Vypĺňanie online dotazníkov a ankiet - zoznam spoločností

Spoločnosti, ktoré sa venujú prieskumu trhu prostredníctvom online dotazníkov a ankiet.

Určite veľmi dobre poznáte rôzne webové stránky, ktoré sľubujú užívateľom rýchly a bezprácny zárobok. Na internete ich nájdete mnoho. Drvivá väčšina takých stránok, možno až 99 %, ponúka len falošné sľuby a keď dôjde na „lámanie chleba”, žiadne peniaze od nich nedostanete. Práve naopak, nakoniec vás ešte oni o nejaké ošklbú. Nie som výnimka, na pár takých podvodov som bohužiaľ narazil aj ja. Na internete sa však dajú nájsť aj také projekty, ktoré skutočne dokážu poskytnúť bežným ľuďom možnosť zarobiť si. Sú to predovšetkým spoločnosti, ktoré sa zaoberajú vyplňovaním online platených prieskumov a dotazníkov. V tomto článku si pár takých spoločností predstavíme.

 

Článok bol aktualizovaný v auguste 2021.

 

Do tejto kategórie budem teda pridávať predovšetkým programy na vypĺňanie ankiet a dotazníkov, ktoré sú mnou overené. Pod pojmom ,,overené" mám na mysli pozitívne skúsenosti a hlavne to najdôležitejšie - reálne peniaze na mojom účte. 

 

Táto recenzia obsahuje najväčší zoznam spoločností (momentálne je ich až 19), ktoré ponúkajú možnosť zarobiť si peniažky online, z pohodlia domova. Na žiadnom inom webe takýto rozsiahly zoznam nenájdete.

 

Pre koho je to vhodné?

Platené dotazníky, resp. prieskumy za peniaze sú ideálnym spôsobom, ako si študenti môžu privyrobiť popri škole, zamestnaní popri práci, seniori popri dôchodku, ale aj mamičky na materskej dovolenke. Vypĺňanie dotazníkov je jednoducho vhodné pre kohokoľvek, kto hľadá drobný zárobok na prilepšenie si.

 

Majte na pamäti, že táto forma brigády vám nenahradí bežné zamestnanie. Veľké peniaze teda nečakajte. Ak sa však zaregistrujete do viacerých spoločnosti, uvedených v tomto článku, môže z toho byť celkom slušný bočný príjem.

Registráciou sa k ničomu nezaväzujete, pokojne môžete začať spolupracovať so všetkými prieskumnými agentúrami, ktoré tu nájdete. Viac registrácií = viac pozvánok na prieskumy = vyšší zárobok. Ja osobne odporúčam nadviazať spoluprácu aspoň s prvými ôsmimi agentúrami.

Nejde o žiadny podvod, registrácia je vždy zadarmo, neplatíte žiadne vstupné ani mesačné poplatky.

 

Dôležité upozornenie: pri registrácii do nižšie spomínaných spoločností odporúčam uviesť vašu najpoužívanejšiu emailovú adresu (ideálne takú, ktorú používate každý deň). Často sa totižto stáva, že na vyplnenie dotazníka je potrebný len určitý počet anketárov (napr. 5 000). Len čo sa naplní potrebný počet, dotazník už nebude aktuálny. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že ak sa k emailovej pozvánke dostanem po 3 dňoch, je už dávno neaktívna. Z tohto dôvodu odporúčam používať emailovú adresu, ktorú sledujete každý deň. Nemusíte sa báť, spam vám tam nikto posielať nebude. Za tri roky som od nich doteraz nedostal žiadnu nežiaducu poštu, len pozvánky do platených prieskumov.

 

Marketagent (16.09.2013)

Ide o spoločnosť, ktorá pôsobí medzinárodne, vo viac ako 100 krajinách po celom svete, a pracuje s viac než 30 svetovými jazykmi. Výnimkou nie je ani slovenčina. V priebehu roka vykoná viac ako 800 prieskumov a do jej databázy sa každodenne pridá približne 400 nových členov. 

Marketagent spolupracuje ako s výskumnými firmami, resp. so zadávateľmi prieskumov, ktorí potrebujú vykonať rýchly a lacný prieskum, tak so zaregistrovanými anketármi, ktorí sa za malú peňažnú odmenu môžu týchto prieskumov zúčastniť. Časť peňazí, ktoré Marketagent získa od zadávateľov a výskumníkov, totiž rozdeľuje medzi svojich členov, čiže vás. A to len za vyjadrenie vášho názoru!

Som u nich zaregistrovaný niečo vyše 10 mesiacov a doposiaľ som sa zúčastnil 25 online ankiet. 

 • odporúčam si stránku prepnúť do slovenského alebo českého jazyka,

 • za registráciu dostávate 100 bodov, od 1000 bodov si môžete zárobok poslať na svoj Skrill či Paypal účet (ak posielate peniaze na bankový účet, postačí vám 500 bodov). To znamená, že sa stačí zúčastniť 2-8 ankiet, za ktoré získate dohromady aspoň 500 bodov, a môžete si peniaze poslať na účet,

 • za jednu online anketu, dotazník môžete dostať 20 až 250 bodov,

Kniha
 • dosiahnuté body si potom môžete vymeniť buď za peniaze, za nejaké produkty, alebo darovať na charitu. Za 100 bodov máte 1 euro,

 • peniaze sa dajú poslať na bankový účet, PayPal alebo Moneybookers (Skrill). 

 • za každého privedeného človeka, ktorý sa zúčastní aspoň jednej ankety, dostanete 50 bodov - 0,50 euro,

 • pozvánky na platené dotazníky budú chodiť do vašej e-mailovej schránky, najlepšie je reagovať na ne čo najskôr, pretože stále je potrebný len určitý počet odpovedí (platí pri všetkých, v tomto článku uvedených dotazníkových spoločnostiach). Ak vyplnenie dotazníka odložíte na neskôr, môže sa stať, že vás predbehnú iní respondenti a dotazník už potom nebude aktuálny.

 • spoľahlivo vypláca, počas spomínaných 10 mesiacov je môj zárobok vyše 80 eur, závisí to ale od toho, ako často budete pozývaný na online prieskum. Mňa pozvali zatiaľ len 25-krát, niekoho možno aj 100-krát.

 • odporúčam stiahnuť si do svojho smartfónu aplikáciu od Marketagent, aktivovať si oznámenia prehliadača a sledovať „kolotoč prieskumov“. Len vďaka týmto 3 veciam mi narástol počet pozvánok o 100%.

 • Marketagent vyplatí registrovaným anketárom každý rok vyše 2 milióny eur. Prečo si z tohto balíka neuchmatnúť menšiu sumičku pre seba?

 • registrovať sa môžete kliknutím na obrázok nižšie. Ak vám tieto informácie nestačia, prečítajte si článok výskumy na internete s Marketagent, v ktorom sa samostatne venujem tejto spoločnosti,

 

Prieskumy za peniaze so spoločnosťou Marketagent – registračný odkaz.

 

TGM Panel Slovensko (03.03.2020)

TGM Panel Slovensko je výskumný panel online, ktorý podlieha globálnemu dodávateľovi prieskumu trhu – TGM Research FZE. Ide teda o zahraničnú prieskumnú agentúru, ktorá momentálne pôsobí vo viac ako 70 krajinách po celom svete. TGM Panel je otvorený pre všetkých testerov a pracuje s viac než 29 svetovými jazykmi vrátane češtiny a slovenčiny. Registrácia je, samozrejme, zadarmo. Tak, ako aj pri ostatných spoločnostiach, nikdy neplatíte žiadne vstupné ani skryté poplatky, Štúdie/prieskumy môžete vyplniť z akéhokoľvek zariadenia: smartfón, laptop, PC alebo tablet. Jedinou podmienkou, aby ste mohli začať zarábať na platených štúdiách, je mať prístup k internetu. Od akého veku sú tieto prieskumy dostupné sa mi nepodarilo zistiť. Predpokladám, že od 16+.

 • prieskumy na tgmpanel.sk bežne trvajú 5 – 15 minút a pozostávajú z 20 až 40 otázok, v ktorých môžete vyjadriť svoj názor,

 • TGM panel ponúka za jednu štúdiu/vyplnený dotazník až 2,60 € (závisí, samozrejme, od časovej náročnosti prieskumu),

 • výplata je možná od 10 eur, stačí vyplniť 4 – 7 online dotazníkov a zarobené peniaze si môžete poslať na svoj účet. Výhodou teda je, že na svoju odmenu nemusíte čakať rok, ale získané peniaze dostanete takmer okamžite,

 • na vyplácanie odmien je nutné mať založený účet na PayPale. PayPal je internetová peňaženka (platobný systém), pomocou ktorej sa dajú posielať alebo prijímať peniaze. V podstate je to niečo podobné ako internetbanking. Založenie účtu je jednoduché, zaberie len pár minút. Registrácia a používanie PayPalu sú zdarma. Návod, ako sa zaregistrovať, nájdete na stránke o paypal peňaženke,

 • spoločnosť je členom ESOMAR a plne dodržiava princípy ochrany osobných údajov (odpovede sú anonymné) pri všetkých prieskumoch na všetkých trhoch.

 • do TGM panelu sa registrujte s rovnakou emailovou adresou, akú používate na PayPal internetovej peňaženke. V opačnom prípade môžete mať v budúcnosti problémy s výberom zarobených peňazí.

 • je to veľmi jednoduché: zaregistrujte sa, vložte svoje mobilné číslo a emailovú adresu a následne dostanete od nich pozvánku/pozvánky na účasť v platených štúdiách online (môžete vyplniť len tie štúdie, ktoré vás zaujímajú) a získať svoju odmenu. Registrovať sa do tgmpanel.sk môžete kliknutím na obrázok nižšie.

 

Registračný odkaz do dotazníkovej spoločnosti e-research-global.com.

 

Slovenský národný panel (05.03.2014)

Je ďalšou serióznou spoločnosťou, ktorá sa venuje online prieskumu verejnej mienky. Každý zaregistrovaný člen získava možnosť zúčastniť sa na platených výskumoch, ktoré prebiehajú formou internetových dotazníkov, ankiet. Za kompletné vyplnenie online dotazníka, t.j. odpoviete na všetky otázky, získavate odmenu vo forme bodov (oplátok). Tieto oplátky budete môcť v budúcnosti zmeniť na reálne peniaze, hodnotné ceny, alebo darovať na dobročinné účely. Užívatelia národného panela môžu byť oslovení aj k účasti na ďalších typoch výskumu trhu, napr. skupinových diskusiách. V týchto prípadoch je užívateľ oslovený špeciálnou pozvánkou (zatiaľ sa mi to ešte nestalo, tak neviem ako). V krátkosti pár výhod:

 • registrácia je zadarmo. Najskôr musíte vyplniť krátky registračný formulár, následne vám do emailovej schránky príde potvrdenie a zároveň druhý registračný formulár. Po vyplnení vašich údajov sa môžete prihlásiť na stránku Slovenského národného panela,

 • v priečinku ,,Profil" bude potrebné vyplniť 12 položiek, resp. mini dotazníkov, zo všetkých oblastí - auto, financie, cestovanie, nákupy atď. Na základe týchto profilov vám budú zasielané ankety, resp. dotazníky,

 • o aktuálnych anketách budete informovaný na e-mailovú adresu,

 • pomer medzi oplátkami a hotovosťou je 270:1. To znamená, že za 2 700 nazbieraných oplátok máte 10 eur. Výplatné minimum je 2 000 oplátok, čiže cca 8 eur,

 • za registráciu dostávate 50 oplátok, za vyplnenie internetovej ankety 20 až 250 oplátok, za odporučenie svojim známym 100 oplátok,

 • minimálny vek pre registráciu je 15 rokov,

 • každý člen môže mať len jednu registráciu, pre našich západných susedov odporúčam Český národný panel,

 • posielajú najviac internetových dotazníkov zo všetkých spoločností spomínaných v tomto článku,

 • registrovať sa môžete kliknutím na obrázok nižšie. Ak vám tieto informácie nestačia, prečítajte si článok online výskumy so slovenským národným panelomv ktorom sa samostatne venujem tejto spoločnosti,

 • pri registrácii vypíšte údaje pravdivo, aj telefónne číslo, pretože vám budú volať, aby si overili vaše údaje. Je to seriózna spoločnosť!

 

Dotazníky za peniaze so spoločnosťou Slovenský Národný Panel - registračný odkaz.

 

 

iPrieskum (07.05.2020)

Iprieskum.sk je slovenská stránka, ktorá sa zameriava na prieskum trhu a verejnej mienky online. Nech máte akúkoľvek prácu, povolanie, záľuby, krvnú skupinu či svetonázor, nech ste z akejkoľvek časti Slovenska, ak máte aspoň 16 rokov, hľadajú práve vás. Projekt iPrieskum funguje už niekoľko rokov a patrí k najspoľahlivejším prieskumným agentúram na Slovensku.

 • za registráciu získavate prvých 50 bodov na svoj účet, ďalšie môžete získať vyplňovaním dotazníkov (počet bodov závisí od náročnosti dotazníka a jeho dĺžky);

 • máte možnosť zapojiť sa aj do telefonických prieskumov a skupinových rozhovorov, za čo dostanete oveľa viac bodov;

 • zarobené body si môžete zameniť za zaujímavé vecné ceny a 10 či 20-eurové darčekové karty a poukazy na nákup v Lidli, Dráčiku, Alze, IKEA, Deichmann, Intersport či H&M a v ďalších. Ako vecnú cenu môžete získať: ručný vysávač, rýchlovarnú kanvicu, mixér, fén na vlasy a mnoho ďalších;

 • iPrieskum vám doručí odmenu bezplatne až domov, a to najneskôr do 40 dní odo dňa objednania;

 • aby ste sa mohli zapojiť do tohto projektu, musíte mať minimálne 16 rokov a trvalé bydlisko na území Slovenskej republiky. A, samozrejme, prístup k internetu a vlastnú emailovú adresu.

 

 

Vyskumy (03.04.2017)

Ďalšou dôveryhodnou stránkou na vypĺňanie ankiet a dotazníkov je spoločnosť Vyskumy.sk, ktorá sa venuje rôznorodým, no vždy aktuálnym prieskumom. Prostredníctvom nich budete hodnotiť reklamy, produkty či webstránky z rôznych oblastí. Najdôležitejšie je však, že budete stále vyjadrovať váš skutočný a pravdivý názor na danú tému, keďže firma Vyskumy hľadá práve reálne názory bežných ľudí. Vaše možnosti na tejto stránke sú pomerne široké, nakoľko si môžete vybrať, či chcete iba vypĺňať dotazníky, prieskumy, alebo sa zapojíte aj do projektov ako Odmeňovač, a pod. V každom prípade sa však musíte zaregistrovať, je to však bezplatné a ešte za to aj získate odmenu vo forme TNS mincí, ktoré na tejto stránke slúžia ako forma platby.

 • TNS mince sú teda virtuálne mince, ktoré sa pripisujú automaticky na váš účet za každú úlohu, ktorú splníte,

 • za zarobené mince si môžete vybrať čokoľvek z katalógu odmien, na čo budete mať dostatok mincí. Väčšinou ide o rôzne poukážky na knihy, časopisy či nákup v hypermarketoch,

 • odmena za dotazník závisí na jeho dĺžke, zväčša majú 5-30 min. Každým dotazníkom ste navyše automaticky zaradení do žrebovania o rôzne zaujímavé výhry,

 • získavanie mincí: za vyplnenie dotazníka: 5-90 mincí (záleží na náročnosti dotazníka) za registráciu: 20 mincí, za pozvanie vašich priateľov: 40 mincí za jedného. 30 mincí = 1 euro,

 • pozvánky na dotazníky chodia do vašej mailovej schránky, ale najlepšie je reagovať čím skôr, nakoľko je stále potrebný len určitý počet odpovedí,

 • výhodou je dostatok dotazníkov, ale musíte byť rýchli aby ste si zarobili,

 • navyše si môžete nainštalovať aj Odmeňovač (výskumy viete robiť aj bez neho), ktorý meria vašu návštevnosť na internete a získate zaň 1 TNS mincu na deň.

 • ak vám tieto informácie nestačia, prečítajte si článok prieskumná spoločnosť Vyskumy.skNájdete tam aj moje skúsenosti s touto firmou.

 

Talk Online Panel (06.08.2014)

Táto rakúska spoločnosť sa zaoberá prieskumom trhu prostredníctvom online dotazníkov, individuálnych konzultácií, štúdií a využívaním štandardných nástrojov a produktov. Talkonlinepanel.com/sk je členom ESOMAR, VMÖ, MMA Austria a IAB-Austria a plne dodržiava princípy ESOMAR pri všetkých prieskumoch na všetkých trhoch.

 • za každý kompletne vyplnený online dotazník dostávate body na vaše konto. Tie potom môžete zameniť za rôzne atraktívne ceny, napr. hotovosť na bankový účet, darčekové poukazy atď.,

 • automaticky máte možnosť sa zúčastniť zaujímavých súťaží o skvelé ceny,

 • v nasledujúcej tabuľke máte možnosť zistiť, koľko bodov môžete v priemere získať za danú aktivitu:

 

Akcia Body Odmena
Nová registrácia 15 1,05 euro
Prieskum (doba trvania: 5 min) 5 0,35 euro
Prieskum (doba trvania: 10 min) 10 0,70 euro
Prieskum (doba trvania: 20 min) 20 1,40 euro
Prieskum (doba trvania: 30 min) 30 2,10 euro
Prieskum (doba trvania: 40 min) 40 2,80 euro

 

 • členstvo je zadarmo, registrovať sa môžu osoby staršie ako 15 rokov,

 • je možné vytvoriť si len jeden účet, pri registrácii vypĺňajte údaje pravdivo,

 • zodpovedne a pravdivo vyplňte aj váš profil, pretože na základe neho vás budú pozývať na internetový prieskum,

 • spoluprácu môžete zrušiť kedykoľvek,

 • jedinou nevýhodou je pre mňa až príliš vysoké výplatné minimum – 14 eur,

 • spoločnosť Talk Online Panel na Slovensku a v Česku v podstate len začína, preto je tých pozvánok na vypĺňanie platených ankiet a dotazníkov zatiaľ pomenej. Treba byť však trpezlivý a počkať, kým sa rozbehnú, resp. kým ich začnú oslovovať inzerujúce spoločnosti. Ak vám vyššie uvedené informácie nestačia, prečítajte si o projekte Talk Online Panel moju recenziu.

 

 

Glaxes (15.10.2017)

Glaxes zbiera názory hlavne pre veľké firmy, ktoré chcú vedieť, ako sa medzi ľuďmi ujal ich nový produkt, reklama alebo kampaň, čo si ľudia myslia o ich webových stránkach a či by nebolo lepšie niečo upraviť alebo pozmeniť. K účasti na prieskumoch sa môže prihlásiť ktokoľvekGlaxes.com prijíma testerov z rôzneho vekového, sociálneho aj geografického spektra. Je teda úplne jedno, či ste 20-ročný študent z Bratislavy, alebo 55-ročný kuchár zo severovýchodu.

 • pri registrácii sa vás Glaxes bude pýtať na pár informácií o vašej osobe a na základe týchto informácií potom budete dostávať len tie dotazníky, ktoré sú pre vás vhodné a na ktoré môžete firmám relevantne odpovedať. Preto by sa nemalo stať, že vás dotazník bude vyložene nudiť alebo nebudete vedieť, či si o danej veci vôbec niečo myslíte,

 • za každý dokončený prieskum dostanete odmenu v bodoch, obvykle 500 až 3000, ktoré potom môžete zameniť za peniaze alebo napríklad darovať na charitatívne účely, 

 • peniaze si môžete dať vyplatiť hneď, ako dosiahnete hranicu 5000 bodov,

 • odmeny sú vyplácané prostredníctvom účtu na PayPal, takže ak PayPal zatiaľ nevyužívate, je dobré si ho založiť. 

 • Glaxes (ani ostatné spoločnosti spomínané v tomto článku) neposkytuje svojim klientom žiadne vaše údaje. Klienti Glaxes.com dostanú iba vyhodnotenie a analýzy prieskumu v súhrnnej forme (napr. tabuľky, grafy). Spoločnosť je zároveň členom organizácie pre medzinárodný výskum trhu ESOMAR, takže sa nemusíte obávať, že vaše osobné údaje niekto zneužije.

 

 

iVýskumy (18.03.2014)

Rovnako ako v predchádzajúcich prípadoch, aj u ivyskumy.sk dostávate za účasť určitý počet bodov, resp. kreditov. Tie môžete v budúcnosti buď vymeniť za peniaze - v kurze 300 kreditov = 1 euro, darovať na dobročinné účely, alebo získať poukážky na nákup tovaru v internetových i kamenných obchodoch, napr. Mall.sk. Odmena za účasť v online ankete sa pohybuje v rozpätí 100 až 250 kreditov, i keď samotná spoločnosť iVýskumy uvádza až 2,5 eura, čo predstavuje 750 kreditov. Výška kreditov závisí predovšetkým od dĺžky a zložitosti internetového dotazníka.

 

Okrem vypĺňania obyčajných dotazníkov sú aj ďalšie možnosti, ako sa zúčastniť online výskumu:

 • internetové diskusie,

 • mobilné výskumy,

 • telefonické výskumy,

 • sms výskumy.

 

Peniaze vám spoločnosť Ivyskumy doručí poštovou poukážkou na vašu adresu. Minimálna výška prevodu na hotovosť je 10 eur (3 000 kreditov). V niektorých typoch výskumov (napr. internetové diskusie) dostávajú účastníci priamo finančnú odmenu, obvykle vo výške 15 až 45 eur. Ak vás to oslovilo, viac informácií si môžete prečítať na stránke samotnej spoločnosti. To najpodstatnejšie som snáď napísal, ak máte nejaké otázky, pozrite si na stránke spoločnosti aj najčastejšie otázky registrovaných užívateľov. Pre našich západných susedov odporúčam www.ivyzkumy.cz.

 

 

CASI (29.12.2014) - zmena názvu stránky na Populacia.sk

Je to ďalšia spoločnosť, v ktorej máte možnosť vyjadriť svoje názory a postoje. Svojou účasťou prispejete k poznatkom o súčasných aktuálnych témach v sociálnej realite, ktorá vás obklopuje. Odmena za vyplnenie dotazníka je odstupňovaná na základe dĺžky a náročnosti. Spravidla je to 40 centov až 2 €. Okrem vyplňovania online dotazníkov je možnosť zúčastniť sa aj telefonického rozhovoru a skupinovej diskusie. Tam sú odmeny, samozrejme, oveľa vyššie.

 • registrácia je zadarmo, spoluprácu môžete kedykoľvek zrušiť,

 • po registrácii je potrebné vyplniť osobný dotazník, na základe ktorého vám budú zasielané platené ankety, resp. dotazníky,

 • veľkou výhodou v porovnaní s inými spoločnosťami, ktoré spomínam v tomto článku, je fakt, že tu neexistuje výplatné minimum. Peniaze, ktoré získate za vyplnenie dotazníkov, vám budú posielané na váš bankový účet vždy raz za tri mesiace, aj za predpokladu, že nazbierate len 0,50 centov. Nemusíte teda čakať do doby, kým „naškrabete“ 10 eur...,

 • registrovať sa môžu len osoby staršie ako 18 rokov. V najbližšej dobe však chystajú možnosť registrácie pre celé rodiny,

 • miernou nevýhodou je podľa mňa absencia partnerského programu. Za odporúčanie tohto zárobku svojim známym a priateľom nedostávate nič,

 • máte možnosť zúčastniť sa rôznych súťaží a vyhrať vecné ceny,

 • viac informácií, a tiež moje skúsenosti, si môžete prečítať v článku internetový prieskum trhu so spoločnosťou Populacia

 • zaregistrovať sa môžete priamo na stránke www.populacia.sk. Budem vám vďačný, ak pri otázke "akým spôsobom ste sa dozvedeli o on-line respondentskom paneli POPULACIA.sk spoločnosti Ipsosvyberiete možnosť "od iného člena panelu POPULACIA.sk" a do políčka vyplníte číslo 80256. Ďakujem!

 

 

Daedalus Online (24.07.2015)

Daedalus Online vykonáva internetové prieskumy pre rôzne spoločnosti v Rumunsku, Európe a USA. Ide o prieskumy v rôznych oblastiach, napríklad TV reklamy, nových produktov na trhu a merania spokojnosti zákazníka. Spoločnosť je členom ESOMAR od roku 2012.

 • odmena za vyplnenie ankety je odstupňovaná podľa dĺžky. Ak vám vyplnenie dotazníka zaberie viac ako 30 minút, dostanete maximálny počet bodov - 150,

 • v prípade, že dostanete pozvánku do prieskumu, a po vyplnení časti dotazníka dostanete správu, že „váš profil nezodpovedá", získate aspoň 20 bodov,

 • len čo dosiahnete 1 000 bodov, môžete si ich zameniť za hotovosť,

 • 100 bodov sa rovná 1 euru,

 • kedykoľvek môžete požiadať o zmazanie vašich údajov a ukončiť tak spoluprácu.

 

V tejto spoločnosti som registrovaný už od roku 2012-2013. Doposiaľ to nebolo bohviečo, v podstate sa dá povedať, že za tie 3 roky som nedostal ani jednu pozvánku do plateného prieskumu. V roku 2015 sa však všetko zmenilo. To je hlavný dôvod, prečo som sa Daedalus Online rozhodol zaradiť do tohto článku. Registrovať sa môžete na ich oficiálnej stránke daedalusonline.eu (bez www), pozorne si však prečítajte pravidlá a podmienky spolupráce, je totiž možné, že som niečo zásadné prehliadol.

 • dosiahnuté body si potom môžete vymeniť buď za peniaze, za nejaké produkty, alebo darovať na charitu. Za 100 bodov máte 1 euro,

 • peniaze sa dajú poslať na PayPal účet alebo Moneybookers. Ja využívam PayPal,

 • za každého privedeného človeka, ktorý sa zúčastní aspoň jednej ankety, dostanete 100 bodov - 1 euro,

 • registrovať sa môžete kliknutím na obrázok nižšie. Ak vám tieto informácie nestačia, prečítajte si článok výskumy na internete s Marketagentv ktorom sa samostatne venujem tejto spoločnosti,

 • spoľahlivo vypláca, počas spomínaných 10 mesiacov je môj zárobok vyše 80 eur, závisí to ale od toho, ako často budete pozývaný na online prieskum. Mňa pozvali zatiaľ len 25-krát, niekoho možno aj 60-krát.                                 

 

Marketagent registračný link na vypĺňanie ankiet a dotazníkov.

 

 

Slovenský národný panel (05.03.2014).

Je ďalšou serióznou spoločnosťou, ktorá sa venuje online prieskumu verejnej mienky. Každý zaregistrovaný člen získava možnosť zúčastniť sa na výskumoch, ktoré prebiehajú formou internetových dotazníkov, ankiet. Za kompletné vyplnenie online dotazníka, t.j. odpoviete na všetky otázky, získavate odmenu vo forme bodov (oplátok). Tieto oplátky budete môcť v budúcnosti zmeniť na reálne peniaze, hodnotné ceny, alebo darovať na dobročinné účely. Užívatelia národného panela môžu byť oslovení aj k účasti na ďalších typoch výskumu trhu, napr. skupinových diskusiách. V týchto prípadoch je užívateľ oslovený špeciálnou pozvánkou (zatiaľ sa mi to ešte nestalo, tak neviem ako). V krátkosti pár výhod:

 • registrácia je zadarmo. Najskôr musíte vyplniť krátky registračný formulár, následne vám do emailovej schránky príde potvrdenie a zároveň druhý registračný formulár. Po vyplnení vašich údajov sa môžete prihlásiť na stránku Slovenského národného panela,

 • v priečinku ,,Moje profily" bude potrebné vyplniť 12 položiek, resp. mini dotazníkov, zo všetkých oblastí - auto, financie, cestovanie, nákupy atď. Na základe týchto profilov vám budú zasielané ankety, resp. dotazníky,

 • o aktuálnych anketách budete informovaný na e-mailovú adresu,

 • pomer medzi oplátkami a hotovosťou je 255:1. To znamená, že za 2 550 nazbieraných oplátok máte 10 eur. Výplatné minimum je 2 000 oplátok, čiže cca 8 eur,

 • za registráciu dostávate 50 oplátok, za vyplnenie internetovej ankety 20 až 250 oplátok, za odporučenie svojim známym 50 oplátok,

 • minimálny vek pre registráciu je 15 rokov,

 • každý člen môže mať len jednu registráciu, pre našich západných susedov odporúčam Český národný panel,

 • posielajú najviac internetových dotazníkov zo všetkých spoločností spomínaných v tomto článku,

 • registrovať sa môžete kliknutím na obrázok nižšie. Ak vám tieto informácie nestačia, prečítajte si článok online výskumy so slovenským národným panelom, v ktorom sa samostatne venujem tejto spoločnosti,

 • pri registrácii vypíšte údaje pravdivo, aj telefónne číslo, pretože vám budú volať, aby si overili vaše údaje. Je to seriózna spoločnosť!

 

                                         Registračný link do spoločnosti Slovenský Národný Panel.

 

I-Výskumy (18.03.2014). 

Rovnako ako v predchádzajúcich prípadoch, aj tu dostávate za účasť určitý počet bodov, resp. kreditov. Tie môžete v budúcnosti buď vymeniť za peniaze - v kurze 300 kreditov = 1 euro, darovať na dobročinné účely, alebo získať poukážky na nákup tovaru v internetových i kamenných obchodoch, napr. Mall.sk. Odmena za účasť v online ankete sa pohybuje v rozpätí 100 až 250 kreditov, i keď samotná spoločnosť uvádza až 2,5 eura, čo predstavuje 750 kreditov. Výška kreditov závisí predovšetkým od dĺžky a zložitosti internetového dotazníka.

 

Okrem vypĺňania obyčajných dotazníkov sú aj ďalšie možnosti, ako sa zúčastniť online výskumu:

 • internetové diskusie,

 • mobilné výskumy,

 • telefonické výskumy,

 • sms výskumy.

 

Peniaze vám spoločnosť doručí poštovou poukážkou na vašu adresu. Minimálna výška prevodu na hotovosť je 10 eur (3 000 kreditov). V niektorých typoch výskumov (napr. internetové diskusie) dostávajú účastníci priamo finančnú odmenu, obvykle vo výške 10 až 35 eur. Ak vás to oslovilo, viac informácií si môžete prečítať na stránke samotnej spoločnosti. To najpodstatnejšie som snáď napísal, ak máte nejaké otázky, pozrite si na stránke spoločnosti aj najčastejšie otázky registrovaných užívateľov. Pre našich západných susedov odporúčam www.ivyzkumy.cz.

 

Ak sa chcete stať členom, pošlite mi správu na pracujzdomova@centrum.sk a ja vám pošlem pozvánku na registráciu.

 

Online Panel (06.08.2014).

Táto rakúska spoločnosť sa zaoberá prieskumom trhu prostredníctvom online dotazníkov, individuálnych konzultácií, štúdií a využívaním štandardných nástrojov a produktov. Firma je členom ESOMAR, VMÖ, MMA Austria a IAB-Austria a plne dodržiava princípy ESOMAR pri všetkých prieskumoch na všetkých trhoch.

 • za každý kompletne vyplnený online dotazník dostávate body na vaše konto. Tie potom môžete zameniť za rôzne atraktívne ceny, napr. hotovosť na bankový účet, darčekové poukazy atď.,

 • automaticky máte možnosť sa zúčastniť zaujímavých súťaží o skvelé ceny,

 • v nasledujúcej tabuľke máte možnosť zistiť, koľko bodov môžete v priemere získať za danú aktivitu:

 

Akcia Body Odmena
Nová registrácia 15 1,05 euro
Prieskum (doba trvania: 5 min) 5 0,35 euro
Prieskum (doba trvania: 10 min) 10 0,70 euro
Prieskum (doba trvania: 20 min) 20 1,40 euro
Prieskum (doba trvania: 30 min) 30 2,10 euro
Prieskum (doba trvania: 40 min) 40 2,80 euro

 

 • členstvo je zadarmo, registrovať sa môžu osoby staršie ako 15 rokov,

 • je možné vytvoriť si len jeden účet, pri registrácii vypĺňajte údaje pravdivo,

 • zodpovedne a pravdivo vyplňte aj váš profil, pretože na základe neho vás budú pozývať na internetový prieskum,

 • spoluprácu môžete zrušiť kedykoľvek,

 • jedinou nevýhodou je pre mňa až príliš vysoké výplatné minimum – 17 eur,

 • spoločnosť na Slovensku a v Česku v podstate len začína, preto je tých pozvánok na vypĺňanie ankiet zatiaľ pomenej. Treba byť však trpezlivý a počkať, kým sa rozbehnú, resp. kým ich začnú oslovovať inzerujúce spoločnosti.

 

Ak sa chcete stať členom, pošlite mi správu na pracujzdomova@centrum.sk a ja vám pošlem pozvánku na registráciu.

 

Online Prieskum (24.10.2014).

Je to ponuka spoločnosti pre prieskum trhu Dr. Grieger & Cie z Nemecka. Firma momentálne pôsobí v 47 krajinách a realizuje celosvetové online prieskumy prostredníctvom internetu aplikácie pre smartfóny. Prieskumy sú z oblasti vedy a prieskumu trhu. Výskumníci a spoločnosti majú záujem o váš názor, aby ďalej vyvíjali svoje produkty a služby.

 • po registrácii je nutné vyplniť svoj profil (vypíšete cca 15 mini dotazníkov), na základe ktorého vás budú pozývať na prieskum. Potom zostáva už len čakať,

 • na prieskum môžete byť pozvaný buď emailom, alebo aplikáciou na smartfón,

 • za účasť na online prieskume spoločnosť sľubuje odmenu 1 až 3 eurá,

 • vyplácanie odmien prebieha cez paypal peňaženkulen čo dosiahnete výplatné minimum 5 USD (treba sa zúčastniť 2 až 5 online prieskumov),

 • ak pozvete svojho priateľa a ten sa zaregistruje, môžete dostať odmenu 1 euro. Podmienkou je, že váš priateľ musí úspešne dokončiť 3 prieskumy. Je možné pozvať neobmedzené množstvo priateľov,

 • jeden užívateľ môže mať len jeden účet, účasť na prieskumoch nie je povinná,

 • členstvo môžete zrušiť kedykoľvek,

 • spoločnosť na Slovensku a v Česku v podstate len začína, preto je tých pozvánok na vypĺňanie ankiet zatiaľ pomenej. Treba byť však trpezlivý a počkať, kým sa rozbehnú, resp. kým ich začnú oslovovať inzerujúce firmy.

 

Viac informácii aj pozvánku do spoločnosti pošlem len záujemcom, ktorí ma budú kontaktovať na pracujzdomova@centrum.sk.

 

CASI (29.12.2014) - zmena názvu stránky na Populacia.sk.

Je to ďalšia spoločnosť, v ktorej máte možnosť vyjadriť svoje názory a postoje. Svojou účasťou prispejete k poznatkom o súčasných aktuálnych témach v sociálnej realite, ktorá vás obklopuje. Odmena za vyplnenie dotazníka je odstupňovaná na základe dĺžky a náročnosti. Spravidla je to 40 centov až 2 €. Okrem vyplňovania online dotazníkov je možnosť zúčastniť sa aj telefonického rozhovoru a skupinovej diskusie. Tam sú odmeny, samozrejme, oveľa vyššie.

 • registrácia je zadarmo, spoluprácu môžete kedykoľvek zrušiť,

 • po registrácii je potrebné vyplniť osobný dotazník, na základe ktorého vám budú zasielané ankety, resp. dotazníky,

 • veľkou výhodou v porovnaní s inými spoločnosťami, ktoré spomínam v tomto článku, je fakt, že tu neexistuje výplatné minimum. Peniaze, ktoré získate za vyplnenie dotazníkov, vám budú posielané na váš bankový účet vždy raz za tri mesiace, aj za predpokladu, že nazbierate len 0,50 centov. Nemusíte teda čakať do doby, kým „naškrabete“ 10 eur...,

 • registrovať sa môžu len osoby staršie ako 18 rokov. V najbližšej dobe však chystajú možnosť registrácie pre celé rodiny,

 • miernou nevýhodou je podľa mňa absencia partnerského programu. Za odporúčanie tohto zárobku svojim známym a priateľom nedostávate nič,

 • máte možnosť zúčastniť sa rôznych súťaží a vyhrať vecné ceny,

 • viac informácií aj pravidlá súťaže nájdete na stránke www.populacia.sk.

 

Daedalus Online (24.07.2015).

Daedalus Online vykonáva internetové prieskumy pre rôzne spoločnosti v Rumunsku, Európe a USA. Ide o prieskumy v rôznych oblastiach, napríklad TV reklamy, nových produktov na trhu a merania spokojnosti zákazníka. Spoločnosť je členom ESOMAR od roku 2012.

 • odmena za vyplnenie ankety je odstupňovaná podľa dĺžky. Ak vám vyplnenie dotazníka zaberie viac ako 30 minút, dostanete maximálny počet bodov - 150,

 • v prípade, že dostanete pozvánku do prieskumu, a po vyplnení časti dotazníka dostanete správu, že „váš profil nezodpovedá", získate aspoň 20 bodov,

 • len čo dosiahnete 1 000 bodov, môžete si ich zameniť za hotovosť,

 • 100 bodov sa rovná 1 euru,

 • kedykoľvek môžete požiadať o zmazanie vašich údajov a ukončiť tak spoluprácu.

 

V tejto spoločnosti som registrovaný už od roku 2012-2013. Doposiaľ to nebolo bohviečo, v podstate sa dá povedať, že za tie 3 roky som nedostal ani jednu pozvánku do prieskumu. V roku 2015 sa však všetko zmenilo. To je hlavný dôvod, prečo som sa Daedalus Online rozhodol zaradiť do tohto článku. Registrovať sa môžete na ich oficiálnej stránke daedalusonline.eu (bez www), pozorne si však prečítajte pravidlá a podmienky spolupráce, je totiž možné, že som niečo zásadné prehliadol.

 

 

Ďalšie spoločnosti budú pribúdať časom, preto vám odporúčam z času na čas toto vlákno sledovať!

 
 • za každý kompletne vyplnený online dotazník dostávate body na vaše konto. Tie potom môžete zameniť za rôzne atraktívne ceny, napr. hotovosť na bankový účet, darčekové poukazy atď.,

 • automaticky máte možnosť sa zúčastniť zaujímavých súťaží o skvelé ceny,

 • v nasledujúcej tabuľke máte možnosť zistiť, koľko bodov môžete v priemere získať za danú aktivitu:

 

Akcia Body Odmena
Nová registrácia 15 1,05 euro
Prieskum (doba trvania: 5 min) 5 0,35 euro
Prieskum (doba trvania: 10 min) 10 0,70 euro
Prieskum (doba trvania: 20 min) 20 1,40 euro
Prieskum (doba trvania: 30 min) 30 2,10 euro
Prieskum (doba trvania: 40 min) 40 2,80 euro

 

 • členstvo je zadarmo, registrovať sa môžu osoby staršie ako 15 rokov,

 • je možné vytvoriť si len jeden účet, pri registrácii vypĺňajte údaje pravdivo,

 • zodpovedne a pravdivo vyplňte aj váš profil, pretože na základe neho vás budú pozývať na internetový prieskum,

 • spoluprácu môžete zrušiť kedykoľvek,

 • jedinou nevýhodou je pre mňa až príliš vysoké výplatné minimum – 17 eur,

 • spoločnosť na Slovensku a v Česku v podstate len začína, preto je tých pozvánok na vypĺňanie ankiet zatiaľ pomenej. Treba byť však trpezlivý a počkať, kým sa rozbehnú, resp. kým ich začnú oslovovať inzerujúce spoločnosti.

 

Ak sa chcete stať členom, pošlite mi správu na pracujzdomova@centrum.sk a ja vám pošlem pozvánku na registráciu.

 

Online Prieskum (24.10.2014).

Je to ponuka spoločnosti pre prieskum trhu Dr. Grieger & Cie z Nemecka. Firma momentálne pôsobí v 47 krajinách a realizuje celosvetové online prieskumy prostredníctvom internetu aplikácie pre smartfóny. Prieskumy sú z oblasti vedy a prieskumu trhu. Výskumníci a spoločnosti majú záujem o váš názor, aby ďalej vyvíjali svoje produkty a služby.

 • po registrácii je nutné vyplniť svoj profil (vypíšete cca 15 mini dotazníkov), na základe ktorého vás budú pozývať na prieskum. Potom zostáva už len čakať,

 • na prieskum môžete byť pozvaný buď emailom, alebo aplikáciou na smartfón,

 • za účasť na online prieskume spoločnosť sľubuje odmenu 1 až 3 eurá,

 • vyplácanie odmien prebieha cez paypal peňaženkulen čo dosiahnete výplatné minimum 5 USD (treba sa zúčastniť 2 až 5 online prieskumov),

 • ak pozvete svojho priateľa a ten sa zaregistruje, môžete dostať odmenu 1 euro. Podmienkou je, že váš priateľ musí úspešne dokončiť 3 prieskumy. Je možné pozvať neobmedzené množstvo priateľov,

 • jeden užívateľ môže mať len jeden účet, účasť na prieskumoch nie je povinná,

 • členstvo môžete zrušiť kedykoľvek,

 • spoločnosť na Slovensku a v Česku v podstate len začína, preto je tých pozvánok na vypĺňanie ankiet zatiaľ pomenej. Treba byť však trpezlivý a počkať, kým sa rozbehnú, resp. kým ich začnú oslovovať inzerujúce firmy.

 

Viac informácii aj pozvánku do spoločnosti pošlem len záujemcom, ktorí ma budú kontaktovať na pracujzdomova@centrum.sk.

 

CASI (29.12.2014) - zmena názvu stránky na Populacia.sk.

Je to ďalšia spoločnosť, v ktorej máte možnosť vyjadriť svoje názory a postoje. Svojou účasťou prispejete k poznatkom o súčasných aktuálnych témach v sociálnej realite, ktorá vás obklopuje. Odmena za vyplnenie dotazníka je odstupňovaná na základe dĺžky a náročnosti. Spravidla je to 40 centov až 2 €. Okrem vyplňovania online dotazníkov je možnosť zúčastniť sa aj telefonického rozhovoru a skupinovej diskusie. Tam sú odmeny, samozrejme, oveľa vyššie.

 • registrácia je zadarmo, spoluprácu môžete kedykoľvek zrušiť,

 • po registrácii je potrebné vyplniť osobný dotazník, na základe ktorého vám budú zasielané ankety, resp. dotazníky,

 • veľkou výhodou v porovnaní s inými spoločnosťami, ktoré spomínam v tomto článku, je fakt, že tu neexistuje výplatné minimum. Peniaze, ktoré získate za vyplnenie dotazníkov, vám budú posielané na váš bankový účet vždy raz za tri mesiace, aj za predpokladu, že nazbierate len 0,50 centov. Nemusíte teda čakať do doby, kým „naškrabete“ 10 eur...,

 • registrovať sa môžu len osoby staršie ako 18 rokov. V najbližšej dobe však chystajú možnosť registrácie pre celé rodiny,

 • miernou nevýhodou je podľa mňa absencia partnerského programu. Za odporúčanie tohto zárobku svojim známym a priateľom nedostávate nič,

 • máte možnosť zúčastniť sa rôznych súťaží a vyhrať vecné ceny,

 • viac informácií aj pravidlá súťaže nájdete na stránke www.populacia.sk.

 

Daedalus Online (24.07.2015).

Daedalus Online vykonáva internetové prieskumy pre rôzne spoločnosti v Rumunsku, Európe a USA. Ide o prieskumy v rôznych oblastiach, napríklad TV reklamy, nových produktov na trhu a merania spokojnosti zákazníka. Spoločnosť je členom ESOMAR od roku 2012.

 • odmena za vyplnenie ankety je odstupňovaná podľa dĺžky. Ak vám vyplnenie dotazníka zaberie viac ako 30 minút, dostanete maximálny počet bodov - 150,

 • v prípade, že dostanete pozvánku do prieskumu, a po vyplnení časti dotazníka dostanete správu, že „váš profil nezodpovedá", získate aspoň 20 bodov,

 • len čo dosiahnete 1 000 bodov, môžete si ich zameniť za hotovosť,

 • 100 bodov sa rovná 1 euru,

 • kedykoľvek môžete požiadať o zmazanie vašich údajov a ukončiť tak spoluprácu.

 

V tejto spoločnosti som registrovaný už od roku 2012-2013. Doposiaľ to nebolo bohviečo, v podstate sa dá povedať, že za tie 3 roky som nedostal ani jednu pozvánku do prieskumu. V roku 2015 sa však všetko zmenilo. To je hlavný dôvod, prečo som sa Daedalus Online rozhodol zaradiť do tohto článku. Registrovať sa môžete na ich oficiálnej stránke daedalusonline.eu (bez www), pozorne si však prečítajte pravidlá a podmienky spolupráce, je totiž možné, že som niečo zásadné prehliadol.

 

 

Ďalšie spoločnosti budú pribúdať časom, preto vám odporúčam z času na čas toto vlákno sledovať!

 
 • dosiahnuté body si potom môžete vymeniť buď za peniaze, za nejaké produkty, alebo darovať na charitu. Za 100 bodov máte 1 euro,

 • peniaze sa dajú poslať na PayPal účet alebo Moneybookers. Ja využívam PayPal,

 • za každého privedeného človeka, ktorý sa zúčastní aspoň jednej ankety, dostanete 100 bodov - 1 euro,

 • registrovať sa môžete kliknutím na obrázok nižšie. Ak vám tieto informácie nestačia, prečítajte si článok výskumy na internete s Marketagentv ktorom sa samostatne venujem tejto spoločnosti,

 • spoľahlivo vypláca, počas spomínaných 10 mesiacov je môj zárobok vyše 80 eur, závisí to ale od toho, ako často budete pozývaný na online prieskum. Mňa pozvali zatiaľ len 25-krát, niekoho možno aj 60-krát.                                 

 

Marketagent registračný link na vypĺňanie ankiet a dotazníkov.

 

 

Slovenský národný panel (05.03.2014).

Je ďalšou serióznou spoločnosťou, ktorá sa venuje online prieskumu verejnej mienky. Každý zaregistrovaný člen získava možnosť zúčastniť sa na výskumoch, ktoré prebiehajú formou internetových dotazníkov, ankiet. Za kompletné vyplnenie online dotazníka, t.j. odpoviete na všetky otázky, získavate odmenu vo forme bodov (oplátok). Tieto oplátky budete môcť v budúcnosti zmeniť na reálne peniaze, hodnotné ceny, alebo darovať na dobročinné účely. Užívatelia národného panela môžu byť oslovení aj k účasti na ďalších typoch výskumu trhu, napr. skupinových diskusiách. V týchto prípadoch je užívateľ oslovený špeciálnou pozvánkou (zatiaľ sa mi to ešte nestalo, tak neviem ako). V krátkosti pár výhod:

 • registrácia je zadarmo. Najskôr musíte vyplniť krátky registračný formulár, následne vám do emailovej schránky príde potvrdenie a zároveň druhý registračný formulár. Po vyplnení vašich údajov sa môžete prihlásiť na stránku Slovenského národného panela,

 • v priečinku ,,Moje profily" bude potrebné vyplniť 12 položiek, resp. mini dotazníkov, zo všetkých oblastí - auto, financie, cestovanie, nákupy atď. Na základe týchto profilov vám budú zasielané ankety, resp. dotazníky,

 • o aktuálnych anketách budete informovaný na e-mailovú adresu,

 • pomer medzi oplátkami a hotovosťou je 255:1. To znamená, že za 2 550 nazbieraných oplátok máte 10 eur. Výplatné minimum je 2 000 oplátok, čiže cca 8 eur,

 • za registráciu dostávate 50 oplátok, za vyplnenie internetovej ankety 20 až 250 oplátok, za odporučenie svojim známym 50 oplátok,

 • minimálny vek pre registráciu je 15 rokov,

 • každý člen môže mať len jednu registráciu, pre našich západných susedov odporúčam Český národný panel,

 • posielajú najviac internetových dotazníkov zo všetkých spoločností spomínaných v tomto článku,

 • registrovať sa môžete kliknutím na obrázok nižšie. Ak vám tieto informácie nestačia, prečítajte si článok online výskumy so slovenským národným panelom, v ktorom sa samostatne venujem tejto spoločnosti,

 • pri registrácii vypíšte údaje pravdivo, aj telefónne číslo, pretože vám budú volať, aby si overili vaše údaje. Je to seriózna spoločnosť!

 

                                         Registračný link do spoločnosti Slovenský Národný Panel.

 

I-Výskumy (18.03.2014). 

Rovnako ako v predchádzajúcich prípadoch, aj tu dostávate za účasť určitý počet bodov, resp. kreditov. Tie môžete v budúcnosti buď vymeniť za peniaze - v kurze 300 kreditov = 1 euro, darovať na dobročinné účely, alebo získať poukážky na nákup tovaru v internetových i kamenných obchodoch, napr. Mall.sk. Odmena za účasť v online ankete sa pohybuje v rozpätí 100 až 250 kreditov, i keď samotná spoločnosť uvádza až 2,5 eura, čo predstavuje 750 kreditov. Výška kreditov závisí predovšetkým od dĺžky a zložitosti internetového dotazníka.

 

Okrem vypĺňania obyčajných dotazníkov sú aj ďalšie možnosti, ako sa zúčastniť online výskumu:

 • internetové diskusie,

 • mobilné výskumy,

 • telefonické výskumy,

 • sms výskumy.

 

Peniaze vám spoločnosť doručí poštovou poukážkou na vašu adresu. Minimálna výška prevodu na hotovosť je 10 eur (3 000 kreditov). V niektorých typoch výskumov (napr. internetové diskusie) dostávajú účastníci priamo finančnú odmenu, obvykle vo výške 10 až 35 eur. Ak vás to oslovilo, viac informácií si môžete prečítať na stránke samotnej spoločnosti. To najpodstatnejšie som snáď napísal, ak máte nejaké otázky, pozrite si na stránke spoločnosti aj najčastejšie otázky registrovaných užívateľov. Pre našich západných susedov odporúčam www.ivyzkumy.cz.

 

Ak sa chcete stať členom, pošlite mi správu na pracujzdomova@centrum.sk a ja vám pošlem pozvánku na registráciu.

 

Online Panel (06.08.2014).

Táto rakúska spoločnosť sa zaoberá prieskumom trhu prostredníctvom online dotazníkov, individuálnych konzultácií, štúdií a využívaním štandardných nástrojov a produktov. Firma je členom ESOMAR, VMÖ, MMA Austria a IAB-Austria a plne dodržiava princípy ESOMAR pri všetkých prieskumoch na všetkých trhoch.

 • za každý kompletne vyplnený online dotazník dostávate body na vaše konto. Tie potom môžete zameniť za rôzne atraktívne ceny, napr. hotovosť na bankový účet, darčekové poukazy atď.,

 • automaticky máte možnosť sa zúčastniť zaujímavých súťaží o skvelé ceny,

 • v nasledujúcej tabuľke máte možnosť zistiť, koľko bodov môžete v priemere získať za danú aktivitu:

 

Akcia Body Odmena
Nová registrácia 15 1,05 euro
Prieskum (doba trvania: 5 min) 5 0,35 euro
Prieskum (doba trvania: 10 min) 10 0,70 euro
Prieskum (doba trvania: 20 min) 20 1,40 euro
Prieskum (doba trvania: 30 min) 30 2,10 euro
Prieskum (doba trvania: 40 min) 40 2,80 euro

 

 • členstvo je zadarmo, registrovať sa môžu osoby staršie ako 15 rokov,

 • je možné vytvoriť si len jeden účet, pri registrácii vypĺňajte údaje pravdivo,

 • zodpovedne a pravdivo vyplňte aj váš profil, pretože na základe neho vás budú pozývať na internetový prieskum,

 • spoluprácu môžete zrušiť kedykoľvek,

 • jedinou nevýhodou je pre mňa až príliš vysoké výplatné minimum – 17 eur,

 • spoločnosť na Slovensku a v Česku v podstate len začína, preto je tých pozvánok na vypĺňanie ankiet zatiaľ pomenej. Treba byť však trpezlivý a počkať, kým sa rozbehnú, resp. kým ich začnú oslovovať inzerujúce spoločnosti.

 

Ak sa chcete stať členom, pošlite mi správu na pracujzdomova@centrum.sk a ja vám pošlem pozvánku na registráciu.

 

Online Prieskum (24.10.2014).

Je to ponuka spoločnosti pre prieskum trhu Dr. Grieger & Cie z Nemecka. Firma momentálne pôsobí v 47 krajinách a realizuje celosvetové online prieskumy prostredníctvom internetu aplikácie pre smartfóny. Prieskumy sú z oblasti vedy a prieskumu trhu. Výskumníci a spoločnosti majú záujem o váš názor, aby ďalej vyvíjali svoje produkty a služby.

 • po registrácii je nutné vyplniť svoj profil (vypíšete cca 15 mini dotazníkov), na základe ktorého vás budú pozývať na prieskum. Potom zostáva už len čakať,

 • na prieskum môžete byť pozvaný buď emailom, alebo aplikáciou na smartfón,

 • za účasť na online prieskume spoločnosť sľubuje odmenu 1 až 3 eurá,

 • vyplácanie odmien prebieha cez paypal peňaženkulen čo dosiahnete výplatné minimum 5 USD (treba sa zúčastniť 2 až 5 online prieskumov),

 • ak pozvete svojho priateľa a ten sa zaregistruje, môžete dostať odmenu 1 euro. Podmienkou je, že váš priateľ musí úspešne dokončiť 3 prieskumy. Je možné pozvať neobmedzené množstvo priateľov,

 • jeden užívateľ môže mať len jeden účet, účasť na prieskumoch nie je povinná,

 • členstvo môžete zrušiť kedykoľvek,

 • spoločnosť na Slovensku a v Česku v podstate len začína, preto je tých pozvánok na vypĺňanie ankiet zatiaľ pomenej. Treba byť však trpezlivý a počkať, kým sa rozbehnú, resp. kým ich začnú oslovovať inzerujúce firmy.

 

Viac informácii aj pozvánku do spoločnosti pošlem len záujemcom, ktorí ma budú kontaktovať na pracujzdomova@centrum.sk.

 

CASI (29.12.2014) - zmena názvu stránky na Populacia.sk.

Je to ďalšia spoločnosť, v ktorej máte možnosť vyjadriť svoje názory a postoje. Svojou účasťou prispejete k poznatkom o súčasných aktuálnych témach v sociálnej realite, ktorá vás obklopuje. Odmena za vyplnenie dotazníka je odstupňovaná na základe dĺžky a náročnosti. Spravidla je to 40 centov až 2 €. Okrem vyplňovania online dotazníkov je možnosť zúčastniť sa aj telefonického rozhovoru a skupinovej diskusie. Tam sú odmeny, samozrejme, oveľa vyššie.

 • registrácia je zadarmo, spoluprácu môžete kedykoľvek zrušiť,

 • po registrácii je potrebné vyplniť osobný dotazník, na základe ktorého vám budú zasielané ankety, resp. dotazníky,

 • veľkou výhodou v porovnaní s inými spoločnosťami, ktoré spomínam v tomto článku, je fakt, že tu neexistuje výplatné minimum. Peniaze, ktoré získate za vyplnenie dotazníkov, vám budú posielané na váš bankový účet vždy raz za tri mesiace, aj za predpokladu, že nazbierate len 0,50 centov. Nemusíte teda čakať do doby, kým „naškrabete“ 10 eur...,

 • registrovať sa môžu len osoby staršie ako 18 rokov. V najbližšej dobe však chystajú možnosť registrácie pre celé rodiny,

 • miernou nevýhodou je podľa mňa absencia partnerského programu. Za odporúčanie tohto zárobku svojim známym a priateľom nedostávate nič,

 • máte možnosť zúčastniť sa rôznych súťaží a vyhrať vecné ceny,

 • viac informácií aj pravidlá súťaže nájdete na stránke www.populacia.sk.

 

Daedalus Online (24.07.2015).

Daedalus Online vykonáva internetové prieskumy pre rôzne spoločnosti v Rumunsku, Európe a USA. Ide o prieskumy v rôznych oblastiach, napríklad TV reklamy, nových produktov na trhu a merania spokojnosti zákazníka. Spoločnosť je členom ESOMAR od roku 2012.

 • odmena za vyplnenie ankety je odstupňovaná podľa dĺžky. Ak vám vyplnenie dotazníka zaberie viac ako 30 minút, dostanete maximálny počet bodov - 150,

 • v prípade, že dostanete pozvánku do prieskumu, a po vyplnení časti dotazníka dostanete správu, že „váš profil nezodpovedá", získate aspoň 20 bodov,

 • len čo dosiahnete 1 000 bodov, môžete si ich zameniť za hotovosť,

 • 100 bodov sa rovná 1 euru,

 • kedykoľvek môžete požiadať o zmazanie vašich údajov a ukončiť tak spoluprácu.

 

V tejto spoločnosti som registrovaný už od roku 2012-2013. Doposiaľ to nebolo bohviečo, v podstate sa dá povedať, že za tie 3 roky som nedostal ani jednu pozvánku do prieskumu. V roku 2015 sa však všetko zmenilo. To je hlavný dôvod, prečo som sa Daedalus Online rozhodol zaradiť do tohto článku. Registrovať sa môžete na ich oficiálnej stránke daedalusonline.eu (bez www), pozorne si však prečítajte pravidlá a podmienky spolupráce, je totiž možné, že som niečo zásadné prehliadol.

 

 

Ďalšie spoločnosti budú pribúdať časom, preto vám odporúčam z času na čas toto vlákno sledovať!

 

Upozornenie: od pár ľudí som na e-mail dostal správu, že firma Daedalus online je podvod, resp. že si neplní svoje povinnosti a nevypláca. Ja osobne s nimi nemám zlé skúsenosti, no považujem za nutné vás na to upozorniť. Zvážte teda registráciu do tejto spoločnosti.

 

Ďalšie spoločnosti

Zoznam ďalších dotazníkových firiem, s ktorými ale nemám žiadne skúsenosti. Niektoré už možno nefungujú. V každom prípade, niektoré nižšie uvedené firmy neponúkajú za vyplnenie dotazníka finančnú odmenu, ale iba vecné ceny - poukážky na nákup, predplatné časopisov, hračky atď.

 

E-research-global.com

E-Research-Global je pôvodne americký výskumný systém, ktorý zhromažďuje verejné mienenie už od roku 2003, je otvorený pre testerov z viac než 70 krajín a pracuje s viac než 20 svetovými jazykmi vrátane češtiny a slovenčiny. 

 • Výplatné minimum – musíte nazbierať minimálne 25 eur.

 • Odmena za jeden dotazník – 0,20 až 2 eura.

 • Spôsob výplaty – peniaze na Paypal internetovú peňaženku.     

 • Vek: zúčastniť sa môže ktokoľvek nad 16 rokov.

 

Sk.jtnpanel.com

Panel JTN je on-line spoločenstvo, ktoré umožňuje registrovaným členom vyjadriť svoj názor na nové produkty a služby. Ide o jednoduchú a zábavnú metódu ako sa dozvedieť viac a oznámiť svoj názor o produktoch, ktoré používate každý deň. Na oplátku vám spoločnosť za vašu účasť v prieskumoch pridelí JTN body, ktoré si neskôr budete môcť zameniť za peniaze.

 • Výplatné minimum – musíte nazbierať 1000 JTN bodov (25 eur). 10 JTN bodov = 0.25 EUR.

 • Odmena za jeden dotazník – 5 až 70 JTN bodov.

 • Spôsob výplaty – PayPal, Skrill a iné metódy uvedené v administrácii. Výplata by mala byť doručená do 14 dní od požiadavky.

 • Vek: 18+ (prípadne aj pre 16 ročných, ktorí majú povolenie od rodičov).

 

Skúsenosti s JTN panelom síce nemám, no napriek tomu neodporúčam registrovať sa! Veľa ľudi mi píše, že táto stránka neplní svoje záväzky a nevypláca!

 

Mnforce-panel.sk

Online komunita ľudí, ktorá má na Slovensku zhruba 17 000 aktívnych členov. Za vyplnenie dotazníkov Mnforce ePanel sľubuje nielen financie, ale aj výherné žreby. Medzi výhrami nájdete napríklad elektroniku alebo zájazdy.

 • Výplatné minimum – 5€, pre výber je potrebné nazbierať 500 eBodov (100 eBodov = 1 €).

 • Odmena za jeden dotazník – 20 až 200 eBodov.

 • Spôsob výplaty – bankový účet, žreby do súťaže o hodnotné ceny.

 • Vek: 18+ 

 

Skpanel.datadiggers-mr.com

Aj na DataDiggers sa môžete zúčastniť prieskumu názorov. Najčastejšími témami sú každodenné veci ako váš telefón, automobil, obľúbené destinácie a podobne. Svoju aktivitu môžete vymeniť za peniaze alebo poukazy na nákup do známych eshopov.

 • Výplatné minimum – 10€. Po nazbieraní uvedenej sumy môžete požiadať o vyplatenie.

 • Odmena za jeden dotazník – 0,20 až 2,20 eur.

 • Spôsob výplaty – Paypal, e-darčekové karty od Amazonu a G2A.

 • Vek: 14+

 

Nazoryzakaznikov.sk

Internetový panel, ktorý patrí spoločnostiam Tesco a dunhumby. Za účasť v anketách dostávate body, ktoré si potom môžete nechať prepísať na svoju Tesco Club card alebo zameniť za poukážky do eshopu MALL.SK. Body na stránke Názory zákazníkov nemožno zameniť za hotovosť!

 • Výplatné minimum – 1000 bodov čo je ekvivalent 1000 Clubcard bodov alebo 10 eurová poukážka.

 • Odmena za jeden dotazník – 50 – 150 bodov.

 • Spôsob výplaty – získané body môžete zameniť za poukážky do obchodu mall.sk, alebo si môžete zvoliť pripísanie bodov na vašu Tesco Clubcard.

 • Vek: nezistené.

 

Askgfk.sk 

Ďalší z online prieskumníkov zameriavajúci sa na to, čo si verejnosť myslí, ak ide o zdravie, technológie, nakupovanie atď. Za svoju prácu si môžete u GfK online klub požiadať o peniaze alebo poukážky na zľavu do rôznych e-shopov.

 • Výplatné minimum - 500 EURO-bodov (hodnota 5 eur).

 • Odmena za jeden dotazník – 50 – 250 EURO-bodov.

 • Spôsob výplaty – získané body môžete zameniť za kupóny na zľavy v rôznych internetových obchodoch. 

 • Vek: nezistené.

 

Dsanketa.sk 

DS Anketa je panel užívateľov tvorený vzorkou ľudí z celej Českej republiky a Slovenska, ktorí sa môžu zúčastňovať výskumu trhu. Výplatu užívateľ dostane po každom úspešne ukončenom dotazníku priamo na účet.

 • Výplatné minimum – nie je žiadne minimum. Peniaze vám budú poslané na váš účet najneskôr do 50 dní od vyplnenia dotazníka.

 • Odmena za jeden dotazník – 0,10 – 2,00 eura. 

 • Spôsob výplaty – bankový účet.

 • Vek: 18+.

 

BrainActive slovenský panel (BAP Slovakia)

Ide o americkú spoločnosť, ktorá vykonáva prieskumy aj na Slovensku. Internetový panel BrainActive (sk.brainactivepanels.com) je miesto, kde môžete získavať odmeny za vyplnenie rozličných internetových prieskumov na vašom počítači, smartfóne alebo tablete, kedykoľvek máte voľný čas a kdekoľvek ste, pokiaľ ste pripojený na internet. Skúsenosti s touto stránkou nemám.

 • Výplatné minimum – 10 eur.

 • Odmena za jeden dotazník – 0,20 až 1,20 eur.

 • Spôsob výplaty – peniaze na Paypal, darčekové karty od Amazonu a G2A.

 • Vek: 14+

 

Flexipoll.sk 

Slovenský Flexipoll je na prvý pohľad sympatická a užívateľsky príjemná aplikácia, ktorá, rovnako ako všetky vyššie spomínané stránky, chce poznať vaše názory na svet. Ako sami uvádzajú, neponúkajú žiadny veľký a pravidelný zárobok, skôr drobné prilepšenie pre vašu peňaženku. O výplatu si môžete zažiadať po prekročení hranice 10 eur. Vo Flexipoll.sk registrovaný som, ale veľa dotazníkov nechodí. Za pol roka žiadny.

 

Vyplnuj.sk 

Panel pre prieskumy verejnej mienky. Z môjho pohľadu vyzerá stránka skôr nedôveryhodne.

 

Zahraničné prieskumné firmy

Ak si chcete na online prieskumoch zarobiť ešte viac a ovládate niektorý zo svetových jazykov, odporúčam zaregistrovať sa aj do zahraničných prieskumných spoločností. Väčšina z nich prijíma anketárov z celého sveta, čiže aj z ČR či SR. Pár z nich má dokonca podporu aj v slovenskom či českom jazyku. 

V každom prípade, u väčšiny zahraničných prieskumných firiem bude potrebná znalosť angličtiny, prípadne nemčiny, španielčiny či iného jazyka. Výhodou sú, logicky, vyššie odmeny za vyplnené dotazníky, a tým aj väčšie zárobky.

Viac informácií nájdete tu.

 

Ak nie ste spokojný s počtom prieskumov, ktoré vám vyššie uvedené spoločnosti posielajú, skúste sa pozrieť na tento článok. Nájdete v ňom 9 mojich tipov, ako dosiahnuť, aby vám prieskumné firmy posielali viac dotazníkov na vyplnenie. Váš zárobok sa môže zvýšiť až o 500 %.

 

Ako to funguje

Zaregistrujte sa do jednej alebo aj do všetkých (registrácia do viacerých dotazníkových spoločností = viac dotazníkov na vyplnenie = viac peňazí) dotazníkových spoločností. Následne si vyplňte profilové dotazníky zo všetkých oblastí - auto, financie, cestovanie, nákupy atď. (za tie odmenu nedostanete). Na základe týchto mini dotazníkov vám budú zasielané pozvánky do plateného prieskumu od rôznych výskumníkov či spoločností, ktoré majú záujem o váš názor, aby ďalej vyvíjali svoje produkty a služby.

 

Mini dotazníky teda vypisujete preto, aby vedeli zvoliť správnu vzorku pri výskume, čiže aby výskum zodpovedal realite a aby jeho výsledky neboli skreslené. Všetky údaje, ktoré vypíšete do dotazníkov, podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov. Sú teda chránené a nie sú poskytované žiadnym tretím stranám. Takže ak ste mali obavy, že vaše osobné údaje sa môžu použiť aj niekde inde, boli zbytočné.

 

Ak spadáte do vzorky užívateľov určených na platený prieskum, tak vás dotazníková spoločnosť bude kontaktovať e-mailom, v ktorom budete informovaný o odmene, o tom, koľko času vám zaberie vyplnenie dotazníka, a o termíne, dokedy je potrebné dotazník vyplniť. Potom je už iba na vašom zvážení, či ho vyplníte, alebo nie. Podotýkam, že ide o nepravidelné kontaktovanie, pretože anketová vzorka sa vždy mení, podľa toho, o akú anketu ide. Niekedy možno dostanete 5 dotazníkov za mesiac, inokedy žiadny. Ak vám teda na e-mail dorazí nejaká pozvánka do prieskumu, odporúčam ju vyplniť.

 

Najčastejšie sa stretávam s týmito štyrmi typmi ankiet:

 • od pivovarov alebo iných spoločností, ktoré chcú na trh uviesť nový produkt - plechovku piva, čokoládu, cukríky, dezodorant, kávu alebo akýkoľvek iný produkt. Predstavia vám niekoľko variantov dizajnu obalu (dajme tomu dizajn plechovky piva) a vy všetky okomentujete, čo sa vám na tom páči a, naopak, čo sa vám na tom nepáči. Na záver vyberiete ten variant, ktorý sa vám páčil najviac.

 • od rôznych bánk a telekomunikačných spoločností, ktoré merajú spokojnosť svojich zákazníkov so službami. Musíte byť klientom dotyčnej banky, inak nebudete vhodný kandidát na vyplnenie ankety.

 • nejaká spoločnosť spustí reklamnú kampaň pre svoj produkt a od vás chce vedieť, či ste reklamu zachytili, a ak áno, tak kde – v TV, v rádiu, v novinách, na Facebooku, na webových stránkach, billboardoch atď. Jednoducho, sondujú, aká forma reklamy je pre nich najúčinnejšia a najviditeľnejšia. Potom dostanete možnosť vyjadriť svoj názor, čo si o danej reklame myslíte, čo sa vám na nej páčilo, prípadne nepáčilo.

 • porovnávanie produktov. Výskumná spoločnosť sa vás v ankete opýta, či máte radi kávu (prípadne pivo, čaj, cukríky, čokoládu alebo akýkoľvek iný produkt). Potom sa vás spýtajú, aké značky kávy poznáte, ktoré z nich ste si za posledných 12 mesiacov kúpili a prečo. Prečo kupujete práve tú značku kávy a nie tamtú. Čomu dávate pri kupovaní kávy prednosť - cene, kvalite, chuti, alebo vôni? Či máte vopred premyslené, akú kávu si kúpite (svoju obľúbenú), alebo sa rozhodujete spontánne v obchode – napr. keď vidíte nejakú zľavu, prípadne akciu dve kávy za cenu jednej atď.

 

Online prieskumy sú skvelou formou, ako si vylepšiť svoju finančnú situáciu o nejaký ten peniaz navyše. Je to však iba drobný zárobok, na ktorom nezbohatnete. Ak hľadáte niečo lepšie, kde sa dá trochu zarobiť, možno sa mrknite na článok Overené stránky ponúkajúce možnosť prilepšiť si k výplate, dôchodku, prípadne k materskej. Nie sú tam spôsoby pseudozarábania a bezobsažné táranie, ale seriózne firmy. Niektoré ponúkajú iba drobný, príležitostný zárobok, iné možnosť nahradiť si svoje terajšie zamestnanie a začať sa živiť niečím, čo by vás mohlo baviť. Skúste sa pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ak ste v článku nenašli to, čo ste hľadali, skúste si prečítať aj diskusné fórum, tam možno nájdete nejaké zaujímavé informácie k téme.

Prišli ste už niekedy do kontaktu s vypĺňaním dotazníkov? Ak áno, budem rád, ak sa zapojíte do diskusie a napíšete svoje vlastné skúsenosti.

 

Páči sa vám môj web? Ak áno, odporučte ho svojim priateľom, určite vám budú vďační. Taktiež sa môžete pridať do dvoch facebookových skupín, v ktorých vás budem neustále informovať o nových príležitostiach. Jedna je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v tej druhej zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Ďalšie spoločnosti budú pribúdať časom, preto vám odporúčam z času na čas toto vlákno sledovať!

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Dotazníky a ankety

Dátum: 28.02.2020

Vložil: bodaf

Titulok: BAP

Ahojte, má niekto vedomosti, skúsenosti s BAP - brainactivepanels.com ? Sami ma oslovili o spoluprácu...

Dátum: 27.10.2019

Vložil: Stevo

Titulok: Triaba.com/sk

Ahojte, chcem sa spztat, ci nema niekto skusenosti so strankou www.triaba.com/sk, ktora ponuka zarobok vyplnanim dotaznikov a prieskumov. Je to podvod, či sa mozem zaregistrovat? Pozeram ze v tomto zozname nie je uverejnena, preot sa pytam o co ide.

Dátum: 29.10.2019

Vložil: Admin

Titulok: Re:Triaba.com/sk

Triaba.com/sk je stránka, ktorá je iba sprostredkovateľom online prieskumov. Oni žiadny zárobok neponúkajú a ani neposielajú dotazníky. Len ťa prepoja s prieskumnými spoločnosťami, ktoré ti budú posielať platené dotazníky.

Dátum: 24.04.2019

Vložil: peter

Titulok: paypal

dobrý den možem použivat paypal svojej dcéry?dakujem

Dátum: 06.06.2018

Vložil: Krokodil Dundee

Titulok: Bieda

Zaregistroval som sa pred par dnami do Marketagent a E-Research-Global. Zatial ani jedna jedina anketa neprisla. Zbytocne maju vyplatu od 2USD ked nic nechodi. Skoda, ked poslu prvu anketu dam vediet.

Dátum: 12.07.2018

Vložil: Admin

Titulok: Re:Bieda

Na vyskumy.sk a slovenský národný panel chodí najviac pozvánok na dotazníky.

Dátum: 10.08.2018

Vložil: Krokodil Dundee

Titulok: Re:Re:Bieda

Už mi nejaké dotazníky od marketagent prišli, stále sa mi však za ne nepripočítali body. Vo výpise z účtu mám len " Ďakujeme za Vašu účasť! Nerobte si starosti, vaše bonusové body sú zaznamenané! Bonusové body boli zaznamenané na vašom Výpis z účtu a čakajú na uvoľnenie. Tu sme odkázaní na svojich zákazníkov/partnerov, lebo musíme čakať dovtedy, kým projekt úplne ukončia a uzatvoria kontrolu údajov pri všetkých rozhovoroch. Tento postup môže byť niekedy časovo náročný a závisí od mnohých faktorov. Napríklad, keď opytovanie beží dlhší čas alebo keď náš partner chce dať ešte príležitosť odpovedať aj „oneskorencom“.

Preto vás v mene našich zákazníkov/partnerov žiadame ešte o trochu trpezlivosti. Uisťujeme vás, že vaše zaznamenané body budú čo najskôr spracované.

Ďakujeme na dôvere a podpore." A je to už pomaly dva mesiace.

Dátum: 19.08.2018

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Bieda

Na Marketagent sa pripisujú body na účet až po 3 týždňoch od vyplnenia dotazníka.

Dátum: 13.03.2018

Vložil: Eva

Titulok: PAYPAL

Viete mi niekto poradit, ako si zalozit PayPal ucet. Skusala som to cez www.paypal.com, ale nepodarilo sa mi to.

Dátum: 13.02.2018

Vložil: valeria

Titulok: aktualne?

Mozem sa opytat zaregistrovala som sa dnes na dvoch(zatial, dokonca som vas odporucila) a ani jedna nema ziaden dotaznik na ihned vyplnenie.. Viete mi odporucit nieco aktivnejsie kde vam hned ponuknu nejaky dotaznik? Dakujem

Dátum: 22.02.2018

Vložil: Admin

Titulok: Re:aktualne?

Dobrý deň,

do ktorých ste sa zaregistrovali?

Dátum: 29.07.2018

Vložil: Martin

Titulok: Re:aktualne?

Dobrý večér.Hneď vám nikde nikto nepošle žiadnu anketu.Treba byť trpezlivý.Tieto weby sú všetky spolahlivé a vyplácajú realné peniaze.

Dátum: 13.12.2017

Vložil: Majka

Titulok: Otázka

Zdravím vás ktorá s tých stránok je dôveryhodná ? Lebo ako čítam vaše komentáre je to hocijako. Tak skúste mi poradiť takú, s ktorou máte dlhšie skúsenosti a pozitívne. Ďakujem

Dátum: 27.12.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Otázka

Všetky okrem Daedalus online. Ja s nimi nemám zle skúsenosti, ale viacerí ľudia mi napísali, že ich nevyplatili.

Určite odporúčam Marketagent, Vyskumy.sk, Narodnypanel.sk a Populacia.sk.

Vyplácajú aj ostatné.

Dátum: 18.02.2018

Vložil: František

Titulok: Re:Otázka

Už roky fungujem v: On Line Panel, Vyskumy.sk, On Line Club a i vyskumy.sk. Všetky odporúčam.

Dátum: 29.07.2018

Vložil: Martin

Titulok: Re:Re:Otázka

Dobrý večer.Venujem sa práci cez internet viac ako 22 rokov.Doporučujem všetky okrem tej čo písal admin.

Dátum: 18.10.2017

Vložil: Silvia

Titulok: Jednoducha praca na pc

https://meniredrrosy.win/6436246155201/

Zadavanie 4-miestnych ciselnych kodov. Nic tazke, rychly zarobok.

Dátum: 23.10.2017

Vložil: Stevo

Titulok: Re:Jednoducha praca na pc

Je to podvod, nic nevyplatia. Skusal som to. Skoda casu.

Dátum: 22.02.2018

Vložil: slavo

Titulok: Re:Jednoducha praca na pc

podvod...chod s tym niekam!!!

Dátum: 29.07.2018

Vložil: Martin

Titulok: Re:Jednoducha praca na pc

To je len podvod!!! Nič ti nevyplatia.Po dosiahnuti čiastky,ti pri pokuse o výplatu bude systém žiadať 40 doporučení.A keď máš aj to,tak ti zrušia účet a nedá sa už prihlásiť.Takže podvod.

Dátum: 20.09.2017

Vložil: Roman

Titulok: podvodnici

Ahojte neodporucam vam registraciu do Deadelus je to obycajny podvod, nic viac. Peniaze mi neposlali a stale sa vykrucaju. Skoda reci...

Dátum: 13.11.2017

Vložil: Aniko

Titulok: Re:podvodnici

Ano, pripajam sa. Poziadala som o vyplatu este vo februari, teraz je november a zatial nic neprislo, pritom mam vsetky udaje do systemu zadane. No... tak priznam sa, ze rodne cislo som tam napisala zamerne ine, lebo sa mi nepozdava to, ze stranka na zadavanie tychto osobnych udajov nie je zabezpecena. Ale mali by vraj platit na PayPal a k tomu ho urcite nepotrebuju. Aj podla mna je to podvod.

Dátum: 29.07.2018

Vložil: Martin

Titulok: Re:podvodnici

Deadelus je podvod.Scam!!!!!!Nič nevyplatia a neochota komunikácie.

Dátum: 11.11.2016

Vložil: VADINO

Titulok: ONLINE VYSKUMY

JA SOM ZAREGISTROVANY U KAZDEJ MOZNEJ SPOLOCNOSTI U KAZDEJ MI PRISLI PENIAZE NA UCET ALEBO VO FORME POUKAZOK ALEBO ODMENY

Dátum: 01.11.2016

Vložil: Samuel

Titulok: MarketAgent

JA by som poreboval poradiť - zaregistroval som sa na marketagent.sk 24.8.16. Do dnes mi neprišla ani jedna normálna anketa , iba každých 7 dní sa zobrazí jedna "anketa" kde su otazky raz ohladom domacnosti, potom automobily. Momentalen som poslednu mal Rozšírenie profilu (5525): Elektronika. Je to normálne? A koľko ich je? Ďakujem za odpoveď.

Dátum: 06.11.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:MarketAgent

Ťažko povedať, niekedy nedostanem za mesiac ani jednu a niekedy aj 6. Závisí to od toho, aké spoločnosti zadávajú dopyt po prieskume a či môj profil je vhodný na vypĺňanie dotazníkov.

Napríklad, ak zadá dopyt po prieskume nejaká automobilová spoločnosť a ja nemám auto, tak asi sotva budem vhodný adept pre vyplnenie ankety.

Treba počkať, snáď sa to zlepší.

Dátum: 11.11.2016

Vložil: VADINO

Titulok: Re:Re:MarketAgent

JA MAM NAZBIERANYCH 690 BODOV

Dátum: 17.11.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:MarketAgent

Tak to máte 7 eur.

Dátum: 09.03.2017

Vložil: vadino

Titulok: Re:Re:Re:MarketAgent

aktualne mám 880 bodov

Dátum: 14.09.2017

Vložil: vadino

Titulok: Re:Re:Re:Re:MarketAgent

aktualne 1400 b z toho 1000 bodo prevedenych na paypal

Dátum: 13.11.2017

Vložil: Ani

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:MarketAgent

Sorry, ale koho to zaujima???

Dátum: 04.10.2016

Vložil: Dodo

Titulok: telefonáty

Chcem sa spýtať ako často dochádza k telefonátom zo strany slovenského národného panela a tiež, či je možné si na profesia.sk vybrať len možnosť odpovedí prostredníctvom internetových dotazníkov alebo automaticky musím odpovedať aj prostredníctvom telefonátov, či skupinových diskusií? Ďakujem

Dátum: 07.10.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:telefonáty

Ako často dochádza k telefonátom veru netuším. Ja mám nastavené, aby mi pozvánky chodili len na e-mail.

Čo s tým má profesia.sk? Nejako som to nepochopil.

Nič nemusíte, všetko je dobrovoľné. Nemusíte vypĺňať ani dotazníky, ktoré vám prídu na e-mail.

V každej dotazníkovej spoločnosti sa dá nastaviť či chcete prieskumy len cez internet, alebo aj prostredníctvom telefonátov.

Dátum: 29.07.2018

Vložil: Martin

Titulok: Re:telefonáty

Dobrý večér,Tak na Slovenskom panely vás budú kontaktovať iba raz cez telefón.A to síce hneď na začiatku,kôli overeniu vaších údajov.Potom vám začnú chodiť dotazníky priebežne podľa toho či ste vhodný kandidát.

Dátum: 26.09.2016

Vložil: Roman

Titulok: PRizvanie kamaráta

Pozval som normalne podľa pokynov priateľa na tú stránku aj vyplnil úplne prvú anketu ale mne to nepripísalo ani bod.

Dátum: 27.09.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:PRizvanie kamaráta

A smiem vedieť, o akú dotazníkovú spoločnosť ide?

Ak ide o spoločnosť Marketagent, tak tí pripisujú odmeny až po 3 týždňoch. Treba byť trpezlivý.

Dátum: 13.07.2016

Vložil: Robert

Titulok: Vaše odporúčanie

Mám 17 rokov a privyrábam si robením na recepcii kde nemám čo robiť a rád by som si ešte nejak privyrobil vedeli by ste mi niečo odporučiť? Ktorý online prieskum je mi ako namieru?

Dátum: 13.07.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:Vaše odporúčanie

Určite odporúčam hlavne Marketagent a slovenský národný panel.

Dátum: 20.04.2016

Vložil: Majka

Titulok: Marketagent

Sa mi nepáči že chcu dokonca číslo domu ulicu a podobne... Snád nerozosielajú nejaku otravnu poštu či čo :)

Dátum: 01.05.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:Marketagent

Tak mne doteraz (od registrácie sú to 2 roky) neprišla žiadna otravná pošta.

Dátum: 10.01.2016

Vložil: miso2412

Titulok: mail

Vsetky spolocnosti posielaju na moje mail konto? dakujem

Dátum: 12.01.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:mail

Pokiaľ ste sa všade zaregistrovali s rovnakým e-mailom, tak áno.

Dátum: 27.11.2015

Vložil: Emotikoň

Titulok: Ochrana osobnych udajov

Chcel by som sa opytat na ochranu osobnych udajov. Nemoze sa stat ze by nejaka spolocnost v tomto clanku poskytla osobne udaje registrovanych osob tretim stranam?
Ked sa zaregistrujem nebudu mi chodit na postu vselijake vzorky ci nevyziadany tovar? Nebudu mi volat kadejake telemarketingove firmy? Budu moje osobne udaje v bezpeci? Dakujem

Dátum: 03.12.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Ochrana osobnych udajov

Mňa doposiaľ nikto neotravoval. Žiadne telefonáty, žiadne nevyžiadané vzorky. Predpokladám teda, že je všetko v poriadku.

Dátum: 21.10.2015

Vložil: Majka

Titulok: dotazníky

Ahoj,stalo sa Vám,že Vám na účet neprišli peniaze od spoločnosti Casi hoci tam píšu ,že peniaze vám boli pripísané na účet?Ďakujem

Dátum: 25.10.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:dotazníky

Nie, mne sa to zatiaľ nestalo. Skúste ich kontaktovať.

Dátum: 05.10.2015

Vložil: Naďa

Titulok: Ktorá je najlepšia?

Ktorá spoločnosť je najlepšia a posiela najviac dotazníkov? Vie mi niekto poradiť ktorú si vybrať? Alebo sa môžem registrovať do všetkých? :-).
Ešte by som sa chcela spýtať, ako často posielajú tie dotazníky jednotlivé firmy a koľko by som na tom mohla mesačne zarobiť? Budem vďačná za odpovede :-). Naďa

Dátum: 18.10.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Ktorá je najlepšia?

Najviac dotazníkov posiela Slovenský národný panel, ale registrovať sa môžete pokojne do všetkých.

Koľko sa dá mesačne privyrobiť? To je ťažká otázka. Niekedy vám príde za jeden mesiac až 10 dotazníkov, inokedy žiaden. U každej spoločnosti si poctivo vyplňte svoj profil. Budete mať väčšie šance.

Pridať nový príspevok