Refundo prináša možnosť zarábať nakupovaním na internete

 Ruka s kreditnou kartou a malý nákupný košík prichádzajúce z obrazovky notebooku.  Jeden z najatraktívnejších cashbackových portálov so zázemím stabilnej firmy sídli na prestížnej pražskej adrese. Refundo.sk ponúka okrem možnosti zarábať online nakupovaním aj prepracovaný vernostný systém a ďalšie príležitosti, ako si privyrobiť. Už len za registráciu dostanete na svoj účet odmenu 2 eura, prilepšiť k výplate si môžete aj odporúčaním refundo.sk svojim priateľom. V tejto recenzii si postupne predstavíme všetky možnosti získania financií a aj to, koľko si prostredníctvom nich môžete zarobiť.

 

Povedzme si niečo o stránke Refundo.sk

Za týmto projektom stoja manželia Pěcháčkovci z Brna, ktorí za 6 rokov snaženia vytvorili z malého projektu jeden z najobľúbenejších cashbackových portálov. Veď posúďte sami. Dodnes pripísalo Refundo svojim registrovaným partnerom na odmenách viac než jeden milión €. To už je celkom slušná čiastka. 

Okrem Slovenska sa Refundo úspešne etablovalo aj v Maďarsku a Česku, pričom spoločnosť plánuje rozšírenie aj do ďalších krajín strednej Európy, napríklad do Poľska a Rumunska.

 

Ako to funguje?

Princíp fungovania tohto cashback portálu je totožný, aký majú mnohé ďalšie podobné firmy. Na internete nakupujete tak, ako ste zvyknutí – ale jediným kliknutím navyše získate niekoľko percent zo zaplatenej čiastky späť. Veľmi jednoduché, však?

 

Registrácia na Refundo.sk, ktorú môžete urobiť kliknutím na tento odkaz, je otázkou pár minút. Je to, samozrejme, podmienka, aby ste mohli využívať naplno všetky služby portálu.

 

Následne si vo vyhľadávači nájdete svoj obľúbený obchod, v ktorom chcete nakupovať a prekliknete sa do neho cez zelené tlačidlo „Získať cashback“. Po objednaní tovaru vám cashback portál Refundo.sk vráti určité percento z ceny objednávky späť.

 

osobná franšíza

Ak tam nenájdete svoj obľúbený obchod, nič to, Refundo spolupracuje s viac ako 625 e-shopmi (z nich až 37 ponúka výšku cashbacku nad 10%). Určite tam nájdete nejakú alternatívu. Stačí len kliknúť na kategóriu „Cashback obchody“ a môžete si vyberať. Nakupovať môžete čokoľvek, čo vám len napadne. Od bežných vecí, ako je kozmetika, elektronika, hračky, dovolenky či letenky, až po menej využívané veci (nakupované cez internet), ako sú napríklad potraviny či rôzne gastronomické pochúťky. Výber je skutočne bohatý.

 

Pri každom e-shope vždy nájdete aj informáciu, aké percento cashbacku ponúka daný internetový obchod. Na niektorých môžete dostať peniaze späť až do výšky 25 % zo svojho nákupu, inde získate len 0,5 %.

 

Ako funguje cashbackový portál Refundo.sk? Peniaze z nákupu späť.

 

Rada – nezabudnite sa pri nakupovaní prekliknúť do e-shopu cez zelené tlačidlo „Získať cashback“, inak sa váš nákup nezapočíta a vy odmenu nedostanete.

 

Aké možnosti zárobku ponúka cashback portál Refundo?

Prvá možnosť, ktorú sme v podstate už spomenuli vyššie, je zarábanie nakupovaním, resp. ušetrenie peňazí nakupovaním. Okrem tejto možnosti Refundo ponúka aj pár ďalších. Ktoré to sú?

 

1. Odporučenie priateľom

Po zaregistrovaní dostanete špeciálny odkaz, cez ktorý sa budú môcť registrovať vaši priatelia, príbuzní, známi z práce, prípadne ktokoľvek, koho presvedčíte o výhodách stránky Refundo.sk.

Na spamovanie diskusných fór alebo dokonca stránok e-shopov s cieľom získať ďalších a ďalších ľudí rovno zabudnite. Takáto činnosť bude penalizovaná – zrušením účtu a prepadnutím všetkých nazbieraných financií. Rovnako dopadnete aj pri zakladaní falošných účtov. Naopak, využitie vlastného profilu na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter, Instagram a ďalšie) môže priniesť veľký úspech. Propagovať môžete aj na vlastnom webe, blogu, alebo na profile YouTube. Za každého nového registrovaného človeka získate symbolických pár centov, konkrétne 0,20 €.

 

Zaujímavejšie to začína byť až vtedy, keď odporučený človek, ktorý sa zaregistroval cez váš unikátny odkaz, získa v trojmesačnej lehote schválený cashback v hodnote aspoň 2 € . V tom prípade totiž dostanete od Refundo odmenu 4 € .

 

Výhodou tejto metódy je to, že vás neobmedzuje množstvom odporučených ľudí, ako to býva na iných cashback portáloch. Výška zárobku závisí teda len a len od vás.

 

2. Registračný bonus

Za registráciu vás stránka Refundo odmení bonusom v hodnote 2 €. Tento bonus vám schváli okamžite po vašom prvom nákupe v ľubovoľnej hodnote. Jedinou podmienkou je, aby ste nákup urobili do 2 mesiacov od registrácie, v opačnom prípade vám bonus prepadne.

 

3. Refundo lišta

Za inštaláciu špeciálneho doplnku do prehliadača, ktorý vás vždy, keď budete na stránkach daného obchodu, upozorní na možnosť získať peniaze späť, dostanete symbolických 0,40 €.

Zmienená lišta má niekoľko výhod. Tou najväčšou je, že vás upozorní na to, či daný e-shop, v ktorom chcete nakupovať, ponúka alebo neponúka možnosť cashbacku, resp. vrátenia peňazí z vášho nákupu.

Vďaka lište vás stránka Refundo bude informovať aj o novinkách, o akčných ponukách a aktuálnych zľavách.

 

4. Vernostný program

Táto možnosť nemôže chýbať v žiadnom e-shope. Aj Refundo.sk ponúka svojim stálym zákazníkom vlastný vernostný program plný rôznych výhod, vďaka ktorým ušetríte ďalší peniaze a získate vyššie odmeny.

Refundo ponúka na svojej stránke celkovo 384 zľavových kupónov, z nich až 67 má hodnotu zľavy 20% a viac.

 

Vernostný program Refundo. Koľko môžete zarobiť?

 

Kedy si môžete nechať vyplatiť prvú odmenu?

Výplata je možná iba na bankový účet, a to dosiahnutím výplatného minima 1 € v prípade cashbacku za nákupy a 4 € v prípade bonusov (vstupný bonus, bonus za odporúčanie atď.). Žiadosť o zaslanie peňazí vyžaduje jedno jediné kliknutie a jej vybavenie je tiež pomerne rýchle. Na svojom bankovom účte by ste mali mať zarobené peniaze do dvoch pracovných dní.

 

Výhody:

 • s portálom Refundo.sk môžete nielen šetriť peniaze nakupovaním, ale aj peniaze zarábať. Odmena za registráciu nového člena je ohodnotená 20 centami, ak dotyčná osoba urobí nákup, dostanete 4 €. Výhodou je, že môžete odporučiť neobmedzené množstvo ľudí,

 • možnosť vyššieho cashbacku v porovnaní s inými portálmi,

 • nízke výplatné minimum – len 1 €,

 • pomerne prehľadný web, na ktorom sa dokážu rýchlo zorientovať i ľudia, ktorí si s internetom veľmi nerozumejú,

 • Refundo sídli v Prahe na adrese, kde môžete vidieť aj množstvo ďalších ostrieľaných hráčov. Takže jedna vec je istá, práve tu môžete byť bez obáv. Ide o dôveryhodnú firmu – nie je to žiadny podvod,

 • spoločnosť Refundo, s. r. o. vyžaduje iba minimum informácií – email, heslo, meno a priezvisko je nepovinné. Samozrejme, ešte číslo účtu v banke.

 • možnosť registrácie cez Facebook.

 

Nevýhody:

 • aby vám potvrdili bonus, musíte nazbierať určitú sumu – konkrétne 2 €. Vlastným nákupom sa teda nevyhnete,

 • sú obchody, kde dostanete veľmi nízky cashback, napríklad aj pod jedno percento. Inde to zase pôjde pomerne vysoko,

 • pri zahraničných obchodoch môže schválenie cashbacku trvať pomerne dlho, pokojne aj polroka. Nebýva výnimkou, že pri tých českých je čakacia lehota 1 až 2 mesiace,

 • absencia affiliate programu. V Refundo mi veľmi chýba možnosť zarábať odporučením bez nutnosti nakupovania,

 • výplata je možná zatiaľ len na bankový účet.

 

Pár slov na záver

Nemusíte sa báť, žeby ste naleteli spoločnosti, ktorá má sídlo v zahraničí, a teda v prípade odmietnutia vyplatenia vašej zarobenej sumy za cashback sa spravodlivosti nikde nedovoláte. Práve naopak, portál Refundo.sk je seriózna spoločnosť, ktorá si plní svoje záväzky. Od roku 2012 vyplatila spätne svojim klientom z ich nákupov už cez 1,4 milióna eur. Firma, samozrejme, neustále rastie a rásť bude aj výška odmien, ktoré portál v budúcnosti vyplatí svojim klientom. A vy môžete byť pri tom.

 

 Registrácia do Refundo.sk.  

 

Ak stránka Refundo nespĺňa vaše požiadavky, mrknite sa na článok, v ktorom porovnávam Refundo s ďalšími stránkami cashback. Nájdete v ňom komplexné porovnanie 4 portálov.

 

Odporúčam prečítať si aj diskusné fórum, možno tam nájdete ďalšie zaujímavé informácie k téme.

Ak už máte s Refundo nejaké vlastné skúsenosti, podeľte sa o ne a napíšte do diskusie. Každý názor si cením, môže to byť inšpirácia alebo motivácia pre ostatných čitateľov.

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Refundo

Neboli nájdené žiadne príspevky.