Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

Kniha

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

Upozornenie! – Neposielajte nikomu žiadne peniaze, a to ani osobe, ktorá sa môže tváriť ako váš budúci zamestnávateľ. Taktiež nikdy neposielajte cez internet ani skeny vašich dokladov (prípadne elektronický podpis, údaje bank. účtu či kreditnej karty). Platí to aj vtedy, ak pracovná ponuka vyzerá seriózne! Pred podpisom zmluvy odporúčam osobné stretnutie, prípadne pohovor cez nejaký online komunikačný software.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

Aktuálnosť pracovných ponúk kontrolujem pravideľne každý pondelok - posledná kontrola 20.03.2023  08:10

 

 

21.03.2023

Špecialista zákazníckej podpory pre e-shop

Lokalitaodkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda6 - 7 EUR/hod.

Firma zaoberajúca sa predajom kozmetiky z celého sveta rozširuje svoj tím a hľadá komunikatívnu a zodpovednú osobu s ochotou rozvíjať sa a pracovať na sebe. Ovládate slovenský jazyk na výbornú (gramatika a štylistika)? Nie je pre vás problém dohovoriť sa aj poľskom jazyku? Ak odpovedáte áno, potom môže byť táto ponuka pre vás ako stvorená.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

20.03.2023

Telefonický operátor

Lokalitaodkiaľkoľvek zo SR, výhodou Trenčín a okolie.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, čiastočný úväzok, brigáda na dohodu, živnosť.

Mzda4,35 - 8 EUR/hod.

Vo firme Data call rozširujú tím telefonických operátorov! Spoločnosť príjme komunikatívneho človeka s výbornými argumentačnými schopnosťami. Predchádzajúca prax v predaji telekomunikačných služieb je výhodou, ale nie podmienkou. Pre prácu z domu je potrebný vlastný pc/ntb s prístupom na internet, slúchadlá s mikrofónom.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

20.03.2023

Samostatný účtovník/účtovníčka

Lokalita: Bratislava a okolie.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok.

Mzda1 450 EUR/mesiac.

Máte skúsenosti v oblasti účtovníctva a chcete sa vo svojej kariére posunúť? Pracujte pre spoločnosť TPA Slovensko, ktorá aktuálne zháňa samostatnú účtovníčku/učtovníka. Po zaučení je možné pracovať z domu. Tešiť sa môžete na veľa zaujímavých benefitov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

17.03.2023

UI designer/ 2D grafik 

Lokalitaodkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, živnosť.

Mzda1 400 - 1 800 EUR/mesiac.

Hľadá sa kreatívny grafik, ktorý sa bude podieľať na tvorbe UI a 2D grafiky pre hry. Máš vášeň pre hry a nechýbajú vám ani skúsenosti s tvorbou pútavých a funkčných užívateľských rozhraní, či grafiky? Vašou úlohou bude tvoriť grafiku a UI od koncepčných skíc skrz flowchart, až k finálnemu vizuálnemu návrhu produktu (hry).

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

16.03.2023

Grafický web dizajnér 

Lokalitaodkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda: dohodou.

Softvérová spoločnosť, ktorá poskytuje komplexný cestovný systém pre cestovné agentúry a cestovné kancelárie príjme do tímu nového grafika. Náplňou práce bude  samostatná tvorba webových designov CeSYS a tvorba webových designov podľa požiadaviek klienta. Znalosť grafických programov je potrebná, výhodou je prax na podobnej pozícii a orientácia v cestovnom ruchu a IT.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

16.03.2023

PHP senior

Lokalitaodkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, živnosť.

Mzdaod 12 EUR/hod.

Spoločnosť TSS Group a. s. hľadá do vývojárskeho tímu divízie GPS monitoringu skúseného senior PHP developera, ktorý by pomohol firme tvoriť nové inovatívne produkty a riešenia. Ak ste tímový hráč a ste ochotný učiť sa a rozvíjať svoje programátorské zručnosti, potom neváhajte reagovať na túto ponuku.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

13.03.2023

Externý redaktor športu

Lokalitaodkiaľkoľvek zo SR, výhodou Bratislava a okolie.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda6,5 EUR/hod + bonusy.

Zaujímate sa o futbal, tenis, basketbal či lyžovanie? Žijete športom? Sledujete zápasy a viete, čo sa deje v kluboch? Mediálna spoločnosť hľadá pre svoj web šport24 nového redaktora, ktorý má talent na písanie článkov a postov na sociálne siete. Súčasťou vašej práce bude sledovanie športového diania, športových eventov a zápasov. Pracovať budete v tíme skúsených redaktorov a editorov, ktorých podporíte hlavne vo večerných hodinách a počas víkendov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.03.2023

Marketingový špecialista na sociálne siete

Lokalitaodkiaľkoľvek zo SR, výhodou Bratislava a okolie.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, živnosť.

Mzda1 200 - 1 600 EUR/mesiac.

Zaujímavá príležitosť pre šikovného a talentovaného social špecialistu, ktorý sa v platených kampaniach cíti ako doma. Ideálnym kandidátom je človek, ktorý vie vytvárať a plánovať príspevky na sociálne siete, kamaráti sa Facebook Business Manager, Facebook Ads Manager a Facebook pixel a má aspoň 2 roky skúsenosti s nastavovaním reklám.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.03.2023

Lektor účtovníctva

Lokalita: Žilina a okolie.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: brigáda na dohodu, živnosť.

Mzda14 EUR/hod.

Náplňou práce bude vysvetliť a naučiť účastníkov kurzu systémy podvojného, jednoduchého, mzdového účtovníctva a personalistiky, daňovú agendu a súvisiacu agendu, ktorá patrí k práci účtovníka. Kurzy sú určené pre ľudí, ktorí sa s účtovníctvo ešte nestretli, prípadne pre ľudí, ktorí si chcú svoje znalosti rozšíriť, utvrdiť.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

09.03.2023

IT špecialista

Lokalita: Bratislava a okolie - čiastočná práca z domu.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok.

Mzda3 000 EUR/mesiac.

Správca zálohového systému je nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné aj technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a kovových plechoviek na území Slovenska. Do svojho tímu hľadajú akčného samostatného, skúseného, komunikatívneho člena, ktorý zastreší komplexne agendu IT.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

08.03.2023

Účtovníčka

Lokalita: odkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda: dohodou.

Máte minimálne stredoškolské vzdelanie, ovládate účtovný software POHODA na pokročilej úrovni a vlastníte živnostenský list? Ak odpovedáte áno, skúste sa uchádzať o túto pracovnú pozíciu. Plat dohodou, prácu je možné vykonávať z domu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

08.03.2023

PHP programátor

Lokalita: odkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť.

Mzda2 000 - 2 400 EUR/mesiac.

Vo firme Izzy Trading s.r.o. hľadajú schopného PHP programátora/ programátorku. Spoločnosť má vytvorený vlastný engine eshopov aj webov. Od nového programátora by potrebovali implementáciu backendu, prípadne doprogramovanie nových funkcionalít. Práca je z domu. Raz za týždeň si dáme online poradu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

06.03.2023

Externý redaktor

Lokalita: odkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda500 - 1 000 EUR/mesiac.

Mediálny dom Startitup Group príjme do svojich radov externého redaktora na tvorbu článkov, rozhovorov a biznis príbehov. Dôležitá je perfektná znalosť slovenského jazyka a nejaké tie skúsenosti s prácou v médiách. Možnosť práce z domu je samozrejmosť – 2x do mesiaca je potrebné navštíviť redakciu firmy. Plat 500 - 1 000 EUR/mesiac.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

06.03.2023

Prekladateľ textu pre e-shop - španielský jazyk

Lokalita: odkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda1 000 - 1 500 EUR/mesiac.

Ovládate španielsky jazyk slovom a písmom, radi robíte s novými technológiami a poznáte dobre európsky trh? Ak odpovedáte áno, možno vás zaujme ponuka od firmy DaRya, s.r.o., ktorá aktuálne zháňa šikovného človeka s perfektnou znalosťou slovenského a španielského jazyka.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

06.03.2023

Prekladateľ textu pre e-shop - francúzsky jazyk

Lokalita: odkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda: 1 000 - 1 500 EUR/mesiac.

Ďalšia ponuka od firmy Darya s.r.o., ktorá prevádzkuje sieť e-shopov s detským tovarom a hračkami pre deti. Tentokrát hľadajú niekoho s perfektnou znalosťou francúzskeho jazyka. Očakávajú ovládanie štylistiky v slovenčine aj francúzštine, Samostatnosť, spoľahlivosť a presnosť.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

05.03.2023

Samostatný účtovník/účtovníčka

Lokalita: odkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: plný úväzok.

Mzda1 400 - 1 700 EUR/mesiac.

Pravidelné školenia v oblasti účtovníctva a daním možnosť práce z domu a výhody pre zamestnancov na šport, kultúru a osobný rozvoj do výšky 500 eur ročne. To sú benefity, ktoré ponúka firma aMusevity, s.r.o. svojmu novému účtovníkovi. Ideálny kandidát by mal mať aspoň 5 ročnú prax, ovládať IS Pohoda na expert úrovni a Mac OS - Mierne pokročilý.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

02.03.2023

Maklér junior/senior kdekoľvek na Slovensku

Lokalita: odkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda: od 2 000 EUR/mesiac

Jednotka v realitách na Slovensku HALO reality s. r. o., rozširuje svoj tím a hľadá šikovných  maklérov. Čaká na vás pohodový kolektív, práca bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom. Firma nepožaduje od maklérov, aby vysedávali v kancelárií, prácu je možné vykonávať aj z domu a popri inom zamestnaní.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

24.02.2023

Obchodná asistentka

Lokalita: odkiaľkoľvek zo SR.

Určené preštudentov, mamičky na materskej.

Úväzok a forma spolupráce: brigáda na dohodu.

Mzda5 - 8 EUR/hod.

Personálna agentúra hľadá pre svojho klienta, firmu zameranú na thajské masáže v centre Bratislavy, nového asistenta/ asistetku pre obchodnú podporu, predaj thajských masáži pre firmy. Ponuka služby maséra priamo aj do firiem. Pozícia je vhodná ako vedľajší pracovný príjem, alebo brigáda, pričom je možné vykonávať ju z domu. V prípade úspešnosti radi ponúknu aj províziu z predaja.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

22.02.2023

Prekladateľ so švédskym jazykom

Lokalita: odkiaľkoľvek zo SR.

Určené prekohokoľvek, kto spĺňa podmienky.

Úväzok a forma spolupráce: živnosť.

Mzda: 10 EUR/hod.

Ovládate švédsky jazyk a chceli by ste pomôcť posunúť e-shop spoločnosti MUZIKER a.s. o level vyššie? Vedeli by ste si mesačne predstaviť preložiť okolo 50 normostrán? Ide o preklady produktových kategórií, popisov produktov a notifikácií, ďalej preklady parametrov produktov, VOP a FAQ.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: