Splňte si svoje cestovateľské sny so Swiss Halley - Fireflies

Získajte zážitky z cestovania, a popri tom aj zaujímavý príjem a zľavy so švajčiarskou firmou. Swiss Halley AG je švajčiarska spoločnosť fungujúca od roku 2011, ktorá vlastní značku Fireflies - online cestovateľský portálZameriava sa na 3 hlavné rastúce trendy: turizmus, podnikanie z domu a online obchodovanie. Zľavy sú dostupné kdekoľvek na svete, takže hranice Vášho podnikania sú neobmedzené. Vy ako cestovateľ môžete získať nielen zážitky z cestovania, ale aj atraktívny príjem a zľavy. Hlavnou myšlienkou Fireflies je vytvorenie najväčšej cestovateľskej komunity na svete, ktorej registrovaní užívatelia iba cestujú a využívajú ponúkané výhody tejto MLM spoločnosti, alebo cestujú a popri tom aktívne šíria informácie o filozofii Fireflies, a tak získavajú veľmi férovú obchodnú príležitosť spojenú s cestovaním. Na Slovensku funguje táto firma už nejaký ten rok. Vďaka spoločnosti môžete cestovať do rôznych kútov sveta za tretinové ceny. Bohatý je aj ponúkaný sortiment služieb. Nájdete tu tisícky rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov za výhodné ceny, bohatú ponuku hotelov, leteniek a iných služieb.

 

Splňte si svoje cestovateľské sny

Cestovný ruch je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich odvetví na svete. Okrem toho, stále väčší počet ľudí vyhľadáva ubytovanie či dovolenku cez internet. Prostredníctvom portálu Fireflies môžete cestovať za nižšie ceny, všetko zariadiť rýchlo a ľahko z domu, a popritom si zarobiť. Napriek kríze vykazuje globálny trh s cestovným ruchom trvalý vývoj a nárast, takže je skvelou obchodnou príležitosťou.

 

Bohatá ponuka

Cestovný balíček, ktorý si na začiatku vyberiete, obsahuje poukaz na Vašu dovolenku. Zároveň po zakúpení balíčka budete mať možnosť nakupovať so zľavou a vyberať si z ponuky 300.000 hotelov v 190 krajinách. Ponuka hotelov, transferov, doplnkových akcií či leteckých spoločností sa neustále rozrastá. Spoločnosť ponúka nápomocný zákaznícky servis, nonstop horúcu linku, moderný rezervačný systém a iné.

 

Cestujte rozumne a zarábajte aj počas cestovania

Portál Fireflies je určený pre cestovateľov s ponukou rezervácií so zľavou, ako aj pre podnikanie v cestovnom ruchu. Zdrojom príjmov sú priame registrácie, provízie z rastu štruktúry pod Vami, ako aj provízie z cestovania. Investícia do podnikania: je možná bezplatná registrácia bez kariéry, ako aj registrácia pre cestovateľov so zľavou na cestovanie a cestovné balíčky pre distribútorov, v ktorých je okrem iných výhod aj voucher na Vašu dovolenku.

Vyberte si spomedzi tisícky rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov za výhodne ceny, bohatú ponuku hotelov, leteniek.

Fireflies ponúka zaujímavé kariérne úrovne, bonus na auto, cestovnú kartu kam sa ukladá 10% Vašich príjmov, aby ste ďalšie dovolenky nakupovali ešte výhodnejšie, hĺbkový bonus, matching bonus, vyššie zľavy a ďalšie bonusy za Vašu aktivitu a vernosť.

 

Výhody:

 • nové webové stránky s moderným online rezervačným systémom,

 • 24/7 hot linka, zákaznícky servis, podpora predaja,

 • bohatá ponuka hotelov, transferov, leteckej dopravy či doplnkových aktivít,

 • motivujúci kompenzačný systém odmien,

 • obchodná príležitosť v segmente, ktorý rastie,

osobná franšíza
 • zľavy pre Vaše cestovanie a provízie z cestovania Vašej siete,

 • priame bonusy, bonus na auto, matching a hĺbkový bonus, generačný bonus,

 • neobmedzené hranice Vášho podnikania,

 • online webová kancelária,

 • podpora predaja a ďalšie.

 

Čím ma oslovila táto spoločnosť?

Jednoznačne cestovaním za výnimočné ceny a možnosťou cestovať za 0 € pri odporúčaní. Vzhľadom na to, že ja aj celá moja rodinka radi cestujeme, tak sme hľadali možnosti, ako cestovať viac a lacnejšie. Porovnal som si ponuku Fireflies hotelov s tým, čo som si rezervoval predtým. Zistil som, že vďaka Fireflies ušetrím toľko, že namiesto 2 dovoleniek za rok (letná, zimná) môžeme ísť aj s rodinkou na 4 dovolenky (2 letné a 2 zimné). Samozrejme, mojím cieľom je cestovať za 0 €. 

 

Objavujte svet, relaxujte a čerpajte energiu.

 

Hľadám cieľavedomých ľudí, ktorí cestujú alebo by chceli cestovať, chcú si splniť svoje cestovateľské sny, ale zatiaľ na to nemajú financie, a samozrejme aj ľudí, ktorí hľadajú príležitosť zarobiť si peniaze navyše. 

 

Čo ponúkam

 • zaškolenie do systému,

 • osobnú pomoc a podporu pri budovaní siete,

 • komunitu a priateľstvo ľudí podobne naladených.

 

Vyskúšajte služby Swiss Halley, odporučte ich svojim priateľom a novým obchodným partnerom, prežite nezabudnuteľné zážitky na svojich cestách a zarábajte.

 

Ak si chcete splniť svoje cestovateľské sny, nájsť komunitu skvelých ľudí a vybudovať si svoje podnikanie, kontaktujte ma a ja rád odpoviem na všetky otázky osobne alebo telefonicky, poprípade cez skype.

 

 Meno 

 mobil 

e-mail - 

skype -

   web - 

 

Máte už nejaké skúsenosti so Swiss Halley a ich projektom Fireflies, poprípade pracujete alebo ste pracovali pre túto spoločnosť? Ak áno, budem rád ak napíšete do diskusie Vaše skúsenosti. 

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Swiss Halley

Dátum: 04.04.2019

Vložil: Pa

Titulok: dobrý deň

Zdravím,mám 80 ks Holiday kupónov,dám za polovičnú cenu

Pridať nový príspevok