Anno1777 (Terra1700) – hra, ktorá vás zaujme

Pridajte sa aj vy k populárnej celosvetovej hre a ukážte okolitému svetu, že ste najlepší stratég, obchodník, diplomat či bojovník. Alebo všetko dohromady. Online hra Anno1777 pochádza z Rumunska. Vznikla v roku 2009 a od tej doby sa jej herný systém neustále vylepšuje. Hru nie je potrebné inštalovať, hrá sa cez internetový prehliadač.

 

Aktualizácia: Od konca roka 2015 má hra nového majiteľa. Ten sa rozhodol premenovať názov z Anno1777 na Terra1700. Čo sa týka samotného hrania, všetko zostáva rovnaké. Bude to však na novej doméne. Tá je už v prevádzke, ale ešte nejaký čas to pobeží súbežne na oboch doménach. 

 

Chcete sa stať Guvernérom a rozhodovať o daniach na Slovensku?

V hre Anno1777 je toto možné. Chopte sa príležitosti a kandidujte vo voľbách, ktoré sa opakujú každý mesiac. Keď zvíťazíte, stanete sa guvernérom a budete rozhodovať o daniach či bonusoch vo svojej krajine. Pod palcom budete mať tiež štátnu kasu, kam prispievajú všetci podnikatelia a občania daného štátu. Na vašich pleciach potom bude aj diplomacia a starosť o regióny. Cítite sa na to?

 

Máte podnikateľského ducha?

Ak áno, staňte sa podnikateľom a obchodníkom. Nakupujte lacno v zahraničí a s patričnou províziou to potom predajte na miestnom trhu. Pokryte dopyt vo svojej krajine. Možností tú máte dosť. Keď sa trh nasýti, expandujte zasa ďalej. Celkovo je tu 17 druhov firiem. Každý si tu nájde svoju stratégiu. Môžete ťažiť suroviny a predávať ich.

osobná franšíza

Alebo chcete radšej prevádzkovať reštauráciu či vináreň? V Anno1777 je možné všetko. Avšak založenie a vedenie firmy niečo stojí. Musíte si zakúpiť licenciu, získať výrobné nástroje a pod. A, samozrejme, tiež potrebujete zamestnanca. Ak ponúknete malú mzdu, nikto vám tam pracovať nebude. Keď to naopak preženiete, budú zase vaše produkty nepredajné. Dokážete to vybalansovať?

 

Hráčske rozhranie hry Anno1777. Ako to vypadá po registrácii.

 

Privyrábanie peňazí

Ak si chcete zarobiť peniaze hraním online hry, potom ste tu správne. Online hra Anno1777 vám to umožní. V hre sa zarábajú skutočné eurá, ktoré si potom môžete poslať na internetovú peňaženku.

 

Je nutné investovať vlastné peniaze?

Nie. Nie je to nutné. Hrať a zarábať peniaze môžete aj bez vloženia akýchkoľvek vlastných prostriedkov. Samozrejme je možné si poslať vlastné peniaze do hry. Urýchlite tým svoj vývoj.

 

Výhody hry

 • rozmanité druhy zárobkov,

 • časovo nenáročná hra, môžete jej venovať len toľko času, koľko chcete,

 • nie je potrebné investovať vlastné peniaze,

 • ľahko hru pochopíte.

 

Nevýhody hry

 • hra nie je v slovenčine/češtine,

 • keď hru preskúmate, je to trošku stereotyp. (No aj keď to je asi u všetkých hier, nie?),

 • v porovnaní s inými modernými hrami je táto hra už tak trochu zastaraná po grafickej stránke,

 • je to dlhodobá hra. Cez noc tu veľa nezarobíte.

 

Prvé kroky v hre – stručný manuál, ako na to

 • základom je chodiť 1x denne do práce na 8 hodín k miestnemu podnikateľovi,

 • zbierať denne bonusy, ktoré nastavuje vláda vašej krajiny,

 • bojujte s hráčmi a potom neproduktívneho hráča predávajte na trhu za zlato (gold).

 

Podmienky pre hranie

Prihlásiť do hry sa môže ktokoľvek od 18 rokov. Hra je síce v angličtine (príp. v iných jazykoch), ale nie je to veľmi náročné na pochopenie. Pretože je to browserová hra, môžete si to prípadne preložiť (napr. prehliadačom Google Chrome).

 

Referenčný link - ďalšia možnosť zárobku hneď od začiatku

Keď privediete do hry nového hráča, máte zo všetkých jeho zdanených ziskov cca 10 % províziu. Zaujímavé je, že týchto hráčov môžete predávať aj nakupovať na trhu za zlato. Môžete si tak kúpiť cudzieho hráča a mať z neho doživotnú províziu. Oplatí sa preto občas preskenovať miestny trh. Môžete mať šťastie a prísť k veľkému hráčovi za pár babiek.

 

TIP - wellness alebo vaše zdravie a výkonnosť

Čoskoro prídete na to, že výška bonusov a vaša výkonnosť závisia od wellnessu. Čím väčší ho máte, tým viac zarábate. Pohybuje sa od 10-100 percent. Pracujte na tom, aby ste ho mali čo najvyšší, ak to s hraním a privyrábaním myslíte vážne. Wellness si zvyšujete nákupom produktov (noviny, jedlo, víno, oblečenie, dom).

 

Ďalšie zaujímavosti o hre

Nie sú tu žiadne reštarty a nové epochy (ako v iných hrách). Skrátka to tu funguje a beží stále, takže sa môžete ľahko pridať do hry kedykoľvek. Ekonomika sa vyvíja a prípadné zmeny a vylepšenia sa dejú za pochodu hry, rovnako ako v reálnom svete. Nemusíte sa vôbec báť, ak ste tu nový. Keď sa rozhliadnete a zistíte, čo a ako, máte rovnaké šance ako ostatní. Dobrá správa je, že tu nemôžete umrieť. Keď prehráte v boji, prídete maximálne o región, to je všetko. Nič vám však nebráni v tom, získať ho neskôr späť. Ak bojovať nechcete, nemusíte. Môžete prevádzkovať firmy alebo si len tak pracovať a poberať mzdu.

 

Pár slov na záver

Každý hráč môže mať iba jeden herný účet. Neskúšajte podvádzať a hrať s viacerými účtami. Skôr alebo neskôr vás odhalia a zablokujú vám všetky účty (a o zarobené peniaze, samozrejme, prídete). Čo by bola škoda, nie?

 

Registrácia a hranie sú zadarmo, viac informácií o taktike, ako aj registračný link nájdete na webe https://www.terra1700.czJe tam aj podrobnejší manuál, ako začať.

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Potom si skúste pozrieť aj diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií k tejto téme. 

Ak máte nejaké otázky, postrehy či pripomienky, neváhajte napísať do diskusie. Taktiež sa nebojte podeliť o svoje skúsenosti.

 

Páči sa vám môj web? Ak áno, odporučte ho svojim priateľom, určite vám budú vďační. Taktiež sa môžete pridať do dvoch facebookových skupín, v ktorých vás budem neustále informovať o nových príležitostiach. Jedna je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v tej druhej zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Anno1777

Dátum: 18.04.2017

Vložil: Petr

Titulok: Anno1777

To by me taky zajimalo diky.

Dátum: 28.10.2016

Vložil: Zajo

Titulok: 8 hodín denne?

Zdravím, chcem sa spýtať, čo presne znamená táto podmienka?
- základom je chodiť 1x denne do práce na 8 hodín k miestnemu podnikateľov

Dátum: 08.01.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Anno1777

Hra se mi líbí, hraju ji už přes 4 roky a mohu ji doporučit. Vydělané peníze opravdu posílají a máte je do týdne na bankovním účtu. Už jsem si několikrát peníze nechal poslat...

Dátum: 12.03.2017

Vložil: David

Titulok: Re:Anno1777

Kolik si vydělal za 4 roky?

Pridať nový príspevok