Goldentowns - internetová hra

Goldentowns, browser hra, ktorá vam zarobí peniaze.

V tomto článku by som vám chcel predstaviť už dlhšiu dobu spustený projekt od tvorcov Anno1770. Ide o strategickú browser hru Goldentowns, ktorá poskytuje registrovaným užívateľom možnosť si popri zábave privyrobiť aj nejaké reálne peniaze alebo dokonca zlato. Hra údajne pochádza z Rumunska a dá sa hrať zatiaľ len v angličtine.

 

Samotná hra Goldentowns je založená na simulácii bežného mesta. Hneď ako sa zaregistrujete a prihlásite do hry, spustí sa jednoduchý tutoriál, v ktorom vám vysvetlia, ako hrať a hlavne ako postupovať v začiatkoch. Po úspešnom ukončení tutoriálu vás presmeruje do „reálnej“ hry a vy konečne môžete hrať „naostro“. Na začiatku uvidíte svoje základné mesto, ktoré sa skladá z niekoľkých budov: radnica, sklad, cintorín, vojenské budovy a nejaké budovy či bane na ťažbu základných surovín, ako je železo, kameň, drevo a pod., a zároveň továrne na ich spracovanie, píla, mlyn, kováč atď. Klasika ako aj pri iných online hrách, len je trošku pozmenená grafika, resp. dizajn stránky a budov. Určite mnoho z vás pozná Travian, divoké kmene a podobné browser hry.

 

Pár informácií, ako túto hru hrať

Všetky vyššie spomínané budovy sú na leveli 1. Vašou úlohou v hre bude ťažiť suroviny a postupne vylepšovať vaše mesto ,,upgradnutím“ každej budovy na vyššiu úroveň.

 

Náhľad na základné mesto v hre Goldentowns.

        

Prvých pár dní je táto hra dosť nudná a popravde to hru ani nepripomína. Vašou úlohou bude do hry len tak z času na čas nakuknúť, postaviť či vylepšiť budovu, rozširovať cesty a pod. Celkovo vám to nezaberie viac času ako 10 minút denne. Ak vás tá nuda neodradí, v neskoršej fáze sa dočkáte aj veľkej dávky zábavy, ako je napríklad bojovanie za vlastnú krajinu, rozhodovanie o politike atď.

Kniha

Ako sa dajú zarobiť peniaze?

Ako postavím zlatú baňu na ťaženie zlata, či eur.

Postupom času si budete môcť postaviť zlatú baňu, v ktorej budete ťažiť virtuálne zlato. To si budete môcť neskôr prostredníctvom PayPal peňaženky alebo iných prostriedkov zameniť buď za eurá, alebo dokonca za reálne zlaté odliatky. Neviem, či sa výmenný kurz neustále mení, alebo ostáva vždy rovnaký, no v čase písania článku (02. 05. 2014) vymeníte jeden vyťažený gold za päť eur.

 

Investícia vlastných peňazí nie je nutná, obzvlášť ak sa do hry chcete pripojiť hlavne pre zábavu. S investíciou je hra, samozrejme, rýchlejšia a hlavne vám pomôže prekonať nudné a nezáživné pasáže hry, ako napr. zdĺhavé čakanie na dokončenie stavieb.

 

Keďže hra je zatiaľ preložená len do angličtiny, nemá u nás ani v ČR až také veľké zastúpenie. Avšak pre pár ľudí jazyková bariéra nie je problém, pretože používajú Google Chrome, ktorý všetko preloží za nich. Navyše, pred registráciou máte možnosť absolvovať kompletný návod (tutoriál), v ktorom vám vysvetlia, ako začať, a hlavne sa v ňom dozviete pár tipov či rád, ako hrať efektívne.

 

Pár slov na záver

Na záver musím spomenúť, že aj u Goldentowns, rovnako ako u ostatných hier, ktoré popisujem na tejto webovej stránke, ide s veľkou pravdepodobnosťou o Ponziho hru, kde je online hra v skutočnosti len akýmsi maskovaním, ktorým sa snažia zakryť finančnú schému. Preto si myslím, že Goldentowns dlho nevydrží, pretože skôr či neskôr bude počet ľudí, ktorí budú zo systému peniaze odsávať (žiadať o výplatu), prevažovať nad počtom ľudí, ktorí do hry vložia peniaze na nákup rôznych vylepšení. Netrúfam si ale povedať, ako dlho to bude fungovať. Možno mesiac, rok, dva, či päť rokov, závisí to od množstva faktorov, predovšetkým od obľúbenosti. Samozrejme, že sa môžem mýliť, avšak s investíciou vlastných peňazí by som bol radšej opatrný, hlavne ak chcete investovať pre dosiahnutie zárobku, nie pre zábavu. Registračný link tu nehľadajte.

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Potom si skúste pozrieť aj diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií k tejto téme. 

A čo vy, aký máte názor na túto online hru? Máte už s Goldentowns nejaké skúsenosti? Ak áno, budem rád, ak napíšete do diskusie.

 

Ak môžete, podporte môj projekt lajknutím či zdieľaním na sociálnych sieťach. Je to to najmenej, čo môžete pre mňa a pre rast tohto webu urobiť. Takisto budem rád, ak sa pripojíte do mojich facebookových komunít. Prvá komunita je zameraná na tému zárobok na internete (tu je odkaz), v druhej skupine zverejňujem seriózne príležitosti na prácu z domu (odkaz nájdete tu).Označte ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Goldentowns

Dátum: 18.04.2021

Vložil: dragon

Titulok: pomoc

mě se nejde zaregistrovat pokažde mě to hodi do coinrepublic co s tim mam dělat

Dátum: 25.02.2016

Vložil: On

Titulok: To

Ako na hranie je to fajn hra, ja to hral skoro rok, mal som velke mesto a venoval som sa tomu stale ale necakajte ze tam natom vobec nieco zarobite, to sa jednoducho neda;)

Dátum: 07.04.2015

Vložil: ....

Titulok: re:1234

vraj to reálne je.. ale mám problém s tým ako získam energiu??

Dátum: 11.11.2015

Vložil: robenator

Titulok: Re:re:1234

Je to zaujímavá hra ale potrebuje trpezlivosť. Človeka to láka postaviť budovy a čo najrýchlejšie zlatú baňu. No pozor, všetko žerie matroš, energiu a ľudia sú smrtelní, takže treba zabezpečiť dobrú pôrodnosť. Mám s tým nejaké skúsenosti môžte sa zaregistrovať na linke dole a poriešime

https://www.goldentowns.com/

Dátum: 09.06.2014

Vložil: Zuzana

Titulok: golden towns

Pošlite mi informacie o tejto hre.

Dátum: 20.06.2014

Vložil: Alexander P.

Titulok: Re:golden towns

Precitajte si navod a potom sa zaregistrujte na linku tu dole ak mate zaujem a potom sa treba sa pozriet na cs facebookovu stranku goldentowns.Tie zarobky treba brat s rezervou,vybudovanie mesta trva aj 2 mesiace,ale potom uz to zacina davat asi 25 Euro mesacne,ale hlavne trpezlivost.

www.goldentowns.com

GOLDENTOWNS -
Zarábajúca hra bez poplatku, prostredníctvom ktorej si môžete privyrobiť 150€ mesačne

GoldenTowns (v preklade "zlaté mestá") je jedna z mála hier, kde nemusíte "po čase hrania" investovať, aby Vám vôbec niečo zarobila.

A možno ste ani len v živote netušili, že sa vôbec takýmto spôsobom (teda hraním hier) dá zarobiť.

Áno, dá sa zarobiť, ale len máloktorá hra (kde si môžete zarobiť peniaze) je taká, kde skutočne nemusíte po čase investovať.

Hra Goldentowns je skutočne bez poplatku, avšak nato, aby ste každý mesiac mohli zarobiť minimálne 150€ (bez investovania a potreby zaregistrovať ďalších ľudí) je potrebné dodržiať určité kroky, ktoré nižšie napíšem.

Pokiaľ nie ste ochotní tieto kroky dodržať, tak táto hra nie je pre Vás a veľmi mi pomôžete, ak sa nebudete zbytočne registrovať.V prípade vážneho záujmu si prosím prečítajte tieto podmienky:


Nemusíte byť expert v hraní hier, aby ste sa mohli zapojiť. Ja osobne vôbec nehrávam hry a predsa som sa zapojila a všetko v pohode zvládam, pretože je to veľmi jednoduchá hra a k tomu aj "rýchlo návyková a zábavá".
Je potrebné, aby ste hre venovali 10-15 minút vášho času a to každý deň.
Je potrebné, aby ste dodržali všetky postupy a kroky ako začať hrať, pretože pri nesprávnom postupe alebo pri tzv. postupe "po svojom" môžete ľahko prísť o zarobené peniažky.
Úplne na konci sa nachádza video, ktoré si vypočujte ihneď ako sa zaregistrujete. Vo videu sa dozviete "AKO ZAČAŤ HRAŤ". Video slúži na uľahčenie a lepšie pochopenie, čo vlastne robiť a ako hrať po registrácií.
Je potrebné pridať sa do FB skupiny GoldenTowns SK,CZ, kde sa nachádzajú všetci zaregistrovaní členovia a kde sa dozviete úplne všetko ohľadom hry. Neustále sa tam budú pridávať ďalšie postupy a kroky, videa, dôkazy výplat a jednoducho úplne všetko, čo budete potrebovať. Link na túto skupinu nájdete na konci strany alebo ma kontaktujte e-mailom a pošlem vám ho.
Zárobok v tejto hre nie je zo dňa na deň po registrácií. Je potrebné vyčkať aspoň mesiac, kým sa vám hra poriadne rozbehne a až po mesiaci začnete zarábať. Možný denný zárobok je 5€, mesačne 150€ a to bez toho, aby ste niekoho zaregistrovali. Pokiaľ budete registrovať ďalších záujemcov, tak zárobky sú samozrejme vyššie. Ak nie ste ochotní počkať mesiac, tak sa prosím neregistrujte. Veľmi mi tým pomôžete. Treba si uvedomiť, že aj v normálnom zamestnaní predsa čakáte mesiac na výplatu, tak prečo by sa to nedalo aj tu? A to sa tomu budete venovať len 10 minút denne.
Hru môže hrať každý od 18 rokov. Môžu aj mladší, avšak je potrebné, aby mali založený svoj vlastný bankový účet alebo Paypal či Payza účet. Alebo aspoň súhlas od rodičov, že si zarobené peniaze môžu poslať na ich BÚ.


No čo poviete, jednoduché podmienky nie?
Áno, jednoduché sú, no aj napriek tomu nie sú ochotní niektorí ľudia ich dodržať.


Pýtate sa prečo? Pretože niektorí ľudia sú veľmi netrpezlivý.

Očakávajú rýchle zárobky a často si myslia, že zárobok cez internet musia dostať hneď alebo si naopak myslia, že práce cez internet nefungujú, zapájajú sa bezhlavo do rôznych projektov hneď ako vidia slovo "práca bez poplatku", potom dlho nevydržia a výsledkom je sklamanie z neúspechu a všetko potom označujú za podvod.


TREBA MAŤ PREDOVŠETKÝM TRPEZLIVOSŤ.


Ani v normálnom zamestnaní nedostanete výplatu hneď na druhý deň.

Povedzme si narovinu: Zaplatil by vám zamestnávateľ, ak by ste v práci nič nerobili a celých 8 hodín by ste stáli "v stoji pri stroji" a ani len prstom nepohli?

Určite nie. Chcem tým povedať iba toľko, že všade musíte vynaložiť nejakú tú snahu.!!! TREBA SI TIEŽ UVEDOMIŤ, ŽE SKUTOČNE NEMÁTE ČO STRATIŤ A NIE JE TO ANI PRÁCA, ALE ZÁBAVA !!!
Koľko si môžem zarobiť, keď niekoho zaregistrujem
Možností zárobkov:

- predaj bežných surovín za zlato = 3 až 5€/ kus

- ťažba zlata = jeden zlatý diel až 2,50€/24h.

- Okupovanie ostatných dedín = 10% ich produkcie i zlata

- Registrovanie ďalších hráčov = 10% ich produkcie i zlataPo mesiaci si môžete reálne zarobiť 5€ denne/150€ mesačne bez investovania alebo registrovania ďalších hráčov.

V prípade, že zaregistrujete napr. len 10 hráčov, tak váš mesačný zárobok bude 300€.V prípade, že sa rozhodnete hru doporučovať, tak k tomu potrebujete vlastný refferal link, ktorý nájdete podľa obrázka:

ZÁKLADNÉ INFO O HRE:
Hra GoldenTowns pochádza z Rumunska a je kompletne preložená do angličtiny. Nemusíte ale ovládať jazyk, keďže hra je veľmi jednoduchá.

Jedná sa o ďalší titul od tvorcov hry ANNO 1777, ktorá vyplatila svojim hráčom už viac ako 350 000€.

V hre začínate s malou dedinkou. Hneď na začiatku hry začnete ťažiť suroviny, chovať dobytok, pestovať zeleninu a obchodovať.

Neskôr môžete okupovať ďalšie dedinky, ťažiť zlato a zapojiť sa do politického diania v SR alebo ČR.

Mena, ktorá sa nachádza v hre je krytá reálnym zlatom.

Budete zbierať tzv. GOLDY. Jeden gold po mesiaci bude mať hodnotu až 5€.

Po registrácií hra (dedinka) vyzerá takto:

Po čase hrania bude hra vyzerať takto:

REGISTRÁCIA:
1. Kliknite na registračný link: www.goldentowns.com/

2. Ďalej postupujte podľa obrázka:

3. Ďalej druhý krok podľa obrázka. Prezývku a heslo si zapamätajte a uložte si ich:

4. Potom sa môžete prihlásiť:

AKO ZAČAŤ PO REGISTRÁCIÍ
Ešte predtým, než napíšem ako v hre rýchlejšie zarábať, Vás zoznámim zo základným tlačítkom hry.

Toto tlačítko sa nazýva UPGRADE (vylepšenie) a nájdete ho u každej budove či ceste, keď na to kliknete.

Pokiaľ je toto tlačítko šedé, tak to znamená, že Vám niečo chýba k tomu, aby ste mohli budovu/cestu dokončiť (vylepšiť).

Pokiaľ je zelenej farby, tak môžete bezproblémov vylepšovať.Najčastejšie dôvody, prečo nemôžete urobiť Upgrade (vylepšenie):

- nemáte dostatok pracovníkov na stavanie budovy či cesty,

- nemáte dostatok voľných pracovníkov, aby mohli pracovať v budove,

- potrebujete vylepšiť cestu,

- nemáte dostatok surovín,

- potrebujete nejakú budovu v dosahu, aby ste mohli urobiť Upgrade.


A teraz konečne k tomu najpodstatnejšiemu (dodržujte tento postup a pozrite si video na konci, pretože tento postup s tým súvisí):

1. Po zaregistrovaní si všimnite, čo všetko Vám hra ponúka. Hneď na úvod, aby ste mohli začať hrať je potrebné kliknúť na tlačítko "SKIP TUTORIAL".

2. Vylepšujete cestu od radnice až po križovatku vpravo a pokračujte až ku tretiemu domu dolu.

3. Postavte market napravo od stredného domu. Zadajte na farmách požiadavky na výrobu kamenou a ďalších produktov. Potrebujete to k ďalším úpravam.

4. Ďalej vylepšite cestu okolo fariem

5. Vylepšíte farmy na úroveň 2. Začnite používať market na obchodovanie. Market vlastne slúži nato, aby ste v ňom mohli obchodovať (vymienať suroviny, ktorých máte nadbytok za suroviny, ktorých máte menej - viac vo videu na konci).

6. Postavte policajnú stanicu vedľa marketu a vylepšíte ju na úroveň 2.


7. Vylepšite rovnakú cestu ako v kroku 1 na úroveň 3.

8. Vylepšite pravu radu domov na úroveň 3 a ľavú radu domov na úroveň 2.

Ďalej pokračujete tak, ako Vás hra povedie.

Pri každej budove máte popísané, čo budete presne potrebovať k vylepšeniu.

Pridajte sa do FB skupiny. Budete tak o všetkom informovaný:
LINK: www.facebook.com/groups/1445439639030627/

Aby ste vedeli, že sa nejedná o podvod, tak si môžete pozrieť aj dôkazy výplat: cms.serioznezarobky.webnode.sk/golden-towns/dokazy-vyplat/

POZRITE SI VIDEO NA KONCI ....

https://www.youtube.com/watch?v=lhnib56_kqw#t=147

Dátum: 15.04.2015

Vložil: Alexander.

Titulok: Re:Re:golden towns

Hral som to asi 4 mesiace a potom prestal.V určitom štádiu budovania mesta aj ked máte zlatú baňu , tak vám umierajú ľudia,kazia sa cesty,domy a neustály deficit materiálu.Takže alebo ste geniálny v stratégii,alebo si dokúpite zlato aby ste vôbec mohli pokračovať v hre.Bez investície sa vám mesto rozsype pod rukami,ako sa to stalo aj mne a to pri dodržaní všetkých strategických pravidiel.A vlastne to až vtedy pochopíte,že tu hlavne ide o to aby ste do toho investovali.Bez investície to nie je možné dostať do fáze,aby vám to začalo dávať peniaze.Takže určite ponzi schéma zabalená do celkom zaujímavej strategickej hry.

Dátum: 02.05.2015

Vložil: Dominik

Titulok: Re:Re:Re:golden towns

Absolutna hlupost, potom nemas hlavu na strategiu pretoze som tam pol roka a nemam s tym najmensi problem a zarabam bez jedinej investicii a na to nemusim byt genius aj ked mam napriemernu inteligenciu :}

Dátum: 04.05.2014

Vložil: Filip

Titulok: 123

Toto je ako stvorene pre mna, pretoze podobne veci hravam len pre zabavu, aj bez toho aby som na tom nejak zarabal, mna by zaujmalo priblizne ako rychlo sa da postavit zlata bana a kolko goldov dokaze priemerne za mesiac zarobit priemerny hrac?

Dátum: 05.05.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:123

To žiaľ neviem povedať, záleží to od stratégie akú zvolíte. Skúste poprezerať niektoré stránky, či videá v ktorých ľudia radia ako čo najrýchlejšie postaviť zlatú baňu.

Koľko dokáže zarobiť goldov mesačne priemerný hráč? Tak isto neviem, ale určite to nebude toľko, koľko sľubujú niektorý v inzerátoch. Vraj 5 eur denne. To je nezmysel...

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok