LR Health & Beauty

LR je spoločnosť založená v Nemecku v roku 1985. V roku 2013 dosiahla obrat 235 mil. €, čo ju radí medzi najväčšie spoločnosti priameho predaja na svete. Vo svojom portfóliu má široký výber produktov pre zdravie a krásu. Medzi najobľúbenejšie patria produkty s aloe vera, parfumy, doplnky stravy, prírodná kozmetika a veľa ďalšieho. Všetky produkty sa vyrábajú s dôrazom na kvalitu Made in Germany. Pokúsim sa Vám vysvetliť, prečo som sa rozhodol s touto spoločnosťou spolupracovať.

 

Na trhu je mnoho MLM spoločností, ktoré lákajú ľudí k vstupu do ich systému. Ale len v LR som mal pocit, že ide o moju príležitosť a nie nejaký nábor proti mojej vôli. Tu sú hlavné body, prečo som sa rozhodol pre LR:

 

Kvalitný produkt

Pri priamom predaji je produkt absolútne najdôležitejší. Vy ho predávate, Vy ho odporúčate svojím zákazníkom. Predávať niečo čomu sám neverím by znamenalo katastrofu. Na výrobkoch LR ma oslovila filozofia spoločnosti - ponúkať najvyššiu kvalitu za každých okolností. Rôzne ocenenia kvality, no najmä tisíce spokojných zákazníkov sú toho dôkazom.

 

Produkty LR health nad beauty ako aloe vera, parfumy, kozmetika, výživové doplnky atď.

 

Motivujúci odmeňovací systém

Veľa MLM spoločnosti pohorí práve pri tomto bode. Nastaviť odmeňovací systém tak aby vyhovoval partnerom, zákazníkom aj spoločnosti nie je jednoduché. Ja ako predajca chcem byť za svoju prácu dostatočne odmenený. Moji zákazníci chcú kvalitné produkty za čo najnižšiu cenu. Spoločnosť potrebuje financie na ich výskum a inováciu. To že za 28 rokov, čo je spoločnosť na trhu, prešiel odmeňovací systém len minimálnymi zmenami dokazuje, že sa to podarilo skĺbiť. Výhody predajcu sú, že má za každý predaný produkt maržu viac ako 35%. Ďalej autokoncept je skutočne vysoko motivujúci. 

 

osobná franšíza

Už pri obrate 8000 bodov mám nárok na VW Polo. To že na Slovensku vlastní takéto auto už 160 partnerov je dôkazom, že to nie je vôbec nedosiahnuteľný cieľ. Avšak Polo je len začiatok, ďalším krokom je Mercedes a tí najúspešnejší jazdia na automobiloch Porsche. Navyše pri budovaní svojej štruktúry ju môžem budovať neobmedzene do šírky ako aj hĺbky, čo je v MLM-ku skutočná rarita.

 

Koncept hviezd, a partnerské firmy

Viem, že som súčasťou firmy, ktorá spolupracuje s najlepšími. Vlastné parfumy vydali v LR také hviezdy ako Heidi Klum, Bruce Willis, Karolina Kurkova a ďalší. Tento fakt je hlavne psychologický a moji zákazníci na tieto mená veľmi dobre reagujú. Čo mne výrazne uľahčuje predaj. Firma ma navyše skutočne vynikajúcu logistiku, na ktorej spolupracuje s DHL. Tak napríklad v čase, keď píšem tento článok sa blížia Vianoce a ja viem, že aj keď moji zákazníci si objednajú produkt v posledný možný termín, moja objednávka bude vybavená. Ďalej firma spolupracuje s už spomínanými firmami VW, Mercedes, Porsche, má mnoho certifikátov kvality od prestížneho inštitútu Fresenius. To sú mená, ktoré sú znakom dôvery a kvality.

 

Sloboda

Ja sám si rozhodnem ako chcem pracovať. Chcem si zarobiť? Tak sa budem snažiť budovať si štruktúru a predávať produkty. Nemám momentálne čas? Tak pokojne rok nemusím spraviť vôbec nič. Nikto ma do ničoho nenúti. Žiadne povinné semináre, mesačné poplatky a podobne. Jedine čo som na začiatku musel spraviť, bolo kúpiť si štartovací balíček, ktorý stojí menej ako 50€. To považujem za málu sumu, vzhľadom nato, že som za ňu rozbehol svoj vlastný biznis. V tejto cene som mal vzorkovník všetkých parfumov, ktorý mi slúži ako pomôcka pri predaji.

 

Vzdelanie, skúsenosti

Či si to uvedomujeme, alebo nie, celý náš život je o predaji. Ak sa chceme zamestnať, ide o predaj. Ak si hľadáme životného partnera, je to predaj. Predávame sami seba, svoje kvality. A ja som si chcel svoje techniky predaja zlepšiť. Lepší spôsob ako priamy predaj nato nepoznám. Navyše LR mi pri tom pomáha svojimi bezplatnými školeniami a seminármi. Opäť prízvukujem, že všetky sú dobrovoľné.

 

To bol len krátky súhrn dôvodov, prečo som sa ja rozhodol pre túto spoluprácu. Mám pocit, že každý si v LR môže nájsť niečo, čo jemu osobne vyhovuje. Tých možností je skutočne viacero, pretože v spoločnosti sa kladie veľký dôraz na človeka a jeho potreby.

 

Pre viac informácií ohľadne produktov a biznisu ma neváhajte osloviť cez nižšie uvedené kontakty. Rád Vám pomôžem v prípade, ak chcete byť súčasťou spoločnosti aj Vy. Kontaktujte ma aj v prípade nejakých nejasností, či otázok.    

 

Meno -

 mobil - 

e-mail - 

skype -

   web - 

 

Máte už nejaké skúsenosti s výrobkami LR Health & Beauty, poprípade pracujete alebo ste pracovali pre túto spoločnosť? Ak áno, budem rád ak napíšete do diskusie vaše skúsenosti.

 

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: LR Health & Beauty

Dátum: 17.05.2019

Vložil: miriama

Titulok: záujem o prácu

Mohli by ste sa mi ozvať na email Mimka.myms@gmail.com pretože by som mala záujem o prácu pre tuto firmu

Dátum: 18.05.2019

Vložil: Lucia

Titulok: Re:záujem o prácu

Dobry den ak mate este zaujem o pracu v LR tak mi napiste na lucia232@post.sk
Pekny den

Dátum: 14.10.2019

Vložil: Ivan

Titulok: Re:záujem o prácu

Dobrý deň pokial mate este zaujem o spoluprácu kludne mi napiste na majerskyivan@azet.sk

Dátum: 12.04.2020

Vložil: Ivan

Titulok: Re:záujem o prácu

Dobrý deň prajem pokiaľ máte záujem ešte o spoluprácu z LR firmou kludne mi môžte napisať na mail :
majerskyivan@azet.sk ..pekný deň ešte prajem

Dátum: 07.07.2017

Vložil: Laura

Titulok: Naj a naj produkty

Ja často kupujem produkty pre zdravie, sú naozaj kvalitné...či už pasty alebo emergency spreje, čaje na chudnutie. Pre manžela zase zvyknem kúpiť nejaký parfém, najobľúbenejší má od Bruca Willisa. Ak však niečo potrebujem reálne tak idem do porovnávača na Heureku.

Dátum: 14.04.2020

Vložil: Ivan

Titulok: Re:Naj a naj produkty

Dobrý deň pokiaľ by ste mali zaujem o spolupracu z LR firmou a ziskať ich benefity kludne mi pište na mail:
mudrivan@gmail.com

Dátum: 28.01.2015

Vložil: Alex

Titulok: LR ponuka

Zdravím, ja spolupracujem s firmou LR už rok, a z porovnaní s ostatnými MLM sú na našom trhu najlepší. Majú neporaziteľný marketingový plán, na začiatok hodinky, ale pointa nie je v hodinkách ale v tom že obraty za ktoré dostanete hodinlky sú už polovicou auta VW POLO.

LR je jednoducho stabilná spoločnosť
- kvalitná nemecká spoločnosť 30 rokov na trhu
- certifikát kvality Institútu Fresenius
- registrácia je možná od 44€, ale máš v balíčku produkty, nie je to len za nejakú licenciu
- školenia pravidelne každý týždeň zadarmo
- super odmeňovanie
- autokoncept (VW POLO na začiatok, potom Mercedes)
- možnosť mať štruktúru aj v zahraničí kde ti firma nekráti bonusy len zato, že máš partnera v zahraničí

Dátum: 01.03.2018

Vložil: Miro

Titulok: Re:LR ponuka

Su aj lepsie produkty nez LR

Dátum: 29.04.2019

Vložil: Sten

Titulok: Re:Re:LR ponuka

Áno sú svet lepšie produkty, musíš iba otvoriť oči a nebyť zaslepeny jedny

Dátum: 20.04.2020

Vložil: Ivan

Titulok: Re:Re:LR ponuka

Ktore produkty su aj lepšie ako LR?

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok