Prilepšite si hraním online hier

Ako si zarobiť peniaze hraním online hier.

Niektorí z vás, ktorí si prečítali nadpis „prilepšite si hraním online hier“ a práve teraz čítajú tento článok, sa možno nestačia čudovať. Zarábanie hraním hier? Veď ja často hrávam online hry, napríklad na Facebooku, ako je možné, že som o tom doteraz nič nepočul? Skutočne sa týmto spôsobom dajú privyrobiť nejaké peniaze? Poteším vás: áno, dajú. Dnes je už možné naozaj všetko. Teraz ale nemám na mysli pracovať ako programátor a vytvárať hry, nemám na mysli ani hazardné hry ako online ruleta, online poker a iné, pri ktorých váš úspech závisí od náhody či šťastia, a nemám na mysli ani hry typu pošli SMS a vyhraj, alebo zatoč si šťastným kolesom a pod. Mám na mysli klasické hry ako napríklad skladanie puzzle, hranie online hier s tisíckami iných užívateľov a pod. Keďže sa zaraďujem medzi vášnivých hráčov, moje skúsenosti s touto témou budú pre vás určite prínosné.

 

Buzzl.com

Moja úplne prvá skúsenosť s privyrobením si hraním online hier. Ide o skladanie puzzle, čo je mojou obľúbenou činnosťou. Preto som sa rozhodol do toho aj zaregistrovať a, ako sa hovorí, „zabiť dve muchy jednou ranou“. Nielenže sa zahrám, ale ešte si popritom privyrobím alebo zasúťažím o zaujímavé ceny z tomboly. Podstata úspechu je veľmi jednoduchá. Poskladať 9-dielne puzzle do jedného celku a ak budete mať po troch kolách v priemere najlepší čas, vyhrávate buď 5, 10, 15 či 20 eur, alebo len žreby do tomboly. Denne táto spoločnosť rozdá 100 eur. Avšak na to, aby ste mohli hrať o peniaze, musíte niečo vložiť aj vy. Ak chcete hrať hru o 5 eur, musíte staviť 25 centov, ak o 10 eur, tak 50 centov atď. Niekto by mohol namietať, že je to hazardná hra. Dovolím si však oponovať, pretože pri hazardných hrách váš úspech závisí od náhody, šťastia. V Buzzl váš úspech závisí od vašich schopností, rýchlosti skladania a predovšetkým vnímania.

Príklad ako sa dajú zarobiť peniaze skladaním puzzle.

Kto by nemal záujem hrať o peniaze, môže hrať puzzle aj zadarmo a vyhrávať losy, za ktoré si bude môcť neskôr nakúpiť nominácie do tomboly a vyhrať tak zaujímavé ceny ako napr. mobily, tablety, kamery a veľa ďalších cien. Ceny spoľahlivo posielajú do cca 5-10 dní. Ak vyhráte peniaze, môžete si ich poslať na bankový účet alebo PayPal. Ak si zvolíte možnosť vyplatiť si peniaze na PayPal, spoločnosť vašej požiadavke vyhovie do 3 dní. Táto spoločnosť funguje ako partnerský program, takže ak hru odporučíte niekomu inému, získate žreby do tomboly. Ak budete chcieť hrať o peniaze, odporúčam vám zaregistrovať sa do internetovej peňaženky PayPal, na ktorú si budete môcť neskôr svoju výhru posielať. Návod, ako sa zaregistrovať do PayPal, nájdete v kategórii internetové peňaženky.

 

Aktualizácia 19.01.2014 - po takmer ročnej prestávke sa Buzzl opäť spustil - v novom ,,kabáte". Vizuálne je stránka prepracovanejšia, avšak čo sa týka hrateľnosti, je na oveľa slabšej úrovni. Celkovo som sklamaný, pretože zrušili viacero vecí. Ak sa chcete o novej verzii dozvedieť viac, prečítajte si aj článok Buzzl .

 

Videoboard

Videoboard je unikátna aplikácia, ktorá vám okrem aktuálneho prehľadu noviniek z domova i zahraničia a prehľadu počasia prináša aj možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše. Prostredníctvom tejto aplikácie majú všetci registrovaní užívatelia možnosť zbierať tzv. world credity (WRC body), a to napríklad hraním pexesa. A čo so získanými bodmi? Tie si budete môcť buď zameniť za hotovosť, alebo za ne nakúpiť v partnerských e-shopoch. Viac informácií o tejto téme si môžete prečítať v článku – online pexeso hra, ktorá vám môže zarobiť peniaze.

 

Online hry

Ďalšou možnosťou, ako sa dajú zarobiť nejaké eurá navyše, sú online hry. Skvelým príkladom je napríklad RPG hra Diablo III, ktorá v lete 2012 spustila online aukciu artefaktov. Hra je založená na princípe, že beháte po mape a sekáte rôzne príšery, z ktorých môžu padať rôzne artefakty.

osobná franšíza

Tieto artefakty potom môžete predávať na online aukcii za reálne peniaze iným reálnym hráčom. Poznám ľudí, ktorým vynieslo hranie tejto hry aj stovky eur. Ubehol však rok a v tejto dobe pravdepodobne človek na tom už nič nezarobí. Treba to ale sledovať a určite sa nejaká podobná hra objaví.

 

Marketglory

Táto browser hra je ďalším skvelým príkladom, ako sa nielen dobre zabaviť. Ide o politický, ekonomický, vojenský a sociálny simulátor, ktorý poskytuje užívateľom, resp. hráčom, možnosť zarobiť si nejaké peniaze hraním. Možností, ako hrať, je veľa, môžete sa stať vojakom a ničiť ostatných hráčov vo vojnách, môžete sa stať podnikateľom a založiť si vlastnú firmu, alebo sa stanete politikom (keď nie v reálnom svete, tak aspoň v hre) a budete rozhodovať o osude krajiny. Hra je rozmanitá a okrem spomínaných možností sú aj ďalšie, o ktorých sa dočítate v samostatnom článku Marketglory.

 

Goldentowns

Je to online hra založená na simulácii bežného mesta. Na začiatku po registrácii dostanete k dispozícii malú dedinku s nejakými budovami.  Vašou úlohou bude túto vašu dedinu rozširovať, vylepšovať budovy na vyššiu úroveň a ťažiť suroviny. Po nejakom čase budete môcť postaviť zlatú baňu a ťažiť v nej virtuálne zlato, ktoré budete môcť zameniť buď za reálne eurá, alebo za zlaté odliatky. Viac informácií ohľadom tejto hry si prečítajte v sekcii Goldentowns.

 

Goaltycoon

Ide o pomerne nový projekt, ktorý vytvorili tvorcovia hry Marketglory, opísanej vyššie. Aj táto hra je založená na reálnej ekonomike, v podstate je to niečo podobné, no Goaltycoon je futbalový manažér, takže konečne niečo aj pre vyznávačov športových, resp. futbalových online hier. Veľmi zaujímavé je však to, že tvorcovia tieto dve hry vzájomne prepojili. Vašou úlohou v tejto hre bude starať sa o ekonomiku futbalového klubu, a teda dbať na to, aby boli príjmy vyššie ako náklady, trénovať mužstvo a rozvíjať váš klubový park. Viac informácií si prečítajte v článku Goaltycoon.

 

Anno1777

Ďalšou hrou, ktorá svojim hráčom ponúka možnosť privyrobiť si peniaze, je Anno1777. Hra simuluje reálny svet. Môžete sa stať guvernérom na Slovensku a vyberať dane. Vašou úlohou bude starať sa o regióny a diplomaciu. Nie je to nič pre vás? Potom by ste sa mohli stať obchodníkom. Ako podnikateľ budete zakladať firmy, vyrábať produkty a následne ich predávať. Na starosti budete mať nastavovanie cien produktov a platy zamestnancov. Budete môcť nakupovať a predávať akcie, cestovať do iných krajín atď. V neposlednom rade sa z vás môže stať bojovník. Čo už by to bolo za stratégiu, keby ste nemohli dobývať nové územia? Hra je skutočne rozmanitá a je len na vás, ktorou cestou sa vydáte. Recenziu na Anno1777 si môžete prečítať v tomto článku.

 

Pár slov na záver

Tento článok som nepísal s cieľom, aby sa teraz všetci zaregistrovali a hrali celý deň, napísal som ho hlavne pre tých, ktorí trávili podstatnú časť svojho času pri počítači už predtým. Tento článok som napísal hlavne pre vášnivých hráčov, aby som im ukázal, ako lepšie a efektívnejšie sa dá využiť čas a hlavne ako krásne sa dajú spojiť dve, pre mnohých obľúbené, činnosti - hranie hier a súčasné privyrobenie si. Živiť sa tým človek pravdepodobne nedokáže, no každé euro navyše je dobré, obzvlášť ak budem robiť činnosť, ktorú by som robil tak či tak. 

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Potom si skúste pozrieť aj diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií k tejto téme. 

Ak máte nejaké skúsenosti, tipy alebo rady z ďalších online hier, budem rád, ak prispejete do diskusie.

 

Ak môžete, podporte môj projekt lajknutím či zdieľaním na sociálnych sieťach. Je to to najmenej, čo môžete pre mňa a pre rast tohto webu urobiť. Takisto budem rád, ak sa pripojíte do mojich facebookových komunít. Prvá komunita je zameraná na tému zárobok na internete (tu je odkaz), v druhej skupine zverejňujem seriózne príležitosti na prácu z domu (odkaz nájdete tu). Označte ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Do tohto článku budú pribúdať ďalšie možnosti privyrobenia si hraním online hier, preto vám odporúčam z času na čas toto vlákno sledovať.

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Zarábanie hraním hier

Dátum: 16.02.2021

Vložil: Tarantulanko125

Titulok: lol

Som najlepší youtuber na svete

Dátum: 22.09.2020

Vložil: Robert

Titulok: Je to tu

Výborne to máme 400:48 mesiacov.= 8.33 eura mesačne. "Super zárobok". Radšej choďte a zarábajte v real práci. Toto tu sa neoplatí nikomu.

Viac tu: https://m.pracanadoma-skusenosti.eu/zarabanie-hranim-hier/

Dátum: 29.02.2016

Vložil: michhal

Titulok: otazka

Mam otazku: kolko mi vynesie trebárs tie puzzle ktoré ked budeme hrat styria celych 12 hod denne????????

Dátum: 13.07.2016

Vložil: Klovatina

Titulok: Re:otazka

Nie dosť na to aby ste z toho žili

Dátum: 24.01.2016

Vložil: NobodySVK

Titulok: Marketglory

Ak sa zaregistrujete pod mojim referral linkom, tak vam poradim zo vsetkym : Ako zacat bez alebo s investiciou, kde a kedy zalozit podnik, atd... Ja vas hned kontaktujem alebo napiste mi v hre. Spravy najdete v lavom hornom rohu. Moj nick je NobodySVK. Tu je link https://www.marketglory.com/strategygame/NobodySVK

Je to hra, nezarobite stovky € za mesiac.

Dátum: 25.02.2016

Vložil: Jana

Titulok: Re:Marketglory

Dobrý večer, našli by sa aj nejaké ako puzzle, kocky alebo také tie doslova ako detské hry? Nebavia ma tie vojnové. Ďakujem

Dátum: 19.11.2015

Vložil: Tomas

Titulok: online hra Anno1777

Už přes 4 roky hraju časově nenáročnou online hru Anno1777, kde dají vydělat reálné peníze. Vydělal jsem za tu dobu přes 400 Euro. Kdo chce vědět víc, tak zde je info:

Dátum: 01.03.2018

Vložil: miki

Titulok: Re:online hra Anno1777

Výborne to máme 400:48 mesiacov.= 8.33 eura mesačne. "Super zárobok". Radšej choďte a zarábajte v real práci. Toto tu sa neoplatí nikomu.

Dátum: 17.04.2018

Vložil: mato

Titulok: Re:Re:online hra Anno1777

a co ked to hra tak ci tak? ved dal svoj nazor, co hned kritizujes? sa staraj o seba ty blb

Dátum: 17.04.2018

Vložil: mato

Titulok: Re:Re:online hra Anno1777

ved ked ju hra je to jeho vec, sa staraj o seba ty blbec

Dátum: 29.09.2015

Vložil: bozena b.

Titulok: mam zaujem o pracu.

esete taka otazocka?ako mozem bit ista ze za svoju pracu budem mat zaplatene?kontaujte ma na moju mejlovu adresu.vopred dakujem.

Dátum: 13.01.2015

Vložil: Westen

Titulok: SKVELA HRA

https://www.marketglory.com/strategygame/Westen01
kludne ma kontaktujte v hre ja vam rad poradim a so vsetkym pomozem

Dátum: 01.02.2015

Vložil: Michal

Titulok: Re:SKVELA HRA

Serus chcel by som sa bližšie dozvedieť ako si na tejto hre dokážem privyrobiť :)

Dátum: 04.01.2016

Vložil: maria

Titulok: Re:Re:SKVELA HRA

Chcela by som to skusit za peniaze alebo len na tie bonusykde sa zahlasit

Dátum: 01.10.2015

Vložil: dusan

Titulok: Re:SKVELA HRA

som sa chcel zaregristrovat na hru a mi neprisla ziadna odpoved na e-mail preco :D
ako sa mam tam prihlasit

Dátum: 07.11.2014

Vložil: bomba

Titulok: nova hra

nedavno som nasiel novu startujucu hru tak pre tych kt to bavi tu je link
https://r88game.com/
ide o tazenie ropy , ak by si niekto nevedel dat rady mozem poradit hlavne prve dni vyuzivat daily bonus nech neplatite nic do hry

Dátum: 29.11.2014

Vložil: Bauer

Titulok: Re:nova hra

moze to byt dobre ale ked dam registraciu tak to vôbec nereaguje nechce mi to vytvorit ucet

Dátum: 20.12.2014

Vložil: tomas

Titulok: Re:nova hra

serus bomba, rozmyslam ze s tym zacnem vies sa mi ozvat niekam? mail/facebook

Dátum: 02.10.2014

Vložil: zarabamcez internet

Titulok: tak tka

mne sa najviac paci vyzera to ze casom sa tam da zarobit pekna sumicka https://www.youtube.com/watch?v=TlupTngtTwE

Dátum: 17.10.2014

Vložil: Majka

Titulok: Re:tak tka

čo mám robiť? aký je postup?

Dátum: 16.09.2014

Vložil: Jaro

Titulok: Buzzl rady

Viete dať nejake tipy konkretne na skladanie tych obrazkov na Buzzl? lebo za tych 45 sekund pocas ktorych su ostatní hotoví, ja nemam ani stvrtinu...je tazke zistit kde zacat lebo tie obrazky su orientovane kadejako, hlavny predmet obrazka nie je nikdy v strede

Dátum: 17.09.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Buzzl rady

Chce to trening, trening a trening.

Ja som tiež skladal na začiatku za 50 sekund dokonca som veľa krát neposkladal, teraz za 15 - 20 sekúnd.

Ja robím vždy najskôr oblohu, poprípade vodu, trávu. Keď Vám nabehne tých 9 obrázkov, hneď behom 2 sekúnd by ste mali identifikovať, čo bude pravdepodobne hore, alebo naspodu a s tým začať ako prvé. Stred vypĺňam až na konci

Dátum: 26.04.2016

Vložil: zuzana

Titulok: Re:Buzzl rady

pošlete mi prosím Vás link na Buzzl, lebo ked otvorím stranku vzdy ma hodí na tuto.Ďakujem

Dátum: 12.07.2014

Vložil: JAN

Titulok: Goldentowns

dajú sa stých hier aj tie realne peniaze preposlať na účet , lebo sa mi už stalo že som zarobil 100 realnych euro (tak bolo písané) a potom odomňa chceli aby som si ich akože mohol vybrať aj preskenovaný rodný list . Takže či aj na týchto hrách sú také tažkosti z výberom

Dátum: 16.07.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Goldentowns

preskenovaný rodný list? To je zvláštne, možno občianský preukaz na to aby zistili či máte 18 rokov a viac. Ale rodný list? No neviem to by som asi neposielal.

Peniaze sa vybrať dajú, aspoň pri buzzl žiadne ťažkosti neboli.

Dátum: 03.04.2014

Vložil: Phesi

Titulok: Football manager

Prvy online futbalovy manazer, na ktorom sa dajú zarobit realne peniaze...

Dátum: 03.04.2014

Vložil: Phesi

Titulok: Re:Football manager


https://www.goaltycoon.com/bestfootballgame

Dátum: 06.03.2014

Vložil: mykazik

Titulok: aj na hrach sa da

https://www.marketglory.com/strategygame

Dátum: 08.03.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:aj na hrach sa da

Napiš mi tvoj email, niečo by som od teba potreboval.

Dátum: 02.03.2014

Vložil: Jana

Titulok: registrovanie

kde sa da registrovat, nie je tam ani link ani nic kde sa da registrovat !

Dátum: 02.03.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:registrovanie

Dobrý deň

Registrovať sa môžete na www.buzzl.com

Dátum: 23.02.2014

Vložil: FLIPPEtRa

Titulok: buzzl

Nemozem sa nezasmiat(ci nezaplakat), ale znova si nas myslia so Slovincami... vlajka pri jazyku Slovenčina ma "uchvatila"...

Dátum: 02.03.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:buzzl

No najlepšie na tom je, že majitelia sú pravdepodobne maďari, takže je to možno aj podpichovanie,

Dátum: 31.12.2013

Vložil: NO NAME

Titulok: BUZZL

Už len 15 dní. :-)

Dátum: 31.10.2013

Vložil: Tm

Titulok: EU

Zdravim, zaujimave citanie na Vasej stranke.
Mam jeden typ na zarabanie v hre, konkretne: Entropia universe.
Iba doplnim ze okrem zarabania sa tam da aj pekne prerobit, takze pozor :)

Dátum: 03.11.2013

Vložil: Admin

Titulok: Re:EU

Dobre, ďakujem

Naštudujem niečo o tom a doplním.

Dátum: 26.10.2013

Vložil: NO NAME

Titulok: BUZZL

Do kedy približne budú prerábať svoj systém?

Dátum: 29.10.2013

Vložil: Admin

Titulok: Re:BUZZL

Žial to neviem. Tiež by som chcel aby to konečne spustili ak to vôbec spustia...

Pridať nový príspevok