osobná franšíza

Moje skúsenosti s MLM

Ako už z nadpisu vyplýva, do tejto kategórie budem pridávať MLM projekty, s ktorými mám osobné skúsenosti, či už v podobe spolupráce, alebo len pasívneho odoberania a využívania produktov. Nenájdete tu žiadne registračné linky, nikto vás nebude presviedčať o tom, že sú to tie najlepšie produkty na svete. Nájdete tu len všeobecné informácie a môj názor na základe osobných skúsenosti. Doposiaľ sú to tieto tri spoločnosti - Wor(l)d GN, Organo Gold a Pure Leverage.

                                                                                          

Wor(l)d GN

Je prvou MLM spoločnosťou v oblasti mobilného priemyslu. Je to celosvetová firma, združenie ľudí po celom svete s jediným cieľom a to vytvoriť globálnu sieť s jednotným tarifom. Na trhu sú krátko no do 5 rokov majú v pláne stať sa svetovou jednotkou medzi mobilnými operátormi. Na Slovensko a Česko sa dostali len pár mesiacov dozadu (2012-2013).

Otvorenie World GN kamennej pobočky v Rusku.

 

Organo Gold

Zaujala ma asi najviac, pretože má kvalitný produkt po ktorom je dopyt. V súčasnosti sa zaoberá predovšetkým predajom kávy, čaju a čokolády, no čoskoro uvedú na európsky trh aj ďalšie produkty napr. zubnú pastu, mydlo a ďalšie druhy kávy a čaju. Vo všetkých produktoch sú extrakty čínskej huby Ganoderma Lucidum, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Momentálne je to najrýchlejšie rastúca MLM spoločnosť nielen v CZ a SK ale na celom svete. Z času na čas ich produkty odoberám, takže si môžete prečítať môj názor na to ako chutia.

Ilustračný obrázok kávy a mlynčeka na kávu.

 

Pure Leverage

Americká spoločnosť, ktorá podniká hlavne vo webhostingu. Ponúka kvalitné a hlavne lacné internetové nástroje pre vaše podnikanie ale aj pre súkromie. Je to jedna z mála MLM spoločností pôsobiacich v CZ či SK, ktoré sa venujú webhostingu. Máte možnosť jednoduchého vytvorenia vlastných webových stránok, blogov, nástroje pre využívanie, tvorbu a propagáciu videa, autoresponder a konferenčné miestnosti pre 100 ľudí.

Tri MLM projekty s ktorými mám skúsenosti.

 

Viac o týchto MLM firmách sa môžete dozvedieť kliknutím v lište na ľavo. Ak sa vám ani v jednej nepozdáva produkt a tak trochu tušíte, že to nebude nič pre vás, v tom prípade si skúste prečítať radšej článok z oznam MLM v  SR a ČR, v ktorom popisujem najznámejšie a najpreferovanejšie spoločnosti sieťového marketingu nielen v SR a ČR ale na celom svete. S tými ale osobné skúsenosti nemám.                

 

Páči sa vám môj web? Ak áno, odporučte ho svojim priateľom, určite vám budú vďační. Taktiež sa môžete pridať do dvoch facebookových skupín, v ktorých vás budem neustále informovať o nových príležitostiach. Jedna je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v tej druhej zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Anketa

Ste už súčasťou niektorej zo spomínaných MLM spoločností?

Áno, robím Wor(l)d GMN (87)
29%

Áno, robím Organo Gold (67)
22%

Áno, robím Pure Leverage (59)
20%

Nie, robím iné MLM (86)
29%

Celkový počet hlasov: 299