Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

osobná franšíza

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

Upozornenie! – Neposielajte nikomu žiadne peniaze, a to ani osobe, ktorá sa môže tváriť ako váš budúci zamestnávateľ. Taktiež nikdy neposielajte cez internet ani skeny vašich dokladov (prípadne elektronický podpis, údaje bank. účtu či kreditnej karty). Platí to aj vtedy, ak pracovná ponuka vyzerá seriózne! Pred podpisom zmluvy odporúčam osobné stretnutie, prípadne pohovor cez nejaký online komunikačný software.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok a piatok - posledná kontrola 21.09.2023 09:15

 

 

24.09.2023

Redaktor/ka pre najväčší spravodajský portál v Žilinskom kraji

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda: od 1 300 EUR/mesiac.

Najväčší spravodajský portál v Žilinskom kraji, ktorý informuje o aktuálnom dianí rozširuje svoj spravodajský tím a hľadá nových kolegov. Radi privítajú ľudí, ktorí sa neboja výziev a majú „čuch“ na nové témy. Čo by ideálnemu kandidátovi rozhodne malo chýbať? Všeobecný prehľad o dianí v Trenčianskom alebo Žilinskom kraji, skúsenosti s písaním článkov či tvorením videí, komunikatívnosť a podobne.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

24.09.2023

Špecialista podpory s poľštinou a slovenčinou

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok na zmluvu.

Mzda1 200 - 1 320 EUR/mesiac.

Myslíte si, že ste zákaznícky orientovaný, radi zmysluplne pomáhate a hľadáte riešenia, určite vám nie je cudzie telefonovanie a viete komunikovať písomne? Potom ste ideálnym kandidátom na to, aby ste sa stali novým kolegom spoločnosti MallGroup. Budete pracovať na 100 % z domu, takže uvítajú uchádzačov z celého Slovenska. Od firmy dostanete vybavenie na homeoffice a potom je to už len na vás.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

22.09.2023

Operátor kontaktného centra

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok, skrátený úväzok, živnosť.

Mzda: od 1 000 EUR/mesiac.

Vo firme, ktorá má v prevádzke portál Peakforce.io budujú nové moderné kontaktné centrum a hľadajú šikovných ľudí. Dokážete si zorganizovať čas, naplánovať aktivity a dodržiavať ich? Skúsenosť z práce v callcentre, na supportnej linke alebo z telefónneho predaja je veľkou výhodou.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.09.2023

Lektor/ka nemeckého jazyka

Určené preštudentov VŠ.

Úväzok a forma spolupráce: na dohodu, živnosť.

Mzda: od 100 až 1 000 EUR/mesiac.

Ak hľadáte prácu, ktorá sa zároveň stane vašim koníčkom, milujete angličtinu/ nemčinu, prácu s ľuďmi, tak ste na správnej adrese. Vzdelávacie centrum BiLingvi aktuálne potrebuje novú posilu na pozíciu Lektor/ka nemeckého jazyka. Táto pozícia je vhodná pre vysokoškolákov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.09.2023

Python programátor

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť.

Mzda: od 1 800 EUR/mesiac.

Vo firme SoftOne, s. r. o., ktorá poskytuje kompletné riešenia v oblasti informačných technológií, hľadajú Python programátora. Požiadavky na vhodného kandidáta sú: dobrá znalosť Python3, Flask, Requests, Multiprocessing, MacOS, Linux a znalosť práce s linuxovou konzolou.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

18.09.2023

Administrátor internetového obchodu z domu

Určené preštudentov VŠ.

Úväzok a forma spolupráce: skrátený úväzok, na dohodu. 

Mzda800 EUR/mesiac.

Ste študent vysokej školy, ktorý ma nejaký voľný čas a rád by ho speňažil? Hľadáte novú stoličku, na ktorej nebudete musieť sedieť v kancelárii firmy? Je príjemné vystupovanie a znalosť AJ a NJ vašou silnou stránkou? Tak to by sa vám mohlo páčiť v SOLAR MB s. r. o., firme, ktorá sa zaoberá predajom fotovoltických komponentov. Aktuálne hľadajú niekoho na správu webovej stránky. Všetky procesy sa budú riešiť online, netreba cestovať, dochádzať do práce.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

17.09.2023

C#/React fullstack medior developer

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, živnosť.

Mzda3 000 EUR/mesiac.

Máte radi programovanie a samostatnosť či proaktívnosť je vašou silnou stránkou? Priťahujú vás nové výzvy? Ovládate C#, .NET Core, React.js a máte aspoň 3 ročnú prax s uvedenými technológiami? Ak odpovedáte áno potom vás hľadajú vo firme Starbug s.r.o. 

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

16.09.2023

HW konštruktér

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť.

Mzda: 1 500 - 3 600 EUR/mesiac.

Máte skúsenosti s prácou z oblasti elektroniky a mikroprocesorovej technicky? Nechýba vám analytické a technické myslenie, nadšenie z práce a chuť meniť veci k lepšiemu? Potom sa staňte novým HW konštruktér, ktorého hľadajú vo firme ELCOM s.r.o. Skúsenosti s Altium designer sú vítané. Na aké benefity sa môžete tešiť?

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.09.2023

Statik/konštruktér

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, živnosť.

Mzda2 000 - 2 500 EUR/mesiac.

Personálna agentúra Synerta Personnel hľadá pre svojho klienta človeka, ktorý má za sebou vysokoškolské štúdium pozemných stavieb alebo statiky, prípadne strednú stavebnú školu. Hľadajú kandidátov zo všetkých krajov Slovenska.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

07.09.2023

Elektro projektant

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok.

Mzdaod 2 000 EUR/mesiac.

Personálno-poradenská agentura hľadá pre svojho klienta nového kolegu na pozíciu Elektro projektant pre ochranu a zabezpečenie objektov. Na túto pozíciu hľadajú skúseného projektanta, ktorý pracuje samostatne, dôsledne a spoľahlivo. Vašou hlavnou úlohou bude spracovávanie komplexnej projektovej dokumentácie elektrických zariadení. 

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

06.09.2023

Lektor/lektorka

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda9 EUR/hod.

Firma Zelená planéta jazyková škola s.r.o. vypisuje výberové konanie na pozíciu Lektor/lektorka. Minimálnou kvalifikačnou požiadavkou je štátna skúška z anglického jazyka a prax v odbore nie je podmienkou. Preferujú niekoho na dlhodobú spoluprácu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

04.09.2023

Prekladateľ z/do nemčiny

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: na dohodu, živnosť.

Mzda: 1 000 EUR/mesiac.

Preklady z/do slovenského jazyka právnických nemeckých textov a kontrola konzistentnosti použitej terminológie a úplnosti preloženého textu. To je stručný popis náplne práce, ktorá čaká na nového prekladateľa. Tešiť sa môžete na prácu z domu, dlhodobú spoluprácu, flexibilný pracovný čas a solídne platové ohodnotenie.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

04.09.2023

Operátor obchodného call centra

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť.

Mzda850 - 2 500 EUR/mesiac.

Vo firme Respect direct s. r. o. hľadajú do svojho call centra šikovného, komunikatívneho a ambiciózneho operátora. Očakávajú aktívny prístup k práci, príjemné vystupovanie a perfektnú slovenčinu. Čaká na vás fixný plat + provízny systém odmeňovania.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

01.09.2023

Redaktor/ka

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť.

Mzda1 000 EUR/mesiac.

Zaujíma vás biznis, ekológia, politika, ekonomika, šport, kultúra a všetko, čo sa práve na Slovensku deje? Ovládate slovenský jazyk na perfektnej úrovni, máte skúsenosti s písaním článkov a používaním Word Press a SEO? Staňte sa novým členom televíznej a distribučnej firmy IFC MEDIA, s.r.o., ktorá buduje tím externých redaktorov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: