Organo Gold - podnikanie s kávou       

Zakladateľ spoločnosti Bernardo Chua. Organo Gold bola založená v roku 2008 pánom menom Bernardo Chua, ktorý prišiel s výbornou myšlienkou skombinovať tisícky rokov v Číne známu liečivú rastlinu (hubu) Ganodermu Lucidum s produktom každodennej spotreby (káva, či čaj) a vytvoriť tak unikátny obchodovateľný produkt, zdravý a chutný nápoj. Namiesto šírenia tejto myšlienky „zdravej kávy“ prostredníctvom drahých reklám v TV a kamenných kaviarní po celom svete, rozhodol sa Bernardo Chua využiť novodobý fenomén v obchodnom priemysle 20. storočia – sieťový marketing MLM (ak neviete čo znamená táto skratka MLM, prečítajte si tento môj článok kde vysvetľujem   č o je to ML M   a tento článok  ako f unguje sieťový marke ting ), čím dáva možnosť ľudom po celom svete stať sa súčasťou tejto novej spoločnosti na trhu s kávou. Od júla 2010 sa stala TOP 1 v celosvetovom náraste mesačných obratov spoločností zameraných na sieťový marketing. Pozrite si rebríček prestížnej svetovej agentúry hodnotenia spoločností TU. Tento obchodný model umožňuje aj bežným ľuďom podieľať sa na raste a všetkých úspechoch firmy a začať podnikať bez rizika a s minimálnou investíciou v dvoch obrovských sférach obchodu! Prvým je predovšetkým káva (ktorá je po rope a zemnom plyne 3. najobchodovanejšou komoditou na svete) a druhým je zdravie a wellness. Spoločnosť Organo Gold úspešne prerazila na Severoamerickom trhu a od roku 2011 otvára postupne krajiny EÚ a ďalšie obrovské trhy ako sú Rusko, Ukrajina, Brazília, Čína, India, Austrália a Nový Zéland.

 

! Toto je len informačný článok o spoločnosti Organo Gold. Nikomu nič nepredávam. !

 

V čom sú produkty Organo Gold také výnimočné?

Ilustračný obrázok wellness kávy OG. Organo gold „wellness káva“ je nový produkt na trhu kávy v Európe. Nielen, že je chuťovo vynikajúca, a príjemne vonia, ale navyše aj blahodarne pôsobí na váš organizmus v mnohých ohľadoch! Zvláštnosťou tejto kávy je zložka Ganoderma Lucidum (Reishi), ktorá je pridávaná do každej šálky. Káva Organo gold teda obsahuje 100% Certifikovanú organickú Ganodermu Lucidum. Táto huba (tiež Reishi alebo Ling-Zhi) nie je vo svete ničím novým, pretože už niekoľko tisíc rokov sa používa v tradičnej čínskej medicíne a bylinkárstve na širokú škálu zdravotných problémov a ochorení. Ganoderma Lucidum bola po dlhú dobu ignorovaná západnou medicínou, práve teraz ale prichádza čas, kedy sa dostáva do povedomia širšej verejnosti. Už nemohli byť ďalej prehliadané veľmi dobré hodnotenia medicínskych štúdií, ktoré o nej hovoria ako o užitočnej pre veľké množstvo chronických problémov a ochorení a to bez vedľajších účinkov.

 

Obrázok Reishi huby používanej v čínskej medicíne a bylinkárstve. Ganoderma Lucidum je v dnešnej dobe veľmi oceňovaná pre svoje blahodarne účinky na organizmus. Je to doplnok stravy s veľkým významom pre súčasnosť v boji s civilizačnými chorobami. Ganoderma Lucidum vďaka svojmu jedinečnému zloženiu pôsobí v širokej škále ochorení. Obsahuje – Antioxidanty, enzýmy, aminokyseliny, vlákninu, vitamíny, adenosiny, polysacharidy. Nájdete v nej aj mnoho minerálnych látok – organické germánium, zinok, draslík, meď, mangán, horčík a mnoho ďalších.

     Obrázok 100% certifikovanej organickej Ganodermy Lucidum.      Foto Ganodermy ako rastie v prírode na stromoch.     

     Foto Ling Zhi všeobecne prezývanej Reishi.      Reishi huba má blahodárne účinky na organizmus.

 

Každou šálkou obohatíte vaše telo o viac než 200 živín (fytonutrientov) a vyše 150 antioxidantov, čím pomáha prevažne ľuďom so zdravotnými problémami, napr. k lepšej kvalite spánku, pre zníženie vysokého krvného tlaku, proti astme a mnohým ďalším zdravotným ťažkostiam, alebo len ako prevencia proti chorobám na zvýšenie imunitnej schopnosti organizmu.

                                                                                            

Porovnanie medzi Organo Gold zdravou kávou a klasickou kávou.

 

Produkty OG

V prípade že sa rozhodnete spolupracovať so spoločnosťou Organo gold ako distribútor budú to práve tieto produkty, ktoré budete ponúkať a predávať. Prečítajte si článok v ktorom popisujem moje osobné skúsenosti z nižšie uvedených produktov - moje skúsenosti s Organo gold kávou.

 

 

 ČIERNÁ KÁVA (30 ks x 3,5 g).Cena, príprava, zloženie a gramáž čiernej kávy.

Zloženie: mletá káva Arabica a 100% organická Ganoderma Lucidum.

Doporučená príprava: 1 sáčok kávy zaliať cca 250-400 ml vody.

Výberová čierna káva Black Coffee určite zaujme a prebudí vaše zmysly. Jej lahodná chuť a silná aróma obohatená o Ganodermu predstavuje zdravú alternatívu pre všetkých milovníkov kávy. S OG Black Coffee si môžete hneď vychutnať chuť čerstvo namletej kávy.

 

gramáž: 105g        balenie: 30 sáčkov - 60 dávok       cena za 1 šálku: 0,50€

 

 

KÁVA LATTÉ (20 ks x 21 g).Cena, príprava, zloženie a gramáž latte kávy.

Zloženie: mletá káva Arabica, organická Ganoderma Lucidum, smotana.

Jednou z obľúbenejších káv mnohých domácností je OG Gourmet Latte, ktorú tvorí zmes zŕn aromatickej Arabiky v najvyššej kvalite s výťažkom z Ganodermy. Táto káva s cukrom a mliekom je skvelá k raňajkám alebo ako nápoj pre relaxáciu. Má jemnú, sladkú a krémovú chuť obsahujúcu ganodermu, ktorá vám dodá energiu, a preto je Gourmet Latte ideálna káva s ktorou je radosť začínať každé ráno.

 

gramáž: 420g         balenie: 20 sáčkov - 40 dávok        cena za 1 šálku: 0,70€

 

 

MOCCA KÁVA (15 ks x 28 g).Cena, príprava, zloženie a gramáž moka kávy.

Zloženie: mletá káva Arabica, certifikovaná 100% organická Ganoderma Lucidum a odroda kakaových bôbov z amazonského pralesa.

Vďaka kombinácii aromatickej kávy s prvotriednym kakaom vznikol skvelý “dezert v šálke”, ktorý si môžete v pokoji dopriať bez výčitiek. Káva OG Gourmet Mocha je zmes sladkej bohato kakaovej chuti a Ganodermy Lucidum, ktorá vám po obede alebo večeri doplní energiu.

 

gramáž: 420g         balenie: 15 sáčkov - 30 dávok        cena za 1 šálku: 1,00€

 

 

HORÚCA ČOKOLÁDA (15 ks x 32 g).Cena, príprava, zloženie a gramáž horúcej čokolády.

Zloženie: odroda kakaových bôbov z amazonského pralesa a 100% organická Ganoderma Lucidum – bez kofeínu a teínu.

Doporučená príprava: 1 sáčok čokolády do cca 300-400 ml vody o teplote 90 st.

Unikátna zmes lahodnej čokoládovej chuti s výťažkom z Ganodermy zahreje vaše telo a zároveň podporí imunitný systém behom sychravých dní.

 

gramáž: 480g         balenie: 15 sáčkov - 30 dávok       cena za 1 šálku 1,00€

 

 

ZELENÝ ČAJ (25 ks x 2 g).Cena, príprava, zloženie a gramáž zeleného čaju.

Zloženie: 100% bio produkt, organický zelený čaj a Ganoderma Lucidum.

Doporučená príprava: 1 sáčok čaju lúhovať v 1,5 litroch vody cca 20 min.

Blahodarný a chutný zelený čaj Organic Green Tea je obohatený o zdraviu prospešnú organickú Ganodermu, a preto obsahuje veľké množstvo anti-oxidantov. Čaj vám zároveň dodá energiu a rovnováhu potrebnú pre každý deň.


                                                   gramáž: 52g         balenie: 25 sáčkov - 100 dávok       cena za 1 šálku: 0,30€

 

 

Okrem vyššie uvedených produktov Organo Gold plánuje v blízkej budúcnosti uviesť na európsky trh ďalšie nové produkty a to 3 nové druhy kávy, zubná pasta, pleťové mlieko, pleťový krém, červený čaj a ľadový čierny čaj. Vo všetkých produktoch nebudú samozrejme chýbať výťažky huby Ganodermy Lucidum.

King of Coffe káva od OG. Caffe supreme od OG. Červený čaj od OG. Royal brewed káva od OG.

Velvet šampón od OG. OG zubná pasta s ganodermou. Black ice ľadový čaj od OG. OG mydlo s ganodermou.

 

Kompenzačný plán odmeňovania

Kompenzačný plán odmeňovania Organo Gold.

Kompenzačný plán spoločnosti Organo Gold je jedným z najštedrejších a najférovejších plánov v odvetví Priameho predaja (MLM). Filozofia, ktorá stojí za kompenzačným plánom je pomerne jednoduchá, ale veľmi silná: podnecovať a podporovať opakovaný predaj produktov spoločnosti Organo Gold koncovým zákazníkom. Každá časť kompenzačného plánu podnecuje a zvyšuje aktivity, ktoré ovplyvňujú iný segment kompenzačného plánu. Tieto vzájomne prepojené segmenty vytvárajú domino efekt, ktorý je výhodný pre vás, pre váš tým, pre vašu zákaznícku základňu a pre spoločnosť. Organo Gold ponúka až 7 spôsobov ako si môžete zarobiť peniaze spolu so zaujímavými výhodami v každom kroku vášho rastu.

 

 

1. Maloobchodný zisk (vyplácaný denne/týždenne).Maloobchodný zisk.

Maloobchodný predaj je základom obchodnej príležitosti v spoločnosti Organo Gold. Ak vy ako distribútor spoločnosti Organo Gold predáte prostredníctvom osobne prispôsobenej webovej stránky produkt maloobchodnému zákazníkovi, tak získavate rozdiel medzi veľkoobchodnou cenou a predajnou cenou. Pri osobnom maloobchodnom predaji produktov Organo Gold vašim zákazníkom si môžete priraziť odmenu až do 100%.

 

 

Bonus pre rýchly postup. 2. Bonus pre rýchly postup (vyplácaný týždenne).

Zakaždým keď sa vami osobne zaregistrovaný distribútori rozhodnú vybudovať svoje vlastne maloobchodné podnikanie tým že si zakúpia jeden z voliteľných balíčkov spoločnosti Organo Gold (Brondz, Silver, alebo Gold balíček popísaný nižšie) získate Fast track bonus €15 - €140. To je skvelá príležitosť ako získať peniaze zatiaľ čo budete trénovať svojich členov v spodnej línií ako vytvoriť pevné základy, na ktorých môžu úspešne rozvíjať Organo Gold podnikanie.
                                

 

Bonus za duálny tím. 3. Bonus za Duálny tím (vyplácaný týždenne).

Spojte sa do týmu a rozšírte svoju sieť. Vybudujte, veďte a motivujte dva obchodné tímy - jeden vo vašej ľavej vetve (nohe) a druhý vo vašej pravej vetve (nohe), ktoré vám potenciálne môžu zarobiť až 50.000 . Bonus Duálneho týmu tvorí ďalší stavebný kameň Kompenzačného plánu spoločnosti Organo Gold.

 

 

Binárny systém. 4. Unilevel Bonus (vyplácaný mesačne).

Unilevel bonus tvorí srdce celoživotného reziduálneho príjmu. Vybudujte si pevnú distribútorskú a zákaznícku základňu a získavajte každý mesiac bonusy z produktových objednávok a zo znovu prevedených objednávok generovaných vo vašej štruktúre, a to až do hĺbky 9tich úrovni. Aby ste mali nárok získať Unilevel bonus, musíte si udržať svoj kvalifikačný status. Kompenzačný plán spoločnosti Organo Gold vám poskytuje možnosť zarobiť si až 20% na predaji produktov a to až do neobmedzenej hĺbky.

                          

 

Unilevel matching bonus. 5. Unilevel Matching Bonus (vyplácaný mesačne).

Získajte Matching bonusy až do 20% na Unilevel Bonus vašich osobne sponzorovaných distribútorov. K tomu máte možnosť získať až 10 % Matching bonusov až na 3 dodatočné úrovne. Matching bonusy podporujú sponzorov, aby mentorovali a pomáhali rozvíjať distribútorov hlboko v rámci ich marketingovej organizácie. Tento bonus sa vypláca za aktivitu vášho osobného registrovaného stromu.

 

 

Generačný bonus. 6. Generačný Bonus (vyplácaný mesačne).

Spoločnosť Organo Gold odmeňuje rozvoj svojich lídrov (firma dáva až 50% zo všetkých ziskov späť!). Ak budete rozvíjať svoje vedúce schopnosti v rámci svojej štruktúry, tak vaše odmeny porastú exponenciálne. Keď dosiahnete zafírovú úroveň (popísaná nižšie) a v rámci svojej štruktúry získate nových členov na zafírovej úrovni, budete dostávať odmeny až do štvrtej generácie zafírov. 

 

 

Globálny bonusový fond. 7. Globálny Bonusový Fond (vyplácaný raz za štvrťrok).

Globálny bonusový fond odmeňuje lídrov, ktorý dosiahli už za hranicu svojich snov a pokračujú aj naďalej v budovaní spoločnosti prostredníctvom generovania vysokého objemu predaja. Tri percenta celosvetového unilevel provízneho objemu spoločnosti Organo Gold bude rozdelených medzi distribútorov, ktorý budú kvalifikovaný na rubínovú alebo vyššiu úroveň.

 

 

Možnosti spolupráce - balíčky a ich cena

Balíčky pre budovanie podnikania nie sú navrhnuté iba pre podporu maloobchodného predaja a pre vytvorenie pevných základov pre podnikanie, tieto balíčky sú totiž perfektným spôsobom ako trénovať alebo mentorovať váš tím. Balíčky pre budovanie podnikania sú dostupné v širokej škále variant, tak aby uspokojili potreby každého. Čaj neobsahuje žiadny z uvedených balíčkov, je nutné ho objednávať zvlášť.

 

  Brondz balíček je vhodný pre celú rodinu.     Silver balíček je biznis balíček vhodný pre začínajúcich podnikateľov.     Gold balíček vhodný pre kaviarne a podniky.

                                              

   1. Brondz balíček                              2. Silver balíček                                 3. Gold balíček

   Family balíček vhodný pre celú        Biznis balíček vhodný pre začínajú-    Podnikateľský balíček vhodný

   rodinu, a rodinné oslavy.                   cich podnikateľov.                             pre kaviarne, podniky, a iné.

   - 3 balenia Čiernej kávy (3x30 porcií)     - 7 balení Čiernej kávy (7x30 porcií)       - 22 balení Čiernej kávy (30 porcií)

   - 2 balenia LATTE (2x20 porcií)             - 7 balení LATTE (7x20 porcií)               - 22 balení LATTE (20 porcií)  

   - 2 balenia MOCCA (2x15 porcií)           - 6 balení MOCCA (6x15 porcií)             - 15 balení MOCCA (15 porcií)    

   - 2 balenia Hot Chocolate (2x15 porcií)  - 6 balení Hot Chocolate (6x15 porcií)     - 15 balení Hot Chocolate (15 por.)

 

   - získavate 10 % províziu z tímu        - získavate 15 % províziu z tímu         - získavate 20 % províziu z tímu

 

          Koľko stojí brondz balíček a čo obsahuje.                    Koľko stojí silver balíček a čo v ňom dostanem.                     Koľko stojí gold balíček a koľko krabíc obsahuje.

                         

Pri zakúpení jedného z balíčkov získate okrem produktov a možnosti podieľať sa na odmenách vo všetkých 7 bodoch kompenzačného plánu (spomínaného vyššie) aj:

 

 • Výhody štartovacieho balíčka, koľko stojí a čo obsahuje. kompletné informácie o firme, detailný kompenzačný plán ziskov, certifikáty a dokumenty + vzorky,

 • vlastnú webovú stránku vo vašom jazyku,

 • vlastný E-shop a affiliate link,

 • vlastnú peňaženku pre výber peňazí,

 • vlastnú internetovú kanceláriu,

 • kompletné zaškolenie,

 • kožený obal s logom OG / vzorky, pero s logom OG, odznak s logom OG, poznámkový blok OG.

   
   

Ako distribútor môžete začať podnikať aj so Štartovacím balíčkom za 48 EUR + poštovné a rok máte potom čas na rozhodnutie, do ktorého z balíčkov (bronz, silver alebo gold) budete investovať. So štartovacím balíčkom ale nemáte nárok na odmenu zo všetkých 7 bodoch kompenzačného plánu ale "len" na prvé dva a to maloobchodný zisk (bod 1 kompenzačného plánu) a bonus pre rýchly postup (bod 2 kompenzačného plánu).

 

Kariérny postup podnikania

Tak ako pri klasickom zamestnaní aj pri spolupráci so spoločnosťou Organo Gold máte možnosť kariérneho rastu. Výška vášho príjmu bude závisieť len od vašej iniciatívy. Organo Gold ponúka nasledovné pozície: Zástupca, marketingový spoločník, Supervízor, Konzultant, Zafír, Rubín, Smaragd, Diamant, Modrý Diamant, Čierny Diamant, Korunný Diamant, Korunný Ambasador. Korunný Ambasador je TOP čo môžete dosiahnuť a výška jeho príjmu sa pohybuje okolo 50 000 € / týždeň!

 

Možnosť kariérneho rastu s OG.

 

Spoločnosť Organo Gold spojuje neprekonateľnú silu Ganodermy Lucidum so skvelou obchodnou príležitosťou, vďaka ktorej si budete môcť zarobiť peniaze v neustále rastúcom odvetví starostlivosti o zdravie a wellness. Či už sa zameriate na zlepšenie zdravia, alebo na väčšiu časovú voľnosť, či na zvýšenie bohatstva, spoločnosť Organo Gold vám môže pomôcť dosiahnuť vašich cieľov.

 

Ak ste v článku nenašli to, čo ste hľadali, skúste si prečítať aj diskusné fórum, tam možno nájdete nejaké zaujímavé informácie k téme.

Prišli ste už niekedy do kontaktu so spoločnosťou Organo Gold, prípadne ich produktmi? Budem rád, ak sa zapojíte do diskusie a napíšete svoje vlastné skúsenosti.

 

Páči sa vám môj web? Ak áno, odporučte ho svojim priateľom, určite vám budú vďační. Taktiež sa môžete pridať do dvoch facebookových skupín, v ktorých vás budem neustále informovať o nových príležitostiach. Jedna je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v tej druhej zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: ORGANO GOLD - káva

Dátum: 04.03.2015

Vložil: MATO

Titulok: "DAKUJEM"

JASNE NEMATE LICENCIU NA SLOVENSKU A PREDAVATE... objednali sme si zlaty balik ktory sa po ceste s tratil ..az na ten bussines entry kit ktory nam UPS dorucila...s firmou OG komunikacia na <> stale tie iste odpovede a peniaze nechcu vratit. ZBALTE SI SVOJU KAVU A CHODTE OJ*EBKAVAT INDE

Dátum: 09.03.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:"DAKUJEM"

Dobrý deň Maťo

Ja nikomu nič nepredávam, toto je len informačný článok.

Pokojne rozpíšte svoje skúsenosti podrobnejšie.

Dátum: 09.05.2016

Vložil: Mato

Titulok: Re:"DAKUJEM"

Kava je uzasna a ked nepracujete ako mate,je nam löuto,Slovensko je otzvorene uz 2 rok, a na zaciatku sa jasne kazdemu povedalo ako to je zo systemom, kde sa treba registrovat. ja som jedna zo zakladatelou a otvaratelou Ceskej krajiny,dodnes sme nemaly ziadfne problemy z dodavkami ked sa urcila spravna adresa a tam sa balik cakal. mNerobte tu Zlu krv a hanbu .

Pridať nový príspevok