Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

Kniha

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

Upozornenie! – Neposielajte nikomu žiadne peniaze, a to ani osobe, ktorá sa môže tváriť ako váš budúci zamestnávateľ. Taktiež nikdy neposielajte cez internet ani skeny vašich dokladov (prípadne elektronický podpis, údaje bank. účtu či kreditnej karty). Platí to aj vtedy, ak pracovná ponuka vyzerá seriózne! Pred podpisom zmluvy odporúčam osobné stretnutie, prípadne pohovor cez nejaký online komunikačný software.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok. 

 

 

20.01.2022

Rozpočtár / prípravár stavieb – plat 900 až 1 600 EUR/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Príprava podkladov k objednávaniu materiálov na stavbe a k pravidelnej fakturácii, vedenie korešpondencie s investormi a dodávateľmi, zostavovanie cenových kalkulácií a podobne. To všetko na vás čaká, ak sa stanete novým kolegom spoločnosti GaMa Slovakia s. r. o., ktorá sa pohybuje v oblasti energetiky a elektrotechniky. 

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

20.01.2022

Tester – plat 20 eur/hod.

Živnosť

Ste tímový hráč s proaktívnym prístupom k práci a medzi vaše klady patrí aj Analytické myslenie, a orientácia na deatily? Potom môžete skúsiť reagovať na ponuku od firmy GX SOLUTIONS, a.s., ktorá práve hľadá nejakého testera. Práca prevažne z domu, samoorganizácia pracovného času a príležitosť rastu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

19.01.2022

Telefónny konzultant so slovenčinou – plat až 1000 eur/mesačne

Plný úväzok

Ste komunikatívna osoba, rád pracujete s ľuďmi a vaša slovenčina je na perfektnej úrovni? Ak hovoríte áno, potom by vás mohla zaujímať ponuka od českej spoločnosti Srovnejto.cz a.s. Tá aktuálne hľadá telefonického konzultanta na komunikáciu so zákazníkmi. Ide o 100% prácu z domu. Tešiť sa môžete aj na kariérny rast a zaujímavé finančné ohodnotenie.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

19.01.2022

SEO a Google reklama - starostlivosť o zákazníkov – plat 1200 eur/mesiac + bonusy

Plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Ďalšia zaujímavá pracovná príležitosť pre komunikatívnych ľudí, ktorých baví vyhľadávať nové výzvy a ktorí sa orientujú v oblasti online marketingu (SEO a PPC). Vašou náplňou práce bude starostlivosť o zákazníkov, analýza ich biznisu, tvorba SEO stratégie a kampaní, ktoré im pomôžu zvyšovať návštevnosť a konverzie na ich weboch prostredníctvom rôznych nástrojov. Možnosť home office.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

17.01.2022

Grafik - 1 100 až 1 800 EUR/mesiac

Plný úväzokživnosť

Dokážete svojou kreatívnou dušou ohúriť a prekvapiť okolie? A niekedy dokonca samého seba? Máte neustále otvorené oči, zaujímate sa o najnovšie trendy v oblasti dizajnu? Vo svete ilustrácií, grafík, vizuálov a obrázkov si ako doma? Ak odpovedáte áno, ste ta správna osoba, ktorá by mohla vykonávať túto prácu. Čo všetko bude vašou úlohou?

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

16.01.2022

UX/UI Designer – 1800 eur/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Príležitosť pre šikovného UX/UI Designera, ktorého náplňou práce bude návrh užívateľských interface pre podnikové aplikácie, tvorba wirefame podnikových aplikácií a tvorba prototypov podnikových aplikácií. Ak ste samostatný a zodpovedný a zaujímate sa o danú oblasť, neváhajte sa pošlite firme svoje CV.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

16.01.2022

Administratívna podpora AJ+NJ - plat 34-40 000 Kč

Plný úväzok

Česká spoločnosť poskytujúca personálne služby, hľadá pre svojho klienta schopného človeka na administratívnu podporu. Vhodný uchádzač bude mať možnosť pracovať z pohodlia domova - 100% pracovného času.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

15.01.2022

Copywriter na medicínsko-zdravotné texty - plat 4,6 eur/hod.

Skrátený úväzok, brigáda na dohodu

Spoločnosť DoktorPRO s.r.o. hľadá do svojho tímu šikovného copywritera, ktorého úlohou bude písať texty pre webové stránky na témy: medicína/zdravotná starostlivosť/krása a zdravie. Máte vysokoškolské vzdelanie? Ovládate slovenský a anglický jazyk na pokročilej úrovni? Chceli by ste pracovať z pohodlia domova? Potom neváhajte a pošlite spoločnosti svoje CV.

 Viac informácií o ponuke tu .

 

 

14.01.2022

PHP programátor / programátorka – plat 2 500 až 3 000 EUR/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Známy portál zameraný na tvorbu handmade kreácii hľadá šikovného PHP programátora/programátorku. Od ideálneho kandidáta/kandidátky sa požaduje znalosť týchto programov - PHP – Expert, JavaScript – Pokročilý, MySQL – Pokročilý, HTML - Expert CSS – Pokročilý a Nette - Mierne pokročilý.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

13.01.2022

Recruiter - Náborový pracovník s angličtinou a poľštinou – plat 800 - 1 100 EUR/mesiac

Plný úväzok,

Hľadáte prácu, ktorá vám dá pocit naplnenia a bezpečia a tiež umožní neustály rozvoj? Potom skúste pracovnú ponuku od spoločnosti Covebo Work Office Sp.zo.o., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym poradenstvom. Náplňou vašej práce bude, okrem iného, aktívne vyhľadávanie kandidátov, napríklad cez sociálne médiá, prípadne hľadanie nových zdrojov získavania kandidátov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.01.2022

Zdravotník medicínskeho poradenstva – plat 7 eur/hod.

Skrátený úväzok, brigáda na dohodu

Komunikácia a medicínske poradenstvo cez online webovú aplikáciu, diagnostika prostredníctvom tele-medicíny a práca s viacerými webovými aplikáciami. To všetko bude náplňou práce nového kolegu/kolegyne spoločnosti BHR medical s.r.o. Vzhľadom na online aplikáciu je možné pracovať aj z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

10.01.2021

Kreslenie výkresov betónových konštrukcií – plat 4 eura/hod.

Brigáda na dohodu, živnosť

Ponúka sa zaujímavá pracovná ponuka pre šikovného projektanta/kresliča na kreslenie výkresov tvaru a výstuže betónových konštrukcií podľa zadania. Vhodné ako brigáda pre VŠ študentov stavebnej fakulty, prípadne práca aj na živnosť.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

07.01.2021

Obchodník pre realitnú spoločnosť - plat 3 000 EUR/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Je pre vás realitný biznis zaujímavou témou, hľadáte nové kariérne výzvy a rádi komunikujete s ľuďmi? Nerobí vám problém pracovať z domu a chcete si sami organizovať čas? V tom prípade sa uchádzajte o ponuku od firmy JKV REAL GROUP s. r. o.. Tá hľadá schopného obchodníka, ktorého náplňou práce bude, okrem iného, sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

07.01.2021

PHP Developer – plat 2000 až 4000 eur/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Chcete byť súčasťou mladého tímu profesionálov, ktorí budujú medzinárodný projekt vo viac ako 40 krajinách sveta? Firma Kimbino Green s.r.o. rozširuje svoj tím o skúseného PHP developera, ktorý pomôže firme pri vývoji hlavného jadra portálu ako aj množstva mikroslužieb. Práca z domu je samozrejmosťou.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

06.01.2021

Poradenstvo na zákaznickej linke – plat 650 EUR/mesiac + bonusy

Plný úväzok

Hľadáte si fyzicky nenáročnú prácu, stabilitu a pravidelnú mzdu vyplácanú načas? Potom sa staňte novým členom spoločnsti Crystal Call, a.s., ktorá hľadá do svojho tímu šikovnú osobu na zákaznícku linku. Náplňou vašej práce bude komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo, poskytovanie konzultácií  a podobne.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

05.01.2021

Špecialista na predaj po telefóne – 750 až 1250 eur/hod.

Plný úväzok, skrátený úväzok

Poľská spoločnosť European Education Agency, ktorá pomáha klientom učiť sa cudzie jazyky v Poľsku, Slovensku, Českej republike a Maďarsku obsadzuje voľnú pozíciu Špecialista na predaj po telefóne. Náplňou vašej práce bude, okrem iného, aj telefonický predaj produktov spoločnosti.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

05.01.2021

Systémový administrátor senior - 2 700 EUR/mesiac

Plný úväzokživnosť

Originálna IT spoločnosť codium s.r.o., ktorá vznikla transformáciou IT oddelenia spoločnosti DOXXbet, s.r.o. prijíme do svojho tímu minimálne 2 kolegov na pozíciu Systémový administrátor. Práca je vhodná ako pre seniorov, tak aj pre juniorov. Čaká na vás zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť práce z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

03.01.2021

Zákaznický servis pro ubytovací portál Hauzi.cz - plat 800 až 1500 eur/mesiac

Plný úväzok

Príležitosť pre komunikatívnu, česky hovoriacu kolegyňu, kolegu na zaujímavú pracovnú pozíciu pre český ubytovací portál hauzi.cz. Na Slovenskom trhu je táto firmu už pár rokov lídrom v oblasti rekreačného ubytovania. Práca z domu je možná, tešiť sa môžete rovnako na ďalšie benefity.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

03.01.2021

Telefónna asistentka – plat 700 EUR/mesiac

Brigáda na dohodu, živnosť

Príležitosť pre spoľahlivú asistentku, ktorej náplňou práce bude aktívna telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi, zaznamenávanie a plánovanie výsledkov hovorov do CRM systému a navolávanie stretnutí pre obchodníkov. Tešiť sa môžete na veľa zaujímavých benefitov vrátane možnosti home office.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

02.01.2022

Operátor callcentra

Plný úväzok

Hľadá sa operátor na telefonické kontaktovanie klientov pre spoločnosť Google Street View, ktorá zaisťuje fotenie a správu profilu na Google Moja Firma. Záujemca musí mať výbornú znalosť slovenského jazyka, samostatnosť a vlastný PC so stabilným pripojením k internetu. Náplňou vašej práce bude telefonické kontaktovanie zákazníkov, prezentácia ponúkaných služieb a práca v internom CRM systéme. Práca bude prebiehať z pohodlia vášho domova.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

01.01.2022

Telefónny operátor / Google Street View virtual tours

Plný úväzok

Hľadá sa šikovná a spoľahlivá osoba s príjemným vystupovaním, výbornými komunikačnými schopnosťami a ochotou na sebe pracovať. Záujemca musí mať aj perfektnú znalosť slovenského jazyka a vlastné PC so stabilným pripojením k internetu. Práca bude prebiehať formou home office. Náplňou vašej práce bude telefonické kontaktovanie existujúcich a nových klientov, práca s Google maps atď. Výhodou je, ak už máte nejaké skúsenosti s podobnou prácou.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

31.12.2021

Špecialista / konzultant - technická výroba, priemysel, zváracie technológie – plat 5 - 10 EUR/hod.

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu

Firma poskytujúca komplexné marketingové, obchodné a reklamné služby hľadá na internú alebo externú spoluprácu nového kolegu, ktorý sa vyzná v oblasti výrobných technológií a rôznorodých priemyselných riešení. Ide predovšetkým o oblasti konštrukcie, zvárania, defektoskopie alebo legalizácie strojov a technologických celkov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

29.12.2021

Administratívny pracovník s Holandčinou – plat 1500 eur/mesiac

Plný úväzok

Hľadáte si prácu, v ktorej budete vykonávať zmysluplné činnosti a kde sa rozhodne nebudete nudiť? Potom pouvažujte nad touto ponukou. Je však vhodná len pre ľudí, ktorých bavia cudzie jazyky. Konkrétne Angličtina a Holandčina. Náplňou vašej práce bude komunikácia so zákazníkmi po telefóne, e-mailom či osobne.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

29.12.2021

Junior / Medior Developer – plat od 1 400 EUR/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu

Chcete sa vo svojej kariére zamerať na vývoj v jazyku Java? Potom sa staňte novým kolegom rýchlo rastúcej spoločnosti Senacor Technologies AG, ktorá sa zameriava na digitalizáciu a individuálny softvérový vývoj. A čo budete robiť? Budete vyvíjať webové aplikácie pre rôznych zahraničných klientov a technicky sa ďalej zdokonaľovať.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

27.12.2021

Web Developer pre medzinárodný e-shop – plat 2000 až 3500 eur/mesiac

Živnosť

Medzinárodný e-shop s cyklo oblečením sa obzerá po šikovnom developerovi, ktorého hlavnou zodpovednosťou bude vývoj a technická podpora dvoch moderných e-shopov postavených na CMS Buxus s použitím moderných web technológií. Občas však pomôžete aj s hardvérom či softvérom, ktorý používa zvyšok tímu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

27.12.2021

Predajca CBD olejov (aj popri práci) – plat dohodou

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Príležitosť pre každého, kto si hľadá bočný príjem. Ide o predaj vysoko kvalitných CBD olejov (legalna výroba aj zloženie), výborný doplnok stravy a prevencia chorôb prírodným spôsobom. Náplňou vašej práce bude vyhľadávanie a akvizícia nových klientov, poradenstvo ohľadom budovania siete atď. Práca z domu je možná. Nejedná sa o bežný pracovný pomer, zárobok je závislý od predajnej a marketingovej aktivity.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

26.12.2021

Administratívna podpora AJ+NJ, 34-40 000 Kč

Plný úväzok

Hovoríte dobre nemecky a anglicky? Radi komunikujete s ľuďmi? Potom sa pozastavte nad touto ponukou. Česká personálna agentúra Randstad HR Solutions s.r.o. hľadá šikovnú osobu na administratívnu podporu. Možnosť 100% práce z domu v rámci ČR.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

23.12.2021

Specialista zákaznické hotline s NJ/AJ – plat od 1180 eur/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok

Česká spoločnosť HAUSER spol. s r.o. hľadá do svojich radov nového parťáka / parťáčku, ktorý bude komunikovať so zákazníkmi po telefóne a emailom. Nutná znalosť anglického a nemeckého jazyka, keďže zákazníci budú aj zo zahraničia. Home office je možná.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.12.2021

Admin pre online projekt, Maďarsko za 200,00 €

Brigáda na dohodu, živnosť

Online platforma, ktorá prepája novinárov a odborníkov momentálne hľadá nového kolegu/kolegyňu, ktorý sa zaujíma o žurnalistiku, ovláda perfektne gramatiku, je zodpovedný a schopný pracovať na diaľku. Bude súčasťou tímu a bude zodpovedať za projekt v jednej alebo viacerých krajinách, v závislosti od jazykových znalostí. Projekt má dlhodobý charakter.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.12.2021

Zákaznícka podpora pre Poľský trh - plat 200 až 1 200 EUR/mesiac

Skrátený úväzok, živnosť

Nájde sa tu medzi vami nejaký skúsený prekladateľ na prekladanie produktov zo slovenského jazyka do poľského jazyka, riešenie reklamácií, zákaznícku podporu pre poľsky hovoriacich ľudí a emailovú komunikáciu? Znalosť poľského jazyka na vysokej úrovni je nutná, očakáva sa od vás aj zodpovednosť a dodržiavanie stanovených termínov. Práca na skrátený úväzok či živnosť.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Aktuálne ponuky práce na doma

Copywriter na medicínsko-zdravotné texty.

15.01.2022 07:53
Spoločnosť DoktorPRO s.r.o. hľadá do svojho tímu šikovného copywritera, ktorého úlohou bude písať texty pre webové stránky na témy: medicína/zdravotná starostlivosť/krása a zdravie. Máte vysokoškolské vzdelanie? Ovládate slovenský a anglický jazyk na pokročilej úrovni? Chceli by ste pracovať z pohodlia domova? Potom neváhajte a pošlite spoločnosti svoje CV.     Náplň práce: písanie...

Výroba pečiatok a starostlivosť o eshop

08.01.2022 09:45
Nebojíte sa manuálnej práce? Zaujímate sa o online marketing, sociálne siete a nie je vám cudzí ani výraz SEO? Ste mamička na alebo po materskej a potrebujete sa realizovať a chcete kariérne rásť? Ak ste odpovedali áno, potom sa vám naskytá zaujímavá príležitosť na pozíciu správca e-shopu. Čo všetko bude náplňou vašej práce, aké podmienky musíte spĺňať, aby ste sa mohli stať ich novým...

Operátor callcentra - práca z domu

02.01.2022 09:41
Operátor callcentra - práca z domu  1 januára, 2022 Jiří H. Logo práce z domu. Hľadá sa operátor na telefonické kontaktovanie klientov pre spoločnosť Google Street View, ktorá zaisťuje fotenie a správu profilu na Google Moja Firma. Záujemca musí mať výbornú znalosť slovenského jazyka, samostatnosť a vlastný PC so stabilným pripojením k internetu. Náplňou vašej práce bude telefonické...

Telefónny operátor/ Google Street View virtual tours

01.01.2022 09:29
  Telefónny operátor/ Google Street View virtual tours  1 januára, 2022 Jiří H. Logo práce z domu. Hľadá sa šikovná a spoľahlivá osoba s príjemným vystupovaním, výbornými komunikačnými schopnosťami a ochotou na sebe pracovať. Záujemca musí mať aj perfektnú znalosť slovenského jazyka a vlastné PC so stabilným pripojením k internetu. Práca bude prebiehať formou home office....

Scénarista pre Motion Dizajn Štúdio

28.12.2021 09:38
Spoločnosť Mynd, ktorá produkuje 2D/3D animované reklamy a explainer videá pre zákazníkov z celého sveta hľadá do svojho tímu novú posilu na pozíciu Scénarista. Firma zamestnáva ľudí z viacerých krajín, ide teda o medzinárodný tím, preto je znalosť anglického jazyka nutná. Ide o 100% prácu z domu.     Náplň práce: písanie kreatívnych scenárov pre animované videá...

Administratívny referent - práca z domu

18.12.2021 08:04
Hľadá sa šikovná osoba s minimálne stredoškolským vzdelaním (odbor strojárstvo, automobilový priemysel) na podporu projektového konzultanta pri spracovaní projektov, aktívnu spoluprácu s dodávateľmi a riadenie materiálovej skupiny s ohľadom na pozitívny cenový vývoj. Práca z domu je možná, okrem toho sa môžete tešiť na flexibilnú pracovnú dobu a zaujímavé platové...

Tvorba obsahu na Facebook

11.12.2021 08:55
Reklamná a marketingová firma Zower.s.r.o., ktorá sa zaoberá tvorbou bannerov a grafiky pre magazíny a iné printy, hľadá do svojho kolektívu výpomoc. Náplňou vašej práce bude tvorba obsahu na sociálne siete, predovšetkým na Facebook – t.j. texty a bannery so zameraním na poľovníctvo, ochrana životného prostredia a prírody. Prácu je možné vykonávať z pohodlia domova, tešiť sa...

Korektor a prekladateľ filmových titulkov

04.12.2021 09:11
České prekladateľské centrum ponúka zaujímavý zárobok šikovnému korektorovi a prekladateľovi. Firma vás zaškolí v profesionálnom titulkovacom software a poskytne vám podporu a pomoc po celú dobu spolupráce. Pre prácu potrebujete iba počítač s dobrým pripojením na internet. Žiadny špeciálny software netreba, všetko potrebné zabezpečí firma. Vhodné pre skúsených...

Krajčírka na šitie legín z umelej kože

27.11.2021 10:56
Patríte medzi manuálne zručné osoby so zmyslom pre detail a dokážete si manažovať svoje úlohy na vysokej úrovni? Je vašou veľkou výhodou vykonávať zadané úlohy presne na čas a v požadovanej kvalite? Ak odpovedáte áno a popri tom vlastníte technické vybavenie na šitie legín z umelej kože, potom neváhajte reagovať na túto ponuku. Firma Herman design s. r. o., ktorá ponúka...

Grafik pre obchodnú spoločnosť

21.11.2021 08:58
Grafici zbystrite pozornosť! Obchodná spoločnosť Orin Slovakia s.r.o príjme do svojho tímu šikovného špecialistu na grafické práce ako tvorba letákov, etiket, grafiky obalov. Ak ovládate grafické programy (Adobe Photoshop, InDesign a Illustrator) na pokročilej úrovni, potom môže byť táto ponuka určená práve vám.     Náplň práce: tvorba letákov, etiket, grafiky...

Zákaznícka podpora z domu na čiastočný úväzok

14.11.2021 09:07
Hľadáte si brigádu popri štúdiu, prácu popri rodičovskej dovolenke, alebo si chcete privyrobiť pri vašej bežnej práci a využiť svoje jazykové znalosti? Potom má personálna agentúra Adecco Slovakia s.r.o. ponuku, ktorá sa neodmieta. Agentúra hľadá pre svojho klienta, firmu ponúkajúcu služby v oblastiach predaja, marketingu a zákazníckeho servisu, komunikatívneho človeka, ktorý vypomôže na...

Tvorba Facebook obsahu

06.11.2021 08:14
Zaujímate sa témy ako je poľovníctvo či ochrana životného prostredia a prírody? Ak odpovedáte áno, tak vám reklamná agentúra ponúka spoluprácu. Firma sa zaoberá tvorbou banerov a grafiky pre magazíny svojich klientov, približne to bude aj vašou prácou. Prácu je možné vykonávať z domu, agentúra požaduje od vhodného uchádzača tvorivosť a kreativitu.     Náplň...

Zákaznícka podpora s českým jazykom

31.10.2021 10:31
Je znalosť českého jazyka vašou silnou stránkou (ideálne na úrovni natívneho hovorcu)? Dokážete hravo komunikovať s potenciálnymi klientmi? Orientujete sa vo webových technológiách a ovládate MS Office programy? Ak odpovedáte áno, potom je táto ponuka šitá na mieru práve pre vás. Čo všetko budete mať na starosti a aké výhody na vás čakajú?     Náplň práce: ochotné a...

Administratívny pracovník a telefonista

25.10.2021 07:22
Hľadá sa šikovná ZŤP (zdravotne ťažko postihnutá) osoba na telefonickú komunikáciu a administratívu. Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom náhradných dielov a spotrebného materiálu pre upratujúce firmy a domácnosti hľadá výpomoc na komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi, vyhľadávanie nových kontaktov a podobne. Zarobiť si môžete až 900 eur/mesiac v prípade...

Asistentka pre realitnú kanceláriu

17.10.2021 10:03
Menšia realitná kancelária hľadá momentálne realitnú asistentku, ktorá by zastupovala aj maklérov. Ak vás zaujímajú nehnuteľnosti, práca so sociálnymi sieťami, ste komunikatívny človek, hľadajú práve vás! Asistentské práce sú do 20hod. týždenne, platené hodinovou sadzbou a vykonávajú sa z domu. Maklérske práce sú platené % z provízie. Ide o prácu na živnosť. Obhliadky by sa realizovali...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: