Marketagent - prieskum trhu na internete

Na trhu existuje viacero spoločností, ktoré sa venujú prieskumom trhu. Medzi ne patrí aj Marketagent. Okrem toho, že vykonáva prieskum trhu na internete, poskytuje aj možnosť zarobiť si nejaké financie. V nasledujúcich riadkoch sa na túto spoločnosť pozrieme podrobnejšie.

 

Stručná charakteristika

Marketagent je spoločnosť, ktorá za rok vykoná viac ako 800 štúdií.

Marketagent je spoločnosť, ktorá počas roka vykoná viac ako 800 štúdií a dennodenne do jej databázy pribudne približne 400 nových členov. Na to, aby tieto prieskumy mohli realizovať, potrebujú anketárov – čiže ľudí, ktorí im budú odpovedať na otázky. A práve to je možnosť, ako si môžete zarobiť. Pýtate sa, čo pre to potrebujete spraviť? Stačí sa jednoducho zaregistrovať na stránke marketagent.com. Po registrácii vás spoločnosť bude kontaktovať e-mailom. Vždy, keď budú potrebovať vaše služby, spoločnosť vás osloví e-mailom. Musím však upozorniť, že ide o nepravidelné kontaktovanie, pretože anketová vzorka sa vždy mení, podľa toho, o akú anketu ide. Určite vás bude zaujímať, koľko času vám zaberie vyplnenie dotazníka. Povedať však presný časový údaj je dosť náročné, pretože každý internetový dotazník má inú dĺžku. Niektoré sú dlhšie, iné kratšie.

 

Registrácia a vyplácanie

Určite vás poteší skutočnosť, že Marketagent vás nebude zavádzať žiadnymi vstupnými poplatkami. Registrácia je zdarma. Systém vyplácania je taktiež prepracovaný. Za vyplnenie, resp. účasť na internetovej ankete, sa na váš účet pripíšu bonusové body. Tieto body majú, samozrejme, cenu peňazí – napríklad 100 bodov predstavuje jedno euro. Na začiatku dokonca dostanete 150 bonusových bodov iba za registráciu.  Počet bodov za jeden vyplnený internetový dotazník je rôzny. Výška bodov sa určuje podľa toho, aký náročný bol dotazník časovo. Čiže, ľudovo povedané, čím viac otázok dotazník má, tým viac času pri ňom strávite a, samozrejme, dostanete aj viac bodov

Ak máte na svojom konte dostatok bodov, môžete si ich na výmennej burze zameniť za peniaze, ktoré vám prídu na účet. Alebo ich jednoducho môžete využiť na nákup produktov a služieb z ponuky partnerov Marketagentu. Zámena bodov je možná kedykoľvek. Ak však pôjde o hodnotu menšiu ako 15 eur a svoju odmenu budete chcieť zaslať na bankový účet, bude vám účtovaný poplatok vo výške 1 eura. Všetky možnosti, ako môžete využiť svoje zarobené peniaze, máte riadne vypísané na výmennej burze.

 

Zaujímavé, a dovolím si povedať, že aj solídne, na tejto spoločnosti je to, že v e-maile s ponukou vyplnenia dotazníka ste vždy zároveň informovaný aj o odmene. Potom je už iba na vašom zvážení, či daný dotazník vyplníte, alebo nie. Zároveň, všetky vaše osobné údaje podliehajú ochrane a nie sú podávané žiadnym tretím stranám. Ak sa zo systému chcete odhlásiť, čiže chcete ukončiť svoju aktívnu činnosť, môžete tak spraviť na hlavnej stránke. Na záver ešte dodám, že vaše údaje je potrebné stále obnovovať, ak nastane nejaká zmena. Napríklad, ak sa žena vydá, mala by túto skutočnosť vo svojom profile zmeniť, pretože môže zapadať do iných cieľových skupín.    

 

Moje skúsenosti

Moje skúsenosti s touto spoločnosťou sú viac než pozitívne, spoľahlivo vyplácajú už viac ako rok. Doposiaľ som s nimi nemusel riešiť ani jeden problém, na rozdiel od iných spoločností, ktoré sa takisto venujú prieskumu trhu vypĺňaním ankiet a dotazníkov. Jediná vec, ktorá mi robí vrásky na čele, je nižší počet dotazníkov a ankiet ako v minulosti. Snáď sa to ale v budúcnosti zlepší.

 

Po registrácii si nezabudnite vyplniť svoj profil a tiež profilové dotazníky (v sekcii "Typifikation" by vám mali postupne pribúdať mini dotazníky. Za tie peniaze nedostávate, možno vo výnimočných prípadoch). Na základe nich vás budú pozývať do prieskumov. Ak ich nevyplníte, môže sa stať, že vás do žiadneho prieskumu nepozvú. 


Určite nejde o podvod, nemusíte mať obavy z toho, že by vám niekto domov posielal nejaké nežiaduce produkty alebo že by vám volali nejakí šmejdi. Za tú dobu, čo som u nich zaregistrovaný, som nič také nespozoroval. Čo dodať? Marketagent považujem za jednu z najserióznejších spoločnosti, čo sa týka zárobku na internete

 

Registračný link do spoločnosti Marketagent.

 

Podobných spoločností ako marketagent.com je viac, v článku zoznam spoločností venujúcich sa internetovému prieskumu trhu nájdete pár ďalších.

 

Odporúčam prečítať si aj diskusné fórum, možno tam nájdete ďalšie zaujímavé informácie k téme. Ak už máte so spomínanou spoločnosťou nejaké vlastné skúsenosti, podeľte sa o ne a napíšte do diskusie. Každý názor si cením, môže to byť inšpirácia či motivácia pre ostatných čitateľov.

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". Ak radšej tweetujete, sledujte články a inzeráty na mojom twitter účte.

 

Chcete dostávať novinky e-mailom?

Prihláste sa k odberu newslettera. Žiadny spam!

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Marketagent

Dátum: 16.05.2016

Vložil: hawaika

Titulok: Platba

Dobry den, rada by som sa informovala ohladom vyplacania, je mozne priamo na ucet vyplatit, su za to nejake poplatky? Dakujem

Dátum: 31.05.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:Platba

Žiadne poplatky. Peniaze je možné poslať si len na internetové peňaženky Paypal alebo Skrill, nie na bankový účet.

Čo sú to tie internetové peňaženky a ako sa do nich zaregistrovať nájdete v článku:
https://pracanadoma-skusenosti.eu/internetove-penazenky/

Dátum: 17.04.2016

Vložil: Šimon

Titulok: Vek

Od koľko rokov sa dá na stránke registrovať? Ako si som sa nemohol dopátrať tej informácie.

Dátum: 18.04.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:Vek

Pri slovenskom národnom paneli je to od 15 rokov, pri Marketagent netuším, ale predpokladám, že to môže byť rovnako.

Dátum: 12.12.2015

Vložil: roman

Titulok: zmena emailu

Dobrý deň, potrebujem do marketagentu zmeniť email, mohli by ste mi nejak pomôcť , nedokážem sa s tým starim emmailom prihlásiť Ďakujem

Dátum: 12.12.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:zmena emailu

Zmeniť email? Nemáte na mysli náhodou heslo?

Ak sa so starým emailom nedostanete na marketagent účet, znamená to, že je problém v hesle. Prepnite si stránku do českého alebo slovenského jazyka a pri prihlasovaní kliknite na "Zabudli ste heslo" ? Napíšte email a oni vám naň pošlú nové heslo. Následne sa prihlásite s novým heslom na marketagent účet a tam by ste si mohli zmenil emailovú adresu.

Dátum: 19.10.2015

Vložil: Silva

Titulok: prosim o radu

Aky cas mam na to aby som vyplnila anketu, ktora mi pride na email?. Pytam sa preto lebo nedavno mi jeden taký email prisiel , no z osobnych dovodov som nan nemohla reagovat. Nasla som si cas az po nejakych 4 dnoch (doteraz som to vzdy vyplnila do 2 dni a vzdy to bolo ok) a ked som klikla na vyplnit dotaznik, alebo zucastnit sa ankety ci co to tam vlastne je, nabehla mi sprava, ze uz je koniec - anketa skoncila. Preto sa pytam, je nejaky stanoveny cas dokedy to vyplnat?

Dátum: 25.10.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:prosim o radu

"Kto skôr príde ten skôr melie"

Na čase podľa mňa až tak nezáleží. Niektoré ankety môžu byť otvorené aj po týždni a iné sa môžu skončiť už po jednom dni. Ankety sa totižto vždy môže zúčastniť len určitý počet ľudí. Môže to byť 1000 ľudí, 500, alebo len 100. Závisí to od inzerenta.

Vo vašom prípade sa stalo pravdepodobne to, že našli dostatočný počet adekvátnych užívateľov.

Pridať nový príspevok