Ako si zarobiť s Youtube?

Aj keď sa to možno nezdá, domáce videá ani zďaleka nie sú na ústupe. Televízie prestali vytvárať programy s našimi video výtvormi, pretože ľudia pochopili, že na to, aby svetu ukázali svoje amatérske videá, televíziu nepotrebujú. Zábavné ,,momentky" našich domácich miláčikov, detí či starých ľudí majú radi všetci. Avšak od momentu, kedy sa z nevinného súkromného videa stane fenomén, už nejde len o zábavu a zdieľanie medzi priateľmi. Z videa vašich domácich miláčikov či detí sa stane internetový trhák, vďaka ktorému si budete môcť prilepšiť o niekoľko tisíc eur.

 

     Točte videá na Youtube a zarábajte.

 

Sú dve možnosti, ako zarobiť na reklame s Googlom:

  • Umiestnite si ich reklamu na vašu webovú stránku, viac o tejto možnosti si môžete prečítať v sekcii re klamný syst ém Go ogl e Adsense.

  • Umiestnite si ich reklamu na svoje Youtube video. Tento spôsob vám popíšem v tomto článku.

 

Google vlastní YouTube už nejaký ten deň, preto aj odmeny za podiel z reklám budú založené na rovnakom princípe, ako keby ste si reklamu od nich dali na svoju webovú stránku. Odhady pre YouTube partnerstvo sa líšia, no ostávajú v intervaloch približne 1 000 až 10 000 dolárov za 1 milión pozretí. Nie je to však až také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá, a vedzte, že nie každý sa môže stať youtube partnerom. Na to, aby ste sa ním stali, musíte splniť ich požiadavky. Bez nich budú vaše zárobky nulové.

 

V článku pár spôsobov, ako si zarobiť na YouTube si môžete prečítať o troch najznámejších a najpreferovanejších metódach, ktoré využívajú YouTuberi.

 

1. Založte si účet na Google

Na to, aby ste sa prihlásili na Youtube a mohli si vytvoriť svoj vlastný kanál, kde by ste zverejňovali svoje videá, musíte si vytvoriť emailovú adresu od Google - gmail.com. Je to jednoduché, rovnako ako keď si zakladáte emailovú adresu napr. na centrum.sk, a zaberie vám to pár minút. Ďalšia vec, ktorú by ste mali urobiť, je vytvoriť si účet v Google AdSense. Aj napriek tomu, že samotný proces zobrazovania reklám vo vašich videách nie je prepojený s účtom AdSense, štatistiky a zárobky sa počítajú práve v tejto službe. Preto potrebujete mať účet, aby vám mohli vyplácať vaše odmeny za zobrazené reklamy. 

osobná franšíza

Samozrejme, môžete si účet založiť až po tom, čo vás YouTube uzná za partnera, no účty podliehajú schvaľovaciemu procesu, a tak je prvá možnosť, teda AdSense pred YouTube partnerstvom, časovo výhodnejšia.

 

2. Vypestujte si pravidelné publikum na YouTube

Jedným z najdôležitejších kritérií pri posudzovaní vhodnosti pre partnerský program YouTube je veľkosť vášho ,,fanúšikovského tábora". Čím viac fanúšikov váš kanál sleduje, tým lepšie pre vás. Nikto nepozná približné hodnoty a čísla pre prijatie, no hovorí sa, že musíte mať minimálne 1 000 odberateľov, aspoň 1 000 pozretí na každom videu a dohromady 100 000 pozretí na celom vašom Youtube kanáli . Tieto čísla sú, samozrejme, minimum. Aby ste mali 100 % istotu, musia byť tie čísla niekoľkonásobne vyššie. Samozrejme, na to, aby ste dosiahli také veľké čísla, je dobré tvoriť videá v anglickom jazyku alebo mať aspoň titulky, pretože je málo pravdepodobné, že by vaše videá pozeralo celé Slovensko.

 

Aktualizácia 31. 01. 2017 - vyššie uvedené čísla už neplatia, partnerom sa v dnešnej dobe môže stať ktokoľvek. Ani s tou angličtinou to nemusí byť až taká pravda. 

 

Môže sa Slovák či Čech uživiť natáčaním videí na YouTube? Môže. Ak chcete vedieť, koľko zarábajú najznámejší slovenskí a českí YouTuberi, odporúčam prečítať si tento článok.

 

3. Nahrávajte vaše videá pravidelne

Je to tiež jeden z veľmi dôležitých krokov, ktorý mnohí často podceňujú. Nemyslite si, že keď natočíte jedno, dve dobré videá, ktoré budú mať dobrú návštevnosť, vyhrali ste. To ste na omyle. Youtube hľadá partnerov na dlhodobú spoluprácu, čo znamená, že by ste mali obsah vášho Youtube kanála pravidelne dopĺňať, v inom prípade vás nebudú považovať za vhodného partnera pre spoluprácu. Ak budete pridávať svoje videá na váš kanál aspoň raz za týždeň, je logické, že sa vaša šanca na spoluprácu zvýši. Pred požiadaním sa tiež uistite, že máte aspoň 50 nahratých videí. Optimálne by to mohlo byť až 100 videí.

 

 

Aktualizácia 31. 01. 2017 - opäť podotýkam, že uvedené čísla nie sú aktuálne. Na to, aby ste boli vhodným partnerom, nie je potrebné žiadne minimum videí.

 

4. Vybudujte značku pre váš kanál

Ak chcete vedieť, koľko zarábajú najznámejší slovenskí a českí Youtuberi, odporúčam prečítať si tento článok.

 

Tento krok síce nie je podmienkou pre získanie partnerstva, no môže vám  to výrazne uľahčiť váš cieľ. Čím profesionálnejšie budete pôsobiť, tým lepšie. Určite si môžete vytvoriť webovú aplikáciu, kde budete pridávať odkazy na vaše videá. Taktiež umožnite vášmu obecenstvu interakciu pomocou sociálnych sietí a iných prostriedkov. Vytvorte si ľahko zapamätateľné logo, vlastný štýl a používajte ho kdekoľvek. Vodoznak na vaše videá ich ochráni pre re-uploadnutím. 

 

Veľmi dobrým krokom je aj grafická úprava YouTube kanálu. Zverte ho do rúk profesionálom. Ak veríte potenciálu vášho účtu, menšia investícia určite nezaškodí. Jej návratnosť bude do niekoľkých mesiacov, v závislosti od vašej šikovnosti. K lepšiemu budovaniu identity prispieva aj úvod pred každým videom.

 

5. Uistite sa, že váš obsah nemá skopírovaný pôvod

Nemyslite si, že si skopírujete nejaké úspešné video a vložíte na váš Youtube kanál, tak to veru nefunguje. Mohlo by ísť o porušenie autorských práv, čo je aj najčastejším dôvodom vymazania videa zo serveru a takisto to môže byť jedným z najčastejších dôvodov, prečo s vami Youtube neuzavrie spoluprácu. Preto, aby ste sa 100 % vyhli tomuto problému, mali by ste na kanál vkladať videá s vašou vlastnou tvorbou.

 

Prečítajte si aj článok, v ktorom vám František Kozáček prezradí pár hodnotných informácií o tejto sociálnej sieti, ako ich využiť vo svoj prospech a ako tým vyťažiť z YouTube maximum.

 

6. Uchádzajte sa o pozíciu YouTube Partner

Ak ste splnili všetky predchádzajúce podmienky, stávate sa vážnym adeptom na partnerstvo. Väčšinou si Youtube vyberá partnerov sám, no ak si myslíte, že na to máte a hlavne spĺňate ich požiadavky, nemusíte čakať na ich ponuku a môžete sa prihlásiť do programu aj sami. 

 

 

Ako sa stať partnerom Youtube.

 

Pár slov na záver

Možno si poviete, že mne sa to určite nikdy nepodarí, možno to ale za skúšku stojí, nemyslíte? Stačí, keď si prečítate niečo o príbehu rodičov z Veľkej Británie, ktorí nahrali na Youtube video, ktoré trvalo len 57 sekúnd, a zarobili 150 000 dolárov. Na videu boli ich deti. Títo rodičia dokonca ani netušili, že na tom môžu zarobiť nejaké peniaze. Údajne sa o video chceli podeliť len so svojimi priateľmi. Vďaka televíznym médiám, ktoré spomínané video odvysielali v TV, sa z toho stal fenomén. Napríklad, začali sa predávať mobilné zvonenia s  hláškou „Au, Charlie, auu“. Okrem toho sa začali predávať aj tričká s nápisom „Charlie ma pohryzol“. Vďaka pokračovaniu a ďalším videám si rodina dokázala zarobiť celkom slušné peniaze bez nejakého väčšieho úsilia. Video si môžete pozrieť na konci článku. Takže ak sa aj vám podarí zachytiť nejakú vtipnú scénku, natočiť nejaký krátky film atď., nebojte sa o to podeliť aj s ostatnými. Možno sa z toho stane hit a vy si slušne zarobíte.

 

Ak vás táto možnosť zárobku zaujala, no neviete si dať rady s registráciou, prečítajte si aj článok ako si vytvorím Youtube kanál.

 

Viac zaujímavých informácii na túto tému si môžete pozrieť na Youtube kanáli VIDEO ACADEMY od Františka Kozáčika.

 

Rozhodne si prečítajte aj diskusné fórum, je pravdepodobné, že tam nájdete ďalšie zaujímavé informácie k téme. V prípade, že máte nejaké otázky alebo sa chcete takisto podeliť so svojimi skúsenosťami a poznatkami, neváhajte a napíšte do diskusie.

 

Aktualizácia 25.01.2018 - Youtube zavádza začiatkom tohto roka výraznú zmenu pravidiel pre partnerský program. Sprísňuje pravidlá spolupráce hlavne pre začínajúcich Youtuberov, ktorí to už nebudú mať také jednoduché ako doteraz. Ak ste zvedaví, čoho všetkého sa zmeny týkajú, prečítajte si aj článok:

https://www.pracanadoma-skusenosti.eu/news/youtube-postihla-velka-zmena-zarabat-uz-nebude-take-jednoduche/

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Youtube - zarábaj na videu

Dátum: 14.10.2018

Vložil: Maria

Titulok: Testovanie hraciek

DObry den chcem sa spytat ak testujem hracky vo svojich videach to mozem pouzit ich znacky? Ci musim si pytat povolenie aj od znacky tej hracky napr.babiky babyborn?

Dátum: 07.10.2016

Vložil: Daniel

Titulok: Pomoc

Zdravím, mam takýto problem že keď sa chcem prihlásiť na Adsense vyžaduje to odomňa účet na Blogger.com. Ale ked si ho vytvorím a vlozim tam URL tak mi nabehne ZASE ze sa mam prihlasit cez Blogger.com. čo je stím?

Dátum: 23.10.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Pomoc

Ahoj, s tým ti žiaľ nepomôžem. Neviem v čom je problém.

Dátum: 13.09.2016

Vložil: Lukas

Titulok: youtube

zdravim, chcem sa spytat ci je mozne zarabat cez youtube aj takym sposobom, ze zostriham program z tv do nejakej casti a pricapim na youtube

Dátum: 23.09.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:youtube

Nie som si istý, či sa v tomto prípade nejedná o porušenie autorských práv.

Dátum: 25.08.2016

Vložil: František

Titulok: Aktuálne čísla 2016

Momentálne sa zárobky za speňaženie pohybujú za 1.000 pozretí na úrovni od 0.23 Eur (6Kč) do 3.66 Eur (99Kč). V tomto videu si môžete pozrieť viac detailov + tiež aj stránku kde si viete veľmi rýchlo pozrieť koľko orientačne Vám dokáže zarobiť Váš YouTube kanál: https://www.youtube.com/watch?v=ke-6zhpA8j0

Dátum: 16.08.2016

Vložil: Tekkenpoint

Titulok: hudba

zdravím, chcem len vedieť či som to správne pochopil :) ak chcem na YT dať video z vlastnej tvorby a dám tam zvuk zložený napr. z dvoch populárnych pesničiek stačí iba napísať na konci videa (alebo do komentáru k videu) ich názov a tým je to vybavené? alebo potrebujem od interpreta ten písomný súhlas?

Dátum: 21.08.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:hudba

S týmto skúsenosti nemám, takže neviem.

Niektorí to vôbec neriešia, iní to riešia tak, že na koniec videa dajú zdroj, prípadne odkaz. Ideálne je mať písomný súhlas.

Dátum: 25.08.2016

Vložil: František

Titulok: Re:hudba

Áno, potrebuješ súhlas interpreta, inak porušuješ autorské práva. V tomto videu si môžeš pozrieť odkiaľ môžeš získať skvelú hudbu do videa, zdarma a legálne: https://www.youtube.com/watch?v=vjlXLBTPxyQ

Dátum: 08.10.2016

Vložil: Tekkenpoint

Titulok: Re:Re:hudba

super ďakujem :)

Dátum: 01.02.2016

Vložil: David

Titulok: Účet

Zdravim :) chcem sa spýtať či musím mať ten bankový účet.

Dátum: 12.10.2015

Vložil: Boris

Titulok: Youtube je banda idiotov

Vybudujete si na youtube kanál ktorý vás stojí veľa práce lebo celý obsah je váš a po dvoch rokoch vám ho youtube jednoducho zruší a pošlú vám stručný mail že ste porušil pravidlá s linkom na všeobecné pravidlá. Nič konkrétne sa nedozviete. Asi ako keby vás zavreli do vezenia a povedali by vám že ste porušil zákon. To je celé. Dovi dopo. A na odvolanie formou formulára vám príde automatická odpoveď s tým istým textom.
A to už na mojich videách zarobili niekoľko tisíc dolárov a nenájde sa tm nikto kto by vám odpovedal. V youtube panuje korporátny imbecilizmus prvého stupňa a neoplatí sa do toho investovať čas.

Dátum: 29.12.2015

Vložil: Cobra

Titulok: Re:Youtube je banda idiotov

Presne

Dátum: 11.12.2017

Vložil: Mates

Titulok: Re:Youtube je banda idiotov

Presne tak, do pismena, do bodky.

Dátum: 26.09.2015

Vložil: KapEr

Titulok: gaming walkthroughs

Zdravím :) Plánujem si zriadiť takýto YT channel zameraný na hráčske videá. Chcel by som sa však spýtať na tie autorské práva. Pridávaním "gameplay" z hry pravdepodobne autorské práva asi nejako neporušujem (teda dúfam xD), ale ako je to so zvukovou stopou na pozadí ? Povedzme, že si napríklad spravím nejaké 30 sekundové intro a použijem v ňom úryvok nejakej pesničky, na ktorú samozrejme nemám práva. čo potom ? :)

Dátum: 30.09.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:gaming walkthroughs

Zdravím.
Ideálne urobíte, ak na koniec videa napíšte - bola použitá pesnička od ....

Dátum: 21.08.2015

Vložil: Viki

Titulok: kanal

Ahoj, chcem sa opytat, zalozila som si kanal na youtobe, no nikto ma nevyhlada nevie vyhladat, co potrebujem nastavit?
Sorry za priblbu otazku :-O

Dátum: 25.08.2016

Vložil: František

Titulok: Re:kanal

Viki, super otázka. Ak si chceš zvýšiť sledovanosť, tak toto video ti môže pomôcť: https://www.youtube.com/watch?v=QeNC5g0aMKw

Dátum: 15.07.2015

Vložil: Dominik

Titulok: youtube

zdravim....stala sa mi taka vec ze som si na youtube vytvoril kanal....prepojil som ho s adsence a nahral som jedno jedine video.....podla veci co pisete vyssie by som teoreticky mal nahravat videa dalej a takisto ziskavat odberatelov ktorych mam momentalne nula....no nejakym cinom som poziadal youtube o partnerstvo a o den nato bolo schvalene takisto adsence je prepojeny a na videu mi pise ze je spenazene.....viete mi prosim vysvetlit ci som len nie v nejakom omyle? je mozne aby ma zobrali za partnera tak rychlo? alebo to vypise kazdemu kto sa takto prihlasi....? neviem ci sa pytam hlupost len sa z toho neviem vyznat....

Dátum: 20.07.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:youtube

Myslím si, že je to v poriadku.

Tento článok je starý cca 3 roky a vtedy mali trošku iné podmienky.

V súčasnosti má možnosť získať partnerstvo každý, aj s minimálnymi počtom videí a odberateľov. I keď 1 video a 0 odberateľov?.. tak to ma trochu prekvapilo.

Dátum: 08.10.2015

Vložil: vlado

Titulok: Re:Re:youtube

Ja by som sa chcel opýtať, kde by som mohol požiadať o partnerstvo youtube. Dosť som sa o to začal v poslednej dobe zaujímať. Dék za odpoveď :)

Dátum: 26.04.2015

Vložil: Matej B.

Titulok: ...

zacal som sa o toto vážne zaujímat a chcel by som sa spýtat že či youtube zablokuje aj video ktore je mix inych videi napr. neaké video ktore je niečo ako zhuk zaujímavých sportových momentov a tak .... myslím že odpoved viem ale ajtak je lepšie sa spýtat :)

Dátum: 27.04.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:...

Neviem ti odpovedať na 100%

Síce sa ten mix športových momentov v jednom videu dá považovať v podstate za tvoju tvorbu (myslím video, nie obsah), pravdepodobne budeš potrebovať súhlas od všetkých majiteľov, ktorí vlastnia autorské práva na tie športové momenty :-).

Dátum: 29.04.2015

Vložil: Matej B.

Titulok: Re:Re:...

takže v opačnem prípade by mi to pravdepodobne vymazalo alebo nie? ono je to tažke uverit že každy čo to urobil si žiadal suhlas autora :D.... no každopadne dakujem za radu ale najlepší spôsob ako to zistit je to vyskusat :)

Dátum: 29.04.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:...

Ono, podľa mňa ti youtube nič nezistí. Nie je šanca aby každý deň kontrolovali tisíce videí, či sa v nich nenachádza tvorba niekoho iného a podobne.

Problém bude, keď ťa niekto, nejaký majiteľ videa "natrie" youtube, s tým, že používaš vo svojom videu bez povolenia jeho tvorbu. Vtedy ti môžu zablokovať účet z dôvodu porušenia zásad... V lepšom prípade by len zmazali video.

Neviem ti povedať ako to riešia ostatní, možno stačí dať na koniec videa odkazy odkiaľ si čerpal, resp. odkazy na youtube kanal ostatných.

Skús si preštudovať manuál Youtube.

Dátum: 16.04.2015

Vložil: Jan

Titulok: Zarobok

A ako vedia kam maju poslat peniaze tomu uživatelovi ?

Dátum: 20.04.2015

Vložil: The Doctor

Titulok: Re:Zarobok

Pomocou sluzby ad sense

Dátum: 20.04.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Zarobok

Pri registrácii musíte zadať aj číslo vášho bankového účtu.

Dátum: 13.04.2015

Vložil: youtube

Titulok: Musím mať treba živnosť ?

zdravím je potrebne mať živnosť na youtube ? príklad že by som za moje videa zarobil nejaké peniaze ? a tie peniaze sa pripisujú na ten adsence nie ? napíšte mi o tom či treba mať živnosť dakujem :)

Dátum: 20.04.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Musím mať treba živnosť ?

Áno, treba mať živnosť.

Upresním. Pokiaľ si len vytvoríte youtube kanál, budete na ňom zdieľať videá, poprípade nahrávať vlastnú tvorbu, tak na to živnosť nepotrebujete.

Pri speňažení videí živnosť už potrebujete.

Dátum: 10.02.2016

Vložil: Adam

Titulok: Re:Re:Musím mať treba živnosť ?

Ak este nemam 18 a chcem aby so m za videa dostaval peniaze tak sa da vybavit zivnost ?

Dátum: 26.03.2017

Vložil: PETO

Titulok: Musím mať živnosť ?

ADAM: ani nevieš čo je živnosť, tak take ko*otiny tu ani nepis ze ci sa da vybavit ak nemas este 18... az zily mi to trha ked na to pozeram

Dátum: 23.04.2017

Vložil: Hanka

Titulok: Re:Re:Musím mať treba živnosť ?

Dobry den, prosim vas aky typ zivnosti potrebujem, mam na mysli druh zivnosti, kedze youtube je medialne, ziaden hmotny predaj tovaru a pod. :-) ak blba otazka...tak uz s tym nic nespravim....Rada by som zdielala video. Je uz pri prihlasovani, zaregistrovani zadat niekam ico alebi dic? Dakujem za odpoved.

Dátum: 03.03.2015

Vložil: spacetime

Titulok: adblock

Taký adblock musí youtuberom komplikovať život

Dátum: 09.03.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:adblock

A nielen youtuberom :-)

Dátum: 06.02.2015

Vložil: Mino

Titulok: youtube

Som partner youtube a zárobky mám nula vobec to nechápem mám pocit že tá ich služba analytics ukazuje úplne zle .

Dátum: 02.03.2015

Vložil: koti

Titulok: Re:youtube

V google adsense som mal furt 0 za každý deň a zdalo sa mi to divné, no v nejakej diskusii som sa dočítal, že tam už neudávajú denné zárobky. Všetky zárobky músíš mať v youtube analytics a trvá aj pár dní kým sa to aktualizuje... Ja mám jedno video, čo má 9000 pozretí a odhadované zárobky sú cca 4 eurá, takže pokiaľ budeš mať videá, čo si pozrie 500 ľudí tak tým nezarobíš...

Dátum: 05.02.2015

Vložil: otazočka

Titulok: 1000 videní

takže kedže každý už môže byť členom ako píšete tak napíklad moje video dosiahne 100 videní a nezaleži natom kolko budem mať odberateľov, aj tak dostaniem za to peniaze ?

Dátum: 02.03.2015

Vložil: koti

Titulok: Re:1000 videní

Youtube vypláca až od 75 eur a je jedno koľko máš odoberateľov, treba hlavne aby si ľudia tvoje videá pozerali. Ja mám jedno video, ktoré má 9000 pozretí a odhadovaný zárobok je cca 4 eura, tak 75 eur nebude len tak :-P

Dátum: 09.03.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:1000 videní

Až budeš mať 100 takých tak to bude len tak. A návštevnosť na každom sa bude už len zvyšovať. Otázne je či pomaly, alebo rýchlo.

Dátum: 28.01.2015

Vložil: Patrik

Titulok: ako?

zdravim ja by som sa iba chcel opytat.
Rodicia z Britanie boli predpokladam obycajny ludia ktori nemaju spolupracu s youtube. Ako to ze na pridanom videu teda zarobili?? dik

Dátum: 30.01.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:ako?

Pravdepodobne tu spoluprácu s Youtube mali. Zrejme keď dosiahli prvých par miliónov zhliadnutí im niekto poradil, aby si to video dali speňažiť vďaka spolupráci s youtube.

Ťažko povedať, až tak do detailu ich príbeh nepoznám. Skúste pozrieť na googli viac informácii o nich.

Dátum: 19.12.2014

Vložil:

Titulok:

Musim mat ucet na gmail.com..mam kanal ale na centrum.sk

Dátum: 20.12.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:

Nie, treba mať emailovú adresu na gmail.com. Youtube vlastní Google

Dátum: 23.12.2014

Vložil: chyba

Titulok: Re:Re:

Google vlastní Youtube, nie naopak

Dátum: 03.01.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:

Vďaka za opravu, tak som to aj myslel.

Dátum: 26.10.2014

Vložil: Otazka

Titulok: zdanenie

Neviete, ci je na takyto prijem z videii potrebna zivnost? Kedze sa jedna v podstate o hobby zalezitost, ktorej sa ludia venuju vo volnom case.

Dátum: 24.11.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:zdanenie

Názory na to či treba mať na to živnosť alebo nie sa rôznia. Jeden hovorí že treba, ďalší že netreba.

Pokiaľ peniaze priznáte ako vedľajší príjem, nikto nebude riešiť či máte živnosť alebo nie.

Dátum: 18.10.2014

Vložil: Koti

Titulok: videa

Je mozne si dat reklamu iba do niektorých videí? Napriklad mam 20 videí a v niektorých nechcem mat reklamu lebo viem, zeby som porusoval autorske prava... Nedavno som niekde cital, ze youtube partnerom sa u nas moze stat uz kazdy, ze nezalezi na pocte odoberatelov, pozreti atd. Co je na tom pravdy?

Dátum: 21.10.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:videa

Áno je to tak, dneska môže byť partnerom snáď každý.

Áno, na ktorých videách chcete reklamu nastavujete Vy. Skúste si prečítať podčlánok.

Dátum: 07.09.2014

Vložil: peter pan

Titulok: rytmus

a co taky pan Rytmus myslite ze spolupracuje z youtube ?

Dátum: 13.09.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:rytmus

Myslím si že nielen Rytmus ale aj iní speváci ako Katy Perry atď

Dátum: 17.06.2014

Vložil: Jozef

Titulok: peniaze

keď mi na videách zarobili reklamy nejaké peniaze, ako si ich pošlem na účet či paypal?

Dátum: 23.06.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:peniaze

cez Google Adsense, tam by ste si mali poslať čislo bankového účtu

Dátum: 20.03.2014

Vložil: Daniel

Titulok: youtube klame

Mal som ucet na adsence a bolo to nehorazne kontrolovane a ovplyvnovane prave adsence, ktory mi odoberal kliknutia ak dosiahli neaku sumu.
Je to klamstvo ked si pozriete ze na youtube v poslednom case strasne vela videi preslo do stavu sukromne je to preto ze adsence nedodrziava pravidla a nechce vyplacat to co slubuju.
Je to klasicky navrhunte klamstvo ktore zas neaky mladesnici vymysleli aby mohli ponuknut nieco na com zarobit v uvodzovkach ale pravda je taka ze chcu vas len vyzuit a oklamat za vase usilie.

Dátum: 02.04.2014

Vložil: dmytriy

Titulok: Re:youtube klame

Pls napis mi na email mam otazku

Dátum: 06.10.2014

Vložil: Martin

Titulok: Re:youtube klame

Toto by ste tu mohli aj trosku rozvinut, lebo nemam pocit ze zrovna Google je firma ktora by potrebovala na niecom setrit, dovolila by si klamat a spochibnit tak svoje meno. Celkom by ma zaujimalo co Dmytriyho doviedlo k nazoru ze youtube klame a co je v skutocnosti za tym. Bez urazky Dmytriy ;-)

Dátum: 09.11.2014

Vložil: iluzionista

Titulok: Re:Re:youtube klame

hahahhahaha:DDDD

Dátum: 21.11.2014

Vložil: Martin

Titulok: Re:youtube klame

Co sa smejes? Mylim sa?

Dátum: 16.12.2013

Vložil: Jonny

Titulok: 150 000 dolárov?

Momentálne na tom zarobili 4 mil. + dolárov

Pridať nový príspevok