Recenzia portálu Metroopinion - aké výhody ponúka?

Obrázok s nadpisom Metroopinion recenzia. Ak máte radi vyplňovanie dotazníkov, v ktorých vyjadrujete svoje myšlienky a názory, možno vás zaujme tento portál. Kto má voľný čas a je pravidelne online, či už na počítači, alebo na mobile, má možnosť zarobiť si navyše nejaké peniaze. Prečo nespojiť príjemne s užitočným? V súčasnosti existuje veľa podobných portálov, no my teraz predstavíme MetroOpinion, ktorý k nám dorazil zo Švédska. V súčasnosti ho však používajú respondenti prakticky z celého sveta.

 

A čoho sa týkajú prieskumy? Aké je výplatné minimum a čo musíte splniť, ak sa chcete zaregistrovať?

 

Na úvod vás privíta krátky formulár

Začiatok je jednoduchý, do MetroOpinionu sa musíte zaregistrovať, pričom podmienkou je vyplniť iba tri kolónky. Ide o e-mail, ktorým sa budete prihlasovať, potom dostanete aktivačný link, ale aj heslo a jeho potvrdenie. Výber je na vás, minimum na toto heslo je osem znakov a iné podmienky tu už nie sú.

Po vyplnení týchto troch položiek kliknite na zelené tlačidlo s bielym nápisom „Registrujte sa“. Po potvrdení e-mailu na vás bude čakať krátky dotazník, v ktorom uvediete pohlavie, dátum narodenia a PSČ. Po zapísaní príslušných údajov a kliknutím na súhlas jednoducho pokračujete ďalej. Potom už budete prihlásení do svojho profilu, kde si môžete prehliadať prieskumy a ponúkané odmeny.

 

Vyše dvadsaťročná tradícia

Prvýkrát sa táto spoločnosť sprostredkovávajúca dotazníky objavila vo Švédsku v roku 2004, dnes sa už rozrástla aj do mnohých ďalších krajín, nevynímajúc ani Slovensko. Spoločnosť Cint AB je pôvodne zo Škandinávie a má za sebou dlhé pôsobenie naprieč rôznymi regiónmi. Čo by ste mali urobiť hneď na začiatku? Správne, ako iste tušíte, je vhodné povedať niečo o sebe. V určitom poradí budete mať predložené niekoľké okruhy – vyplňujte ich postupne. Ktoré sú to?

 

osobná franšíza

Povedzte MetroOpinionu niečo o sebe

Portál ponúka až 3 eura za vypísaný dotazník.

Je to celkom pätnásť rôznych položiek. Samozrejme, nemusíte ich všetky vyplniť, niektoré z nich budú otázky, ktoré môžu na prvý pohľad vyzerať trochu intímnejšie. Ale na druhej strane, ak napíšete odpovede do všetkých pripravených políčok, portál MetroOpinion bude o vás vedieť dosť na to, aby vám pridával stále viac a viac práce. V opačnom prípade získate tej práce menej, ale to asi ani nie je potrebné zdôrazňovať.

Sú tu položky ako zamestnanie, elektronika, koníčky a záujmy, jedlo a pitie, cestovanie alebo médiá. Nechýbajú ani otázky týkajúce sa fajčenia, zdravotnej starostlivosti alebo vzdelávania.

Témy sú odlišné a vždy závisí od spoločností, ktoré si objednávajú takýto prieskum. Je dôležité, aby ste sa predstavili skutočne pravdivo, aby vyplnené údaje súhlasili s realitou. Nie je potrebné niečo vymýšľať.

  • Otázky týkajúce sa dopravy sa môžu zamerať na nákup nového auta alebo na podrobnosti o súčasnom aute.

  • Pokiaľ ide o tematiku cestovania, záleží na tom, kam ste šli alebo kam idete na dovolenku.

  • V sekcii záľuby, záujmy sa vás opýtajú na filmy, kino, aké máte hobby a tak ďalej.

  • Vo svojom profile môžete ešte dopísať meno, priezvisko, adresu a napríklad telefónne číslo.

 

Ako zarobiť peniaze?

 

Ako funguje zarábanie na Metroopinion.

Financie, ktoré získate vyplnením dotazníkov, respektíve budú pripísané na váš účet, si môžete nechať zaslať prostredníctvom PayPal (3 % z odoslanej sumy je poplatok za transakciu, bohužiaľ, toto MetroOpion nijako neovplyvní). Zostatok vždy uvidíte na svojom účte pod záložkou (na karte) Odmeňovanie v závislosti od toho, koľko dotazníkov už máte hotových. Okrem platenia prostredníctvom PayPal, kde je minimálny limit stanovený na 200 Kč (čo je dosť veľa), existuje aj možnosť získať darčekovú kartu Amazon v rovnakej hodnote.

Takže všetko je na vás, ale dá sa predpokladať, že väčšina respondentov sa rozhodne práve pre PayPal. A dajte si pozor, musí vždy ísť o respondenta PayPal, nie je možné zasielanie na iný účet vedený pod iným menom. Peniaze môžu prísť na váš účet PayPal s niekoľkodňovým oneskorením, takže treba trpezlivosť. Ak nepríde do desiateho pracovného dňa od vašej žiadosti, môžete kontaktovať podporu na jej e-mail. Všetko sa čoskoro vyrieši!

 

Aplikácia je tiež pripravená

Na Google Play nájdete aplikáciu MetroOpinion, ktorú si stiahlo viac ako stotisíc vlastníkov operačného systému Android. Pre niektorých je to určite praktickejší model, ale nikto vám nebude brániť, aby ste vyplňovali jednotlivé dotazníky priamo v prehliadači vášho počítača alebo mobilného telefónu. Inými slovami, príslušná aplikácia nie je povinná pre respondentov tohto portálu.

 

Pokiaľ ide o samotné vyplňovanie, majte na pamäti, že vždy je potrebné vyplniť dotazník dokonca a bez dlhých prestávok. Po zatvorení okna prehliadača sa už nedostanete späť. Žiaľ, také sú pravidlá, takže na ne nezabudnite! Aby ste nestratili voľný čas, za ktorý by ste nedostali odmenu.

 

Pozvánky budú prichádzať e-mailom

Aké možnosti platby ponúka portál?

Aby ste mohli okamžite reagovať na ponuku, dostanete echo e-mail – a potom je len na vás, ako sa rozhodnete. Ak však dotazníky nebudete vyplňovať dlhý čas, bude ich prichádzať do vašej poštovej schránky čoraz menej.

V každom e-maili nájdete základné informácie, najmä o dvoch veciach. Jednou z nich je peňažná odmena, ktorú dostanete za úspešné dokončenie dotazníka, a druhou je približný čas na vyplnenie. Rozhodnutie je vždy na respondentovi, účasť je bezplatná, samozrejme, že dotazník nemusíte vyplniť, pretože to nie je vaša povinnosť. Je to však ďalší príjem z pohodlia domu, čo určite stojí za zváženie.

Môžete sa zaregistrovať tu.

 

Ak si chcete privyrobiť prostredníctvom ďalších aj iných prieskumov, odporúčam vám prečítať si tento článok – nájdete tam ďalšie spoločnosti.

Registrácia do viacerých spoločností = viaceré dotazníky na vyplnenie = vyššie zárobky.

 

Ak ste v tejto recenzii nenašli, čo ste hľadali, skúste si prečítať tiež diskusné fórum, tam možno nájdete na túto tému nejaké zaujímavé informácie.

Budem rád, ak sa pripojíte k diskusii a napíšete svoju vlastnú skúsenosť.

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Metroopinion

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok