Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

Kniha

Viac informácií o ponuke tu.


Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

Upozornenie! – Neposielajte nikomu žiadne peniaze, a to ani osobe, ktorá sa môže tváriť ako váš budúci zamestnávateľ. Taktiež nikdy neposielajte cez internet ani skeny vašich dokladov (prípadne elektronický podpis, údaje bank. účtu či kreditnej karty). Platí to aj vtedy, ak pracovná ponuka vyzerá seriózne! Pred podpisom zmluvy odporúčam osobné stretnutie, prípadne pohovor cez nejaký online komunikačný software.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok. 

 

 

21.10.2021

Písanie textov k produktom e-shopu – plat 4 až 8 eur/hod.

Brigáda na dohodu, živnosť

Pre internetový obchod WARAGOD, ktorý sa zameriava na outdoorové aktivity, hobby, šport a army zháňa do svojho tímu nového kolegu na vytváranie popisov pre produkty v e-shope. Vyžadujú znalosť slovenského jazyka a schopnosť vedieť písať kvalitné texty (gramaticky, štylisticky). Všetko ostatné zaučia.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

20.10.2021

Unity game developer – plat až 3500 eur/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Spoločnosť, ktorá sa zameriava na vývoj a distribúciu free-to-play hier pre platformy android a iOS ponúka voľnú stoličku šikovnému programátorovi, konkrétne ide o pozíciu Unity programátor. Skúsenosti s tvorbou hier sú veľkou výhodou, nutná je však znalosť Unity engine a programovacieho jazyka C#.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

20.10.2021

Manažér v segmente elektrických kolobežiek – plat 900 až 1500 eur/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Príprava, rozvoj a organizácia podujatí, najmä organizácia pretekov elektrických kolobežiek Voltrace a školy bezpečnej jazdy na elektrických kolobežkách Voltschool. To čaká na nového kolegu firmy Voltride s.r.o. Prácu je možné vykonávať primárne z domu, ale v prípade eventov môže vyžadovať cestovanie, najmä prvý rok organizácie.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

18.10.2021

Web dizajnér – plat 500 až 1500 eur/mesiac

Živnosť

Testovanie technickej funkčnosti webu, grafický návrh stránok, konvertovanie textov, grafiky, audio a video dát do príslušných digitálnych formátov a komunikácia s klientom. To všetko čaká na nového dizajnéra, ktorého aktuálne zháňa spoločnosť Smart&Creative s.r.o.. Ak už máte nejaké skúsenosti s vývojom webových stránok, neváhajte uchádzať sa o túto pozíciu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

18.10.2021

Skúsený recruiter – plat 1000 až 1200 eur/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu

Atraktívna príležitosť pre skúseného recruitera/ náborára, ktorý má aspoň 2 ročné skúsenosti s výberom zamestnancov, vie komunikovať s ľuďmi a bol by ochotný dochádzať do kancelárie v Holíči aspoň 1x za týždeň. Práca je vhodná aj pre kandidátov počas MD/RD. A čo na vás vlastne čaká? Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov na vybraných kariérnych portáloch (LinkedIn, Profesia...) a sociálnych sieťach, tvorba databázy a podpora pri organizovaní výberového konania.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

17.10.2021

Zákaznícka podpora s českým jazykom – plat od 1000 eur /mesiac + bonusy

Plný úväzok

Zaujímavá príležitosť pre česky hovoriacich ľudí. Náplňou vašej práce bude zákaznícka podpora, t.j. poskytovanie produktových a technických informácií zákazníkom spoločnosti, riešenie reklamácií a ďalšia administratíva. Pre výkon práce je potrebná predovšetkým perfektná znalosť českého jazyka, obchodný duch a komunikatívnosť.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

17.10.2021

Asistentka pre realitnú kanceláriu - plat 500 až 1500 eur/mesiac

Živnosť

Menšia realitná kancelária hľadá momentálne realitnú asistentku, ktorá by zastupovala aj maklérov. Ak vás zaujímajú nehnuteľnosti, práca so sociálnymi sieťami, ste komunikatívny človek, hľadajú práve vás! Asistentské práce sú do 20hod. týždenne, platené hodinovou sadzbou a vykonávajú sa z domu. Maklérske práce sú platené % z provízie. Ide o prácu na živnosť. Obhliadky by sa realizovali v Bratislave (cca 1x do týždňa), preto hľadajú niekoho, kto býva v Bratislave.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

16.10.2021

IT podpora s anglickým jazykom – plat od 1 400 eur/mesiac

Plný úväzok

Hľadá sa IT špecialista pre globálnu spoločnosť v e-commerce a spracovania dát. Pokiaľ máte skúsenosti na obdobnej pozícii v helpdesku alebo IT/ technickej podpore, ste zdatný v angličtine a láka vás dynamické prostredie rýchlo sa rozvíjajúcej firmy, táto príležitosť je pre vás to pravé. Práca z domu je samozrejmosť, tešiť sa môžete aj na zaujímavý odmeňovací program a ďalšie benefity.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

14.10.2021

Recruiter na prácu z domu - 5 EUR/hod. + variabilná zložka

Plný úväzok, skrátený úväzok

Personálna agentúra zameraná na sprostredkovanie zamestnania v zahraničí príjme do svojho kolektívu nového parťáka/recruitera, ktorý bude mať na starosti vyhľadávanie vhodných kandidátov využívaním interných databáz a sociálnych sietí, telefonické rozhovory so záujemcami o prácu s cieľom overenia ich pracovných skúseností a koordináciu výberových procesov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

14.10.2021

Medior Frontend Developer – plat 2300 eur + ďalšie bonusy

Plný úväzokbrigáda na dohodu, živnosť

Spoločnosť SmartBase s. r. o. hľadá do svojej Smart rodiny skúseného frontend developera, ktorého úlohou bude pracovať na weboch a webových aplikáciách použitím CSS, SASS, JavaScriptu, HTML. Možnosť remote spolupráce (práca z domu) alebo v nových kanceláriach firmy v Bratislave.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.10.2021

SEO špecialista – plat od 1 500 EUR/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Hyperia Group - skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty hľadá šikovného a skúseného SEO špecialistu, ktorý ovláda programy ako Search engine optimization, Google Analytics, Google Sheets a HTML. Možná je aj úplná práca z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

11.10.2021

Telemarketingový pracovník pre ubytovacie portály

Plný úväzok, živnosť

Hľadá sa telemarketingový pracovník pre spoločnosť Tripgut, s.r.o., ktorá má v prevádzke dva ubytovacie portály na Slovensku a v Česku. Na vzdelaní nezáleží. Práca je vhodná aj pre mamičky na MD, absolventov či študentov VŠ. Zarobiť si môžete od 1000 do 1 500 EUR/mesiac + odmeny a benefity.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

11.10.2021

Správca webovej stránky – odmena dohodou

Brigáda na dohodu, živnosť

Hľadá sa správca webovej stránky. Ide o zastaralý web, ktorý je potrebné oživiť, aktualizovať obsah, Wordpress redakčný systém, odstrániť chyby a podobne. Texty dodajú. Nejde o vytváranie novej webovej stránky, len o aktualizáciu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

10.10.2021

IT Analytik – plat od 1 800 EUR/mesiac + bonusy

Plný úväzok, živnosť

Spoločnosť ARTIN, ktorá už viac ako 20 rokov poskytuje profesionálne služby v oblastiach softvérového vývoja a integrácie a konzultácii v IT oblasti hľadá pre svojho klienta, medzinárodnú poisťovňu, IT analytika. Čo všetko budete potrebovať pre výkon tejto práce a na aké benefity sa môžete tešiť?

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

09.10.2021

Právny asistent v realitnej kancelárii – plat 7 eur/ hod.

Skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Kontrola a kompletizácia podkladov, elektronické podávanie návrhov na vklad a vypracovávanie zmlúv a iných dokladov potrebných na prevod nehnuteľností podľa podkladov. To je stručný výpis pracovných činností, ktoré na vás čakajú, ak sa stanete novým členom spoločnosti RIEŠIME BÝVANIE s.r.o.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

07.10.2021

Administratívny pracovník personálnej agentúry - plat 800 eur/mesiac

Skrátený úväzok

Inzercia pracovných ponúk, aktívne vyhľadávanie nových pracovníkov, komunikácia s kandidátmi o prácu a pozývanie ich na pohovor. To všetko na vás čaká, ak sa stanete novým pracovníkom personálnej agentúry Personella, s.r.o.. Firma práve hľadá flexibilného kolegu, ktorý zastreší stratégiu náboru predovšetkým v trenčianskom a žilinskom kraji. Pozícia je ideálna pre kandidáta, ktorý má praktickú skúsenosť s prácou v agentúre dočasného zamestnávania a dokáže samostatne pracovať.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

06.10.2021

Podpora študentského servisu s angličtinou - plat od 1 350 EUR/mesiac

Plný úväzok, brigáda na dohodu, stáž

Komunikácia so študentmi/uchádzačmi kurzov prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo chatu, sledovanie kariérneho rastu absolventov kurzov spoločnosti a rôzna administratíva. To je stručný výpis činnosti, ktoré na vás čakajú, ak sa stanete novým parťákom firmy Green Fox Academy CZ s.r.o. Tá hľadá do svojho kolektívu niekoho so znalosťou anglického jazyka na podporu študentského servisu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

04.10.2021

Referent s nemeckým jazykom – plat 5 eur/hod.

Skrátený úväzok, brigáda na dohodu

Motivačný odmeňovací systém, voľnú pracovnú dobu, možnosť home office, kariérny rast a ďalšie zaujímavé benefity. To všetko ponúka svojmu novému kolegovi/kolegyni firma BAUMONT SERVICES s.r.o.. Tá hľadá šikovného referenta so znalosťou nemeckého jazyka.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

02.10.2021

Web Developer – plat od 1700 eur/mesiac v hrubom

Plný úväzok

Personálna spoločnosť Lugera & Maklér spol.s r.o. hľadá pre svojho klienta, medzinárodnú spoločnosť, šikovného web developera, ktorý sa bude aktívne podieľať na softvérových riešeniach - práca v úzkej spolupráci s developerským tímom aj manažmentom spoločnosti. Ide o 100% prácu na diaľku.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

27.09.2021

Copywriter pre oblasť elektroinštalačných Smart riešení – plat 50 EUR/hod.

Brigáda na dohodu, živnosť

Content marketingová agentúra poskytujúca profesionálne služby funkčného obsahového marketingu (písanie článkov, statusov na FB) aktuálne rozširuje svoj tím a ponúka voľnú stoličku skúsenému copywriterovi/textárovi. Prax v písaní odborných článkov aspoň 1 rok, požaduje sa aj znalosť problematiky v oblasti elektroinštalácií a smart riešení.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

26.09.2021

Zákaznícka podpora s nemčinou – plat 900 eur/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok

Personálna agentúra Talentinno s.r.o. otvára nový projekt na zákazníckej podpore a hľadá komunikatívnych kolegov, ktorí chcú odštartovať svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti. Ak ovládate nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni a máte trvalý pobyt na území SR, potom sa skúste uchádzať o túto ponuku. Možnosť 100% práce z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

20.09.2021

Samostatný programátor - od 2000 eur/mesiac

Plný úväzok

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o, ktorá poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel, obsadzuje voľné pracovné miesto na pozíciu Programátor. Analytické myslenie, samostatnosť, schopnosť dorozumieť sa anglicky a znalosť C#, .Net, MS SQL, ASP. To všetko budete potrebovať, ak sa chcete stať ich novým zamestnancom.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Aktuálne ponuky práce na doma

Asistentka pre realitnú kanceláriu

17.10.2021 10:03
Menšia realitná kancelária hľadá momentálne realitnú asistentku, ktorá by zastupovala aj maklérov. Ak vás zaujímajú nehnuteľnosti, práca so sociálnymi sieťami, ste komunikatívny človek, hľadajú práve vás! Asistentské práce sú do 20hod. týždenne, platené hodinovou sadzbou a vykonávajú sa z domu. Maklérske práce sú platené % z provízie. Ide o prácu na živnosť. Obhliadky by sa realizovali...

Telemarketingový pracovník pre ubytovacie portály

11.10.2021 09:45
Hľadá sa telemarketingový pracovník pre spoločnosť Tripgut, s.r.o., ktorá má v prevádzke dva ubytovacie portály na Slovensku a v Česku. Na vzdelaní nezáleží. Práca je vhodná aj pre mamičky na MD, absolventov či študentov VŠ. Zarobiť si môžete od 1000 do 1 500 EUR/mesiac + odmeny a benefity.     Náplň práce: príjemne a profesionálne komunikovať s ubytovateľmi...

Administratívny pracovník personálnej agentúry

07.10.2021 07:38
Inzercia pracovných ponúk, aktívne vyhľadávanie nových pracovníkov, komunikácia s kandidátmi o prácu a pozývanie ich na pohovor. To všetko na vás čaká, ak sa stanete novým pracovníkom personálnej agentúry Personella, s.r.o.. Firma práve hľadá flexibilného kolegu, ktorý zastreší stratégiu náboru predovšetkým v trenčianskom a žilinskom kraji. Pozícia je ideálna pre kandidáta, ktorý...

Korektor textov pre deti pre KUBO projekt

03.10.2021 07:06
Máte radi príbehy a detskú literatúru? Ovládate slovenskú gramatiku a štylistiku na perfektnej úrovni? Ak odpovedáte áno, potom sa vám možno bude pozdávať ponuka od agentúry KUBO MEDIA, s.r.o., ktorá hľadá svojho redakčného tímu korektora/juniora na jednoduché korektúry najmä skenovaných textov. O prácu sa môžete uchádzať aj keď ste študentka/študent.     Náplň...

Krajčírka pre značku dámskeho oblečenia

30.09.2021 07:40
Zaujímavá príležitosť pre zručné a spoľahlivé krajčírky / krajčírov, ktoré majú doma vlastné vybavenie na prácu. Vzdelanie nie je dôležité, firma požaduje nejaké skúsenosti a prax v strihaní a šití dámskeho oblečenia, konkrétne, v šití košieľ, košeľových límcov, lég. Spolupráca bude prebiehať formou živnosti /s.r.o., potrebné je mať vlastnú dielnu. Odmena závisí od výkonu, bude...

Zákaznícka podpora s nemčinou

26.09.2021 07:25
Personálna agentúra Talentinno s.r.o. otvára nový projekt na zákazníckej podpore a hľadá komunikatívnych kolegov, ktorí chcú odštartovať svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti. Ak ovládate nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni a máte trvalý pobyt na území SR, potom sa skúste uchádzať o túto ponuku. Možnosť 100% práce z domu.     Náplň práce: každodenná komunikácia...

Junior SEO Linkbuilder

22.09.2021 14:54
Hľadáte si prácu, ktorú by bolo možné vykonávať z domu a kde nie sú na ideálneho kandidáta kladené prísne požiadavky? Ak áno, táto ponuka sa vám určite bude páčiť. Spoločnosť People2People, s. r. o. aktuálne hľadá do svojho marketingového tímu junior marketéra, ktorého zaujíma SEO a hlavne linkbuilding. Vzdelanie nie je potrebné, podstatné sú dobré komunikačné schopnosti a nejaké...

Zákaznícky servis s anglickým jazykom

18.09.2021 09:08
Zaujímavá pracovná príležitosť pre spoľahlivých ľudí s pozitívnou energiou, ktorí radi pomáhajú druhým. Náplňou práce bude riešenie problémov so zákazníkmi, vybavovanie sťažnosti, reklamácií a podobne. Vzdelanie nie je potrebné, nutná je plynulá znalosť anglického jazyka a ochota pracovať v 3 zmenách. Na oplátku sa môžete tešiť na príjemné platové ohodnotenie a prácu...

Nadšenec pre marketing a sociálne siete

15.09.2021 07:50
Cítite sa na sociálnych sieťach ako ryba vo vode? Máte už aspoň základné znalosti o tom, ako na nich funguje reklama? Ak ste k tomu technický typ človeka s malou dávkou kreativity, potom zbystrite pozornosť, pretože jedného takého človeka práve zháňajú vo firme Biet SK s. r. o. Spoločnosť je slovenským distribútorom a výrobcom zariadení pre spracovanie vzduchu, vody, wellness zariadení...

Nadšenec pre sociálne siete

06.09.2021 09:17
Hľadá sa nadšenec sociálnych sieti pre mladú firmu Jablčnô s.r.o., ktorá vyrába a predáva prírodné nealkoholické nápoje a sajder. Viete zaujímavo písať a urobiť aj nejakú autentickú fotku či video? Zaujímate sa o sociálne siete? Ste kreatívna osoba, ktorá má neustále chuť učiť sa niečo nové? Potom sa im ozvite, pravdepodobne hľadajú práve vás.     Náplň práce: písanie článkov na...

Redaktorka pre magazín Eva – plat od 1200 eur/mesiac

31.08.2021 10:58
Známy lifestylový magazín Eva hľadá tvorivú a kreatívnu osôbku na tvorbu obsahu. Máte už nejaké skúsenosti s prácou v redakčnom systéme a s písaním článkov? Sociálne siete sú vašou záľubou? Ak chcete byť súčasťou magazínu, ktorý už roky inšpiruje svoje čitateľky rôznymi originálnymi témami, potom neváhajte reagovať na túto ponuku.     Náplň...

Prepisovateľ a prekladateľ webu z Sk do HU jazyka

30.08.2021 09:21
Zaujímavá brigáda pre maďarsky hovoriacu osobu. Firma ATRIA SK s.r.o. hľadá do svojho kolektívu spoľahlivého človeka na prekladanie a prepisovanie celého webu zo slovenského do maďarského jazyka. Uchádzač by mal vedieť v prvom rade písať a správne formulovať v maďarskom jazyku. V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť rozšíriť náplň práce aj na správu e-shopu (nahadzovanie nových produktov...

Grafik na navrhovanie obalov výrobkov

24.08.2021 09:28
Obchodno-výrobná firma TATRAPET chovateľské potreby, ktorá pomáha svojim zákazníkom starať sa o svojich domácich miláčikov, príjme do svojho kolektívu nového zamestnanca / grafika. Ste akčný a kreatívny človek, ktorý má rád grafický dizajn s dotiahnutím vecí do konca? Hľadáte si prácu, ktorú by ste mohli vykonávať pohodlne zo svojho domova? Potom sa skúste uchádzať práve o túto...

Externý redaktor/redaktorka pre časopis a web o bývaní

18.08.2021 10:08
Hľadá sa samostatný a komunikatívny redaktor/redaktorka na externú spoluprácu. Vašou úlohou bude, okrem iného, písanie článkov, vyhľadávanie vhodných podkladov pre články a realizácia rozhovorov pre časopis a web Rodinný dom. Firma ponúka veľa zaujímavých benefitov, vrátane práce z domu a flexibilnej pracovnej doby. Mesačne si môžete prilepšiť až o 1 000 €, prípadne sa môžete...

Kreatívec sociálnych sietí, aj popri škole či inej práci

15.08.2021 13:41
Práca pre kreatívcov. Spoločnosť PINK ONION, s.r.o. vyrábajúca štýlový merch na potravinové intolerancie ponúka voľnú stoličku kreatívnej osobe, ktorá ma plno nápadov a vie robiť pekné fotky. Možnosť práce z domu i popri škole či inom zamestnaní. Na starosti budete mať správu sociálnych sietí FB a IG, vytváranie stories a podobne.     Náplň práce: správa...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: