Seriózne práce na doma - práca na diaľku

V minulom článku som sa venoval skôr práci na doma, pri ktorej išlo o nekalé, resp. o podvodné ponuky, viď článok o manuálnej práci na doma. Teraz je načase venovať sa niečomu, čo má skutočne zmysel a pri čom je možné zarábať aj v domácom prostredí. Možno poniektorí z vás už stratili motiváciu a nádej, ale verím, že po prečítaní tohto príspevku ich opäť nájdu. V súčasnosti existuje množstvo moderných výdobytkov techniky, ako napr. počítače, rôzne programy, e-maily, telefóny, a tak sa rozširujú aj možnosti uplatnenia sa. Niekedy ste prácu museli vykonávať iba v určených priestoroch – v zamestnaní. Dnes je to už iné. Existujú pracovné miesta, kde nemusíte sedieť v kancelárii, ale svoju prácu môžete vykonávať aj z pohodlia domova. Prípadne, ak ste šikovný alebo šikovná, môžete si popri klasickej práci privyrábať.

 

Miesto výkonu práce – domov

Ako som spomínal, dnes je už možné dohodnúť sa so zamestnávateľom, že svoju prácu budete vykonávať doma (alebo kdekoľvek chcete, trebárs z pláže), nie v kancelárii. Môžete byť klasickým zamestnancom, čiže máte uzatvorenú pracovnú zmluvu, dohodnutý plat, zamestnávateľ za vás riadne platí odvody. Komu by sa takáto práca nepáčila, však? Nie ste obmedzovaný pracovnou dobou, máte čas vybaviť si aj súkromné záležitosti... Možnosť pracovať z domu poskytujú vo väčšine prípadov zamestnávatelia, ktorí ponúkajú prácu prevažne na PC a rôzne kreatívne práce. Stačí sa jednoducho dohodnúť a veci z kancelárie si môžete presťahovať domov. Môže ísť napríklad o programovanie. Veď načo by mal človek sedieť v práci, keď aj doma môže vynájsť nový program alebo starý vylepšiť, prípadne vymyslieť nejakú novú aplikáciu. Častým príkladom sú napríklad aj účtovníčky, ktoré sú externými zamestnancami, veľa ľudí si nájde uplatnenie v eshopoch. Alebo spisovatelia, ľudia, ktorí prispievajú do rôznych magazínov a novín, tiež umelci, ktorí maľujú, tvoria sochy a podobne.

 

Online marketing

Ďalšou oblasťou, pri ktorej môže byť hlavným pôsobiskom váš domov, je online marketing. Pod týmto, na prvý pohľad možno neznámym, slovom sa neskrýva nič iné ako reklama na internete. Ide o rôzne formy reklamy, ako napr. reklama na sociálnych sieťach, e-maily či reklama v podobe kvalitných článkov, ktorými sa zapĺňajú webové stránky. Ak vám je táto oblasť neznáma, môžem vás ubezpečiť, že sa budete čudovať, koľko pracovných možností v sebe skrýva. Asi najznámejšie pracovné pozície, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia vášho domova, sú facebook manažér, špecialista sociálnych sietí, affiliate konzultant, e-mail marketing špecialista, content marketing špecialista, PPC konzultant, copywriter či copyeditor a ďalšie. Sami skúste pouvažovať, či by sa vám nepáčilo sedieť doma za počítačom a starať sa napríklad o facebookovú stránku nejakej firmy, eshopu. Na starosti by ste mali pridávanie článkov, statusov, vyhlasovanie súťaží, komunikáciu s fanúšikmi stránky a podobne. Alebo by ste sa mohli nejakej firme starať o reklamu prostredníctvom e-mailu. Budete budovať databázu kontaktov, upravovať texty, rozosielať novinky, vyhodnocovať štatistiky. Tieto pracovné pozície nie sú až také náročné, ako by ste si mohli myslieť. K ich výkonu vám postačí osobný počítač, čas a chuť pracovať. Ostatné sa dá aj naučiť, takže sa nemusíte obávať. Jednotlivým pracovným pozíciám (ich bližšiemu popisu) aj samotnému online marketingu sa venujem v samostatnom článku. Takže ak vás táto možnosť nadchla, odporúčam prečítať si aj článok  práca v online marketingu 

 

Copywriting

Spadá do vyššie spomínaného online marketingu. Copywriting patrí medzi profesie, po ktorých je v súčasnosti najväčší dopyt. Ide o tvorenie reklamných, prípadne informačných textov. Máte záľubu v písaní článkov, bohatú fantáziu a chuť príjemne si zarobiť? Potom by ste určite mali čo-to vedieť aj o tomto spôsobe zárobku, ktorý dnes poskytuje už takmer každá webstránka či e-shop. Predpokladom k úspechu je predsa dobrý marketing, no a pútavé články sú pre internetové firmy ľahkým a hlavne praktickým riešením. Vám teda bude stačiť chuť do písania, počítač a výborná znalosť jazyka, v ktorom budete písať. Potom vám už ostáva len vyhľadať firmy, ktoré takúto prácu ponúkajú. Nebojte sa, možností je však neúrekom a niektoré nájdete aj  v tomto článku .

 

Copyediting

Práve s vyššie spomínaným copywritingom si svoje miesto medzi prácami na doma vydobyl aj copyediting. Ak písanie nových článkov nie je práve vašou parketou, potom to môžete skúsiť práve s copyeditingom, teda s editovaním (prepisovaním) textu, pri ktorom v podstate už „len“ upravujete napísaný text. Úvodzovky som použil zámerne, pretože to nie je až také jednoduché. Pri tejto práci sa vyžaduje perfektná znalosť ako gramatických, tak aj štylistických pravidiel jazyka, keďže často je potrebné pomeniť celé slovné či dokonca vetné konštrukcie a nevhodné či opakujúce sa slová nahradiť inými. Takisto je potrebná veľká pozornosť, a to najmä pri tlačenom texte, keďže pri takejto práci budete opravovať aj preklepy a všetky iné nedostatky textu. Ak ste však v oblasti jazyka ako doma, táto práca bude pre vás malina. Zaujal vás tento stručný popis? Bližšie informácie o tejto profesii si môžete prečítať tu

 

Korektor gramatiky a štylistiky

Vždy vás bavila slovenčina a gramatika je pre vás malina? Tak potom môžete skúsiť práve túto prácu z domu. Náplňou práce korektora gramatiky a štylistiky je kontrola a oprava už napísaných textov. To znamená opraviť gramatické a štylistické chyby. Často sa stáva, že niekto napíše text so skvelou myšlienkou, len je potrebné preformulovať pár viet. Ak ovládate pravopis na skvelej, podotýkam skvelej, úrovni, potom môžete skúsiť šťastie práve v tejto oblasti. Viac informácii o tejto profesii si prečítajte v článku kde si hľadať prácu ako korektor textov

banner5-01-1509979936.png

Účtovníctvo

Účtovníctvo, ako jedná z možnosti práce z domu.

Ako som už spomínal, možno jednou z najčastejších možností práce na doma je vedenie účtovníctva. Môže ísť o účtovníctvo podvojné aj jednoduché, závisí od šikovnosti danej pani účtovníčky. K výkonu práce toho nepotrebujete veľa. Stačí jeden počítač a účtovný program a, samozrejme, čas na prácu. Ak je to po dohode so zamestnávateľom, účtovný program vám môže poskytnúť sám. Ak by to bolo formou živnosti alebo iba popri práci ako také privyrobenie si, museli by ste si ho zabezpečiť sami. V dnešnej dobe to nie je žiadny problém, trh je presýtený rôznymi programami a ponukami. Ceny sú rôzne a ide iba o jednorazovú záležitosť, pri ktorej aj keď investujete, neskôr sa vám peniaze vrátia. Dôležité je vybrať si ten správny program pre vás. Čiže taký, v ktorom sa vám bude pracovať ľahko a budete mať k dispozícii všetky potrebné funkcie. Svoje služby môžete ponúkať aj na rôznych inzertných portáloch, prípadne osloviť známych a priateľov a takýmto štýlom si vytvoriť bohatú klientelu. Účtovníctvo môžete viesť aj pre viacero firiem alebo živnostníkov naraz. Samozrejme, ak nejde o nejaké veľké organizácie. Takže účtovníctvo môžete vykonávať buď ako zamestnanec, ako živnostník, alebo na základe dohody. Takto si môžete vybudovať slušný mesačný príjem.

 

31. marec – dátum podania daňového priznania

Vypisovanie daňového priznania ako ďalšia možnosť serióznej práce na doma.

Dátum známy nám všetkým. Niektorí z neho majú hlavu v smútku, lebo zase je potrebné zaplatiť dane... Ale prečo z toho nevyťažiť niečo aj pre seba? Máte ekonomické vzdelanie a viete, ako sa robí daňové priznanie? Tak prečo nevyužiť túto príležitosť? Stačí nahodiť pár inzerátov, osloviť rodiny, známych a určite si privyrobíte. Ak budú ľudia s vašimi službami spokojní, určite vás odporučia aj ďalším. Takto sa dá postupne vytvoriť slušná klientela, ktorá vás bude kontaktovať rok čo rok. Je to výhodné najmä pre menších živnostníkov. Ide síce o jednorazovú možnosť zárobku, ale ten môže byť celkom zaujímavý. Závisí iba od vašich schopností.

 

Ďalšie administratívne práce

Je pravidlom, že firmy, ktoré majú v niektorých obdobiach veľa administratívnej práce a málo zamestnancov, vyhľadávajú dočasnú výpomoc. Ide o rôzne administratívne práce, ako napríklad kontrola dokumentov – kontrola čísel, preklepov, správnosti... Ďalej je to skenovanie rôznych spisov a inej dokumentácie. Ďalšou administratívnou prácou je prepisovanie textov. Môže ísť o prepisovanie zo starých spisov či z nahrávok, alebo vytváranie tabuliek, prípadne grafov, či vytváranie powerpointových prezentácií. Všetky tieto administratívne práce nie sú náročné na počítačové zručnosti. Úplne postačí, ak viete ovládať na užívateľskej úrovni programy ako Word, Excel či Power Point. 

 

Prekladateľ, tlmočník

Ďalšou obľúbenou pracovnou pozíciou, ktorá sa dá vykonávať prevažne z domova, je prekladateľ – tlmočník. Ovládate niektorý zo svetových jazykov na výbornej úrovni? Tak prečo to nevyužiť vo svoj prospech. Znalosti z jazykov hýbu svetom a ten, kto ovláda cudziu reč slovom, ale hlavne písmom, má otvorených mnoho možností. Existuje množstvo firiem, ktoré potrebujú prekladať rôzne texty. Môže ísť o návody na použitie, reklamné texty, články, interné dokumenty, celé webové stránky atď. Jednoducho povedané, možností je skutočne neúrekom. Na túto tému som napísal samostatný článok ako zarobiť na internete prekladaním textov.

 

Grafik, dizajnér

Táto práca si vyžaduje určité vedomosti. Hlavne ovládanie grafických programov. Možno sa budete čudovať, ale množstvo firiem, či už väčších alebo menších, hľadá grafikov a dizajnérov na externú spoluprácu. Ak viete navrhnúť vizitky, logá, bannery či inú reklamu, pripraviť reklamný leták alebo navrhnúť grafiku webovej stránky, potom sa skúste poobzerať po inzerátoch. Vysoko žiadanou pozíciou je aj dizajnér. Môže ísť o bytového dizajnéra všeobecne, alebo sa môžete špecializovať iba na nejakú konkrétnu časť. Ak k tomu máte doma ešte program, v ktorom viete robiť návrhy kuchýň, kúpeľní, interiéru či exteriéru, máte veľké eso v rukáve. Možno ani nemusíte čakať na vhodnú ponuku, skúste rozposlať rôznym organizáciám svoj životopis s portfóliom vašich vizualizácií a vytúžená práca môže prísť, ani sa nenazdáte. Viac o tejto téme si prečítajte v samostatnom článku.

 

Programátor, web programátor

Ak ste vo svete počítačov a programov ako ryba vo vode, toto je vaša možnosť, ako pracovať externe, z domova. Práca programátora si nevyžaduje vašu prítomnosť na pracovisku ani to, aby ste boli zatvorený niekde v kancelárii. Vašou náplňou práce bude analýza technických zariadení, kontrola programov, ich upravovanie a vylepšovanie, odstraňovanie porúch, testovanie nových funkcií a podobne. Ide o prácu, pre ktorú je nevyhnutné mať určité vedomosti a skúsenosti. Preto by sa o ňu mali uchádzať iba ľudia, ktorí jej skutočne rozumejú. 

 

Práca v e-shope - správca internetového obchodu

Internet je sieť sietí. Nájdeme na ňom všetko možné a za posledné roky sa stal obľúbeným spôsobom nakupovania. Existuje množstvo firiem, ktoré vlastnia e-shop. Ten si vyžaduje neustále dopĺňanie nových produktov, upravovanie cien a popisov. Toto je ďalšia možnosť práce na diaľku. Prípadne, ak viete vytvoriť nový e-shop, je to ešte lepšie. Vytvorenie internetového obchodu u odborníka je finančne náročná záležitosť. Ak budete ponúkať nižšie ceny, určite sa nestratíte a zarobíte slušné peniaze. Nemusí ísť iba o jednorazovú záležitosť. So zákazníkom sa dá dohodnúť aj na pravidelnej údržbe. O tejto profesii nájdete viac informácii tu

 

Doučovanie

Doučovanie je samo osebe častým spôsobom privyrábania si učiteľov, ale aj veľmi šikovných študentov. Vyhovoval by vám tento spôsob zárobku, ale nechcete dochádzať za študentom alebo nechcete na doučovanie využívať svoju vlastnú domácnosť? Tak doučujte cez internet. V dnešnom svete, v ktorom vládnu moderné technológie, môžete pokojne doučovať aj z pohodlia vášho domova. Asi najväčšou výhodou doučovania cez internet je fakt, že máte možnosť doučovať študentov a ľudí z celého Slovenska, ale pokojne aj zo zahraničia. Takto nie ste obmedzovaný žiadnou vzdialenosťou a máte podstatne väčšie možnosti oslovenia vašich potenciálnych klientov ako cez akékoľvek iné médium. O tejto téme som takisto napísal samostatný článok. Ak vás zaujímajú ďalšie informácie, prejdite na doučovanie cez internetV článku nájdete aj zoznam portálov venujúcich sa online doučovaniu.

 

Nahadzovanie inzerátov

Tento typ práce na doma ponúkajú väčšinou väčšie spoločnosti. Pod svojím menom si vytvoríte a nahadzujete predajné inzeráty na rôzne tovary. Z predaja máte určité percento, ktoré predstavuje vašu odmenu. Zvyčajne je to 3 až 5 %. Môže ísť o elektroniku, knihy a rôzne iné výrobky. Princíp je taký, že je vám pridelený špeciálny kód, ktorý uvádzate v inzeráte v odkaze na objednávku. Keď si niekto na tento odkaz klikne a objedná tovar cez váš unikátny kód, systém to automaticky zaregistruje a na váš účet je pripísaná odmena za predaj, resp. odmena za sprostredkovanie predaja.

 

Písanie kníh, poviedok, článkov

Robí vám radosť písanie? Beriete to iba ako koníček? Prečo si na tom neprivyrobiť? Hovorí sa, že odvážnym šťastie praje. Tak sa nebojte a pokúste sa rozposlať svoje nápady a rukopisy do nakladateľstiev, články a krátke poviedky do novín, internetových časopisov a podobne. Ak ste talentovaný, tak sa niekde určite uchytíte. O tejto téme si môžete prečítať v článku Ghostwriter - spisovateľ na prenájom.

 

Kreatívne práce

Ďalšou skupinou ľudí, ktorí pracujú prevažne doma, sú napríklad spisovatelia, maliari alebo sochári. Môžu byť viac i menej známi verejnosti. Áno, poniektorí majú aj svoj ateliér, ale tých je pomenej. Viete napríklad háčkovať alebo krásne vyšívať? Obdivuje vašu prácu celá rodina a kopa známych? Skúste si niečo nafotiť a nahodiť na inzertné portály svoje krásne výtvory. Možno by ste sa divili, koľko existuje ľudí, ktorí by si s radosťou vaše výrobky kúpili. Mám jednu známu, ktorá háčkovala ozdobné deky, obrúsky, papuče pre deti po celej rodine. Až jedného dňa prišiel nápad, aby svoje diela skúsila aj predať. Zo začiatku bola skeptická. Ide o staršiu pani, ale deti a rodina ju presvedčili. Veď dnešné dôchodky nie sú ktoviečo. Trošku to trvalo, ale záujemcov bolo a je stále dosť. Stačí iba trošku chcieť.

 

Obchodný zástupca

Aj keď sa vám táto práca možno hneď nebude zdať ako práca z domu, ide o typ zamestnania, pri ktorom máte flexibilnú pracovnú dobu a časť agendy môžete vybavovať z domova. Vo vašej náplni práce bude prezentácia výrobkov určitej firmy. Budete v kontakte so zmluvnými partnermi firmy a budete im poskytovať servis a starostlivosť. Táto práca je v poslednom období veľmi obľúbenou, pretože v sebe spája viacero výhod. Ako som už spomínal, hlavnou výhodou je flexibilný pracovný čas. Administratívu a maily môžete vybavovať z domu. Nemáte teda žiadny pevný pracovný čas a nemusíte „trčať“ niekde v kancelárii. Táto práca je vhodná najmä pre ľudí, ktorí sú výreční a nemajú problémy s komunikáciou. 

 

Realitný maklér

Ďalšou podobnou pracovnou pozíciou je realitný maklér. Ako už asi tušíte, ide o predaj realít, čiže domov, bytov a rôznych objektov. Pri tomto type práce opäť platí, že nemáte pevné pracovisko, ale chodíte so záujemcami na obhliadky a administratívnu agendu môžete vybaviť z domu. Vo väčšine prípadov ide o prácu na živnosť. 

 

Pár slov na záver

Ako sami vidíte, práca z domu, resp. práca na diaľku, nie je iba o podvodných ponukách, ale je aj reálna. Potrebujete iba tie správne informácie, pevnú vôľu a odhodlanie. Takže držím palce.

        

Tento zoznam, samozrejme, nie je úplný, napísal som len tie zamestnania, s ktorými mám osobné skúsenosti ja, poprípade moji priatelia. Serióznych prác na doma, či už na dohodu alebo normálnu zmluvu, existuje oveľa viac. Dôkazom toho je aj kategória ponuky práce na diaľku, kde zverejňujem konkrétne ponuky (predovšetkým z online marketingu), na ktoré narazím na internete.

 

Odporúčam prečítať si aj diskusné fórum, možno tam nájdete ďalšie zaujímavé informácie k téme. Ak už máte s prácou na doma nejaké vlastné skúsenosti, podeľte sa o ne a napíšte do diskusie. Každý názor si cením, môže to byť inšpirácia či motivácia pre ostatných čitateľov. 

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". Ak vás baví radšej tweetovať, tak sledujte články a ponuky na mojom twitter účte.

 

Upozorňujem čitateľov na zverejnenie svojej e-mailovej adresy. Ak svoj kontakt zverejníte buď v tejto diskusii, alebo v ktoromkoľvek inom článku, je to na vašu vlastnú zodpovednosť. Moju stránku môžu sledovať rôzni ľudia a nie len tí s čistými úmyslami.

 

Chcete dostávať novinky e-mailom?

Prihláste sa k odberu newslettera. Žiadny spam!

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Seriózne práce na doma

Dátum: 25.10.2017

Vložil: Dušan

Titulok: sklamanie

s radosťou som sa pustil dočítania tohot článku a zistil som, že je to obyčajné teoretizovanie. Konkrétne eshop ako práca z domu. Áno, ako práca z domu je to samozrejme možné, ale je tu veľké ALE. Prevádzkovať eshop musíte na živnosť. Ak máte živnosť, tak po prvom daňovom priznaní začnete platiť odvody. Len do soc.poisťovne je to vyše 146 € mesačne! + "drobné do zdrav.poisťovne. Zároveň musíte mať vypracovaný bezpečnostný projekt...., takisto musíte byť držiteľom Potvrdenia o oznámení informačného systému osobných údajov vydaného podľa § 36 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnenia niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z.z., najnovšie každý eshop je výrobcom odpadu !!!! Dokonca aj vizitka je odpad, takže prípadná kontrola vás nachytá na čomkoľvek a pokutu min. 1200 € dostate v každom prípade. Najnovšie sa šušká o licencii pre eshopy, samozrejme za ročný poplatok.... Vim, o čom točím, pretože sám prevádzkujem eshop. Po piatich rokoch je mi ho ľúto zatvoriť, ale popri zamestnaní sa to určite neoplatí. Takže ak to zhrniem, stránka má dobrý úmysel, ale autor by si mohol aj naštudovať detailnejšie danú problematiku a nemal by navádzať defacto na čiernu prácu. Veď ako k tomu prídem napr. ja, keď som všetko musel absolvovať, zaplatiť a platiť a niekto naivne v dobrej viere, že "iba to robí z domu" si urobí eshop a potom legálne eshopy budú na to doplácať zprísnením už aj tak byrokratickej legislatívy. Ďakujem za pochopenie

Dátum: 25.10.2017

Vložil: Dušan

Titulok: Re:sklamanie

..a to som ešte zabudol na skladovú evidenciu. NEmusíte mať síce účtovníka, ale daňové priznanie urobíte na základe čoho? Musíte evidovať došlé a vydané faktúry, inak pri daňovej kontrole máte celkom veľký problém. A hlavne na čo zabúdajú všetci podnikatelia ak sa rozhodnú ukončiť svoje podnikanie. Presne zabúdajú na vyúčtovanie! Ak napr. nakúpite tovar za 1.000 € v počte 100 ks a predáte 50ks je vlastne nepodstatné za akú cenu, tak vám ostane "na sklade" 50ks za 500 €. Ak sa rozhodnete s tým seknúť, tak v daňovom priznaní to musíte priznať a dodaniť!!! Prečo? No lebo keď ste to nakúpili, tak ste si to v daňovom priznaní uplatnili ako výdavok a o tých 1.000 ečiék sa vám znížil daňový základ. A štát vám to predsa nedaruje, lebo očakáva, že to predáte zo ziskom a z toho zaplatíte daň. Vy ak to nepredáte, ale daň.základ ste si znížili, tak potom pri skončení to zníženie daň.základu štátu pekne vrátite :) Ak ste sa v tom stratili, nič si z toho nerobte, aj mne to trvalo, kým som to pochopil :-)

Dátum: 26.10.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:sklamanie

Dobrý deň Dušan,

v prvom rade ďakujem za reakciu. Obávam sa však, že ste nepochopili úmysel tohto článku. Pod pojmom „eshop ako práca z domu“ samozrejme nemyslím to, že by si mali ľudia zakladať hromadne e-shopy. To je už podnikanie.
Pod pojmom eshop ako práca z domu, myslím všetky tie profesie, ktoré sú potrebné na chod e-shopu.

Ak chcem robiť správcu nejakého e-shopu, nepotrebujem mať na to živnosť. Je veľa majiteľov internetových obchodov, ktorí sami nestačia na spravovanie a potrebujú k tomu nejakého zamestnanca. Ja neviem napríklad na písanie popisov pre produkty, korektorské práce, spravovanie e-shopu na Facebooku, rozosielanie newsletterov, SEO alebo len dopĺňanie produktov a upravovanie cien. Všetky spomínané profesie sa dajú vykonávať doma na DPP, prípadne HPP či živnosť. Samozrejme je to na dohode so zamestnávateľom.

V žiadnom prípade v tomto článku nenavádzam ľudí, že ak chcú pracovať z domu, mali by si založiť e-shop.

Dátum: 23.10.2017

Vložil: Jana

Titulok: Praca na doma.

Pekny dnik.
Prosim najde sa praca na dom,ako napr.jednoduche uctovnictvo, ci nahodenie a nauctovanie dokladov v podvojnom uct.? Prijala by som aj inu pracu na PC. johanjak@gmail.com
Dakujem

Dátum: 23.10.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Praca na doma.

Dobrý deň,

treba sledovať túto stránku https://pracanadoma-skusenosti.eu/ponuky-prace-na-doma/. Pridávam tam všetky ponuky na prácu z domu, ktoré nájdem na internete. Možno sa tam nájde nejaká zaujímavá pracovná ponuka aj pre Vás. A ak nie, tak časom určite.

Ešte lepšie urobíte, ak budete sledovať moju facebookovú stránku https://www.facebook.com/pracanadomu/?fref=ts
Nájdete tam ďalšie ponuky, ktoré je možné vykonávať doma v oblasti účtovníctva. Ich počet rastie každým mesiacom.

Dátum: 05.10.2017

Vložil: vierka

Titulok: Práca na doma

Dobrý večer vedel by mi niekto poradiť nejakú serióznu prácu na doma? Nemám veľmi skúsenosti s prácou na doma tak by som sa nerada stala obeťou podvodu a pyramídových hier.Môj kontakt je: brevie@zoznam.sk

Dátum: 24.09.2017

Vložil: Matus

Titulok: práca na doma

Dobrý deň

Hľadám serioznu prácu na doma potrebujem si privyrobiť popri zamestnaní. Za ponuky vopred ďakujem.

email: lmatushring@icloud.com

Dátum: 24.07.2017

Vložil: Roman

Titulok: Praca na doma

Dobrý deň, mal by som záujem o lepenie obálok alebo skladanie pier. Tel.c. 0911 242 326, Trenčín

Dátum: 09.05.2017

Vložil: Zuzana

Titulok: Práca na doma

Dobrý deň, mala by som záujem o lešenie obálok alebo skladanie pier. Tel.c. 0944728522

Dátum: 07.05.2017

Vložil: Jakub

Titulok: Záujem o prácu na doma na malé privyrobenie!!!

Dobrý deň, rád by som si privyrobil prácou na doma .
Kontakt: jakubgibas@azet.sk

Dátum: 24.02.2017

Vložil: Martina

Titulok: privyrobienie doma manualnu pracu

Dobrý deň mám záujem o manuálnu prácu na doma, skladanie pier, lepenie obálok alebo plnenie kinder vajíčok. Moje t.č je 0915321175 alebo tina.demeterova@centrum.sk Dakujem

Dátum: 10.02.2017

Vložil: Marek

Titulok: Práca na privyrobenie

Dobrý deň, ponúkam serióznu prácu kde sa dá slušne privyrobiť. Nie je to v tisícoch mesačne ale nejaké 2, 3 stovky za mesiac zarobíte.
Ak ste z Prešova je možnosť osobného stretnutia. Z iných lokalít kontakt buď email alebo skype a telefonicky.
Kontaktujte ma na:
glaukonit100@gmail.com

Dátum: 01.03.2017

Vložil: stana

Titulok: Re:Práca na privyrobenie

dobry den prosim vas chcela by som viac info o praci na doma co ponúkate dakujem email sida@azet.sk

Dátum: 24.03.2017

Vložil: karin

Titulok: Re:Práca na privyrobenie

písala som vam email

Dátum: 01.05.2017

Vložil: Takac

Titulok: Re:Práca na privyrobenie

dobry den. o aku pracu ide?

Dátum: 07.07.2017

Vložil: Eva

Titulok: Re:Práca na privyrobenie

Dobrý večer,som zo Sliača, je ešte aktuálna ponúkaná práca na doma? Mala by som záujem pokiaľ nejde o predaj výrobkov. Ďakujem za odpoveď.
Eva

Dátum: 26.11.2016

Vložil: Martina Marcinekova

Titulok: Praca na doma zo zahranicia

Som na meterskej dovolenke v anglicku hladam aj pracu na doma Viac menej na pocotaci nieco dostupne pre mna kedze som v anglicku Ak da nieco najde kontaktujte ma na anagorra@gmail.com

Dakujem

Dátum: 13.11.2016

Vložil: Veronika

Titulok: praca na doma

Dobri den mapa by som zaujem o manualnu pracu lepenie obalok kontakt je 0940869861 dakujem

Dátum: 07.10.2016

Vložil: Zuzka

Titulok: Seriózna práca nadoma pre nevidiacu

Dobrý večer vedel by mi niekto poradiť nejakú najserióznejšiu prácu nadoma? Nemám veľmi skúsenosti s prácou nadoma tak by som sa nerada stala obäťou podvodu a piramídových hier. Tel. 0917 050680 mail kamenska.zuzana@gmail.com ďakujem.

Dátum: 03.10.2016

Vložil: jakubka

Titulok: seriózna práca na doma

Hľadám prácu na doma - ghostwriter, copywriter, korektúra textov-gramatické a štylistické modifikácie. Skúsenosti s tvorbou textov mám.
Mail: jakubka72@gmail.com

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok