Osobná franšíza BEWIT - aké možnosti vám ponúka táto firma?

 Niečo málo o firme.  Až 80 % ľudí v súčasnosti nie je spokojných so svojou životnou situáciou, teda hľadá nejakú príležitosť. Ale ľudia hľadajú niečo, čo bude inteligentné, zaujímavé, užitočné pre druhých, etické a bude ich to baviť. Presne niečo, čo ponúka osobná franšíza BEWIT. V čom je osobná franšíza odlišná od ostatných systémov? V čom je iná ako multi-level? Prečo je spoločnosť taká úspešná a rastie približne o 300 % oproti rovnakému obdobiu v minulom roku? Jeden z hlavných dôvodov, pre ktoré je to tak, sú pravidlá nastavené práve v osobnej franšíze, ktorá je príležitosťou pre všetkých.

 

Niečo málo o zakladateľovi spoločnosti BEWIT

Zakladateľom a majiteľom firmy BEWIT je Jiří Černota. Jiří mal skúsenosti so sieťovým marketingom, ale bol tak trochu rebelom, pretože videl veľa vecí, ktoré kritizoval. A to viedlo k tomu, aby vytvoril systém podľa svojho gusta. Vybral iba to, čo sa mu páčilo. Teda ten základ, to, že sa niekto pridá k firme a niečo zdieľa, šíri svoje nadšenie ďalej, buduje si svoj tím zákazníkov alebo partnerov a z toho má odmenu. Ten základ je zdravý, na tom nie je nič zlé. Takže ten základný princíp prevzal zo sieťového marketingu, ale zmenil to, čo sa mu nepáčilo.

 

Osobná franšíza Bewit je zaujímavou príležitosťou na podnikanie.

 

Na čom si zakladá firma BEWIT?

BEWIT stojí na troch pilieroch, jednak sú to VÝROBKY, jednak je to KOMUNITA a do tretice je to OSOBNÁ FRANŠÍZA, ktorá funguje ako affiliate marketing aj s cashbackom, ale aj s tými dobrými prvkami z MLM a binárneho systému.

 

1. Kvalitné výrobky

Prvou podmienkou sú také výrobky, ktoré musia byť čisto prírodné alebo presnejšie povedané organické. Najlepšie z divokej prírody, šetrne spracované, raw, bez syntetických stabilizátorov a farbív. Z tisíce firiem podnikajúcich v tejto oblasti môžeme spočítať na prstoch jednej ruky firmy, ktoré skutočne majú v portfóliu výrobky, ktoré sú úplne čisté bez stabilizátorov, šetrne spracované, alebo majú len niektoré výrobky čisté. A osobná franšíza je systém, do ktorého sa môžu ľudia zapojiť a budovať si svoje príjmovú nezávislosť, či už je to privyrábanie, alebo druhý príjem. Takisto ľudia môžu získať pravidelný príjem, prípadne môžu byť veľmi ambiciózni a budovať si finančnú nezávislosť. Možností je naozaj veľa.

Takže je to nástroj na získavanie príjmov. Možno si pomocou neho zvyšovať svoje príjmy alebo sa stať aj finančne veľmi úspešným. Každý má iné požiadavky, očakávania, predstavy, takže v tomto smere je osobná franšíza skutočne univerzálna. Ale dôležité je, že všetky produkty sú 100% prírodné.

 

osobná franšíza

V BEWIT staviame zdravie na prvú priečku. Avšak pomocou osobnej franšízy môžete zvyšovať svoje príjmy a budovať si svoju finančnú nezávislosť.

 

2. Etickosť projektu

Druhou požiadavkou je etickosť a pravdivosť – pravda má najväčšiu silu. To znamená, že to nesmie byť niečo, čo by sa dalo označiť slovom pyramída. Nesmie to byť niečo, čo bude fungovať chvíľku a potom to skrachuje. Musí to byť niečo, čo je hodnotné, pravdivé, čo ponúka reálnu službu, po ktorej je dopyt. Niečo, čo ľudia potrebujú, a to by akiste malo byť úplne na prvom mieste.


Aké sú vízie a poslanie firmy Bewit?

 

Ďalšou nepríjemnou skutočnosťou vo väčšine firiem v oblasti viacúrovňového marketingu je takzvaný nátlak. Pravdepodobne ste sa s tým už stretli, lebo väčšina systémov je takých, že si musíte kúpiť nejaký balíček za čo najviac peňazí a až potom môžete spolupracovať. Prečo? Predsa, ak ten systém a výrobky sú kvalitné, nie je nutné niekoho nútiť do toho, aby musel najskôr investovať bez nejakej istoty. Moderný človek už nechce byť do niečoho tlačený. Totiž ak jeho rozhodovanie nie je slobodné a bez rizika, potom veľmi klesá jeho chuť sa o tom niečo dozvedieť alebo sa nejako zapojiť. Preto ďalším princípom je vstup zadarmo. A tak ľudia, ktorí zatiaľ len uvažujú, či by ich to vôbec zaujímalo, alebo by tomu chceli venovať nejaký čas, sa môžu najskôr zoznámiť s tým, o akú firmu ide, aké sú jej výrobky, ako funguje celý jej systém. Takže netreba ich do ničoho nútiť. Noví prichádzajúci ľudia si takto nezáväzne urobia svoj účet a postupne zisťujú, aké sú vo firme výrobky, prezrú si jej systém, ako funguje, a až potom sa môžu rozhodovať, či by tomu chceli venovať viac času. Či je to niečo, čo ich oslovuje, či je to pre nich zaujímavé a či by sa to mohlo stať súčasťou ich života. Možno sa aj niektorí rozhodnú zapojiť sa alebo dokonca zistia, že je ich poslaním venovať sa naplno osobnej franšíze BEWIT.

 

Ak sa niekto chce zapojiť, a to už je jedno, či je zákazníkom, alebo tým, kto uvažuje o privyrobení si, má 100% slobodu, len on sám sa rozhodne, ako s touto príležitosťou alebo s touto ponukou naloží. Možno ju neprijme alebo sa jej bude venovať len trochu, alebo odloží na neskôr, prípadne povie áno, tak dobre, idem do toho.

 

Čiže každý sme iný, každý sme v inej životnej situácii, avšak je dôležité, aby naše náklady boli nulové, aby sme nepociťovali žiaden nátlak a aby riziko bolo nulové s 30-dňovou garanciou vrátenia peňazí v prípade, keď si objednáme, ale potom zistíme, že to vlastne bol len omyl – no môžeme vrátiť výrobky a peniaze dostaneme späť.

 

3. Možnosť fungovania online

Treťou požiadavkou je, že všetko musí byť perfektne funkčné online. Samozrejme, že je možné spolupracovať tým starým spôsobom, že sa ľudia stretnú osobne, to funguje perfektne. Avšak predsa len dnešný moderný svet je online svet, a to nielen mladí ľudia a stredné generácie, ale aj starší ľudia už našli cestu k online komunikácii. A dnes sme v mnohých smeroch úplne svetová jednotka. Sú ľudia, ktorí spolupracujú, žijú niekde úplne odlúčení na ostrove a sú veľmi úspešní, pretože vďaka prepojeniu s počítačom alebo telefónom sú v spojení s celým svetom. Môžu informovať o novinkách, preposielať, všetko funguje online. Programátorské oddelenie systém neustále vylepšuje, aby fungoval perfektne. Napríklad každý výrobok má svoj jedinečný kód, ktorý môžete dať na svoje sociálne siete alebo na svoju stránku a napísať nejakú skúsenosť. Systém potom rozpozná ľudí, ktorí sa cez váš affiliate kód zaregistrujú a bude vedieť, komu má pripísať odmenu za sprostredkovanie predaja. A funguje to, aj keď zdieľate iba video pomocou vášho kódu, systém pozná, že vy ste zdieľali video, a pritom je to video na YouTube. Avšak svoj jedinečný kód môžete poslať známym, ktorých to môže zaujať, a to je spôsob moderný a rýchly. Keď si človek sám na sebe overí, že je to niečo, čo je kvalitné, stačí povedať druhým vyskúšajte to, a to je všetko. Môžete byť úspešní veľmi rýchlo vďaka sile online fenoménu dneška. Ľudia, ktorí sa v tom orientujú dobre, postupujú veľmi rýchlo, násobia čas a tým aj svoje príjmy.

 

4. Možnosť pôsobiť globálne

Štvrtou požiadavkou je to, že osobná franšíza je jednotná na celom svete, nech ste v Česku, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Rakúsku, Rumunsku, vo Veľkej Británii či Francúzsku, jednoducho kdekoľvek máte svojho známeho, môžete mu poslať odkaz, on sa zaregistruje a takto to funguje vlastne všade. Samozrejme, pokiaľ ide o dopravu a logistiku, najlepšie je spracovaná Európa. Ale vďaka online jedinečnému systému a jazykovým mutáciám stránok sa BEWIT stáva svetovým.

 

 https://bewit.link/v/HfSmhVe0ZLs?i=pracanadoma  – Esenciálna firma BEWIT – krátke video zo zberu a výroby olejov a prawteinov.

https://bewit.link/v/pQTIgjwxxPk?i=pracanadoma – Prehliadka výrobného závodu BEWIT.

 https://bewit.link/v/3hUiY4MV1n0?i=eyvjvkqsp6  - O franchisingu a systéme odmeňovania. Prečo práve BEWIT úspešne nahrádza už prekonané MLM systémy.

 

Čo ďalšie ponúka firma BEWIT?

Ďalšou skvelou vecou v spoločnosti BEWIT sú doživotné zľavy, pretože ak už dosiahnete na obchodné partnerské ceny A, B, C, po ich dosiahnutí platia doživotne. Nie sú tam žiadne ďalšie podmienky, aby ste ich museli nejako pravidelne udržiavať. Jednoducho ich získate a máte ich na celý život a je len na vás, akú intenzitu spolupráce si zvolíte.

V neposlednom rade je to aj motivujúci program odmien s maržami, medziprovíziami, bonusmi z vlastných nákupov atď. Viac detailov nájdete v odkaze na video v kancelárii, kde Jiří Černota vysvetľuje všetko o programe odmien BEWIT. Vo virtuálnej kancelárii môžete nájsť aj marketingovú podporu, podklady na stiahnutie, banery na prebiehajúce akcie, vizitky, plagáty, digitálnu verziu nového katalógu, fotky na tvorbu a zdieľanie.

 

Pre tých, čo pracujú na seba, napríklad pre terapeutov, masérov a koučov, je v predaji BEWIT sprievodca a katalóg. Je to unikátna publikácia, kde je na 90 stránkach vysvetlený systém BEWIT od A do Z. Dozviete sa o filozofii, technológiách, produktoch, skúsenostiach, sú tam aj odkazy na zaujímavé videá.

 

Ale aj tak tie najlepšie informácie dostanete na Dni otvorených dverí, ktoré pre vás organizujeme každý týždeň v utorok od 16 hodiny. Vedie ich zakladateľ a majiteľ spoločnosti, ktorý vás prevedie výrobným závodom v Ostrave, navštívite esenciálne laboratórium, výrobu, sklady, expedíciu, môžete všetko vyskúšať a dozvedieť sa nejaké ďalšie zaujímavé informácie ohľadom zdravého životného štýlu. Jirka vždy na základe prichádzajúcich návštevníkov preberá najrôznejšie témy. Veľká väčšina ľudí, ktorí dorazia, sú zo Dňa otvorených dverí nadšení a mnohokrát cestujú aj cez celú republiku.

Dôležitá publikácia, na ktorú nesmieme zabudnúť, je praktická príručka Esenciálne oleje, kde na 440 stránkach nájdete viac ako 200 receptov a tipov na prírodnú aromaterapiu. A čo je hlavné, že práve tam sú spomínané zmesi BEWIT a ich použitie v praxi pri konkrétnych diagnózach. Určite odporúčam obstarať si túto publikáciu, ktorá má veľmi dobrú spätnú väzbu, a to aj od odborníkov, ktorí sa dlhé roky zaoberajú aromaterapiou. Už sa predalo cez štyritisíc kusov.

 

Esenciálne oleje.

 

Ak niekto uvažuje, že by mohol byť úspešný v nejakej oblasti, začať zarábať peniaze, získať nejaký ďalší zdroj príjmu, tak ako každý inteligentný človek premýšľa o tom, že by to malo byť niečo, čo ho baví, vyhovuje mu, ide zo srdca, z intuície, ale aj niečo, po čom je dopyt, čo chcú ľudia. Nech to nie je niečo nereálne, ale čo prináša príležitosť a zároveň je trendové. Nebudeme sa predsa zapájať do niečoho, čo je zastarané, o čo už ľudia nemajú záujem, čo už slúžilo v minulosti.

Intuitívne rozhodnutie bolo začať s esenciálnymi olejmi, to je výrobok číslo jedna. Je ich už vyše 300, možno najširšia ponuka na svete v tejto oblasti. Esenciálne oleje sa stali mega trendom súčasnosti, to sú slová doktora Axeho z Essential Oil Institute. A americký aromaterapeut doktor Zielinski, jeden z najznámejších na svete, hovorí, že esenciálne oleje z hľadiska každodennej podpory nášho tela sú tým najlepším, čo na tejto planéte existuje.

Unikátny je potom celý rad výrobkov Prawtein. Je to niečo, čo nemá obdobu, kakaová superpotravina. Pôvodným zámerom bolo vyrobiť najlepší doplnok výživy na svete. Dnes existuje 61 variantov a Prawtein C60 sa stal počas štyroch dní bestsellerom mesiaca a počas 14 dní najpredávanejším výrobkom za celý rok.

 

Produkty spoločnosti Prawteiny.

 

V predaji sú aj CBD oleje a zelený jačmeň zo šťavy v bio raw kvalite a ďalšie desiatky výrobkov. Ale molekula C60, za ktorej objav bola udelená Nobelova cena v roku 1996, je niečo výnimočné, čo má len málo firiem. Na rozbeh predaja je to vhodný luxusný výrobok, ktorým sa dá ľuďom veľmi pomôcť. Ak máme niečo, čo je výnimočné a na svete je len pár firiem, ktoré to vyrábajú, tak potom máme niečo, čo sa aj oveľa jednoduchšie ponúka. A tak pre každého, kto sa pripojí, je to niečo, s čím sa dobre pracuje. Keď je výrobok kvalitný, ľudia si ho budú kupovať napríklad 20 rokov alebo aj do konca svojho života, ak s ním budú spokojní. Na prémiové výrobky je aj preto viac odmien v sieti pre partnerov. Ale máme aj relatívne bežné komodity – 70 za studena lisovaných rastlinných olejov alebo semienok, aj keď sa na nich dá zarobiť len minimum. Praxou sa však ukázalo, že hoci sú to veľmi dobré produkty a sklady praskajú vo švíkoch, zákazník sa nedá vždy získať na drahý prémiový produkt, ale skôr prostredníctvom skúsenosti s ľanovým olejom v špičkovej kvalite a za relatívne nízku cenu. Zákazník ho používa, je s ním spokojný a časom si potom kúpi aj drahšie výrobky. A to je tiež jeden z predpokladov, že zrazu expandujeme, a tak predaj rastie raketovou rýchlosťou a záujem je obrovský.

Čo je ešte výnimočné, že systém je postavený na akciách, stále sú nejaké zľavy. Neustále sa niečo deje, na to už v iných firmách nie sú zvyknutí, tam majú stále rovnaké ceny. Samozrejme, že je to náročné pre marketing, ale akcie majú aj v supermarketoch, a tiež to funguje dobre, je to o tom nájsť rovnováhu. Máme produkty mesiaca v 50% zľave, produkty týždňa 1 + 1, kúzelnú stredu 2 + 1, cez víkend akcie 3 + 1, narodeninové 50% zľavy, dve mega akcie počas roka. A to sú impulzy, keď si ľudia povedia, že to vyskúšajú. A takto to funguje veľmi dobre.

 

Navyše dni otvorených dverí každý utorok a každý si môže vyskúšať produkty. A v stredu zase organizujeme stretnutie pre ľudí, ktorých zaujíma osobná franšíza, finančný pohľad na to, ako byť úspešným, ako sa zapojiť. Ľudia získajú nejaké rady, odporúčania, tipy. Aj toto je zadarmo pre všetkých, ktorí majú záujem.

 

Mýty a tajomstvá v názoroch na multi-levely sú rôzne, ale my to robíme inak, nechceme byť ani spájaní s tzv. viastupňovým marketingom. To je systém už zastaraný s nekvalitnými chemickými výrobkami, s prvkom určitého nátlaku, čo znamená, že si musíte kúpiť balíčky. Také niečo už nefunguje a firmám klesá obrat. Preto si treba vybrať to, čo je trendové a o čo majú ľudia záujem. A to je dnes čistota, bio produkty bez stabilizátorov.

Ďalšou vecou, o ktorej nie každý vie, že veľa ľudí neuspeje vo svojej prvej firme, keď títo ľudia nie sú spokojní s výsledkami, a preto čakajú na príležitosť. Až keď príde ponuka, s ktorou sa stotožnia, ktorá bude ladiť s ich srdcom, až keď sú k dispozícii výrobky alebo systém, čo ich osloví viac, potom sa stanú super úspešnými. Niekedy je dobré začať úplne niečo nové.

 

Bewit je vlastne na začiatku, čo je veľká výhoda. A osobná franšíza je mega trendom, ktorý priťahuje lídrov, inteligentných ľudí, avšak lídri predstavujú to, čo vlastne prinesie najviac peňazí vo vašej sieti.

 

Kto sa môže zapojiť?

Keď sa pozrieme na životnú úroveň ľudí na dôchodku, ak sa zapoja, môžu si privyrobiť pár eur mesačne alebo byť ešte úspešnejšími. Majú čas a životné skúsenosti. Pripojiť sa môžu aj mamičky na materskej dovolenke, tie sú skupinou, ktorá najskôr začína podnikať. Je to hlavne preto, že ich k tomu donúti systém. Ony totiž nemajú oporu v systéme a finančnú podporu, preto hľadajú ďalšie možnosti, ako sa zabezpečiť a zlepšiť svoju životnú úroveň.

 

Pár slov na záver

Stačí sa len rozhodnúť, či je to niečo, čo je pre vás hodnotné, čo vám dáva zmysel a s čím by ste chceli stráviť viac času. Ľudia sú nadšení, že vzniklo niečo, kde hľadáme harmóniu, vyvážený stav medzi pomocou a tým, aby to všetko kvalitne fungovalo. A to je vôbec jedna z najcennejších vecí, keď človek robí niečo, čo ho baví, čo mu dáva zmysel a čím pomáha druhým. Ak je to navyše spojené s niečím zdraviu prospešným, predsa len je to taký vyšší level. Pre niektorých z vás to môže byť možno aj to najdôležitejšie rozhodnutie vášho života.

 

https://bewit.love/sk/budte-uspesni/?i=fransizing ideálne riešenie, najvyššia kvalita, zdravie, zmysluplnosť, hojnosť, sloboda... Keď chce niekto začať rovno zarábať, čo je v súčasnosti asi dosť aktuálne, buď v dôsledku straty zamestnania, alebo v dôsledku stále vyšších cien všetkého, tak je najlepšie hneď urobiť 700 bodov, čo je cca 300 €. A k tomu sú najlepšie sady esenciálnych olejov GO alebo VISION. Alebo potom bodovo najvyššie sú: kozmetika C60 UNIQUE DUO, prawteiny C60plus, CARBON ELIXIR, esenciálny olej FRANKINCENSE QUATTUOR a MERKABA ULTIMATE ELIXIR, s ktorými môžete urobiť 700 bodov aj postupne v priebehu dvoch mesiacov. 

Ale možno to dosiahnuť aj úplne bez peňazí, ak má o produkty záujem niekto z rodiny alebo z kamarátov, ktorí sa nechcú registrovať, ale len nakúpiť, a tým vám pomôžu dosiahnuť body. Alebo sa zaregistrujú pod vás, dosiahnu body skôr ako vy, ale vy si potom z provízií nakúpite pre seba, lebo bolo by asi divné ponúkať produkty, ktoré človek sám vôbec nepozná. Samozrejme, stačí len niečo, ale keď zistíte kvalitu, časom budete skúšať aj ďalšie. A toto je len začiatok a potom to už ide samo. Potom aj keby ste si o ďalších odmenách nič neprečítali alebo nezhliadli žiadne videá, aj tak budete vidieť, ako vám v kancelárii z objednávok postupne pribúdajú marže, medziprovízie, bonusy, cashback. Samozrejme, iba v prípade, ak to budete šíriť ďalej. Avšak ak je niečo vymyslené tak skvelo, tak sa to šíri celkom ľahko.

https://mybewit.com – tu sa môžete prihlásiť, stať sa členom BEWIT FAMILY, majiteľom OSOBNEJ FRANŠÍZY BEWIT, získať prístup k zľavám, affiliate odkazom na produkty aj videá, cashback z vlastných nákupov a prístup k všetkým informáciám vo vašej kancelárii. Skúste si všetko prezrieť čo najskôr a potom zadajte konkrétne otázky.

 

Po registrácii sa vám ozvem e-mailom, pošlem podrobnejšie informácie a zodpoviem otázky ohľadom prípadných nejasností alebo vás môžem navigovať na to, čo hľadáte.

 

Máte nejaké skúsenosti s firmou BEWIT? Ak áno, čo hovoríte na tento spôsob podnikania? Budem rád, keď sa zapojíte do diskusie. Každý názor si vážim, môže to byť inšpirácia alebo motivácia pre ostatných čitateľov.

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Diskusná téma: Franšíza BEWIT

Dátum: 21.02.2023

Vložil: Romana Sagulová

Titulok: Kto nezažije, nepochopí ;-)

Je to najlepšia forma spolupráce akú poznám. Ja fungujem offline aj online, oboje má svoje čaro

Dátum: 21.02.2023

Vložil: Romana Sagulová

Titulok: Kto nezažije, nepochopí ;-)

Je skvelé využiť možnosti aj na diaľku, oslovím veľa ľudí naraz, mám už aj zahraničných členov. Ale naživo, pri Access Bars dotykovej terapii, ľudia sa sami pýtajú na produkty, ktoré mám na poličkách, a veru neodídu bez nich :-))) vyskúšajú a nabudúce sa už aj zaregistrujú, lebo sú nadšení kvalitou a účinkami!
A naozaj najlepšie je ísť na deň otvorených dverí, nech ste akokoľvek ďaleko. Nás išlo z Bratislavy vyše 20, dohodli sme si špeciálny termín v piatok, a stálo to za to! Dá sa pozrieť aj video, kde sa môžete virtuálne prejsť výrobným závodom, ale naživo je to stokrát lepšie, a hneď sa aj môžete spýtať na všetko, čo vás napadne, či už majiteľa, alebo vo výrobe, alebo v expedícii. Tam je každý milý, priateľský, veselý

Dátum: 21.02.2023

Vložil: Romana Sagulová

Titulok: Kto nezažije, nepochopí ;-)

Jirka priťahuje takých ľudí ako je on

Dátum: 21.02.2023

Vložil: Romana Sagulová

Titulok: Kto nezažije, nepochopí ;-)

Vrelo odporúčam každému. Mne sa teraz od nového roku veľmi veľa ľudí začína zaujímať o spoluprácu, z tých čo si na začiatku chceli kupovať len pre seba, ale keď zistili kvalitu, tak chcú posúvať ďalej, a ešte keď si aj finančne prilepšia, to sa v tejto dobe veru zíde ;-)

Dátum: 20.02.2023

Vložil: Libor Knapek

Titulok: Od ľanového oleja až po finančné prilepšenie...

V tomto článku som sa našiel :-) Ja som sa dostal k BEWIT cez ľanový olej ;-) hľadal som kvalitu a najviac ma upútala ponuka čerstvého za studena lisovaného, to je samozrejme základná požiadavka, ale s možnosťou vybrať si za príplatok 0,50 € super čerstvý, práve vylisovaný, takže kvôli tomu odoslaný o deň neskôr, a to si vždy s radosťou počkám! Potom prišiel na rad horčicový olej, výhodné 5 litrové balenie, s výbornými konzervačnými vlastnosťami pri domácej výrobe pesta z medvedieho cesnaku. A postupne ďalšie produkty, ktoré inde nenájdete - kakaové superpotraviny prawteiny, hlavne C60, ktorého účinky sa slovami ani nedajú opísať. A to by bolo nadlho vymenovať všetko, čo sme už v rodine vyskúšali a všetci nadšení kvalitou! Takže naše mesačné objednávky väčšinou presahujú 700 bodov, preto dostanem ako bonus esenciálny olej z kadidla.
Potom som sa dozvedel aj o neskutočných výhodách, čo sa týka spolupráce a to som fakt ešte nikde nezažil. Taký štedrý odmeňovací systém je ozaj raritou hlavne v dnešnej dobe, keď v iných firmách už zredukovali akcie a zľavy, že im viac ľudí odchádza ako pribúda. A tu naopak. Aj keď všetko zdražuje, tak napríklad rastlinné oleje, ktoré sa najviac používajú v kuchyni, olivový a slnečnicový, ako aj oleje CBD, zlacneli. Tu sa proste myslí na ľudí. Nie že by som odbiehal od témy franšízy, ale to s tým súvisí, kvalita a cena produktov sú základom, lebo potom sa ľahšie registruje ďalších ľudí, či už len na produkty alebo na spoluprácu, lebo tu naozaj nemáte čo stratiť ani nič neriskujete.

Pridať nový príspevok