Zoznam MLM v CZ a SK

Hľadáte si zárobok na internete alebo možnosť rozbehnúť svoje podnikanie a oslovila vás téma multi-level marketing (MLM)? Uvažujete nad nadviazaním spolupráce s nejakou MLM firmou, no neviete si vybrať? Alebo už pre nejakú spoločnosť pracujete a len vás zaujíma aktuálne dianie na našom trhu, resp., aké MLM spoločnosti pôsobia u nás? Ak ste na predchádzajúce otázky odpovedali kladne, potom ste tu správne. V tomto článku som si pre vás pripravil zoznam, resp. prehľad najpopulárnejších MLM spoločností pôsobiacich na Slovensku.

 

Momentálne sa tu nachádza vyše 20 najznámejších firiem, takže máte z čoho vyberať. Zoznam, samozrejme, nie je kompletný. Na našom trhu pôsobí ďaleko viac spoločností, postupne ich sem budem dopĺňať a stránku aktualizovať. A vy mi s tým, dúfam, pomôžete.

 

TianDe

Jednou z ďalších network marketing spoločností, ktoré sa venujú predaju kozmetiky formou priameho predaja, je firma TianDe, ktorá vstúpila na slovenský a český trh v apríli 2012. Spoločnosť vznikla v roku 2007 v ruskom meste na Altaji. TianDe predáva kozmetické výrobky a potravinové doplnky, pochádzajúce zo starých čínskych, tibetských a altajských receptúr. Produkty obsahujú látky, ktoré sú liečivé nielen pre pokožku, ale aj pre celý organizmus. Každý výrobok má vo svojom zložení prírodné ingrediencie, ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos...), éterické oleje (z ylang-ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí) atď. Spoločnosť TianDe spustila v roku 2016 online systém predaja tzv. OBC (Online Business Center). Poskytla tak registrovaným distribútorom nástroj na budovanie biznisu na internete a možnosť osloviť viac než 180 miliónov ľudí. TianDe zatiaľ pôsobí v 32 krajinách. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu: 

Výťažky z liečivých rastlín, ženšen, zázvor, lotos a éterické oleje. Kozmetické produkty a potravinové doplnky spoločnosti TianDe.

Meno: Karin

Priezvisko: Filová

Emailkarin.filova@tiandeshop.sk

Tel. číslo+421 905 756 971

Skypekozmetika-tiande

Webwww.kozmetika-tiande.sk

 

  

Forever Living

Už viac ako 30 rokov sa venuje táto spoločnosť fungujúca na princípe sieťového marketingu vyhľadávaniu najlepších prírodných zdrojov pre zdravie a krásu a ponúka ich celému svetu. Spoločnosť podnikajúca vo viac ako 145 krajinách sveta je dnes najväčším pestovateľom, výrobcom a distribútorom aloe vera. Zároveň je aj najväčším svetovým chovateľom včiel. Priniesla nové spôsoby, ako najlepšie využiť prírodné zdroje pre zdravie. Sortiment Forever Living tvoria výživové doplnky z aloe vera, prípravky pre starostlivosť o pokožku, kozmetika a iné. Centrála spoločnosti sa nachádza v Arizone. V súčasnosti využíva produkty Forever Living viac ako 9,5 milióna distribútorov. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty firmy Forever Living - výživové doplnky Aloe Vera, kozmetika atď.

MenoMiroslav 

PriezviskoLacko

Emaillacko.mirko@gmail.com

Tel. číslo

Skype:

Webhttps://foreverliving.com

 

 

 

Zinzino

Od roku 2005 pôvodne švédska firma Zinzino ponúka zákazníkom vysokokvalitné, inovatívne a vedecky overené produkty. Firma inšpiruje svojich zákazníkov, rodiny a priateľov k zdraviu a finančnej istote. Momentálne spoločnosť pôsobí v 34 krajinách. V roku 2020 chce expandovať do ďalších 100 krajín. Hlavným konceptom projektu je rovnováha. Nový pohľad vedy na rovnováhu sa týka pomeru esenciálnych mastných kyselín omega-6 a omega-3. Pomocou testu rovnováhy od spoločnosti Zinzino zistíte, či je váš pomer mastných kyselín omega-6 a omega-3 vyvážený, a potom môžete použiť výrobky Balance, ktoré pomôžu dostať tento pomer na optimálnu úroveň. Spoločnosť kombinuje sieťový marketing s internetovým podnikaním, pričom každému členovi poskytuje profesionálne webové stránky s e-shopom. Štruktúra je postavená na binárnom systéme. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť niečo navyše, kontaktujte túto osobu:

ZInzino, švédska firma, ktorá ponúka zaujímavé produkty Balance. Meno: Denis

Priezvisko: Petrán

Email: denis.petran@gmail.com

Tel. číslo: 0 902 076 013

Skype

Webhttps://www.zinzino.com/site/SK/sk-SK

 

 

WorldVentures

Firma WorldVentures bola založená v roku 2005 v Dallase. Spoločnosť WorldVentures prišla do sveta MLM biznisu s jednoduchou obchodnou filozofiou: pomôcť ľuďom získať viac slobody, zábavy a naplnenia vo svojom živote. Takto sa zrodil cestovateľský klub WorldVentures. Spojením zábavy a získavania skúseností, osobného rastu a finančnej príležitosti WorldVentures neustále rapídne napreduje a momentálne je to najväčší cestovateľský klub na svete, ktorý má za 10 rokov pôsobenia v cestovnom ruchu viac ako 1 milión spokojných členov. Hlavným produktom WorldVentures sú takzvané DreamTrips (vysnívané výlety), vďaka ktorým si môžete užívať luxusné a exotické 4* a 5* výlety a dovolenky za nízke 2* a 3* (veľkoobchodné) ceny. Ak teda radi cestujete a spoznávate exotické krajiny a zaujala vás táto spoločnosť, pre viac informácií kontaktujte osobu uvedenú nižšie:

Užite si vďaka DreamTrips luxusné a exotické dovolenky za nízke ceny. Meno:

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype

Web

                                                                                                                

 

DXN káva s ganodermou

Spoločnosť DXN, ktorá vznikla v Malajzii, prišla ako prvá na svete s nápadom kávy s Ganodermou. Do kvalitnej kávy Arabica, pochádzajúcej z Brazílie, sa totižto pridáva extrakt z huby Ganodermy, ktorá má blahodarné účinky na ľudský organizmus. Okrem samotnej kávy patrí medzi produkty spoločnosti aj čaj, horúca čokoláda, produkty osobnej hygieny ako zubná pasta, šampón, sprchový gél a iné. Do všetkých výrobkov sa pridávajú výťažky z Ganodermy, ktorú firma pestuje na svojich plantážach v Malajzii už od roku 1993. DXN má vo svete už viac ako 5 miliónov členov. Klasický sieťový marketing kombinuje s internetovým podnikaním, na čo každému členovi poskytuje profesionálne web stránky s e-shopom. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

DXN výrobky s výťažkami ganodermy, káva, čaj, kozmetika, osobná hygiena.

Meno:  

Priezvisko:

Email: 

Tel. číslo:

Skype:

Web: 

 

 

 

Sirael Cosmetics

Sirael Cosmetics je slovenská spoločnosť, ktorá prináša na trh s kozmetikou nové produkty, podnikateľskú príležitosť pre ľudí a perspektívu rastu prostredníctvom viacúrovňového marketingu. Je to pomerne mladá firma, ktorá vznikla 1. 10. 2014 a okrem Slovenska pôsobí aj v Českej republike. V budúcnosti majú v pláne preraziť aj v ďalších krajinách Európy. Ponuka spoločnosti Sirael Cosmetics zahŕňa bohatý sortiment produktov. Sú to parfumy obsahujúce 23 % vonnej esencie, káva a čaje s Reishi, rôzne doplnky stravy a kozmetika (bambucké maslá, masážne gély, konopná kozmetika, granátové jablko, pleťové krémy a oleje, starostlivosť o oči, telo a nohy atď.). Pre viac informácií týkajúcich sa tohto projektu kontaktujte túto osobu:

Slovenská spoločnosť predávajúca parfumy s 23 % vonnej esencie.

Meno: 

Priezvisko

Email

Tel. číslo:  

Skype

Web: 

 
 
 

 

Swiss Halley - Fireflies

Ide o švajčiarsku online cestovnú kanceláriu, resp. portál fungujúci na báze MLM. Hlavnou myšlienkou Swiss Halley (Fireflies) je vytvorenie najväčšej cestovateľskej komunity na svete, ktorej registrovaní užívatelia iba cestujú a využívajú ponúkané výhody tejto MLM spoločnosti, alebo cestujú a popritom aktívne šíria informácie o filozofii Fireflies, a tak získavajú veľmi férovú obchodnú príležitosť spojenú s cestovaním. Na Slovensku funguje táto firma už nejaký ten rok. Vďaka spoločnosti môžete cestovať do rôznych kútov sveta za tretinové ceny. Bohatý je aj ponúkaný sortiment služieb. Nájdete tu tisícky rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov za výhodné ceny, bohatú ponuku hotelov, leteniek a iných služieb. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Cestujte so Swiss Halley, bohatá ponuka rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov, hotelov, leteniek.

Meno:

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype:

Web

 

 

 

Jeunesse Global

Spoločnosť Jeunesse Global je svetovým lídrom v anti-aging priemysle a pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta. Kultúra Jeunesse vyviera z integrity a kľúčových hodnôt zakladateľov Randyho Raya a Wendy Lewis, pomôcť čo najviac ľuďom na svete. Jeunesse nie je ten starý známy príbeh o produktoch pre starostlivosť o pleť a výživových doplnkoch. Unikátnosť produktov na trhu zdravia a mladosti, ktorými nedisponuje žiadna iná spoločnosť na svete, spolu s najlukratívnejším a skutočne vyrovnaným kompenzačným plánom je to, čo v súčasnosti vytvára momentum v Jeunesse Global, a denne sa tak pripája 8 000 ľudí po celom svete. Neprekonateľné výsledky, ktoré ľudia zažívajú vďaka prelomovej inovácii kmeňovými bunkami, korekcii DNA a uchovávaniu telomérov, poskytujú príležitosť pre mladistvý, zdravý a vzhľadný život. Instantly Ageless dostalo ocenenie produkt roku 2014 v oblasti MLM. V roku 2015 sa predpokladá miliardový obrat, čím by sa zapísala do histórie ako najmladšia spoločnosť, ktorej sa to podarilo za tak neuveriteľne krátky čas. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkt Instantly Ageless získal v roku 2014 ocenenie za najlepší produkt v MLM.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype:  

Web

 

 

 

Kyäni

Slovo Kyäni znamená v slovenčine silný liek, aljašskí domorodci každodenne konzumujú divokú čučoriedku a tam žijúceho lososa Sockey, z tohto dôvodu nenájdeme v ich slovníku slová ako vysoký krvný tlak, rakovina, diabetes, alergia. Spoločnosť Kyäni ponúka 3+1 unikátne produkty. 1. Kyäni Sunrise – zmes zo spomínanej divokej aljašskej čučoriedky a 22 druhov ovocia a zeleniny. 2. Kyäni Sunset – obsahuje vitamín E v najprirodzenejšej a najefektívnejšej forme –Tokotrienol, ktorý sa získava zo semien kríka Annato, a rybí tuk, ktorý sa získava lisovaním za studena aljašského lososa Sockey. Tento rybí tuk sa dá považovať za jeden z najčistejších a najefektívnejších zdrojov mastných kyselín Omega-3. 3. Kyäni Nitro FX - je tekutý doplnok stravy, ktorý obsahuje šťavu z rastliny Noni. Podporuje tvorbu oxidu dusnatého, ktorý vedci nazývajú ,,molekulou života“. Je životne dôležitý pre svalovú, srdcovú a obehovú činnosť. 4. Kyäni Nitro Xtreme - zvyšuje fyzický výkon, preto je ideálny hlavne pre športovcov. Nie je to však doping. V súčasnosti táto MLM spoločnosť pôsobí vo viac ako 44 krajinách a má 13 pobočiek po celom svete. Disponuje najziskovejším obchodným modelom, v rámci ktorého sú spokojní zákazníci odmeňovaní a zabezpečení aj dôchodkom za šírenie týchto produktov k ďalším klientom. Kontaktujte ma pre viac informácií:

Čučoriedky obsahujú aloe vera, hrozno, brusnice, góju, včelí peľ, maliny. Produkty Kyäni Sunrise, Kyäni Nitro Xtreme, Kyäni Sunset a Kyäni NitroFX.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype

Web

 

 

LR Health & Beauty

Spoločnosť LR Health and Beauty bola založená v roku 1985 pod názvom „LR-International“ vo vestfálskom meste Ahlen. Dnes, o 28 rokov neskôr, patria spolu s  1 000 spolupracovníkmi a cca 300 000 samostatnými partnermi v 32 krajinách k vedúcim podnikom priameho predaja v Európe. Sortiment LR produktov sa optimálne hodí na priamy predaj. Už niekoľko rokov úspešne predávajú výživové doplnky, produkty ošetrujúcej kozmetiky, parfumy, šperky a iné. Svojou bohatou históriou a zdravými produktmi patrí LR Health and Beauty rozhodne k tomu lepšiemu, čo môže sieťový marketing na Slovensku či Česku ponúknuť. Pre viac informácií kontaktujte osobu:

Sortiment produktov spoločnosti LR Health and Beauty.

Produkty ako výživové doplnky, ošetrujúca kozmetika, parfumy.

Meno

Priezvisko:

Email

Tel. číslo

Skype:

Web:

 

 

Dedra s.r.o

Vaše Dedra s.r.o. je česká firma s 20-ročnou tradíciou, ktorá vyrába a distribuuje luxusnú bytovú drogériu, kozmetiku a parfumy, bytové doplnky, dekorácie, hračky a spustili aj predaj pánskeho a dámskeho značkového oblečenia a obuvi. Ich produkty nenájdete v sortimente žiadneho obchodného reťazca - ide výhradne o katalógový predaj cez registrovaných predajcov. Kozmetika a drogéria sa vyrábajú s dôrazom na ekológiu a životné prostredie. Všetky produkty Dedra sú bez obsahu formaldehydu, chlóru a perborátov. Okrem Slovenska plánuje Dedra rozšíriť predaj aj do iných krajín, takže je to perspektívna spoločnosť s vyhliadkami do budúcna. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Pánske a dámske oblečenie s Dedrou. Kozmetika a drogéria Dedra. Dedra panvice a iné bytové doplnky.

Meno

Priezvisko

Email:

Tel. číslo

Skype:

Web: 

 

 

Herbalife

Ďalšou z MLM spoločností je Herbalife. Na trhu pomerne známa a vyhľadávaná značka, ktorá ponúka bežným ľuďom svoje produkty už viac ako 35 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1980 a jej sídlo je v Los Angeles. Na Slovensku začala svoje produkty predávať až v roku 1992. Zaujímavosťou je, že Herbalife je popredná wellnessová spoločnosť, ktorá svoje produkty vyvinula na základe výskumov vedcov a iných odborníkov z oblasti zdravého životného štýlu. Všetky produkty sú teda orientované na zdravý životný štýl, fitness, doplnenie energie a na cielenú výživu. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Herbalife je wellness spoločnosť predávajúca produkty z oblasti zdravého životného štýlu. Meno: 

Priezvisko

Email: 

Tel. číslo: 

Skype:

Web: 

 

 

Mary Kay

Mary Kay je spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju a priamemu predaju kozmetických prípravkov vo viac ako 35 krajinách sveta. Ide o silnú spoločnosť, ktorú založila takmer pred 50-timi rokmi Mary Kay Ash. Hlavné sídlo firmy sa nachádza v meste Addison, v štáte Dallas. Aj keď firma vznikla už v roku 1963, na náš trh vstúpila až v roku 2000. Všetky produkty, ktoré ponúka Mary Kay, sú riadne testované a obľúbené po celom svete. Na výber máte z rôznej dekoratívnej kozmetiky, kozmetiky pre telo, parfumov a podobne. Mary Kay má svoj vlastný vedecký tím, ktorý sa venuje vývoju nových produktov, čiže ide o skutočne kvalitné prípravky. V tejto firme našlo svoje uplatnenie množstvo žien. Viac ako 3,5 milióna žien pracuje ako nezávislé kozmetické poradkyne. Pre viac informácií kontaktujte osobu:

Kozmetické prípravky a parfúmy spoločnosti Mary Kay. Meno: 

Priezvisko

Email: 

Tel. číslo: 

Skype:

Web: 

  

 

SevenPoint 2

Táto spoločnosť začala podnikať v roku 2011 v USA a Kanade, koncom roka 2012 sa ich produkty dostali aj na európsky trh. Európskou centrálou pre túto firmu sa stala Česká republika. SevenPoint 2 je prvou a jedinou svetovou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá alkalickým životným štýlom, ktorý je postavený na princípe odkyslenia ľudského tela a vyrovnania hladiny jeho PH. Produkty SevenPoint 2 sú organické, vegánske a bezlepkové, okrem iného pomáhajú pri chudnutí a uvoľňovaní molekulárneho vodíka do tela, čo má veľmi pozitívne účinky. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Sevenpoint 2 ponúka organické, veganské a bezlepkové produkty. Alkalický životný štýl s molekulárnym vodíkom.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

FGXpress

Je wellness spoločnosť založená v roku 2013, so sídlom v americkom Utahu. Zakladateľom a riaditeľom spoločnosti je Ron Williams. Medzi hlavné produkty FGXpress, ktoré sú predávané prostredníctvom priameho predaja, patria liečivé náplasti Powerstrips, potravinové doplnky Solarstrips a kompletný systém starostlivosti o pleť BeautyStrips. Najznámejšou a najrozšírenejšou zo spomínaných produktov je náplasť Powerstrips. Je zložená výhradne z prírodných zložiek - kórejský červený ženšen, morský fytoplanktón, kalcium, magnézium, draslík, ióny striebra, organické germánium, vďaka čomu pôsobí priaznivo na ľudský organizmus a výrazne napomáha pri liečení rôznych zdravotných ťažkostí, ako sú napríklad bolesti hlavy (migrény), hojenie jaziev, liečenie kožných chorôb, regulácia krvného tlaku atď. Ak vás spoločnosť FGXpress oslovila a máte záujem zistiť viac informácií o produktoch, poprípade pracovnej príležitosti, kontaktujte, prosím, túto osobu:

Zloženie náplasti Powerstrips spoločnosti FGXpress je výlučne prírodné.

Meno:

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype:

Web:

 

 

Dr. Egrt

Rýdzo česká spoločnosť, ktorá bola založená v marci 2009. Z môjho pohľadu je    Dr. Egrt jednou z najperspektívnejších česko-slovenských MLM firiem. Firma v súčasnosti pôsobí okrem Českej republiky aj na Slovensku a v Poľsku. Cieľom je postupne expandovať do celej Európy. Spoločnosť pracuje s výrobkami každodennej spotreby, ako sú doplnky stravy, kozmetika, produkty na spaľovanie tukov, nízkokalorické sladidlo vhodné na sladenie aj pre diabetikov, liečivé vazelíny, svalové terapie a iné. Sortiment tvorí približne 50 produktov. Značka Dr. Egrt ponúka, rovnako ako viaceré MLM firmy, možnosť získania osobného automobilu za veľmi výhodných podmienok. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Osobný automobil firmy Dr. Egrt - ako získať auto. Slim Shake protein je výživový doplnok na spaľovanie tukov, resp. na chudnutie.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo:

Skype:

Web

 

 

Organo Gold

Táto spoločnosť je jednou z najrýchlejšie rastúcich multi level marketing spoločností na svete. Firma je založená na predaji produktov, hlavne nápojov, s výťažkami huby Ganoderma Lucidum, ktorá má podľa vedcov mnoho pozitívnych účinkov. Ich hlavným produktom je káva (čierna káva, Mocca a Latté) so spomínanými výťažkami. Ďalšími produktmi sú horká čokoláda a zelený čaj. Spoločnosť Organo Gold vstúpila na český a slovenský trh len nedávno, koncom roka 2012. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Lahodné zdravé produkty Organo Gold s Ganodermou.

Caffe Latte Organo Gold s výťažkami huby Ganoderma Lucidum.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype:

Web

 

        

Amway

Amway je najväčšou multi level marketing organizáciou na svete už s vyše 50-ročnou históriou, ktorá pôsobí snáď vo všetkých krajinách na svete, výnimkou nie je ani Slovensko či Česko. Je to firma s mnohomiliardovým obratom, ročne porovnateľným s obratom spoločností, ako sú napr. Coca Cola a MCI. Spoločnosť je založená na predaji takých rozmanitých produktov, ako je mydlo, čističe vody, vitamíny a kozmetika. Amway je vo svete, a myslím si, že aj na Slovensku, veľký pojem. Každý, kto sa o MLM zaujímal čo i len čiastočne, musel na túto spoločnosť naraziť. Preto asi nemá zmysel o nich písať ďalšie veci. Ak však patríte medzi ľudí, ktorí Amway nepoznajú a chceli by spoznať, kontaktujte nižšie uvedenú osobu: 

Amway produkty - kozmetika, mydlo, čistiace vody atď. Otvorenie Amway firmy.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:
 

                

            

Karatbars

Karatbars je nemecká spoločnosť so sídlom v Stuttgarte, ktorá funguje vo viac ako 70 krajinách na celom svete. Výnimkou nie je ani Slovensko či Česko. Na náš trh prišli v septembri 2012. Karatbars sa špecializuje na predaj malých 999,9 čistých zlatých prútov a darčekových predmetov. Podstatou vašej prípadnej spolupráce s touto multi level marketing spoločnosťou bude predávať zlato prostredníctvom e-shopu, ktorý dostanete. Nejde o žiadne investičné zlato, ale reálne, ktoré vaši budúci zákazníci dostanú priamo do svojho domova. Jeden z mála projektov, kde nič neplatíte, žiadny vstupný či mesačný poplatok, ani nemusíte odoberať žiadny tovar. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Predaj produktov, hlavne zlata formou multi level marketingu. Predaj zlatých prútov a odliatkov spoločnosťou Karatbars.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

          

Lyoness

Je to medzinárodná nákupná spoločnosť, ktorá sa vzťahuje na rôzne odvetvia. Nosná myšlienka spoločnosti znie: „Peniaze späť z každého nákupu". Členovia a partneri profitujú z výhod, ktoré im Lyoness ponúka, a to vždy, keď nakupujú u partnerov spoločnosti Lyoness. Systém založil Hubert Friedl, ktorý pochádza z Rakúska. Lyoness funguje v 46 krajinách a má vyše 5 miliónov členov, zmluvu má s približne  50 000 obchodnými spoločnosťami, na Slovensku je to okolo 1 600 firiem od malých až po tie najväčšie, ako sú Tesco, Nay, Kika atď. Princíp je jednoduchý, ak budete nakupovať tovar v obchodoch, ktoré majú zmluvu s Lyoness, budete dostávať za každý nákup peniaze späť a v prípade, že túto príležitosť ponúknete známym, ale aj neznámym, máte možnosť si slušne zarobiť. Členstvo v Lyoness je principiálne novou a jednoduchou formou, ako pri nakupovaní ušetriť peniaze, resp. zlepšiť svoj rozpočet. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Nakupujte so spoločnosťou Lyoness. Heslo Lyoness je peniaze späť z každého nákupu.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

         

NuSkin

Firma NuSkin, ktorej ústredie sídli v meste Provo v Utahu v USA, bola založená v roku 1984. Na Slovensku pôsobí od roku 2007. Medzi hlavné produkty spoločnosti, ktoré sú predávané prostredníctvom priameho predaja nezávislými distribútormi, patria produkty proti starnutiu, prípravky osobnej starostlivosti a výživové doplnky. Výrobkové portfólio NuSkin zahŕňa viac ako 200 produktov. Obrat firmy dosiahol v roku 2011 celosvetovo na 52 trhoch viac ako 1,74 mld. USD a spolupracuje s ňou viac ako 865 000 nezávislých distribútorov. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty NuSkin proti starnutiu a výživové doplnky. Prípravky osobnej starostlivosti od NuSkin.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

            

Essens

Je projekt, ktorý sa zaoberá krásou vo všetkých jej podobách - krásou, čistotou a zdravím tela, krásou a čistotou podnikania, rozvojom osobnosti a vnútorného potenciálu každého z vás. Na slovenskom a českom trhu pôsobí firma Essens od septembra 2011, pričom za tak krátku dobu získala množstvo členov, ktorí odoberajú produkty spoločnosti pravidelne a sú s nimi spokojní. Produkty tvoria predovšetkým dámske a pánske parfumy, sprchové gély, telové balzamy, krémy proti celulitíde, výživové doplnky a kozmetika s aloe vera, Colostrum a iné. Pre viac informácií týkajúcich sa Essens kontaktujte túto osobu:

Výživové doplnky a kozmetika od Colostrum a Aloe Vera. Dámske a pánske parfémy a sprchové gély od Essens.

Meno

Priezvisko:

Email

Tel. číslo:

Skype:

Web

 

     

Avon

Jednou z najznámejších kozmetických spoločností v našich končinách, ktoré sa zaoberajú priamym predajom kozmetických prípravkov, je Avon. V ich ponuke nájdete kozmetiku určenú na každý deň, parfumy i rôzne módne doplnky, ktoré sa predávajú z katalógov. Avon je akousi stálicou na trhu – funguje už viac ako 125 rokov. Hlavné stredisko vývinu nových technológií je v New Yorku. Značka Avon je obľúbenou u množstva žien po celom svete nielen pre svoje kvalitné kozmetické prípravky, ale aj preto, že ako jedna z prvých spoločností zastavila testovanie svojich výrobkov na zvieratách. Taktiež sa aktívne zapája do boja proti rakovine rôznymi benefičnými akciami. 

Produkty od spoločnosti Avon, kozmetika. Produkty od spoločnosti Oriflame, kozmetika.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Oriflame

Ďalšou z vyhľadávaných kozmetických spoločností na našom trhu je švédsky Oriflame, ktorý sa môže pýšiť bohatou 45-ročnou históriou. V roku 1967 spoločnosť začínala s predajom piatich produktov. Dnes má vo svojej ponuke množstvo rôznych kozmetických prípravkov, určených na každodenné používanie, a je rozšírená vo viac ako 60 krajinách celého sveta. Na náš trh vstúpila v roku 1991. Portfólio ponúkaných produktov sa skladá z dekoratívnej kozmetiky, telovej kozmetiky, parfumov, výživových doplnkov, ale aj módnych doplnkov. Hlavné sídlo firmy sa nachádza v Luxembursku, avšak vývojové centrum je situované v Dubline. Pôsobí v ňom viac ako 100 vedeckých pracovníkov. Podobne ako pri Avone, aj produkty značky Oriflame sa predávajú z katalógov.   

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:            

 

 

Pure Leverage

Pure Leverage je americká spoločnosť, ktorá podniká hlavne vo webhostingu. Ponúka kvalitné a hlavne lacné internetové nástroje pre vaše podnikanie, ale aj pre súkromie. Je to jedna z mála network marketing spoločností pôsobiacich v CZ či SK, ktoré sa venujú webhostingu. Máte možnosť jednoduchého vytvorenia vlastných webových stránok, blogov, nástroje pre využívanie, tvorbu a propagáciu videa, autoresponder a konferenčné miestnosti pre 100 ľudí. Pre viac informácií týkajúcich sa Pure Leverage kontaktujte túto osobu:

GVO internetové nástroje ako autoresponder, videoemail, videokonferencie.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

                    

StiforP

StiforP je marketingový systém reklamy a propagácie, ktorý funguje na princípe sieťového marketingu. Vytvorila ho spoločnosť HWU Training Corp LLC so sídlom v USA v Kalifornii. Bola založená 14. augusta 2009. Spoločnosť sa zaoberá školením firiem a jednotlivcov v oblasti marketingu a e-learningu, čiže školenie - samovzdelávanie. Dňa 20. júla 2011 zahájil StiforP predajný systém na internete, ktorý mal rozšíriť ich sortiment, a prebrali model MLM obchodu za účelom rozšíriť svoje služby do celého sveta. Medzi produkty, ktoré ponúkajú, patria: webové stránky, telekonferencie, autoresponder, rotátor webových stránok, videohovorca na web, editovateľné webové stránky pre akýkoľvek biznis, vlastná webinárová miestnosť na školenie - videokonferencie a ďalšie podporné nástroje pre automatizáciu podnikania. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Webové stránky, telekonferencie a iné nástroje spoločnosti StiforP.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

       

 

Agel

Spoločnosť Agel Enterprises bola založená v roku 2005 v USA, dnes pôsobí už vo viac ako 65 štátoch sveta a do ďalších sa chystá expandovať. Vytvorila novú výrobnú kategóriu – technológiu suspenzných gélov. Táto inovačná technológia nielenže zmenila spôsob, akým môžete prijímať potravinové doplnky, ale je omnoho účinnejšia a osloví väčší okruh spotrebiteľov. Agel produktypatentované, zároveň sú výnimočné v tom, že sú vstrebávané okamžite, s 90 % až 100 % efektivitou (na rozdiel od ostatných výživových doplnkov vo forme tabliet, práškov či nápojov, u ktorých je absorpcia maximálne 5 % až 12 %). Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Agel tabletky, prášky, či nápoje. Suspenzný gél Agel GSH. Agel produkt Exo.

Meno: 

Priezvisko

Email:

Tel. číslo

Skype:

Web:

 

 

 

Ak chcete, aby sa v tomto článku priamo pri vašom projekte nachádzali vaše kontaktné údaje, napíšte mi, určite sa dohodneme. Na oplátku však budem niečo požadovať.

 

Že ste nenašli informácie, ktoré ste hľadali? V tom prípade si prečítajte diskusné fórum, možno ich nájdete práve tam.

 

Ak už máte so spomínanými spoločnosťami nejaké skúsenosti, podeľte sa o ne a napíšte do diskusie. Každý názor si cením, môže to byť inšpirácia či motivácia pre ostatných čitateľov.

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Upozornenie: Príspevky obsahujúce e-mailovú adresu, bez nejakého hodnotného obsahu, budem mazať! Príspevky obsahujúce affiliate odkazy rovno mažem. Považujem to za spam. Ak si teda chcete robiť v diskusii reklamu, prispejte nejakým kvalitným komentárom, napríklad vaším názorom na MLM podnikanie, na spoločnosť, v ktorej pôsobíte, prípadne napíšte vaše skúsenosti a následne pridajte váš e-mail.

 

 

Upozornenie: Príspevky obsahujúce e-mailovú adresu, bez nejakého hodnotného obsahu, budem mazať! Príspevky obsahujúce affiliate odkazy rovno mažem. Považujem to za spam. Ak si teda chcete robiť v diskusii reklamu, prispejte nejakým kvalitným komentárom, napríklad vaším názorom na MLM podnikanie, na spoločnosť, v ktorej pôsobíte, prípadne napíšte vaše skúsenosti a následne pridajte váš e-mail.

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: MLM pôsobiace v CZ a SK

Dátum: 19.01.2018

Vložil: Viki

Titulok: Re:necham si poradit

Ahoj. Viem ti poradit, kontaktuj ma na vikike155@azet.sk

Dátum: 13.02.2018

Vložil: odpověď na Novacik 8.1.2018

Titulok: Re:necham si poradit

o něčem přesně takovém se mohu podělit, Stačí napsat telefon (nebo skype) a dobu, kdy je vhodné volat na bepzo@seznam.cz

Dátum: 13.02.2018

Vložil: Anita

Titulok: Re:necham si poradit

Ahoj, pracujem s expandujúcou firmou v sieťovom marketingu, ktorá má predpoklad stať sa ďalším miliardovým podnikom na trhu. Región Rožňava a Rimavská Sobota obrat za rok 2017 viac ako 92 000€. Ostatné regióny Slovenska nepokryté. Info:hruskova.anita@gmail.com alebo 0907185103

Dátum: 07.01.2019

Vložil: Vladka

Titulok: Re:Re:necham si poradit

Pekný večer poprosím o bližšie info dakujem :)

Dátum: 12.03.2018

Vložil: Lucia

Titulok: Re:necham si poradit

Ahoj, ja robim pre Oriflame. Hoci sa zda, ze uz to robi asi kazdy, nie ke to tak. Zacala som ako samospotrebitelka kvoli oblube vyrobkov, no zacalo ma to bavit a svoje skusenosti posuvam dalej.
Mozete ma kontaktovat na lucia.oriflame.ke@gmail.com alebo cez www.ori4you.eu

Dátum: 30.05.2018

Vložil: Petra Vyrostková

Titulok: Re:necham si poradit

určite Huncalife, na Slovensku je iba od decembra 2017

Dátum: 08.06.2018

Vložil: Ing. František Lenthár

Titulok: Re:necham si poradit

Ano, viem Ti poradiť zaujímavu firmu s MLM kde nie su vymyšlané vrcholovými managermi stale nové a nové podmienky ked dosiahneš pozíciu č 4 - 5 a kde Ta nikto neoberie o Tvojich partnerov ktorí Ťa akože "preskočili". Za každého Tvojho spolupracovníka budeš stale dostavať odmenu aj keby si nepracoval v systeme dalej.
Je to uplne nový systém MLM a štartuje na Slovensku 12.06. 2018 o 11.00.
Zavolaj a dohodneme stretnutie, ale až po 12.6..
T: 0948525907 Feri Lenthár

Dátum: 30.07.2018

Vložil: Petra

Titulok: Re:necham si poradit

Ahoj "nováčku", ráda bych ti dala pár typů, jak rozpoznat kvalitní MLM od těch rizikových (ve smyslu provizí a fungování z dlouhodobého pohledu). Není totiž MLM jako MLM. Je velmi důležité s kým spojíš svou budoucnost. Ozvi se případně na jurenkovap@icloud.com nebo na tel. +420 792 309 789 Měj se krásně Petra

Dátum: 04.11.2018

Vložil: Viera

Titulok: Re:necham si poradit

Firma Essens

Dátum: 16.01.2019

Vložil: Jan

Titulok: Re:necham si poradit

Dobry den. Seriozne podnikanie v oblasti mlm viem.poslem info a video. napiste na email. janandrejka1@gmail.com dakujem

Dátum: 21.01.2019

Vložil: M. Brožovičová

Titulok: Re:necham si poradit

Tycoon 69 = 1. liga v MLM aj v investíciach.
MLM, investovanie,pasívny príjem od januára. Nová banka dá možnosť krytia zlatom Vaše vklady.
ICO trvá do marca výmena tokenov na koiny 1 : 4, nasleduje ďalšie ICO už s coiny krytými zlatom.
Pozrite si 5 MINUTOVÉ VIDEO https://youtu.be/NDZhPOl3iKc. Vy máte nožnosť stať sa klientom banky ,profitovať na bankových produktoch. Banka propojí krypto svet s peniazmi aj zlatom. Všetko môžeš mať na jednej bankovej karte, zo svojích nákupov a platieb získaš cashback.
Ak chceš vedieť viac ozvi sa.
mbrozovicova@gmail.com

Dátum: 03.02.2019

Vložil: dagmar

Titulok: Re:necham si poradit

Napiš email pošlu MLM

Dátum: 18.02.2019

Vložil: Katarína

Titulok: Re:necham si poradit

Dobrý večer poznám a funguje len treba chcieť a uvidite. Zavolajte 0915864180

Dátum: 18.02.2019

Vložil: Katarína

Titulok: Re:necham si poradit

0915864180

Dátum: 21.02.2019

Vložil: Katarína

Titulok: Re:necham si poradit

O915864180

Dátum: 13.07.2019

Vložil: Martina

Titulok: Re:necham si poradit

Dobrý den.
Zapojila jsem se do MLM Eurona By Cerny. Mají prací prášky, úklidové prostředky, kosmetiku, hnojiva a mnoho dalšího. Široký sortiment ekologicky šetrných prostředků, které jsou koncetrovane, proto se používá jen malé množství, jsou účinné a navíc vydrží dlouho (nižším množstvím odpadu šetří ŽP). Systém je nastaven tak, že doporučíte lidem účinné prostředky pro domácnost, oni si už ale nakupují sami a ještě ušetří. Vy jste jejich poradce, radíte jim, jaké produkty a jak používat a za to z prodaného obratu máte provize. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že se výrobky dobře šíří, zákazníci jsou spokojení. Navíc mají 30denní garanci vrácení peněz, když by s výrobky nebyli spokojeni. To Vám jinde těžko nabídnou. ;-) Samozřejmě pomáhám svému týmu potřebnými informacemi a s online marketingem. Mnoho lidí o výrobcích ještě neví a zajímá je to. Ráda Vám řeknu více :-) Napište mi na martina.uklizimseuronou@gmail.com

Dátum: 17.02.2017

Vložil: Jozef P.

Titulok: Farmasi.

V roku 1950 bola založená prvá turecká kozmetická firma a formou MLM začala predávať v roku 2010 . Na Slovensku začala predávať v roku 2016 . Formou MLM sa prdávajú produkty v 15 krajinách a tento počet naďalej rastie .
Je vyrábaná široká škála produktov od dekoratívnej kozmetiky a parfémov , produkty pre starostlivosť o telo aj pleť , zubná starostlivosť , vlhčené utierky a čistiace ekologické prostriedky .

Dátum: 19.11.2016

Vložil: Podvodnici

Titulok: Vsetko je to podvod

Vsetko su to pyramidi podvod na odrbavanie ludi. Sa cudujem ze niekto na to skoci herbalife, OVB, group partners a podobne chujoviny. Ze vas bavi oblbovat ludi...Zial aj vela mojich znamych roby tieto pyramidy a potom mi to strkaju pod nos. Tam zazracna kava, tam zazracne vyzyvove doplnky, a tam vihodne poistenie, hypoteky a podobne blbosti. Ste na smiech!

Dátum: 29.11.2016

Vložil: Monika

Titulok: Re:Vsetko je to podvod

výhodne- oprav si to nech si nikto nevšimne

Dátum: 29.07.2018

Vložil: Slonoknsl.pravopisu

Titulok: Re:Re:Vsetko je to podvod

Robi sa sa pise s makkym i

Dátum: 27.12.2016

Vložil: Petra

Titulok: Re:Vsetko je to podvod

Dobrý den, nešlo si nevšimnout vaší recenze. Nevím zda jste někdy v mlm pracoval/a? Pokud jste zaměstnaná, tak i vy jste účastníkem pyramidy. Pyramida je totiž význam, kdy úplně nahoře je zakladatel společnosti či firmy a pak to jede dolu - zástupce ředitele, sekretářka, personální a úplně dole jsou zaměstnanci, kteří dělají na celou společnost.
U mlm je to stejné s tím rozdílem, že vy jste pánem svého podnikání a svého času.
Já dělám mlm a nebojím se to přiznat, jelikož mě tenkrát vytáhlo z mínusu, kde jsem byla matkou samoživitelkou a dnes žiji v krásném domě. V práci za 10tis bych si to asi těžko dovolila.
Pak tedy si myslíte, že podvodem jsem si vydělala na vlastní byt ? Mohu vám říct, že mám dobrého právníka a ten v mlm nevidí, žádnou podvodnou chybu. Proč by jinak bylo na celé zeměkouli mlm schváleno ? Aby škodilo? Nebo aby pomáhalo ? Odpovězte si sám/a.......
Každopádně je to každého názor a já respektuji i Váš jen dávám v potaz to co to znamená slovo pyramida :)

Přeji krásný a úspěšný život :)

Dátum: 05.04.2018

Vložil: Mirka

Titulok: Re:Re:Vsetko je to podvod

Môžte mi povedať pre akú spoločnosť pracujete??

Dátum: 18.03.2017

Vložil: Lucas

Titulok: Re:Vsetko je to podvod

Robili ste niekedy MLM ? viete ako to funguje ? asi nie, vidno to už na vašej gramatike :) máte zle pojmy aký je rozdiel medzi pyramídou a MLM systémom...

<< 1 | 2

Pridať nový príspevok