Recenzia na iPrieskum + moja skúsenosť so stránkou

Zárobok s dotazníkovou agentúrou 2muse a stránkou Iprieskum.sk. Overený projekt, ktorý ponúka bežným občanom možnosť privyrobiť si na nete peniaze navyše. iPrieskum.sk je jedna z mála stránok na Slovensku, ktorá plní svoje záväzky voči partnerom a skutočne vypláca. V tomto článku si môžete prečítať moju doterajšiu trojročnú skúsenosť s iPrieskumom, aké podmienky musíte splniť, aby ste mohli s nimi začať spolupracovať a koľko je možné si reálne zarobiť každý mesiac.

 

Článok bol aktualizovaný v júli 2023.

 

 

Čo je to iPrieskum a ako sa môžete zapojiť?

Stránku iPrieskum.sk prevádzkuje slovenská agentúra 2muse, ktorá sa zaoberá prieskumom trhu a verejnej mienky.

V iPrieskume vás odmenia za váš názor. Pre spoločnosť sú názory a postoje všetkých ľudí dôležité a stávajú sa podkladom pre budúce rozhodnutia rôznych firiem a inštitúcii. Ak sa so stránkou iPrieskum podelíte o svoje myšlienky a skúsenosti, spoločnosť vás odmení. 

Po registrácii, ktorú môžete vykonať na tejto stránke, vám budú posielať na email rôzne dotazníky s jednoduchými otázkami. Budete hodnotiť najrôznejšie produkty a služby, reklamné kampane alebo sa vyjadrovať k rôznym spoločenským témam. 

Do iPrieskumu sa môže zapojiť každý bez rozdielu, nech má akúkoľvek prácu, povolanie, záľuby, krvnú skupinu či svetonázor. Pokiaľ máte aspoň 16 rokov, vlastníte mobil, PC či tablet a máte trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, hľadajú práve vás.

 

Iprieskum úvodná stránka.

 

Moja skúsenosť s iPrieskum, koľko si môžete zarobiť?

Odmeny za vyplňovanie online dotazníkov sú v iPrieskum.sk rôznorodé, platí to aj pri iných prieskumných spoločnostiach. Závisí to od náročnosti vyplňovaného dotazníka a času, ktorý strávite pri jednotlivých odpovediach. Tak napríklad dotazník trvajúci 2 až 5 minút býva často ohodnotený symbolickými 20 bodmi, avšak ten, ktorý sa pretiahne až na štvrťhodinu, môže byť ocenený až 70 bodmi.

 

S týmto portálom mám zhruba trojročnú skúsenosť a viem, že väčšina dotazníkov je hodnotená zhruba 40 a 90 bodmi s tým, že na dotazníkoch strávite rádovo desiatky minút. Ide teda skôr o brigádu na chvíle, keď máte voľný čas, v TV práve nie je nič pekného a neviete, čo by ste robili, pretože vonku prší a nikto z blízkych nemá na vás chvíľku času.

Vo veľmi špecifických prípadoch môžete za platený prieskum dostať aj 120 bodov alebo viac, ale to sa týka prieskumov, ktorým sa treba venovať dlhší čas a zaberú vám prinajmenšom hodinu.

 

Vyššie uvedené platí iba pri vypĺňaní dotazníkov emailom. iPrieskum ale ponúka možnosť zapojiť sa aj do telefonických prieskumov a skupinových rozhovorov, a tam ten počet získaných bodov môže byť niekoľkonásobný. Ak sa chcete v budúcnosti zapájať aj do takýchto prieskumov, nezabudnite to zaškrtnúť už pri registrácii.

 

Čo so získanými bodmi?

Body, ktoré zarobíte vyplňovaním dotazníkov, môžete využiť niekoľkými spôsobmi, bohužiaľ, nefiguruje medzi nimi výmena na peniaze/hotovosť. Získané body si môžete zameniť len za vecné ceny alebo darčekové poukazy a e-karty.

Sortiment odmien sa neustále obmieňa, takže sa nemusíte obávať, že si nič nevyberiete. V čase písania tejto recenzie je k dispozícii 58 rôznych odmien, niektoré sú dokonca užitočné a využiteľné v domácnosti. Potrebujete nový ručný mixér alebo fén na vlasy? Alebo by sa vám hodil nový ručný vysávač, lebo sa vám starý pokazil? V tom prípade stačí nazbierať okolo cca 2 200 bodov a vysávač je váš. Ak ho nevyužijete, môžete ho predať, a tak budete mať zarobené.

 

Najoblúbenejšie odmeny, ktoré môžete získať za vyplňovanie dotazníkov.

 

Ja osobne preferujem výmenu bodov za 10 či 20-eurové darčekové poukážky a kupóny na nákup. Výber je naozaj pestrý. Nájdete tam obchody Lidl, IKEA, H&M, Deichmann, C&A, pre čitateľov Martinus, Alza či Dráčik, v ktorých môžete nakúpiť darčeky na rôzne príležitosti pre svoje ratolesti, vnúčatá, neterku či synovca a podobne. Vyberie si určite každý.

Na svoje si prídu aj kávičkári, pretože medzi odmenami je aj káva či Nescafé Dolce Gusto kapsule.

 

Ako dlho budete musieť čakať na odmeny?

Spoločnosť 2muse uvádza na svojej stránke iPrieskum.sk, že odmenu doručí každému užívateľovi bezplatne až domov, a to najneskôr do 40 dní odo dňa objednania. Z vlastnej skúsenosti môžem dodať, že čas doručenia sa pohybuje okolo 2 až 3 týždňov. Závisí to od toho, za čo si svoje zarobené body vymeníte.

 

Vypĺňať môžete pokojne aj z mobilu či tabletu

Zo skúsenosti viem, že drvivá väčšina dotazníkov na iPriekume sa dá vyplniť jednoducho zo smartfónu, a to aj pri ceste vlakom alebo pri akejkoľvek inej činnosti, pri ktorej čakáte a nechcete sa zbytočne nudiť. Využiť ale možno aj tablet, stolný PC, notebook, skrátka akékoľvek podobné elektro, ktoré je práve poruke. 

 

Len mizivé percento dotazníkov je potrebné vypĺňať priamo z PC, a teda nedá sa na mobilnom zariadení. Na túto skutočnosť však budete upozornení vopred.

 

Čoho sa obvykle dotazníky týkajú?

Témy sú rôznorodé a záleží, samozrejme, aj na tom, či máte starostlivo vyplnené vstupné dotazníky. Na základe nich budete pozývaný do prieskumov. 

Sekcií je celkom dvanásť, názvy sú snáď veľavravné – O mne, Domácnosť, Financie, Stravovacie a iné návyky, Mobil a online a podobne. Ak ich máte starostlivo aktualizované (nebojte sa, stačí ich raz ročne znovu prezrieť a zrevidovať, pretože život sa mení a my, samozrejme, s ním), dočkáte sa pomerne stabilného prísunu dotazníkov.

 

Moje konto - administračné rozhranie na Iprieskume.

 

Aké sú podmienky spolupráce?

V úvode článku som sa čiastočne zmienil o podmienkach, ktoré musíte splniť, aby ste sa mohli zapojiť do projektu iPrieskum. Sú to vek aspoň 16 rokov, trvalé bydlisko na území SR, nejaký ten PC/mobil, kde budete vyplňovať platené dotazníky a, samozrejme, pripojenie k internetu.

 

Registrovať sa môžete iba raz, pri registrácii nezabudnite uviesť pravdivé údaje, v opačnom prípade vám hrozí zmazanie účtu. Ten môžete kedykoľvek zmazať aj sami, ak vás to jednoducho prestane baviť alebo zistíte, že iPrieskum nenaplnil vaše očakávania.

 

Za odporučenie môžete získať ďalšie body

Ak máte tip na kamaráta alebo niekoho z rodiny, kto by rád spolupracoval so stránkou iPrieskum.sk a privyrábal si touto formou, je pred vami pomerne ľahká cesta – pošlite link, nechajte dotyčného sa registrovať a keď sa aktívne zapojí, získate 10 bodov. Podmienkou ale je, že dotyčný musí úspešne absolvovať aspoň jeden prieskum.

 

Pár slov na záver

iPrieskum patrí podľa môjho názoru medzi najlepšie prieskumné spoločnosti pôsobiace na Slovensku. Registrácia je veľmi jednoduchá, zaberie vám len pár minút a dostanete za ňu na svoj vytvorený účet úvodný bonus 50 bodov. Následne vám odporúčam vyplniť profilové dotazníky, na základe ktorých budete pozývaný do prieskumov. Nemusíte sa obávať, spoločnosť 2muse zabezpečuje úplnú anonymitu a dôvernosť údajov, ktoré im poskytnete.

iPrieskum od vás nikdy nebude vyžadovať peniaze alebo nejaké poplatky, účasť na prieskumoch je vždy zadarmo. Tak na čo ešte čakať?

Výborné je to pre študentov, matky na MD, dôchodcov, ale aj pre kohokoľvek iného, kto si chce trochu privyrobiť bez náročnej práce. Dotazníky budete vypĺňať vtedy, keď to vyhovuje vám. V pohodlí domova, v práci alebo kdekoľvek, kde ste na internete a práve máte čas.

Ja osobne som s iPrieskumom za doterajšie 3 roky spolupráce spokojný a rozhodne tento zárobok môžem odporúčať.

 

 

Dotazníky od iPrieskumu sú veľmi rôznorodé a dá sa povedať, že sa nikdy nebudete nudiť. To určite platí aj pre mnoho ďalších podobných spoločností, preto neváhajte s registráciou aj u iných preverených firiem, ktoré ponúkajú vyplňovanie takýchto dotazníkov, prieskumov trhu atď. Účasťou v iPrieskume sa nezaväzujete k tomu, že nemôžete pracovať už nikde inde. Naopak, čím viac registrácií, tým vyšší bude „po troške“ váš zárobok. V tomto článku nájdete recenzie na ďalších 25 prieskumných spoločností podobných iPrieskumu.

 

Odporúčam prečítať si aj diskusné fórum, možno tam nájdete ďalšie zaujímavé informácie k téme. 

Ak už máte so stránkou iPrieskum.sk nejaké vlastné skúsenosti, podeľte sa o ne a napíšte do diskusie. Každý názor si cením, môže to byť inšpirácia či motivácia pre ostatných čitateľov.

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: iPrieskum

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok