OnlinePanel ponúka veľa možností, ako si privyrobiť

 Úvodná stránka dotazníkovej spoločnosti onlinepanel.net.  Mať peniaze len z toho, že strávite určitý čas na internete. Určovať si svoje pracovné tempo, privyrábať si dotazníkmi, ktoré vás nikdy nebudú nudiť. Účasť v OnlinePanel.net je k dispozícii úplne zadarmo, rovnako tak vám, ako ľuďom z mnohých ďalších svetových krajín. Pripojiť sa môžu Kanaďania, Američania, Íri, Rakúšania, Taliani - a napríklad aj vy! V čom vlastne spočíva čaro takej šance? Ide o podvod, alebo legitímnu spoločnosť? A koľko si môžete zarobiť? V tejto recenzii sa dozviete odpovede na všetky svoje otázky.

 

Čo je to OnlinePanel?

OnlinePanel.net je stránka, ktorá umožňuje obyčajným ľuďom zlepšiť si svoju finančnú situáciu vyplňovaním dotazníkov alebo spracovaním rôznych drobných úloh a ponúk.

Prevádzkovateľom portálu je spoločnosť BuyBizCharts Ltd., ktorá pôsobí v biznise už viac ako dvadsať rokov, založená bola v Hongkongu a populárna je samozrejme aj v iných častiach sveta. Venuje sa nielen dizajnu a e-mailovému marketingu, ale tiež prekladom a v neposlednom rade aj výskumu verejnej mienky.

 

Kategória "Surveys" pozostávajúca z dvoch podsekcií - best opportunity surveys a most popular.

 

Šesť jazykových mutácií na webe, mali by ste ovládať cudzí jazyk

Ak sa do Online Panelu prihlásite, je bohužiaľ nutné, aby ste ovládali aspoň jeden cudzí jazyk. Čeština alebo slovenčina nepatria medzi podporované. K dispozícii je angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, ale aj španielčina a portugalčina. O tom, že ide o skutočne medzinárodnú spoločnosť, svedčí aj fakt, že prihlásiť sa do práce môžete zo všetkých krajín sveta.

 

Napriek tomu, že stránka nie je v slovenskom jazyku, je tento zárobok vhodný aj pre používateľov zo Slovenska. Túto informáciu mi potvrdila ich online podpora.

 

Pár možností, ako zarobiť na OnlinePaneli

Stránka OnlinePanel.net neponúka možnosť zarobiť si peniaze iba vyplňovaním prieskumov, aj keď práve v nich sa skrýva hlavná náplň práce pre registrovaných používateľov. K dispozícii sú aj iné zaujímavé aktivity, ako je napríklad testovanie nových aplikácií. Vždy ide o váš názor!

Existuje minimálne 6 ďalších možností, ako môžete získať celkom slušný zárobok. Poďme si tie možnosti predstaviť.

 

1. Online prieskumy - Surveys"

Rôzne firmy a výskumníci majú záujem získať pre svoje produkty spätnú väzbu (aby vedeli, čo majú zlepšiť) od bežných spotrebiteľov a sú ochotní za to zaplatiť. Jeden deň môžete hodnotiť značku piva, ten ďalší dizajn obalu čokolády. Možností je nekonečne veľa.

 

V kategórii Surveys" (prejdite na stránku TU) v hornom menu nájdete všetky podrobné informácie aj pozvánky na účasť v prieskumoch. V tejto kategórii nájdete aj dve podsekcie, Best Opportunity Surveys" a Most Popular Surveys". V oboch prípadoch ide o vypĺňanie platených dotazníkov.

A koľko si vlastne môžete zarobiť? Spoločnosť OnlinePanel na svojej stránke uvádza, že to môžu byť až štyri americké doláre za jeden dotazník. Takúto odmenu si môžete vyslúžiť len tým, že sa podelíte o svoj názor.

 

Dočkať sa môžete pokojne až tridsiatich dotazníkov za mesiac, teda v podstate v priemere jeden každý deň. Horná hranica sa dá aj mierne zvýšiť, napokon - všetko závisí od vašej vlastnej aktivity.

osobná franšíza

2. Úlohy - Tasks"

Ďalšou kategóriou, ktorá môže zvýšiť váš príjem na stránke OnlinePanel.net, sú rôzne úlohy. Momentálne, v čase písania tohto článku, sa tam nachádza 9 úloh, ktoré čakajú na zhotovenie. Vo väčšine prípadov ide o registráciu v nejakom systéme alebo stiahnutie aplikácie do mobilu. Všetky tieto mikroúlohy majú dohromady hodnotu cca 24 000 bodov, čo predstavuje 24 USD.

 

Názorná ukážka niekoľkých úloh zo sekcie.

 

3. Mikropráce - Micro Jobs"

V tejto sekcii budete plniť rôzne mikroúlohy a jednoduché mikropráce, ktoré vám zaberú len pár minút. Ak to porovnáme s predchádzajúcimi dvoma kategóriami (Surveys a Tasks), odmena za vykonanie týchto úloh nie je veľmi lákavá. Momentálne tu mám 2 dostupné minipráce, ktoré sú ohodnotené iba 3 bodmi.

 

Na základe výšky odmeny predpokladám, že v tejto sekcii pôjde väčšinou o úlohy typu: klikni na túto stránku, pozri sa na túto reklamu a podobne. Nič pre mňa...

 

4. Aplikácia - Apps Lab"

Táto kategória je vhodná iba pre používateľov s mobilným telefónom. Ide o testovanie rôznych aplikácií a online hier. Vašou úlohou bude stiahnuť si aplikáciu/hru do svojho smartfónu, nainštalovať si ju a vyskúšať.

Čo sa týka bonusov, tie občas získate len za samotné stiahnutie aplikácie. U online hier budete musieť mať nainštalovanú aplikáciu po nejakú dobu, alebo kým nedosiahnete vopred stanovenú úroveň.

V popise ponuky vždy uvidíte, za čo konkrétne dostanete svoju odmenu.

 

 Ukážka pár pracovných ponúk zo sekcie.  

 

5. Smart Money - Offers - Deals and Trials"

Predposlednou sekciou sú rôzne exkluzívne ponuky a produkty od menších, ale aj renomovaných značiek, cash-back nakupovanie a podobné veci.

Táto kategória sa skladá z 3 podkategórií, pričom najzaujímavejšie sú Popular Offers" a All Favorites". V oboch sa nachádzajú najobľúbenejšie ponuky, vrátane prieskumov, úloh, mikroprác, mobilných aplikácií atď. Ponúk je tam požehnane, je z čoho vyberať!

 

Ukážka pár pracovných príležitostí zo sekcie.

 

6. Koleso šťastia - Wheel of Fortune"

Keď sa prihlásite do svojho účtu, určite neprehliadnite Koleso šťastia. OnlinePanel v ňom raz týždenne ponúka možnosť vyhrať nejaké body navyše. Maximum je 1000 bodov, teda 1 dolár. Nie je to veľa, ale je to zadarmo.

 

7. Odporúčania priateľom - Affiliate Program"

Stránka OnlinePanel.net má k dispozícii aj vlastný affiliate program. Za každého človeka, ktorému odporučíte túto formu online zárobku, dostanete 2,50 dolára. K dispozícii je niekoľko foriem bannerov a ďalších propagačných metód.

 

Ak máte vlastnú webovú stránku, facebookovú skupinu, prípadne iný online priestor, môžete si celkom slušne privyrobiť aj týmto spôsobom.

 

Tipy, ako dostávať viac dotazníkov a maximalizovať zárobok

 

1. Vyplňte si svoje registračné údaje pravdivo – prvý, veľmi dôležitý krok. Odporúčam vám vyplniť registračné údaje pravdivo, v opačnom prípade môžete mať v budúcnosti veľké problémy s výberom peňazí. A to nechcete, však? Ak je to možné, pri registrácii nepoužívajte klasické slovenské e-mailové schránky (centrum.sk a pod). Najlepší bude gmail.com, kde nič nezapadne do spamu, a tak vám neunikne ani tá najmenšia drobnosť týkajúca sa prevádzky OnlinePanel.net.

 

2. Vyplňte si svoj profil – hneď, keď sa prihlásite na web, choďte do kategórie Profil & Paypal Account" a tiež do Settings", viď obrázok nižšie. Tam si nastavte základné veci - či ste muž, alebo žena, kedy ste sa narodili, kde žijete. Ďalej si vypíšte PayPal e-mailovú adresu, kam vám budú posielať výplatu. Môžete si tam nahrať aj vlastnú fotku. Vyplnený profil môže zvýšiť vaše šance na účasť v online prieskumoch.

 

Názorná ukážka, ako si vyplniť profil a paypal účet.

 

3. Vyplňujte aj dodatočné dotazníky - odporúčam vyplňovať aj doplňujúce dotazníky. Za tie peniaze pravdepodobne nedostanete, ale môžu zvýšiť vašu šancu dostať sa k zaujímavejším a hlavne lepšie finančne ohodnoteným prieskumom. V kategórii Surveys - most popular" totiž nájdete aj rubriku Your Survey Router". To je ďalšia príležitosť, ako zvýšiť svoj zisk.

 

4. Stránku OnlinePanel.net kontrolujte pravidelne - ideálne každý deň. Koniec koncov, dnešná ponuka už zajtra nemusí byť aktuálna.

 

5. Používajte mobilnú aplikáciu od OnlinePanel - všetko budete môcť vybaviť pohodlne zo svojho smartfónu. Výhoda je snáď každému jasná. Telefón máte poruke stále a na ponuku môžete reagovať takmer okamžite.

 

Aké je výplatné minimum a aké sú možnosti platby?

Za vyplňovanie dotazníkov, plnenie úloh alebo mikroprác a tiež za testovanie mobilných aplikácií získavate body. Limitom pre požiadanie o výplatu je desaťtisíc bodov - s tým, že vždy získate 10 amerických dolárov alebo ich ekvivalent v národnej mene (česká koruna, euro atď.). Každý bod teda vlastne symbolicky zodpovedá jednému centu. Horná hranica je v zásade neobmedzená, je teda len na vás, ako dlho si budete peniaze šetriť, kým si svoju odmenu necháte preplatiť. Je nutné zadať presnú e-mailovú adresu, ktorú používate na PayPal, inak platba nedorazí.

Výplata bude trvať najmenej 30 dní, pretože spoločnosť zvyčajne musí počkať na konečné potvrdenie vašich bodov zo strany poskytovateľov.

Vaše zarobené peniaze si môžete zo systému vybrať zatiaľ iba prostredníctvom online peňaženky PayPal. V prípade affiliate programu sú výplaty posielané automaticky na PayPal po nazbieraní čiastky 50 USD, a to vždy na začiatku každého mesiaca.

 

Kto sa môže zaregistrovať do OnlinePanel?

Keďže neexistuje horná veková hranica, privyrobiť si touto formou môže každý, kto má čas a chuť, prípadne pozná aspoň základy angličtiny, aby sa v prostredí dotazníkov dobre orientoval. Všetko je však pomerne intuitívne.

OnlinePanel.net je vhodný pre každého, môžete byť klasicky zamestnaní, aktuálne bez práce, na rodičovskej dovolenke alebo napríklad na dôchodku.

Minimálny vek pre účasť je šestnásť rokov, takže si môžete privyrobiť aj popri školskom štúdiu - získate tak brigádu na internete, ktorú je možné prevádzkovať počas nudných prednášok vo vysokoškolských laviciach.

 

Výhody systému:

 • všetko je zadarmo, nikdy neplatíte žiadne vstupné ani mesačné poplatky,

 • veľa príležitostí, ako si zarobiť peniaze,

 • koleso šťastia,

 • vhodné pre kohokoľvek od 16 rokov,

 • štedrý refferal systém,

 • multijazyková stránka,

 • výplata na PayPal.

 

Nevýhody systému:

 • pomerne vysoká minimálna výplatná suma - 10 USD - v porovnaní s inými podobnými stránkami,

 • len jedna možnosť výberu peňazí - PayPal. Táto spoločnosť však začína a do budúcna sa to určite zlepší,

 • stránka nie je preložená do slovenčiny, preto je vhodné ovládať aspoň jeden svetový jazyk,

 • čakanie na výplatu môže trvať až 30 dní.

 

Pár slov na záver

Ako môžete v tejto recenzii vidieť, OnlinePanel ponúka veľa možností, ako si privyrobiť niečo navyše. Účasť v programe je úplne bezplatná, odhlásenie aj prihlásenie prebieha jedným kliknutím a prípadné zmazanie účtu je tiež chvíľkovou záležitosťou. Nebudete teda nikde držaní, ak si v budúcnosti nebudete priať byť členom programu.

Mnohí si možno kladú otázku, či je mínusom, že tento model je ešte len v začiatkoch, keď bol spustený v roku 2018. Odpoveď je jasná - určite nie! Všetko totiž funguje, môžete sa okamžite prihlásiť a snáď aj preto, že tu ešte nie je toľko vykonaných registrácií, môžete využiť pomerne veľkú porciu ponúk. Nájdete tam veľa dotazníkov, len si vybrať tie, ktoré vám budú vyhovovať. Tak prečo sa aspoň na skúšku nezapojiť?

 

 

Podobných spoločností, ako je OnlinePanel je oveľa viac. V článku najlepšie prieskumné firmy zaoberajúce sa online dotazníkmi a anketami nájdete pár ďalších. Ak sa zaregistrujete do viacerých firiem, budete sa môcť zúčastniť vyššieho počtu prieskumov, čím si viac zarobíte.

 

Ak ste v tejto recenzii nenašli to, čo ste hľadali, skúste si prečítať aj diskusné fórum, tam možno nájdete zaujímavé informácie k téme.

Máte nejaké skúsenosti so stránkou OnlinePanel.net? Ak áno, čo hovoríte na tento spôsob zárobku na internete? Budem rád, keď sa zapojíte do diskusie. Každý názor si vážim, môže byť inšpiráciou alebo motiváciou pre ostatných čitateľov.

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: OnlinePanel

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok