Jeunesse Global - predefinovali sme mladosť

Čo je to Jeunesse, kto stojí za touto MLM spoločnosťou a aké produkty ponúkajú.

Spoločnosť Jeunesse Global je svetovým lídrom v anti-aging priemysle pôsobiaca vo viac ako 100 krajinách sveta. Táto firma bola založená 9.9.2009 o 9tej hodine. Číslo 9 znamená v čínskej kultúre dlhovekosť a prosperitu. To sa odzrkadlilo na tom, ako spoločnosť napreduje. Za tak krátku dobu pôsobenia na trhu získala 6 ocenení American Business Awards a 12 ocenení Telly Awards. Je najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou v DSA (Asociácia priameho predaja) v zozname Inc. 500. Od svojho vzniku každým rokom zdvojnásobuje svoj obrat. V roku 2015 sa predpokladá miliardový obrat, čím by sa zapísala do histórie ako najmladšia spoločnosť, ktorej sa to podarilo za tak neuveriteľne krátky čas. V porovnaní s inými spoločnosťami je to až 3 krát rýchlejšie. V roku 2014 dostala ocenenie za najlepšie marketingové oddelenie všetkých spoločností sveta.

 

Zakladatelia Jeunesse Global: Randy Ray, Wendy Lewis

 Fotografia zakladateľov spoločnosti Randy Ray a Wendy Lewis.

Za každou úspešnou spoločnosťou musia byť aj úspešní majitelia. Nie je tomu inak ani v tejto spoločnosti. Majitelia  nezaložili spoločnosť, aby na tom zarobili, ale aby pomohli čo najviac ľuďom na svete, pretože oni sami mohli byť už 30 rokov na dôchodku. Randy Ray má viac ako štyridsaťročné skúsenosti v počítačovom priemysle, v ktorom vytvoril, predal a inštaloval počítačový hardware a software v hodnote vyššej ako $300,000,000. Medzi poznamenania-hodných vlastníkov týchto systémov patrí NASA. Wendy Lewis bola 2x po sebe zvolená do Top najvplyvnejších žien v sieťovom marketingu. Pre rok 2014 má ocenenie najlepšia podnikateľka sveta. Randy Ray spolu s Wendy Lewis cez dvadsať rokov pracovali na tvorbe softvéru a oprave kompenzačných plánov pre spoločnosti v sieťovom marketingu a vďaka týmto skúsenostiam mohli vybrať pre Jeunesse to najlepšie. Preto má spoločnosť jeden z najlukratívnejších a skutočne vyrovnaných kompenzačných plánov na svete. Tento prepracovaný odmeňovací systém dokáže odmeniť väčšie množstvo ľudí s väčším množstvom peňazí. Vďaka tomu máme stále viac nových diamantových riaditeľov s príjmom viac ako milión dolárov ročne a takisto je  to jeden z viacerých dôvodov prečo sa  k spoločnosti pridávajú TOP lídri z celého sveta.

 

Kultúra Jeunesse

Energia Jeunesse kultúry je nepochybná. Naši distribútori sú zanietení našimi produktmi. Naši zákazníci sú udivení fantastickými výsledkami. A predsa existuje ľudská spojitosť, ktorá sprevádza tento biznis. Voláme to „pocit rodiny“. Pre nás to znamená také hodnoty a vzťahy, vďaka ktorým ľudia budú mať pocit, že k nám patria. Pracujeme spoločne. Hráme spoločne. Rastieme a oslavujeme spoločne. Jeunesse je organizácia - rodina - ktorá si cení inovačného ducha.

 

Motivačné cesty

Kam ste sa už dostali s Jeunesse? Je to otázka ako geografického, tak aj finančného charakteru. My odmeňujeme ľudí za ich usilovnú prácu – luxusnými cestami do najočarujúcejších destinácií sveta. Toto sú tie skúsenosti, ktoré nás spájajú, ako kultúru. Vďaka tomu si ľudia rozširujú svoje myslenie, ako aj biznis schopnosti. A práve to mení spôsob, akým žijeme svoj život.

 

Kultúra a finančná príležitosť s Jeunesse.

 

Finančné príležitosti

Nie je prekvapujúce, že zákazníci Jeunesse pociťujú ten rozdiel a chcú sa o svoje úspechy podeliť s ostatnými. Čo mnohých prekvapuje, je finančná príležitosť, ktorá sa im naskytne. Jeunesse ponúka pozoruhodne odmeňujúci finančný odmeňovací plán pre predaj našich produktov a budovanie biznisu nezávislého distribútora. Okrem toho doslova meníme spôsob, akým ľudia žijú a zažívajú svet prostredníctvom mimoriadnych cestovných súťaží.

osobná franšíza

Jeunesse Kids

Charitatívna organizácia, ktorá uľahčuje distribútorom skutočne spôsobiť rozdiel. Jeunesse Kids priamo ovplyvňuje životy znevýhodnených detí po celom svete. Veríme, že každý distribútor prispeje. Sme šťastní, že sme globálnou organizáciou, ktorej sa darí tak dobre. Toto je naša príležitosť, aby sme sa odvďačili. Byť súčasťou Jeunesse môže zmeniť váš život. Byť súčasťou Jeunesse Kids môže zmeniť životy detí.

 

Globálne znamená napredovanie

S Jeunesse je „svet príležitostí“ úplne doslovný. Naša globálna platforma vám umožňuje pracovať v mnohých krajinách a na viacerých kontinentoch. S našim on-line modelom môžete zarobiť na vašich sociálnych sieťach, čím môžete rýchlo a ľahko vybudovať a posilňovať medzinárodné vzťahy, čoho následkom vybudujete väčšie biznisy. Jeunesse je dostupná vo viac ako 100 krajinách a stále pribúdajú nové krajiny. Môžete mať úžitok zo všetkých týchto krajín.

 

Systém Zdokonaľovania Mladosti - YES™

Jeunesse Global produkty pre starostlivosť o pleť a výživové doplnky na zdokonaľovanie mladosti.

Všetky Jeunesse produkty vytvárajú systém zdokonaľovania mladosti. Jedná sa o systém najmodernejších produktov pre starostlivosť o pleť a výživové doplnky, ktoré zdokonaľujú vašu mladosť vďaka pôsobeniu na bunkovom leveli. Nie sú to len ďalšie doplnky výživy a kozmetika. Každý z produktov bol starostlivo dosadený, aby sa ich kombináciou dosiahli pôsobivé účinky, ktoré sa sústreďujú na maximalizovanie zdravia vašich buniek, vďaka čomu sa uchovajú mladé a vitálne.

 

Technológia kmeňových buniek

Doktor Nathan Newman, svetovo uznávaný kozmetický chirurg  v Beverly Hills, Kalifornia, našiel spôsob, ako bezpečne a prirodzene naštartovať procesy regenerácie pokožky tváre a tela, využívajúc prirodzenú schopnosť regenerácie našich vlastných kmeňových buniek. Podarilo sa mu to izolovaním rastových faktorov z dospelých ľudských kmeňových buniek, ktoré slúžia ako komunikačný jazyk pri medzibunkových aktivitách.

 

Moc, ktorá stojí za LUMINESCE

Výsledky, ktoré dosiahol, boli pozoruhodné. Jeho komplex s obsahom  viac ako 200 rastových faktorov je to, čo sa nachádza v rade produktov LUMINESCE od Jeunesse. Tento účinný komplex rastových faktorov je schopný omladiť bunky rýchlejšie a na molekulárnom leveli.  Aby bola táto technológia využiteľná pre celé telo, tak to bolo pretvorené  do takej podoby, aby sa to zámerne podobalo na kozmetiku, ktorú sú ľudia zvyknutí používať. Vznikla tak rada LUMINESCE, ktorá obsahuje tieto produkty:

 

Luminesce progresívny nočný krém, sérum na omladzovanie buniek, omladzujúci čistiaci krém, regeneračne telové mlieko, denný hydratačný krém.

 • LUMINESCE progresívny nočný korektor

 • LUMINESCE sérum na omladzovanie buniek

 • LUMINESCE omladzujúci čistiaci gél

 • LUMINESCE esenciálne regeneračne telové mlieko

 • LUMINESCE absolútna liftingová maska

 • LUMINESCE denný hydratačný komplex

 

Spomalenie starnutia na bunkovom leveli

Štúdia, ktorá získala Nobelovu cenu, odhalila, že skracovanie telomér (čo sú ochranné končeky našej DNA), je jedným z hlavných dôvodov, prečo starneme.

 

Úloha telomér

Tieto teloméry fungujú ako ochranný uzáver na našich génoch, ktoré vo vnútri obsahujú dôležitú  informáciu o chromozóme. Zakaždým, keď sa bunka replikuje, opotrebením sa skráti diel teloméry. Táto skrátená teloméra sa potom duplikuje počas ďalšej bunkovej replikácie a znova sa skráti. Keď sa teloméra úplne skráti opotrebením, bunka dosiahla svoju „starobu“ a stráca schopnosť deliť sa.

 

Jeunesse a korekcia DNA

Odborníci na výživu dosiahli prelomové výsledky spomaľovania tohto procesu starnutia pôsobením na bunku počas štádia medzifázy. Obohatením buniek účinnými vitamínmi a minerálmi, bunky sú schopné replikovať sa v zdravšom štádiu, čím sa podporí udržanie dĺžky teloméry. Vďaka tomu sa teloméry rozpadávajú pomalšie, čo vedie k oddialeniu samotného procesu starnutia buniek.

Luminesce progresívny nočný krém, sérum na omladzovanie buniek, omladzujúci čistiaci krém, regeneračne telové mlieko, denný hydratačný krém.
 

FINITI Obsahuje prírodnú molekulu TA-65. Je to jediná dostupná látka v histórii ľudstva, ktorá bola objavená a o ktorej je známe, že bezpečne predlžuje skrátené teloméry a uchováva zdravie kmeňových buniek. Okrem toho chráni vaše bunky, DNA a teloméry pred oxidatívnym stresom. FINITI je najpokročilejší doplnok proti starnutiu, ktorý je dostupný na dnešnom trhu.

 

AM & PM Essentials od Jeunesse sú každodenným výživovým doplnkom, ktoré boli vedecky vyvinuté s cieľom pôsobiť na teloméry buniek. Predĺženie životnosti telomér pomôže oddialiť proces starnutia. Výživové doplnky obsiahnuté v AM Essentials uvoľňujú živiny, ktoré zvyšujú energiu, podporujú jasné myslenie a sústredenie. Zloženie PM Essentials vyvažuje systémy pre pokojný spánok a dodáva telu nevyhnutné vitamíny a minerály, ktoré sú potrebné pre reparáciu buniek, ktorá sa odohráva počas oddychu.

 

VIDACELL je 100%-ný, úplne prírodný výživový doplnok, ktorý dodáva bunkám nášho tela nevyhnutné a dôležité živiny, ktoré pomáhajú pri podporovaní optimálneho zdravia. Vidacell je vyrobený z pôvodných druhov špecificky vybraných frakcií semien ryže, ktorá je zbieraná v období, keď je rastlina v najvyššom štádiu rastu a obsahuje najvyšší podiel živín. Vidacell pochádza z oblasti Siam Valley v Thajsku – región, ktorý je vo svete známy ako oblasť, ktorá má tú najúrodnejšiu a najkvalitnejšiu pôdu vďaka niekoľko tisícročnému prirodzenému hromadeniu organických minerálov.

 

Antioxidačná inovácia s Y.E.S

Vedci a odborníci na výživu nadobúdajú dôkladnejšie vedomosti o škodlivých efektoch vonkajšieho prostredia, ako je znečistený vzduch, toxíny, slnečné žiarenie a viac. Jedným z najväčších obáv je poškodenie voľnými radikálmi.

 

Riešenie pomocou antioxidantov

Niektoré vitamíny a živiny sú schopné čeliť tomuto oxidatívnemu stresu redukovaním utvárania voľných radikálov. Vitamín A, vitamín C a vitamín E sú známe ako účinné „antioxidanty“ a považujú sa za prostriedok, ktorý v skutočnosti spomaľuje proces starnutia súvisiaci s poškodením voľnými radikálmi.

 

Hoci sú antioxidanty kľúčovou ingredienciou v mnohých produktoch Jeunesse, hlavnú úlohu hrajú v RESERVE, čo je výživový gél, ktorý obsahuje jedinečný antioxidant, Resveratrol, o ktorom je známe, že podporuje aktiváciu génov súvisiacich so zdravou dlhovekosťou. RESERVE dodáva telu vysoké dávky Resveratrolu v biologicky vysoko dostupnej gélovej forme, vďaka čomu sa absorbuje do tela až 200 krát viac Resveratrolu, než pri iných produktoch v tabletovej forme. Okrem toho, Resveratrol je sprevádzaný aj ďalšími podporujúcimi a účinnými antioxidantmi. Tieto účinné ingrediencie nielenže napravujú poškodenia voľnými radikálmi, ale okrem toho chránia bunky pred ďalším poškodením. Vaše bunky tak zostanú zdravšie, budú žiť dlhšie a telo si uchová dlhodobé efekty mladosti.

 

Instantly Ageless

Dostalo ocenenie produkt roku 2014 v oblasti sieťového  marketingu. Vyhladzuje vrásky, vačky pod očami, jemné jazvy za necelé 2 minúty na prírodnej báze. Účinok produktu trvá 8-9 hodín. Zloženie: Instantly Ageless je z 90% tvorená vodou, rôznymi minerálmi a peptidom nazývaným Argirelin. O tomto peptide je všeobecne známe, že dosahuje výnimočné výsledky v boji proti starnutiu. Hoci pôsobí podobne ako botulotoxín, je vo svojom účinku úplne bezpečný. Pri použití Argirelin mimika tváre, úsmev, pružnosť a pevnosť pleti ostáva bez trvalých zmien. Opakovaným použitím ovplyvňuje dlhodobú odolnosť pokožky proti starnutiu. V kombinácii s produktom, ktorý podporí regeneráciu všetkých vrstiev pokožky, vrátane kolagénu, bude zdravá a mladistvá pleť zachovaná veľmi dlho. O účinkoch tohto produktu sa môžete presvedčiť vo videu, ktoré nájdete na konci článku.  

 

Prečo sa ľudia pripájajú k JEUNESSE

   Prečo sa ľudia globálne pripájajú k tejto MLM firme?

 • Je to hlavne systém zdokonaľovania mladosti (Y.E.S.), ktorý priťahuje väčšinu ľudí do Jeunesse. Neprekonateľné výsledky, ktoré ľudia zažívajú vďaka prelomovej inovácii kmeňovými bunkami, korekcii DNA a uchovávaniu telomérov, poskytujú príležitosť pre mladistvý, zdravý a vzhľadný život.

 • Unikátnosť produktov na trhu zdravia a mladosti, ktorými nedisponuje žiadna iná spoločnosť na svete a teší sa globálnej otvorenosti trhov sveta.

 • Jeunesse vytvára momentum vo svete a denne sa pripája k spoločnosti 8000 ľudí po celom svete.

 • Ako jediná spoločnosť na svete využíva technológiu dospelých ľudských kmeňových buniek s komplexom v ktorom sa nachádza viac ako  200 rastových faktorov, ktoré sú plne kompatibilné s rastovými faktormi v našom tele.

 • Jeunesse vlastní ako jediná spoločnosť  priameho predaja distribučné práva pre  prírodnú  molekulu TA-65.

 • Najväčšia kúpna sila ľudstva označovaná ako baby boomers prichádza do dôchodkového veku. Každý chce byt zdravý a mladý a mat dostatok peňazí.

 • Vzniká obrovský globálny trend v sieťovom marketingu  a to čo sa udialo za 50 rokov sa zopakuje za necelú dekádu.

 • Jeunesse pôsobí v anti-aging priemysle, ktorý v roku 2015 dosiahne obrat 300 miliárd dolárov.

 

 

Pre viac informácií ohľadne produktov a biznisu ma neváhajte osloviť cez nižšie uvedené kontakty. Rád Vám pomôžem v prípade, ak chcete byť súčasťou spoločnosti aj Vy. Kontaktujte ma aj v prípade nejakých nejasností, či otázok.

 

Meno 

mobil - 

e-mail - 

skype 

   web -

 

Máte už nejaké skúsenosti s výrobkami Jeunesse Global, poprípade pracujete alebo ste pracovali pre túto spoločnosť? Ak áno, budem rád ak napíšete do diskusie Vaše skúsenosti.

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Jeunesse Global

Dátum: 06.07.2023

Vložil: Mária Abrahámová

Titulok: Ako mozem zrusit didavkky Naara? Po slovensky

Potrebujem slov.stranku.Nie anglicku

Dátum: 04.06.2015

Vložil: Duri

Titulok: Jeunesse

Videl som uz rozne mlm spolocnosti, ale na jeunesse sa v kategorii antiaging + health and skincare nechyta ani jedna , odmenovaci plan tiez bez konkurencie :) staci sa rozhodnut

Dátum: 25.05.2015

Vložil: Dana Cvengroschová

Titulok: JG má neskutočnú budúcnosť

Mala som to šťastie, že som stala pri zrode tejto spoločnosti na SK a CZ trhu. 11.11.2012 som sa rozhodla správne. Áno, produkty tejto spoločnosti budem nielen užívať, ale zapojím sa aj do globálneho obchodu budúcnosti.
Bolo to moje životné rozhodnutie. Spoločnosť JG mi prináša nielen zdravie, vitalitu, dlhovekosť, dokonalý vzhľad, ale aj finančné zázemie. Čo viac si človek môže priať?

Dátum: 31.10.2019

Vložil: Jaroslava

Titulok: Re:JG má neskutočnú budúcnosť

prosdim o informaciu s odstupom rokov ake skusenosti mate s uzivanim produktov JG a celkovym posobenim na trhu v SR ??

dakujem pekne

Dátum: 11.10.2020

Vložil: Ady

Titulok: Re:Re:JG má neskutočnú budúcnosť

JG stale funguje
stale super produkty

Dátum: 24.05.2015

Vložil: Livka

Titulok: Jeunesse Global

Spoločnosť Jeunesse Global je to najlepšie, čo v momentálnej dobe a v najbližších 10-15 rokoch bude na trhu, jej produkty sú pokrokové, bezkonkurenčné a vytvárajú doslova prevrat medzi doterajšími produktami. Vďaka tejto spoločnosti si množstvo ľudí môže zmeniť život zdravotne, ale aj finančne, netreba váhať ani sekundu, je to to najlepšie rozhodnutie, ktoré som za svoj život urobila :)

Pridať nový príspevok