DEDRA - ekológia na prvom mieste

Vaše DEDRA s.r.o. je česká firma, ktorej výroba je postavená na ekologických základoch - všetky produkty sú vyrábané a distribuované s cieľom nepoškodzovať, ale chrániť ekológiu a životné prostredie, pričom kladie dôraz na kvalitu, ktorá musí spĺňať tie najprísnejšie európske normy vo všetkých smeroch. Ide o výrobu hlavne bytovej, čistiacej drogérie a kozmetiky (ktorá nie je testovaná na zvieratách), ale vo svojom portfóliu má aj ponuku vlastnej značky oblečenia a obuvi, rôznych darčekových, bytových a módnych doplnkov, hračiek a ponúka aj vlastnú značku elektrospotrebičov zn. SYSTEMAT.

 

Prečo si vybrať DEDRU?

Bytová a čistiaca drogéria a kozmetika spoločnosti Dedra s.r.o. Pýšime sa tým, že človek je na najvyššom stupni vývinu medzi živočíchmi, ale práve my sme tí, čo aj najviac ničíme a znečisťujeme životné prostredie: vodu, ovzdušie i pôdu. Zamysleli ste sa nad tým niekedy? Jednotlivec sám veľa nezmôže, ale aj tak treba začať „od seba“. Pre mňa je prioritou používať doma či v práci, pri upratovaní, čistení a umývaní čo najmenej agresívnu a škodlivú chémiu. Tým nielenže chránim seba a svoju rodinu, ale prispievam tak aspoň malou mierou aj proti znečisťovaniu našej planéty. Na tento účel som si vybrala práve výrobky z DEDRY! Cieľom firmy je ponúkať unikátne a atraktívne výrobky za prijateľnú cenu - aby boli cenovo dostupné a použiteľné pre každú domácnosť. K zákazníkom sa tak dostáva vysoko koncentrovaná drogéria, ktorá obsahuje minimum škodlivých látok.

 

Ako som začínala ja?

Keďže na Slovensku funguje MLM systém predaja v rôznych spoločnostiach, aj ja som už skúšala „predávať“ všeličo... kozmetiku, vône, riad – stále to boli výrobky, ktoré ma zaujali natoľko, že som ich začala sama používať a na ich zakúpenie som si potrebovala „zarobiť“ a nemíňať tak z rodinného rozpočtu.

 

Aj do DEDRY som sa zaregistrovala s týmto cieľom – nakupovať pre seba! Výrobky sa mi zapáčili, presvedčili ma svojou kvalitou, dizajnom, jedinečnosťou a ponukou, ktorá sa stále rozširovala. Mala som zrazu doma voňavejšie, krajšie, menej času som trávila upratovaním a katalógy ponúkali stále nejaké atraktívne „vychytávky“, ktorými som urobila radosť aj napr. pri ich darovaní. Zrazu ma oslovili moje známe, kamarátky, kolegyne - každej sa v katalógu niečo zapáčilo a chceli si to u mňa objednať... a ja som sa tak vlastne stala predajcom.

 

Výhody registrácie v DEDRE

Produkty so značkou DEDRA nenájdete v sortimente žiadneho obchodného reťazca. Jedná sa výhradne o katalógový predaj cez registrovaných predajcov. A tu sa ponúka ďalší z dôvodov, prečo som si vybrala práve DEDRU. Svojou registráciou, ktorá je úplne bezplatná, som získala možnosť stať sa predajcom a distribútorom spoločnosti. Pri tejto informácii možno väčšina z Vás zapochybuje a povie si: „Ja sa nechcem stať podomovým predajcom!“ Verte mi - nemusíte! Každý má možnosť vybrať si, svojou registráciou sa k ničomu nezaväzujete, ani Vás nikto nebude nútiť do žiadneho predaja. Spoločnosť Vaše DEDRA s.r.o. Vás „odmení“ za prejavenú dôveru tým, že Vám dodá vami objednané výrobky so zľavou, aj keď si ich budete nakupovať iba pre seba! Registrovať sa však musíte u koordinátora, ktorého meno a číslo vyznačíte pri svojom prvom nákupe. Skôr, než odošlete svoju prvú objednávku, odporúčam kontaktovať vybraného koordinátora, aby Vám všetko dostatočne vysvetlil!

osobná franšíza

Celý sortiment výrobkov si vyberáte v pohodlí domova - z katalógu, a doručené budú až k Vám domov, alebo na inú adresu, ktorú uvediete pri objednávke (tzn. žiadne tlačenice v nákupných centrách, čo ocenia hlavne zamestnané dámy, alebo mamičky na materskej).

 

Dedra vyrába ekologické výrobky s min. škodlivých látok podporujúce ochranu životného prostredia.

 

Čo okrem finančných výhod?

Každý registrovaný predajca dostáva bezplatne jeden výtlačok aktuálneho tlačeného katalógu do svojej poštovej schránky. Ak chce viac výtlačkov, tie si má možnosť zakúpiť. Distribúcia a tlač katalógov je výlučne vecou DEDRY. Platnosť každého výtlačku - 3 mesiace, tzn. že v platnosti sú stále tri čísla katalógov, pričom v každom je iný sortiment.

 

Keďže v DEDRE je zaregistrovaných čoraz viac členov, firma ich okrem finančnej možnosti motivuje aj rôznymi akciami a súťažami. Tie sú vyhlasované nepravidelne, ale zato sú dosť atraktívne. Niekedy ide len o vecné ceny v podobe výrobkov a niekedy napr. aj o dovolenku pri Egyptskom mori... oplatí sa byť aktívnym!

 

Ďalšie možnosti

Stať sa registrovaným predajcom teda nie je vôbec náročné, popri nákupe pre seba (so zľavou) Vám každý ďalší predaj zabezpečí aj niečo do rodinného rozpočtu. Ale ak sa niekto z Vašich známych rozhodne tiež zaregistrovať a nakupovať si pre seba, máte opäť príležitosť privyrobenia.

 

Váš známy pri registrácii uvedie Vaše meno a Vaše registračné číslo, aby mal nárok na zľavy pri objednávkach. Vy sa tak stanete jeho koordinátorom a spoločnosť Vaše DEDRA s.r.o. Vás znova odmení. Je tu možnosť jednorazovej odmeny (ak vami privedený novoregistrovaný člen splní podmienky), ale aj MLM systémovej odmeny, tzn. z každého nákupu registrovaného predajcu z Vášho tímu Vám bude pripísaná niekoľko % provízia na „dedra - účet“, a o túto čiastku sa Vám zníži suma fakturovaná z Vašej nasledujúcej objednávky (treba tak urobiť max. do dvoch mesiacov).

 

Ja, ako koordinátor, som Vám kedykoľvek k dispozícii so svojimi radami a skúsenosťami. Rada Vám odovzdám svoje skúsenosti s výrobkami, poradím, ako čo najlepšie dosiahnuť to, čo sa dosiahnuť dá.

 

Pár slov na záver

Od roku 1995 si spoločnosť Vaše DEDRA s.r.o. získala tisícky spokojných zákazníkov nielen na českom, ale aj slovenskom trhu a plány do budúcna sú jasné - preraziť aj v iných krajinách.

 

20 ročné miesto na trhu je dostatočnou reklamou tejto už stabilnej a zákazníkmi vyhľadávanej a žiadanej značky.

 

Aj Vy máte výnimočnú príležitosť stať sa členom tímu tejto rozrastajúcej sa spoločnosti. Teraz je ten správny čas...

 

Pre viac informácií ohľadne produktov a biznisu ma neváhajte osloviť cez nižšie uvedené kontakty. Rada Vám pomôžem v prípade, ak chcete byť súčasťou spoločnosti aj Vy. 

 

Kontakty na ktoré sa mi môžete ozvať ak by ste mali záujem o spoluprácu.

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Dedra s.r.o

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok