Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

Kniha

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

Upozornenie! – Neposielajte nikomu žiadne peniaze, a to ani osobe, ktorá sa môže tváriť ako váš budúci zamestnávateľ. Taktiež nikdy neposielajte cez internet ani skeny vašich dokladov (prípadne elektronický podpis, údaje bank. účtu či kreditnej karty). Platí to aj vtedy, ak pracovná ponuka vyzerá seriózne! Pred podpisom zmluvy odporúčam osobné stretnutie, prípadne pohovor cez nejaký online komunikačný software.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok a štvrtok - posledná kontrola 05.06.2023  08:40

 

 

07.06.2023

Prekladateľ a zákaznícka podpora pre maďarský trh

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok.

Mzda900 EUR/mesiac.

Ovládate maďarský jazyk na perfektnej úrovni? Máte už nejaké skúsenosti s prekladmi zo slovenského do maďarského jazyka? Vo firme EMI-Sabinov s.r.o. práve hľadajú samostatného a komunikatívneho človeka, ktorý pomôže so starostlivosťou o zákazníkov na maďarskom trhu a vezme si na starosť premenu webu a sociálnych sietí firmy zo slovenčiny do maďarčiny. Možnosť pracovať z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

07.06.2023

Recruiter/personálny konzultant

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok.

Mzda1 000 EUR/mesiac (podľa skúsenosti).

Pracovná agentúra Elite Worker s.r.o., ktorá pôsobí na nemeckom trhu a zabezpečuje personál pre svojich klientov, príjme do svojej party nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Recruiter/Náborár. Baví vás práca s ľuďmi? Máte zmysel pre detail a ste otvorená/ý novým výzvam v rámci budovania svojej kariéry? Tak to skúste. Podmienkou je mať prax v oblasti náboru aspoň 2 roky. Práca z domu, prípadne v kanceláriách firmy v Martine, Žiline, Dolnom Kubíne alebo Bratislave.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

05.06.2023

Telefonický operátor

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok.

Mzdaod 1 100 EUR/mesiac (podľa skúsenosti).

WHC Slovakia s.r.o. je personálna agentúra, ktorá sa zameriava na poskytovanie komplexných HR služieb. Agentúra aktuálne rozširuje svoj tím a hľadá samostatného a komunikatívneho telefonistu. Jeho denným chlebom bude poskytovanie servisu prostredníctvom telefónu, chatu, e-mailu, udržiavanie a zlepšovanie vzťahov so zákazníkmi a poskytovanie poradenstva. Možnosť home office.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

05.06.2023

IT analytik - remote

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, živnosť.

Mzdaod 3 600 EUR/mesiac (podľa skúsenosti a úväzku).

Spoločnosť špecializujúca sa na vývoj softvéru na mieru v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne ponúka voľné pracovné miesto skúsenému IT analytikovi. Ten by mal ovládať UML a BPMN na pokročilej úrovni. Znalosť SQL a CASE nástroj (EA, SCA) výhodou.

 Viac informácií o ponuke tu .

 

 

03.06.2023

SEO špecialista

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu, živnosť.

Mzda1 000 - 3 500 EUR/mesiac (podľa skúsenosti a úväzku).

Agentúra Digitalcare Services, s.r.o. sa rozširuje a ich tím bude už čoskoro potrebovať ďalšiu posilu na pozíciu SEO špecialista. Máte skúsenosť so SEO optimalizáciou a nástrojmi typu Google Analytics, Google Search Console, SEMrush? Hovoria vám niečo pojmy linkbuilding a kľúčové slová? Ak ste sa v tom našli, neváhajte kontaktovať firmu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

01.06.2023

Externý účtovník/účtovníčka

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceskrátený úväzok, na dohodu alebo živnosť.

Mzda1 300 - 1 700 EUR/mesiac.

Digitálna účtovno-poradenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnej úrovni posilňuje svoj tím a hľadá externého účtovníka/účtovníčku. Vaším denným chlebom bude samostatné vedenie externého účtovníctva pre podnikateľské subjekty digitálnym spôsobom, príprava DPH (DP, KV, SV), príprava účtovných závierok, komunikácia s klientmi a štátnymi inštitúciam a účtovné poradenstvo.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

30.05.2023

Marketingový manažér pre online projekt

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceživnosť.

Mzda2 500 EUR/mesiac.

Hľadá sa skúsený a všestranný marketingový manažér. Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti s vývojom a realizáciou marketingových kampaní, s riadením a inšpirovaním tímu a mal by mať vášeň pre osobnostný rozvoj. Ak ste sa v tom inzeráte našli, neváhajte kontaktovať spoločnosť a pridať sa do ich tímu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

29.05.2023

SEO a Google reklama - starostlivosť o zákazníkov

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok, skrátený úväzok, živnosť.

Mzda1 200 EUR/mesiac.

Ste TOP v komunikácií (ústny i písomný prejav) a baví vás vyhľadávať nové výzvy? Viete si ustrážiť vlastný time management a aj úlohy si viete rozplánovať tak, aby boli dodané načas? Vašou náplňou práce bude starostlivosť o zákazníkov, analýza ich biznisu, tvorba SEO stratégie a kampaní, ktoré im pomôžu zvyšovať návštevnosť. Prax aspoň 2 roky na podobnej pozícii.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

28.05.2023

Asistent/asistentka

Určené preštudentov, absolventov, mamičky na MD.

Úväzok a forma spolupráceskrátený úväzok, na dohodu (brigáda), živnosť.

Mzdaod 4 eura/hod.

Personálno-poradenská spoločnosť potrebuje obsadiť voľné pracovné miesto na pozícii asistent/asistentka. Náplňou práce bude vyhľadávanie kandidátov na pracovné pozície, administrácia testov, organizačné práce v priebehu výberových konaní, personálny marketing. Práca je vhodná aj pre študentov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

25.05.2023

Obchodník - športový a stávkový poradca

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok.

Mzdaod 1 200 EUR/mesiac.

Ste nadšený fanúšik nejakého športu a máte o ňom dostatok znalostí (futbal/hokej/basketbal/MMA/akýkoľvek iný)? Baví vás analyzovať športové zápasy? Potom by sa vám mohla pozdávať táto ponuka. Vzdelanie nie je potrebné, dôležitá je komunikácia a orientácia na sociálnych sieťach. Na zaškolovacie obdobie vám firma dokáže poskytnúť fixnú odmenu, ale po zaškolení budete fungovať iba na báze provízií.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

25.05.2023

PPC špecialista

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok.

Mzdaod 1 700 EUR/mesiac.

Žilinská spoločnosť Hyperia s.r.o. príjme do partie šikovného PPC špecialistu pre projekt Kimbino, ktorý pomôže s rozširovaním kampaní a vylepšovaním zabehnutých procesov. Potrebná je aspoň jednoročná skúsenosť s PPC, chuť posúvať sa vpred a prispieť svojou prácou k vylepšovaniu globálneho projektu s veľkými budgetmi. Preferujú prácu v kanceláriách firmy s možnosťou pracovať 2-3x týždenne z domu. Po dohode je možná aj úplná práca z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

22.05.2023

Mzdový účtovník/účtovníčka

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok.

Mzdaod 1 600 EUR/mesiac.

Máte záujem posunúť svoju kariéru v rámcii mzdové účtovníctva do ďalšieho levelu? Medzinárodná spoločnosť TMF Services Slovakia s. r. o vám ponúka presne toto a omnoho viac. Hľadajú niekoho, pre koho spracovanie miezd neznamená len zadávanie a reporting, ale aj komunikácia s klientmi a kolegami, tímová práca a ochota na sebe pracovať. Možnosť pracovať plne z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.05.2023

Operation asistent

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceskrátený úväzok, živnosť.

Mzdaod 6 EUR/hod.

Dokážete sa orientovať v pôdorysoch, prípadne vám nie sú cudzie reality, stavebníctvo či architektúra? Ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni? Ak odpovedáte áno, potom majú pre vás voľné miesto vo firme BuiltMind s.r.o.. Budete pracovať na celej škále úloh týkajúcich sa spracovania a analýzy dát ako aj podporných operatívnych a administratívnych úloh.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

18.05.2023

Telefonický operátor / predajca

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný alebo skrátený úväzok.

Mzdaod 750 EUR/mesiac.

European Education Agency je poľská spoločnosť, ktorá pomáha ľuďom učiť sa cudzie jazyky v strednej Európe. Firma ponúka možnosť stať sa ich členom a rozvíjať svoje obchodné a jazykové zručnosti. Spoločnosť sídli vo Varšave, ale môžete sa k ním pripojiť z pohodlia domova!

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

17.05.2023

User experience designer

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok.

Mzda: od 2600 eur/mesiac.

Firma QUEST SOFTWARE SLOVAKIA S.R.O. hľadá na full time pozíciu User Experience Designer. Pracujte pre firmu, ktorá sa o svojich zamestnancov naozaj stará a vie ich aj dostatočne ohodnotiť. Nástup ihneď.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

15.05.2023

Marketingový guru

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: dohoda alebo živnosť.

Mzda: 1000 eur/úloha.

Príležitosť pre šikovného a spoľahlivého marketéra, ktorý postaví stratégiu novo-vznikajúceho projektu, zvládne vymyslieť texty, a bude vedieť, ako ponúkať a predávať služby spoločnosti. Čaká na vás vytvorenie identity a stratégie, web, grafika, práca na textoch a sociálnych médiách.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: