Sirael Cosmetics - svet vôní a prírodnej kozmetiky

Krása a zdravie z prírody - Herbal Collection. Sirael Cosmetics Europe je mladá slovenská MLM spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom kvalitných parfumov vlastnej značky, prírodnej kozmetiky, čajov a káv REISHI a prírodných doplnkov stravy. Svoju činnosť sme oficiálne zahájili 1. 10. 2014. Tomuto však predchádzali dlhodobé prípravy pre úspešný vstup na trh, konkrétne:

 • výber vhodných dodávateľov pre esencie do parfumov,

 • príprava na spustenie výroby parfumov,

 • výber dodávateľa kvalitnej prírodnej kozmetiky,

 • tvorba marketingového plánu, ktorý bude vyhovovať širokému okruhu distribútorov a celkovému fungovaniu predaja,

 • úspešné spustenie a, samozrejme, aj plán dlhodobého zotrvania na trhu a expanzie do ďalších krajín. 

 

Momentálne je náš trh otvorený pre Slovensko, Česko a Maďarsko. Čoskoro pribudne aj Poľsko. Do budúcna plánujeme rozšírenie do celej EÚ.

 

A čo vlastne ponúkame?

Fotografia produktu spoločnosti - parfém Sirael. Na začiatok sa firma zamerala na distribúciu parfumov pod vlastnou značkou SIRAEL COSMETICS. Nerobia sa porovnania so svetovými značkami (je tu však určitá podobnosť, inšpirácia), sú vyrobené na zákazku spoločnosti. Dodávateľmi vonných esencií sú 2 známe spoločnosti z Turecka a z Francúzka, ktoré tieto vonné esencie dodávajú aj drahým značkovým firmám. Parfumy Sirael Cosmetics majú obsah 100 ml a obsah vonných esencií je 23 %. Odporúčaná predajná cena pre koncového odberateľa je 22,90 € / 629 Kč. Konkurencia za túto cenu bežne ponúka 50 ml balenie.

 

Ďalšie produkty firmy - parfumy, prírodná BIO kozmetika, doplnky stravy, káva a čaj s ganodermou. V druhej fáze sa spoločnosť zamerala na prírodnú BIO kozmetiku. Postupne do ponuky pribúdajú stále nové produkty. Výber kvalitnej kozmetiky bol dôkladne pripravovaný a vyhodnocovaný. Firma sa rozhodla pre overeného výrobcu z Českej Republiky - firmu TOPVET. Spoločnosť Topvet je rodinná firma pôsobiaca na trhu od roku 1990, má potrebné certifikáty, ktoré spĺňajú všetky predpísané normy na výrobu prírodnej kozmetiky (ČSN EN ISO 9001 : 2009, ČSN EN ISO 22716 : 2008), a jej produkty sa predávajú aj v lekárňach v ČR a SR, ale s výrazne vyššou cenou ako ich ponúka spoločnosť Sirael Cosmetics.

 

Pre ďalšie rozšírenie ponuky produktov sa spoločnosť rozhodla aj pre distribúciu liečivých káv a čajov REISHI s 6,7 % podielom extraktu z huby Ganoderma Lucidum / Lingzhi, Pečiatkový hríb -­ Lesklokôrovka obyčajná, nazývanej tiež ,,huba mladosti'', ktorá má priaznivé účinky na ľudský organizmus, používa sa na liečbu mnohých ochorení (okrem iného aj ako prevencia proti rakovine), posilňuje imunitný systém, zvyšuje odolnosť voči stresu atď.

 

Do našej ponuky pribudli aj doplnky stravy, a to napr.: 

Bylinné extrakty vo forme toboliek:

 • spirulina,

 • ženšen,

 • cesnak,

 • šišák,

 • guarana,

 • kokosový olej najvyššej kvality.

 

Rastlinné oleje:

 • sezamový olej,

 • avokádový olej,

 • púpalkový olej.

 

Čo môžete získať spoluprácou so Sirael Cosmetics?

Po registrácii, ktorá je bezplatná a nezáväzná, sa stávate členom a môžete využívať všetky výhody. Nakupujete so zľavou do 36 % ( zárobok 20 % - 54 %), môžete si budovať svoj tím, z predaja ktorého máte pasívny príjem. Mávame webináre cez internet, takže informácie a školenie môžete získavať z pohodlia vášho domova.

osobná franšíza

MOTIVÁCIE:  príspevky na telefón, internet, auto, dovolenky... Pri splnení určitých podmienok môžete každý mesiac získať 5 parfumov zdarma – t.j. čistý zisk 115 eur. Okrem firemných bonusov vám ponúkam aj moje motivácie a 100 % podporu.

 

Spolupráca s nami môže vyzerať nasledovne

 1. Aké možnosti spolupráce firma ponúka. Môžete kupovať produkty Sirael Cosmetics pre svoju spotrebu za členské ceny (nákupy nie sú povinné). Ušetríte a popritom urobíte radosť nielen sebe, ale aj svojim blízkym.

 2. Katalógovým predajom - ukážete a požičiate ho príbuzným, známym, kolegom, kolegyniam v práci, susedom, oslovíte ľudí vo svojom okolí, napr. v kaderníctve, v kozmetickom salóne, u lekára, v škôlke atď. Stačí ho prezentovať čo najväčšiemu okruhu ľudí. Tovar si u Vás objednajú za katalógové ceny, Vy ako registrovaný člen Sirael Cosmetics ho objednáte so zľavou a rozdiel je Váš čistý zisk. Môžete predávať a ponúkať spoluprácu ďalším ľudom a budovať si svoju štruktúru, z predaja ktorej budete mať pasívny príjem. To môžete realizovať osobne, na FB, prostredníctvom inzertných portálov a pod.

 3. Ak Vás táto ponuka oslovila, ale nie ste typ na predaj a chceli by ste si privyrobiť, tak môžete len hľadať ľudí a vytvárať si štruktúru. Na prvých 2 pozíciách (3 % a 6 %) nemusíte urobiť v danom mesiaci povinnú objednávku (stačí iba raz za pol roka objednať za 10 BH) a máte nárok na vyplatenie provízií (povinná objednávka je až od 3. úrovne).

  ODPORÚČAJTE NÁS ďalej, prezentujte našu spoločnosť, ponúkajte spoluprácu, registrujte nových členov, budujte si svoj tím, získavajte provízie z nákupov celej Vašej štruktúry a časom si môžete vybudovať stály príjem ako v zamestnaní.

 

Skombinujte 1., 2. a 3. druh spolupráce a budete NADŠENÝ. Výber je len na Vás!

 

Príklad, ako dosiahnuť pasívny príjem v praxi

Vy a vaši ľudia privedú do tohto systému niekoľko ľudí, napríklad vo Vašej skupine bude 100 ľudí. Ak každý objedná napr. 2-3 produkty, za ktoré dostaneme 20 bodov, bude to 2 000 bodov - z toho vyplýva pasívny príjem 240 € / 6 500 Kč. Väčšinou ľudia objednávajú tovar za 60 € / 1 600 Kč, aby mali dovoz zdarma. V tomto prípade by bol Váš pasívny príjem 900 € / 24 300 Kč (uvedené príklady sú len názorné). Samozrejme, že takúto pozíciu si nevybudujete ihneď, ale časom je to možné určite, záleží len a len na Vašej šikovnosti.

 

Marketingový plán

Je veľmi jednoduchý, čestný a férový. Pravidlo, ktorým sa spoločnosť riadi, je jasné: „Úspešní budeme, keď bude úspešný každý jeden náš člen a spokojný každý jeden náš zákazník.“ V prípade záujmu rád podrobne vysvetlím.

 

Marketingový plán odmeňovania spoločnosti. Koľko sa dá zarobiť.

 

Tajomstvo šťastia je jednoduché: Zisti, čo skutočne rád robíš, a potom vlož všetku svoju energiu do toho, aby si to mohol robiť.

 

Sirael Cosmetics je firma, ktorá ponúka dlhodobú podnikateľskú príležitosť založenú na princípoch viacúrovňového marketingu. Našou najvyššou hodnotou sú spokojní zákazníci a obchodní partneri, kvalitné produkty a služby.

 

Veríme, že spoločným úsilím dokážeme naplniť všetky naše hodnoty a pomôžeme Vám priblížiť sa k Vašim snom.

 

V prípade záujmu Vám rád odpoviem na otázky, poradím, vysvetlím podrobne, ako všetko funguje.

 

Kontaktná osoba: Marcel Pupák

Web:  https://marcel.sirael.sk/

E-mail: sirael@siraelcosmetics.sk 

FB: https://www.facebook.com/pumabb

Tel. číslo: 0902 69 80 96

 

Máte už nejaké skúsenosti s výrobkami Sirael Cosmetics? Pracujete alebo ste pracovali pre túto spoločnosť? Ak áno, budem rád ak napíšete do diskusie vaše skúsenosti.

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Sirael Cosmetics

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok