Recenzia na dotazníkovú spoločnosť Vyskumy.sk

Počítačová myška, ktorá symbolizuje vypĺňanie ankiet. Určite veľmi dobre poznáte rôzne internetové systémy, ktoré ponúkajú možnosť zarobiť si peniažky ľahko a rýchlo. Na internete je takých programov neskutočne veľa. Väčšina z nich ponúka len plané sľuby a aj keď urobíte úplne všetko, čo od vás vyžadujú, nedostanete od nich nič. Na internete sa ale dajú nájsť aj také spoločnosti, ktoré skutočne dokážu plniť svoje sľuby a ponúknuť užívateľom reálnu možnosť zarobiť si. Jednu z nich by som vám chcel predstaviť v tejto recenzii. Ide o spoločnosť Vyskumy.sk.

 

V tomto článku si môžete prečítať pár všeobecných informácií o spoločnosti, aké odmeny ponúkajú a na záver moje skúsenosti.

 

Článok bol aktualizovaný v júli 2023.

 

Čo je to vyskumy.sk a pre koho je určený?

Ide o internetový projekt, ktorý sa zaoberá prieskumom trhu na internete prostredníctvom online dotazníkov a prieskumu merania návštevnosti internetu. Je určený pre kohokoľvek, kto sa rád zapája do rôznych prieskumov, rád vypĺňa dotazníky na rozličné témy alebo sa len chce vyjadriť k rôznym otázkam či povedať svoj názor na nejaké aktuálne témy.

 

Stránka je jednoduchá a dá sa na nej veľmi ľahko orientovať. Všetko, čo potrebujete, máte na očiach a mnohé informácie vám prídu aj do mailu pri registrácii. Nemusíte sa preto báť, že by ste ďalej po registrácii nevedeli, ako na to. Registrovať sa môžete kliknutím tu.

 

Na stránke spoločnosti Výskumy.sk máte možnosť výberu niekoľkých projektov, ktoré vám budú generovať TNS mince:

  • môžete sa zapojiť do prieskumov a vypĺňať ankety na rôzne témy,

  • môžete si nainštalovať aplikáciu odmeňovač, pomocou ktorej sa budete zapájať do prieskumu merania návštevnosti internetu,

  • budete odporúčať tento projekt ďalším ľuďom.

 

Čo sú TNS mince?

Ak sa pýtate, čo sú TNS mince, odpoveď je naozaj jednoduchá. Sú to virtuálne mince, ktoré zarobíte jednoducho a rýchlo. Môžete ich zarobiť za registráciu. Vtedy získate 20 TNS mincí, ktoré sa vám okamžite pripíšu na váš účet na Vyskumy.sk.

Mince môžete ďalej získať aj za vyplnenie dotazníka – 5 až 90 mincí, podľa jeho dĺžky a náročnosti, a taktiež za pozvanie priateľa - 40 mincí za nového člena

Poslednou možnosťou, ako si zarobiť TNS mince, je internetová aplikácia odmeňovač.

 

Online prieskumy

Ako už bolo spomenuté vyššie, jednou z možností, ako sa zapojiť do tohto projektu, a najmä zarobiť si nejaké TNS mince, sú platené prieskumy. V prieskumoch sa jednoducho vyjadrujete k otázkam v rôznych oblastiach, ktoré vás môžu zaujímať. Práve vďaka vašim odpovediam môžete v budúcnosti ovplyvniť rozhodnutia rôznych firiem a spoločností. Možno tak ovplyvníte aj spoločnosť, ktorá vyrába produkty alebo poskytuje služby, ktoré používate a máte radi.

 

Okrem toho, že v prieskumoch vyjadríte svoj názor, budete hodnotiť reklamy alebo spokojnosť s výrobkami či službami. Výhodou je aj testovanie nových produktov alebo hodnotenie webových stránok, ktoré ste doteraz nepoznali.

 

Pozvánky na internetové prieskumy vám budú chodiť do vašej e-mailovej schránky. Odporúčam vyplniť dotazník vždy čo najskôr, pretože odpovedí stačí len niekoľko. Ak to budete odkladať, môže sa stať, že vzorka anketárov sa naplní a váš názor už nebude potrebný. 

osobná franšíza

Trvanie dotazníka býva obvykle 5-50 minút. Čas sa dozviete vždy na začiatku prieskumu, rovnako aj hodnotu mincí, ktoré môžete za vyplnenie dotazníka získať. 

 

Čo je to odmeňovač?

Odmeňovač je aplikácia, ktorá slúži na meranie návštevnosti na internete. Presnejšie povedané, aplikácia jednoducho zisťuje, ako často a ako dlho surfujete na nete. Pri zapojení sa do projektu získate 1 TNS mincu za deň.

Inštalácia je jednoduchá a rýchla, takže sa nemusíte báť, že by ste s ňou mali problémy. Pri inštalovaní aplikácie máte napísané aj potrebné kroky, ktoré musíte dodržať, aby všetko dopadlo správne.

Mince z odmeňovača sa nepripisujú každý deň. Pripisujú sa začiatkom mesiaca, takže sa nemusíte báť, že by ste ich nedostali.

 

Výplatné minimum

U spoločnosti Vyskumy neexistuje žiadne výplatné minimum. Len čo dosiahnete potrebný počet mincí, môžete si ich zameniť za nejaký tovar z katalógu odmien.

 

Nie je možná výmena za reálne peniaze! Vaše zarobené TNS mince môžete vymeniť len za vecné ceny, resp. za odmeny z katalógu.

 

Odmeny

Chcete vedieť, aké odmeny môžete získať? Vyberať si ich môžete z kategórie „Odmeny“. Tá je rozdelená na dve položky, a to knihy/časopisy alebo vstupenky/poukážky.

Medzi odmenami si môžete vyberať napríklad darčekovú poukážku v kníhkupectve Martinus.sk, gastro lístok Ticket Restaurant, ročné predplatné na Nový čas krížovky či mnoho iného. Určite si z tohto katalógu vyberie každý.

 

Úvodná stránka dotazníkovej spoločnosti Vyskumy - všetko o online prieskumoch, TNS minciach a odmeňovači.

 

Pod jednotlivými produktmi máte uvedenú aj cenu v TNS minciach, ktoré musíte mať, aby ste si mohli kúpiť či objednať produkt, ktorý chcete. Poštovné pri objednávaní neplatíte, všetky poplatky hradí spoločnosť Vyskumy.sk. Odmena by vám mala prísť do pár dní až týždňov od vášho objednania.

 

Moje skúsenosti so stránkou vyskumy.sk

S dotazníkovou spoločnosťou Vyskumy mám zatiaľ len pozitívne skúsenosti. Ak ich porovnám s konkurenčnými stránkami, tak musím povedať, že posielajú jednoznačne najviac platených dotazníkov. Odmena za vypĺňanie internetových ankiet sa pohybuje v priemere 40 TNS mincí za 15-minútovú anketu, čo predstavuje niečo vyše 1 eura.

 

Čo sa týka odmeňovača, s tým skúsenosti nemám. Nenainštaloval som si ho. Aj keď spoločnosť Vyskumy tvrdí, že odmeňovač sleduje len vašu aktivitu na internete a v žiadnom prípade neukladá heslá, maily a ani žiadne iné údaje z vášho počítača, tá odmena, ktorú ponúkajú, nie je pre mňa motivujúca.  1 TNS minca je z môjho pohľadu málo. Tým vás ale od toho nechcem odhovárať, práve naopak, za rok môžete získať viac ako 300 TNS mincí a ak k tomu pridáte aj mince získané z vypĺňania ankiet a dotazníkov, prípadne z odporúčania tejto stránky svojim priateľom, môžete si celkom slušne prilepšiť. Možno nebudete musieť na Vianoce kupovať darčeky zo svojho.

V každom prípade, Odmeňovač nie je podmienkou pre účasť v prieskumoch, takže ak sa vám táto aplikácia od vyskumy.sk nepozdáva, nemusíte si ju inštalovať. Je to len ďalšia možnosť, ako získať viac mincí. Taktiež si nemyslím, že by jeho absencia mala nejaký vplyv na frekvenciu posielania pozvánok. Niekde som totiž čítal, že ak si ho nenainštalujete, budete dostávať menej pozvánok do online prieskumov. To je podľa mňa nezmysel. Na vašu účasť v prieskumoch majú vplyv hlavne profilové dotazníky, ktoré by ste si mali vyplniť ihneď po registrácii. Práve na základe nich budete pozývaní do rôznych prieskumov.

 

Čo sa týka odmien, Vyskumy.sk plní svoje záväzky. Párkrát som si z ich katalógu odmien objednal vecné ceny (poukážky) a vždy mi prišlo všetko v poriadku. Objednaný tovar by vám mal prísť do 3 týždňov.

 

Pár slov na záver

Ak máte dostatok voľného času, môžete si ho vyplniť užitočným spôsobom, a to vypĺňaním ankiet. Určite vám to odporúčam. Nielenže si takýmto spôsobom môžete „zarobiť“ na zaujímavé odmeny, ale ste aj automaticky vždy zaradení do rôznych súťaží či do losovania o lákavé ceny.

Netreba sa báť, že by išlo o nejaký podvod, ako som už spomínal, s touto spoločnosťou mám len pozitívne skúsenosti.

 

Viac informácii aj pozvánku do spoločnosti Vyskumy.sk pošlem len záujemcom, ktorí ma budú kontaktovať na pracujzdomova@centrum.sk.

 

 

Určite si pozrite aj článok - zoznam spoločností, kde si môžete zarobiť vypĺňaním platených ankiet a dotazníkov. Nájdete tam viacero podobných spoločností. 

 

Ak ste v článku nenašli to, čo ste hľadali, skúste si prečítať aj diskusné fórum, tam možno nájdete nejaké zaujímavé informácie k téme.

Prišli ste už niekedy do kontaktu so spoločnosťou Vyskumy.sk? Budem rád, ak sa zapojíte do diskusie a napíšete svoje vlastné skúsenosti.

 

Páči sa vám môj web? Ak áno, odporučte ho svojim priateľom, určite vám budú vďační. Taktiež sa môžete pridať do dvoch facebookových skupín, v ktorých vás budem neustále informovať o nových príležitostiach. Jedna je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v tej druhej zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Vyskumy

Dátum: 23.01.2024

Vložil: Eva

Titulok: Sklamanie a rozhorčenie

Vyskumy.sk prešli na odmeňovanie prislušný počet mincí=určitá suma eura......už niekoľkokrát som vypläovala nápojový denník ktorý sa vyplňuje 11 denníkov a jeden záverečný. Vyplnila som 10 denníkov pri jedenástom ma vyhodilo a záverčný ma zase dovolilo vyplniť. Mince mi samozrejme neboli pripísané. Priznali chybu serveru ale mince nepripísali , len 100 mincí ako odškodné. Pripísaním celého množstava by som mala nárok na prevod 25 eur. Teraz mám veľký prd.......Vyhovárajú sa že viac pripísať mincí nemôžu , lebo zlyhala technika.....Klamstvo, klamstvo,klamstvo

Dátum: 13.01.2022

Vložil: Mária

Titulok: Vyskumy.sk - oklamali

Vyskumy.sk - ma oklamali, koľko času som strávila na vyplňovaní dotazníkov a nakoniec ked som mala dosť, tak som sa k stránke už nevedela dostať a takto moje odmeny zhltli sami... Nič z toho nemám, neodporúčam.

Dátum: 16.09.2021

Vložil: milo

Titulok: kantar

tato spolocnost prestalo po redesingu webu pripocitavat mince za odmenovac od maja a co je horsia uz vyse 2 mesiace neposielaju objednane poukazky a ani nekomunikuju

Pridať nový príspevok