Singulis, obchodné spoločenstvo plné výhod

Logo spoločnosti Singulis.

V tejto recenzii sa pozrieme na dva zaujímavé projekty, a to Singulis a Videoboard. Tieto dva navzájom prepojené projekty ponúkajú bežným ľuďom zarábanie peňazí cez internet.


Napriek tomu, že Singulis i Videoboard sú dve nezávislé spoločnosti, ktoré fungujú samostatne, sú navzájom prepojené tak, že po zaregistrovaní sa do jedného projektu sa vám automaticky vytvorí účet aj u druhého projektu. 

 

Čo je Singulis?

Singulis je združenie regionálnych obchodníkov a vzniklo vďaka myšlienke podpory miestnych podnikateľov a drobných obchodníkov v konkurencii s veľkými obchodnými reťazcami, ktoré často ponúkajú dovážaný a nekvalitný tovar. Tento projekt vznikol v Českej republike. Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť Singulis s.r.o..

 

Ako to funguje?

Podstata Singulisu spočíva v tom, že máte možnosť využiť zľavy, ktoré vám stránka ponúka. Na spomínanej stránke môžete nakúpiť potraviny, benzín, elektroniku, ale aj rôzne služby, ako napríklad ubytovacie služby či kadernícke služby. Výber je skutočne široký. Z každého uskutočneného nákupu sa vám do vašej peňaženky na stránke vráti určité percento (tomu sa hovorí cashback – peniaze späť). To je pri každom obchodníkovi individuálne. Ak chcete vedieť, koľko ušetríte, tak si môžete prezrieť zoznam obchodníkov a popis, kde sa nachádzajú všetky potrebné informácie. Na to, aby ste získali určitú finančnú čiastku z nákupu späť, stačí, ak nahlásite obchodníkovi svoje ID čísločíslo, ktoré vám pridelí Singulis. Ak vďaka nákupom ušetríte peniaze, tak vám ich Singulis vyplatí na váš osobný účet. Peniaze sa vyplácajú každý piaty deň v mesiaci.

 

Každý člen Singulis, čiže aj vy, ak sa zaregistrujete, má možnosť osloviť vo svojom okolí majiteľa obchodu, kde chodí nakupovať a kde chce cashback uplatňovať. Ak sa pozná s majiteľom a ten bude naklonený myšlienke Singulis a zapojí sa, potom bude mať tento člen cashback nielen zo svojich nákupov, ale keď obchodník začne registrovať aj väčšinu svojich zákazníkov, potom všetci títo zákazníci budú pod uvedeným členom a aj z týchto opakovaných nákupov sa členovi pripíše cashback zakaždým, keď taký zákazník príde nakúpiť. Keď to bude napríklad pekáreň, tak to bude cashback denne.

 

Ako si môžem zarobiť?

Tak, ako pri mnohých podobných stránkach, aj pri tejto funguje princíp odporúčania svojim známym (aj neznámym cez Facebook, e-mail, diskusné fóra - prioritou je, samozrejme, osobné odporúčanie svojim priateľom). Registrácia je bezplatná, tak, ako aj vo vašom prípade, a potom, keď daná osoba uskutoční nákup, získate odmenu za reklamu, resp. za odporúčanie

Kniha

Navyše, okrem svojich známych (nakupujúcich) máte možnosť odporučiť aj obchodníka, čiže predajcu. V Singulis sa teda cashback získava za nákupy vlastné + za nákupy zdarma registrovaných členov pod vami až do 11. úrovne. Nákupy nie sú povinné.

 

Singulis ponúka aj iné možnosti zárobku – jednou z nich je napríklad odporúčanie predávanej nehnuteľnosti cez virtuálnu kanceláriu. Máte možnosť spolupracovať so Singulis v pozícii obchodného zástupcu.

 

Nákupné spoločenstvo regionálnych obchodníkov Singulis.

 

Ďalšiu možnosť zárobku, ponúka VIDEOBOARD. Videoboard je aplikácia, ktorá vám zarába peniaze už len tým, že je spustená. Funguje tiež ako šetrič. Navyše, ak denne odohráte 25 hier pexesa, pripočíta sa vám na účet každý deň 1 WCR (cca 80 centov). Aby ste ale mohli využívať túto aplikáciu, musíte byť registrovaným členom Singulisu. V článku, ako funguje Videoboard, nájdete viac informácii.

 

Aké sú výhody Singulis?

Singulis ponúka mnoho najrôznejších výhod, ktoré vám môžu ušetriť nemalé peniaze a ešte vám ponúknuť zaujímavé bonusy. Ak sa teda stanete ich členmi, nemusíte platiť žiadne poplatky ani nič podobné. Navyše, vďaka tomuto členstvu ušetríte nemalé peniaze pri nákupoch u obchodných partnerov a konečne môžete vďaka Singulis tiež zarábať.

 

Nakupovaním u týchto živnostníkov podporujete rozvoj miestneho podnikania a tiež vyššiu zamestnanosť. Jete kvalitné potraviny regionálnych výrobcov a dodávateľov a nie ,,odpad" dovážaný zo zahraničia.

 

A čo vám Singulis ponúkne ako podnikateľovi?

Ste podnikateľ a premýšľate, ako by sa vám mohol Singulis hodiť? Prvým významným plusom je výmena noviniek na trhu, bez ktorých sa žiadny podnikateľ nezaobíde. Veď informácie a novinky sú dôležité! Ďalšou výhodou je platobný terminál zdarma, s nízkymi odvodmi 0,92 %. Navyše, ako zákazníci môžete využívať systém Singulisu úplne zdarma. Okrem toho, ako podnikateľom vám Singulis pomôže pri zariaďovaní a prevádzkovaní pokladní pre vaše podnikanie.

 

Singulis, mám ho skúsiť?

Či už ste zákazníkom, alebo podnikateľom, Singulis vám rozhodne pomôže. Ako zákazníci získate skvelý prístup k novinkám na trhuk najrôznejším zľavám, súťažiam o hodnotné ceny a vernostným bodom, ktoré je možné využiť vo všetkých obchodoch, ktoré sú členmi tohto obchodného spoločenstva. Pre tých z vás, ktorí by si chceli v rámci Singulisu privyrobiť, je tu možnosť zarobiť si pomocou affiliate programu, ktorý vám vyplatí peniaze za každého nového člena, ktorého do tohto obchodného spoločenstva privediete, a ktorý uskutoční nákup.

 

Pre podnikateľov je to možnosť získať nových zákazníkov, jednoduchšieho vstupu na trh aj ľahšieho zavedenia pokladničných systémov. Vďaka zdieľanému marketingu vám odpadá starosť s reklamou a, samozrejme, dosiahnete tiež vyššie tržby.

 

Pár slov na záver

Na záver ešte dodám, že stránka pôsobí solídne a je prehľadná. Takže záujemca o registráciu sa na nej dokáže rýchlo zorientovať a nájsť všetky informácie, ktoré hľadá. 

 

Ak vás tento projekt nadchol a chceli by ste sa zaregistrovať, napíšte mi na e-mail pracujzdomova@centrum.sk (do predmetu e-mailu uveďte prosím Singulis, aby som bol v obraze). Pošlem vám pozvánku. 

 

Odporúčam prečítať si aj diskusné fórum, možno tam nájdete ďalšie zaujímavé informácie k téme. Ak už máte so Singulisom nejaké vlastné skúsenosti, podeľte sa o ne a napíšte do diskusie. Každý názor si cením, môže to byť inšpirácia či motivácia pre ostatných čitateľov.

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu).Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Singulis.cz

Dátum: 06.02.2017

Vložil: Robert

Titulok: VIDEOBOARD.

VIDEOBOARD je podvod. Pošlú ti program ktorý nainštaluješ cez ktorý pozeráš reklamy cez ktoré ti pribúdajú body každú hodinu čo ti beží ako šporič .Za každú ukončenú hodinu máš 1 cent čiže za celý deň zarobíš na tomto 24 centov. Denne odohráte 25 hier pexesa, pripočíta sa vám na účet každý deň 1 WCR (cca 80 centov).však má to háčik už za ďalších 25 hier sa ti nepripočíta nič. Je tu ale tabuľka kto zohral najviac pexeso hier za deň zo všetkých registrovaných hráčov čo je niekoľko tisíc hráčov a tý najlepší dajú aj vyše 500 hier. Víťaz dostane 15 eur druhý 10 tretí 5 eur. Je to takmer nemožné sa dostať do čela keďže veľa ľudí tam podvádza automatmi na hranie. Vyberať peniaze môžeš až po dovŕšení 50 eur čo sa dá zvládnuť do dvoch mesiacov ale tu je celý háčik lebo pred dovŕšenou sumou sa ti hra aktualizuje musíš ju aktualizovať a videa tvoje konto je znovu nula a keď neaktualizuješ program prestáva fungovat.Minulý rok som pri tom strávil veľa času. Zbytočne!!!

Dátum: 09.02.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:VIDEOBOARD.

Vďaka za Váš príspevok.

Hmm takže zmenili podmienky čo sa týka hrania pexesa? To je škoda, každopádne, stále je tu možnosť privyrábať si registrovaním ďalších ľudí.

Dátum: 13.02.2017

Vložil: Lenka F.

Titulok: Re:Re:VIDEOBOARD.

Provize z nově registrovaných lidí je podobně jako v Singulis, tak i ve Videoboard 1/11 z natočených WCR od lidí pod námi až do 11. linie. Je to za spuštěnou aplikaci, nikoliv za hraní pexesa a případných odměn za pexeso, pouze za spuštěnou aplikaci.

Dátum: 13.02.2017

Vložil: Lenka F.

Titulok: Re:VIDEOBOARD.

Musím reagovat, neboť se společností spolupracuji už dva roky. Lidé - čtěte podmínky a pravidla. Už od začátku platí, že za každých 25 her pexesa získáte DENNĚ 1 WCR, za dalších 25 her v ten samý den už ne - takto je to nastavené od začátku a platí to do dosažení počtu 100 WCR na Vašem účtu Videoboard. Lidé, kteří používali roboty na hraní jsou již dávno blokovaní a mnoho z nich jelo do Prahy na pobočku, aby odehráli hru pexeso přímo na centrále a dokázali, že hrají skutečně tak rychle, jako doma. Peníze se mohou vybírat už od 1 eur (žádných 50, jak uvádíte) a taktéž se žádné konto nikomu nenuluje, to je hloupost. Pokud tam máte nulu, je potřeba vymazat STARÉ složky s aplikací a ona vám znovu fungovat začne. Pro více informací se přidejte do oficiální skupiny a nepište své vlastní verze pravidel, jak aplikace funguje :).

Dátum: 13.02.2017

Vložil: Miloš

Titulok: Re:Re:VIDEOBOARD.

Táto pani zastupuje túto spoločnost a narozpráva vam čo sa jéj hodí.Bol som tiež na Videoboard a tiež som si písal z Lenkou F. a hovorím že klame skúšal som sa všeliako dostat k zložkam z aplikáciami márne ,nič nezačalo fungovat znovu !!!

Dátum: 14.02.2017

Vložil: Lenka F.

Titulok: Re:Re:Re:VIDEOBOARD.

Netuším kdo jste Vy, ale já jsem řadový člen z 21 tisíc členů registrovaných a tuto společnost v žádném případě NEZASTUPUJI. Jen se snažím lidem poradit tak nejlépe jak umím a aby jim aplikace v pořádku fungovala, pokud ji používat chtějí. To je celé. Zkontaktujte mě a dáme skype s nasdílením.

Dátum: 14.02.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:VIDEOBOARD.

Miloš, musím sa Lenky zastať. Tiež som mal problémy s tou aplikáciou. Keď som si ju zapol, bol som celý čas offline. Lenka mi poradila, aby som Videoboard odinštaloval a potom znova nainštaloval. tak sa aj stalo, odvtedy mi aplikácia funguje perfektne! A nezmizol mi odtiaľ ani 1 WRC bod. Možno je chyba niekde u vás, vo vašom počítači.

Mimochodom, Lenka nie je ich zástupca, je to obyčajný člen firmy, rovnako ako ja či vy Miloš.

Dátum: 13.02.2017

Vložil: Robert

Titulok: Re:Re:VIDEOBOARD.

Toto čo píšete " Pokud tam máte nulu, je potřeba vymazat STARÉ složky s aplikací a ona vám znovu fungovat začne.
" Vôbec nefunguje skúšal som to viac krát aj týmto spôsobom a nič.Ale tak pre reklamu a zisk viete napísat hocičo a to my radili Jirka Vorel a Míša Stainerová. Píšem iba svoje skúsenosti nemám dôvod dávat vlastné verzie - pozdravujem do Dačic

Dátum: 14.02.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:VIDEOBOARD.

Skúste aplikáciu odinštalovať a potom znovu stiahnuť a nainštalovať.

Pol roka som aplikáciu nemal pustenú a keď som ju zapol, nefungovala, bol som offline. Tak som ju odinštaloval a znova stiahol a nainštaloval. Funguje perfektne. A nezmizol mi ani 1 WRC bod. Toľko moje skúsenosti.

Dátum: 14.02.2017

Vložil: Lenka F.

Titulok: Re:VIDEOBOARD.

Tento Váš příspěvek se netýká společnosti Singulis, ale společnosti druhé.

Pridať nový príspevok