Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

Navštíviť web Marketagent Panel

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok. 

 

 

25.01.2021

Skúsený PPC špecialista - 1 600 EUR/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Softvérová spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju a poskytovaniu zákazníckej starostlivosti medzinárodne uznávaným produktom Post Affiliate Pro a LiveAgent príjme do svojho kolektívu skúseného PPC špecialistu na vytváranie, segmentáciu a optimalizáciu PPC kampaní v reklamných systémoch Google, Microsoft a Facebook.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

24.01.2021

Administrátor e-shopu so Slovinským jazykom – plat 900 € za mesiac

Plný úväzok, živnosť

Firma UDERMAN s.r.o. ponúka voľné pracovné miesto šikovnej osobe, ktorej náplňou práce bude administrácia e-shopu v slovinskom jazyku. Na starosti budete mať  preklady textov a návodov so slovenčiny do slovinčiny, komunikácia so zákazníkmi v slovinskom jazyku, vybavovanie e-mailov, hovorov a online chatov a riešenie reklamácií.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

24.01.2021

Textár / žurnalista na tvorbu PR článkov pre rôznych klientov

Brigáda na dohodu, živnosť

Vydavateľstvo, ktoré len v priebehu minulého roka vydalo a na pulty slovenských kníhkupectiev dostalo viac ako 150 000 kníh hľadá šikovného žurnalistu / textára. Náplňou vašej práce bude tvorba reklamných článkov pre klientov, ktorými sú hlavne samosprávy, rôzne inštitúcie, či podnikateľské subjekty. Hľadajú žurnalistu z praxe, človeka, čo vie, do čoho sa ľudia radi začítajú. Možnosť práce z domu je samozrejmosť, firma ponúka finančné ohodnotenie na základe výkonu - koľko toho napíšete, toľko zarobíte.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.01.2021

Country Manager SK – plat 1800 eur/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Možnosť práce z domova, voľnú pracovnú dobu, kariérny rast, zľavy na nákupy a ďalšie zaujímavé benefity. To všetko ponúka svojmu novému zamestnancovi firma Selltime s.r.o.. Tá hľadá do svojho tímu energického a proaktívneho Country managera pre slovenský trh. Vašou úlohou bude rozšíriť pôsobnosť firmy na Slovensku, komunikácia so zákazníkmi atď.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

20.01.2021

Redaktor na tvorbu textov o kráse, zdraví a podobne – odmena 100 eur

Brigáda na dohodu, živnosť

Zaujímavá brigáda pre redaktorku. Máte skúsenosti s písaním článkov, ideálne na ženské témy: krása (make up, pleťové masky, účesy), zdravie (joga, cvičenie) a podobne? Ak áno, neváhajte firmu kontaktovať. Išlo by o 4 - 10 článkov mesačne. Výhodou je aj skúsenosť s administráciou webových stránok a úpravou fotografií.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

20.01.2021

Preklad ekonomických správ z AJ do SJ – 300 eur

Brigáda na dohodu, živnosť

Hľadá sa skúsený prekladateľ na preklady článkov týkajúcich sa ekonomického spravodajstva a diania na finančných trhoch. Prekladať budete z anglického jazyka do slovenčiny. Uprednostňujú niekoho, kto pozná pojmy ako Fixed income, Equity, Shares, GDP a pod. Mesačne sa bude jednať o cca 20 NS.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

18.01.2021

Špecialista kontaktného centra s flexibilnou pracovnou dobou - 4 EUR/hod.

Brigáda na dohodu, živnosť

Zaujímavá práca z pohodlia domova  vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií.  Nepotrebujete žiadne špeciálne vzdelanie ani skúsenosti. Vašou úlohou bude: telefonické oslovovanie klientov s cieľom predaja produktov a akvizícia nových zákazníkov. Firma od svojho nového kolegu očakáva výbornú znalosť slovenského jazyka a pozitívny prístup k práci.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

18.01.2021

PHP programátor na dlhodobú spoluprácu – plat 1 200 až 1 800 EUR/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Hovoria vám niečo pojmy, ako PHP, HTML a CSS, jQuery, Ajax a podobne?  Chceli by ste pracovať výlučne z pohodlia svojho domu?  Potom môžete nadviazať spoluprácu s firmou SMPP s.r.o. Nie je nutné dochádzanie do žiadnej kancelárie. Výhodou je občasné prebehnutie väčších projektov osobne, v BA kancelárii.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

17.01.2021

Doplňovanie produktov na e-shop, aktualizácia cien – plat 3,5 eur/hod.

Brigáda na dohodu

Firma Sobras Weld s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom zváracej techniky a príslušenstva obsadzuje voľné pracovné miesto na pozíciu správca e-shopu. A čo budete robiť? Na starosti budete mať správne fungovanie e-shopu, doplňovanie/výmena produktov (staré vyhadzovať, nové pridávať), ďalej aktualizácia cien produktov a propagácia produktov. Práca z domu je samozrejmosťou.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

17.01.2021

Manuálna práca na doma – zárobok od 1000 eur/mesiac

Brigáda na dohodu, živnosť

Spoločnosť KATSUDO s. r. o., ktorá sa zaoberá distribúciou a predajom športových potrieb pre bojové umenia, hľadá do svojho tímu niekoho na manuálne práce na doma. Vzdelanie nie je potrebné, podstatná je zručnosť, vlastniť rodinný dom - garáž, dielňu, stodolu a bývať v Prešove a okolí (do 20 km).

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

14.01.2021

HR podpora na čiastočný úväzok - 200 - 400 EUR/mesiac

Skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Máte čas zhruba 10 hodín týždenne a vynikáte výbornými komunikačnými zručnosťami? Ak ste k tomu samostatná a zodpovedná osoba s praktickými skúsenosťami z oblasti personalistiky, mohla by vás zaujímať táto ponuka. V spoločnosti Molandertech s. r. o hľadajú niekoho na tvorbu a zverejňovanie pracovných inzerátov na rôznych pracovných portáloch - profesia, linkedin, istp a podobne.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

13.01.2021

Animátor na tvorbu kresleného videa / animovanej rozprávky – odmena 1000 eur

Živnosť

Firma, ktorá sa zaoberá predajom mobilných telefónov hľadá šikovného a skúseného animátora, ktorý by vedel vytvoriť kreslené video a ideálne, ak by vedel pomôcť aj s tvorbou scenára a jeho nahovorením. Odmena až 1000 eur.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

13.01.2020

Skúsený účtovník s výbornou nemčinou – plat až 2 200 EUR/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Personálna agentúra ADECCO Slovakia s.r.o. hľadá pre svojho klienta zaoberajúceho sa spracovaním miez a daní šikovného účtovníka s výbornou znalosťou nemeckého jazyka. Prax v odbore účtovníctva je nutná, rovnako ako znalosť nemeckého jazyka. Po zaškolení v Prešove máte možnosť pracovať 100 % pracovného času z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.01.2021

Automotive Data Špecialista - 1 100 EUR/mesiac

Plný úväzok

Možnosť pracovať 100 % pracovného času z domu, vysoká flexibilita, jazykové vzdelanie, darčekové poukážky a veľa ďalších zaujímavých benefitov. To všetko ponúka spoločnosť Autovista Slovakia s.r.o. ideálnemu uchádzačovi. Ten by mal na oplátku ovládať nemecký a francúzky jazyk a mal by sa zaujímať o oblasť motorizmu / automobilizmu. Pracovná náplň zahŕňa spracovávanie technických a konštrukčných dát pre oblasť automobilového priemyslu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

10.01.2021

Obchodný zástupca / sales špecialista – plat 1 000 EUR/mesiac + bonusy

Plný úväzok

Spoločnosť FinPlay, s. r. o. rozširuje svoj tím a hľadá komunikatívneho obchodného zástupcu. Náplňou vašej práce bude zhromažďovanie obchodných a funkčných požiadaviek od klientov, telefonická komunikácia s potenciálnymi klientmi spoločnosti a identifikácia obchodných príležitostí a podobne.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

09.01.2021

Daňový manažér na homeoffice – od 2000 eur/mesiac

Plný úväzok

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa venuje účtovníctvu a auditom obsadzuje voľné pracovné miesto na pozíciu daňový manažér. Vyznáte sa v európskom daňovom systéme? Ovládate anglický jazyk a chceli by ste pracovať z pohodlia domova? Potom neváhajte reagovať na túto ponuku.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

05.01.2021

Administrátor webových stránok a správca siete – od 500 eur/mesiac

Skrátený úväzok

Firma Security Communication s.r.o., ktorá sa zameriava na ochranu dát a bezpečnosť komunikácie, hľadá do svojho kolektívu správcu siete a administrátora webových stránok. Ide o prácu na skrátený úväzok, ktorá si vyžaduje aj cestovanie.  Vhodné aj pre študentov či absolventov s pokročilými znalosťami Wordpressu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

03.01.2021

Zákaznícka podpora s aktívnym českým jazykom – plat od 900 eur/mesiac

Plný úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Máte výborné komunikačné a organizačné schopnosti a dokážete zvládať stresové situácie? Ovládate český jazyk na úrovni materinského jazyka? Ak odpovedáte áno, môžete reagovať na ponuku od firmy FC ecom, s.r.o., ktorá naberá do svojho tímu pomocníkov na zákaznícku podporu. Na starosti budete mať bežné práce spojené so zákazníckou podporou – komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo a riešenie objednávok a reklamácií. Prácu môžete vykonávať z domu, je však nutné zúčastniť sa 1až 3 týždňového školenia v Trenčíne..

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

02.01.2021

Pracovník Infolinky Štatistického úradu SR pre sčítanie obyvateľov – 4,3 eur/hod.

Skrátený úväzok, brigáda na dohodu

Prvé elektronické sčítanie obyvateľstva na Slovensku bude prebiehať v termíne od 15.2.2021 do 31.3.2021. Chcete byť jeho súčasťou na infolinke ? Ak hovoríte áno, pošlite svoj životopis spoločnosti PARADIGMA, s.r.o. a uchádzajte sa o túto prácu. Na starosti budete mať prijímanie hovorov a poskytovanie všeobecných informácií o sčítaní. Uprednostňujú záujemcov o prácu z domu. Je však potrebné vlastniť  počítač a pripojenie na internet.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

02.01.2021

Copywriter na písanie článkov na rôzne témy

Živnosť

Hľadá sa šikovný copywriter na písanie reklamných článkov. Vyžaduje sa výborná znalosť slovenského jazyka a nejaké predchádzajúce skúsenosti s písaním článkov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

29.12.2020

Obchodný zástupca -  plat 750 - 1 850 EUR/mesiac

Skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Postihla vás kríza? Potrebujete zmenu, prípadne hľadáte prácu, ktorú by ste mohli vykonávať z domu? Možno sa vám bude pozdávať práve táto ponuka. Hľadá sa obchodný zástupca na komunikáciu so zákazníkmi, poskytovanie poradenstva, spoluúčasť na výberových konaniach a prezentáciu stratégií. Práca z domu  - 80 až 100% pracovného času.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

28.12.2020

Telefonista pre neziskovú organizáciu – práca výlučne z domu – 5 eur/hod. + odmeny

Skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Máte príjemný hlasový prejav a výbornú slovenčinu? Radi pomáhate ľuďom,, ktorí sú v ohrození a ste ochotní neustále sa učiť nové veci? Slovenská nezisková organizácia, ktorá poskytuje okamžitú humanitárnu pomoc ľuďom v núdzi pri prírodných katastrofách alebo vo vojnách hľadá do malého priateľského tímu nového telefonistu / telefonistku, ktorý by získaval pre spoločnosť pravidelných darcov. Hľadajú šikovného človeka, ktorý by mal záujem o dlhodobú spoluprácu (aspoň rok).

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

26.12.2020

Si špeditér a chceš zmenu? – Plat 800 až 3000 eur/mesiac.

Plný úväzok

Možnosť práce z domu pre celé Slovensko. Firma N.J.P.Log s.r.o. zameraná na medzinárodnú logistiku a dopravu rozširuje svoj špeditérsky tím. Hľadajú skúseného človeka so znalosťou nejakého cudzieho jazyka. Firma ponúka fixný základ mzdy + provízie z dosiahnutého zisku. Prácu je možné vykonávať odkiaľkoľvek v rámci Slovenska.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Ak vám je slovenský trh malý a ovládate anglický jazyk na perfektnej úrovni, prečo nesledovať ponuky na vzdialenú prácu aj na stránke earningwithgeorge.com? Je to anglická verzia tohto webu, kam pridávam pracovné ponuky a zákazky rôznych zahraničných firiem.

 

 

Aktuálne ponuky práce na doma

Textár / žurnalista na tvorbu PR článkov pre rôznych klientov

24.01.2021 12:00
Vydavateľstvo, ktoré len v priebehu minulého roka vydalo a na pulty slovenských kníhkupectiev dostalo viac ako 150 000 kníh hľadá šikovného žurnalistu / textára. Náplňou vašej práce bude tvorba reklamných článkov pre klientov, ktorými sú hlavne samosprávy, rôzne inštitúcie, či podnikateľské subjekty. Hľadajú žurnalistu z praxe, človeka, čo vie, do čoho sa ľudia radi začítajú. Možnosť...

Doplňovanie produktov na e-shop, aktualizácia cien

17.01.2021 10:50
Firma Sobras Weld s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom zváracej techniky a príslušenstva obsadzuje voľné pracovné miesto na pozíciu správca e-shopu. A čo budete robiť? Na starosti budete mať správne fungovanie e-shopu, doplňovanie/výmena produktov (staré vyhadzovať, nové pridávať), ďalej aktualizácia cien produktov a propagácia produktov. Práca z domu je...

Internetový dizajnér na prácu z domu

10.01.2021 11:08
Hľadá sa flexibilná a samostatná osoba na internetový dizajn. Ovládate programy SketchUp, AutoCAD a Adobe Photoshop? Chceli by ste robiť to čo vás baví a ešte k tomu z pohodlia vášho domova? Ak odpovedáte áno, potom hľadajú práve vás. Náplňou vašej práce bude, okrem iného, návrh a projektovanie interiérov a interiérového dizajnu, tvorba vizualizácií a 3D modelov...

Zákaznícka podpora s aktívnym českým jazykom

03.01.2021 13:23
Máte výborné komunikačné a organizačné schopnosti a dokážete zvládať stresové situácie? Ovládate český jazyk na úrovni materinského jazyka? Ak odpovedáte áno, môžete reagovať na ponuku od firmy FC ecom, s.r.o., ktorá naberá do svojho tímu pomocníkov na zákaznícku podporu. Na starosti budete mať bežné práce spojené so zákazníckou podporou – komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo...

Telefonista pre neziskovú organizáciu – práca výlučne z domu

28.12.2020 16:48
Máte príjemný hlasový prejav a výbornú slovenčinu? Radi pomáhate ľuďom,, ktorí sú v ohrození a ste ochotní neustále sa učiť nové veci? Slovenská nezisková organizácia, ktorá poskytuje okamžitú humanitárnu pomoc ľuďom v núdzi pri prírodných katastrofách alebo vo vojnách hľadá do malého priateľského tímu nového telefonistu / telefonistku, ktorý by získaval pre spoločnosť pravidelných darcov....

Správca webu na externú spoluprácu

13.12.2020 12:37
Firma IMAGEWELL, s.r.o., ktorá prevádzkuje viacero online projektov rozbieha v súčasnosti nové projekty a hľadá niekoho, kto sa bude o ne starať. Náplňou vašej práce bude teda správa webu, nahadzovanie článkov a obrázkov na web, nastavovanie formátovania textu, kontrola gramatiky a zabezpečovanie prekladov do nemeckého a anglického jazyka. Firma ponúka plat 6 až 10 eur/hod.     Náplň...

Náborár pre obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva

08.12.2020 15:07
Máte výborne organizačné a komunikačné schopnosti? Ovládate anglický, prípadne nemecký jazyk na stredne pokročilej úrovni? Chceli by ste pracovať ako náborár / recruiter? Ak odpovedáte áno, potom zbystrite pozornosť. Práve takú príležitosť ponúka obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva. A čo budete mať na starosti? Náplňou vašej práce bude aktívne vyhľadávanie vhodných zamestnancov, inzercia...

Telefónny operátor pre Google Street View

01.12.2020 12:01
Hľadáme nového parťáka na pozíciu telefónneho operátora pre volanie stálym a novým zákazníkom. Si komunikatívna osoba s výbornou znalosťou slovenského jazyka? Máš záujem pracovať v pohodlí domova? Pokiaľ si hovoríš áno, pridaj sa k nám. Zaisťujeme Google Street View fotenie v mapách Google a službu Správy profilu na Google Moje Firma.       Náplň práce: telefonické...

Starostlivosť o sociálne siete – správa Facebooku, Instagramu a Youtube

29.11.2020 16:32
Sleduješ aktuálne trendy v sociálnych médiách (čo je nového na Facebooku či Instagrame)? Si zodpovedná a samostatná osoba, ktorá sa nebojí prezentovať vlastné nápady a ovládaš slovenský a anglický jazyk (hlavne gramatiku)? Vyhovuje ti pracovať z pohodlia domu? Ak odpovedáš áno, potom spoločnosť Lifetech Scentum s.r.o. hľadá práve teba. A čo budeš robiť? Na starosti budeš mať, okrem iného, správu...

Zástupca oddelenia služieb zákazníkom

23.11.2020 12:26
RGB International Kft. je jedným z lídrov elektronického obchodu na Maďarskom trhu. Prevádzkujeme niekoľko úspešných e-shopov vo viacerých krajinách (aj na slovenskom trhu). Do tímu hľadáme samostatných a komunikatívnych ľudí na zákaznícku podporu, vybavovanie objednávok, preklady popisov produktov a podobne.     Náplň práce: E-mailová a telefonická komunikácia so...

Personalistka / Náborár-ka pre EDUCA PRINT

22.11.2020 09:40
Spoločnosť EDUCA PRINT s.r.o., hľadá do svojho tímu nového kolegu/kolegyňu na pozíciu náborár/personalista. Náplňou vašej práce bude vyhľadávanie a výber vhodných uchádzačov o zamestnanie, inzerovanie ponúk na pracovných portáloch a podobne. Práca prebieha z pohodlia domova, komunikovať budete prostredníctvom telefónu a Skype. Firma ponúka plat 1 700 eur/mesiac. Nutná znalosť maďarského...

Virtuálna asistentka na preklady, korektúry a podobne – 100% práca z domu

20.11.2020 09:21
Vieš perfektne po anglicky? Rozumieš si s technológiami a používanie bežných aplikácii pre teba nie je žiadna výzva? Si komunikatívny a ctíš napĺňanie termínov? Hľadáme virtuálneho asistenta / asistentku pre inovatívny projekt s anglicky hovoriacim publikom. Zo začiatku na čiastočnú spoluprácu. Vieš si týždenne nájsť 10-20 hodín času? Pokiaľ áno, môže byť pre teba táto šanca ideálna! Vhodné aj...

Brigáda na zákazníckej linke – vybavovanie hovorov a emailov

18.11.2020 09:15
Spoločnosť Crewnet s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti telemarketingu a zaoberá sa prieskumom trhu, poradenstvom a predajom produktov hľadá novú posilu na zákaznícku linku. A čo budete robiť? Komunikovať so zákazníkmi, vybavovať emaily a hovory, zapisovať údaje do databázy  a podobne. Od vás sa vyžaduje hlavne kultivované vystupovanie a výborné komunikačné...

Editor produktových fotografií z domu

09.11.2020 15:00
Spoločnosť Ramzed s.r.o., ktorá vyvíja technológiu budúcnosti ponúkajúcu ultrarealistické zobrazovanie beauty a fashion produktov na fotografii alebo videu hľadá do svojho kolektívu externého grafika/editora produktových fotografií. Pracujete výlučne z domu, kedy chcete a koľko chcete. Požaduje sa znalosť práce vo Photoshope.     Náplň práce: editácia produktových...

Redaktor na tvorbu textov z oblasti ekonomiky

08.11.2020 10:02
Internetový magazín TargetNews.sk príjme do svojho redaktorského tímu nového kolegu/kolegyňu na písanie článkov z oblasti ekonomiky, lifestyle a biznisu. Ak máte v uvedených oblastiach celkom solídny prehľad a dokážete pracovať s textom a zdrojmi, potom môžete byť vhodným kandidátom pre túto prácu. Druh pracovného pomeru si môžete zvoliť, firma ponúka aj možnosť pracovať...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: