Nájdite svojim priateľom prácu a získajte za to odmenu

Máte množstvo priateľov a známych, ktorí zháňajú novú prácu alebo sú v tej starej nespokojní? Ak áno, využite túto skutočnosť vo svoj prospech! Preferuj.sk je pracovný web portál, ktorý ako jeden z prvých na Slovensku ponúka bežným ľuďom možnosť získať zaujímavú finančnú odmenu za to, že odporučia rôznym firmám kvalitných potenciálnych zamestnancov. Ide o jedinečnú možnosť, ktorá môže niekoho z vašich známych posunúť k vysnívanej práci, a vy budete mať okrem dobrého pocitu aj slušnú finančnú odmenu za to, že ste daného človeka odporučili.  

 

Lovci mozgov alebo finančných odmien?

Možno ste už počuli o výraze „lovci mozgov“. Tento pojem je viac známy v zahraničí ako u nás na Slovensku. Veľké korporácie v zahraničí majú svojich ľudí – zamestnancov interných aj externých, ktorí im vyhľadávajú tých najlepších pracovníkov v rôznych odboroch. A práve na tomto princípe vznikol aj web preferuj.sk. Celý princíp funguje na tom, že firma zverejní pracovnú ponuku a špecifické požiadavky na uchádzača o zamestnanie. Zároveň stanoví finančnú odmenu, ktorú môže získať osoba, ktorá odporučí správneho človeka. Ak máte širokú sieť kontaktov a poznáte množstvo šikovných a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú dosiahnuť mnoho, ale nemôžu nájsť to správne miesto na sebarealizáciu, môžete im dohodiť prácu a popritom si zarobiť v podobe slušnej odmeny.

 

Lovcom odmien sa môže stať každý

V prvom rade sa musíte na danej stránke zaregistrovať. Potom si poprezerajte ponuky zamestnávateľov. Pri každej ponuke sú uvedené požiadavky na kandidáta aj odmena za jeho odporučenie. Nejde pritom o žiadne drobné. Odmena sa pohybuje od 300 eur smerom nahor, v súčasnosti nájdete v oblasti IT a telekomunikácií ponuky s odmenou až 1 000 eur. Potom sa začína „lov“. Z pracovných ponúk sa zamerajte na tie, ktoré by mohli zaujať vašich známych. Následne tieto pracovné ponuky môžete zverejniť na sociálnych sieťach alebo ich zaslať svojim priateľom a známym cez e-mail alebo skype. 

Kniha

Pri registrácii vám bude pridelený unikátny kód, ktorý budete rozosielať, a na tomto základe budete identifikovaný, že práve vy ste daného človeka odporučili. Svoje úspechy zatiaľ môžete priebežne sledovať na svojom konte, ktoré ste si vytvorili na začiatku. Ak sa vám podarí nejakej firme „dohodiť“ úspešného kandidáta, ktorý splní všetky podmienky stanovené pre prijatie do zamestnania a zároveň úspešne absolvuje skúšobnú dobu v danej firme (obvykle 3 mesiace), potom vám bude poukázaná odmena.

 

Ako funguje Preferuj.sk a aké podmienky treba splniť, aby som získal odmenu.

 

Preferuj.sk prináša viacero zaujímavých pracovných ponúk z rôznych odvetví, nie len z oblasti IT a telekomunikácií. Ide napríklad o pozície SAP Basis Delivery Lead, Developer C++, web dizajnér, Junior Web Application Developer, Java Developer, Biznis architekt CRM atď.

 

Aktuálne pracovné ponuky, ktoré môžu lovci odmien propagovať.

 

Spolupracovať môžete aj s inými lovcami odmien

Ak kandidát, ktorého ste odporučili na danú pracovnú pozíciu, úspešne zvládne pracovný pohovor a skúšobnú dobu, čaká na vás odmena v plnej výške. Pri hľadaní tých správnych ľudí však môžete spolupracovať aj s inými lovcami odmien. V tom prípade sa odmena bude spravodlivo deliť medzi vás a ostatných, s ktorými ste spolupracovali. Rozhodiť siete sa teda oplatí, aj keď bezprostredne nepoznáte vhodného kandidáta. Všetky potrebné informácie nájdete na svojom konte na preferuj.sk.

 

Pár slov na záver

Pomôcť niekomu pri hľadaní práce je chvályhodné. Často nás však hrial iba dobrý pocit z toho, že sme pomohli svojim blízkym. Vďaka tomuto jedinečnému projektu si však môžete zabezpečiť aj slušnú finančnú odmenu, ktorá vás určite poteší. Ide o unikátny spôsob, ako môžete pomôcť sebe aj iným. Okrem toho, na portáli preferuj.sk sú často zverejnené pracovné ponuky, ktoré by ste inde hľadali márne. 

 

Rozhodne si prečítajte aj diskusné fórum, je pravdepodobné, že tam nájdete ďalšie zaujímavé informácie k téme. V prípade, že máte nejaké otázky alebo sa chcete takisto podeliť so svojimi skúsenosťami a poznatkami, neváhajte a napíšte do diskusie.

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Lovci odmien

Dátum: 26.11.2020

Vložil: Monika

Titulok: preferuj.sk, jobnet.sk...

Dobrý deň Juraj,

myslím, že by nebolo na škodu aktualizovať sem tam aj články s odporúčaniami na weby lebo už viac krát som narazila na domény, ktoré už neexistujú a teda články v ktorých ich spomínate sú len stratou času a si myslím, že aj nie príliš pozitívnou vizitkou pre Vašu stránku :-(

Aktuálnosť je si myslím pre každého z nás dôležitá:-)

S pozdravom

Monika

Pridať nový príspevok