Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

osobná franšíza

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

Upozornenie! – Neposielajte nikomu žiadne peniaze, a to ani osobe, ktorá sa môže tváriť ako váš budúci zamestnávateľ. Taktiež nikdy neposielajte cez internet ani skeny vašich dokladov (prípadne elektronický podpis, údaje bank. účtu či kreditnej karty). Platí to aj vtedy, ak pracovná ponuka vyzerá seriózne! Pred podpisom zmluvy odporúčam osobné stretnutie, prípadne pohovor cez nejaký online komunikačný software.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok a piatok - posledná kontrola 22.07.2024 12:00. 

 

 

22.07.2024

Administratívny špecialista pre tvorbu reportov a cenových ponúk

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž.

Mzda: od 1 200 EUR/mesiac.

Príprava a tvorba cenových ponúk pre klientov, komunikácia s klientmi a dodávateľmi, administratívna podpora pre obchodný tím a riešenie bežných administratívnych úloh. To je stručný výpis náplne práce, ktorá čaká na nového administratívneho špecialistu. Práca je vhodná pre samostatné osoby s výbornými komunikačnými a organizačnými schopnosťami.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

20.07.2024

Senior Fullstack developer

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, živnosť.

Mzda: od 3 000 EUR/mesiac.

Staňte sa novým členom tímu v Coderame a získajte zaujímavé benefity vrátane lukratívneho finančného ohodnotenia a možnosti pracovať odkiaľkoľvek. A čo budete potrebovať? Aspoň 4 ročné skúsenosti s programovaním, samostatnosť, záujem učiť sa nové technológie, plynulú angličtinu atď.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

17.07.2024

Lektor/ka účtovníctva

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok na dohodu alebo živnosť.

Mzda: 14 eur/hod.

Máte aspoň dvojročnú prax s účtovníctvom a popri tom vzdelanie v odbore ekonomika, účtovníctvo? Vedeli by ste svoje doposiaľ získané skúsenosti zrozumiteľnou formou vysvetliť a naučiť účastníkov kurzu? Potom sa skúste uchádzať o túto pozíciu. Vo firme MIDARO KURZY s.r.o. majú voľné miesto pre šikovného lektora účtovníctva. Kurzy sú určené pre ľudí, ktorí sa s účtovníctvom ešte nestretli, prípadne pre ľudí, ktorí si chcú svoje znalosti rozšíriť, utvrdiť.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

15.07.2024

Lektor/ka slovenčiny pre cudzincov

Úväzok a forma spoluprácena dohodu (brigády), živnosť.

Mzda: 13-17 eur/hod.

SlovakFriends s.r.o. hľadá nadšených a zodpovedných učiteľov, ktorí sa chcú podeliť o svoju vášeň pre slovenčinu a pomôcť cudzincom ju zvládnuť s ľahkosťou. Aktuálne majú otvorené dve pozície: jednu pre kombinované vyučovanie, online a prezenčne v centre Bratislavy a druhú pre iba online vyučovanie.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

13.07.2024

HR podpora s talianským jazykom - úplná práca z domu

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok.

Mzda: od 1 400 EUR/mesiac.

Personálna agentura Grafton a.s. hľadá novú posilu na pozíciu HR špecialista s talianským a anglickým jazykom. Náplňou práce bude komunikácia s taliansky a anglicky hovoriacimi zamestnancami, ktorým budete pomáhať riešiť a zodpovedať ich otázky z HR oblasti cez telefón mail alebo chat.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.07.2024

Telefonický predajca so slovenským jazykom

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda: od 1 600 EUR/mesiac.

ConfilogiTeam je firma, ktorá sa už 6 rokov podieľa na aktívnom predaji výživových doplnkov a prozdravotných produktov. V súčasnosti rozširujú svoj tým a hľadajú telefonického poradcu, ktorý ovláda slovenský jazyk. Kto je ideálny kandidát? Ten, čo má k dispozícii 40 h týždenne, môže pracovať na dve zmeny a má chuť zlepšovať svoje predajné schopnosti.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

08.07.2024

Senior účtovník pre ekonomicko-konzultačnú spoločnosť

Úväzok a forma spolupráceskrátený úväzok, živnosť.

Mzda: 9 eur/hod.

Máte aspoň 5 ročnú prax v oblasti účtovníctva a ovládate program POHODA? Nechýba vám analytické myslenie, ste samostatný a zodpovedný? Ovládate daňové a účtovné zákony? Ak ste odpovedali áno, potom je táto ponuka pre vás ako stvorená. Pracovať budete pre ekonomicko-konzultačnú spoločnosť TOP Account. Plat 9 EUR/hod.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

08.07.2024

Pracovník zákazníckej podpory pre poľský trh

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok, živnosť.

Mzda1 100 EUR/mesiac.

Baví vás komunikácia s ľuďmi a ovládate poľský jazyk? Potom zbystrite pozornosť. Vo firme MUZIKER a.s. majú práve voľné miesto na zákazníckej podpore. Do tímu potrebujú niekoho, kto sa nebojí výziev a chce sa podeliť so svojimi nápadmi. Okrem dobrej nálady, ktorá by vám nemala chýbať každý deň, privítajú, ak ste dobrý spíker/ka aj v anglickom jazyku.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

05.07.2024

Vytváranie videí na reklamné účely

Úväzok a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: dohodou.

Hľadá sa šikovný človek na vytváranie videí pre e-shop a tvorbu inštruktážnych videí. Ak máte skúsenosti s podobnou prácou, určite neváhajte napísať.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

03.07.2024

Špeditér - špecialista na dopravu s nemeckým jazykom

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok na zmluvu.

Mzda1 800 EUR/mesiac.

Máte nejaké skúsenosti v oblasti colníctva a zahraničného obchodu? Ste samostatná a zodpovedná osoba so schopnosťou pracovať v tíme? Ovládate nemecký jazyk? Máte skúsenosti so spracovaním objednávok v systéme SAP? Ak ste odpovedali kladne, máte možnosť stať sa novým kolegom vo firme Kloepfel Services s.r.o.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

03.07.2024

Cloud špecialista

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda5 200 - 6 400 EUR/mesiac.

Zodpovednosť za tvorbu, udržiavanie a zlepšovanie infraštruktúry podľa SRE a DevOps princípov, participácia na projektoch v oblasti IaaS (Infrastructure as a Service) a privátnych cloudových riešení a podobne. To čaká na nového cloud špecialistu. Možnosť 100% práce z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

01.07.2024

Konzultant dochádzkových systémov

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok.

Mzda: od 1 300 EUR/mesiac.

Príležitosť pre nadšenca do moderných technológií, ktorý má nejaké skúsenosti s implementáciou dochádzkových systémov a chcel by pracovať v dynamickom prostredí, prípadne z pohodlia domova. Čo bude náplňou práce a aké požiadavky kladú na svojho nového zamestnanca?

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

29.06.2024

Korektor/ka SK v oddelení prekladov

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, živnosť.

Mzdaod 1 300 EUR/mesiac.

Mladá prekladateľská agentúra s bohatými skúsenosťami neustále rastie, a preto potrebuje nové posily na prekladateľské oddelenie. Aktuálne potrebujú korektora SK, ktorý bude mať na starosti, okrem iného, sledovanie a vyhodnocovanie kvality prekladov a korektúr. Prácu je možné vykonávať z pohodlia domova, potrebovať budete perfektnú znalosť slovenčiny (rodený hovorca) a výbornú znalosť anglického jazyka. Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka veľkou výhodu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

26.06.2024

Samostatný účtovník

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Mzda1 400 - 2 000 EUR/mesiac.

Máte aspoň 4 ročné skúsenosti s prácou v účtovníctve? Zaujímate sa o digitálne technológie a máte komunikačné a prezentačné schopnosti? Potom neváhajte reagovať na ponuku od firmy aMusevity, s.r.o., ktorá práve hľadá samostatného účtovníka.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: