O spoločnosti Agel

Spoločnosť Agel vytvorila novú kategóriu potravinových doplnkov vo forme gélov vyrobených suspenznou technológiou. Tento objav má jedinečnú vlastnosť - vstrebateľnosť obsiahnutých živín 90-95%, na rozdiel od iných foriem potravinových doplnkov (tablety, nápoje a iné). Vďaka tejto vlastnosti si produkty Agel držia zaujímavú pozíciu na trhu s potravinovými doplnkami. Ale Agel je viac než to. Technológia produktov vyžaduje technologické distribučné metódy, automatizované systémy, zásobovanie, virtuálnu distribúciu marketingových materiálov, globálnu webovú podporu... To sú len niektoré zo špičkových integrovaných systémov Agel, ktoré predurčujú, aby sa stal doslova prvou technológiami riadenou spoločnosťou v odbore sieťového marketingu.

 

Sila technológie Gelceuticals

Gelceuticals je revolučná gélová technológia, ktorá zabezpečuje vysokú biologickú dostupnosť vďaka vynikajúcej, takmer stopercentnej vstrebateľnosti dôležitých látok v prírodnej forme. Už teraz za krátky čas, čo je Agel na slovenskom trhu, sme mali možnosť vyskúšať produkty a zistiť, že naozaj fungujú.

 

Skúseností ľudí ktorí pracujú s Agelom

Helena (43)

Ako používame doma produkty Agel, prestali sme navštevovať detskú lekárku u ktorej sme bývali pravidelne. Mojej dcére Michaele (5) sme kúpili produkt Agel UMI, ktorý podporuje imunitu. Je to už dva roky čo užívame produkty a vždy keď je v škôlke viac chorých detí, vytiahneme už len pár balíčkov UMI a Miška je zdravá.

 

Jarmila (55)

Po zistení u ortopéda mi bola doporučená operácia vzhľadom k tomu, že chrupavka v kolene bola úplne opotrebovaná. Po absolvovaní rôznych procedúr a rehabilitácií spojených s užívaním liekov a rôznych mastí som sa odhodlala vyskúšať FLX na odporúčanie mojej známej. Po prvom mesiaci som začala cítiť výrazne zlepšenie. Mohla som sa zohnúť, kráčať po schodoch bez pridržiavania. V užívaní pokračujem dodnes je to už štvrtý mesiac. Teraz si dávam len jeden balíček za dva dni, môžem konečne kľačať na kolenách a operácia sa nekonala.

 

Pavol (32)

U lekára mi diagnostikovali tenisový lakeť nakoľko robím v práci stále ten istý pohyb. Mal som obrovské bolesti, tak mi známi odporučil vyskúšať Agel FLX. Po prvej dávke som cítil len malé zlepšenie, ale už pri užívaní druhého boxu som prestal cítiť bolesť. Už je to viac ako rok a pol a problémy sa nevracajú. Od tejto chvíle som sa aj ja stal členom Agel teamu.

osobná franšíza

Mirka (30)

Moja dcéra mala od malička zdravotné problémy. Dva krát do mesiaca bola chorá čo jej vyústilo do astmy a alergií. Každý deň sme boli na liekoch a spreji. Po využívaní boxu UMI a EXO navštevujeme alergiologičku iba kvôli preventívnej kontrole, lieky a spreje sme vysadili. Vždy mám doma v prípade potreby pripravených pár balíkov UMI alebo OM3 a keď v škole prepuknú rôzne vírusové ochorenia, nasadíme ich preventívne a choroby nás obchádzajú. Som šťastná, že som sa mohla zoznámiť s produktmi Agel. Po tejto pozitívnej skúsenosti som na 100% Agel.

 

Helena (78)

Mala som pleseň pod nechtami a preto sa mi už aj zle chodilo. Po tom čo mi dcéra predala tieto produkty, tak po dvoch mesiacoch bola skoro celá pleseň preč. Teraz si kúpim každý mesiac niekoľko balíčkov, aby sa mi to nevrátilo.

 

Simona (16)

Od puberty som mala problémy s pleťou a mala som veľké migrény. Po tom čo nám odporučili produkty Agel, vyskúšala som GRN a po mesiaci sa pleť viditeľne vyčistila a migrény sa mi objavujú zriedkavo. Odvtedy som povedala mame, nech mi radšej namiesto sladkostí kúpi pár gélov. Teraz sa GRN snažím využívať aspoň 10 balíčkov do mesiaca. 

 

Ešte moja malá skúsenosť s produktom FIT. Keď som prestal so športom mal som 70 kg, za rok som pribral vyše 25kg. Po dvoch mesiacoch užívania bez akejkoľvek veľkej úpravy stravy a športovania, sa mi podarilo schudnúť 6kg. Potom som na pár mesiacov prestal produkt používať. Bolo to hlavne preto, aby som zistil, či nenastane JO-JO efekt a nenaberiem zhodené kila späť. No nestalo sa tak, už 4 mesiace si držím rovnakú váhu. Teraz som pevne rozhodnutý pokračovať v užívaní a pripojiť do toho aj pohyb, čím sa chcem priblížiť k svojej starej váhe.

 

Náš tím

Náš tím je skupina ľudí, ktorí dobrovoľne vstúpili do našej organizácie a pracujú na spoločnom cieli, ale tiež i na osobných cieľoch každého z nich. Niekoho k nám láka možnosť prísť k lepšiemu zdraviu, i zdraviu svojej rodiny, niekto uprednostňuje budovanie obchodu vo vyrovnanom tíme s rovnako nadšenými kolegami.

 

Pre niektorých práca s Agelom nie je ani "prácou“, vnímajú túto aktivitu ako šírenie správnych návykov zdravého životného štýlu pre celé svoje okolie a títo členovia chcú byť prínosom pre ostatných. Niekto s nami buduje tím, pretože chce získať viac voľného času, vylepšenie príjmu, a tým i väčšej slobody rozhodovania a mať možnosť urobiť svoje životné voľby sám za seba. 

 

Ak už majú členovia nášho tímu dôvody akékoľvek, pravdou je, že tvoríme skupinu nadšených ľudí, ktorí sa vždy radi vidia a zažívajú spolu nielen cestovanie, ale zdieľajú spolu i akúkoľvek inú zábavu. Za to všetko sme veľmi vďační.

 

Náš tím spolupracuje s najlepším svetovým leadrom Albertom Ceccarellim z Talianska. Vytvoril jednoduchý a duplikovateľný systém, ktorý funguje veľmi jednoducho a v každej krajine.

 

Súhrn zdravého životného štýlu, možnosti vybudovania si stabilného príjmu a načasovania, robia z Agelu obrovskú príležitosť pre všetkých, od pracujúcich ľudí, podnikateľov, až po mamičky na materskej dovolenke. Pre všetkých, ktorí chcú od života viac a radi pomáhajú druhým.

 

Každého koho oslovil tento článok a chcel by sa dozvedieť viac ohľadom produktov alebo biznisu, môže ma kontaktovať.

 

 Meno 

 mobil 

e-mail - 

skype -

   web - 

 

Máte už nejaké skúsenosti s Agel produktmi, poprípade pracujete alebo ste pracovali pre túto spoločnosť? Ak áno, budem rád ak napíšete do diskusie Vaše skúsenosti. 

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Agel

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok