Essens parfumy vytvorené z najlepších vonných esencií

Slovensko sa od septembra 2011 pýši otvorením firmy Essens Slovakia s.r.o. Spoločnosť nám priniesla na trh kvalitné parfumy, sprchové gély, telové balzamy vytvorené z tých najlepších vonných esencií. Okrem spomínaných produktov tvoria sortiment spoločnosti aj výživové doplnky a kozmetika s Aloe Vera, Colostrum, krémy proti celulitíde a iné. So sídlom v Žiline zabezpečuje príjem objednávok ako aj expedíciu produktov v súčinnosti s kuriérskou službou DPD k úplnej spokojnosti všetkých zákazníkov a členov klubu Essens už do 24 hodín od objednania tovaru.

 

Nové produkty stále pribúdajú

Dámske a pánske parfémy a sprchové gély od Essens.

V roku 2013 firma otvorila trh aj ďalších krajín. K otvoreným pobočkám na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Srbsku a Grécku, pribudli pobočky v Slovinsku a na Cypre. Rozvoj do ďalších krajín bude pokračovať aj v ďalších rokoch. V ten istý rok bolo na trh uvedených niekoľko nových výrobkov, rozšírilo sa portfólium všetkých produktových rád. Svetlo sveta uzreli nové parfumy. V rovnakých vôňach bola doplnená aj telová kozmetika. Obrovský boom zaznamenal parfum DeVobis by Essens - parfum s digitálnym LCD displejom. Produktová rada Aloe Vera sa rozrástla hneď o 6 nových výrobkov - Aloe Vera gél na pitie s vitamínom C, s hroznom, kapsule Aloe Vera + Bosvelia, Aloe Vera + Q10, Aloe Vera koncentrát s výťažkami z bylín, Aloe Vera pena na holenie, Aloe Vera balzam po holení, Aloe Vera zubná pasta. Produktový rad Essens Home Pharmacy a produktový rad Colostrum sa rozšíril o jogurtovač a probiotickú zmes. V ponuke produktov Essens je v tejto chvíli viac ako 200 výrobkov. Aj naďalej sa budú všetky produktové rady postupne rozširovať.

 

Essens stavia svoju budúcnosť na profesionálnom tíme ľudí s niekoľkoročnými skúsenosťami v sieťovom marketingu. Široký sortiment produktov s nízkymi cenami vyvoláva u ľudí nadšenie spolupracovať a žiť vo svete vôní, splnených snov a zábavy.

 

Spoločnosť Essens taktiež organizuje a zabezpečuje rôzne zaujímavé motivačné akcie pre svojich členov a sponzorov jednotlivých skupín. V roku 2013 odmenila úspešných členov exkluzívnou dovolenkou v Turecku. Osemdňový pobyt bol zaslúženou odmenou pre všetkých kvalifikovaných členov z najobľúbenejšej akcie ,,Poďte s nami do Turecka". Jednou z najdôležitejších súčastí zájazdu sa stali prehliadky spoločnosti SELUZ - vyrábajúcej vonné esencie a ERTE Cosmetics, kde sa tieto esencie spolu s ďalšími zložkami miešajú do výsledných parfumov Essens.

 

Čo Vám ponúka spoločnosť Essens ak sa stanete jej členom?

  • záruka správneho výberu produktu z pohodlia Vášho domova,

  • registrácia je zadarmo, žiadne záväzky,

  • možnosť nakupovania produktov Essens za zlacnené ceny,

  • rýchly a spoľahlivý servis až k Vám domov (objednaný tovar Vám bude privezený kuriérom DPD do 24 hodín),

osobná franšíza
  • sami si zvolíte spôsob objednávania - telefón, e-shop, e-mail, alebo si môžete výrobky nakúpiť osobne v distribútorskom sklade v Žiline,

  • môžete si slušne privyrobiť,

  • môžete získať firemný automobil,

  • môžete pracovať z domova a venovať sa popri tom svojim koníčkom,

  • vedenie Essens motivuje svojich distribútorov zaujímavými odmenami.

 

Aké sú možnosti spolupráce s Essens?

Spotrebiteľ (zákazník) - môžete nakupovať produkty Essens so zľavou. Ušetríte a popritom urobíte radosť nielen sebe, ale aj svojim blízkym.

 

Distribútor (predajca) - môžete predávať produkty spoločnosti. Priamym predajom napr. jedného parfumu zarobíte 5 eur. Množstvo denného predaja si stanovíte sami. Spoločnosť Essens Vám nedáva limity, neurčuje žiadny povinný odber produktov. Je na Vás, koľko produktov predáte a koľko zarobíte.

 

Manažér (leader) - ten čo registruje nových členov a vytvára tak sieť distribútorov a spotrebiteľov. Pokiaľ nie ste predajca, ale máte manažérske schopnosti, spoločnosť Essens Vám umožňuje využiť druhú variantu zárobkovej činnosti - získavať každý mesiac pasívny príjem budovaním distribútorskej siete. Percentuálne Vám firma Essens bude vyplácať provízie zo skupinového obratu.

 

Pre viac informácií ohľadne tohto projektu, alebo v prípade nejakých nejasností, či otázok, neváhajte osloviť nižšie uvedenú osobu:

 

 Meno 

 mobil 

e-mail - 

skype -

   web - 

 

Máte už nejaké skúsenosti s Essens produktmi, poprípade pracujete alebo ste pracovali pre túto spoločnosť? Ak áno, budem rád ak napíšete do diskusie Vaše skúsenosti. 

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Essens

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok