My World ponúka zaujímavú možnosť zárobku

MyWorld je skupina spoločností, ktorá spája rôzne značky pod jednou strechou. Firma bola založená v roku 2003 pánom Hubertom Friedlom. Má momentálne 1 100 klasických zamestnancov. Mnohí ľudia ju dodnes poznajú pod pôvodným názvom Lyoness. Za 15 rokov od jej založenia spoločnosť napreduje a implementuje do svojho systému mnoho nových technológií. Dominantnou značkou je CashBack World, kde môžu spotrebitelia využívať výhody medzinárodnej nákupnej komunity. Hlavnou myšlienkou je jedna karta na všetky nákupy. Spotrebiteľ pri jej použití dostáva z každého nákupu peniaze späť a aj tzv. shopping points, ktoré môžete využiť u všetkých obchodných partnerov a ktoré zároveň slúžia ako kľúč pre odmeňovanie marketérov, teda ľudí, ktorí využijú možnosť zapojiť sa do tohto biznis projektu.

 

CashBack kartu, či už fyzickú alebo mobilnú, dnes využíva viac ako 11 miliónov zákazníkov, 125 tisíc obchodných partnerov a viac ako 400 tisíc akceptačných miest v 47 krajinách sveta. S CashBack World sa vaše nakupovanie premení na zážitok. Na Slovensku môžete túto kartu využiť už u viac ako 2 200 kamenných partnerov a v 230 online shopoch. Myslím, že tieto čísla začnú byť zaujímavejšie, keď dáme dokopy našu krajinu so susediacimi. Tu sa dostávame na číslo 14 500 kamenných partnerov. Potenciál využiť CashBack kartu je v dnešnej dobe technológií a rastúceho záujmu ľudí nielen šetriť, ale aj zarábať obrovský. A sieť obchodných partnerov sa neustále rozrastá.

 

Ďalšou značkou je CashBack Solutions. Táto značka zastrešuje všetkých malých a stredných podnikateľov plus veľké korporácie. Aké sú výhody týchto podnikateľov, ktorí spolupracujú so značkou myWorld? V CashBack Solutions si podnikatelia môžu vybrať z troch rôznych programov. Tieto programy zahŕňajú napríklad: databáza zákazníkov s CB kartou, presné zacielenie ponúk, profesionálne štatistiky, reporty, vyhodnotenia návštevnosti obchodu,  porovnanie obratov, newsletter, prieskumy spokojnosti zákazníkov, vlastná zákaznícka karta (vlastné logo firmy) a mnoho ďalších výhod. Závisí to od toho, ktorý program si podnikateľ vyberie. Medzi najznámejšie partnerské firmy na Slovensku patrí sieť nákupných reťazcov Tesco, sieť čerpacích staníc OMV, Nay elektrodom, Kinekus, kníhkupectvá Martinus, Panta Rhei, online shopy ako Mall.sk, Hej.sk, svetoznáme e-shopy ako Aliexpress, Booking. V Poľsku je to nákupný reťazec Biedronka, Orange, T-mobile. Spomeniem ešte dovolenkovú destináciu Taliansko, kde je to nákupný reťazec Bennet, Decathlon, sieť čerpacích staníc Q8 a dokonca národný vlakový prepravca Trenitalia a mnoho ďalších.

 

 

 

Treťou a veľmi významnou značkou je White Label Solutions. Lojálni fanúšikovia a silné vzťahy so zákazníkmi sú kľúčové faktory, ak ide o úspech klubov, združení a korporácií.  Preto spoločnosť myWorld vstúpila do spolupráce aj so športovými klubmi a organizáciami združujúcimi veľkú fanúšikovskú základňu. Všetkým týmto partnerom ponúka nevyhnutné potreby pre efektívne udržanie fanúšikov ako lojálnych zákazníkov. Od online nákupného portálu, cez aplikáciu CashBack, až po CashBack kartu s vlastným dizajnom klubových farieb. Spomeniem len niekoľko známych klubov ako AS Rím, Inter Miláno, Rapid Viedeň, Legia Varšava, Vardar Skopje, Národná talianska golfová federácia, u nás na SR hokejový klub Slovan Bratislava. A myslím, že každý fanúšik rýchlych motoriek vie, čo znamená Moto GP a akú veľkú fanúšikovskú základňu táto organizácia má. Vedeli to aj v myWorld, preto začali s Moto GP spolupracovať. A z každej jednej transakcie, každého jedného nákupu môžete profitovať aj vy, ak sa zaregistrujete aj tu na Slovensku.

 

Ďalšími značkami pod strechou skupiny myWorld sú Lyconet, eyeTime, Organic+, Child&Family foundation, Greenfinity foundation, mediaWorld, 360 Lab, eventWorld, eCredits.

 

Keď sa chcete stať len zákazníkom a využívať služby CashBack karty, stačí sa bezplatne zaregistrovať a z každého nákupu u obchodných partnerov dostanete peniaze späť. Cashback sa vypláca priamo na váš účet, ak suma našetrená z nákupov presiahne 10 eur. Nie je však všetko len o CB karte. Mnoho obchodných partnerov akceptuje tzv. eVouchers. Tieto eVouchers sú dostupné v mobilnej aplikácii v rôznych nominálnych hodnotách. Je to obdoba nákupných poukážok, len v digitálnej podobe.

 

 

Spoločnosť ďalej vyvinula vlastnú komunikačnú sociálnu aplikáciu eyeTime. Táto aplikácia slúži ako komunikačný a informačný kanál pre všetkých zákazníkov myWorld, na ktorom sa dozvedia o všetkých novinkách spoločnosti. Aplikácia je ako stvorená pre fanúšikov, pretože dostávajú horúce novinky, čo sa deje s ich klubom atď. Oficiálna stránka je eyetime.com.

Ak by toho bolo stále málo, spoločnosť vyvinula v spolupráci so špičkovými odborníkmi vlastnú kryptomenu, tzv. eCredits. Jej oficiálne spustenie sa očakáva v lete 2019. Viac si môžete prečítať na oficiálnej stránke eCredits.com. 

 

MyWorld však ponúka podiel zo všetkých projektov a spoločností, ktoré zastrešuje. Na to, aby ste sa na nich mohli podieľať, je potrebné stať sa tzv. Lyconet marketérom. Ako marketér si vytvoríte svoju obchodnú sieť, do ktorej budú patriť vaši CashBack World zákazníci, ktorí len nakupujú a používajú kartu. Svoju obchodnú sieť môžete rozširovať o nových obchodných partnerov, ktorí môžu registrovať ďalších zákazníkov. A ak chcete, aby vaša obchodná sieť rástla ešte rýchlejšie, hľadajte ľudí, ktorí sa stanú marketérmi tak, ako vy. Tento obchodný model funguje a je úspešný v 47 krajinách a ponúka neobmedzené možnosti či už aktívneho, alebo pasívneho príjmu.

Toto všetko a omnoho viac ponúka myWorld ľuďom, ktorí sa rozhodnú niečo vo svojom živote zmeniť. Je to príležitosť, ktorá sa naskytne možno len raz v živote, a preto ju treba využiť. Tak, ako som ju využil ja. Ako marketér budete dostávať podporu buď formou webinárov, alebo pravidelných seminárov. Každý týždeň sa v rôznych častiach Slovenska konajú biznis info, kam môžete pozvať svojich potenciálnych zákazníkov alebo marketérov. 

 

A pre všetkých tých skeptikov alebo neprajníkov tohto systému zarábania - len jedna otázka. Myslíte si, že by také veľké korporácie, športové kluby alebo organizácie spájali svoje meno a medzinárodnú reputáciu so spoločnosťou, ktorá nemá budúcnosť a nie je dôveryhodná? Ja som presvedčený, že určite nie. Preto vnímam myWorld ako jednu z najdôveryhodnejších a najrýchlejšie rastúcich firiem na svete.

 

Ak vás tieto informácie zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Pre registráciu kliknite na priložený link:

 

Peter Krč-Konečný, +421 911 185 001

peterkrc@hotmail.com

https://cbw.to/497gug

 

 Navštíviť web Marketagent Panel

Diskusná téma: My World

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok