Navštíviť web Marketagent Panel

Najlepšie zahraničné klikačky, kde sa dajú zarobiť peniaze

Najlepšie TOP klikačky / klikacie systémy zo zahraničia. Na internete nájdeme plno nezmyslov a nepochybne aj veľa podvodných stránok a pochybných systémov ponúkajúcich falošné zárobky a možnosť získať peniaze v podstate zadarmo. V dnešných časoch to platí dvojnásobne. Existujú však aj stránky, na ktorých sa skutočne dá privyrobiť nejaké to euro. Reč je o takzvaných online klikačkách. Tieto systémy dlhodobo kritizujem. Platí to však pre náš trh. Na Slovensku nenájdete serióznu klikačku, ktorá by vám vyplatila váš zárobok. Naopak, takmer vždy ide o podvod. V zahraničí je však situácia celkom iná.

 

Kým u nás sa klikacie portály zameriavajú výlučne na otváranie reklamných emailov a klikanie na reklamy (služby, ktoré nie sú zaujímavé pre inzerujúce firmy), v zahraničí je to inak. V Británii alebo aj v USA existujú hlavne multifunkčné systémy, ktoré svojim členom ponúkajú okrem vyššie uvedených činností aj niekoľko ďalších aktivít, vďaka ktorým si môžu záujemcovia o zárobok vybudovať bočný, príležitostný príjem. Aj preto si získali veľkú obľubu. V tejto recenzii si pár takých stránok predstavíme.

 

Všetky nižšie uvedené PTC stránky (Paid To Click) sú legálne, na internete majú výborné hodnotenie a sú overené, t. j. vyplácajú tak, ako uvádzajú (osobná skúsenosť).

Keďže ide o zahraničné weby, očakáva sa od vás, že budete mať aspoň základnú znalosť anglického jazyka (prípadne nemeckého, španielskeho či ruského, ak daná stránka ponúka také verzie), prípadne dokážete veľmi dobre používať prekladač Google.

Samotná orientácia na jednotlivých weboch je jednoduchá a zvládnete to aj s prekladačom, avšak pri vyplňovaní dotazníkov budete potrebovať lepšiu znalosť cudzieho jazyka, pretože dotazníky v slovenskom jazyku tam nájdete len zriedkavo (je to ale možné, pár som ich už absolvoval). Ak cudzí jazyk neovládate, nič sa nestane, lebo ako som už spomínal, ide o multi-funkčné stránky, ktoré ponúkajú viacero spôsobov, ako si zarobiť. Nemusíte sa zaoberať vyplňovaním dotazníkov (aj keď práve táto činnosť je najlepšie platená), zarobiť sa dá aj čítaním reklamných emailov a klikaním na reklamy, ďalej surfovaním po internete, sledovaním online videí a TV, písaním komentárov, hraním hier a ďalšími jednoduchými aktivitami.

 

Všetky spoločnosti / klikacie systémy uvedené v tejto recenzii naberajú nových členov v rámci celého sveta. Je teda jedno, odkiaľ ste.

 

Odporúčam registráciu na všetkých nižšie uvedených stránkach. Viac aktivít a splnených úloh = vyšší zárobok. Nemusíte sa báť, členstvo je vždy zadarmo, nikdy neplatíte žiadne registračné ani mesačné poplatky.

 

Stránky treba pravidelne kontrolovať aspoň 1-krát za dva dni. Niektoré weby však ponúkajú každodenné výzvy (challenge), ktoré keď splníte, dostanete bonusové body. Takéto weby odporúčam kontrolovať každý deň.

 

Poďme na to. Tu je TOP 4 najlepších klikačiek (ďalšie budú pribúdať postupne).

osobná franšíza

Swagbucks

Portál Swagbucks.com rozdal svojim partnerom už vyše 500 miliónov USD.

Začnime jedným z najznámejších a najobľúbenejších amerických portálov, ktorý bol založený v roku 2005 a doteraz sa majiteľom stránky podarilo nadviazať spoluprácu s viac, ako 17 miliónmi ľudí po celom svete. Reč je o webovej stránke Swagbucks.com.

Swagbucks má výborné hodnotenie na internete. Portál okomentovalo už vyše 20 000 používateľov, pričom Swagbucks dosahuje priemerne skóre 4,3 z 5 možných hviezdičiek. Niet sa čo čudovať. Za doterajších 16 rokov existencie vyplatil registrovaným partnerom na odmenách už vyše 520 miliónov dolárov. A to nie je ani z ďaleka všetko. Svojim verným členom každý týždeň vyplatí 7000 e-darčekových kariet a poukážok. Vďaka tomu patrí Swagbucks medzi najlepšie platiace klikačky na svete.

A aké príležitosti na zárobok ponúka Swagbucks svojim členom? Je tu viac než 7 možností, ako si na stránke zarobiť. Sú to: vyplňovanie dotazníkov – video a mobilné prieskumy, surfovanie na internete, písanie komentárov, hranie hier, sledovanie reklám vo videách, čítanie reklamných emailov - mailovky, cashback nakupovanie a ďalšie.

Za každú z vyššie uvedených aktivít získavate od portálu Swagbucks body (SB). Tie si následne po prekročení hranice 500 SB (5 dolárov) môžete zameniť buď za hotovosť na účet PayPal, alebo na rôzne darčekové e-karty od Amazonu, iTunes, Walmart a podobne.

 

V prípade hotovosti posiela firma výplatu na PayPal do 7 dní, e-poukážky posiela do 10 dní od požiadania (toto neviem potvrdiť, keďže som o e-poukážky ešte nežiadal).

 

Swagbucks ponúka aj možnosť zúčastňovať sa na rôznych lotériách a získavať SB body navyše (už za registráciu dostanete nejaké body) za každodenné splnenie zadaných úloh. K prvej výplate sa teda môžete dostať veľmi rýchlo.

Swagbucks na svojej stránke uvádza, že sa zapojiť môžu osoby staršie ako 13 rokov. Ak popri veku máte aspoň základné znalosti anglického jazyka, skúste to. Je to zadarmo, nikdy neplatíte žiadne poplatky.

Tešiť sa môžete aj na registračný bonus (jeho presnú hodnotu si už nepamätám, malo by to byť od 1 – 5 dolárov, podľa krajiny, z ktorej pochádzate. Ak žijete v Británii či USA, tak by to mohlo byť aj tých 5 USD).

 

Navštíviť web Swagbucks.com.

 

Ysense

S klikacím portálom Ysense si ľahko môžete vytvoriť vedľajší príjem niekoľkými spôsobmi.

Ďalšou overenou stránkou, ktorá ponúka pomerne nenáročnú možnosť zarábania na internete je Ysense.com (v minulosti Clixsense). Tento portál je dostupný vo viac ako 100 krajinách, výnimkou nie je ani Slovensko.

Ysense je stránka podobná vyššie uvedenému portálu Swagbucks, a to nielen v počte spôsobov, ako si privyrobiť, ale taktiež aj jednotlivými metódami. Aj tu nájdete online prieskumy, cashback systémy (peniaze z nákupu späť), hranie online hier, sledovanie videí, navštevovanie webových stránok, čítanie e-mailov, zobrazovanie reklám a rôzne mikropráce.

 

Vašou úlohou bude plniť rôzne úlohy, za ktoré budete dostávať rovno eura (žiadne body).

 

Peniaze za splnené úlohy si môžete dať následne vyplatiť už od pár eur (výplatné minimum je 5 až 40 eur, podľa toho, akú metódu vyplácania zvolíte). Potrebovať k tomu budete niektorú z internetových peňaženiek – PayPal, Dwolla, Payoneer, Skrill – alebo môžete využiť darčekovú e-kartu od Amazonu (ak žijete v USA a Kanade, tak je platba možná aj bankovým šekom). Peniaze pristanú na váš účet do 7 dní (podľa mojich osobných skúsenosti je to 3 až 5 dní).

Súčasťou Ysense je aj fórum, kde si s ostatnými užívateľmi môžete vymieňať rady a nápady. Nájdete tam aj rôzne návody, ako zarobiť viac, a taktiež tipy na ďalšie zárobky.

 

Navštíviť web Ysense.com.

 

DollarClix

Aj Dollarclix ponúka zaujímavú možnosť zárobku pre kohokoľvek.

Viac ako 7 rokov na trhu, zázemie overenej spoločnosti a tisícky aktívnych členov po celom svete. To je v skratke portál DollarClix.com, ktorý ponúka záujemcom jednoduchý zárobok prostredníctvom plnenia rôznych úloh. Medzi ne patrí testovanie produktov, prieskum trhu, hranie hier, cashback nakupovanie, panel ponúk tzv. offer walls a ďalšie.

Úlohy môžete plniť aj prostredníctvom mobilného telefónu. Za každodennú aktivitu dostávate body (100 bodov = 1 USD), ktoré sa dajú po dosiahnutí výplatného minima zameniť za hotovosť alebo za darčekové e-poukážky. Na vyplácanie peňazí používa DollarClix internetové peňaženky Payoneer a PayPal, prevod na bankový účet a kreditné karty VISA či MASTERCARD.

Výplatné minimum je opäť rôzne a závisí od metódy, ktorú si zvolíte. Pri PayPale je to od 100 bodov (1 USD), pri bankovom prevode musíte nazbierať 2 500 bodov (25 USD), pri virtuálnej peňaženke Payoneer je potrebné zarobiť až 52 USD (5 200 bodov) a až následne si môžete poslať peniaze na účet.

Zapojiť sa môže ktokoľvek, kto dovŕšil hranicu 18 rokov.

 

Navštíviť web Dollarclix.com.

 

Prizerebel

Aj Prizerebel ponúka možnosť zarábať cez internet alebo možnosť získať vecné ceny.

Táto platená klikačka hľadá neustále nových členov, ktorí by mali záujem zarobiť si niečo navyše nenáročnými činnosťami a plnením rôznych úloh, ako je hranie hier, čítanie hromadných emailov, zobrazovanie reklám, pozeranie videí, poskytnutie názoru pre marketingový výskum a podobne.

Ako obvykle vykonávaním rôznych aktivít a plnením mikro-prác získavate body a po dosiahnutí výplatného minima si môžete nechať vyplatiť svoj zárobok niekoľkými spôsobmi. Všetky spôsoby nájdete na stránke v katalógu odmien.

Prizerebel.com sa pýši najväčšou zbierkou elektronických darčekových kariet, takže ak radi nakupujete, môžete svoje zarobené peniaze zameniť za rôzne darčekové poukážky do Amazonu, eBay, Target, Starbucks atď.

Prizerebel ponúka odmeny dokonca aj vo forme herných kódov na populárne hry ako League of Legends a World of Warcraft alebo darčekové kódy na XBOX Live a Playstation Network. Na svoje si teda prídu aj milovníci hier.

Môžete tiež, samozrejme, požiadať o hotovosť na PayPal.

 

Navštíviť web Prizerebel.com.

 

Pár slov na záver:

Musím vás upozorniť, že nejde o brigádu a ani o prácu na plný úväzok, ktorá by vám nahradila klasické zamestnanie. Ide len o drobný, príležitostný zárobok, keď to však skombinujete s inými stránkami zameranými na online zárobok, môžete dosiahnuť celkom slušný vedľajší príjem.

Slovenské klikačky vám neodporúčam, je to strata času.

 

Prečítajte si tiež článok TOP 20 firiem, kde môžete investovať z pohodlia domu. Sú tam seriózne spoločnosti, ktoré ponúkajú možnosť investovať online.

 

Tento článok sa bude často aktualizovať. Ak niekedy v budúcnosti nájdem na internete ďalšie overené a spoľahlivé klikačky, ktoré skutočne platia, pridám ich do tohto zoznamu. Odporúčam vám teda tento článok aspoň raz za mesiac skontrolovať, či tu náhodou nepribudla ďalšia zaujímavá príležitosť.

 

Ak ste v článku nenašli to, čo ste hľadali, skúste si prečítať tiež diskusné fórum, tam možno nájdete nejaké zaujímavé informácie k téme.
Máte už skúsenosti s niektorou z vyššie spomenutých PTC klikaček? Ak áno, ktorá je podľa vás najlepší? Napíšte do diskusie.

Ak ste v článku nenašli to, čo ste hľadali, skúste si prečítať tiež diskusné fórum, tam možno nájdete nejaké zaujímavé informácie k téme.

Máte už skúsenosti s niektorou z vyššie spomenutých PTC klikaček? Ak áno, ktorá je podľa vás najlepšia? Napíšte do diskusie.

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

Diskusná téma: PTC zahraničné klikačky

Dátum: 22.07.2022

Vložil: Andy

Titulok: platba

potrebujem vysvetliť čo je platba hotovosti na PayPal

Dátum: 11.12.2021

Vložil: Stanislava

Titulok: DollarClix

Dobry den nejde mi zaregigistrovat na stranku DollarClix ked chcemhesli vyhadzuje ma na robota alebo co .

Dátum: 11.12.2021

Vložil: Stanislava

Titulok: Re:DollarClix

A este sa chcem opytat ci posielaju aj na ucet ako je na pisane v clanku .

Dátum: 16.08.2021

Vložil: Simona

Titulok: IP adresa

Dobrý deň,
chcem sa zaregistrovať na stránku https://www.dollarclix.com/ ale stránka mi vypisuje že sa už zaregistroval používateľ s rovnakou IP adresou a nefunguje mi to. Ako je to možné, keď som sa na danú stránku ešte neregistrovala?
Ďakujem za odpoveď

Dátum: 22.08.2021

Vložil: Admin

Titulok: Re:IP adresa

Niekedy sa mi to stáva, keď pri registrácii použijem emailovú adresu s centrum.sk. Skúste použiť gmail.

Ak nepomôže, skúste sa obrátiť na ich podporu.

Dátum: 14.07.2021

Vložil: Gabriela

Titulok: Problém s Ysense

Zdravím, chcem sa zaregistrovať na Ysense, ale vyhadzuje mi to, že je nesprávny e-mail aj heslo a to som skúšala asi všetky mailové adresy, čo mám... neviete, kde by mohol byť problém? Vďaka za radu :).

Dátum: 14.07.2021

Vložil: Gabriela

Titulok: Re:Problém s Ysense

Doplnok: Dobrý večer, už mi nefunguje nič z toho, viete mi s tým poradiť?

Dátum: 22.08.2021

Vložil: Admin

Titulok: Re:Problém s Ysense

Dobrý deň,
Skúste použiť Gmail, nie centrum.sk.