Čo je Videoboard a ako funguje?

Videoboard (iBoard) je unikátna internetová aplikácia pre Windows a Mac (nie Android či Linux – avšak plánuje sa do budúcna), ktorá vám zarába peniaze už len tým, že je spustená. Tento projekt je vhodný pre všetkých, ktorí trávia veľa času pri počítači.

Aplikácia funguje tiež ako šetrič. Prostredníctvom tohto systému môžete tiež sledovať aktuálne správy z domova i zahraničia, vývoj počasia alebo hrať online zábavné hry - pexeso.

Majiteľom projektu Videoboard je spoločnosť VIDEOBOARD Bohemia, s. r. o.

 

Ako to funguje?

Musíte si stiahnuť aplikáciu a následne zbierať World Credity (WCR body). Akým spôsobom ich získate sa dozviete nižšie. Po prvom stiahnutí aplikácie musíte najskôr nazbierať prvých 100 WCR bodov, ktoré slúžia ako ,,istina" a vybrať ich nie je možné. Všetky ďalšie body nad túto hranicu potom už áno. Je možné zmeniť ich na Kč alebo € (hodnota 1 WCR je 24,50 Kč) alebo za ne môžete nakupovať na www.booth.cz až do 90 % hodnoty objednávky, prípadne si môžete zakúpiť reklamu v aplikácii Videoboard.net.

 

Ako vypadá úvodná stránka projektu Videoboard.net.

 

Ako získať WCR body?

World Credit je systém vernostných bodov. Každému aktívnemu užívateľovi online aplikácie iBoard sú na jeho virtuálny účet pripisované tzv. World Credity. Užívateľ má možnosť získať tieto WRC body nasledovnými spôsobmi:

  • body sa načítajú už pri spustenej aplikácii, ak je na PC vykonávaná akákoľvek aktivita, tak sa WCR body načítajú rýchlejšie,

  • hraním hry zvanej pexeso. Ak denne odohráte 25 hier pexesa, pripočíta sa vám každý deň 1 WCR navyše. Toto platí iba po hranicu 100 WCR, potom môžete body získať za umiestnenie, tzn. ak sa umiestnite v TOP 100 najlepšie hrajúcich hráčov,

  • darovaním WCR od iného člena iBoardu,

  • registrovaním nových používateľov, kedy získavam 50 % z nazbieraných WCR bodov používateľov so spustenou aplikáciou podo mnou až do 11. línie.

 

Kniha

Akú hodnotu má 1 WRC?

V prípade zmeny WRC na peniaze je kurz 1 WCR = 24,50 Kč, v prípade nákupu a využití zliav je kurz 1 WCR = 25,00 Kč.

 

 

Ako môžete zaobchádzať s WRC bodmi?

S World Credity môžete zaobchádzať v rámci systému VideoBoard.net nasledovnými spôsobmi:

  • môžete ich vymeniť za eurá alebo Kč (viac nižšie),

  • môžete ich použiť na uhradenie reklamy (ak by ste mali záujem o reklamu v iBoarde),

  • môžete s nimi obchodovať s inými užívateľmi iBoardu,

  • môžete za ne nakupovať v e-shopoch.

 

Ukážka, ako vypadá pexeso hra v iBoarde.

 

Zmena WCR na peniaze

O zmenu bodov na peniaze môžete požiadať v okamihu, keď prekročíte hranicu 100 WCR bodov. Žiadosti prijaté do konca kalendárneho mesiaca sú preplatené vždy k 15. dňu v nasledujúcom mesiaci na bankový účet člena. Vy, ktorí bývate v Prahe, si môžete po peniaze prísť osobne do sídla firmy. Aplikáciu môžu využívať zatiaľ len občania Česka a Slovenska.

 

 

Moje skúsenosti s Videoboardom

Túto aplikáciu som si nainštaloval koncom roka 2015. Spočiatku to fungovalo perfektne. Mesačne sa dalo v pohode privyrobiť si aj 40 eur, a to aj bez odporúčania ďalším ľuďom. Jednoducho ste každý deň odohrali 25 hier pexesa (čo trvalo nejakých 40 minút) a spoločnosť vám na váš účet pripísala 1 WRC bod. 

 

Ďalšie bodíky naskakovali už len keď ste mali zapnutú aplikáciu, prípadne ak ste sledovali reklamy. Tí, ktorí privádzali do systému nových ľudí, si zarobili ešte viac.

 

Neskôr však spoločnosť zmenila podmienky, hlavne čo sa týka získavania WRC bodov za pexeso. V súčasnosti je systém nastavený tak, že 1 WRC bod (80 centov) dostanete každý deň po odohraní 25 hier pexesa, ale len do hodnoty 100 WRC bodov. Len čo na vašom účte nazbierate 100 WRC bodov, hranie pexesa stráca zmysel. Teda zmysel to má, len už nebudete dostávať body za odohraných 25 hier. Ďalšie body za pexeso získate len v prípade, že sa dostanete do TOP 100 najlepších hráčov, ktorí odohrajú hru za čo najnižší čas. Víťaz dostane 15 eur, druhý 10 eur a tretí 5 eur. Ostatní z TOP 100 by mali dostať po 1 WRC bod (80 centov). Tu si však nie som istý.

 

V každom prípade, aj v súčasnosti sa s Videoboardom dajú zarobiť nejaké peniažky. Ale pri hraní online pexesa musíte byť šikovní a rýchli. Ak nie ste, stále je tu možnosť odporúčania ďalším ľuďom. Registrovaním nových užívateľov aplikácie získate 50 % z ich celkového počtu nazbieraných WCR bodov až do 11. úrovne.

 

Pár slov na záver

Aby ste mohli využívať aplikáciu Videoboard, musíte sa zaregistrovať (zadarmo) aj do projektu Singulis.cz. O Singulise som článok napísal len nedávno, môžete si ho prečítať kliknutím sem.

 

Videoboard a Singulis sú síce dve nezávislé spoločnosti, ktoré fungujú samostatne, no sú vzájomne prepojené tak, že po zaregistrovaní sa do jedného projektu sa vám automaticky vytvorí účet aj u druhého projektu. Takže sa v podstate stačí zaregistrovať len do Singulisu a automaticky sa vám vytvorí účet aj na Videoboarde. Potom už ostáva len stiahnuť si ich aplikáciu. Podotýkam, že nejde o podvod, všetko je zadarmo, ani u jedného projektu neplatíte nikdy žiadne vstupné či mesačné poplatky.

 

Ak vás tento projekt nadchol a chceli by ste sa zaregistrovať, napíšte mi na môj e-mail pracujzdomova@centrum.sk (do predmetu e-mailu uveďte prosím Videoboard, aby som bol v obraze). Pošlem vám pozvánku. 

 

Aktualizácia 13.07.2018 - spoločnosť, ktorá stojí za aplikáciou prináša zaujímavé novinky. Viac informácií o nich si môžete prečítať v tomto článku.

 

Odporúčam prečítať si aj diskusné fórum, možno tam nájdete ďalšie zaujímavé informácie k téme. Ak už máte s VideoBoardom nejaké vlastné skúsenosti, podeľte sa o ne a napíšte do diskusie. Každý názor si cením, môže to byť inšpirácia či motivácia pre ostatných čitateľov.

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu).Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Ako to funguje?

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Videoboard

Neboli nájdené žiadne príspevky.