Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

Navštíviť web Marketagent Panel

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

Upozornenie! – Neposielajte nikomu žiadne peniaze, a to ani osobe, ktorá sa môže tváriť ako váš budúci zamestnávateľ. Taktiež nikdy neposielajte cez internet ani skeny vašich dokladov (prípadne elektronický podpis, údaje bank. účtu či kreditnej karty). Platí to aj vtedy, ak pracovná ponuka vyzerá seriózne! Pred podpisom zmluvy odporúčam osobné stretnutie, prípadne pohovor cez nejaký online komunikačný software.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok. 

 

 

16.04.2021

Spravovanie Instagram a Facebook profilu

Brigáda na dohodu, živnosť

Táto ponuka je vhodná predovšetkým pre maminky na MD, pretože sa nejedná o full-time prácu. Na starosti budete mať spravovanie FB a IG účtov zameraných na promo spoločnosti, ktorá vyrába doplnky výživy. Práca by zahrňovala tvorbu grafiky (fotky a videá produktov) a stories a ich následné zverejnenie na sociálnych sieťach.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

16.04.2021

Redaktorka pre online magazín - 5 eur/hod.

Brigáda na dohodu, živnosť

Hľadá sa šikovná redaktorka pre online portál zameraný na seriály, filmy, techniku a zaujímavosti zo sveta. Ak vás baví písanie článkov a zaujímate sa o spomínané témy, potom by ste rozhodne mali reagovať na túto ponuku. Firma od vás očakáva hlavne výbornú znalosť slovenského jazyka a ochotu dodržiavať termíny.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

15.04.2021

Skúsený grafický dizajnér pre cyklistický e-shop - plat 1200 eur/mesiac

Plný úväzok,  živnosť

Medzinárodne pôsobiaca firma so zameraním na predaj B2C a B2B v segmente cyklistiky ponúka prácu šikovnému a kreatívnemu grafikovi, ktorý má prehľad o trendoch v cyklistike a celkovo sa zaujíma o túto tému. Firma požaduje od vhodného uchádzača aspoň 3 roky praxe a záujem online marketing. Na oplátku sa môžete tešiť na veľa zaujímavých benefitov vrátane možnosti testovania noviniek v cyklistike.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.04.2021

Šéfredaktor/redaktor/editor v oblasti architektúry – plat od 1000 eur/mesiac

Živnosť

Najväčšie slovenské vydavateľstvo so zameraním na stavebníctvo, bývanie a architektúru hľadá do svojho redaktorského tímu interných i externých pracovníkov, ktorí sa zaujímajú o stavebníctvo, architektúru a develepment. Ak máte vynikajúcu orientáciu v odbore, ste komunikatívna a samostatná osoba s výborným písomným prejavom, potom neváhajte reagovať na ponuku.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.04.2021

Senior náborár – plat 1 000 až 2 000 EUR/mesiac

Plný úväzok

Vašou každodennou prácou bude hľadať špecialistov z oblasti IT. Budete sa starať o celú agendu spojenú s vyhľadávaním a náborom kandidátov pre klientov agentúry. To znamená aktívne pracovať s pracovnými portálmi a internou databázou firmy, oslovovať vhodných potenciálnych uchádzačov (asi 90% našich kandidátov sú pasívni kandidáti), viesť s nimi pohovory a nakoniec dohliadať na následný proces tvojich kandidátov u klienta. Tešiť sa môžete na zaujímavé bonusy vrátane práce z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

11.04.2021

Skúsená účtovníčka – plat 1 900 EUR/mesiac + odmeny

Plný úväzok

Ponúka sa zaujímavá práca pre skúsenú a samostatnú účtovníčku. Náplňou práce bude vedenie podvojného účtovníctva, mzdové účtovníctvo, spracovanie reportov a ďalšie administratívne práce. Práca z domu je možná, potrebné bude dochádzať aj do kancelárie v Bratislave. Veľkou výhodou je znalosť poľského jazyka.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

11.04.2021

Programátor na dlhodobú spoluprácu – plat 120 až 200 EUR/den

Plný úväzok,  živnosť, stáž

Hovoria vám niečo pojmy ako JavaScript/TypeScript, React, Vue, Angular, Python alebo PHP? Máte prax v oblasti profesionálneho vývoja SW aspoň 2 roky? Ak hovoríte áno, potom ste ideálny kandidát pre túto prácu. Friam ponúka remote spoluprácu, lukratívne finančné ohodnotenie a veľa ďalších zaujímavých benefitov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

10.04.2021

Online editor – plat od 1 100 EUR/mesiac

Plný úväzok

Najväčšia mediálna spoločnosť na Slovensku, News and Media Holding a.s., hľadá do svojho tímu skúsenú posilu na pozíciu Online editor. Na starosti budete mať, okrem iného, výber a úpravu agentúrnych článkov pre online stránku týždenníka PLUS 7 DNÍ, vyhľadávať kontakty potrebné na prípravu materiálov a starať sa o obsah web stránky a sociálnych sietí.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

08.04.2021

Zákaznícka podpora s AJ - plat od 1000 eur/mesiac

Plný úväzok

Personálna agentúra Adecco Slovakia s.r.o. zháňa pre svojho klienta, americkú telekomunikačnú spoločnosť, nového zamestnanca na zákaznícku podporu. Náplňou vašej práce bude poskytovanie informácií zákazníkom a komunikácia v anglickom jazyku. Vzdelanie nie je potrebné, dôležitá je plynulá angličtina a ochota pracovať v popoludňajších zmenách. Momentálne full homeoffice, po pandemii čiastočná práca aj na centrále (Košice).

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

07.04.2021

Grafický dizajnér – plat 1 200 až 2 350 EUR/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Zázemie menšej rodinnej firmy, priestor pre sebarealizáciu, možnosť práce z domu a ďalšie benefity – služobný telefón, notebook. To všetko ponúka firma decoLED SK s.r.o. svojmu novému kolegovi / grafickému dizajnérovi. Hlavnou náplňou práce je kreatívna a samostatná grafická tvorba vianočnej výzdoby miest, obcí, obchodných centier a iných komerčných objektov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

05.04.2021

Telefonický operátor call-centra – plat od 900 eur/mesiac

Plný úväzok

Hľadá sa samostatná osoba s výbornými komunikačnými zručnosťami a kultivovaným prejavom. Náplň práce - prijímanie telefonických objednávok a ich registrácia v internom systéme spoločnosti, telefonická komunikácia s existujúcimi zákazníkmi spoločnosti a s partnermi. Po zaškolení možnosť práce z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

04.04.2021

Špecialista IT bezpečnosti – plat 1 400 až 2 200 EUR/mesiac

Plný úväzok

Agentúra, ktorá ponúka komplexné a špecializované personálne služby, hľadá pre svojho IT klienta špecialistu IT bezpečnosti. Náplňou vašej práce bude administrácia bezpečnosti systému, analýza a vylepšovanie jeho fungovania a pod. Firma vyžaduje chuť učiť sa nové veci, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, skúsenosť z oblasti IT bezpečnosti a schopnosť pracovať v tíme.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

03.04.2021

Administratívny pracovník – plat od 4 eur/hod.

Skrátený úväzok, brigáda na dohodu

Vaším cieľom bude plánovať a organizovať stretnutia riaditeľovi spoločnosti, telefonická a emailová komunikácia s klientmi, práca so interným systémom, vypisovanie zmlúv a ďalšia administratíva. Vzdelanie nie je dôležité, potrebná je komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie a znalosť práce na počítači. K dispozícii je aj firemný automobil.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

03.04.2021

PHP developer – plat 15 - 22 EUR/hod.

Plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Možnosť 100% práce z domu, úplnú kontrolu nad svojím pracovným časom a možnosť pracovať na zaujímavých projektoch. To ponúka svojmu novému kolegovi spoločnosť ŠVARBA, s.r.o., ktorá sa zameriava na vývoj zákazkových informačných systémov. Do tímu hľadajú schopného PHP developéra.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

01.04.2021

Administratívny referent s nemeckým jazykom – plat 900 eur/mesiac

Plný úväzok

Čo bude vašou úlohou? Kontrola potvrdenia objednávok a dodacích termínov, kontrola povinných údajov a ďalších náležitostí potrebných na zaúčtovanie faktúry, spracovávanie vrátených faktúr, stornovanie faktúr, kontrola otvorených položiek a denná komunikácia s klientmi v nemeckom jazyku. Výborná znalosť nemeckého jazyka je teda podmienka, po zaškolení môžete pracovať z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

30.03.2021

Redaktor/editor pre internetovú stránku – plat od 1300€

Živnosť

Si kreatívny, komunikatívny a vnímavý? Baví ťa svet médií a rád vytváraš vlastné autorské články? Máš gramatiku a štylistiku, prehľad o politickom, spoločenskom dianí, vnímaš, čo sa deje okolo teba a vieš si zadefinovať tému? Ak si odpovedal na predchádzajúce otázky kladne, potom sa môžeš stať novou posilou pre spoločnosť Global 24, s.r.o., ktorá hľadá do tímu redaktora/editora pre online portál bratislava.dnes24.sk.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

30.03.2021

Príprava podkladov pre články

Brigáda na dohodu, živnosť

Hľadá sa šikovná osoba s vysokoškolským vzdelaním (môže byť aj študent VŠ) a výbornou znalosťou slovenčiny na prípravu textových podkladov z dodaných materiálov. Okrem toho na vás čaká aj spracovávanie dodaných materiálov a konzultácia prác. Ak disponujete vzdelaním v odbore história, žurnalistika, prípadne máte prax na obdobnej pozícii, neváhajte a oslovte agentúru. Je možné, če čakajú práve na vás.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

26.03.2021

Junior PPC špecialista – plat 1 200 až 1 800 EUR/mesiac

Živnosť

Máte už nejaké skúsenosti s nastavovaním reklám na Google, Facebooku a ďalších reklamných systémoch? Ak ste popri tom aj samostatná osoba s analytickým myslením a schopnosťou plniť dohodnuté termíny, môžete byť ideálnym kandidátompre tento job. Vašim cieľom bude návrh a pravidelná optimalizácia PPC kampaní pre klienta s dôrazom na výkon, tvorba analýz a reporting.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

24.03.2021

Online marketér pre ubytovací portál – plat 1500 až 3 500 EUR/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Hľadá sa skúsený človek na kompletné riadenie marketingových aktivít pre jednotku na trhu v oblasti rekreačného ubytovania - slovenský ubytovací portál Megaubytovanie.sk a český ubytovací portál Megaubytko.cz. Firma ponúka veľa benefitov vrátane práce z domu a zaujímavého finančného ohodnotenia.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

24.03.2021

Práca pre dizajnérov / kresličov v 3D - plat 1 130 až 2 100 EUR/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Hovoria vám niečo pojmy ako Sketchup, Cinema 4D, 3DS Max, CAD? Máte reálne skúsenosti aspoň s jedným z uvedených 3D modelovacích softvérov? Ste tvorivá osoba? Ak ste na predchádzajúce otázky odpovedali kladne, potom vás hľadajú v spoločnosti NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o. Firma hľadá do svojho tímu konštruktérov / kresličov v 3D pre projekty v oblasti detských ihrísk a mestského mobiliáru.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

22.03.2021

Skúsený špeditér – plat 1 200 až 2 800 EUR/mesiac, podľa úväzku

Plný úväzok,  živnosť

Firma EUROFRIGO s.r.o., ktorá sa špecializuje na cestnú kamiónovú prepravu produktov, hľadá do svojho kolektívu kreatívneho a podnikateľsky zmýšľajúceho tímového hráča s transportnými a špedičnými skúsenosťami. A čo bude náplňou vašej práce?

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.03.2021

Copywriterka na písanie článkov o káve a čaji – 5 eur za normostranu

Brigáda na dohodu

Zvládnete napísať zaujímavý text na tému káva a sypaný čaj? Ste spoľahlivá osoba, ktorá dokáže dodržať dohodnutý termín odovzdania práce? Nerobí vám problém gramatika či štylistika? Potom môžete reagovať na ponuku od e-shopu, ktorý sa zameriava na predaj kvalitnej praženej kávy a sypaného čaju. Ak sa vyznáte v danej téme, máte obrovskú výhodu. Dlhodobá spolupráca. Ide o možnosť privyrobiť si.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

20.03.2021

Recruiter na vyhľadávanie zamestnancov – plat od 740 eur

Plný úväzok

Ponúka sa zaujímavá práca pre samostatných a komunikatívnych ľudí. Ide o pozíciu náborár/recruiter. Na starosti budete mať predovšetkým komunikáciu so záujemcami o prácu, aktívne vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie a poskytovanie informácií. Prácu je možné vykonávať z domu, uprednostnia však uchádzačov z Trnavy a okolia (Trnavský kraj).

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Ak vám je slovenský trh malý a ovládate anglický jazyk na perfektnej úrovni, prečo nesledovať ponuky na vzdialenú prácu aj na stránke earningwithgeorge.com? Je to anglická verzia tohto webu, kam pridávam pracovné ponuky a zákazky rôznych zahraničných firiem.

 

 

Aktuálne ponuky práce na doma

Skúsený grafický dizajnér pre cyklistický eshop

15.04.2021 12:47
Medzinárodne pôsobiaca firma so zameraním na predaj B2C a B2B v segmente cyklistiky ponúka prácu šikovnému a kreatívnemu grafikovi, ktorý má prehľad o trendoch v cyklistike a celkovo sa zaujíma o túto tému. Firma požaduje od vhodného uchádzača aspoň 3 roky praxe a záujem online marketing. Na oplátku sa môžete tešiť na veľa zaujímavých benefitov vrátane možnosti...

Zákaznícka podpora s AJ

08.04.2021 09:29
Personálna agentúra Adecco Slovakia s.r.o. zháňa pre svojho klienta, americkú telekomunikačnú spoločnosť, nového zamestnanca na zákaznícku podporu. Náplňou vašej práce bude poskytovanie informácií zákazníkom a komunikácia v anglickom jazyku. Vzdelanie nie je potrebné, dôležitá je plynulá angličtina a ochota pracovať v popoludňajších zmenách. Momentálne full homeoffice, po pandemii čiastočná...

Príprava podkladov pre články

30.03.2021 09:32
Hľadá sa šikovná osoba s vysokoškolským vzdelaním (môže byť aj študent VŠ) a výbornou znalosťou slovenčiny na prípravu textových podkladov z dodaných materiálov. Okrem toho na vás čaká aj spracovávanie dodaných materiálov a konzultácia prác. Ak disponujete vzdelaním v odbore história, žurnalistika, prípadne máte prax na obdobnej pozícii, neváhajte a oslovte agentúru. Je možné, če čakajú práve na...

Práca pre dizajnérov / kresličov v 3D

24.03.2021 12:21
Hovoria vám niečo pojmy ako Sketchup, Cinema 4D, 3DS Max, CAD? Máte reálne skúsenosti aspoň s jedným z uvedených 3D modelovacích softvérov? Ste tvorivá osoba? Ak ste na predchádzajúce otázky odpovedali kladne, potom vás hľadajú v spoločnosti NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o. Firma hľadá do svojho tímu konštruktérov / kresličov v 3D pre projekty v oblasti detských ihrísk a...

Externý redaktor/ písateľ pre Startitup

18.03.2021 10:40
Zaujímate sa o dianie okolo seba? Máte prehľad o tom, čo je nové vo svete politiky, podnikania, inovácií či technológií? Máte už nejaké skúsenosti s písaním článkov? Ak ste odpovedali na predchádzajúce otázky kladne, potom vás možno bude zaujímať ponuka od známej mediálnej spoločnosti Startitup Group, ktorá hľadá do svojho tímu nového redaktora. Firma ponúka viacero zaujímavých benefitov....

Aktualizácia produktov na e-shope

12.03.2021 15:43
Ponúka sa zaujímavá brigáda z domu s voľnou pracovnou dobou pre spoľahlivého študenta/študentku. Baví vás práca na počítači? Potom reagujte na ponuku od firmy MôjDom štúdio, s.r.o., ktorá pre svoj e-shop, zameraný na internetový predaj dverí, zháňa posilu na pozíciu Správca e-shopu. Všetko zaučia. Ak sa im budete pozdávať, v budúcnosti vás zapoja aj do online podpory/ zákaznícky...

Skúsený agent info linky

07.03.2021 11:51
Známa banka ČSOB hľadá pre svoje kontaktné centrum nového člena tímu. Ste komunikatívna osoba s príjemným vystupovaním, ktorá má už nejaké skúsenosti s prácou v call centre? Potom môžete byť tou správnou osobou, ktorú hľadajú. Náplňou vašej práce bude telefonická a emailová komunikácia s klientmi a poskytovanie poradenstva. Po zaškolení práca z domu, techniku...

Telemarketingový pracovník pre ubytovacie portály

05.03.2021 09:25
Hľadá sa telemarketingový pracovník pre spoločnosť Tripgut, s.r.o., ktorá má v prevádzke dva ubytovacie portály na Slovensku a v Česku. Na vzdelaní nezáleží. Práca je vhodná aj pre uchádzačov so základným vzdelaním, pre mamičky na MD, absolventov či študentov VŠ. Zarobiť si môžete od 800 do 1 200 EUR/mesiac.     Náplň práce: poradenstvo v oblasti ubytovacích...

Správca e-shopu s ovocím a zeleninou

27.02.2021 10:30
Ste študentom vysokej školy s technickým zameraním a hľadáte si brigádu, ktorú by bolo možné vykonávať výlučne z domu? Ste kreatívny, spoľahlivý a nerobí vám problém práca na počítači? Spoločnosť sladučkéovocie s.r.o. hľadá pre svoj internetový obchod administrátora/ správcu. Vašou úlohou bude bežná komunikácia so zákazníkmi, spracovávanie objednávok a podobne. Ide...

Interiérový dizajnér na home office

23.02.2021 13:34
Hľadá sa samostatný grafický dizajnér s citom pre estetiku, pozitívnym vzťahom k interiérovému dizajnu a, samozrejme, preukázateľnou praxou v programoch 3DSMax, Rhinoceros, Sketchup alebo iných grafických programoch. Ak ste k tomu aj precízny, dokážete plniť dohodnuté termíny a nerobí vám problém práca z domu, potom neváhajte a uchádzajte sa o túto pozíciu....

Grafiký dizajnér pre internetový projekt

20.02.2021 13:50
Grafici, zbystrite pozornosť! Spoločnosť GIRONE s.r.o., zaoberajúca sa predajom B2C a B2B v segmente cyklistika, hľadá pre svoj e-shop www.cyklodresy.sk a www.holokolo.sk  schopného grafického dizajnéra na rôzne grafické práce súvisiace s webovou stránkou. Možnosť práce z domu je samozrejmosťou.        Náplň práce: tvorba grafiky pre...

Administratívne práce, možnosť privyrobiť si aj popri inom zamestnaní

14.02.2021 10:02
Ste komunikatívna osoba s príjemným vystupovaním, ktorá by si chcela privyrobiť popri inej práci? Alebo hľadáte prácu na plný úväzok s možnosťou home office a voľnej pracovnej doby? Ak hovoríte áno, potom vás zrejme bude zaujímať ponuka od firmy, zaoberajúcej sa predajom kovaných brán a komponentov. Nemusíte sa báť, nebudete nič predávať. Náplňou vašej práce bude...

Online marketingový špecialista

07.02.2021 09:48
Bavila by vás práca, v ktorej by ste sa venovali vytváraniu kreatívneho obsahu pre sociálne siete, komunikovali by ste s fanúšikmi FB skupiny či Instagramu, spravovali reklamné kampane a podobne?  Ak odpovedáte áno, potom sa vám možno bude pozdávať ponuka od spoločnosti Novo s.r.o., ktorá hľadá do svojho tímu online marketingového špecialistu. Okrem klasických benefitov ponúka...

Kontrolór dotazníkov s výbornou znalosťou slovenčiny

31.01.2021 09:36
Profesionálna Market Intelligence agentúra MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o. hľadá do svojho tímu spoľahlivého a komunikatívneho študenta vysokej školy na výpomoc s dotazníkmi. Náplňou vašej práce bude kontrola vyplnených dotazníkov, oprava gramatických a štylistických chýb, úprava audionahrávok a podobne. Prácu je možné vykonávať z domu až po zaškolení, za hodinu práce si môžete zarobiť cca 4...

Textár / žurnalista na tvorbu PR článkov pre rôznych klientov

24.01.2021 12:00
Vydavateľstvo, ktoré len v priebehu minulého roka vydalo a na pulty slovenských kníhkupectiev dostalo viac ako 150 000 kníh hľadá šikovného žurnalistu / textára. Náplňou vašej práce bude tvorba reklamných článkov pre klientov, ktorými sú hlavne samosprávy, rôzne inštitúcie, či podnikateľské subjekty. Hľadajú žurnalistu z praxe, človeka, čo vie, do čoho sa ľudia radi začítajú. Možnosť...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: