Internetové projekty bez investície

Ako si zarobiť na internete keď nemám peniaze na investovanie?

Ako už vyplýva z názvu, do tejto kategórie budem pridávať programy, ktoré nevyžadujú žiadnu investíciu. Momentálne tu nájdete zatiaľ len tri projekty, časom ich však bude určite oveľa viac.

 

Určite neočakávajte, že tu budem pridávať klikačky. Klikačkám nedôverujem, pretože ten systém, ktorý má drvivá väčšina z nich, rozhodne nefunguje. Viac o klikačkách si prečítajte v ďalších sekciách.

 

Takisto tu nenájdete ani spoločnosti, ktoré sa venujú prieskumu trhu prostredníctvom vypisovania dotazníkov a ankiet. Na túto tému som vytvoril samostatnú kategóriu -  vypĺňanie dotazníkov a ankiet. 

 

Jobangels.com (10.03.2015)

Mnohí z vás už v minulosti určite odporučili svojmu kamarátovi lepšiu prácu. Odmenou za túto ušľachtilú vec vám bol dobrý pocit, prípadne poďakovanie od šéfa. Odteraz sa však hľadanie práce cez odporúčanie oplatí oveľa viac.

 

Jobangels.com je unikátna online služba postavená práve na sile osobných odporúčaní. Ide o úplnú novinku nielen v rámci Slovenska, ktorá prostredníctvom odporúčaní pomáha ľuďom nájsť lepšiu prácu a firmám zas lepších zamestnancov, a vy za to dostanete zaujímavú finančnú odmenu. Nejde pritom o žiadne vreckové. Zarobiť môžete minimálne 300 eur za kandidáta, pričom aktuálne sú na Jobangels.com aj ponuky s odmenou 1 000 eur.

 

Vďaka JobAngels môže teda konečne každý získať finančnú odmenu za nájdenie vhodných kandidátov do ľubovoľnej firmy, ktorá na portáli zverejní takúto pracovnú ponuku. A vôbec nemusí ísť len o odporúčanie kamarátov alebo známych. Pomocou sociálnych sietí a spolupráce s priateľmi je možné osloviť aj takých kandidátov, ktorých osobne nepoznáte. Ak vás zaujala práve táto možnosť zárobku na internete, prečítajte si viac informácií v článku JobAngels príležitosť.

 

Navštíviť web Jobangels.com a získať viac informácií.

 

Protypers (06.02.2014)

Ide o spoločnosť, ktorá sa zaoberá prepisovaním a spracovaním textu - captcha kódov. Spoločnosť Protypers pracuje predovšetkým na konverzii naskenovaných dokumentov/obrázkov na text, a to prostredníctvom inštitúcií v Severnej Amerike a Európe. Medzi ich služby patrí aj  dekódovanie CAPTCHA kódov pre zrakovo postihnutých

 

V súčasnej dobe hľadajú personál pre spracovanie dát z celého sveta. Vašou prácou bude prepisovanie textu a zisk z každých 1 000 opísaných obrázkov sa bude pohybovať od 0,5 $ po 1,2 $ podľa času pripojenia. Všeobecne platí, že je lepšie prepisovať text vo večerných a nočných hodinách, pretože práve v týchto hodinách je za 1 000 opísaných slov najväčšia odmena. Dolár a 20 centov je pekná suma a spomínaných 1 000 slov sa dá reálne opísať za cca 45 minút až hodinu a pol podľa vašej šikovnosti. Avšak k tomu, aby ste si naozaj zarobili, je potrebná vyššia rýchlosť pripojenia k internetu a tiež, a to predovšetkým, umenie písať všetkými desiatimi. Na každé slovo alebo dve slová máte časový interval, za ktorý ich musíte prepísať. Ak tento časový interval nebudete stíhať alebo budete v opisovanom texte robiť chyby, server vás automaticky vyhodí a po niekoľkých opakovaných vyhodeniach vám spoločnosť z dôvodu nekvalitnej práce zakáže vstup natrvalo. Pre tento druh privyrobenia si som založil samostatné vlákno, preto ak vás to oslovilo, kliknite na Protypers a dozviete sa viac informácií, hlavne všeobecné pokyny a návod, ako pracovať. 

 

RexVox (29.04.2014)

Ide o zatiaľ nie príliš známu, rýdzo českú sociálnu sieť, ktorá vznikla v roku 2012. Jej zakladateľom je spoločnosť Vox Group a.s. Táto sociálna sieť je unikátna v tom, že platí svojim užívateľom za aktivitu a predovšetkým za reklamu (odporúčanie). Je kompletne v češtine a úplne zadarmo. Dostať zaplatené za lajknutie či komentovanie statusu, zdieľanie fotografií alebo súborov, hranie hier a pod. nie je až taká utópia. 

Kniha

Súčasťou sociálnej siete sú aj ďalšie zaujímavosti. Môžete vytvárať skupiny, pridávať súbory, hrať hry, pridať svoju webovú stránku či blog, sledovať televíziu alebo len hľadať nejaké zaujímavé pracovné ponuky. To všetko je považované za aktivitu, takže budete za to dostávať body. Tieto body potom veľmi jednoducho vymeníte za peniaze, kredit na mobil, rôzne darčeky či zľavové kupóny alebo akcie

 

Viac informácií aj skúsenosti človeka, ktorý si svojou aktivitou na tejto sociálnej sieti zarobil už pár stoviek eur, si prečítajte v samostatnom článku sociálna sieť RexVox.

 

 

Singulis.cz (06.02.2017)

Singulis je nákupné spoločenstvo regionálnych obchodníkov, v ktorom za nákupy v partnerských obchodoch získavate cashback (peniaze späť). Ak teda nakúpite v niektorom z podporovaných obchodov, dostanete časť peňazí späť, čím výrazne ušetríte.

 

Spoločnosť Singulis ponúka okrem cashbacku aj ďalšie spôsoby zárobku. Spomeniem dve možnosti, a to odporúčanie ďalším ľuďom, ak do systému privediete nového člena, budete dostávať odmenu aj za jeho nákupy, a prostredníctvom aplikácie Videoboard. Tá funguje ako šetrič obrazovky a zarába vám peniaze už len tým, že necháte pustený počítač. Viac informácií si prečítajte v samostatnom článku o Singulise.

Súčasťou sociálnej siete sú aj ďalšie zaujímavosti. Môžete vytvárať skupiny, pridávať súbory, hrať hry, pridať svoju webovú stránku či blog, sledovať televíziu alebo len hľadať nejaké zaujímavé pracovné ponuky. To všetko je považované za aktivitu, takže budete za to dostávať body. Tieto body potom veľmi jednoducho vymeníte za peniaze, kredit na mobil, rôzne darčeky či zľavové kupóny alebo akcie

 

Viac informácií aj skúsenosti človeka, ktorý si svojou aktivitou na tejto sociálnej sieti zarobil už pár stoviek eur, si prečítajte v samostatnom článku sociálna sieť RexVox.

 

Preferuj.sk (10.03.2015).

Mnohí z vás už v minulosti určite odporučili svojmu kamarátovi lepšiu prácu. Odmenou za túto ušľachtilú vec vám bol dobrý pocit, prípadne poďakovanie od šéfa. Odteraz sa však hľadanie práce cez odporúčanie oplatí oveľa viac.

 

Preferuj.sk je unikátna online služba postavená práve na sile osobných odporúčaní. Ide o úplnú novinku nielen v rámci Slovenska, ktorá prostredníctvom odporúčaní pomáha ľuďom nájsť lepšiu prácu a firmám zas lepších zamestnancov, a vy za to dostanete zaujímavú finančnú odmenu. Nejde pritom o žiadne vreckové. Zarobiť môžete minimálne 300 eur za kandidáta, pričom aktuálne sú na Preferuj.sk aj ponuky s odmenou 1 000 eur.

 

Vďaka Preferuj.sk môže teda konečne každý získať finančnú odmenu za nájdenie vhodných kandidátov do ľubovoľnej firmy, ktorá na portáli zverejní takúto pracovnú ponuku. A vôbec nemusí ísť len o odporúčanie kamarátov alebo známych. Pomocou sociálnych sietí a spolupráce s priateľmi je možné osloviť aj takých kandidátov, ktorých osobne nepoznáte. Ak vás zaujala práve táto možnosť zárobku na internete, prečítajte si viac informácií v článku Preferuj.sk.

 

Ďalšie programy bez investovania budú časom pribúdať, preto vám odporúčam z času na čas toto vlákno sledovať!

 

Zarábanie bez investície - ďalšie projekty

23 nápadov, ako si privyrobiť na PC z pohodlia domova

05.04.2021 12:43
Žijeme v zložitých časoch, keď čoraz viac ľudí trpí stratou svojej práce, resp. má problém s udržaním si svojho zamestnania či podnikania. Veľa ľudí je preto nútených hľadať si nejaký alternatívny príjem (brigádu) a ten je v čase lockdownu možné získať zrejme len na internete. Ak tiež patríte k týmto ľuďom a momentálne sa snažíte zorientovať v tom, čo skutočne funguje a čomu by ste sa radšej mali vyhnúť, aby ste zbytočne nestrácali čas a nenaleteli nejakým podvodníkom, rozhodne vám odporúčam prečítať si túto recenziu.   Nájdete...

Recenzia na Likemat – affiliate sociálna sieť ponúkajúca zaujímavé zárobky

17.05.2020 15:29
Povedať všetkým okolo seba, čo máte radi prostredníctvom sociálnych sietí a ešte si vďaka tomu zaujímavo privyrobiť? Nie, nejde o rajskú hudbu budúcnosti, ale vlastne už o pomerne bežnú realitu všedného dňa. Stačí len mať správne know-how! Práca na veľmi jednoduchom princípe, časovo nenáročná a zaručená – Likemat.com totiž prevádzkuje firma, ktorej môžete dôverovať, kladné referencie naprieč svetom internetu sú totiž zárukou úspechu... A čo všetko vám affiliate sociálna sieť Likemat vlastne ponúka?   Čo je to Likemat? Likemat je sociálna...

Recenzia na JobAngels – zarábajte tým, že pomáhate druhým

19.01.2020 11:09
Pomôžte nájsť ľuďom prácu a získajte za to nielen poďakovanie, ale aj zaujímavú finančnú odmenu. Presne o tom je portál JobAngels.com, ktorý funguje ako sprostredkovateľ pracovných príležitostí. A môžete prispieť aj vy svojou troškou do mlyna. Tento portál ponúka skutočne zaujímavú príležitosť, ako si prilepšiť napríklad aj popri práci. Pritom v žiadnom prípade nemusí ísť iba o drobné. Práve naopak, za úspešné odporučenie jedného kandidáta môžete pokojne zarobiť aj stovky eur. Pýtate sa, čo všetko preto musíte urobiť?   Stať sa...

Linketica, to je zaujímavý zárobok nielen pre majiteľov online magazínov

17.09.2018 21:12
Vlastníte nejaký blog, facebookovú skupinu, YouTube kanál, prípadne máte navštevovaný Instagram, a chceli by ste si privyrobiť nejaké peniaze navyše? Alebo vlastníte nejaký e-shop a hľadáte možnosti, ako zvýšiť jeho návštevnosť a dosiahnuť tak vyššie zisky? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, vaše problémy môže vyriešiť nový portál linketica.com, ktorý spája inzerujúce firmy, tvorcov obsahu a influencerov. Že nepatríte ani do jednej skupiny? Nevadí. Linketica ponúka možnosť zarobiť si aj bez toho, aby ste niečo vlastnili.   Čo je to...

Rozhodne si prečítajte aj diskusné fórum, je pravdepodobné, že tam nájdete ďalšie zaujímavé informácie k téme. V prípade, že máte nejaké otázky alebo sa chcete takisto podeliť so svojimi skúsenosťami a poznatkami, neváhajte a napíšte do diskusie.

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Ďalšie možnosti, ako zarobiť bez investícií budú časom pribúdať, preto vám odporúčam toto vlákno sledovať!

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Programy bez investície

Dátum: 14.02.2017

Vložil: ondrej l.

Titulok: ohlas o singulise

zdravým nebanujem že som sa na singulise zaregistroval už mi aplikácia pekne zarába som velmi spokojny neviem ako sa vy voláte ked ste zverejnovali tieto projekty moje meno je ondrej l. dobre robíte že dávate take možnosti práve tí čo potrebuju si prilepšiť držím vám palce aby ste čo najviac takých to príspevkov dali akurád som sa skušal registrovať na rexvorx no formular je dosť ťažky a neviem či tam nie je len pre zamestnancov živnostnikov lebo ma to pytalo zadanie firmy skuste mi vysvetliť o tom rexvoxe tam tiež je nejaka aplikacia čo zaraba? a tym surfovanim tiež získavam body? na jobnete sa učim aj ked mam zrakove postihnutie je trožka ten človek neochotny mi to vysvetlovať lajkovať tie članky na facebooku lebo mam problem sa orientovať po facebooku ešte k tomu je to velka sieť mam problem pridavať prispevky do skupin lebo tam ku každemu članku daju odkas link odporučenie članku take znenie no je to pre mna dosť zložite najprv dať odkaz do nastenky potom na facebook spravu a potom skopirovať aj link aj spravu a tak to postnuť na facebook asistentka ma stym nauči lajkovať pridavať prispevky a pôjde to škoda by bolo sa vzdať jobnetu lebo dobre vyplacaju niekto tam mal denne 6000 návštev denne aj viac nech sa vam darí a prajem pekny den.

Dátum: 06.07.2015

Vložil: Veronika

Titulok: protypers

Môžem sa opýtať či mi neviete poradiť,zaregistrovala som sa na protypers,ale tie kody mi nezobrazuje,po prihlásení mi zobrazí 1 kod,ktory napisem dam enter a potom dalsi nacitava a ked ho už ako načita nezobrazi sa mi vobec nic ani to aby som mohla dať napríklad Don´t know.Neviete čo to môže spôsobovať? nechcem aby kvoli tomuto som mohla prísť o to a aby ma odtiaľ vyhodili.

Dátum: 20.07.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:protypers

Akú máte rýchlosť pripojenia k internetu?

Dátum: 26.01.2015

Vložil: simona

Titulok: marketagent

dobry, chcem sa opytat ci ten marketagent este aj doteraz funguje, a či chodia castejsie tie dotazniky od marketagent dakujem.

Dátum: 27.01.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:marketagent

Zdravím

Áno funguje a platí. Dotazníky chodia žiaľ menej často ako v minulosti.

Dátum: 12.12.2014

Vložil: Katka

Titulok: Protypers

Chcela som sa dnes zaregistrovať na Protypers. Po vyplnení všetkých údajov a odoslaní formulára mi stále vypisuje, že formulár je expirovaný. Znamená to, že už neprijímajú nových spolupracovníkov?

Dátum: 13.12.2014

Vložil: Katka

Titulok: Re:Protypers

Po ťažkostiach sa mi napokon podarilo prihlásiť. Prvé dve hodiny to celkom išlo, potom však začalo načítavať obrázky čoraz pomalšie - ku koncu načítavalo nový obrázok cca po 20 sekundách. Na "zarábanie" nič moc... A to píšem rýchlo a zvolila som si písanie v najviac platených hodinách.

Dátum: 16.12.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Protypers

Tak ja samozrejme netvrdím že je to super zárobok ktorý z Vás spraví milionárku.

Či ale nebude problém u Vás - v rýchlosti internetu, kedže Vám to načítava pomaly...

Dátum: 01.01.2015

Vložil: Lenka F.

Titulok: Re:Re:Re:Protypers

Pokud se Vám pomalu načítají reklamy, můžete si "koupit" rychlejší načítání obrázků na dobu 15 minut. Sledujte ale, za jakou cenu toto zrychlení kupujete, ta cena se tam různě mění. V době, kdy je vyšší cena za přepis, přepisuje také více lidí a obrázky se načítají pomaleji, zrychlíte je pouze zakoupením rychlosti.

Dátum: 07.10.2014

Vložil: damian

Titulok: zona network

Dobry den rad by som sa dozvedel viac o projekte zona netvork myslite si ze je to podvod totizto som to na vasom blogu nebolo o tomto projekte nic pisane dakujem

Dátum: 14.10.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:zona network

Dobrý deň

O Zona Network som už počul, ale popravde som to nejak moc neštudoval.

Informácii na internete tiež moc nie je, pozrel som si akurát narýchlo toto 10 minútové video.

https://empower-network-otazky-a-odpovede.empowernetwork.com/blog/zona-network-biznis-pre-ka%C5%BEd%C3%A9ho

Zvláštny projekt, ktorý je zadarmo, resp. dá sa začať s balíčkom bez investície. Majiteľ projektu sľubuje 100 % odmeny. Čo je ale produktom, či službou som sa nedočítal. Pravdepodobne ale budete zarábať z toho keď sa niekto zaregistruje a nezačne s balíčkom zadarmo, ale nakúpi nejaký vyšší balíček za vlastné peniaze.

Niektoré videa na youtube boli zmazané, pravdepodobne to už ani nefunguje.

Aj keby to fungovalo, rozhodne neodporúčam.

Dátum: 19.09.2014

Vložil: Anet

Titulok: dotazníky

Dotazníky sa dajú robiť aj cez https://www.askgfk.sk. Odmena sú napríklad zľavy v Martinuse, vyplácajú spoľahlivo.

Dátum: 08.09.2014

Vložil: Adriana

Titulok: daň

Ako je to s platením dane pri vyplňovaní dotazníkov? Musí sa daň automaticky priznať alebo suma za vyplnené dotazníky nesmie prekročiť určitú hranicu za daňové obdobie, aby bola oslobodená od dane? Ďakujem za odpoveď :)

Dátum: 13.09.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:daň

Priznať by ste to ale mali, ako vedľajší príjem. Pokiaľ však neprekročíte hodnotu 500 eur za rok, tak platiť daň nebudete.

Dátum: 07.08.2014

Vložil: Camellia

Titulok: Výskumy

Nakoľko sa hlasovať nedá len na jeden výskum,týmto spôsobom len chcem potvrdiť že naozaj platia aj na Váš reálny účet v banke.Som registrovaná v štyroch z tu spomenutých už 5r.Predtým som sama robila anketárku v piatich takýchto spoločnostiach po dobu 4r a veru robila som to rada,lebo mesačne som si dokázala privyrobiť do 3 000Sk mesačne popri zamestnaní.Týmto spôsom teraz získam asi 40€ ročne od jedného,ale venujem tomu podstatne menej času lebo nie som vybraná každý mesiac do prieskumu.

Pridať nový príspevok