Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

Kniha

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

Upozornenie! – Neposielajte nikomu žiadne peniaze, a to ani osobe, ktorá sa môže tváriť ako váš budúci zamestnávateľ. Taktiež nikdy neposielajte cez internet ani skeny vašich dokladov (prípadne elektronický podpis, údaje bank. účtu či kreditnej karty). Platí to aj vtedy, ak pracovná ponuka vyzerá seriózne! Pred podpisom zmluvy odporúčam osobné stretnutie, prípadne pohovor cez nejaký online komunikačný software.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok - posledná kontrola 04.07.2022  08:30

 

 

06.07.2022

Špecialista nákupu s nemeckým jazykom – plat od 1000 eur/mesiac

Plný úväzok

Si organizovaný, zodpovedný a rád pracuješ s ľuďmi? Ak si zároveň v nemčine "ako doma" a zaujíma ťa oblasť nákupu, budeš horúcim adeptom pre túto prácu. Tvojou náplňou práce bude, okrem iného, mapovať a vyhodnocovať potenciálne riziko u dodávateľov v zmysle udržateľného obstarávania, lokálnych nariadení a v kontexte zdravia a bezpečnosti. Práca z domu je možná.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

05.07.2022

Prekladateľ odborných textov v IT sfére – plat 4 - 8 EUR/hod.

Brigáda na dohodu, živnosť

Príležitosť pre šikovného prekladateľa, ktorý bude mať na starosti preklady prezentácií a učebných materiálov určených pre kurzy programovania v programovacom jazyku Scratch a Python. Taktiež preklady v oblasti Web Design a Graphic Design. Preklady budú prebiehať v SK a AJ jazyku. Skúsenosti s prekladmi v IT oblasti sú podmienkou.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

04.07.2022

PHP vývojár pre Top4Runining, 100 % remote - plat 2000 až 3000 eur

Plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Spoločnosť Top4Runining príjme do svojho kolektívu nových vývojárov. Pokiaľ radi beháte, je táto príležitosť priamo pre vás! Koho hľadajú? Kolegov so znalosťou PHP, ideálne 3+ rokov praxe, angličtina je súčasťou každodennej komunikácie. Výhodou predchádzajúce skúsenosti z ecommerce oblasti.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

03.07.2022

Projektant líniových stavieb – plat od 1300 eur

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Firma, ktorá realizuje kompletné riešenie výstavby optických sietí, hľadá šikovného projektanta na realizácia projektov podľa zadania investora. Nutné je mať platné oprávnenie: autorizovaný stavebný inžinier s rozsahom oprávnenia inžinierske stavby - líniové vedenia a rozvody.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

02.07.2022

Rozpočtár/prípravár – plat 1300 až 2000 eur/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Spoločnosť DYNAMIK HOLDING, a.s. hľadá do svojho neustále rozvíjajúceho tímu nové posily na pozíciu rozpočtár/prípravár. Staňte sa súčasťou ich tímu, pracujte výhradne z domu a podieľajte sa na príprave a realizácii zaujímavých projektov v pozemnom staviteľstve. Nutná prax, prípadne vzdelanie v stavebníctve.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

30.06.2022

Asistent/ka produktového manažéra – plat od 850 EUR/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Asistent produktového manažéra zastreší najmä podporné činnosti pri prevádzke a obchodovaní softvérových riešení určených pre činnosť samostatných finančných agentov. Prácu je možné vykonávať z domu a taktiež prezenčne na pracovisku. Pozícia je určená pre ľudí, ktorí majú cit pre zodpovednosť a detail.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

29.06.2022

Administrátor e-shopu a zákaznícka podpora - plat 1000 až 1500 eur/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Máte organizačné schopnosti a okrem perfektnej znalosti slovenského jazyka ovládate aj anglický jazyk aspoň na úrovni B2? Máte vlastný názor, ktorý sa nebojíte obhájiť? Ste ochotný makať a podieľať sa na úspechoch aj neúspechoch firmy? AK ste k tomu aj fanúšikom motošportu, potom budete ideálnym kandidátom pre túto pozíciu. Vo firme Voltride s.r.o. totižto hľadajú nového administrátora eshopu. Možnosť 100% práce z domu.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

28.06.2022

Grafik – LaTeX – plat 1000 až 1400 eur

Plný úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Ste osoba s dobrými skúsenosťami a znalosťami LaTeX a zmyslom pre detail? Nechýba vám ani kreatívnosť a chuť tvoriť grafické návrhy? Staňte sa novým grafikom spoločnosti XIMEA s.r.o. a získajte praktické skúsenosti s najnovšími technológiami a trendami. Náplňou práce bude, okrem iného práca s letákmi, brožúrami a katalógmi a tvorba produktových infografík pre web stránku.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

27.06.2022

Zákaznický servis s maďarčinou – plat 1250 eur /mesiac

Plný úväzok

Hľadáte si prácu v oblasti zákazníckeho servisu, ste komunikatívni a viete anglicky a maďarsky? Chcete sa učiť nové veci? Baví vás práca s informačnými systémami a Excel pre vás nie je nočná mora? Ste dôslední a rýchli? Výborne, tak pošlite firme svoj životopis.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

26.06.2022

JAVA developer, 100% práca z domu – plat 1 800 až 3 500 EUR/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Hľadá sa fully-remote JAVA developer pre projekt nemeckej spoločnosti, ktorá vyvíja a implementuje pre retailové spoločnosti (reťazce, maloobchod, veľkoobchod .) obchodné systémy typu EET, skladové hospodárstvo, pokladničné systémy a pod. Nutná znalosť a prax v programovaní v: Java, ideál aj v: Spring/Springboot, Maven, Postman, Git, Relačná DB. Schopnosť riešiť problémy, analytické myslenie a samostatnosť.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

26.06.2022

Copywriter, ktorý naplní obsah web stránky – plat 1000,00 €

Brigáda na dohodu, živnosť

Máme fungujúci existujúci cloud produkt (CRM) avšak chýba nám obsah na stránke. Potrebujeme naplniť stránku obsahom. Vieme riešenie odprezentovať a potrebujeme niekoho kto na základe prezentácie a následných konzultácií vie vytvoriť obsah na stránku. Nie len blogové články, ale aj popis riešenia a podobne. Taktiež hľadáme dlhodobú spoluprácu s následným pridávaním obsahu.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

25.06.2022

Starostlivosť o darcov a správa CRM databázy – plat 1000 eur / mesiac

Plný úväzok, Skrátený úväzok

Máte chuť a odvahu pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú? Chcete robiť prácu, ktorá dáva zmysel? Ak odpovedáte áno, potom sa pripojte do tímu neziskovej organizácie Človek v ohrození, n.o. Čo bude náplňou vašej práce a na aké benefity sa môžete tešiť?

Viac informácií o ponuke tu

 

 

25.06.2022

Účtovník – plat 5 eur/hod.

Skrátený úväzok

Outdoorová kamenná predajňa so skialpinistickou požičovňou a servisom s 14. ročnou históriou, hľadá do svojho tímu účtovníka, ktorý pozná program Pohoda. Tešiť sa môžete na zamestnanecké zľavy na nákup tovaru, prácu z domu a ďalšie zaujímavé benefity.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

16.06.2022

Manažér sociálnych médií – plat 1 000 až 1 500 EUR/mesiac

Plný úväzok, Skrátený úväzok, živnosť

Agentúra Digitalcare Services, s.r.o. rozširuje svoj tím a hľadá manažéra sociálnych médií. Vašou úlohou bude starať sa o tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí klientov spoločnosti a pomáhať svojou kreativitou pri starostlivosti o klientov. Firma ponúka prácu na diaľku, kariérny rast, solídne platové ohodnotenie a veľa ďalších zaujímavých benefitov.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

16.06.2022

Grafik/Grafička - pre marketingové oddelenie  - plat 11 - 14 EUR/hod.

Plný úväzok, Skrátený úväzok, živnosť

Najrýchlejšie rastúca marketingová agentúra na Slovensku hľadá do svojho tímu ďalšieho šikovného grafika. Očakávajú skúsenosti s Photoshopom, Illustratorom. Veľkou výhodou bude aj znalosť InDesignu. Tešiť sa môžete na veľa zaujímavých benefitov vrátane práce z domu.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

15.06.2022

IT Tester s nemeckým jazykom - plat 1 500 EUR/mesiac

Plný úväzok

Ponúka sa práca na pozícii Špecialista IT tester softvéru pre automatické testovanie s nemeckým jazykom. Vašou hlavnou náplňou práce bude koordinovanie procesu testovania, vytváranie a spolupodieľanie sa na vývoji interných nástrojov pre automatické testovanie. Pozícia je vhodná aj pre juniorných kandidátov. Možnosť home office.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

14.06.2022

Projektový manažér – plat 2 950 EUR/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Rentalport.com, a. s. je startup globálneho zámeru s potenciálom zmeniť zastarané a zaužívané za nové. Aktuálne hľadajú šikovného projektového manažéra aspoň s 2 ročnou praxou na obdobnej pozícii. Požiadavky na ideálneho kandidáta sú náročné, na oplátku sa ale môžete tešiť na lukratívny plat a možnosť home office.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

11.06.2022

PEER pracovník bez vzdelania - plat 5 eur/hod.

Skrátený úväzok, brigáda na dohodu

Spoločnosť myJUMP.sk hľadá Peer pracovníka na vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych záujemcov o kariérne poradenstvo. Spolupráca je vo forme práce z domu a všetko prebieha v online prostredí. Nemusíte nikam chodiť a pracovať môžete z domu. Pracovná pozícia je určená iba pre nezamestnané osoby so základným a stredoškolským vzdelaním bez maturity.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

10.06.2022

Telefonický agent inkasa pohľadávok - 800 až 900 EUR/mesiac + odmeny

Plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Call centrum McGrath & Arthur s.r.o. hľadá nových kolegov do svojho tímu. Jediné, čo potrebujete, je mať ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, nebáť sa telefónu a komunikácie s ľuďmi. Všetko ostatné vás radi naučia, stačí, ak máte chuť a motiváciu. Po mesačnom zaškolení v Bratislave budete môcť pracovať z domu.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

29.05.2022

Špecialista technickej podpory – plat od 1 500 EUR/mesiac

Plný úväzokživnosť

Láka vás práca v stabilnej IT spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou? Potom ste na správnom mieste. Firma gd - Team, a.s. sa aktuálne obzerá po skúsenom kolegovi/kolegyni, ktorý/á bude pracovať na projektoch pre medzinárodné spoločnosti a pomôže firme s technickou podporou nasadených systémov. Práca je vykonávaná formou home-office.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

26.05.2022

Redaktor pre magazín o elektromobilite a technológiách

Brigáda na dohodu, živnosť

Zabehnutá redakcia magazínu TECHmaniak.sk a TECHmaniak.cz prijme do svojho kolektívu nových redaktorov. Konkrétne potrebujú niekoho, kto sa vyzná v elektrických kolobežkách a má s nimi skúsenosti, a ľudí, ktorí sa pohybujú vo svete elektromobility. Požadujú výbornú českú alebo slovenskú gramatiku. Nemusíte mať rozsiahle skúsenosti s písaním článkov, ale očakávame ochotu učiť sa a zlepšovať sa.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Aktuálne ponuky práce na doma

Administrátor e-shopu a zákaznícka podpora v segmente elektrických kolobežiek

29.06.2022 10:26
Máte organizačné schopnosti a okrem perfektnej znalosti slovenského jazyka ovládate aj anglický jazyk aspoň na úrovni B2? Máte vlastný názor, ktorý sa nebojíte obhájiť? Ste ochotný makať a podieľať sa na úspechoch aj neúspechoch firmy? AK ste k tomu aj fanúšikom motošportu, potom budete ideálnym kandidátom pre túto pozíciu. Vo firme Voltride s.r.o. totižto hľadajú nového administrátora...

PEER pracovník bez vzdelania

11.06.2022 07:32
Spoločnosť myJUMP.sk hľadá Peer pracovníka na vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych záujemcov o kariérne poradenstvo. Spolupráca je vo forme práce z domu a všetko prebieha v online prostredí. Nemusíte nikam chodiť a pracovať môžete z domu. Pracovná pozícia je určená iba pre nezamestnané osoby so základným a stredoškolským vzdelaním bez maturity.     Náplň práce: vyhľadávanie a...

Copywriter pre korporácie OnClinic a DoktorPRO

02.06.2022 10:41
Máte skúsenosti s písaním správ a článkoch na témy krása a zdravie a medicína? Ovládate anglický a ruský jazyk na pokročilej úrovni? K tomu ste aj kreatívna a iniciatívna osoba? Ak ste odpovedali na všetky otázky kladne, potom určite reagujte na túto ponuku, pretože v spoločnosti DoktorPRO s.r.o. práve hľadajú takého človeka. Práca z domu je...

Virtuálny asistent s anglickým jazykom

27.05.2022 08:10
Digitálna marketingová agentúra, ktorá pomáha medzinárodným spoločnostiam rozširovať zisk prostredníctvom digitálnych marketingových služieb rozširuje svoj kolektív a hľadá šikovného virtuálneho asistenta/asistentku na plný úväzok. Okrem bežnej administratívy budete pomáhať aj v oblasti účtovníctva a pri nábore nových zamestnancov. Pri tejto pracovnej pozícii je možné využívať teleprácu...

Redaktor pre magazín o elektromobilite a technológiách

26.05.2022 11:24
Zabehnutá redakcia magazínu TECHmaniak.sk a TECHmaniak.cz prijme do svojho kolektívu nových redaktorov. Konkrétne potrebujú niekoho, kto sa vyzná v elektrických kolobežkách a má s nimi skúsenosti, a ľudí, ktorí sa pohybujú vo svete elektromobility. Požadujú výbornú českú alebo slovenskú gramatiku. Nemusíte mať rozsiahle skúsenosti s písaním článkov, ale očakávame ochotu učiť sa a zlepšovať...

Asistentka s nemeckým jazykom

17.05.2022 13:24
Ste samostatná a komunikatívna osoba s príjemným a serióznym vystupovaním? Ovládate nemecký a slovenský jazyk na výbornej úrovni? Práca so sociálnymi sieťami vám nie je cudzia? Potom by vás mohla zaujímať pracovná ponuka od spoločnosti ALSES,s.r.o., ktorá hľadá do svojho tímu šikovnú asistentku. Práca z domu je možná, za hodinu práce si môžete zarobiť 5 eur +...

Administratívny pracovník s angličtinou

11.05.2022 09:41
Personálna agentúra Adecco Slovakia s.r.o. zháňa pre svojho klienta administratívnu posilu s anglickým jazykom. Ideálny kandidát by nemal mať problém komunikovať s ľuďmi a mal by plynule ovládať anglický jazyk. Školenie bude virtuálne (3 týždne) a bude prebiehať aj priamo na pobočke (2 mesiace). Po skúšobnej dobe budete mať možnosť pracovať z domu. Uvedená ponuka je vhodná aj...

Prekladateľ a koordinátor prekladateľských projektov

27.04.2022 08:49
Hľadá sa šikovná osoba na koordináciu prekladateľských projektov a preklady textov do anglického jazyka a jedného z ďalších vybraných jazykov (nemčina, polština, maďarčina). Náplňou vašej práce bude aj komunikácia so zákazníkmi a príprava cenových ponúk. Tešiť sa teda môžete na zaujímavú a rôznorodú prácu, ktorú budete môcť vykonávať z domu.     Náplň práce: rýchla a...

Zarábajte si doučovaním

09.04.2022 09:53
Chceli by ste robiť niečo, čo vás baví, a ešte si pri tom slušne zarobíte? Práca, ktorá nie je stereotypná nuda? Činnosť, ktorá má zmysel a je časovo flexibilná? Presne taká je práca lektora v Škole Populo. Doučovanie prebieha v centre Bratislavy vo vybavených učebniach alebo online z pohodlia domova. Ak nemáte skúsenosti s doučovaním, nevadí. Radi vás zaškolia.     Náplň...

Administratívna výpomoc z domu

04.04.2022 15:26
Administratívna práca z domu pre šikovného a zodpovedného študenta, prípadne mamičku na MD. Máte vlastný počítač + word na vyhotovovanie ponúk a dobrý pravopis? Potom neváhajte uchádzať sa o túto ponuku. Zo začiatku sa jedná o prácu na cca 5-10 hodín týždenne, v prípade obojstrannej spokojnosti je možné rozšíriť náplň práce. Plat 10...

Redaktor pre časopis Stavebníctvo a bývanie

27.03.2022 09:32
Zaujímate sa o architektúru, stavebníctvo, development, prípadne financie? Ste kreatívna, samostatná a komunikatívna osoba, ktorá vie získavať informácie z rôznych zdrojov a má schopnosť prinášať nové témy a pútavo ich spracovať pre čitateľa? Ak ste odpovedali áno, potom neváhajte a staňte sa novým redaktorom magazínu Stavebníctvo a bývanie. Mesačne si môžete zarobiť 1000 eur...

Redaktor pre online magazíny

20.03.2022 11:48
Príležitosť pre skúseného copywritera/pisateľa, ktorého náplňou práce bude príprava obsahu pre webové články, t.j. písanie technických článkov na rôzne témy. Patríte medzi komunikatívnych ľudí, ktorí majú výbornú slovenčinu, chuť učiť sa nové veci a ochotu pracovať z pohodlia domova? Potom skúste pouvažovať, či by táto ponuka nemohla byť práve pre vás. Ak máte radosť z písania...

Kontrolór dotazníkov s výbornou znalosťou slovenčiny

15.03.2022 08:16
Profesionálna Market Intelligence agentúra MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o. hľadá do svojho tímu spoľahlivého a komunikatívneho študenta vysokej školy na výpomoc s dotazníkmi. Náplňou vašej práce bude kontrola vyplnených dotazníkov, oprava gramatických a štylistických chýb, úprava audionahrávok a podobne. Prácu je možné vykonávať z domu až po zaškolení, za hodinu práce si môžete zarobiť cca 4...

Systematický web copywriter

05.03.2022 09:41
Zaujímavá príležitosť pre človeka, ktorý je schopný z množstva zložitých informácií vytvoriť zrozumiteľný obsah. Ide o pracovnú pozíciu systematický webový copywriter. Je to prijemná brigáda z domu vhodná predovšetkým pre vysokoškolsky vzdelaných ľudí. Za hodinu práce si môžete zarobiť od 15 eur.     Náplň práce: písanie zrozumiteľných textov pre webovú...

Externý textár pre detské publikácie

28.02.2022 10:38
Spoločnosť Zirek group, s.r.o., ktorá vydáva vlastnú edíciu náučných detských publikácií, prijme do svojho tímu externého textára/redaktora na vytváranie jedinečného a kreatívneho obsahu. Od ideálneho kandidáta požadujú výbornú znalosť slovenčiny, spoľahlivosť, samostatnosť a živnostenský list. Zárobok sa pohybuje od 600 do 1200 eur/mesiac.     Náplň práce: písanie...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: