Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

Kniha

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

Upozornenie! – Neposielajte nikomu žiadne peniaze, a to ani osobe, ktorá sa môže tváriť ako váš budúci zamestnávateľ. Taktiež nikdy neposielajte cez internet ani skeny vašich dokladov (prípadne elektronický podpis, údaje bank. účtu či kreditnej karty). Platí to aj vtedy, ak pracovná ponuka vyzerá seriózne! Pred podpisom zmluvy odporúčam osobné stretnutie, prípadne pohovor cez nejaký online komunikačný software.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok - posledná kontrola 28.11.2022  09:40

 

 

02.12.2022

Systémový administrátor junior/mid - s NJ a AJ - plat 1 700 - 2 500 EUR/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Na projekt v oblasti telekomunikácii hľadá firma Liberum s. r. o. motivovaného systémového administrátora so znalosťou nemčiny a angličtiny na úrovni B2. Možnosť fully remote work (úplna práca z domu). Práca ako správca PC/sietí či IT administrátor výhodou. Ak nemáte prax, musíte mať IT prehľad - resp. silný vzťah k PC a IT.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

01.12.2022

Recruiter, Náborár Junior aj bez praxe – plat 800 - 1 500 EUR/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť, stáž

Vo firme J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o. hľadajú náborára prevažne pre Gastrosegment. Nehľadajú profesionála, ale človeka, ktorý má chuť pracovať na sebe a pomáhať ľudom vycestovať za prácou do zahraničia. Nutná znalosť aspoň jedného z týchto jazykov - český, rumunsky, poľsky a ukrajinsky. Možnosť práce z domu, prípadne v kanceláriach v Ružomberku.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

01.12.2022

Online konzultant – plat 1 300 EUR/mesiac + bonusy

Plný úväzok, živnosť

Staňte sa online konzultantom v spoločnosti MACHINE s.r.o. Firma sa zameriava na poradenské služby v oblasti personálneho manažmentu. Náplňou práce bude zabezpečovanie komunikácie s vybranými skupinami, poskytovanie informácií a zabezpečovanie návrhov riešení a administratívu. Ideálny uchádzač by mal byť komunikatívny a spoľahlivý a mal by príjemne vystupovať.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

29.11.2022

Grafik/Grafička - pre marketingové oddelenie - plat 1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Spoločnosť Digitalcare Services, s.r.o., ktorá patrí medzi najrýchlejšie rastúce marketingové agentúry na Slovensku, príjme do svojho marketingového oddelenia "multifunkčného" grafika/grafičku s citom pre detail, reálnymi pracovnými návykmi a skúsenosťami. Na vzdelaní nezáleží. Nečakajú seniora/experta, ale samostatného univerzálneho kolegu, ktorý chce na sebe pracovať a postupne rásť.  Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

28.11.2022

Asistentka - plat 1 000 EUR/mesiac

Plný úväzok

Firma Elite Worker, s. r. o. hľadá pre svojho klienta, spoločnosť pôsobiacu v elektrotechnickom priemysle, samostatnú a zodpovednú asistentku s príjemným a profesionálnym vystupovaním. Náplňou práce bude bežná administratíva – komunikácia v nemeckom jazyku, zadávanie dát do excelovských tabuliek, vytváranie informačných emailov pre oddelenie a podobne.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

27.11.2022

Jazykový konzultant (obchodná pozícia) – plat 45 000 - 70 000 Kč!

Živnosť

Český portál anglictina.cz, ktorý umožňuje ľuďom učiť sa anglicky so skutočnými lektormi z celého sveta, príjme do svojich radov jazykového konzultanta / obchodníka. Vašou úlohou bude predovšetkým viesť obchodné stretnutia s ľuďmi (online z domu), ktorí prejavili záujem učiť sa na jazykovej platforme spoločnosti.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

27.11.2022

PHP programátor web stránok – od 1 600 EUR/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Spoločnosť SIXNET internet technologies s.r.o. rozširuje svoj tím a hľadá šikovného PHP programátor webových stránok. Očakávajú, že vás práca baví, že nad vecami premýšľate, hľadáte cestu a nové spôsoby (samozrejme, všetko s mierou). Neobmedzená práca z domu.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

24.11.2022

Telefonický poradca klienta zo slovenským jazykom – plat od 1 400 EUR/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Pod značkou Confilogi Poland si nájdete svoje miesto, ktoré vám pomôže rozvíjať vaše obchodné zručnosti. Firma aktuálne hľadá do tímu telefonického poradcu so slovenským jazykom. Možnosť 100 % práce na diaľku. Podmienkou je byť k dispozícii 40 hodín týždenne a komunikatívna znalosť slovenského jazyka.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

22.11.2022

Krajčírka - práca s latexom

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Spoločnosť Herman design s. r. o. hľadá krajčírku (nie je podmienka byť krajčírka) na výrobu latexových dámskych legín. Jedná sa o dlhodobú spoluprácu, ktorá sa môže vykonávať aj z pohodlia domova alebo z vlastnej dielne. Vzdelanie nie je dôležité, podstatná je manuálna zručnosť, schopnosť tvoriť produkty vo vysokej kvalite, samostatnosť, zmysel pre detail a praktické skúsenosti.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

18.11.2022

Operátor Call Centra - predaj

Plný úväzok

Ste komunikatívna osoba, ktorá sa vie ľahko prispôsobiť rôznym typom klientov? Máte tímového a obchodného ducha a ste odolný voči stresu? Neváhajte stať sa predajcom spoločnosti CVNZ s.r.o.. Predchádzajúca prax v call centre/vzťahoch so zákazníkmi nie je povinnou podmienkou, je však výhodou.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

16.11.2022

Špeditér/disponent cestnej, železničnej, námornej, leteckej prepravy – plat 1 000 - 2 500 EUR/mesiac

Plný úväzok

Možnosť práce z domu, istota a perspektívne zamestnanie, motivujúce finančné ohodnotenie, možnosť kariérneho rastu, mobilný telefón a PC aj na súkromné účely. To je stručný výpis benefitov, ktoré čakajú možno práve na vás. Podmienkou je výborná znalosť cudzieho jazyka - slovom aj písmom. Prax nie je nutná, ale vítaná.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

13.11.2022

Zákaznícka podpora HU/SK/CZ - plat 1140 eur/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok

V spoločnosti Biostile Slovakia s.r.o., ktorá sa zameriava na predaj doplnkov stravy, čajov a kozmetiky, hľadá novú posilu na pozíciu Zákaznícka podpora. Ideálny uchádzač by mal ovládať maďarský, slovenský alebo český jazyk a mal by mať výborné komunikačné zručnosti. Prácu je možné vykonávať z domu, plat 1 140 EUR/mesiac.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

12.11.2022

Video Editor - Home office (Gaming) - 1 100 až 1 900 EUR/mesiac

Živnosť

Rozvíjajúca sa spoločnosť VIVUGA, ktorá sa zameriava na vývoj a distribúciu free-to-play hier pre platformy android a iOS, príjme do svojich radov šikovného video dizajnéra. Kreatívny video producent, ktorý je doma v nástrojoch Adobe balíka, je odhodlaný sa neustále posúvať dopredu a vo svojom voľnom čase si niekedy niečo zahrá resp. má prehľad v najnovších trendoch v hernom odvetví.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

11.11.2022

IT Recruiter – plat 1 500 až 1 800 EUR/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Do nášho interného tímu v Capgemini Engineering hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu „IT RECRUITER". Vašou náplňou práce bude: aktívne vyhľadávanie kandidátov v IT pre všetky sektory (energetika, automotive, financie, telekominikácie, zdravotníctvo, výroba, a pod.), aktívne oslovovanie kandidátov / prezentácia pracovných ponúk, organizovanie a vedenie pohovorov a ďalšie. Očakávame: skúsenosti s náborom a výberom kandidátov v IT oblasti, vynikajúce komunikačné schopnosti a proaktívny prístup k práci.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

09.11.2022

Manažér online bazáru Laundrymarket.eu – plat od 1 000 EUR/mesiac

Brigáda na dohodu

Spoločnosť VegaTop, s.r.o. hľadá do tímu samostatného a kreatívneho odborníka so skúsenosťami v oblasti manažovania online bazáru. Náplňou práce bude vyhľadávanie nových reklamných partnerov, dohadovanie a uzatváranie nových kontraktov. Očakávajú výbornú znalosť slovenského a anglického jazyka a aspoň 1-ročnú prax na obdobnej pozícii.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

08.11.2022

Profesionálny rodič – plat 855 EUR/mesiac

Plný úväzok

Uchádzač musí mať absolvovanú a ukončenú prípravu profesionálneho náhradného rodiča. Na vzdeláni nezáleží, očakávajú predovšetkým samostatnosť, empatiu, komunikačné zručnosti, trpezlivosť a ochotu pomáhať.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

03.11.2022

PHP nadšenec – plat od 7 EUR/hod.

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Spoločnosť TSS Group a. s. príjme do svojho vývojárskeho tímu divízie zabezpečenia objektov šikovného PHP nadšenca na nové projekty. Od ideálneho kandidáta očakávajú pokročilú znalosť PHP, znalosť  HTML, CSS, Javascript, relačné databázy a web services. Firma ponúka veľa zaujímavých benefitov.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

02.11.2022

Ekonóm – plat 1500 eur / mesiac

Plný úväzok

Možnosť práce z domu, flexibilná pracovná doba a ročný bonus v závislosti od výsledkov firmy. To sú benefity, ktoré ponúka spoločnosť HEADSCOUT s.r.o. svojmu novému zamestnancovi/ekonómovi. Od vás očakávajú znalosť postupov fakturácie, aspoň 2 ročnú prax na obdobnej pozícii, silné komunikačné a prezentačné schopnosti a znalosť nemeckého a anglického jazyka.

Viac informácií o ponuke tu

 

 

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Aktuálne ponuky práce na doma

Grafik/Grafička - pre marketingové oddelenie

29.11.2022 09:23
Spoločnosť Digitalcare Services, s.r.o., ktorá patrí medzi najrýchlejšie rastúce marketingové agentúry na Slovensku, príjme do svojho marketingového oddelenia "multifunkčného" grafika/grafičku s citom pre detail, reálnymi pracovnými návykmi a skúsenosťami. Na vzdelaní nezáleží. Nečakajú seniora/experta, ale samostatného univerzálneho kolegu, ktorý chce na sebe pracovať a postupne rásť....

Krajčírka - práca s latexom

22.11.2022 10:26
Spoločnosť Herman design s. r. o. hľadá krajčírku (nie je podmienka byť krajčírka) na výrobu latexových dámskych legín. Jedná sa o dlhodobú spoluprácu, ktorá sa môže vykonávať aj z pohodlia domova alebo z vlastnej dielne. Vzdelanie nie je dôležité, podstatná je manuálna zručnosť, schopnosť tvoriť produkty vo vysokej kvalite, samostatnosť, zmysel pre detail a praktické...

Zákaznícka podpora HU/SK/CZ

13.11.2022 09:33
V spoločnosti Biostile Slovakia s.r.o., ktorá sa zameriava na predaj doplnkov stravy, čajov a kozmetiky, hľadá novú posilu na pozíciu Zákaznícka podpora. Ideálny uchádzač by mal ovládať maďarský, slovenský alebo český jazyk a mal by mať výborné komunikačné zručnosti. Prácu je možné vykonávať z domu, plat 1 140 EUR/mesiac.   Náplň práce: telefonická komunikácia so...

Dispečer pre donáškový portál Bistro.sk

06.11.2022 09:20
Známy portál Bistro.sk, ktorý sa zaoberá donáškou jedla po celom Slovensku hľadá do svojho kolektívu pomocníka na pozíciu Dispečer. Náplňou práce bude dozerať na Bistro kuriérov najmä počas víkendov a sviatkov. Vhodné predovšetkým pre VŠ študentov.        Služba Bistro Kuriér je doplnkovou službou portálu Bistro.sk. Prepája zákazníka s reštauráciou tak, že zabezpečuje kuriéra,...

Grafik pre print v digitálnej tlačiarni / Bratislava

30.10.2022 12:41
Kreatívna digitálna tlačiareň Copy.sk, s.r.o. naberá do svojho tímu nové posily! Ide o pozíciu grafický dizajnér pre prípravu grafických návrhov tlačových produktov. Ideálny kandidát by mal ovládať Adobe InDesign, Photoshop a Adobe Illustrator na mierne pokročilej úrovni. Očakávajú tiež cit aj pre ten najmenší detail.     Náplň práce: grafické návrhy tlačovín pre firemných...

Fotograf / Fotografka

22.10.2022 09:50
Brigáda pre študenta. Baví vás fotenie?! Viete upravovať fotografie?! Už ste natočil nejaké video? Hovoria vám niečo pojmy Photoshop a Lightroom?! Internetový portál POHODA NA TERASE. Hľadajú mladého fotografa / kreatívca, ktorého baví tvorenie. Ideálne z okolia Piešťan. Hľadajú firemného fotografa pre segment terasy a záhrady.   Náplň práce: fotenie a úprava...

Grafik - práca na diaľku

13.10.2022 10:39
Hľadá sa grafik/grafička na dlhodobú spoluprácu. Firma má nadizajnovanú sadu firemných materiálov, brožúr, pohľadníc a obrázkov pre sociálne siete a od nového grafika potrebujú pravidelne ich aktualizovať o nové údaje a obrázky a príležitostne vytvárať nové dizajny na mieru. Predpokladaný rozsah práce je 45-60 hodín mesačne. Potrebná je absolútna precíznosť a presnosť...

Lektor - soft skills

04.10.2022 13:53
Máte vysokoškolské štúdium a bohaté skúsenosti na pozícii lektor/učiteľ? Certifikačná spoločnosť TSÜ, a.s., ktorá sa zameriava na certifikáciu manažérskych systémov, príjme do svojho kolektívu skúseného lektora s kultivovaným slovným prejavom a príjemným vystupovaním. Perfektná znalosť slovenčiny, pracovať môžete odkiaľkoľvek v rámci celej SR.      Náplň...

SEO, online reklama, kreatíva

21.09.2022 11:11
Online marketéri pozor! Novovznikajúca agentúra ONLINE TORO advertising s. r. o. hľadá komunikatívnych ľudí, ktorí sa zaujímajú o online marketing a majú v tejto profesii už nejakú prax. Ste schopní vedomosti nasávať ako špongia? Máte vysoké ambície? Ak odpovedáte áno, potom neváhajte reagovať na túto pracovnú ponuku. Tešiť sa môžete na veľa zaujímavých benefitov, vrátane práce z domu...

Náborár so Slovenčinou na 100% home office

07.09.2022 09:53
Mladá dynamická spoločnosť, ktorá zaisťuje predvýber kandidátov na rôzne pracovné pozície, hľadá do svojho tímu komunikatívnu a priateľskú osobu hovoriacu slovenským jazykom na pozíciu náborár. Jedná sa o prácu z pohodlia domova na kratší úväzok minimálne 10 hodín týždenne. Náplňou práce je spolupracovať pri výbere vhodných kandidátov na rôzne pracovné pozície, komunikácia prebieha predovšetkým...

Korektúra produktových popisov pre Alza.sk

30.08.2022 08:16
  korektúru produktových popisov do spoločnosti Alza, pre slovenský web Alza.sk. Práca je naplno z domova, je nutné mať vlastný živnostenský list, pracovná doba je flexibilná, záleží na vás, kedy vám vyhovuje pracovať, ale je nutné pracovať min. 15 hodín týždenne, horná hranica nie je stanovená. Očakávajú výbornú znalosť slovenčiny, spoľahlivosť a...

Recruiter/ HR Koordinator – plat od 7 eur/hod.

21.08.2022 11:41
Firma OLNEL s. r. o. rozširuje svoj tím a hľadá komunikatívnu a dobre naladenú posilu, ktorú zaujíma HR smer. Vašou hlavnou náplňou práce bude nábor a vyhľadávanie nových zamestnancov, koodinácia ľudí a príprava zoznamov v Exceli a Worde. Spoločnosť nevyžaduje predošlú prax alebo skúsenosti, všetko vás naučia. Práca z domu a flexibilný pracovný čas sú...

Zošívanie športových odevov

12.08.2022 07:32
Vo firme HypeDress s.r.o. hľadajú samostatného a zodpovedného človeka s vlastným šijacím strojom na zošívanie športových odevov (dresy, trenírky, polokošele, mikiny, teplákové nohavice a pod.). Práca bude prebiehať z pohodlia domova. Vzdelanie nie je potrebné, nutné je mať založenú živnosť a vlastný šijací stroj. Pozícia je vhodná aj pre absolventov.     Náplň...

Jazykový korektor

30.07.2022 10:47
Spoločnosť TORDEN s.r.o., ktorá sa zaoberá vydavateľskou činnosťou kníh, príjme do svojho kolektívu skúseného korektora na jazykovú a štylistickú kontrolu a opravu literárnych textov. Firma pôsobí na trhu päť rokov. Od ideálneho kandidáta očakávajú perfektnú znalosť slovenského jazyka a predchádzajúce skúsenosti s editovaním textov v redakcii. Prácu je možné vykonávať z pohodlia...

Admissions Officer - pracujte pre zahraničnú školu!

20.07.2022 11:56
Hľadá sa administratívna výpomoc pre Austrálsku jazykovú a Business školu! Ovládate anglický jazyk aspoň na stredne pokročilej úrovni? Preferujete prácu z domu, prípadne odkiaľkoľvek vám to bude vyhovovať? Chceli by ste pracovať v medzinárodnom tíme? Ak ste odpovedali na otázky kladne, potom neváhajte kontaktovať spoločnosť.     Náplň práce: e-mailová komunikácia v...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: