Podnikanie s Pure Leverage

Pure Leverage je balíček nástrojov od spoločnosti GVO, jednou z najväčších firiem s webhostingom, a taktiež online telekomunikačnými produktmi. Tento balíček produktov s možnosťou zarábať online bol spustený na začiatku roku 2013, ale spoločnosť GVO existuje už niekoľko rokov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Texase, zakladateľom je Joel Therien.

 

Táto spoločnosť funguje na princípe network marketingu (MLM) a teda ak sa rozhodnete zaregistrovať a využívať tieto produkty a následne ich šíriť a propagovať môžete si celkom zaujímavo privyrobiť. Najskôr si prečítajte všeobecné informácie o produktoch spoločnosti a kompenzačný plán odmeňovania, na konci sa dozviete môj názor na túto spoločnosť.

 

Produkty

Elitný program Pure Leverage pre školiteľov.

Elitný program Pure Leverage obsahuje zaujímavé a osvedčené taktiky ako uspieť v internetovom marketingu. Ako komunikovať s vašimi potenciálnymi zákazníkmi alebo spolupracovníkmi a ako ich motivovať.

Blog, alebo webová stránka, ktorá z vás urobí leadera.

Prvá vec, ktorú budete v marketingu s Pure Leverage potrebovať je kvalitná "leading page" (stránka, ktorá sa zobrazí po kliknutí na inzerát, či reklamu). Nie je navrhovanie webových stránok, blogov či tvorba inzerátov vaša parketa? Nie ste technický typ? Tým sa netrápte. S Pure Leverage máte už všetko pripravené. Váš vlastný blog a webová stránka, ktorá vám zabezpečí vysokú návštevnosť a urobí z vás "leadera" vo vašom primárnom biznise, človeka, na ktorého sa budú zákazníci obracať.

Každý úspešný online obchodník vám potvrdí, že blog je prvý potrebný nástroj pre váš online biznis. Žiadna iná online aktivita nevytvorila v posledných rokoch toľko milionárov ako práve blogovanie. Ako náhle budete mať svoj vlastný blog, naučia vás krok za krokom ako sa stať lídrom a autoritou pre ľudí vo svojom tíme. Google a ďalšie hlavné vyhľadávače blogy a príspevky tvorené ich užívateľmi priam zbožňujú. Už len fakt, že budete mať svoj blog vám zabezpečí množstvo návštevníkov a potenciálnych zákazníkov. Pure Leverage vám ukáže ako ich získať ešte viac!

Autoresponder na získavanie kontaktov a odosielanie automatických emailov.

Ďalším potrebným nástrojom pre váš online biznis je vytvorenie zoznamu emailov záujemcov, či zákazníkov a teda zoznam ľudí, ktorý chcú dostávať od vás pravidelné emaily aby boli informovaný o všetkých novinkách. Marketingový tím špecialistov zostavil najlepší online systém na presmerovanie potenciálnych záujemcov - Autoresponder

osobná franšíza

Je to formulár na získavanie kontaktov, ktorý máte na svojom blogu. Autoresponder nielenže pre vás tieto kontakty získa, ale zároveň vašim odberateľom posiela automatické emaily, vďaka, ktorým sú neustále informovaný o novinkách. Väčšina ľudí, ktorý prvý krát navštívia váš blog, alebo webovú stránku nenakúpia. Automatickými emailami z Autorespondera dosiahnete práve to, že o vás a vašich novinkách budú ľudia neustále informovaný. Možno si hovoríte, automatické emaily, ale ja vôbec neviem, ako taký email napísať a čo by tam malo byť. Nemusíte sa obávať všetky emaily sú už pre vás pripravené, len zmeníte pár detailov. Autoresponder je skutočne potrebný nástroj pre vaše podnikanie.

Profesionálne šablony na natočenie vášho videoemailu.

Teraz keď už máte zaistené presmerovanie na vašu webovú stránku, či blog a tým vám rastie počet zákazníkov či spolupracovníkov je načase aby vás lepšie spoznali a to tak že využijete svoj video - email. Nie je to nič zložité, jednoducho si zvolíte šablónu, nahráte vlastné video a jediným kliknutím ho odošlete svojmu tímu alebo zákazníkom priamo do emailovej schránky, poprípade ho umiestnite na svoj blog.

Získavanie traffic, kvalitnej návštevnosti pre vašu web stránku, či blog.

Tím marketingových špecialistov spoločnosti Pure Leverage vám krok za krokom ukáže ako získať ten najlepší traffic pre vašu webovú stránku či blog. V tejto oblasti sa na internete často podvádza. Vy od nich získate priamy prístup k zoznamu poskytovateľov trafficu vďaka ktorému sa im podarilo dostať medzi 1000 najlepšie hodnotených web stránok (z viac než 375 miliónov).

Komunikácia cez online konferenčnú miestnosť, videá, audio, prezentácie.

Všetci dobre vieme, že doba keď sa sieťový marketing odohrával v hoteloch a ľudia kvôli prezentáciám, či školeniam museli cestovať pomaly odchádza. Dneska už väčšina ľudí využíva internet, na komunikáciu predovšetkým skype, ICQ, či ďalšie moderné vymoženosti. Pure Leverage vám ponúka kvalitnú technickú podporu aj v tejto oblasti. Ako náhle sa váš tím začne pomaly rozrastať zistíte, že online konferenčná miestnosť v ktorej sa budete môcť stretávať s členmi svojho tímu sa stane najúčinnejšou zbraňou vo vašom arzenále. Tento systém vám umožní komunikovať s vaším tímom v reálnom čase pomocou videaaudioviesť prezentáciezdieľať súbory zo svojho počítača a iné. Najlepšie je, že návštevníci vašej online miestnosti budú potrebovať len počítač a pripojenie na internet.

 

Ak vás oslovili produkty spoločnosti a mali by ste záujem ich nielen používať ako zákazník, ale aj propagovať resp. predávať ako distribútor, prečítajte si aj kompenzačný plán odmeňovania.

 

Kompenzačný plán odmeňovania

Kompenzačný plán je veľmi jednoduchý a ak ho porovnám s inými MLM spoločnosťami tak aj štedrí, pretože vyplácajú až 100 % odmeny. Ak sa rozhodnete spolupracovať s Pure Leverage ako distribútor a teda propagovať ich produkty, môžete si teda prísť na celkom slušné peniaze. Však posúďte sami.

Simple Money Systém a jeho marketingový plán.

Za každého osobne doporučeného človeka, ktorý sa zaregistruje do vášho tímu a rozhodne sa využívať produkty spoločnosti dostanete prvý mesiac až 100 % odmenu. To znamená že človek, ktorý sa pod vás zaregistruje a zaplatí 25 USD za produkty, táto suma ide vám do peňaženky.

Príklad: Ak sa na základe vášho odporúčania rozhodne využívať produkty spoločnosti 20 ľudí, dostanete prvý mesiac 25 USD x 20 ľudí.

Koľko zarobím s Pure Leverage - kompenzačný plán odmeňovania.

Za prvý mesiac teda dostávate 100 % odmeny, za ďalšie mesiace to bude už "len" 50%. Podotýkam že z vašich ľudí, ktorých ste vy priamo zaregistrovali. Ďalších 50 % môžete dostávať z celkového zisku vašich registrovaných ľudí a teda ak aj oni niečo predajú...

 

Príklad: Ak máte stále spomínaných 20 ľudí tak budete druhý, tretí a ďalšie mesiace inkasovať 12,5 USD x 20 ľudí. Ak každý z týchto vašich 20 ľudí tak isto niekomu predá produkty dostávate ďalších 50 %.

 

Popri kompenzačnom pláne odmeňovania spoločnosť Pure Leverage odmeňuje tých šikovnejších aj zaujímavými finančnými bonusmi, alebo vecnými cenami ako notebooky, tablety atď. V apríli 2013 bola dokonca súťaž o Ferrari F430 Spider. 

 

Je nutné podotknúť, že ak chcete robiť distribútora a teda privyrábať si touto spoločnosťou, musíte si priplatiť ďalších 18 USD/mesačne za licenciu. To znamená, že za produkty budete platiť 25 USD mesačne + 18 USD mesačne za licenciu.

 

Môj názor na Pure Leverage

Na Slovensku sa okrem tohto názvu používa aj názov Simple Money Systém, čo je v podstate akýsi návod ako presne používať nástroje Pure Leverage, takže je viac pravdepodobné, že ste sa stretli práve s týmto názvom. O Simple Money Systéme sa toho v poslednom čase popísalo pomerne veľa, hlavne na facebooku a rôznych fórach. Väčšina ľudí to označila za pyramídu, s čím súhlasím, no nesúhlasím s tým, že je to pyramídová hra. Pyramída je v podstate všetko, aj klasické zamestnanie, avšak pyramídová hra je nelegálna finančná hra s cieľom vylákať od ľudí peniaze, za ktoré nič nedostanú, žiadnu protihodnotu.

 

Ja môžem s čistým svedomím povedať, že Pure Leverage je seriózne MLM s kvalitnými nástrojmi za rozumnú cenu. Avšak, a to je aj hlavná podstata MLM, odporúčam to len tým ľudom, ktorí akýmkoľvek spôsobom budú vedieť využiť produkty spoločnosti, napríklad majitelia eshopov, či podnikatelia, ktorí by pre svoj primárny biznis určite vedeli využiť autoresponder, video-emaily, alebo aj video-konferencie. Dať mesačne 25 USD za spomínané produkty nie je až taká hrôza, pretože poznám spoločnosti, u ktorých je suma za rovnaké internetové nástroje oveľa vyššia. Na druhej strane sú pravdepodobne kvalitnejšie. Pure Leverage ponúka čo sa týka porovnania ceny a kvality nástrojov asi najoptimálnejšie riešenie. Je to ale môj subjektívny názor.

 

Pre ostatných, ktorí produkty nemajú ako využiť to budú len stratené, zbytočne vyhodené peniaze. Je to vlastne to isté ako keby ste si v obchode kúpili vysávač, no keďže doma nemáte žiadne koberce, tak ho v podstate nevyužijete. Niekto bude namietať, ale Pure Leverage ti dáva možnosť zarobiť si peniaze. To je síce pravda, ale platiť 25 USD každý mesiac za produkty, ktoré nevyužijem + každý mesiac 18 USD za licenciu distribúcie len preto, že mi niekto sľubuje zárobok, je podľa mňa absurdné.

 

Takže na záver, ak ste tu kvôli tomu, že hľadáte nejaké internetové nástroje pre svoj primárny biznis vedzte, že Pure Leverage bude pre vás pravdepodobne najlepšia voľba, a v prípade, že nájdete ďalších ľudí, ktorým sa produkty budú pozdávať, zaujímavo si prilepšíte, pretože táto firma má podľa mňa jeden z najlepších odmeňovacích plánov v MLM biznise (môj názor).

  

Ak ste tu ale kvôli tomu, že ste v nejakom inzeráte zahliadli možnosť zárobku, no o produkty v podstate nemáte záujem, môže sa stať, že nikoho ďalšieho nenájdete a keďže produkty nevyužijete, zbytočne vyhodíte každý mesiac 43 USD.

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Potom si skúste pozrieť aj diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií k tejto téme.  

Prišli ste už niekedy do kontaktu so spomínanou spoločnoťou? Potešíte ma, ak do diskusie napíšete svoje vlastné skúsenosti.

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Pure Leverage - webhosting

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok