Zoznam MLM v CZ a SK

Hľadáte si zárobok na internete alebo možnosť rozbehnúť svoje podnikanie a oslovila vás téma multi-level marketing (MLM)? Uvažujete nad nadviazaním spolupráce s nejakou MLM firmou, no neviete si vybrať? Alebo už pre nejakú spoločnosť pracujete a len vás zaujíma aktuálne dianie na našom trhu, resp., aké MLM spoločnosti pôsobia u nás? Ak ste na predchádzajúce otázky odpovedali kladne, potom ste tu správne. V tomto článku som si pre vás pripravil zoznam, resp. prehľad najpopulárnejších MLM spoločností pôsobiacich na Slovensku.

 

Momentálne sa tu nachádza vyše 20 najznámejších firiem, takže máte z čoho vyberať. Zoznam, samozrejme, nie je kompletný. Na našom trhu pôsobí ďaleko viac spoločností, postupne ich sem budem dopĺňať a stránku aktualizovať. A vy mi s tým, dúfam, pomôžete.

 

Pokiaľ s MLM začínate, odporúčam prečítať si aj tieto články:

Čo je to MLM – ako funguje, história a ďalšie zaujímavosti.

Ako rozlíšiť MLM od pyramídových hier – 8 rozdielov.

9 tipov, ako si nájsť to najlepšie MLM pre vás.

 Ako začať s MLM a ako sa prepracovať k úspechu ?

 

TianDe

Jednou z ďalších network marketing spoločností, ktoré sa venujú predaju kozmetiky formou priameho predaja, je firma TianDe, ktorá vstúpila na slovenský a český trh v apríli 2012. Spoločnosť vznikla v roku 2007 v ruskom meste na Altaji. TianDe predáva kozmetické výrobky a potravinové doplnky, pochádzajúce zo starých čínskych, tibetských a altajských receptúr. Produkty obsahujú látky, ktoré sú liečivé nielen pre pokožku, ale aj pre celý organizmus. Každý výrobok má vo svojom zložení prírodné ingrediencie, ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos...), éterické oleje (z ylang-ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí) atď. Spoločnosť TianDe spustila v roku 2016 online systém predaja tzv. OBC (Online Business Center). Poskytla tak registrovaným distribútorom nástroj na budovanie biznisu na internete a možnosť osloviť viac než 180 miliónov ľudí. TianDe zatiaľ pôsobí v 32 krajinách. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu: 

Výťažky z liečivých rastlín, ženšen, zázvor, lotos a éterické oleje. Kozmetické produkty a potravinové doplnky spoločnosti TianDe.

Meno: Karin

Priezvisko: Filová

Emailkarin.filova@tiandeshop.sk

Tel. číslo+421 905 756 971

Skypekozmetika-tiande

Webwww.kozmetika-tiande.sk

 

  

Forever Living

Už viac ako 30 rokov sa venuje táto spoločnosť fungujúca na princípe sieťového marketingu vyhľadávaniu najlepších prírodných zdrojov pre zdravie a krásu a ponúka ich celému svetu. Spoločnosť podnikajúca vo viac ako 145 krajinách sveta je dnes najväčším pestovateľom, výrobcom a distribútorom aloe vera. Zároveň je aj najväčším svetovým chovateľom včiel. Priniesla nové spôsoby, ako najlepšie využiť prírodné zdroje pre zdravie. Sortiment Forever Living tvoria výživové doplnky z aloe vera, prípravky pre starostlivosť o pokožku, kozmetika a iné. Centrála spoločnosti sa nachádza v Arizone. V súčasnosti využíva produkty Forever Living viac ako 9,5 milióna distribútorov. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty firmy Forever Living - výživové doplnky Aloe Vera, kozmetika atď.

MenoMiroslav 

PriezviskoLacko

Emaillacko.mirko@gmail.com

Tel. číslo

Skype:

Webhttps://foreverliving.com

 

 

BEWIT

Radi by ste pracovali v spoločnosti, s ktorou zdieľate spoločné hodnoty? Návrat k prírode a zdravý životný štýl je dnes viac ako aktuálnou témou! Ani v jednom produkte ani štipka chémie, všetko bez chemickej či tepelnej stabilizácie.

Myslíte si, že MLM systém je skvelý, len z neho niektoré nie len americké firmy urobili tvrdý biznis, z ktorého profitujú len tí na začiatku? Tak práve preto vznikol systém osobných franšíz, kde sú len tie dobré prvky z MLM, priamy ale hlavne perfektne prepracovaný online predaj, a zároveň využívate aj cashback, affiliate, a okrem medziprovízií aj maržu, ktorú dostanete aj bez podmienky vlastných nákupov, každý využije to čo mu vyhovuje, kto chce tak všetko, a preto sa dá celkom rýchlo dosiahnuť aj renta z obratu konkrétnej krajiny. Systém je postavený na akciách a zľavách aké inde už ťažko nájdete – mesačné 50%, týždenné 1+1, kúzelná streda 2+1, zlatý víkend 3+1, narodeninová 50%, a niekoľko mega akcií za rok.

Pracujete už pre nejakú spoločnosť, a chcete len na doplnenie produkty, ktoré vám tam chýbajú, napr. eko non toxic prostriedky pre upratovanie domácnosti a pranie bez chémie. Inak hlavné produkty sú esenciálne oleje, difuzéry, zelené potraviny, cbd oleje, doplnky stravy a superpotraviny, za studena lisované rastlinné oleje, holistická kozmetika, parfémy, šungit, ale hlavne zaujímavé sú unikátne kakaové prawteiny a bewitella, a sortiment sa stále rozširuje.

Carbon elixir Bewit prawtein.  Registrácia tu  je zdarma, neplatia sa ani žiadne vstupné alebo ročné poplatky. 

Meno: Juraj

Priezvisko: Holier

Email: juraj.holier@gmail.com

Tel. číslo

Webhttps://mybewit.com/

 

 

 

Zinzino

Od roku 2005 pôvodne švédska firma Zinzino ponúka zákazníkom vysokokvalitné, inovatívne a vedecky overené produkty. Firma inšpiruje svojich zákazníkov, rodiny a priateľov k zdraviu a finančnej istote. Momentálne spoločnosť pôsobí v 34 krajinách. V roku 2020 chce expandovať do ďalších 100 krajín. Hlavným konceptom projektu je rovnováha. Nový pohľad vedy na rovnováhu sa týka pomeru esenciálnych mastných kyselín omega-6 a omega-3. Pomocou testu rovnováhy od spoločnosti Zinzino zistíte, či je váš pomer mastných kyselín omega-6 a omega-3 vyvážený, a potom môžete použiť výrobky Balance, ktoré pomôžu dostať tento pomer na optimálnu úroveň. Spoločnosť kombinuje sieťový marketing s internetovým podnikaním, pričom každému členovi poskytuje profesionálne webové stránky s e-shopom. Štruktúra je postavená na binárnom systéme. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť niečo navyše, kontaktujte túto osobu:

ZInzino, švédska firma, ktorá ponúka zaujímavé produkty Balance. Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype

Web

 

 

WorldVentures

Firma WorldVentures bola založená v roku 2005 v Dallase. Spoločnosť WorldVentures prišla do sveta MLM biznisu s jednoduchou obchodnou filozofiou: pomôcť ľuďom získať viac slobody, zábavy a naplnenia vo svojom živote. Takto sa zrodil cestovateľský klub WorldVentures. Spojením zábavy a získavania skúseností, osobného rastu a finančnej príležitosti WorldVentures neustále rapídne napreduje a momentálne je to najväčší cestovateľský klub na svete, ktorý má za 10 rokov pôsobenia v cestovnom ruchu viac ako 1 milión spokojných členov. Hlavným produktom WorldVentures sú takzvané DreamTrips (vysnívané výlety), vďaka ktorým si môžete užívať luxusné a exotické 4* a 5* výlety a dovolenky za nízke 2* a 3* (veľkoobchodné) ceny. Ak teda radi cestujete a spoznávate exotické krajiny a zaujala vás táto spoločnosť, pre viac informácií kontaktujte osobu uvedenú nižšie:

Užite si vďaka DreamTrips luxusné a exotické dovolenky za nízke ceny. Meno:

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype

Web

                                                                                                                

 

DXN káva s ganodermou

Spoločnosť DXN, ktorá vznikla v Malajzii, prišla ako prvá na svete s nápadom kávy s Ganodermou. Do kvalitnej kávy Arabica, pochádzajúcej z Brazílie, sa totižto pridáva extrakt z huby Ganodermy, ktorá má blahodarné účinky na ľudský organizmus. Okrem samotnej kávy patrí medzi produkty spoločnosti aj čaj, horúca čokoláda, produkty osobnej hygieny ako zubná pasta, šampón, sprchový gél a iné. Do všetkých výrobkov sa pridávajú výťažky z Ganodermy, ktorú firma pestuje na svojich plantážach v Malajzii už od roku 1993. DXN má vo svete už viac ako 5 miliónov členov. Klasický sieťový marketing kombinuje s internetovým podnikaním, na čo každému členovi poskytuje profesionálne web stránky s e-shopom. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

DXN výrobky s výťažkami ganodermy, káva, čaj, kozmetika, osobná hygiena.

Meno:  

Priezvisko:

Email: 

Tel. číslo:

Skype:

Web: 

 

 

 

Sirael Cosmetics

Sirael Cosmetics je slovenská spoločnosť, ktorá prináša na trh s kozmetikou nové produkty, podnikateľskú príležitosť pre ľudí a perspektívu rastu prostredníctvom viacúrovňového marketingu. Je to pomerne mladá firma, ktorá vznikla 1. 10. 2014 a okrem Slovenska pôsobí aj v Českej republike. V budúcnosti majú v pláne preraziť aj v ďalších krajinách Európy. Ponuka spoločnosti Sirael Cosmetics zahŕňa bohatý sortiment produktov. Sú to parfumy obsahujúce 23 % vonnej esencie, káva a čaje s Reishi, rôzne doplnky stravy a kozmetika (bambucké maslá, masážne gély, konopná kozmetika, granátové jablko, pleťové krémy a oleje, starostlivosť o oči, telo a nohy atď.). Pre viac informácií týkajúcich sa tohto projektu kontaktujte túto osobu:

Slovenská spoločnosť predávajúca parfumy s 23 % vonnej esencie.

Meno: 

Priezvisko

Email

Tel. číslo:  

Skype

Web: 

 
 
 

 

Swiss Halley - Fireflies

Ide o švajčiarsku online cestovnú kanceláriu, resp. portál fungujúci na báze MLM. Hlavnou myšlienkou Swiss Halley (Fireflies) je vytvorenie najväčšej cestovateľskej komunity na svete, ktorej registrovaní užívatelia iba cestujú a využívajú ponúkané výhody tejto MLM spoločnosti, alebo cestujú a popritom aktívne šíria informácie o filozofii Fireflies, a tak získavajú veľmi férovú obchodnú príležitosť spojenú s cestovaním. Na Slovensku funguje táto firma už nejaký ten rok. Vďaka spoločnosti môžete cestovať do rôznych kútov sveta za tretinové ceny. Bohatý je aj ponúkaný sortiment služieb. Nájdete tu tisícky rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov za výhodné ceny, bohatú ponuku hotelov, leteniek a iných služieb. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Cestujte so Swiss Halley, bohatá ponuka rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov, hotelov, leteniek.

Meno:

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype:

Web

 

 

 

Jeunesse Global

Spoločnosť Jeunesse Global je svetovým lídrom v anti-aging priemysle a pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta. Kultúra Jeunesse vyviera z integrity a kľúčových hodnôt zakladateľov Randyho Raya a Wendy Lewis, pomôcť čo najviac ľuďom na svete. Jeunesse nie je ten starý známy príbeh o produktoch pre starostlivosť o pleť a výživových doplnkoch. Unikátnosť produktov na trhu zdravia a mladosti, ktorými nedisponuje žiadna iná spoločnosť na svete, spolu s najlukratívnejším a skutočne vyrovnaným kompenzačným plánom je to, čo v súčasnosti vytvára momentum v Jeunesse Global, a denne sa tak pripája 8 000 ľudí po celom svete. Neprekonateľné výsledky, ktoré ľudia zažívajú vďaka prelomovej inovácii kmeňovými bunkami, korekcii DNA a uchovávaniu telomérov, poskytujú príležitosť pre mladistvý, zdravý a vzhľadný život. Instantly Ageless dostalo ocenenie produkt roku 2014 v oblasti MLM. V roku 2015 sa predpokladá miliardový obrat, čím by sa zapísala do histórie ako najmladšia spoločnosť, ktorej sa to podarilo za tak neuveriteľne krátky čas. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkt Instantly Ageless získal v roku 2014 ocenenie za najlepší produkt v MLM.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype:  

Web

 

 

 

Kyäni

Slovo Kyäni znamená v slovenčine silný liek, aljašskí domorodci každodenne konzumujú divokú čučoriedku a tam žijúceho lososa Sockey, z tohto dôvodu nenájdeme v ich slovníku slová ako vysoký krvný tlak, rakovina, diabetes, alergia. Spoločnosť Kyäni ponúka 3+1 unikátne produkty. 1. Kyäni Sunrise – zmes zo spomínanej divokej aljašskej čučoriedky a 22 druhov ovocia a zeleniny. 2. Kyäni Sunset – obsahuje vitamín E v najprirodzenejšej a najefektívnejšej forme –Tokotrienol, ktorý sa získava zo semien kríka Annato, a rybí tuk, ktorý sa získava lisovaním za studena aljašského lososa Sockey. Tento rybí tuk sa dá považovať za jeden z najčistejších a najefektívnejších zdrojov mastných kyselín Omega-3. 3. Kyäni Nitro FX - je tekutý doplnok stravy, ktorý obsahuje šťavu z rastliny Noni. Podporuje tvorbu oxidu dusnatého, ktorý vedci nazývajú ,,molekulou života“. Je životne dôležitý pre svalovú, srdcovú a obehovú činnosť. 4. Kyäni Nitro Xtreme - zvyšuje fyzický výkon, preto je ideálny hlavne pre športovcov. Nie je to však doping. V súčasnosti táto MLM spoločnosť pôsobí vo viac ako 44 krajinách a má 13 pobočiek po celom svete. Disponuje najziskovejším obchodným modelom, v rámci ktorého sú spokojní zákazníci odmeňovaní a zabezpečení aj dôchodkom za šírenie týchto produktov k ďalším klientom. Kontaktujte ma pre viac informácií:

Čučoriedky obsahujú aloe vera, hrozno, brusnice, góju, včelí peľ, maliny. Produkty Kyäni Sunrise, Kyäni Nitro Xtreme, Kyäni Sunset a Kyäni NitroFX.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype

Web

 

 

LR Health & Beauty

Spoločnosť LR Health and Beauty bola založená v roku 1985 pod názvom „LR-International“ vo vestfálskom meste Ahlen. Dnes, o 28 rokov neskôr, patria spolu s  1 000 spolupracovníkmi a cca 300 000 samostatnými partnermi v 32 krajinách k vedúcim podnikom priameho predaja v Európe. Sortiment LR produktov sa optimálne hodí na priamy predaj. Už niekoľko rokov úspešne predávajú výživové doplnky, produkty ošetrujúcej kozmetiky, parfumy, šperky a iné. Svojou bohatou históriou a zdravými produktmi patrí LR Health and Beauty rozhodne k tomu lepšiemu, čo môže sieťový marketing na Slovensku či Česku ponúknuť. Pre viac informácií kontaktujte osobu:

Sortiment produktov spoločnosti LR Health and Beauty.

Produkty ako výživové doplnky, ošetrujúca kozmetika, parfumy.

Meno

Priezvisko:

Email

Tel. číslo

Skype:

Web:

 

 

Dedra s.r.o

Vaše Dedra s.r.o. je česká firma s 20-ročnou tradíciou, ktorá vyrába a distribuuje luxusnú bytovú drogériu, kozmetiku a parfumy, bytové doplnky, dekorácie, hračky a spustili aj predaj pánskeho a dámskeho značkového oblečenia a obuvi. Ich produkty nenájdete v sortimente žiadneho obchodného reťazca - ide výhradne o katalógový predaj cez registrovaných predajcov. Kozmetika a drogéria sa vyrábajú s dôrazom na ekológiu a životné prostredie. Všetky produkty Dedra sú bez obsahu formaldehydu, chlóru a perborátov. Okrem Slovenska plánuje Dedra rozšíriť predaj aj do iných krajín, takže je to perspektívna spoločnosť s vyhliadkami do budúcna. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Pánske a dámske oblečenie s Dedrou. Kozmetika a drogéria Dedra. Dedra panvice a iné bytové doplnky.

Meno

Priezvisko

Email:

Tel. číslo

Skype:

Web: 

 

 

Herbalife

Ďalšou z MLM spoločností je Herbalife. Na trhu pomerne známa a vyhľadávaná značka, ktorá ponúka bežným ľuďom svoje produkty už viac ako 35 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1980 a jej sídlo je v Los Angeles. Na Slovensku začala svoje produkty predávať až v roku 1992. Zaujímavosťou je, že Herbalife je popredná wellnessová spoločnosť, ktorá svoje produkty vyvinula na základe výskumov vedcov a iných odborníkov z oblasti zdravého životného štýlu. Všetky produkty sú teda orientované na zdravý životný štýl, fitness, doplnenie energie a na cielenú výživu. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Herbalife je wellness spoločnosť predávajúca produkty z oblasti zdravého životného štýlu. Meno: 

Priezvisko

Email: 

Tel. číslo: 

Skype:

Web: 

 

 

Mary Kay

Mary Kay je spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju a priamemu predaju kozmetických prípravkov vo viac ako 35 krajinách sveta. Ide o silnú spoločnosť, ktorú založila takmer pred 50-timi rokmi Mary Kay Ash. Hlavné sídlo firmy sa nachádza v meste Addison, v štáte Dallas. Aj keď firma vznikla už v roku 1963, na náš trh vstúpila až v roku 2000. Všetky produkty, ktoré ponúka Mary Kay, sú riadne testované a obľúbené po celom svete. Na výber máte z rôznej dekoratívnej kozmetiky, kozmetiky pre telo, parfumov a podobne. Mary Kay má svoj vlastný vedecký tím, ktorý sa venuje vývoju nových produktov, čiže ide o skutočne kvalitné prípravky. V tejto firme našlo svoje uplatnenie množstvo žien. Viac ako 3,5 milióna žien pracuje ako nezávislé kozmetické poradkyne. Pre viac informácií kontaktujte osobu:

Kozmetické prípravky a parfúmy spoločnosti Mary Kay. Meno: 

Priezvisko

Email: 

Tel. číslo: 

Skype:

Web: 

  

 

SevenPoint 2

Táto spoločnosť začala podnikať v roku 2011 v USA a Kanade, koncom roka 2012 sa ich produkty dostali aj na európsky trh. Európskou centrálou pre túto firmu sa stala Česká republika. SevenPoint 2 je prvou a jedinou svetovou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá alkalickým životným štýlom, ktorý je postavený na princípe odkyslenia ľudského tela a vyrovnania hladiny jeho PH. Produkty SevenPoint 2 sú organické, vegánske a bezlepkové, okrem iného pomáhajú pri chudnutí a uvoľňovaní molekulárneho vodíka do tela, čo má veľmi pozitívne účinky. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Sevenpoint 2 ponúka organické, veganské a bezlepkové produkty. Alkalický životný štýl s molekulárnym vodíkom.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

FGXpress

Je wellness spoločnosť založená v roku 2013, so sídlom v americkom Utahu. Zakladateľom a riaditeľom spoločnosti je Ron Williams. Medzi hlavné produkty FGXpress, ktoré sú predávané prostredníctvom priameho predaja, patria liečivé náplasti Powerstrips, potravinové doplnky Solarstrips a kompletný systém starostlivosti o pleť BeautyStrips. Najznámejšou a najrozšírenejšou zo spomínaných produktov je náplasť Powerstrips. Je zložená výhradne z prírodných zložiek - kórejský červený ženšen, morský fytoplanktón, kalcium, magnézium, draslík, ióny striebra, organické germánium, vďaka čomu pôsobí priaznivo na ľudský organizmus a výrazne napomáha pri liečení rôznych zdravotných ťažkostí, ako sú napríklad bolesti hlavy (migrény), hojenie jaziev, liečenie kožných chorôb, regulácia krvného tlaku atď. Ak vás spoločnosť FGXpress oslovila a máte záujem zistiť viac informácií o produktoch, poprípade pracovnej príležitosti, kontaktujte, prosím, túto osobu:

Zloženie náplasti Powerstrips spoločnosti FGXpress je výlučne prírodné.

Meno:

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype:

Web:

 

 

Dr. Egrt

Rýdzo česká spoločnosť, ktorá bola založená v marci 2009. Z môjho pohľadu je    Dr. Egrt jednou z najperspektívnejších česko-slovenských MLM firiem. Firma v súčasnosti pôsobí okrem Českej republiky aj na Slovensku a v Poľsku. Cieľom je postupne expandovať do celej Európy. Spoločnosť pracuje s výrobkami každodennej spotreby, ako sú doplnky stravy, kozmetika, produkty na spaľovanie tukov, nízkokalorické sladidlo vhodné na sladenie aj pre diabetikov, liečivé vazelíny, svalové terapie a iné. Sortiment tvorí približne 50 produktov. Značka Dr. Egrt ponúka, rovnako ako viaceré MLM firmy, možnosť získania osobného automobilu za veľmi výhodných podmienok. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Osobný automobil firmy Dr. Egrt - ako získať auto. Slim Shake protein je výživový doplnok na spaľovanie tukov, resp. na chudnutie.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo:

Skype:

Web

 

 

Organo Gold

Táto spoločnosť je jednou z najrýchlejšie rastúcich multi level marketing spoločností na svete. Firma je založená na predaji produktov, hlavne nápojov, s výťažkami huby Ganoderma Lucidum, ktorá má podľa vedcov mnoho pozitívnych účinkov. Ich hlavným produktom je káva (čierna káva, Mocca a Latté) so spomínanými výťažkami. Ďalšími produktmi sú horká čokoláda a zelený čaj. Spoločnosť Organo Gold vstúpila na český a slovenský trh len nedávno, koncom roka 2012. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Lahodné zdravé produkty Organo Gold s Ganodermou.

Caffe Latte Organo Gold s výťažkami huby Ganoderma Lucidum.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype:

Web

 

        

Amway

Amway je najväčšou multi level marketing organizáciou na svete už s vyše 50-ročnou históriou, ktorá pôsobí snáď vo všetkých krajinách na svete, výnimkou nie je ani Slovensko či Česko. Je to firma s mnohomiliardovým obratom, ročne porovnateľným s obratom spoločností, ako sú napr. Coca Cola a MCI. Spoločnosť je založená na predaji takých rozmanitých produktov, ako je mydlo, čističe vody, vitamíny a kozmetika. Amway je vo svete, a myslím si, že aj na Slovensku, veľký pojem. Každý, kto sa o MLM zaujímal čo i len čiastočne, musel na túto spoločnosť naraziť. Preto asi nemá zmysel o nich písať ďalšie veci. Ak však patríte medzi ľudí, ktorí Amway nepoznajú a chceli by spoznať, kontaktujte nižšie uvedenú osobu: 

Amway produkty - kozmetika, mydlo, čistiace vody atď. Otvorenie Amway firmy.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:
 

                

            

Karatbars

Karatbars je nemecká spoločnosť so sídlom v Stuttgarte, ktorá funguje vo viac ako 70 krajinách na celom svete. Výnimkou nie je ani Slovensko či Česko. Na náš trh prišli v septembri 2012. Karatbars sa špecializuje na predaj malých 999,9 čistých zlatých prútov a darčekových predmetov. Podstatou vašej prípadnej spolupráce s touto multi level marketing spoločnosťou bude predávať zlato prostredníctvom e-shopu, ktorý dostanete. Nejde o žiadne investičné zlato, ale reálne, ktoré vaši budúci zákazníci dostanú priamo do svojho domova. Jeden z mála projektov, kde nič neplatíte, žiadny vstupný či mesačný poplatok, ani nemusíte odoberať žiadny tovar. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Predaj produktov, hlavne zlata formou multi level marketingu. Predaj zlatých prútov a odliatkov spoločnosťou Karatbars.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

          

Lyoness

Je to medzinárodná nákupná spoločnosť, ktorá sa vzťahuje na rôzne odvetvia. Nosná myšlienka spoločnosti znie: „Peniaze späť z každého nákupu". Členovia a partneri profitujú z výhod, ktoré im Lyoness ponúka, a to vždy, keď nakupujú u partnerov spoločnosti Lyoness. Systém založil Hubert Friedl, ktorý pochádza z Rakúska. Lyoness funguje v 46 krajinách a má vyše 5 miliónov členov, zmluvu má s približne  50 000 obchodnými spoločnosťami, na Slovensku je to okolo 1 600 firiem od malých až po tie najväčšie, ako sú Tesco, Nay, Kika atď. Princíp je jednoduchý, ak budete nakupovať tovar v obchodoch, ktoré majú zmluvu s Lyoness, budete dostávať za každý nákup peniaze späť a v prípade, že túto príležitosť ponúknete známym, ale aj neznámym, máte možnosť si slušne zarobiť. Členstvo v Lyoness je principiálne novou a jednoduchou formou, ako pri nakupovaní ušetriť peniaze, resp. zlepšiť svoj rozpočet. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Nakupujte so spoločnosťou Lyoness. Heslo Lyoness je peniaze späť z každého nákupu.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

         

NuSkin

Firma NuSkin, ktorej ústredie sídli v meste Provo v Utahu v USA, bola založená v roku 1984. Na Slovensku pôsobí od roku 2007. Medzi hlavné produkty spoločnosti, ktoré sú predávané prostredníctvom priameho predaja nezávislými distribútormi, patria produkty proti starnutiu, prípravky osobnej starostlivosti a výživové doplnky. Výrobkové portfólio NuSkin zahŕňa viac ako 200 produktov. Obrat firmy dosiahol v roku 2011 celosvetovo na 52 trhoch viac ako 1,74 mld. USD a spolupracuje s ňou viac ako 865 000 nezávislých distribútorov. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty NuSkin proti starnutiu a výživové doplnky. Prípravky osobnej starostlivosti od NuSkin.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

            

Essens

Je projekt, ktorý sa zaoberá krásou vo všetkých jej podobách - krásou, čistotou a zdravím tela, krásou a čistotou podnikania, rozvojom osobnosti a vnútorného potenciálu každého z vás. Na slovenskom a českom trhu pôsobí firma Essens od septembra 2011, pričom za tak krátku dobu získala množstvo členov, ktorí odoberajú produkty spoločnosti pravidelne a sú s nimi spokojní. Produkty tvoria predovšetkým dámske a pánske parfumy, sprchové gély, telové balzamy, krémy proti celulitíde, výživové doplnky a kozmetika s aloe vera, Colostrum a iné. Pre viac informácií týkajúcich sa Essens kontaktujte túto osobu:

Výživové doplnky a kozmetika od Colostrum a Aloe Vera. Dámske a pánske parfémy a sprchové gély od Essens.

Meno

Priezvisko:

Email

Tel. číslo:

Skype:

Web

 

     

Avon

Jednou z najznámejších kozmetických spoločností v našich končinách, ktoré sa zaoberajú priamym predajom kozmetických prípravkov, je Avon. V ich ponuke nájdete kozmetiku určenú na každý deň, parfumy i rôzne módne doplnky, ktoré sa predávajú z katalógov. Avon je akousi stálicou na trhu – funguje už viac ako 125 rokov. Hlavné stredisko vývinu nových technológií je v New Yorku. Značka Avon je obľúbenou u množstva žien po celom svete nielen pre svoje kvalitné kozmetické prípravky, ale aj preto, že ako jedna z prvých spoločností zastavila testovanie svojich výrobkov na zvieratách. Taktiež sa aktívne zapája do boja proti rakovine rôznymi benefičnými akciami. 

Produkty od spoločnosti Avon, kozmetika. Produkty od spoločnosti Oriflame, kozmetika.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Oriflame

Ďalšou z vyhľadávaných kozmetických spoločností na našom trhu je švédsky Oriflame, ktorý sa môže pýšiť bohatou 45-ročnou históriou. V roku 1967 spoločnosť začínala s predajom piatich produktov. Dnes má vo svojej ponuke množstvo rôznych kozmetických prípravkov, určených na každodenné používanie, a je rozšírená vo viac ako 60 krajinách celého sveta. Na náš trh vstúpila v roku 1991. Portfólio ponúkaných produktov sa skladá z dekoratívnej kozmetiky, telovej kozmetiky, parfumov, výživových doplnkov, ale aj módnych doplnkov. Hlavné sídlo firmy sa nachádza v Luxembursku, avšak vývojové centrum je situované v Dubline. Pôsobí v ňom viac ako 100 vedeckých pracovníkov. Podobne ako pri Avone, aj produkty značky Oriflame sa predávajú z katalógov.   

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:            

 

 

Pure Leverage

Pure Leverage je americká spoločnosť, ktorá podniká hlavne vo webhostingu. Ponúka kvalitné a hlavne lacné internetové nástroje pre vaše podnikanie, ale aj pre súkromie. Je to jedna z mála network marketing spoločností pôsobiacich v CZ či SK, ktoré sa venujú webhostingu. Máte možnosť jednoduchého vytvorenia vlastných webových stránok, blogov, nástroje pre využívanie, tvorbu a propagáciu videa, autoresponder a konferenčné miestnosti pre 100 ľudí. Pre viac informácií týkajúcich sa Pure Leverage kontaktujte túto osobu:

GVO internetové nástroje ako autoresponder, videoemail, videokonferencie.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

                    

StiforP

StiforP je marketingový systém reklamy a propagácie, ktorý funguje na princípe sieťového marketingu. Vytvorila ho spoločnosť HWU Training Corp LLC so sídlom v USA v Kalifornii. Bola založená 14. augusta 2009. Spoločnosť sa zaoberá školením firiem a jednotlivcov v oblasti marketingu a e-learningu, čiže školenie - samovzdelávanie. Dňa 20. júla 2011 zahájil StiforP predajný systém na internete, ktorý mal rozšíriť ich sortiment, a prebrali model MLM obchodu za účelom rozšíriť svoje služby do celého sveta. Medzi produkty, ktoré ponúkajú, patria: webové stránky, telekonferencie, autoresponder, rotátor webových stránok, videohovorca na web, editovateľné webové stránky pre akýkoľvek biznis, vlastná webinárová miestnosť na školenie - videokonferencie a ďalšie podporné nástroje pre automatizáciu podnikania. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Webové stránky, telekonferencie a iné nástroje spoločnosti StiforP.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

       

 

Agel

Spoločnosť Agel Enterprises bola založená v roku 2005 v USA, dnes pôsobí už vo viac ako 65 štátoch sveta a do ďalších sa chystá expandovať. Vytvorila novú výrobnú kategóriu – technológiu suspenzných gélov. Táto inovačná technológia nielenže zmenila spôsob, akým môžete prijímať potravinové doplnky, ale je omnoho účinnejšia a osloví väčší okruh spotrebiteľov. Agel produktypatentované, zároveň sú výnimočné v tom, že sú vstrebávané okamžite, s 90 % až 100 % efektivitou (na rozdiel od ostatných výživových doplnkov vo forme tabliet, práškov či nápojov, u ktorých je absorpcia maximálne 5 % až 12 %). Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Agel tabletky, prášky, či nápoje. Suspenzný gél Agel GSH. Agel produkt Exo.

Meno: 

Priezvisko

Email:

Tel. číslo

Skype:

Web:

 

 

 

Ak chcete, aby sa v tomto článku priamo pri vašom projekte nachádzali vaše kontaktné údaje, napíšte mi, určite sa dohodneme. Na oplátku však budem niečo požadovať.

 

Že ste nenašli informácie, ktoré ste hľadali? V tom prípade si prečítajte diskusné fórum, možno ich nájdete práve tam.

 

Ak už máte so spomínanými spoločnosťami nejaké skúsenosti, podeľte sa o ne a napíšte do diskusie. Každý názor si cením, môže to byť inšpirácia či motivácia pre ostatných čitateľov.

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Upozornenie: Príspevky obsahujúce e-mailovú adresu, bez nejakého hodnotného obsahu, budem mazať! Príspevky obsahujúce affiliate odkazy rovno mažem. Považujem to za spam. Ak si teda chcete robiť v diskusii reklamu, prispejte nejakým kvalitným komentárom, napríklad vaším názorom na MLM podnikanie, na spoločnosť, v ktorej pôsobíte, prípadne napíšte vaše skúsenosti a následne pridajte váš e-mail.

 

 

Upozornenie: Príspevky obsahujúce e-mailovú adresu, bez nejakého hodnotného obsahu, budem mazať! Príspevky obsahujúce affiliate odkazy rovno mažem. Považujem to za spam. Ak si teda chcete robiť v diskusii reklamu, prispejte nejakým kvalitným komentárom, napríklad vaším názorom na MLM podnikanie, na spoločnosť, v ktorej pôsobíte, prípadne napíšte vaše skúsenosti a následne pridajte váš e-mail.

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: MLM pôsobiace v CZ a SK

Dátum: 05.03.2023

Vložil: Jozef

Titulok: NOVÝ LUKRATÍVNY CELOSVETOVÝ MLM

Ponúkam spoluprácu s novou celosvetovou MLM spoločnosťou...
Podnikanie- zdravie a zárobok vo svojich rukách. Produkty nie sú predražené, biznis model veľmi lukratívny a firma expanduje veľmi rýchlo....

SMS na 0915 967280 mail : jozjan78@gmail.com

Dátum: 12.01.2023

Vložil: Veronika

Titulok: Pridaj sa

Už 8 rokov spolupracujem so skvelou spoločnosťou vďaka ktorej si môžem plniť sny. Nielen že nám ponúka skvelé produkty, finančné odmeny, školenia ale dokonca za dosiahnuté výsledky aj dovolenky.
Počas materskej dovolenky som si vybudovala svoj tím ľudí. Nie je to len o produktoch, zárobku ale aj o skvelých ľuďoch. Ak máte niekoho, kto vás motivuje, tak všetko ide ľahšie.

Kto má záujem o info nech mi kľudne napíše - Bolechovaveronika@gmail.com

Dátum: 13.01.2022

Vložil: Vojtech

Titulok: Merateľná účinnosť produktov

Ahojte Priatelia.
Ďakujem adminovi za vytvorenie tohto webu. Tak komplexné info na túto tému sa mi nepodarilo nikde nájsť.
Sledujem tento web už niekoľko rokov, prešiel som si ho celý a zaujala ma najmä časť MLM.
Nosnými produktami MLM sú najmä výživové doplnky. Pre Vás ktorý o MLM rozmýšľate alebo ste aj začali alebo ste len spotrebitelia - mám dve otázky na rozmýšľanie:
1. Dal Vám niekto merateľný dôkaz (vedecký) o účinnosti produktov a či sú pre Vás vôbec vhodné?
2. Ak takýto dôkaz existuje (a on existuje), uvedomujete si jeho marketingovú silu?

vojtohamaj@gmail.com

Dátum: 03.12.2021

Vložil: Marianna Debnár Ivaničová

Titulok: Essens

Ahojte, robím MLM pre firmu ESSENS. Žiadne vstupné poplatky, žiadne začiatočné balíčky ani povinný počet bodov či predaj za mesiac. Registrácia nezáväzná a zadarmo. Nakupuješ kedy chceš a koľko chceš

Dátum: 03.12.2021

Vložil: Marianna Debnár Ivaničová

Titulok: Re:Essens

Pre viac informácií mi kľudne napíš na ivanicova.marianna@gmail.com alebo si ma nájdi na Facebooku ako Marianna Debnar Ivanicova
www.essens.sk/r-20048735

Dátum: 13.06.2021

Vložil: Tatiana

Titulok: Network Marketing

Pracujem v technologickej spoločnosti, ktorá má binárny hybridný systém a najlepší kompenzačný plán na trhu (systém odmien a bonusov). Príjem 500-2000USD vieme spoločne vybudovať za mesiac-dva.
Veľkou výhodou je aj možnosť zarábať cez aplikácie, čiže budovanie viacerých zdrojov príjmu.

Pre viac info: tatiana.bavolarova@gmail.com

Dátum: 24.02.2022

Vložil: Zdenko

Titulok: Re:Network Marketing

Dobrý deň je vaša ponuka ešte reálna?

Dátum: 16.02.2021

Vložil: Peter

Titulok: Ponúkam nový MLM

Ahojte ponúkam vám nový MLM s obrovskou perspektívou na Slovensku ale aj v zahraničí. Predošlá skúsenosť s MLM výhoda, nie však podmienka.
Rád vás budem informovať na regulypeter16@gmail.com

Dátum: 22.11.2020

Vložil: Jozef

Titulok: SEROZNÝ MLM EXISTUJE...

Ak hľadaš kde začať v MLM, alebo si skúšal viacej, no nesplnili Tvoje nároky...Tak mi napíš a odporučím TI celoeurópsky seriózny biznis model s lukratívnym odmeňovaním aj s možnosťou ziskať BMW, a pomôžem pri začiatkoch...
UROB SVOJ PRVÝ KROK K ÚSPECHU
Jozefzmi@gmail.com

Dátum: 08.07.2020

Vložil: Ja

Titulok: Hľadám nový MLM

Dobrý deň, hľadám nový MLM s perspektívou rastu na Slovensku. Info poprosím na mail termal@centrum.sk

Dátum: 07.02.2021

Vložil: Helenka Červienková

Titulok: Re:Hľadám nový MLM

Dobrý deň......živým sa len MLM ..... 10 rokov robím pre izraelskú spoločnosť - Dr.Nona, fyzické zdravie...........2 roky pre slovenskú spoločnosť - Firegold ...otvárame zlaté účty...finančné zdravie............a1 rok pre ruskú spoločnosť......... ekológia Mygreenway otvárame online e-shopy .......pridáte sa?.........................................................................................................bojnicanka@gmail.com mob.0907 523 786

Dátum: 03.12.2021

Vložil: Essens

Titulok: Re:Hľadám nový MLM

Venujem sa MLM pre firmu Essens. Ponúkajú výborné produkty dennej spotreby. Treba pozrieť na www.essens.sk

Dátum: 05.05.2020

Vložil: Jakub

Titulok: Novinka na Europskom Trhu

dobry vecer
ak mate zaujem o novinku co sa tyka MLM a zarabat hned
mozte mi kludne napisat na moj mail.

19jakub92@gmail.comDátum: 03.05.2020

Vložil: Robert

Titulok: Ponuka spolupráce na projektoch affilliate marketingu

Dobrý deň,píšem Vám lebo ma zaujal tento web s plnohodnotnými informáciami.Tak ako som sa dočítal o adminovi a jeho skúsenostiach aj ja som prechádzal podobnými skúsenosťami ako on.
po niekoľkých neúspešných investíciách som sa dostal k zaujímavým reálnym startupovým projektom za výhodných investičných podmienok.Rád by som ich predstavil záujemcom,ktorí budú otvorený pre spoluprácu.V prípade záujmu ma môžte kontaktovať na email: bobik.les@gmail.com

Prajem všetkým veľa úspechov v ich podnikaní.
S pozdravom
Robert

Dátum: 25.03.2020

Vložil: Erika

Titulok: Raypath ecoclean

Milí súčasní a aj budúci klienti našej firmy RAYPATH ecoclean.
Chcem vám poskytnúť informácie ohľadom používania techniky čistenia RAYPATH ecoclean, ako aj ostatných produktov.
Produkty RAYPATH ecoclean sú garanciou zastavenia rozvoja všetkých baktérií, plesní a vírusov v prostredí, kde žijete s rodinou. Vzhľadom k tomu, že obsahujú nanostriebro, poškodzujú ich DNA a tým ich ničia.
VODA NANOSILVER Spray - dezinfikuje priestor a v priebehu niekoľko hodín Vás ochráni pred nebezpečenstvom z ovzdušia. Slúži nielen na ošetrenie povrchov, ale aj tela ( pr.: nástrek nosa, hrdla, tváre, rúk ).
BIELE TOALETNÉ MYDLO s nanostriebrom - zanecháva pri umytím a sprchovaní na pokožke čiastočky striebra. Vytvára tým ochrannú vrstvu pred vírusmi, plesňami či baktériami na Vašom tele.
PRÁŠKY NA PRANIE s nanostriebrom - na čistených a praných odevoch zostávajú častice nanostriebra, vďaka čomu sa chránite pred mikroorganizmami z ovzdušia.
ČISTIACA SADA s nanostriebrom - používaním čistíkov aj v spojitosti s ostatnými spomenutými produktami s obsahom nanostriebra, dotýkajúc sa čistíkov pri ich používaní, dezinfikujete svoje ruky a dlane, čistením povrchov sa zbavujete zárodkov vírusov, plesní, baktérií, čím ich vlastne dekontaminujete. Sanita a ostatné povrchy vo Vašich priestoroch, kde žijete s Vašou rodinou, sú zbavené okrem nečistôt aj rôznych nežiadúcich mikroorganizmov. Nepotrebujete k tomu žiadnu, často agresívnu, chémiu. Čiastočky striebra, ktoré produkty RAYPATH ecoclean obsahujú, okrem iného preventívne dezinfikujú aj dýchacie cesty a pľúca.
Ešte raz zdôrazňujeme, že na čistenie, dekontamináciu a zabezpečenie zdravého prostredia pre Vašu rodinu, nepotrebujete žiadnu agresívnu chémiu. Ponúkame Vám cestu s RAYPATH ecoclean.

Pozdravujem Vás a prajem Vám hlavne veľa zdravia
Erika a Marek Nipčovci, tel: 0910694202 alebo mail: erika.z30@azet.sk

Dátum: 12.09.2020

Vložil: Ivana

Titulok: Re:Raypath ecoclean

Poprosim viac info

Dátum: 28.10.2019

Vložil: Vojtech

Titulok: MLM

Zapojil som sa postupne do troch MLM spoločností. Každá z nich bola niečím zaujímavá. Tá posledná bola skvelá, žiaľ krachla pre chamtivosť vrcholových predstaviteľov, ktorí spôsobili jej rozpad. Niektorí zarábali viac než 100 tisíc € mesačne.
A ponaučenie?
DIVERZIFIKÁCIA je najdôležitejšie slovo v živote !
Budujte si vždy viac druhov príjmu. Využite dobu, keď sa darí a rozumne investujte.
Mne to zabralo 7 rokov, študovania, pátrania, skúšania, kým som našiel to, čo prináša iné výsledky, než má naše okolie.
Kiyosaki nám ukazuje 4 kvadranty. Pravdepodobne to poznáte. Viete že v tom štvrtom môžete byť ihneď, už so 100 € mesačne a po čase mať rentu z majetku?
Nebuďte závislí len na tom, čo momentálne robíte!
Kuk ako využiť rakúske možnosti pre elitnú klientelu na: renta.at

Dátum: 18.08.2019

Vložil: Laco

Titulok: Úplne nový MLM - buď na štarte!

Konečne slovenský MLM so svetovým produktom a k tomu dennej spotreby - pre najlepšieho priateľa človeka.
Otvárame aj okolité krajiny.
Skúsenosti s MLM výhodou, ale nie podmienkou.
Malý vklad - Veľká perspektíva.
Info poskytnem na tbf.4.pets@gmail.com

Dátum: 14.12.2019

Vložil: Vlado

Titulok: Re:Úplne nový MLM - buď na štarte!

Už sa teším na info :-)

Dátum: 14.12.2019

Vložil: Vlado

Titulok: Re:Úplne nový MLM - buď na štarte!

Už sa teším na info :-)
peppino@zoznam.sk

Dátum: 14.07.2019

Vložil: Martina

Titulok: poradce pro Eurona By Cerny

Ahoj všem. Nabízím příležitost s MLM, které se velmi dobře šíří. Lidi výrobky používají každý den, jsou spokojení a kdyby ne, mohou do 30 dnů výrobek vrátit a dostanou peníze zpět (včetně poštovného!). Vlastně ani nemusíte nic prodávat, jen radíte lidem, dáváte jim vzorečky a pomáháte jim s registrací na eshopu. Oni ušetří, vy můžete vydělávat :-) Jedná se o kvalitní výrobky české firmy, ekologicky šetrné, plně v přírodě odbouratelné, vysoce koncentrované (používá se malé množství, protovýrobky vydrží opravdu dlouho, šetříte ŽP protože vzniká méně odpadu z obalů). Lze pracovat i čistě online. Pomáhám lidem v mém týmu začít a růst. Případně pokud byste chtěli něco udělat pro přírodu a zároveň si usnadnit úklid, nic víc, určitě se mi ozvěte. Ráda pomůžu s problémy v domácnosti (vodní kámen, rez, skvrny na oblečení aj.) i Vám. Email: martina.uklizimseuronou@gmail.com - Martina (Heslo pro hosta 420-0105467843)

Dátum: 01.07.2019

Vložil: Oľga

Titulok: Ganoexcel - Ganoderma lucidum - REISHI

Zdravím priaznivcov huby Ganoderma lucidum - REISHI. Spoločnosť, ktorá je na trhu od r.2008 a ponúka vysoko kvalitné produkty ( káva, čaj, čoko ) a výťažky huby Ganoderma. Veľmi obľúbená je najmä GanoCafeClassic a kapsule. Registrácia je vhodná pre spotrebiteľov, pre skupinu na privyrobenie si i pre tých, čo chcú seriózne zarábať. Registrovaný člen má možnosť zárobku na území celej EU, bez nutnosti cestovania. Ako? Pri serióznom záujme všetko vysvetlím. Záujemcovia môžu napísať na e-mail: poradnazdravia@gmail.com, alebo sa ozvať na tel. : +421 908121141. Ak budem zaneprázdnená, pošlite SMS, zavolám späť - inak na cudzie čísla spätne nevolám. Oľga

Dátum: 21.06.2019

Vložil: Baja

Titulok: Nové MLM

Ponúkam spoluprácu s novou MLM spoločnosťou.
- zdravý životný štýl, zdravie vo svojich rukách. Produkty nie sú predražené a firma expanduje veľmi rýchlo.
kontaktujte ma na slniecko107@gmail.com

Dátum: 04.05.2019

Vložil: Maria

Titulok: Essens

Po roku a pol zarabam velmi slusne, o mesiac si idem po auto.
Musela som si to samozrejme vybudovat, nic nie je zdarma, ale s dobrym sponzorom sa daju dosiahnut pekne vysledky. 0944070232

Dátum: 13.04.2019

Vložil: Ivan

Titulok: Renecham si poradit

Novy MLM v oblasti mineralov.Velmi seriozne.kovacs.ivan@azet.sk

Dátum: 03.02.2019

Vložil: Dagmar

Titulok: Spolehlivé MLM

Vysvětlím fungování do emailu, zvládne to každý dada310@seznam.cz

Dátum: 14.11.2018

Vložil: Elenka

Titulok: BEAVER PROFESSIONAL - budúcnosť MLM

Všimnite si nástup umelej inteligencie a robotizácie. Mnoho pracovných pozícií zanikne a ľudia sa budú biť o to, aby vôbec mali prácu. Čím skôr začnete pracovať na vedľajšom príjme, tým lepšie pre vás. Ja som začala vo skvelom systéme BEAVER a nemôžem si vynachváliť. Ak zaujíma táto možnosť zárobku aj vás, neprehliadnite: https://beaverprofessional.sk/pridaj-sa-k-nam/

Dátum: 16.03.2019

Vložil: Janka

Titulok: Re:BEAVER PROFESSIONAL - budúcnosť MLM

poprosim viac info oponuke na mail
dorotka3315@azet.sk

Dátum: 05.11.2018

Vložil: Peter

Titulok: Hľadám nejaký nový mlm

Dobrý deň, hľadám nejaký novší mlm na Slovensku. Okrem predražených produktov. Zaujímavé odmeňovanie, nie Binár. Budem rád ak mi ponuky napíšete buď sem pod komentár, alebo petulo8@azet.sk

Dátum: 02.12.2018

Vložil: Fany

Titulok: Re:Hľadám nejaký nový mlm

Ja pracujem 8 mesiacov pre nové zabehnuté mlm Farmasi, som veľmi spokojná s fungovaním aj samotnými výrobkami a ponúkam vám aj rozbiehajúci sa veľmi sľubný Piaff, novinka na trhu. Ak máte záujem, vysvetlím bližšie, aj pomôžem s registráciou a rozbehom. Napíšte mi prosím na fanyeshop@gmail.com

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok