Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

osobná franšíza

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

Upozornenie! – Neposielajte nikomu žiadne peniaze, a to ani osobe, ktorá sa môže tváriť ako váš budúci zamestnávateľ. Taktiež nikdy neposielajte cez internet ani skeny vašich dokladov (prípadne elektronický podpis, údaje bank. účtu či kreditnej karty). Platí to aj vtedy, ak pracovná ponuka vyzerá seriózne! Pred podpisom zmluvy odporúčam osobné stretnutie, prípadne pohovor cez nejaký online komunikačný software.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok a piatok - posledná kontrola 27.02.2024 13:00. 

 

 

27.02.2024

Online editor/ka, redaktor/ka pre Netky.sk

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž.

Mzdaod 7 EUR/hod.

Full servisová marketingová agentúra Petsoftmedia s.r.o. hľadá pre svoj online magazín Netky.sk talentovaných tvorivých prispievateľov pravidelných autorských článkov na rôzne aktuálne spravodajské a publicistické témy. Máte bezchybnú gramatiku a viete písať pútavo? Potom neváhajte kontaktovať firmu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

25.02.2024

Novinár, redaktor

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok, živnosť.

Mzda1 500 EUR/mesiac.

Hľadá sa novinár/redaktor pre Bratislavu. Ide o klasickú novinársku prácu - tlačovky, rozhovory, analytické články, komentáre. Je potrebné mať prehľad v slovenskej politike, zaujímať sa o politiku a politické dianie.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

23.02.2024

Redaktor športu

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceskrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť.

Mzda300 - 600 EUR/mesiac.

Produkčná a mediálna agentúra pre šport, vzdelávanie a zábavu príjme do svojej party šikovného a samostatného redaktora, ktorý bude vypracovávať texty s MMA tématikou pre portál MAX MMA. Predpokladom na vykonávanie práce je orientácia v témach, ktoré sa týkajú spomínaného športu, perfektné ovládanie gramatiky a samostatnosť.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.02.2024

Interview špecialista

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spoluprácena dohodu (brigády), živnosť.

Mzda: od 12 EUR/hod.

Máte počas týždňa pravidelne voľné kapacity a chcete ich využiť efektívne? Potom sa staňte novou posilou technology-consultingovej spoločnosti. Firma rastie a preto potrebuje pomôcť s návalom nových kandidátov. Ideálna príležitosť pre človeka (napr. aj pre mamičku na materskej), ktorý má týždenne niekoľko hodín voľno a chcel by si držať kontakt s pracovným svetom.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.02.2024

Poradca klientského centra

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu.

Mzda1 000 EUR/mesiac.

Spoločnosť, ktorá poskytuje svojim klientom telemarketingové služby a zákaznícku podporu, hľadá niekoho, kto vie veľmi dobre komunikovať. Dlhoročné skúsenosti nie sú potrebné. Stačí, ak máte príjemný prejav, ste aktívny a máte zodpovedný prístup k práci. Práca je vhodná aj pre absolventov, mamičky na materskej a rodičovskej dovolenke aj dôchodcov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

18.02.2024

Grafický designér UI/UX Figma

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceskrátený úväzok na dohodu alebo živnosť.

Mzdaod 2 000 EUR/mesiac

Cashbackový portál Tipli s.r.o. špecializujúci sa na online nakupovanie má vo svojom tíme voľné miesto pre šikovného grafického designéra UI/UX/Figma. V Tipli vás budú potrebovať minimálne 20 hodín v týždni a realizácie grafických návrhov vo Figme budete mať na starosť tvorbu alebo redesign špecifických stránok, landing pages a sekcií na webe. Pracovať môžete v kancelárii firmy alebo z pohodlia svojho domova / vlastnej kancelárie. Možnosť práce odkiaľkoľvek.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

15.02.2024

Telefonická podpora predaja

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok na zmluvu.

Mzda: 1 100 až 1 300 eur/mesiac.

Firma MFP papier s r.o., ktorá sa špecializuje na distribúciu papierenského, darčekového a školského tovaru, má voľné miesto pre komunikatívneho človeka s výbornou znalosťou slovenského jazyka a príjemným vystupovaním. Náplňou práce bude zabezpečovať komunikáciu a kvalitný servis pre zákazníka.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

14.02.2024

Podvojné účtovníctvo

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spoluprácena dohodu (brigády), živnosť.

Mzda: dohodou.

Firma zaoberajúca sa realitnou činnosťou príjme do svojho tímu šikovnú účtovníčku/účtovníka na spracovanie podvojného účtovníctva a mzdy. Len pre záujemcov z Bratislavy. Odmena dohodou. Práca z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

14.02.2024

Práca v zákazníckom servise s nemčinou a češtinou

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceplný úväzok alebo skrátený úväzok na zmluvu.

Mzda1 470 - 1 600 EUR/mesiac.

Hľadá sa šikovný človek na prácu v zákazníckom servise. Náplňou vašej práce bude poskytovanie komplexného zákazníckeho servisu cez telefón, e-mail a písomne pre nemeckých a českých klientov online shop-u Tchibo. Znalosť češtiny a nemčiny je teda veľmi dôležitá. Časová dostupnosť aspoň 20 hod./týždenne.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.02.2024

Telefonický pracovník

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda300 - 1 000 EUR/mesiac.

Máte skúsenosť ako obchodný zástupca alebo telefonický pracovník? Viete viesť konštruktívny rozhovor? V EURONET SK s. r. o. sa obzerajú po šikovnom telefonistovi s príjemným vystupovaním, ktorý si vie nájsť čas na prácu 2-4 hodiny denne. Vhodné aj pre mamičky na MD a aktívnych dôchodcov.  

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

11.02.2024

Marketingový a PR pracovník

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda: 1000 - 2000 EUR/mesiac.

Dynamicky rastúca slovenská firma, ktorá sa špecializuje dodávku, návrh, montáž a servis vykurovacích a chladiacich systémov, neustále rastie, a preto hľadá do svojej party nové posily. Aktuálne potrebujú ambiciózneho, kreatívneho marketingového a PR pracovníka, ktorý má rad výzvy, chce zmenu a vie dosahovať výsledky.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

07.02.2024

Personálna konzultantka na 100% prácu z domu

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráceskrátený úväzok na živnosť.

Mzda550 EUR/mesiac + bonusy.

Náplň práce: práca s inzertnými portálmi, vyhľadávanie vhodných kandidátov, vedenie pracovných pohovorov, spracovanie profilu kandidáta a vytvorenie hodnotenia a ďalšie. - Práca je na skrátený úväzok 4 hodiny denne.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

06.02.2024

Redaktor/ka webu svetevity.sk

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spoluprácena dohodu (brigády), živnosť.

Mzda9 - 12 EUR/hod.

Portál Svetevity.sk, ktorý je zameraný na kvalitný obsah o životnom štýle, móde a kráse, jedle, vzťahoch, či zdraví, uvíta vo svojom tíme novú posilu na prácu so sociálnymi sieťami, tvorbu redakčných textov, výber fotografií a podobne. Vhodný kandidát by mal mať nejaké skúsenosti v oblasti žurnalistiky, všeobecný a spoločenský prehľad, pozitívne myslenie, vysokú úroveň gramatiky a štylistiky atď.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

04.02.2024

Admissions Officer

Určené pre: kohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda8 EUR/hod.

Vytváranie kurzov a vízových dokumentov pre študentov, e-mailová komunikácia v anglickom jazyku a rôzne administratívne úlohy. To je stručný popis náplne práce, ktorá čaká na nového administratívneho pracovníka. Ak ovládate plynule angličtinu a preferujete prácu z domu, potom neváhajte a pošlite firme svoje CV.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: