Wor(l)d GN - prvá MLM spoločnosť v oblasti mobilného priemyslu

V dnešnej dobe si ťažko môžeme predstaviť život bez mobilných telefónov, ktoré sa stávajú najdôležitejšou súčasťou nášho života. Dneska nie sú také drahé ako v minulosti, mnohé sú vybavené všetkými dôležitými funkciami... Mobilný telefón prestal byť len hračkou a stal sa nenahraditeľnou vecou v živote všetkých ľudí. Trh mobilných telekomunikácií je najväčším trhom na svete a Wor(l)d GN sa stal prvou MLM spoločnosťou v oblasti mobilného priemyslu. (pokiaľ neviete čo MLM znamená, prečítajte si najskôr tento článok  čo  je to  ML M  ? ).

 

Čo je Wor(l)d Global Network (GN)

Je to globálne spoločenstvo resp. veľká sieť pozostávajúca z podnikateľov a obyčajných ľudí ako ste vy. Je to inovačná telekomunikačná spoločnosť, ktorá zvolila marketingovú stratégiu. Spoločnosť s ktorou budete môcť zarábať peniaze a pokračovať v práci, ktorú robíte každý deň: odporúčať produkty, ktoré používate a ktoré sa vám páčia. Firma je pomerne "mladá", pôsobí na trhu niečo vyše 3 rokov. Prezidentom Wor(l)d GN je Fábio Galdi, ktorý pochádza z Talianska, jeho privátna kancelária je od januára 2014 v Londýne. V telekomunikáciách pôsobí vyše 9 rokov, čo nepochybne značí, že má dostatok skúsenosti v danej oblasti.

 

World Global Network je prvá MLM spoločnosť v mobilnom priemysle. Wor(l)d GN má momentálne 7 kamenných pobočiek po celom svete, no určite budú pribúdať ďalšie.

- USA, New York - tu je spoločnosť zaregistrovaná,

- USA, Miami - právnické oddelenie + patenty,

- Británia, Londýn - hlavná centrála spoločnosti,

- Taliansko - logistické oddelenie,

- Singapur - finančné oddelenie,

- Čína - výroba solárnych panelov, smartfóny, tablety,

- Rusko - pribudlo len pred pár týždňami.

 

Fabio Galdi je prezidentom spoločnosti.

 • Wor(l)d GN sa v roku 2012 stala súčasťou "Singapore Business Federation Bureau".

 • S pomedzi tisícok MLM spoločností je Wor(l)d GN jednou z 200 spoločností, ktoré sú súčasťou prestížnej asociácie DSA (Direct Selling Association), čo je znak serióznosti spoločnosti.

 • V roku 2013 získala firma listing na Frankfurtskej a Londýnskej burze, ktoré sú jedny z najprísnejších búrz na svete.

 • Cieľom spoločnosti je stať sa v najbližších 5 rokoch svetovým lídrom v mobilnom priemysle. 

 

Produkty spoločnosti

Spoločnosť Wor(l)d GN poskytuje platformu e-commerce a nástroje, ktoré vám umožnia zlepšiť kvalitu života a to nielen po finančnej stránke. Wor(l)d GN má 4 hlavné oblasti produktov, ktoré vám teraz bližšie predstavím.

 

               World GN komunikačné produkty.                 World GN technologické produkty.   

              1. Wor(l)d Communicate - komunikácia                       2. Wor(l)d Technology - technológie   

 

             World GN mobilná reklama Adkoin.                    World GN Power Clouds.

        3. Wor(l)d Adkash/Adkoin - mobilná reklama                   4. Power Clouds - obnoviteľná energia

 

1. Wor(l)d Communicate - komunikácia - Vďaka inovatívnej a exkluzívnej technológie GMS + VoIP môžete použiť DigitalSim na volanie po celom svete za veľmi nízke ceny bez dodatočných nákladov pre medzinárodný roaming. Sen ktorý sa stáva realitou: jednotná sieť, ktorá združuje 100 krajín s jednotným tarifným plánom.

 

                Digital sim karta na volanie po celom svete.            Foto DigitalSim karty pre volanie GSM.

 

World Global Network vypracoval vlastnú technológiu DigitalSim - sim karta pre volanie GSM, vďaka ktorej sa rodí prvý globálny mobilný virtuálny operátor GMVO (Global Mobil Virtual Operator). Okrem DigitalSim sú tu aj ďalšie produkty:

 

 • Ďalšie komunikačné produkty ako video komunikačné nástroje, Voip systém, tarifný plán. VoIP systém prostredníctvom ktorého môžete volať zadarmo cez internet.

 • Communicate panel - komunikačný panel, umožňujúci volanie z webových stránok bez inštalácie dodatočných programov do PC.

 • WeebMeeting - video komunikačné nástroje.

 • Tarifné plány pre volanie do celého sveta neobmedzene a zadarmo pre mobil aj pevnú linku - SUPER FREE WOR(L)D 

 

2. Wor(l)d Technology - GN technológia - Spoločnosť vyrába telefóny, smartphony, tablety špičkovej kvality za prijateľné ceny. V tejto dobe ideálne produkty, pretože dopyt po smartphonoch je oveľa vyšší ako napr. po počítačoch, notebookoch, či klasických mobiloch. Smartphone spoločnosti Wor(l)d GN má veľmi dobré parametre so štvorjadrovým Androidom. Jedná sa o prvý mobil na svete, ktorý vám platí, keď vám niekto volá, alebo napíše SMS a to vďaka aplikácií Adkash, ktorá je popísaná nižšie. Ďalším produktom je solárna nabíjačka na mobil.

 

Cena a parametre World Diamond phone 3. WOR(L)D PHONE 3       290 USD + DPH, doprava a clo

Ultra Slim, only 8.6mm
Powerful CPU Quad Core
Android Jelly Bean 4.2
Dual Sim 3G + GSM
12Mpx Camera and 2mpx Front
Display 5" Super IPS
Super HD Video Recording
1GB Ram - 8GB Memory Storage
SD Memory up to 64GB
SoftSIm - AdKash

 

 

Cena a parametre Diamond Ipodu. DIAMOND IPOD            290 USD + DPH, doprava a clo

Android 4,1 Jelly Beans
ARM Cortex A9 Dual Core up to 1.6 GHz
GPU: Mali400 Quad Core, Open Gl/Open VG
9.7inch, 1024*768 pixels, LED backlight
Build in with GPS, G-Sensor, WIfi, Bluetooth
ROM+RAM: support DDR3 / LVDDR3 / LPDDR/LPDDR2 lG- 2G, MLC Nand Flash: (16GB)
SD / MMC / TF Card MAX support 64GB
Dual Camera: 5.0 MP back camera, 2.0MP
Battery 5000 mAh, Size: 238*180*8 mm

                                                                       

 

3. Wor(l)d Adkash (Adkoin) - mobilná reklama - je nový unikátny multimediálny systém poskytovania mobilnej reklamy. Pýtate sa v čom je aplikácia taká unikátna? Adkash platí užívateľom za zobrazenie plánovanej reklamy vysokej kvality bezprostredne na váš telefón zakaždým, keď príde nejaký hovor, SMS alebo MMS. Inak povedané, ak máte smartphone s androidom, tablet, alebo iný "inteligentný" telefón, môžete si naň stiahnuť spomínanú aplikáciu Adkash a zakaždým, keď vám váš priateľ alebo aj neznáma osoba zavolá, pošle SMS, alebo MMS, zobrazí sa vám na displeji mobilu reklama a vy za to dostanete zaplatené. Túto reklamu samozrejme preskočíte a zdvihnete hovor. Po skončení hovoru sa vám reklama na pár sekúnd opäť zobrazí. Je to prvá a zatiaľ jediná aplikácia, ktorá používa obrazovku mobilného telefónu ako reklamný priestor pre získavanie zárobkov ktoré smerujú k užívateľovi aplikácie.

Multimediálny systém poskytovania mobilnej reklamy. Kde si môžem stiahnúť aplikáciu Adkoin. Koľko si môžem zarobiť na Adkoine.

Celý princíp možno chápať tak, že sprostredkovateľ služby Adkash (firma WOR(l)D GN) si prenajme displej vášho mobilu na zobrazenie reklamy od zadávateľa (inzeranta, ktorý propaguje svoje produkty, či služby) napr. Coca Cola, Adidas, IKEA a iné. Samozrejme za to dostane World GN zaplatené, rovnako ako dostane zaplatené televízia Markíza keď preruší váš obľúbený film nejakou reklamou. Rozdiel je v tom, že pri aplikácii Adkash dostanete zaplatené za zhliadnutie reklamy, v druhom prípade za to, že zhliadnete reklamu počas sledovania seriálu, dostane všetky peniaze televízia.

 

Za každé prichádzajúce volanie, SMS alebo MMS užívateľ dostáva 0,01  0,05 USD. Aby nedošlo k zneužitiu systému bol stanovený denný limit za ktorý ste platený a to je 30 SMS a 30 hovorov. Takto môžete mesačne zarobiť až 80 USD. Táto suma je zároveň limitom. Keďže spoločnosť Wor(l)d GN funguje na systéme tzv. Multi Level Marketingu (sieťový marketing), môžete dosiahnuť oveľa vyšších zárobkov, no budete musieť odporúčať túto aplikáciu aj svojim známym, ktorých v prípade záujmu zaregistrujete do svojej štruktúry. Za každého človeka v štruktúre "pod vami", ktorý si tak isto nainštaluje túto aplikáciu a bude ju využívať, dostávate niekoľko eur mesačne navyše. Ako náhle dosiahnete 10 USD, dostanete od spoločnosti vlastnú debetnú kartu Adkash, z ktorej si budete môcť vybrať peniaze v ktoromkoľvek bankomate. Pozrite si krátke video o Adkash na konci tohto článku.

 

Názorný príklad ako funguje aplikácia Adkoin v praxi.

 

 • Požiadavky na inštaláciu Adkash do smartphonu.

  nemusíte meniť telefónne číslo, nemusíte mať stále internet, nemenia sa vaše zvyky, budete jednoducho robiť to čo doteraz, prijímať hovory.

 • netreba nič predávať, jednoduché sťahovanie aplikácie do vášho smartphonu, či tabletu.

 • nevyžadujú sa žiadne mesačné poplatky,

 • nekonečný Reziduálny príjem

 

Systém Adkash je dimenzovaný na 1 miliardu užívateľov, v súčasnej dobe (01/2014) je aktívnych niečo vyše 100 000 aplikácií celosvetovo (SR možno 1000).

 

Sociálny mobilný marketing.

 

4. Power Clouds - obnoviteľná energia - Táto časť projektu priťahuje veľkú pozornosť a záujem, pretože v tejto dobe je veľký dopyt po investíciách do obnoviteľných zdrojov, stačí sa pozrieť kam smerujú investície 4 najväčších firiem Google, Microsoft, Facebook, Apple. Wor(l)d GN buduje najväčšiu sieť solárnych elektrárni na svete, pričom jednotlivé elektrárne budú rozmiestnené po celom svete, tak aby bola max. využitá slnečná energia.

 

Power Clouds je projekt výstavby najväčšej solárnej elektrárne na svete. Súčasťou tohto projektu, ktorý nazvala spoločnosť Power Clouds môžete byť aj vy. V nasledujúcich cca 10 rokoch plánuje firma vybudovať 200 solárnych elektrárni v krajinách, ktoré podpísali Kjótský protokol v rámci zmluvy s OSN. Aktuálne (14.01.2014) sú vybudované 3 elektrárne v rumunskom mestečku Scornicesti, štvrtá je vo výstavbe v Bukurešti. Na konci článku si pozrite krátke video z oficiálneho otvorenia prvej elektrárne v Rumunsku ktorého sa zúčastnili aj ľudia zo Slovenska, či Česka. Každá elektráreň obsahuje 5000 solárnych panelov a práve vy sa môžete stať spolumajiteľom jedného alebo viac a získať tak zaujímavé ročné zhodnotenie až do 20% z jedného panela. Nákupom panelu alebo viacerých panelov sa stávate certifikovaným majiteľom, pričom dostanete k dispozícií zmluvu na dobu 20 rokov a všetky potrebné dokumenty, vrátane poistenia od Alianz. To znamená že po dobu 20 rokoch budete každý rok dostávať 20 % z predaja energie.

 

Ako sa stať spolumajiteľom solárného panelu.

 

Zapojte sa do budovania najväčšej elektrárne s obnoviteľnými zdrojmi energie.

 

WOR(l)D GN sa stará o samotnú výstavbu elektrárni, o zabezpečenie legislatívy, prevádzky, predaja vyprodukovanej energie do verejnej siete, poistenie a ostatné veci potrebné k bezproblémovému chodu elektrárni. Najväčšou výhodou je, že pokiaľ sa rozhodnete vycúvať z projektu, máte garanciu vrátenia peňazí do 12 mesiacov. Firma od vás panel odkúpi, poprípade ho predáte inému členovi spoločnosti World GN.

 

Kompenzačný plán odmeňovania

V spoločnosti Wor(l)d GN existuje 10 spôsobov ako dosiahnuť úspech a zarobiť peniaze. Je len na vašom uvážení akú stratégiu zvolíte a pre ktorý prípadne, ktoré možnosti zárobku sa rozhodnete. Možnosť číslo 8, 9, 10 je skôr odmena od spoločnosti pre najšikovnejších.

 

Aký je kompenzačný plán odmeňovania World Global Network. 1. Retail Bonus - maloobchodný predaj produktov.

Získavate okamžitú províziu zakaždým, keď ponúknete svojím priateľom, známych ale aj neznámym ľuďom kúpiť si produkty spoločnosti Wor(l)d GN. Jedná sa o produkty, ktoré som popísal vyššie a to Wor(l)d communicate, technology, aplikáciu Adkash, alebo solárne panely.

 

Marketingový plán spoločnosti World GN. 2. Fast Start Bonus.

Získavate províziu zakaždým, keď sa do vašej prvej línie zaregistruje nejaký užívateľ. Ak máte vy MASTER balíček za 639 USD a pripojí sa k vám užívateľ, ktorý si kúpi MASTER balíček dostávate províziu 120 USD. Pokiaľ sa zapojí užívateľ, ktorý si zakúpi POWER MASTER balíček dostávate províziu 240 USD

 

        Binárny systém a tímové provízie. 3. Team Volume Commission - binárny systém, tímové provízie.

To sú provízie, ktoré získavate z celkového množstva bodov. Všetky predané produkty a služby sa prevádzajú na body oficiálneho plánu odmien. Binárny systém pozostáva z dvoch tímov. Do jedného týmu musíte zaregistrovať 2 ľudí, do druhého týmu vám budú "padať" ľudia z vrchu štruktúry. Každý týždeň dostávate 20% z celkového počtu bodov.

 

Reziduálny príjem.

4. Perpetual residual Earning - residuálný príjem.

Budete dostávať mesačný príjem za ľudí vo vašej štruktúre pokiaľ máte vyrovnaný počet ľudí v pravom a ľavom týme. Ak máte napríklad 5 ľudí v pravom aj ľavom týme vašej štruktúry, vaša provízia bude každý mesiac 20 USD. Samozrejme postupom času sa vám bude vaša štruktúra rozrastať a tým vám bude rásť aj váš mesačný príjem.

 

Bonus za registráciu. 5. Unlimited Development Bonus.

Získavate okamžitú províziu 20 USD ako náhle váš MASTER alebo POWER MASTER člen zaregistruje do 30 dní od registrácie svojich 2 členov, ktorý zakúpia buď MASTER, alebo POWER MASTER balíček. V prípade že váš člen zaregistruje do 30 dní 2 ľudí ktorý zakúpia "len" AFFILIATE balíček za 39 USD, nedostávate žiadny bonus.

 

Money box pokladnička. 6. Money Box - pokladnička.

Získavate 20% z binárneho systému z vášho menšieho týmu, či už v ľavom alebo pravom a 1% sa vám vždy uloží do Money Boxu - vašej pokladničky. Ak budete udržiavať aktivitu a neustále pracovať 12 mesiacov po sebe dostanete celú sumu uloženú vo vašom Money Boxe. Je to podobné ako 13 plat, alebo ročné prémie v "normálnych"  klasických firmách.

 

Generačný bonus.

7. Generation Bonus.

Pomáhajte svojmu týmu aby sa úspešne rozvíjal a máte možnosť získať 10 30 % bonus zo svojej prvej línie - priamo zaregistrovaných ľudí a 5 % z 27 línie. Počet percent vášho bonusu, ktorý môžete získať závisí od toho aký balíček máte zakúpený. 

 

 

Firemný automobil BMW.

8. BMW Dream Car Bonus.

Môžete dostať mesačnú províziu až 1000 USD pre získanie BMW automobilu. Tento bod je veľmi obľúbený aj pri iných MLM spoločnostiach ako napríklad LIMU. Po dosiahnutí určitej úrovne máte možnosť dostať od spoločnosti firemný automobil.

 

Golden Shares akcionári. 9. Corporate Bonus - korporátný bonus pre akcionárov.

3 % z celkového mesačného obratu spoločnosti budú rozdelene medzi Golden Shares - akcionárov. V roku 2013 získala spoločnosť Wor(l)d GN listing na Frankfurtskej fondovej burze, a Londýnskej burze. Cieľom pre rok 2014 je New Yorkská burza.

 

Dovolenky v exotických krajinách.

10. Každoročná dovolenka v exotických krajinách.

Najúspešnejší partneri majú možnosť zúčastniť sa každý rok dovolenky v exotických krajinách ako Singapore, Thajsko atď. Náklady hradí samozrejme spoločnosť.


 

 

 

Aktualizácia 04.08.2014 - Tento článok je asi rok starý a za tú dobu sa pár vecí zmenilo. Odporučil by som vám preto, nájsť si nejaký ďalší článok s aktuálnymi informáciami.

 

Ak hľadáte na tento projekt nejakú kritiku, odporúčam stránku https://forum.mesec.cz/index.php?topic=5015.0. Nájdete tam veľmi zaujímavú diskusiu.

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Potom si skúste pozrieť aj diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií k tejto téme. 

Prišli ste už niekedy do kontaktu so spoločnosťou World GN? Ak áno, potešíte ma, ak do diskusie napíšete svoje vlastné skúsenosti.

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: World GN- telekomunikácie

Dátum: 14.01.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Podvod World GN

Divím se, že se to tu okolo Worldu nerozjelo víc, ale asi je to spíš česká záležitost. Nyní, na začátku roku 2016 je zřejmé, že World nevyplácí ani z AdCoin/AdKash, ani z investice do panelů. Kdo to měl jen jako pasivní příjem tak prodělal. Vydělalo pár šikulů, co to chytli včas a nacpali pod sebe co nejvíc dalších lidí (takže vydělali ne na pasivním příjmu z pronájmu panelů a ze sledování reklamy, ale z provizí za další ovce).

V podstatě to bylo zřejmé od začátku, že to je šméčko, jen to chtělo si zjistit pár informací a umět základní kupecké počty:

- příjmy za sledování reklamy v AdKash byly nereálné, neodpovídaly obvyklé ceně za shlédnutí/prokliknutí inzerce
- příjmy z provozu solárního panelu byly nereálné, neodpovídaly výkupním cenám energií v zemích, kde se elektrárny stavěly, resp. měly stavět
- cena za "nákup" solárního panelu byla několikanásobně vyšší, než byla jeho běžná cena (a není důvod do pořizovací ceny panelu promítat režijní náklady na jeho provoz)
- provozovatel celého podniku Fabio Galdi má za sebou dost podezřelou minulost.

No, už to asi nemusíme řešit. Do solárních panelů ani na AdKash už web Worldu neláká, kompenzační plán s těmito "produkty" nepočítá, pasivní příjem z těchto produktů se nevyplácí. MLM? Běh na dlouhou trať, jak tu psal Lukáš? To asi ne.
Teď u Worldu frčí "služby jako od mobilního operátora" přes pochybný futuristický wifi router s wifi přístupovým bodem nabídnutým k použití dalším Worlderům. Návrat ke kořenům - silně to připomíná první podvod pana Galdiho se sdílenou wifi sítí Telme. "Naštěstí" se to svinstvo přestěhovalo do Turecka, Indie a asijské části Ruska.

více zde obsáhlá diskuse zde:
https://forum.mesec.cz/index.php?topic=5015.0

Někteří to dokázali identifikovat jako podvod v samotném počátku, ale chtělo to myslet a trochu umět pracovat s informacemi.

Dátum: 21.08.2015

Vložil: jano

Titulok: AdKoin Beta

ahoj chcem sa opytat preco nefunguje dana aplikacia uz niekolko mesiacov furt len to ze uz bude uz bude a nic ??!!!
posledna aktualizacia od vyrobcu je 20.10.2014?? dakujem za odpoved

Dátum: 29.08.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:AdKoin Beta

Ahoj,

Adkoin funguje v beta verzii už 2 roky a stále nič. Predtým sa to menovalo Adkash.

Vykašli sa na to, nie je to seriózna firma. Ja som tu aplikáciu už zmazal.

Dátum: 20.07.2014

Vložil: Miro K.

Titulok: Podvod

Bol som na prezentacii tejto spolocnosti a zo zaciatku sa mi to pacilo. Kedze som clovek co uz s elektrarnami prisiel do styku (podielal som sa na tom) tak som si popvedal ze sa na to pozriem trochu z ineho (ciselneho) pohladu. Po stretnuti som zavolal kamaratovi, ktory spravuje tu fotovoltaiku tu na Slovensku. Zhruba som mu dal zakladne info a to jest. 5000 panelov na elektrarni 20 dolarov kazdy mesiac na kazdy panel. Opytal sa ma aka je voltaz panelov a ja reku asi 240 W. Takze male pocty: 5000x240W = 1,2 MW (On ma v sprave 0,9 MW elektrarne). Prijem z tychto elektrarni na Slovensku je cca 300 000,- € rocne. Uz Vam to zapina? 5000x20x12 = 1.200.000,- dolarov na vyplaty (odkial?). Pokial viem Elektrarne sa posttavili v Rumunsku. Kamos pracuje pre investora, ktory aktualne postavil elektraren aj v Rumunsku (momentalne ju predava). Vidi cisla aj v Rumunsku - Vynos z takej elektrarne zavysi od toho za kolko stat vykupuje elektriku. Na Slovensku je to zhruba o 20% vyssia vykupna cena. Podrobne kalkulacie najdete aj na ceskych internetovych diskkusiach. Link uz neviem ale kto hlada najde :)

Dajte si teda otazku. Odkial budu tie peniaze vyplacat?
Maju tieto moznosti -
1. zarobia na komunikacii -Hops ved tu je skype a viber a mnozstvo inych programov
2. Predaj mobilov a pod. - Kto okrem clenov si ich bude kupovat?
3. Zobrazovanie reklamy na mobile? Kto to vydrzi dlhsie ako 3 mesiace ma u mna pivo :)

Tak teda odkial tie peniaze vezmu? ;)

A to este nehovorim o binarnom systeme odmenovania zalozenom na tyzdenej baze (kolko tak mobilov sa preda vo vasej strukture za tyzden?) Hups a to musi byt vyrovnane.
Drzim palce a vcelku sa cudujem aj autorovi clanku ze po tom co tu pise sa na toto dal nahovorit. Trochu u mna stratil kredit. Ale ma pravdu v podstate sme len ludia.

Dátum: 26.07.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Podvod

Zdravím

Odkiaľ viete, že World GN robím aktívne?

Áno dal som sa na to nahovoriť asi rok a pol dozadu len kvôli tej reklame na mobil. Na vlastné riziko. Nikomu to neodporúčam, pretože áno stále mi to viac a viac pripomína dobre premyslené lietadlo. Aj keď spoločnosť je na burze, takže neviem či by som to nazval podvodom. Súhlasím ale, že sú tie odmeny z bináru aj zhodnocovanie z panelov vyplácané z investícií ďalších ľudí.

Toto je len informačný článok. Bez registračneho linku, aj bez kritiky... V budúcnosti možno napíšem svoje skúsenosti o tejto firme, ale ťažko o niečom písať keď to v podstate ani nevyužívam, až na ten Adkash, resp Adkoin.

Dátum: 26.07.2014

Vložil: Miro K.

Titulok: Re:Re:Podvod

Chapem ze toto robite zdarma a vysoko ocenujem informacnu hodnotu stranky. Mate tu toho naozaj vela. Chcel som do nej prispiet aj ja, nech je zabezpecena pluralita nazorov. Ospravedlnujem sa za vyjadrenie ze to robite aktivne. Dakujem za vysvetlenie. Osobne nemozem zem vyclenit Adkoin z celeho porfolia a preto mi to nedava zmysel. Podla mna je AdKoin velmi podareny marketingovy nastroj ako ludi dostat na zbytok programu.
Pre svoj nazor som vychadzal zo zaradenia do sekcie MLM moje skusenosti spolu s Organo Gold - co je urcite funkcny MLM system (hoci mam svoje subjektivne vyhrady aj tam). Kedze dalsie MLM informacne clanky, mimochodom podstatne skromnejsie, mate v inej sekcii.

S uctou,

Dátum: 26.07.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Podvod

Samozrejme, každý názor je vítaný, nemám problém aj s kritikou.

Áno vyzerá to tak, že Adkoin slúži len na prilákanie ľudí do systému, ale v budúcnosti bude možno tá aplikácia zadarmo, bez registrácie do spoločnosti. Momentálne je to len beta verzia. To sú ale vízie spoločnosti, majiteľa a ja tomu moc neverím.

Ani Organo Gold, či tretí spomínaný Pure leverage nerobím aktívne. V podstate nerobím žiadne MLM.

Do Organo Gold som sa zaregistroval hlavne ako konzument kávy. Hovorím si že to vyskúšam pár mesiacov odoberať, ponúkol som to aj známemu, ktorý má cukrovku za rozumnú cenu a čakal čo sa bude diať. Ak by som spozoroval nejaké viditeľné pozitívne účinky bol by som ochotný robiť distribútora a predávať to. Však o tom je MLM, byť spokojný s produktom a následne na základe pozitívnych skúsenosti odporúčať ďalej. Pri Organo Gold káve, či čaji som však nezaznamenal žiadne účinky. Z môjho pohľadu sa jedná skôr o marketingový ťah spoločnosti.

Opäť sa teda jedná skôr o info článok. Pretože viacerí záujemcovia o Organo Gold mi písali v minulosti, že informácie v mojom článku sú odlišné od toho čo im bolo povedané na osobných prezentáciách, rozhodol som sa ho nechať tak a nemazať.

Ďalšie MLM spoločnosti sú opísané skromnejšie preto, lebo s nimi nemám žiadne skúsenosti. Mám ale v pláne do budúcnosti vytvoriť možno info články na viaceré MLM. Na to by ale trebalo viac času, takže nad tým ešte popremýšľam.

Dátum: 01.08.2014

Vložil: Lukáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Podvod

Vôbec nechápem prečo tu opisujete MLM spoločnosti, o ktorých neviete ako fungujú. Nevidíte na dno informácií, aké podmienky majú, len na základe dákeho pay plánu tu rozoberáte, či je to podvod, lietadlo, pyramída atď. Zavádzate neoverenými informáciami iba ľudí a potom to tak vyzerá všade hlavne na SR, že jedna babka povedala a je to pravda, preto do toho nejdem a tak, pri tom nemajú žiadnu skúsenosť len to počuli. Neviem, či vôbec sú na MLM pozitívne články, ak aj sú, potom je hneď pod článkom diskusia, že je to podvod atď. Mne sa zdá, že to píšu všetko ľudia, ktorý v MLM nezažili úspech, lebo nevedia zobrať zodpovednosť na seba, vždy len niečo skúšajú pol roka, rok potom to zabalia a povedia, že je to blbosť a pri tom oni sú neschopní. MLM je o výdrži, o sebazaprení a o systematickej práci minimálne 2-3roky, kým sa vybuduje dáky stabilný tým, ktorý bude pracovať a "JA" ako leader budem mať ten tzv. "pasívny príjem" čo sa všade spomína, aj keď aj o tom by sme mohli diskutovať, či ten pasívny príjem je taký ako sa o ňom rozpráva.
Celý svet funguje na MLM len ľudia si to nevedia pripustiť, alebo nechcú. Všetko funguje na sieti klientov. Keby nemal kto kupovať, tak sa nezarába. A do budúcna bude už len čoraz viac a viac roboty v oblasti MLM. Klasické zamestnanie ide dolu vodou a je to len zdieranie ľudí. V zamestnaní neplníte svoje sny, ale sny Vášho šéfa, riaditeľa, konateľa. Aj zamestanie by sme tiež mohli nazvať pyramídou. Len si nakreslite organizačnú štruktúru firiem, ako to vyzerá. V dnešnej dobe istoty nemáte ani v zamestnaní, viem o čom hovorím.
V každom MLM musíte makať niekoľko rokov a výsledky sa dostavia ak ste v správnom a lojálnom MLM a máte kvalitný produkt, ktorý ponúkate. Všetko to je len v hlavách ako ľudia si to nastavia. Či majú klapky na očiach alebo nie.

A k tým panelom. Už to nie je 20% a ani nikdy to nebolo 20% ročne. Zle ste asi zmluvu čítali. Fix bol 6% a variabilne podľa výroby a predaja EE bolo plus ďalších variabilných 14%. To, že vyplácali 20% neznamená, že by ich vyplácali stále. Ale keďže táto verzia nemohla fungovať vo viacerých krajinách sveta, tak museli spraviť zmenu v zmluve a spraviť to formou leasingu alebo teda prenájmu, že Vám vyplácajú nájomné fix 14% ročne z investovanej sumy, teda z 1panelu 1200 dolárov. A v tých 1200 dolárov, je viacero zložiek zahrnutých, ktoré nemá zmysel teraz rozoberať ale je tam aj časť provízie.
A ďalšia pripomienka, neviete aké majú ceny, podmienky výkupu EE, koľko dostali dotáciu na výstavbu a iné finančné výhody. Možno majú elektráreň 2x zaplatenú, raz dotáciami zo štátu a raz od ľudí, čo kolektívne investujú a ešte aj výkup EE. Stačí si pozrieť na youtube video, ako takýto model funguje v ČR, tak isto občania sa podieľali na výstavbe elektrárne, ale len v ČR a dokáže vyplácať aj viac ako 14%.
Myslíte si, že Google alebo Buffet by stavila solárnu kebyže je to nerentabilný biznis, alebo mal dlhú návratnosť? Všetko len porovnávate čo máme my tu na Slovensku, aké máme podmienky tu. V iných krajinách majú podľa mňa oveľa lepšie ako my, veď Fico zdaní aj vzduch čo dýchame. Určite to záleží aj od rozsahu projektu. Lepšie podmienky sa dajú vydobyť keď to robíte vo väčšom objeme ako v malom.
A v Nemecku tak isto má solar veľký úspech. Nie som odborník na to, ale obnoviteľné zdroje musia prísť a majú budúcnosť, lebo našej planéte dávame riadne zabrať, nech aj naše budúce generácie tu môžu dôjstojne žiť a nie mať kadejaké choroby.

https://aktualne.atlas.sk/solarne-elektrarne-v-nemecku-vyrobili-tolko-elektriny-ako-dvadsat-jadrovych/ekonomika/ekonomika-v-eu/


PS: Ja mám adkash teda adkoin už vyše roka. Kedy ideme na pivo? :)

Dátum: 07.08.2014

Vložil: Miro

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Podvod

Lukáš super príspevok
ad 1) na pivo môžme aj hneď napiste mi na mail

ad2) výkupné ceny elektriny sa dajú zistiť a ja som si ich zistil, sú pevne stanovené jednotlivým štátom na daný rok

ad3) sám robím MLM a neodcudzujem ho ;) ale nie tento

ad4) nechec sa mi tu strácať čas vysvetľovaním nerentabilnosti vkladu a výnosu. Osobne som dostal informáciu o 20 dolároch mesačne (nie percentách) t.j. 20 x 12 = 240 dolárov / panel x 5000 panelov = 1 200 000,- dolarov rocne na vyplatach ludi co si tam panely kupili - otazka je kde ich vezmu? Slnecna elektraren v Rumunsku vyprodukuje cca 300 000,- € pri vsetkych pozitivnych a optimalnych podmienkach. Niekde mi tu chyba cca XXX tisíc dolarov rocne. Odkial ich asi tak vezmu?

ad5) podieľal som sa na stavbe slnečných elektrární na SVK a mám veľmi dobrých známych (chodím s nimi na pivo) ktorý vidia na čísla a čudujte sa svete pracujú pre investora, ktorý aktuálne dostaval obdobnú elektráreň aj v Rumunsku

ad6) nikdy som netvrdil že výroba elektriny v solárnych z tohoto zdroja nemá zmysel alebo žeby nebola výnosná (len zisky z WGN su prehnané)

celu diskusiu si mozete precitat na ceskom serveri - ked is date do googla heslo "worldGN" urcite tu diskkusiu najdete a najdete tam ja presne prepocty podla aktualnych sadzobnikov vykupnych cien ;)

drzim palce. Osobne nepoznam lepsi pocit ako byt v dobrej MLM spolocnosti

Pridať nový príspevok