Strategická browser hra Marketglory

Na úvod vysvetlenie pre tých, ktorí nevedia, čo je to browser hra. Je to typ online hry, ktorý funguje predovšetkým na technológii PHP, Flash alebo JavaScript. Máte možnosť hrať s tisíckami užívateľov, v reálnom čase, pričom nemusíte nič sťahovať do počítača (hráte cez prehliadač) a hlavne každý má možnosť hrať zadarmo. Určite ich mnoho z vás pozná, pretože na tieto hry je pomerne často vysielaná reklama v TV. Jednou takouto hrou, o ktorej bude tento článok, je hra Marketglory.

 

Čo je to Marketglory

Ide o celosvetovú ekonomicko-vojensko-politickú hru fungujúcu už vyše 2 rokov (počas toho, ako tvorím tento článok, je aktívnych až 100 000 hráčov, čo je celkom slušné), ktorá sa od väčšiny podobných hier odlišuje v jednej podstatnej veci. Súčasťou tejto hry je slušne prepracovaná ekonomika, ktorá funguje podobne ako v našom skutočnom svete. To dáva všetkým hráčom príležitosť zarobiť si virtuálne peniaze, ktoré sa v neskoršej fáze budú dať vďaka PayPal peňaženke zmeniť na skutočné.

 

Ako funguje strategická hra Margetglory.

 

Pár zaujímavosti o hre

Každý hráč, ktorý sa do tejto hry zaregistruje, má možnosť vybrať si spôsob, akým chce hrať. Na výber je niekoľko variantov. Môžete sa stať vojakom a privyrábať si virtuálne peniaze súbojmi v aréne alebo vojnami. Môžete sa stať podnikateľom, založiť si vlastnú spoločnosť (vytvorenie firmy stojí 10 eur, takže táto možnosť nie je pre tých, ktorí nechcú dať do toho peniaze) a v nej zamestnávať robotníkov. Z ich práce potom budete zarábať virtuálne peniaze. Ďalšou možnosťou je zamerať sa na politiku a stať sa členom vlády. Budete môcť rozhodovať o ekonomike krajiny a iných zaujímavých veciach. Čo je výhodnejšie a ako funguje celý systém hry sa dozviete od samotných hráčov, preto si dávajte pozor, aby ste pri registrácii zaškrtli český alebo slovenský tím.

Kniha

Veľkou nevýhodou pre Slovákov aj Čechov (za predpokladu, že nehovoria po anglicky) je fakt, že hra Marketglory je podporovaná len v piatich jazykoch, a čeština či slovenčina medzi ne nepatria. To však nemusí byť až takou veľkou prekážkou, hlavne pre tých, ktorí používajú prehliadač Google Chrome, vďaka ktorému si môžu všetko preložiť do materinského jazyka.

 

Výhody hrania

  • možnosť zabaviť sa zadarmo a popritom si zarobiť pár eur,

  • nepotrebujete žiadne špeciálne znalosti, stačí, ak vám niekto podrobne vysvetlí systém hry,

  • na základe toho, že všade vidím registračné linky do tejto hry, je pravdepodobné, že niečo zarobíte aj vtedy, keď sa do Marketglory niekto zaregistruje cez váš registračný link.

 

Nevýhody hrania

  • mám trochu obavy, aby táto hra nebola viac o peniazoch ako o hraní,

  • stránky nie sú podporované ani v slovenskom, ani v českom jazyku,

  • ak sa chcete zaregistrovať hlavne pre možnosť zárobku, budete musieť na začiatku investovať vlastné peniaze, inak budete mať veľmi pomalý a hlavne nudný začiatok.

 

Názorná ukážka ako hrať Marketglory - stratégie.

 

Pár slov na záver

Neštudoval som túto hru až tak dopodrobna, ale, žiaľ, musím pripustiť, že s veľkou pravdepodobnosťou ide o Ponziho schému (finančná podvodná schéma maskovaná službou - online hrou). Teda aspoň na prvý pohľad to tak vyzerá, môžem sa však mýliť. Preto by som bol s vkladaním vlastných peňazí opatrný. Ak sa však do tejto hry chcete registrovať hlavne pre hranie, a nie pre zarábanie peňazí, tak vám môže byť úplne jedno, či to je Ponziho schéma, alebo nie je. V tomto prípade vám to vrele odporúčam, pretože čo môže byť lepšie ako spojiť príjemné s užitočným, a teda dobre sa zabaviť a popritom si aj nejakých pár eur privyrobiť. Ak však nad registráciou premýšľate hlavne z dôvodu finančného prilepšenia a hra vás v podstate ani nezaujíma alebo, lepšie povedané, online hry vôbec nehrávate, nemusí to pre vás dopadnúť priaznivo. Aby ste na tom zarábali desiatky eur, musíte na začiatku investovať peniaze z vlastného vrecka na vylepšenia, ktoré hra ponúka. Takto sa k zaujímavejším sumám vyšvihnete oveľa rýchlejšie ako tí, ktorí neinvestujú.

 

Tento článok je len taký úvod, určite by sa o tom dalo napísať viac, hlavne opísať stratégie, ako hrať, ako úspešne napredovať atď. Ja však nemám veľa času rozobrať to dopodrobna a popravde sa tomu veľmi dlho ani nevenujem. Preto ak ste nenašli informácie, ktoré ste hľadali, a chcete sa dozvedieť viac o tejto hre, o stratégii, ako hrať, poprípade ako si čo najrýchlejšie zarobiť, vyhľadajte si aj iný článok. Taktiež tu nenájdete ani registračný link.

 

Ak máte s touto hrou nejaké skúsenosti, podeľte sa s nimi a napíšte do diskusie. Pozrite si aj iné články v ľavom paneli, v sekcii zarábanie hraním hier, kde sa dozviete, aké sú ďalšie možnosti privyrobenia si hraním hier.

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Potom si skúste pozrieť aj diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií k tejto téme. 

 

Ak môžete, podporte môj projekt lajknutím či zdieľaním na sociálnych sieťach. Je to to najmenej, čo môžete pre mňa a pre rast tohto webu urobiť. Takisto budem rád, ak sa pripojíte do mojich facebookových komunít. Prvá komunita je zameraná na tému zárobok na internete (tu je odkaz), v druhej skupine zverejňujem seriózne príležitosti na prácu z domu (odkaz nájdete tu). Označte ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Marketglory

Dátum: 26.05.2016

Vložil: Slt

Titulok: Meno

Čaute dá sa zistiť aké mám mano na prihlásenie ? Či tam ide mail ? Lebo sa mi nedarí sa prihlásením a heslo mam správne na 100% skúšal som email a nepustilo ma to ďalej a meno som si nezapametal

Dátum: 31.05.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:Meno

Skús pozrieť na email, či ti tam neprišli prihlasovacie údaje vtedy, keď si sa registroval.

Dátum: 30.11.2014

Vložil: Westen01

Titulok: Registracia

super hra, cez tento link sa zaregistrujte, kludne sa mozete pytat rad vam pomozem a vsetko vysvetlim......https://www.marketglory.com/strategygame/

Dátum: 13.08.2014

Vložil: Igor

Titulok: Navody

Zdravím , mam web o MarketGlory ( ešte ne celkovo dorobeny )
Tak keby ste chceli zistiť nejake informacie čo a ako tak si ho prečítajte.. https://market-glory-ph5.webnode.sk/
Nedávam ho za účelom reklamy ak porušujem podmienky , ospravedlnujem a kľudne ho zmaž.
Keby si chcel možeš skopriovať info z webu a dať ich sem.

Pridať nový príspevok