Česká sociálna sieť platí svojim užívateľom za aktivitu

RexVox nie je len obyčajná sociálna sieť, ale hlavne prostriedok k budovaniu pasívneho aj aktívneho príjmu. Pozrime sa teda na to, ako celý systém zárobku funguje. Na začiatku je potrebné povedať, že nemusíte byť žiadni špecialisti na ekonomiku ani obchodníci na burze. RexVox je určený pre bežných užívateľov, ktorí hľadajú bezprácny (síce nie veľký) zárobok.

 

Možnosti zárobku

Na RexVoxe je každá aktivita odmeňovaná bodmi, tzv. Vox body. Za každý like, komentár, zdieľanie statusov alebo len prihlásenie sa na sieť dostanete určitý počet bodov. Prevádzkovatelia tejto siete si totiž veľmi cenia vašu aktivitu. Toto je aktívny príjem - vy vyvíjate nejakú aktivitu na sieti a ste za to odmeňovaný v podobe Vox bodov.

 

Ďalšie, a asi ešte dôležitejšie, je budovanie pasívneho príjmu. Ten vytvárate privádzaním nových členov na túto sociálnu sieť. Za každého človeka, ktorý sa pod vás zaregistruje, dostanete jednorazovú odmenu 1 000 bodov (200 bodov = 1 Kč, takže za 1 000 bodov máte 5 Kč) a ďalej dostávate vždy polovicu bodov, ktoré získa človek vo vašej štruktúre. To znamená, že pod seba zaregistrujete pár ľudí a potom už len sledujete, ako vám narastá nielen vaša štruktúra, ale aj počet bodov. Tieto body potom veľmi jednoducho vymeníte za peniaze, kredit na mobil, rôzne darčeky či zľavové kupóny alebo akcie.

 

Odkiaľ berie spoločnosť peniaze na vyplácanie

RexVox je akciová spoločnosť, ktorá pri svojom vzniku vydala 20 000 akcií. Hodnota akcií je podložená základným kapitálom, ktorý predstavoval 2 000 000 Kč. Každá akcia má nominovanú hodnotu 100 Kč. Je to hodnota, ktorú daná akcia nemôže stratiť a pod ktorú nemôže spadnúť,  práve naopak, môže len stúpať. Čo to znamená? Ak si „zarobené body“ nezameníte za peniaze, ale za akciu, tak napríklad za 4 roky na nej pri predaji zarobíte možno dvojnásobok. V súčasnosti má jedna akcia hodnotu 130 Kč. Najdôležitejšie je však to, že RexVox prisľúbil, že keby náhodou tento projekt skrachoval, tak všetky akcie v obehu vykúpi späť za ich nominovanú hodnotu. Pre vás to znamená, že nikdy nemôžete prísť o svoje zarobené peniaze.

Kniha

Skúsenosti s RexVox

Prečítajte si skúsenosti jedného človeka, ktorý je na tejto sociálnej sieti aktívny už nejakú dobu a vytvoril doposiaľ najväčšiu sieť užívateľov, čím si zarobil celkom slušnú sumu.

 

Dobrý den, jmenuji se Martin Bednář. Asi před rokem začal můj příběh na RexVoxu, o kterém bych Vám rád řekl něco více.

 

Na tuto sociální síť třetí generace, jak se RexVox také někdy nazývá, mě přivedl kamarád. Dal mi svůj link neboli odkaz a já se zaregistroval. Můj první pocit byl, že to je špatná konkurence Facebooku. Jak jsem ale později pochopil, tak RexVox konkurencí být nemůže, jelikož RexVox má úplně jiný cíl -pomoci vytvořit uživatelům pasivní příjem.

 

Nyní jsem se vlastně dostal k základní myšlence RexVoxu. Na začátku Vás určitě čeká nějaká práce, námaha, úsilí v podobě oslovení svých známých a kamarádů, zda se nechtějí také zaregistrovat a tím se připojit do této prosperující komunity. Ale po tom všem Vás už čeká jenom uspokojivý pohled na Vaše konto, které bude narůstat už úplně samo, což je dáno tím, že lidé pod vámi budou dále aktivní a Vy budete za jejich aktivitu odměňováni.

 

Vrátím se ještě ke svému příběhu. Po registraci jsem oslovil několik lidí a snažil se jim ukázat jaké všechny výhody RexVox má a samozřejmě jsem se snažil je přimět k tomu, aby se také zaregistrovali. Tato strategie byla vyčerpávající a nepříliš úspěšná. Věděl jsem, že potřebuji změnu. Ta přišla nakonec sama od sebe. Jednou večer jsme seděli s kamarády u nás na zahradě a grilovali, povídali, trochu popíjeli… Spíš tak náhodou jsem se zmínil o tom, že jsem se zaregistroval na novou sociální síť, která své výdělky rozděluje mezi členy. Kamarádi se začali nejdříve vyptávat a pak jsme pokračovali v konverzaci na jiná témata. Druhý den, mi většina z nich napsala, jestli bych jim neposlal link na tu sociální síť, o které jsem včera mluvil, a další informace. Nyní patří mezi velmi aktivní členy.

 

Kdybych měl shrnout svoji strategii, která mi nyní zaručuje první místo v aktivitě na síti a která mi pomohla zbudovat nejrychleji se rozvíjející tým, tak to je hlavně nenásilné prezentace a představování RexVoxu. Hovořit o něm mezi kamarády a představovat ho s cílem informovat lidi a nabídnout jim možnost, jak si vydělávat, a ne za každou cenu dostat některé lidi pod sebe.

 

Na konec bych se ještě rád zmínil o výplatách. Na RexVoxu už jsem vydělal něco přes 3 000 Kč. Možná si někteří teďka řeknete, že taková částka je za rok docela směšná, ale tohle je pouze tzv. aktivní příjem, ten pasivní potenciál stále narůstá.

 

Také můžu potvrdit, že výplata je vždy bezproblémová a rychlá. Zezačátku jsem si nechal výplatu zasílat ve formě peněz, pak jsem ale přišel na akcie. Akcie jsou další věcí, díky které si můžete ještě rychleji budovat pasivní příjem. Společnost má svoje akcie, jejichž nominovaná hodnota 100 Kč pořád roste. Nemusíte být žádný obchodník na burze, abyste mohl vlastnit akcie, vše funguje velice jednoduše. Místo peněz si necháte zaslat akcii společnosti a cena této akcie stále poroste, takže třeba už za 4 roky se vyšplhá na dvojnásobek.

 

Přeji Vám mnoho úspěchů a nikdy se nevzdávejte, když se nebude dařit. Vždycky jsou těžší časy, kdy se musíte dřít a nic se zdánlivě nedaří, po nich ale následuje čas úspěchu a pocit dobře odvedené práce.

 

Tak to je príbeh len jedného z mnohých, ktorí si prostredníctvom tejto sociálnej siete vylepšili svoju finančnú situáciu aspoň o pár tisícok Kč. Samozrejme, nedá sa očakávať, že vám to bude generovať veľké peniaze.

 

Síce sa hovorí, čo je české, to je hezké, no môj prvý dojem nie je veľmi pozitívny. Stránka na mňa pôsobí chaoticky, ale to bude pravdepodobne tým, že som zvyknutý na Facebook. Chce to len nejaký čas, kým si na to človek zvykne a začne sa v tom ako-tak orientovať.

 

Súčasťou sociálnej siete sú aj ďalšie zaujímavosti. Môžete vytvárať skupiny, pridávať súbory, hrať hry, pridať svoju webovú stránku či blog, sledovať televíziu alebo len hľadať nejaké zaujímavé pracovné ponuky (viď obrázok nižšie). To všetko je považované za aktivitu, takže budete za to dostávať body.

 

Ako si vytvoriť VIP účet na RexVox sieti.

Čo je potrebné pre začiatok

Aby ste mohli začať zarábať s touto sociálnou sieťou, musíte si po zaregistrovaní aktivovať VIP účet (zadarmo). VIP účet slúži len na overenie, že ste skutočná osoba. Je to obrana proti falošným účtom a podvodníkom, pretože, bohužiaľ, aj takí ľudia sa nájdu. Po registrácii preto budete musieť vo vašom profile naťukať svoje telefónne číslo, na ktoré vám príde aktivačný kód (vy žiadnu SMS neposielate). Ten potom vypíšete do prázdnej kolónky a overíte. 

 

Pár slov na záver

Je to len začínajúca sieť, takže sa to napríklad s Facebookom zatiaľ nedá porovnávať. Mnoho vecí, aplikácií, na ktoré sme zvyknutí na Facebooku, tam chýba. Postupom času a s narastajúcim počtom užívateľov sa však RexVox určite bude vylepšovať. Chce to len čas.

 

To najdôležitejšie som snáď napísal. V prípade, že máte nejaké otázky, napíšte do diskusie alebo odporúčam otvoriť si stránku RexVox a kliknúť dole na „nápoveda“. Tam možno nájdete odpoveď na vašu otázku. Registrovať sa môžete kliknutím na obrázok nižšie. Návod, ako sa zaregistrovať a ako si aktivovať VIP účet (aby ste mohli zarábať), nájdete vo videu nižšie.

 

Logo českej sociálnej siete RexVox - registračný link.

 

Odporúčam prečítať si aj diskusné fórum, možno tam nájdete ďalšie zaujímavé informácie k téme. Ak už máte s RexVoxom nejaké vlastné skúsenosti, podeľte sa o ne a napíšte do diskusie. Každý názor si cením, môže to byť inšpirácia či motivácia pre ostatných čitateľov.

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: RexVox - sociálna sieť

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok