Bewit spolupráca

Chcel by som vám predstaviť firmu, ktorá ponúka zaujímavé partnerstvo, vďaka ktorému si môžete splniť sen a zmeniť svoj život, finančne si prilepšiť a žiť v súlade s prírodou. Reč je o českej spoločnosti BEWIT a o jej osobnej franšíze. Majiteľ firmy ju zostavil z tých najlepších prvkov rôznych odmeňovacích systémov, takže aj tí najväčší skeptici tu konečne objavia skutočne spravodlivé ohodnotenie za šírenie skvelej myšlienky a kvalitných produktov.

 

Nejde o MLM systém, aj keď nejaké prvky zo sieťového marketingu tam sú. BEWIT funguje formou franchisingu, čo je overená metóda zarábania peňazí, ktorú s úspechom používajú v mnohých odvetviach tisíce a tisíce podnikateľov na celom svete – napríklad známe spoločnosti rýchleho občerstvenia McDonald's, KFC alebo Subway fungujú na princípe franchisingu.

 

BEWIT by sa dal označiť ako ešte lepšie prepracovaný systém, ale zároveň je najdôležitejšia kvalita všetkých produktov. Môže pomôcť nielen na fyzickej ale aj psychickej úrovni, čo je v dnešnej stresujúcej dobe možno ešte častejší problém. A potom to človeka baví ešte viac, keď sebe aj ostatným pomôže aj zdravotne aj finančne. Majiteľ firmy ju zostavil z tých najlepších prvkov rôznych odmeňovacích systémov, takže aj tí najväčší skeptici tu konečne objavia skutočne spravodlivé ohodnotenie za šírenie skvelej myšlienky a kvalitných produktov.

 

Osobná franšíza BEWIT je systém, do ktorého sa môžu ľudia zapojiť a budovať si svoje príjmy, či už formou privyrobenia, alebo ako druhý príjem. Môžu si zaistiť pravidelný príjem, prípadne veľmi ambiciózni ľudia si môžu budovať finančnú nezávislosť. Možností je skutočne veľa. 

 

Čo ma oslovilo (dôvody – prečo sa pripojiť do našej BEWIT rodiny):

 • registrácia je zadarmo, neplatíte žiadne vstupné, mesačné ani skryté poplatky;

 • nespisuje sa žiadna franšízová licencia (zmluva) = žiadne záväzky voči firme, je len na vás koľko času tomu venujete a aký spôsob šírenia produktov firmy zvolíte,

 • žiadne povinné nákupy, môžete zarobiť peniaze aj bez toho, aby ste museli sami nakupovať;

 • podporíte tým svoje zdravie – Bewit má 100% prírodné produkty bez konzervantov a éčok, k dispozícii sú esenciálne oleje certifikovanej terapeutickej kvality;

 • BEWIT vyvíja a vyrába vlastné produkty, ktoré inde nenájdete (kakaové Prawteiny, Bewitella);

 • podporíte tím aj tvorbu môjho webu pracanadoma-skusenosti.eu;

 • tím nadšených ľudí, ktorí vám zo začiatku pomôžu;

 

Pár informácií o spoločnosti BEWIT

Mrknite sa na pár odkazov, kde nájdete zopár zaujímavých informácií o spoločnosti BEWIT, čomu sa venujú, aké majú plány do budúcnosti, aký je odmeňovací systém a aké formy spolupráce máte k dispozícii.

 

https://bewit.link/v/HfSmhVe0ZLs?i=pracanadoma – Esenciálna firma BEWIT

 https://bewit.link/v/pQTIgjwxxPk?i=pracanadoma  – Prehliadka výrobného závodu BEWIT

https://bewit.link/v/DLvnn7kxhYw?i=pracanadoma – PRAWTEIN/jedinečné technológie pri výrobe.

https://bewit.link/v/VfhX3vhZWsk?i=pracanadoma – Pripravované produktové novinky (Eko drogérie už čoskoro v predaji).

https://bewit.love/sk/reviews/ – skúsenosti s produktmi, po prihlásení je vidieť viac. Na biorezonančnom a elektro-akupunktúrnom prístroji bolo potvrdené, že produkty sú čisto prírodné, a napr. C60 je 100% účinný pri všetkých. Aj títo terapeuti si už objednávajú prawtein C60 a CBD oleje a tiež rastlinné oleje.

Štúdie ukazujú, že väčšina ľudí je už rezistentných na antibiotiká, užívajú ich dlhodobo a nezaberajú. Ale sú už aj štúdie, že náš Protect a Bodyguard sú silné a účinné prírodné antibiotiká bez vedľajších účinkov. A k nim aj prawteiny pod rovnakými názvami.

https://bewit.love/sk/stante-se-soucasti-bewit-family/?i=fransizing – produkty, akcie a zľavy

https://bewit.love/sk/budte-uspesni/?i=fransizing – spolupráca a odmeňovací systém.

https://bewit.love/sk/technologie-a-principy/?i=fransizing – piktogramy na produktoch, pribudne aj Insect free.

https://bewit.love  –  BEWIT – E-SHOP.

https://mybewit.com – BEWIT – bezplatný prístup k zľavám a akciám a pokiaľ sa rozhodnete aj spolupracovať, tak sa zároveň stávate majiteľom osobnej franšízy – BBO – Bewit Bussines Owner.

 

Koho hľadám do tímu:

 • ľudí, ktorí majú skúsenosti s priamym a online predajom

 • terapeutov, naturopatov, výživových poradcov, lekárov, veterinárov,

 • masérov, prevádzkovateľov relaxačných centier, trénerov,

 • blogerov, influencerov, online marketérov so zameraním na zdravý životný štýl,

 • lídrov a vodcovské osobnosti,

 • mamičky na materskej, dôchodcov hľadajúcich príležitosť a životnú zmenu,

 • kohokoľvek, kto dokáže komunikovať s ľuďmi a kto má obchodného ducha.

 

Koho nehľadám do tímu:

 • ľudí, ktorí snívajú o zbohatnutí nič nerobením.

 

Chcete sa stať súčasťou Bewit rodiny? Tak sa k nám nezáväzne pripojte :-). Registrovať sa môžete tu. Pri registrácii v kolónke „ako ste sa o BEWIT  dozvedeli“ uveďte, prosím, pracanadoma-skusenosti.eu.

Dozviete sa tak včas o všetkých možnostiach a výhodách, ktoré nájdete po prihlásení v kancelárii, a prípadné otázky vám radi zodpovieme, aby ste tento štedrý a bezkonkurenčný systém naplno využívali hneď od začiatku.

 

Ďakujem a teším sa na spoluprácu. :-)

Admin Juraj. 

 

 

 

 

BEWIT by sa dal označiť ako ešte lepšie prepracovaný systém, ale zároveň je najdôležitejšia kvalita všetkých produktov. Môže pomôcť nielen na fyzickej ale aj psychickej úrovni, čo je v dnešnej stresujúcej dobe možno ešte častejší problém. A potom to človeka baví ešte viac, keď sebe aj ostatným pomôže aj zdravotne aj finančne. Majiteľ firmy ju zostavil z tých najlepších prvkov rôznych odmeňovacích systémov, takže aj tí najväčší skeptici tu konečne objavia skutočne spravodlivé ohodnotenie za šírenie skvelej myšlienky a kvalitných produktov.