričom mesačne sa tu dalo zarobiť cez 40 eur (1 euro denne za odohranie 10 hier pexesa + odmeny z reklám). Dnes vyhrávajú už len tí najrýchlejší, a teda tí, ktorí sa dostanú v tabuľke medzi TOP hráčov.

 

Existuje, samozrejme, viac hier, kde sa dajú privyrábať eurá, toto je len špička ľadovca. Skúste posurfovať na internete, určite nájdete aj ďalšie.

 

3. GPT systémy

Príležitosť privyrábať si hraním hier ponúkajú aj takzvané GPT (Get Paid To) stránky, často týmto systémom hovoríme aj klikačky. Get Paid To je anglický výraz a v preklade to znamená dostať zaplatené za nejakú aktivitu. Za aktivitu môžeme považovať napríklad hranie hier, sledovanie videí, vyplňovanie dotazníkov, písanie recenzií a vykonávanie ďalších nenáročných úloh a rôznych mikroprací.

GPT stránky sú teda multifunkčné portály ponúkajúce zárobok vykonávaním rôznych úloh. Za tie dostávate body, ktoré si neskôr budete môcť zameniť buď za peniaze, alebo za darčekové e-poukazy na nákup v Amazone, prípadne v ďalších obchodoch.

Niektoré stránky ponúkajú odmeny dokonca aj vo forme herných kódov na populárne hry ako League of Legends, World of Warcraft a podobne alebo darčekové kódy na XBOX live a Playstation Network.

V tomto článku nájdete pár GPT firiem, všetky spoľahlivo vyplácajú (osobná skúsenosť).

 

4. Testovanie online hier – staňte sa testerom a získajte finančnú odmenu

Tester hier si môže zarobiť tiež celkom zaujímavé peniaze.

Ak existuje vo video-hernom priemysle aj pozícia, ktorá by dokázala finančne ohodnotiť aj hráčov, ktorí sú vo videohrách úplne ľaví, potom je to práve tester hier. O čo presne ide? Samozrejme, vývojári/programátori, ktorí pracujú na vývoji hry potrebujú testerov, vďaka ktorým odhalia skryté možnosti a dostanú spätnú väzbu priamo od tých, ktorí budú hry reálne hrať. Postup je v podstate zhodný s testovaním iných výrobkov, od elektroniky po balíček sladkostí, novú limonádu a papierové vreckovky.

Tester si produkt/hru vyskúša a okomentuje, napíše recenziu, dá najavo svoj názor a nebude firmu, ktorá chce svoju prácu poslať na trh, nijako šetriť. Kritika musí byť ale konštruktívna - ako by povedal klasik. A určite, nebude to vôbec zadarmo, naopak - môžete buď získať originálnu verziu hry pre svoje PC, alebo aj finančnú odmenu. A dušu vášnivého testera iste zahreje fakt, že bude do istej miery ovplyvňovať snáď všetko, čo sa v hre v budúcnosti objaví. A to samozrejme nie je málo, naopak by sa dalo povedať, že sa tým hráč stáva spoluautorom.

 

Testovanie PC a mobilných hier za reálne peniaze je pre stredoškolákov s množstvom voľného času zábava a privyrobenie v jednom. Vekové obmedzenie tu však v podstate neexistuje, takže to pokojne môže byť vhodné nielen pre študentov, ale aj pre dôchodcov či mamičky na materskej dovolenke.

 

Môže ísť o rôzne druhy spolupráce – brigáda na dohodu (DPP), živnosť, ale pokojne aj normálne zamestnanie na zmluvu. Pár takýchto ponúk som už na internete našiel. 

 

Zárobky nie sú najväčšie, asi ako v bežnom zamestnaní, avšak ste stále platený za hranie hier a to je super, nie?

A ako vlastne hľadať takéto ponuky práce? Otvorte si Google vyhľadávač a vypíšte kľúčové výrazy, napr.: „hľadáme testerov hier“, „game tester hier brigáda“, „práca v hernom priemysle“ alebo „beta tester on-line hier“.

Pri troche šťastia vám vyhľadávač nájde niekoľko zaujímavých ponúk práce a brigád. Môžete si prečítať aj tento článok, v ktorom sa profesii testera hier a aplikácii venujem podrobnejšie. Nájdete tam pár zaujímavých tipov, kde hľadať ponuky.

 

5. Streamovanie hier je tiež obľúbeným koníčkom

Ak máte talent komentovať dianie okolo seba a radi hráte počítačové hry, ďalšia možnosť zárobku sa tak priamo ponúka a bola by veľká škoda ju nevyužiť.

Streamovanie hier znamená živý prenos z vášho hrania. Možno by ste sa divili, koľko ľudí vo svete s obľubou sleduje videá hráčskych celebrít, či už ide o Counter-Strike, Fifa, Fortnite alebo iný herný titul. Záleží na vkuse, futbal alebo strieľačka, všeobecne čokoľvek, čo si nájde verné publikum. Potom už stačí len točiť videá a čakať na fanúšikov, ktorí si vás oveľa ľahšie nájdu prostredníctvom sociálnych sietí. Facebook, YouTube alebo pomerne moderný Twitch, stačí si vybrať kanál, na ktorom hodláte preraziť. Streaming funguje na pomerne jednoduchých princípoch, je ale často skutočne až kráľovsky úspešný.

 

Ako ale streamovať hry? Možno ste sa vždy radi pozerali na kamarátov alebo staršieho súrodenca, ako hrajú počítačové gamesy, občas ste predniesli pár viet a rozosmiali všetkých prítomných. Twitch je online streamovacia služba, ktorá je v tomto odbore asi najpopulárnejšia na svete. Napriek tomu však budete potrebovať softvér, ktorý prenesie dianie z vášho monitora do sveta – nemusí ísť samozrejme o nič svetoborné a existujú aj možnosti, ktoré sú bezplatné.

Minimálne na začiatku, keď ešte dosť dobre neviete, či uspejete, vás preto asi poteší, že investícia nemusí byť vysoká. PC hry alebo konzoly by ste hrali rovnako a nie je tak čo riešiť. Výhodou je rýchly internet, dostatok voľného času a originalita. Nechajte divákov nahliadnuť aj do svojho života a úspech je zaručený.

Streamerská komunita je pomerne početná, ale stále je tu priestor pre nových členov, podobne ako v mnohých ďalších odvetviach zábavného priemyslu, kam natáčanie a komentovanie vlastného hrania nepochybne spadá.

 

Zarábať potom môžete niekoľkými spôsobmi – prostredníctvom darov od divákov, prostredníctvom tzv. subscriberov, teda predplatiteľov – alebo nepriamo a to prostredníctvom reklamy.

 

6. Predávajte vzácne predmety iným hráčom

Dokončili ste náročný level hry, pri ktorej si mnoho skúsených hráčov vylámalo zuby, a získali ste odmenu v podobe vzácneho herného predmetu. Môže ísť o sekeru do fantasy alebo nejakej inej MMO hry, ktorá pripraví o zdravie väčší počet nepriateľov, ale aj item, čo vám priamo uľahčí hranie. Skrátka niečo, čo nájdu len tí, ktorí venovali hre veľké množstvo času. A niektorí iní hráči by radi takýto predmet získali a neváhajú zaň zaplatiť reálne peniaze.

Ostatne je pravdou, že o zlatkách v hrách free-to-play, za ktoré si zaobstaráte prémiové vylepšenia, ste už nepochybne počuli – a toto je vlastne veľmi podobný princíp. Zaplatíte niekomu, kto vám trochu uľahčí vaše hranie a naopak, privyrobíte si, keď item máte vo výbave dvakrát alebo už vás hra toľko nebaví a radi by ste speňažili námahu vykonanú pri hľadaní vzácneho predmetu.

 

Legendárny artefakt v Diablo 3, ten by sa určite dobre predal.

 

Svetlými príkladmi, ako si zarobiť predajom alebo skôr obchodovaním rôznych predmetov a zbraní sú RPG hry Diablo 3, World of Warcraft a tiež League of Legends. Iste, v dnešnej dobe už veľa na týchto hrách nezarobíte, ale pár rokov naspäť bol nejeden hráč ochotný zaplatiť za legendárny artefakt stovky či tisíce eur.

 

Tieto tri hry sú samozrejme len špičkou pomyselného ľadovca. Skúste hľadať, určite nájdete aj ďalšie.

 

7. Písanie článkov a recenzií o on-line hrách

Ďalší variant zárobku prostredníctvom počítačových hier alebo konzol je úplne jednoduchý. Pokiaľ neradi súťažíte pred obrovským publikom a neláka vás ani streamovanie online hier, potom je tu jedna možnosť, ktorá by sa vám mohla páčiť. Ľudí nebaví len hranie alebo sledovanie toho, ako niekto hrá, ale aj čítanie o hrách. Mohli by ste teda písať články a tvoriť recenzie na PC/mobilné hry.

Pracovali by ste ako copywriter, čo je vlastne človek, ktorý sa živí písaním textov. Pokiaľ sa vo svete nielen počítačových hier dobre vyznáte, ste potom už na polceste k úspechu a môžete o nich niečo napísať. Najprv trebárs len krátku recenziu v komentároch u predajcu a uvidíte, aký budete mať úspech. Overte si svoje schopnosti, spoznajte, či na profesionálne písanie recenzií naozaj máte. Napríklad sa potom v budúcnosti dostanete do redakcie nejakého herného magazínu a budete mať možnosť vyskúšať si novinky, ktoré ešte neboli spustené na trh. Potom len napíšete svoje dojmy z hrania beta verzie, pridáte hodnotenie, či túto hru odporúčate svojim čitateľom alebo nie, a recenzia je na svete.

Nikde nie je napísané, že sa časom nemôžete posunúť ešte ďalej. Všeobecne platí, že recenzií a postrehov zo sveta počítačových a mobilných hier nie je vlastne nikdy dosť.

 

Alternatívou by mohlo byť vytvorenie vlastného blogu a pokiaľ bude mať úspech, ponuky na spoluprácu od herných redakcií sa vám len podhrnú. A ak nie, stále si môžete zarábať aj sami. Možností, ako zarobiť na blogu, hlavne so zameraním na hry, je nespočetne.

 

Takouto prácou získate prehľad o hrách a v budúcnosti, pokiaľ by ste sa rozhodli stať sa streamerom, by ste mohli využiť svoje bohaté skúsenosti a poznatky.

 

8. V neposlednom rade môžete vytvárať podcasty

Záznam zvuku, ktorý si prehráte, keď máte práve voľnú chvíľku alebo cestujete vlakom. Podcast je dnes už klasika, ide o alternatívu rádia, keď práve varíte alebo športujete. Nejde len o klasické čítanie napísaného textu, nezamieňajte podcast automaticky s audioknihami.

Rozhovor s hviezdou, rozprávanie vlastných zážitkov alebo aj popisovanie prostredia v obľúbenej hre? Fantázii sa medze nekladú, a zvlášť tá posledná určite poriadne precvičí vašu slovnú zásobu. Hry, kde sa dajú zarobiť peniaze, sú dnes veľmi rozšírené. Ide o tituly, ktoré zaujímajú nielen mladé ročníky, ale sú doslova celospoločenským fenoménom. A dosť možno patrí aj do vašich obľúbených, nie? Potom sa im stačí venovať a natočiť na začiatok napríklad len pomerne krátky podcast…

Alternatívou môže byť tvorba tutoriálov, tj návody, príručky, ako hrať danú hru správne a čo najlepšie. Pokiaľ ste nedávno prešli hru, ktorá bola veľmi náročná, a myslíte si, že to veľa ďalších hráčov nezvládne, môžete pre nich natočiť návod…

 

9. Online kasína ako možnosť? Áno, ale…

Do širokej rodiny online hier by možno mohlo patriť aj online kasíno, resp. online ruleta, poker, blackjack alebo herné automaty, o ktorých ste určite niekedy v minulosti počuli.

Ako som už ale spomínal v úvode, nejde ani tak o zárobok, ako skôr o vyhadzovanie peňazí. Je možné, že krátkodobo budete v zisku, ale práve to vás skôr prinúti staviť zase viac a viac peňazí a nakoniec všetko prehráte. Podmienky v on-line prostredí nie sú nastavené tak, aby ste v kasíne vyhrávali. To už radšej skúste kasíno naživo, podobne ako športové hviezdy a snažte sa, aby išlo o zábavu a nie gamblerstvo, na ktorom by ste stratili životné úspory.

 

Odporúčam vyhýbať sa aj rôznym mobilným aplikáciám, ktoré ponúkajú hry, kde sa dajú zarábať reálne peniaze, ale najskôr vyžadujú zaplatenie registračného poplatku. Rovnako sa vyhýbajte rôznym aplikáciám, kde si údajne môžete zadarmo zarobiť kryptomeny.

 

Pár slov na záver

Ako máte možnosť vidieť, existuje niekoľko reálnych spôsobov, ako si privyrobiť hraním hier z domu. A v niektorých prípadoch nemusí ísť len o drobný vedľajší príjem popri zamestnaní či štúdiu.

Všeobecne však platí, že vás to v prvom rade musí baviť. Pokiaľ neradi hráte hry na počítači, prípadne ste to doteraz nikdy neskúšali, darmo sa budete snažiť. Po krátkom čase vás to omrzí.

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Potom si skúste pozrieť aj diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií k tejto téme. 

Máte už s plateným hraním online hier nejaké skúsenosti? Ak áno, podeľte sa o ne a napíšte do diskusie.

 

Ak môžete, podporte môj projekt lajknutím či zdieľaním na sociálnych sieťach. Je to to najmenej, čo môžete pre mňa a pre rast tohto webu urobiť. Takisto budem rád, ak sa pripojíte do mojich facebookových komunít. Prvá komunita je zameraná na tému zárobok na internete (tu je odkaz), v druhej skupine zverejňujem seriózne príležitosti na prácu z domu (odkaz nájdete tu). Označte ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Zarábanie hraním hier

Súťaž o 50 000 Kč v League of Legends, pridáte sa?

18.05.2024 15:56
KitKat Kotol sa teší na nadšených kuchárov a hráčov League of Legends! O tejto hre počul snáď každý, vrátane tých, ktorí nemajú k hraniu na PC príliš veľký vzťah. League of Legends je fenoménom, ktorý priťahuje pozornosť zo všetkých strán. Chcete sa stať šampiónom KitKat Kotla? V budúcom týždni...

Turnaj v League of Legends o 5000 eur – Kia Ygames Open

03.04.2024 08:40
Fanúšikovské turnaje sú v dnešnej dobe veľmi populárne, pokiaľ máte obľúbenú počítačovú hru, iste ste sa už do nejakého z nich sami zapojili. Jedným z najznámejších herných titulov súčasnosti je bezpochyby LOLko. League of Legends, ako znie plný názov videohry, píše svoju históriu už od roku 2009....

Renault Twitch Tournament o 400 000 Kč je v plnom prúde

25.10.2023 09:26
Ak máte radi rýchle jazdy, októbrové a novembrové večery vám prinesú zaujímavé spestrenie. Odštartoval totiž Renault Twitch Tournament, na ktorom sa predstavia najznámejší streameri v stredoeurópskom priestore! České a slovenské hviezdy spoločne na jednej štartovnej čiare, v banku je pripravených...

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Zarábanie hraním hier

Dátum: 16.02.2021

Vložil: Tarantulanko125

Titulok: lol

Som najlepší youtuber na svete

Dátum: 22.09.2020

Vložil: Robert

Titulok: Je to tu

Výborne to máme 400:48 mesiacov.= 8.33 eura mesačne. "Super zárobok". Radšej choďte a zarábajte v real práci. Toto tu sa neoplatí nikomu.

Viac tu: https://m.pracanadoma-skusenosti.eu/zarabanie-hranim-hier/

Dátum: 29.02.2016

Vložil: michhal

Titulok: otazka

Mam otazku: kolko mi vynesie trebárs tie puzzle ktoré ked budeme hrat styria celych 12 hod denne????????

Dátum: 13.07.2016

Vložil: Klovatina

Titulok: Re:otazka

Nie dosť na to aby ste z toho žili

Dátum: 24.01.2016

Vložil: NobodySVK

Titulok: Marketglory

Ak sa zaregistrujete pod mojim referral linkom, tak vam poradim zo vsetkym : Ako zacat bez alebo s investiciou, kde a kedy zalozit podnik, atd... Ja vas hned kontaktujem alebo napiste mi v hre. Spravy najdete v lavom hornom rohu. Moj nick je NobodySVK. Tu je link https://www.marketglory.com/strategygame/NobodySVK

Je to hra, nezarobite stovky € za mesiac.

Dátum: 25.02.2016

Vložil: Jana

Titulok: Re:Marketglory

Dobrý večer, našli by sa aj nejaké ako puzzle, kocky alebo také tie doslova ako detské hry? Nebavia ma tie vojnové. Ďakujem

Dátum: 19.11.2015

Vložil: Tomas

Titulok: online hra Anno1777

Už přes 4 roky hraju časově nenáročnou online hru Anno1777, kde dají vydělat reálné peníze. Vydělal jsem za tu dobu přes 400 Euro. Kdo chce vědět víc, tak zde je info:

Dátum: 01.03.2018

Vložil: miki

Titulok: Re:online hra Anno1777

Výborne to máme 400:48 mesiacov.= 8.33 eura mesačne. "Super zárobok". Radšej choďte a zarábajte v real práci. Toto tu sa neoplatí nikomu.

Dátum: 17.04.2018

Vložil: mato

Titulok: Re:Re:online hra Anno1777

a co ked to hra tak ci tak? ved dal svoj nazor, co hned kritizujes? sa staraj o seba ty blb

Dátum: 17.04.2018

Vložil: mato

Titulok: Re:Re:online hra Anno1777

ved ked ju hra je to jeho vec, sa staraj o seba ty blbec

Dátum: 29.09.2015

Vložil: bozena b.

Titulok: mam zaujem o pracu.

esete taka otazocka?ako mozem bit ista ze za svoju pracu budem mat zaplatene?kontaujte ma na moju mejlovu adresu.vopred dakujem.

Dátum: 13.01.2015

Vložil: Westen

Titulok: SKVELA HRA

https://www.marketglory.com/strategygame/Westen01
kludne ma kontaktujte v hre ja vam rad poradim a so vsetkym pomozem

Dátum: 01.02.2015

Vložil: Michal

Titulok: Re:SKVELA HRA

Serus chcel by som sa bližšie dozvedieť ako si na tejto hre dokážem privyrobiť :)

Dátum: 04.01.2016

Vložil: maria

Titulok: Re:Re:SKVELA HRA

Chcela by som to skusit za peniaze alebo len na tie bonusykde sa zahlasit

Dátum: 01.10.2015

Vložil: dusan

Titulok: Re:SKVELA HRA

som sa chcel zaregristrovat na hru a mi neprisla ziadna odpoved na e-mail preco :D
ako sa mam tam prihlasit

Dátum: 07.11.2014

Vložil: bomba

Titulok: nova hra

nedavno som nasiel novu startujucu hru tak pre tych kt to bavi tu je link
https://r88game.com/
ide o tazenie ropy , ak by si niekto nevedel dat rady mozem poradit hlavne prve dni vyuzivat daily bonus nech neplatite nic do hry

Dátum: 29.11.2014

Vložil: Bauer

Titulok: Re:nova hra

moze to byt dobre ale ked dam registraciu tak to vôbec nereaguje nechce mi to vytvorit ucet

Dátum: 20.12.2014

Vložil: tomas

Titulok: Re:nova hra

serus bomba, rozmyslam ze s tym zacnem vies sa mi ozvat niekam? mail/facebook

Dátum: 02.10.2014

Vložil: zarabamcez internet

Titulok: tak tka

mne sa najviac paci vyzera to ze casom sa tam da zarobit pekna sumicka https://www.youtube.com/watch?v=TlupTngtTwE

Dátum: 17.10.2014

Vložil: Majka

Titulok: Re:tak tka

čo mám robiť? aký je postup?

Dátum: 16.09.2014

Vložil: Jaro

Titulok: Buzzl rady

Viete dať nejake tipy konkretne na skladanie tych obrazkov na Buzzl? lebo za tych 45 sekund pocas ktorych su ostatní hotoví, ja nemam ani stvrtinu...je tazke zistit kde zacat lebo tie obrazky su orientovane kadejako, hlavny predmet obrazka nie je nikdy v strede

Dátum: 17.09.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Buzzl rady

Chce to trening, trening a trening.

Ja som tiež skladal na začiatku za 50 sekund dokonca som veľa krát neposkladal, teraz za 15 - 20 sekúnd.

Ja robím vždy najskôr oblohu, poprípade vodu, trávu. Keď Vám nabehne tých 9 obrázkov, hneď behom 2 sekúnd by ste mali identifikovať, čo bude pravdepodobne hore, alebo naspodu a s tým začať ako prvé. Stred vypĺňam až na konci

Dátum: 26.04.2016

Vložil: zuzana

Titulok: Re:Buzzl rady

pošlete mi prosím Vás link na Buzzl, lebo ked otvorím stranku vzdy ma hodí na tuto.Ďakujem

Dátum: 12.07.2014

Vložil: JAN

Titulok: Goldentowns

dajú sa stých hier aj tie realne peniaze preposlať na účet , lebo sa mi už stalo že som zarobil 100 realnych euro (tak bolo písané) a potom odomňa chceli aby som si ich akože mohol vybrať aj preskenovaný rodný list . Takže či aj na týchto hrách sú také tažkosti z výberom

Dátum: 16.07.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Goldentowns

preskenovaný rodný list? To je zvláštne, možno občianský preukaz na to aby zistili či máte 18 rokov a viac. Ale rodný list? No neviem to by som asi neposielal.

Peniaze sa vybrať dajú, aspoň pri buzzl žiadne ťažkosti neboli.

Dátum: 03.04.2014

Vložil: Phesi

Titulok: Football manager

Prvy online futbalovy manazer, na ktorom sa dajú zarobit realne peniaze...

Dátum: 03.04.2014

Vložil: Phesi

Titulok: Re:Football manager


https://www.goaltycoon.com/bestfootballgame

Dátum: 06.03.2014

Vložil: mykazik

Titulok: aj na hrach sa da

https://www.marketglory.com/strategygame

Dátum: 08.03.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:aj na hrach sa da

Napiš mi tvoj email, niečo by som od teba potreboval.

Dátum: 02.03.2014

Vložil: Jana

Titulok: registrovanie

kde sa da registrovat, nie je tam ani link ani nic kde sa da registrovat !

Dátum: 02.03.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:registrovanie

Dobrý deň

Registrovať sa môžete na www.buzzl.com

Dátum: 23.02.2014

Vložil: FLIPPEtRa

Titulok: buzzl

Nemozem sa nezasmiat(ci nezaplakat), ale znova si nas myslia so Slovincami... vlajka pri jazyku Slovenčina ma "uchvatila"...

Dátum: 02.03.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:buzzl

No najlepšie na tom je, že majitelia sú pravdepodobne maďari, takže je to možno aj podpichovanie,

Dátum: 31.12.2013

Vložil: NO NAME

Titulok: BUZZL

Už len 15 dní. :-)

Dátum: 31.10.2013

Vložil: Tm

Titulok: EU

Zdravim, zaujimave citanie na Vasej stranke.
Mam jeden typ na zarabanie v hre, konkretne: Entropia universe.
Iba doplnim ze okrem zarabania sa tam da aj pekne prerobit, takze pozor :)

Dátum: 03.11.2013

Vložil: Admin

Titulok: Re:EU

Dobre, ďakujem

Naštudujem niečo o tom a doplním.

Dátum: 26.10.2013

Vložil: NO NAME

Titulok: BUZZL

Do kedy približne budú prerábať svoj systém?

Dátum: 29.10.2013

Vložil: Admin

Titulok: Re:BUZZL

Žial to neviem. Tiež by som chcel aby to konečne spustili ak to vôbec spustia...

Pridať nový príspevok