Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

Navštíviť web Marketagent Panel

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

Upozornenie! – Neposielajte nikomu žiadne peniaze, a to ani osobe, ktorá sa môže tváriť ako váš budúci zamestnávateľ. Taktiež nikdy neposielajte cez internet ani skeny vašich dokladov (prípadne elektronický podpis, údaje bank. účtu či kreditnej karty). Platí to aj vtedy, ak pracovná ponuka vyzerá seriózne! Pred podpisom zmluvy odporúčam osobné stretnutie, prípadne pohovor cez nejaký online komunikačný software.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok. 

 

 

29.07.2021

Práca pre realitnú kanceláriu – plat cca 2500 eur/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Inovatívna realitná kancelária JKV REAL ponúka zaujímavú príležitosť pre všetkých, dokonca aj pre tých, ktorí zatiaľ nemajú žiadne skúsenosti v oblasti predaja nehnuteľností. Aká bude náplň vašej práce, čo je potrebné vedieť a na aké benefity sa môžete tešiť?

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

29.07.2021

Obchodný zástupca – plat 6 až 8 eur/hod.

Brigáda na dohodu, živnosť

Rád komunikuješ s ľuďmi a máš obchodného ducha? Potom sa ti určite bude páčiť ponuka od  WAI s.r.o, ktorá hľadá obchodného zástupcu pre softvér. Tvojou úlohou bude získavať nových klientov a používateľov softvéru určeného pre právnikov a advokátov na Slovensku. Práca z domu je samozrejmosť.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

27.07.2021

Lektor/lektorka nemeckého jazyka – plat od 9,62 EUR/hod.

Brigáda na dohodu, živnosť

Hľadá sa šikovný lektor na online vyučovanie nemeckého jazyka. Ak máte minimálne vysokoškolské vzdelanie I. stupňa a vzdelanie v odbore učiteľstvo nemeckého jazyka, potom sa hláste. Uchádzači, ktorých rodným jazykom je nemčina, nemusia spĺňať požiadavku na dosiahnuté vzdelanie.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

26.07.2021

Redaktorka pre web a sociálne siete mesačníka Lepšie Bývanie - plat od 900 eur/mesiac

Plný úväzok

Máte pozitívny vzťah k bývaniu a dizajnu, sledujete trendy a ste zručný v tvorbe videí a foto? Na sociálnych sieťach ste ako ryba vo vode? Ste príjemný, flexibilný a spolupracujúci typ osobnosti? Ak máte k tomu skúsenosti s prácou v médiách (nie je podmienka), potom neváhajte reagovať na túto ponuku. Známa mediálna spoločnosť hľadá pre svoj magazín Lepšie bývanie novú redaktoru.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

25.07.2021

Animátor/ka pre grafické štúdio - plat 25 EUR/hod.

skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Vydavateľstvo CBS a grafické štúdio, ktoré sa zaoberá ručne maľovanými mapami, rozširuje svoj tím a hľadá animátora/ku s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý/á pozná finty grafických programov a má skúsenosti s animovanou grafikou. Firma ponúka možnosť zarobiť si za hodinu až 25 eur.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

25.07.2021

Špecialista zákazníckej podpory

Plný úväzok

Príležitosť pre všetkých, ktorí majú skúsenosti s poisťovníctvom. Chcete pracovať z domu v oblasti zákazníckej podpory? Staňte sa konzultantom na HPP s fixným platom a províznou zložkou.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

22.07.2021

Poradca na zákazníckej linke – mzda 630 eur + bonusy

Plný úväzok

Staňte sa súčasťou tímu Crystal Call, a.s, ktorá sa zameriava na poskytovanie zákazníckej podpory a poradenstva. Začiatky v práci nebývajú ľahké, a preto neočakávajú hneď samostatnosť a rekordné výsledky, práve naopak. Fyzicky nenáročná práca z domu, firma vám poskytne zaškolenie. 

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

22.07.2021

Marketér pre wellness rezidenciu – plat od 1500 eur /mesiac

Plný úväzok

Administrácia webovej stránky, vytváranie obsahu a zľavových kupónov na webe, sledovanie aktuálnych trendov online marketingu a nastavovanie a správa PPC kampaní na Facebooku, Instagrame či Google. To je stručný prehľad činnosti, ktoré budete vykonávať, ak sa stanete novým členom SKI&WELLNESS RESIDENCE. Firma vyžaduje prax v online marketingu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.07.2021

Nočný Dispečer – plat 1000 eur/mesiac

Plný úväzok

Zaujímavá pracovná príležitosť s možnosťou pracovať z domu pre ľudí so znalosťou maďarského jazyka. Náplň práce: rozdeľovanie práce medzi vodičov, organizovanie a koordinovanie prepráv s ohľadom na hospodárnosť, sledovanie priebehu prepráv, operatívne riešenie vzniknutých situácií (aj v maďarskom jazyku). Výhodou je predchádzajúca skúsenosťou s podobnou prácou a znalosť nemeckého či anglického jazyka.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.07.2021

Výpomoc do do R&D centra – mzda 1000 eur + bonusy

Plný úväzok

Profesionálna HR spoločnosť hľadá pre svojho klienta nadšenca automobilov a všetkého, čo sa týka tejto oblasti. Ste vyštudovaný Elektro inžinier, Mechatronik alebo máte skúsenosti s výskumom a vývojom, E-MOBILITOU a PRIEMYSLOM 4.0 a ste otvorení prijať nové výzvy a pridať sa do nového tímu podobných nadšencov na Slovensku s možnosťou pracovať z domu? Ak hovoríte áno, neváhajte sa uchádzať o túto prácu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

19.07.2021

Programátor C#, spolupráca na remote – plat 1 900 až 2 400 EUR/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Staň sa členom tímu Starbug a pracujte na zaujímavých projektoch. Ak si proaktívny, rád prispievaš vlastnými nápadmi, ale zároveň dokážeš prijímať rozhodnutia iných, si ten správny človek. Podmienkou je aspoň 2 ročná skúsenosť s programovacím jazykom C#.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

18.07.2021

Administratívna pracovníčka so slovinským jazykom – plat od 700 eur/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Zaujímavá príležitosť pre správcov internetového obchodu. Chceli by ste sa starať o e-shop s oblečením z pohodlia vášho domova? Potom môžete reagovať na túto ponuku. Pozor, podmienkou je výborná znalosť slovinského jazyka (nie slovenského). Na starosti budete mať správu sociálnych sietí, editáciu objednávok, preklad produktov a zákaznícky servis.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

18.07.2021

Mzdový účtovník, homeoffice – mzda od 400 eur/mesiac

Skrátený úväzok, živnosť

Jedná sa o štvrtinový pracovný pomer (10 hodín týždenne) s možnosťou práce z domu (v prípade záujmu môžete pracovať aj v kancelárií v Bratislave). Vyžaduje sa komplexné vedenie miezd v programe POHODA a 2 ročná prax na obdobnej pozícii. Na čo všetko sa môžete tešiť?

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

17.07.2021

Zákaznícka podpora pre český e-shop - plat 16 500 - 21 500 Kč/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu

Hľadáte si letnú brigádu, ktorú by ste mohli vykonávať z domu prostredníctvom počítača? Potom skúste reagovať na českú firmu (e-shop so značkovou módou), ktorá zháňa slovensky hovoriaceho kolegu na vybavovanie emailov a telefonátov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

17.07.2021

Konzultant pre personálnu agentúru – plat 600 až 3000 eur/mesiac

Živnosť

Personálna agentúra, ktorá sa zameriava na vyhľadávanie zamestnancov do výrobných spoločností a logistických centier v ČR a na SK, naberá do tímu nových konzultantov na vyhľadávanie vhodných pracovníkov pre vybrané pozície. Práca na živnosť, vykonávať ju môžete plne z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

14.07.2021

Dizajnér zberateľských kartičiek – plat 10 eur/hod.

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť, stáž

Spoločnosť, ktorá patrí medzi popredných a populárnych výrobcov zberateľských kartičiek a samolepiek hľadá na dlhodobú externú spoluprácu kreatívneho grafika, ktorému nie je cudzí svet športu a bolo by pre neho výzvou i motiváciou tvoriť krásne moderné dizajny zberateľských kartičiek pre fanúšikov hokeja či futbalu, a to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Práca z domu je možná, prednosť však dostanú tí kandidáti, ktorí by boli z času na čas ochotní navštíviť aj kanceláriu v Bratislave.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.07.2021

Textár technického zamerania – plat od 1 000 eur/mesiac

Plný úväzok

Pracovná príležitosť pre skúseného textára, ktorý bude tvoriť texty technického zamerania. Perspektívna práca v stabilnej firme s adekvátnym finančným ohodnotením a potenciálom osobného rozvoja (školenia, jazykové kurzy). Náplňou práce bude, okrem iného, tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie, tvorba a štruktúra dokumentov, vytváranei príručiek a manuálov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

11.07.2021

IT tester aplikácií a webov, práca z domu – 1000 až 1 300 eur/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Ste precízny/a a neuniknú vám žiadne chyby, bugy alebo iné problémy v aplikáciách či weboch? Potom sa vám možno bude páčiť táto ponuka. Žilinská firma Hyperia s.r.o. rozširuje svoj IT tím a hľadá testera, ktorý im pomôže s odhaľovaním chýb v mobilných a webových aplikáciách. Možná je aj práca z domu, pracovať môžete, samozrejme, aj v kanceláriách firmy, prípadne kombinovane.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

09.07.2021

Asistentka projektového manažéra – plat 1 000 až 1 300 eur/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Podpora projektového manažéra pri vytváraní projektových plánov a rozpočtu, organizácia meetingov, tvorba prezentácií a komunikácia s dodávateľmi. To je stručný výpis činností, ktoré budete vykonávať, ak sa stanete novou asistentkou vo firme APM Digital Solutions, s.r.o. A na aké benefity sa môžete tešiť?

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

09.07.2021

Grafik na externú spoluprácu – mzda 1 000 eur/mesiac

Brigáda na dohodu, živnosť

Práca pre kreatívneho grafika, ktorý má skúsenosti s prípravou pútavých dizajnov a invenčných grafických riešení (3D grafika, ilustrácia...). Externá spolupráca s možnosťou home office. Firma od vás očakáva kreatívny prístup, technickú zručnosť, výbornú znalosť Adobe InDesign a prax v oblasti printovej aj digitálnej grafiky.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

07.07.2021

Frontend developer – plat od od 1800€

Plný úväzok, živnosť

Ovládaš princípy fungovania frontendových frameworkov (ideálne React.js)? Si tímový hráč s analytickým myslením a chuťou posúvať vpred seba aj tím? Dokážeš samostatne navrhnúť používateľské rozhranie aplikácie? Máš cit pre UX, dobré UI? Ak odpovedáš áno, potom sa neváhaj uchádzať o túto pozíciu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

05.07.2021

Záhradná architektúra – plat od 900 eur/mesiac

Brigáda na dohodu, živnosť

Firma zaoberajúca sa projektovaním ekologických a permakultúrnych záhrad hľadá novú posilu. Náplň práce spočíva v obhliadke záhrad a následného vypracovania projektovej dokumentácie. Máte zmysel pre ekológiu a disponujete potrebnými znalosťami? Potom sa neváhajte uchádzať o túto príležitosť. Práca sa vykonáva na 80% z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

02.07.2021

Zástupca /-kyňa lídra marketingu – plat 2000 eur/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Láka vás práca v hernom štúdiu? Máte prehľad o online hrách? Potom sa môžete prihlásiť na pozíciu Zástupca lídra marketingu. Budete sa spolupodieľať na tvorbe marketingovej stratégie pre hry, budete viesť vlastný tím, nastavovať top performing kampane a zúčastňovať sa konferencií, seminárov a workshopov po boku najväčších profesionálov v odbore. Je potrebná dvojročná prax na obdobnej pozícii.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

25.06.2021

Príležitosť pre copywriterov – odmena 10 eur/NS

Brigáda na dohodu, živnosť

Príležitosť pre kreatívnych tvorcov textov. Spoločnosť Expanzia zháňa šikovných copywriterov na tvorbu ecommerce obsahu. Články budete tvoriť predovšetkým pre blogy biznis partnerov spoločnosti. Skúsenosť s B2B výhodou. Možnosť dlhodobej spolupráce, prácu môžete vykonávať, samozrejme, z pohodlia domova.

čítaj ďalej.

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Ak vám je slovenský trh malý a ovládate anglický jazyk na perfektnej úrovni, prečo nesledovať ponuky na vzdialenú prácu aj na stránke earningwithgeorge.com? Je to anglická verzia tohto webu, kam pridávam pracovné ponuky a zákazky rôznych zahraničných firiem.

 

 

Aktuálne ponuky práce na doma

Redaktorka pre web a sociálne siete mesačníka Lepšie Bývanie

26.07.2021 12:51
Máte pozitívny vzťah k bývaniu a dizajnu, sledujete trendy a ste zručný v tvorbe videí a foto? Na sociálnych sieťach ste ako ryba vo vode? Ste príjemný, flexibilný a spolupracujúci typ osobnosti? Ak máte k tomu skúsenosti s prácou v médiách (nie je podmienka), potom neváhajte reagovať na túto ponuku. Známa mediálna spoločnosť hľadá pre svoj magazín Lepšie bývanie novú...

Junior tvorca webového obsahu

19.07.2021 12:57
Známa spoločnosť MOB Interier s.r.o., ktorá prevádzkuje najväčší e-shop s nábytkom a bytovými doplnkami na Slovensku, naberá do svojho kolektívu nových pomocníkov. Momentálne ide o pozíciu Junior tvorca webového obsahu. Práca z domu, zaujímavé finančné ohodnotenie, zamestnanecké zľavy a veľa ďalších benefitov čaká na toho pravého uchádzača.     Náplň práce: práca...

Dizajnér zberateľských kartičiek

14.07.2021 09:48
Spoločnosť, ktorá patrí medzi popredných a populárnych výrobcov zberateľských kartičiek a samolepiek hľadá na dlhodobú externú spoluprácu kreatívneho grafika, ktorému nie je cudzí svet športu a bolo by pre neho výzvou i motiváciou tvoriť krásne moderné dizajny zberateľských kartičiek pre fanúšikov hokeja či futbalu, a to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Práca z domu je...

IT tester aplikácií a webov, práca z domu

11.07.2021 08:30
Ste precízny/a a neuniknú vám žiadne chyby, bugy alebo iné problémy v aplikáciách či weboch? Potom sa vám možno bude páčiť táto ponuka. Žilinská firma Hyperia s.r.o. rozširuje svoj IT tím a hľadá testera, ktorý im pomôže s odhaľovaním chýb v mobilných a webových aplikáciách. Možná je aj práca z domu, pracovať môžete, samozrejme, aj v kanceláriách firmy, prípadne kombinovane.     Náplň...

Copywriter pre dizajnové štúdio

05.07.2021 12:00
Zaujímavá práca pre kreatívnych ľudí. Ovládate anglický a slovenský jazyk na perfektnej úrovni? Máte aspoň 2 ročnú skúsenosť s písaním textov a kreatívou a taktiež disponujete výbornými komunikačnými schopnosťami? Potom sa môžete stať novým členom spoločnosti Mynd SK s.r.o., ktorá sa venuje produkcii 2D/3D animovaných reklám a videí pre zákazníkov z celého sveta. Ponuka nie je vhodná pre...

Osobná asistentka na administratívu

27.06.2021 09:25
Hľadá sa šikovná osoba / asistentka na administratívnu podporu manažmentu spoločnosti. Náplňou práce bude, okrem iného, úprava textov pre blog firmy, starostlivosť o sociálne siete, organizovanie stretnutí a podobne. Ak ste zodpovedná a samostatná osoba s organizačnými a komunikačnými zručnosťami, ktorá má záujem pracovať v medzinárodnej firme a cibriť svoju...

Editor online magazínu Eva

18.06.2021 09:05
Máte prehľad v šoubiznise a už ste niekedy pracovali s nejakým redakčným systémom? Ak hovoríte áno, mohli by ste sa stať novým členom známej mediálnej spoločnosti News and Media Holding a.s..Tá rozširuje svoje rady a obzerá sa po novej editorke online portálu Eva. Na starosti budete mať písanie článkov, nahrávanie videí, editáciu článkov, správu Facebooku ...

Grafik/dizajnér pre softvérovú spoločnosť

13.06.2021 10:17
Personálno-poradenská spoločnosť ALEX PETERSON s.r.o. hľadá pre svojho klienta, softvérovú firmu, kreatívneho a bystrého grafika, ktorý bude mať na starosti, okrem iného, prípravu grafiky pre web, celkovú príprava dizajnu a navrhovanie podkladov pre marketingové kampane. Remote spolupráca (práca z domu) je možná.     Náplň práce: príprava grafiky pre (web, print,...

Operátor zákaznickej podpory Google Street View

04.06.2021 09:12
Česká spoločnosť STREEWVIEW CZECH s.r.o., ktorá je certifikovaným partnerom spoločnosti Google pre realizáciu Google Street View, Google Moja Firma a Google Ads ponúka voľné pracovné miesto komunikatívnej osobe s kultivovaným prejavom. Ide o nenáročnú prácu z pohodlia domova, ktorá si nevyžaduje vzdelanie. Snáď jedinou podmienkou je vlastniť živnosť, možno sa však s nimi...

Payroll podpora pre účtovníčku

30.05.2021 13:39
Máte minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, ideálne v oblasti ekonomiky, a ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni? Potom sa môžete stať novým členom spoločnosti, ktorá hľadá do svojho tímu niekoho na Payroll podporu. Čo budete robiť? Na starosti budete mat, okrem iného, vytváranie podkladov pre mzdovú účtovníčku a spracovávanie dát v systéme...

Správca e-shopu s ovocím a zeleninou

29.05.2021 11:53
Ste študentom vysokej školy s technickým zameraním a hľadáte si brigádu, ktorú by bolo možné vykonávať výlučne z domu? Ste kreatívny, spoľahlivý a nerobí vám problém práca na počítači? Spoločnosť sladučkéovocie s.r.o. hľadá pre svoj internetový obchod administrátora/ správcu. Vašou úlohou bude bežná komunikácia so zákazníkmi, spracovávanie objednávok a podobne. Ide...

Víkendová redaktorka pre lifestylové magazíny

18.05.2021 09:34
Máte prehľad o slovenskom šoubiznise a zaujímate sa o svet módy a kozmetiky? Chceli by ste sa podieľať na tvorbe článkov pre vychýrené lifestyle weby emma.sk a wanda.sk? Pracovať cez víkend by nebol pre vás problém? Ak odpovedáte áno, tak spĺňate takmer všetky podmienky, ktoré sú potrebné pre výkon tejto práce. Firma na oplátku ponúka množstvo zaujímavých benefitov vrátane...

Webeditor so záľubou pre SEO

09.05.2021 11:49
Baví vás práca s webmi a máte už skúsenosti s úpravou webových stránok či e-shopov? Ste komunikatívna a samostatná osoba, ktorá sa nebojí zdvihnúť telefón? Máte pokročilé skúsenosti s HTML a CSS a nestratíte sa ani v SEO problematike? Ak áno, potom budete ideálnym kandidátom pre túto prácu. Aká bude náplň vašej práce a čo všetko musíte vedieť, aby ste sa stali členom tímu spoločnosti MEDIATEL...

Asistent chat-boxu pre e-shop – zákaznícka podpora

04.05.2021 07:57
Značkový maďarský e-shop zameraný na predaj kuchynských spotrebičov a doplnkov do domácnosti hľadá samostatného a komunikatívneho asistenta na vybavovanie prichádzajúcich emailových správ, telefonátov, Facebook príspevkov či správ v chat-boxe. Znalosť maďarského jazyka na výbornej úrovni je podmienkou. A na čo všetko, okrem možnosti práce z domu, sa môžete ešte...

Redaktor pre magazín Noizz.sk

29.04.2021 08:34
Známy mediálny dom hľadá do svojho redaktorského tímu nového kolegu/kolegyňu. Náplňou práce bude, okrem iného, tvorba článkov pre online magazín Noizz.sk. Budete písať články na témy Fashion, Opinion, Lifestyle, Trendy, Ekológia, Cestovanie a podobne. Táto pracovná ponuka je pre skutočne náročných ľudí, pretože firma vyžaduje, aby ste ovládali veľa vecí. Na oplátku sa však môžete tešiť na...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: