Forever Living - Aloe Vera produkty pre zdravie a krásu

Logo spoločnosti Forever Living. Spoločnosť Forever Living Products patrí medzi najväčších pestovateľov, výrobcov a distribútorov produktov aloe vera na svete, bola založená v roku 1978 v Scottsdale v Arizone. Či už ide o výživové doplnky, alebo kozmetiku, produkty spoločnosti Forever Living Products môžu každému pomáhať vyzerať a cítiť sa lepšie. A nielen to. Forever Living ponúka nielen výrobky najvyššej kvality, ale aj možnosť zarábať peniaze z domu prostredníctvom internetu, a tým zmeniť život podľa svojich predstáv.

 

Prečo sa Forever Living odlišuje od iných firiem

Firma Forever sa neustále snaží o zlepšovanie svojich postupov s cieľom prinášať kvalitnejšie a efektívnejšie produkty s dôrazom na životné prostredie. Robia to preto, lebo je to správna vec. Je správna vec starať sa o životné prostredie aj pre budúce generácie.

 

Spoločnosť Forever má vlastné polia v Dominikánskej republike a v Texase, na ktorých pestuje viac ako 50 miliónov rastlín aloe vera. Len 20 rastlín aloe vera dokáže premeniť na kyslík toľko CO2, ako jeden strom. Takže už len tým, že spoločnosť Forever je pestovateľom rastlín aloe vera, očisťuje zem o niekoľko miliónov ton CO2 ročne.

 

Produkty najvyššej kvality

Spoločnosť Forever sa usiluje prinášať najlepšie produkty, ktoré sú dostupné na dnešnom trhu, aj vďaka tomu, že sa snažia udržať najvyšší štandard, aký sa dá dosiahnuť. Štandardy, ktorými sa riadi firma Forever Living Products, sú prísnejšie ako priemyselné či vládne štandardy.


Pestujú na vlastných poliach, majú vlastnú výrobu a distribúciu, takže majú pod kontrolou celý výrobný proces svojich produktov a to im umožňuje dosahovať najvyššiu kvalitu.

 

V čom je sila spoločnosti Forever Living

Na celom svete môžeme nájsť okolo 400 druhov rastlín aloe. Mnohé z nich sú pre ľudí prospešné, ale len jeden, najstarší, druh obsahuje látky, ktoré sú pre ľudský organizmus veľmi potrebné. Táto rastlina je známa už celé tisícročia. Hovoríme o Aloe Barbadensis Miller, ktorá má prirodzene utišujúce, chladivé a hydratačné vlastnosti. Zmienka o tejto rastline existuje už od roku 2200 p.n.l. Dokáže utišovať drobné popáleniny, hydratovať suchú pokožku, je zdrojom životnej sily pre organizmus a napomáha pri jeho regenerácii. Spoločnosť Forever Living Products sa snaží nachádzať spôsoby, ako všetky tieto pozitívne vlastnosti aloe preniesť do svojich produktov, aby boli prístupné aj pre vás.

 

Firma Forever Living ponúka množstvo kvalitných produktov z Aloe vera.

 

Firma ponúka možnosť zmeniť svoj život

Firma Forever ponúka nielen výrobky vysokej kvality, ale aj možnosť, ako zmeniť svoj život k lepšiemu. Milióny ľudí našli v spoločnosti Forever príležitosť, aby sa cítili lepšie, vyzerali lepšie a pomohli svojmu zdraviu, a to zďaleka nie je všetko. Pre tých, ktorých produkty spoločnosti Forever zaujali, ponúka príležitosť vybudovať vlastné podnikanie, a tým zmeniť život podľa svojich predstáv.

osobná franšíza

Ako sa stať súčasťou spoločnosti

Ak chcete len vyskúšať, prípadne zistiť, aké produkty ponúka firma Forever Living Products, môžete sa pozrieť na stránku  https://shop.foreverliving.com .

 

Ak by ste chceli nakupovať so zľavou 5 %, tak je lepšie sa zaregistrovať na nasledujúcej stránke:  https://foreverliving.com/ Hneď po registrácii môžete nakupovať produkty, nielen pre seba, so zľavou 5 %, ktorá časom môže narásť až na 30 % (postupne ešte viac). Stačí, ak produktov objednáte viac... napríklad pre rodinu, známych či kolegov v práci. Jediná podmienka, čo sa týka nákupov registrovaného zákazníka, je tá, že hodnota tovaru musí byť nad 60 € (čo je, myslím si, vykompenzované výraznou zľavou). Potom je už na každom, či niečo objedná raz za rok, pol roka, alebo za mesiac...

 

Pýtate sa, ako si vlastne zarobiť peniaze so spoločnosťou Forever Living? Veľmi ľahko. Ak sa vám ich produkty zapáčia, odporučíte ich aj ďalším ľuďom. Ak sa zaregistrujú aj oni a začnú odoberať produkty, firma Forever sa s vami podelí o svoje zisky (ponúkajú skutočne lákavý systém odmeňovania za odporučenie), ktoré ušetrili na drahej reklame. Tú im totižto urobíte vy.

 

Forever Living je spoločnosť, ktorá funguje na princípe multi-level marketingu, v skratke MLM. Ak neviete, čo skratka MLM znamená, potom si prečítajte článok Čo je to sieťový marketing a ako funguje

 

Moje skúsenosti s produktmi firmy

Jedným z najpredávanejších produktov spoločnosti Forever je Forever Aloe Vera GelTeraz v novom ekologickom obale v rodinnom 1000 ml balení alebo v menšom 330 ml praktickom balení vhodnom aj na cesty. 

 

Fotka jedného z najpredávanejších produktov spoločnosti Aloe Vera Gel.

 

Sám som vyskúšal niekoľko druhov nápojov z aloe vera, či už z lekárne (čo mi skoro pripadalo, ako keby som pil vodu), alebo od iných spoločností s výživovými doplnkami. Prvé, čo ma prekvapilo, keď som vypil pohár aloe, bolo to, že Forever Aloe Vera Gel je s aloe a nie len aloe... skrátka... v nápoji sú kúsky rastliny aloe vera.

 

Ďalšou novinkou z rodiny Foreveru je Forever Instant Hand Cleanser, vďaka ktorému môžete mať ruky stále čisté, nech ste kdekoľvek. Stačí ho mať pri sebe :-)

 

Produkty spoločnosti Forever majú široké uplatnenie. Forever ponúka:

  • nápoje,

  • esenciálne oleje,

  • výživové doplnky,

  • včelie produkty,

  • produkty pre reguláciu hmotnosti,

  • produkty pre osobnú starostlivosť,

  • produkty pre starostlivosť o pokožku a ďalšie.

 

 

Pre viac informácií ohľadne produktov a biznisu ma neváhajte osloviť cez nižšie uvedené kontakty. Rád vám pomôžem v prípade, ak chcete byť súčasťou spoločnosti aj vy. Kontaktujte ma aj v prípade nejakých nejasností, či otázok, poradím, vysvetlím podrobne, ako všetko funguje.

 

Kontaktná osoba: Miroslav Lacko

Web: 

E-mail: lacko.mirko@gmail.com

Skype: 

Tel. číslo: 

 

Máte už nejaké skúsenosti s výrobkami Forever Living? Pracujete alebo ste pracovali pre túto spoločnosť? Ak áno, budem rád ak napíšete do diskusie vaše skúsenosti.

 

Ak sa vám táto spoločnosť MLM veľmi nepozdáva, resp. nezaujímajú vás jej produkty, prípadne kompenzačný plán odmeňovania, potom sa skúste mrknúť na tento článok. Nájdete tam ďalších cca 20 firiem MLM, ktoré pôsobia na slovenskom trhu a ktoré ponúkajú možnosť vybudovať si podnikanie a zarábať z domu. Výber je široký. Možno vás namiesto Forever Living osloví iná firma. Trebárs taká, ktorá vyrába kávu, teda za predpokladu, že ste vášnivý kávičkár.

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Forever Living Products

Dátum: 10.05.2019

Vložil: Gitka

Titulok: Pasta

Kupila som si zubnu pastu a bola som prekvapena. Vynikajuca odporucam

Dátum: 20.11.2019

Vložil: Miro

Titulok: Re:Pasta

s pastou som tiež veľmi spokojný ... ľudia dosť kupujú aj materskú kašičku

Pridať nový príspevok