Recenzia na Navratnepeniaze.sk - tipy, ako ušetriť viac

Recenzia na stránku Návratné peniaze - výhody a nevýhody systému. Hľadáte možnosti, ako v týchto časoch ušetriť nejaké peniaze a prípadne si aj niečo privyrobiť? Nakupujete na internete radi a často? Potom by vás mohol zaujímať práve online portál NávratnéPeniaze.sk, ktorý takúto príležitosť ponúka. Patrí medzi takzvané cashbackové portály. Má už vyše 200-tisíc spokojných zákazníkov, medzi ktorých sa za dva roky existencie portálu rozdelilo už vyše 2 milióny eur.

 

V tejto recenzii si napíšeme pár dôležitých informácií o tom, ako funguje portál navratnepeniaze.sk, ako sa treba zaregistrovať a čo vás bude zaujímať zrejme najviac – aké možnosti šetrenia a zarábania ponúka táto stránka.

Súčasťou recenzie sú aj moje tipy a rady, ako túto príležitosť využiť na maximum a ušetriť tak čo najviac peňazí.

Na záver doplním aj výhody a nevýhody spolupráce s týmto portálom.

 

Čo je to navratnepeniaze.sk?

Hlavná stránka portálu navratnepeniaze.sk.

 

Je to cashback portál, ktorý ponúka ľuďom nakupujúcim cez internet možnosť ušetriť časť peňazí. Portál spolupracuje s desiatkami známych e-shopov, od ktorých získava provízie za nákupy uskutočnené cez ich web. A on sa s vami o získané peniaze rád podelí.

Hoci stránka navratnepeniaze.sk existuje pomerne krátky čas (od roku 2019), za tie dva roky stihla vyplatiť svojim verným zákazníkom na cashbacku už úctyhodnú čiastku 2 milióny eur.

Okrem Slovenska sa spoločnosť Návratné peniaze úspešne etablovala aj v Česku.

 

Ako to funguje?

Cashback znamená v preklade peniaze späť. Princíp fungovania portálu je teda veľmi jednoduchý. Nakupujete na internete tak, ako ste zvyknutí, len s jedným malým rozdielom, na daný e-shop sa prekliknete práve cez portál navratnepeniaze.sk. Je to len jedno kliknutie navyše a vďaka tomu získate niekoľko percent zo zaplatenej čiastky späť.

Ako vlastne funguje portál NávratnéPeniaze.sk?

Firma navratnepeniaze.sk momentálne spolupracuje no celom Slovensku s viac než 115 internetovými obchodmi, ktoré vám za nákup u nich vrátia časť peňazí späť. Výber je teda obrovský a pokrýva snáď všetky možné kategórie. Nakupovať môžete čokoľvek od drogérie, dovolenky, letenky, oblečenia, kozmetiky, hračiek pre deti, liekov či doplnkov do záhrady a domu až po dobroty pre vás či pre vašich domácich miláčikov. Je toho, samozrejme, oveľa viac.

Medzi najobľúbenejšie obchody patria napríklad Bonprix (4% cashback), Dr. Max (2 % späť), ďalej About You (3,25 až 7,5 % späť ) či eObuv (1,5 % cashback).

 

osobná franšíza

Ako vlastne začať?

Aby ste mohli začať využívať všetky výhody portálu navratnepeniaze.sk, musíte sa zaregistrovať. Registrácia je jednoduchá, rýchla a hlavne zadarmo (registrovať sa môžete tu). Budete na to potrebovať len pár údajov, t. j. emailovú adresu a heslo. Následne vám spoločnosť zašle na email potvrdenie o registrácii.

 

Ešte rýchlejšia je registrácia prostredníctvom Facebooku. Zaberie vám doslova len pár sekúnd. Rovnako rýchle je aj následné prihlásenie na účet.

 

V administrácii účtu odporúčam vyplniť ďalšie dôležité údaje, t. j. meno, priezvisko, adresu a číslo bankového účtu, kde vám spoločnosť bude zasielať zarobené/ušetrené peniaze. Všetko dôležité nájdete v sekcii „Môj profil“. V uvedenej sekcii máte aj prehľad nákupov, už vyplatených peňazí a tých, ktoré čakajú na schválenie.

 

Ako to vypadá v administrácii účtu?

 

Vždy, keď chcete nakúpiť niečo cez internet, prihláste sa na účet navratnepeniaze.sk. Následne prejdite do kategórie „Obchody“, vyberte e-shop, v ktorom chcete nakupovať (napríklad bonprix.sk ponúka 4% cashbacku), a prekliknite sa naň cez červené tlačidlo „Prejsť do obchodu“.

 

Rada č. 1 – pred samotným nákupom si dobre pozrite, akú hodnotu cashbacku vám ponúka vybraný e-shop. Portál láka na úvodnej stránke až na 20% cashback. Z vlastných skúseností však môžem potvrdiť, že taký cashback nájdete len výnimočne. Niektoré e-shopy ponúkajú cashback dokonca pod 1 %.

 

Rada č. 2na stránke je aj vyhľadávač obchodov, takže sa nemusíte preklikávať cez všetky. Stačí len napísať prvé písmenka z názvu e-shopu.

 

Po objednaní tovaru vám stránka NávratnéPeniaze vráti nejaké percento z ceny objednávky naspäť. Nie je to horibilná suma, no ak nakupujete na internete často, zvlášť v dobe covidovej, určite sa vám to vyplatí.

 

Dôležité! Pred nákupom sa musíte prihlásiť na účet navratnepeniaze.sk a následne sa na daný e-shop (napríklad bonprix.sk) prekliknúť cez červené tlačidlo „Prejsť do obchodu“. Ak to neurobíte, respektíve nakúpite v bonprix.sk bez prekliknutia, váš nákup sa nezapočíta a vy nedostanete odmenu.

 

V katalógu cashbackového portálu navratnepeniaze.sk sa momentálne nachádza viac ako 115 e-shopov (až 12 e-shopov ponúka cashback nad 10 %), takže je pravdepodobné, že sa tam nachádza aj nejaký váš obľúbený. Ak to tak nie je, vyberte si iný obchod s podobným sortimentom. 

Existuje aj možnosť napísať na podporu navratnepeniaze.sk a dať im tip, aby sa s e-shopom, v ktorom radi nakupujete, skontaktovali a dohodli sa na prípadnej spolupráci.

 

Akými spôsobmi môžete na navratnepeniaze.sk ušetriť?

Portál NávratnéPeniaze ponúka svojim verným používateľom okrem cashbacku aj ďalšie možnosti, ako ušetriť nakupovaním, prípadne ako si privyrobiť niečo navyše. Poďme si ich predstaviť.

 

1. Zľavové kódy

Portál Navratnepeniaze.sk nie je len o možnosti získania cashbacku. Na ich stránke môžeme nájsť aj zľavové kupóny a ďalšie akčné zľavy, ktoré podstatne znížia cenu vašej objednávky. Užiť si tak môžete plnohodnotné nákupy s vedomím, že ste utratili menej.

Na stránke je momentálne 42 zľavových kupónov a akčných ponúk, pričom až 13 z nich má hodnotu 20 % a viac.

 

Rada č.3 - v niektorých prípadoch môžete dokonca kombinovať zľavové kupóny a ďalšie akčné ponuky aj s cashbackom, čím ušetríte ešte viac!

 

2. Vernostný program

Návratné peniaze ponúka stálym zákazníkom zaujímavý vernostný systém – klub plný výhod, v ktorom tí najšikovnejší môžu získať až o 15 % vyšší cashback.

 • ak nakúpite behom mesiaca aspoň 1-krát, získate bronzovú úroveň a o 5 % vyšší cashback,

 • ak nakúpite behom mesiaca 3-krát, získate striebornú úroveň. Váš cashback bude navýšený o 10 %, 

 • ak nakúpite behom mesiaca minimálne 5-krát, dosiahnete zlatú úroveň a navýšenie cashbacku o 15 %, pozri obrázok

Úrovne vernostného systému - možnosť ušetriť až o 15% viac.

Podotýkam, že ide o navýšený caschback, takže spomínaných 15 % v prípade zlatej úrovne dostanete ešte k tým percentám cashbacku, ktoré ponúka daný e-shop.

Napríklad obchod bonprix.sk ponúka 4 % cashbacku a vďaka vernostnému klubu ho môžete navýšiť až na 19 %.

 

3. Vstupný bonus 

Za registráciu na stránke navratnepeniaze.sk dostanete vstupný bonus v hodnote 2 €. Aby ste však mali naň nárok, musíte urobiť pár nákupov, konkrétne ušetriť aspoň 4 €. Bonus nikdy nezaniká, nákupy môžete urobiť kedykoľvek.

 

4. Inštalácia pripomienkovača – špeciálny doplnok

V tomto prípade ide skôr o symbolickú odmenu v hodnote 1 €. Tá sa vám pripíše na účet hneď, ako si pripomienkovač stiahnete do svojho počítača.

 

Pripomienkovač, to je užitočný doplnok do prehliadača.

 

A na čo je to dobré? Pripomienkovač má veľa výhod, tou najdôležitejšou je tá, že vás upozorní na to, či daný e-shop, v ktorom sa chystáte nakupovať, ponúka alebo neponúka možnosť vrátenia peňazí späť (upozorní vás aj vo vyhľadávačoch Zoznam a Google). Ďalšou výhodou pripomienkovača je to, že vás upozorní na aktuálne zľavové kódy a ďalšie akčné zľavy.

 

V prípade, že e-shop, v ktorom chcete nakúpiť, neponúka cashback, lišta vás na to upozorní a vyfiltruje vám e-shopy s podobným sortimentom, ktoré spolupracujú so stránkou navratnepeniaze.sk.

 

5. Stiahnutie aplikácie 

Za stiahnutie mobilnej aplikácie Portmonka dostanete na svoj účet ďalšiu symbolickú odmenu v hodnote 0,50 €.

Vďaka aplikácii získate neustály prehľad nad svojím cashbackovým účtom pohodlne z mobilného zariadenia. Portmonku využíva už viac ako 150 000 používateľov, takže je to rozhodne užitočná vec.

Súčasťou Portmonky je aj vždy najaktuálnejšia ponuka letákov všetkých obchodných reťazcov, zoznam zľavových akcií a kupónov.

 

6. Odporučenie priateľom 

Okrem možnosti ušetrenia ponúka portál navratnepeniaze.sk aj možnosť zarobiť si nejaké peniaze.

Je to jednoduché, ak poznáte niekoho, kto rád nakupuje online (váš kamarát/tka, priateľ, rodina, prípadne niekto neznámy cez Facebook) a predpokladáte, že sa mu bude páčiť možnosť získať časť peňazí zo svojich nákupoch späť, v takom prípade mu pošlite svoj unikátny osobný odkaz. Nájdete ho v administrácii účtu v sekcii „Odporúčanie priateľovi“ alebo „8 eur za odporučenie“.

 

Za každého úspešne odporučeného priateľa získate 8 eur. Podmienkou je, že musí na svojich nákupoch ušetriť aspoň 4 € cashback do 180 dní od registrácie.

 

Výhodou je, že odporučiť môžete neobmedzené množstvo ľudí a privyrobiť si tak slušné peniaze.

 

Rada č.4 - propagovať môžete na vlastnom webe, na kanáli YouTube či na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram či Twitter). Zabudnite však na spamovanie diskusných fór či zakladanie falošných účtov. V uvedených prípadoch vám hrozí zrušenie účtu a prepadnutie všetkých našetrených peňazí.

 

Ako vidíte, portál NávratnéPeniaze.sk ponúka veľa možnosti a každý si tu príde na svoje.

 

Kedy si môžete nechať vyplatiť prvú odmenu?

Peniaze nazbierané z cashbacku si môžete nechať vyplatiť už od hodnoty 0,01 €. V prípade uplatnenia bonusov (registračný bonus a bonus za odporučenie priateľom) musíte nazbierať na cashbacku aspoň 4 € (to sú 1 až 3 nákupy).

Aký je stav vášho konta (koľko ste zarobili / ušetrili) si môžete pozrieť v sekcii „Môj profil“. Nájdete tam aj stručný prehľad, či odmeny sú zatiaľ len zaregistrované, alebo už aj schválené na vyplatenie.

Platba je možná zatiaľ len na bankový účet. Žiadosť o zaslanie peňazí vyžaduje jedno jediné kliknutie na tlačidlo „Vyžiadať vyplatenie“ a jej vybavenie je tiež pomerne rýchle (musíte vyplniť v administrácii číslo svojho bankového účtu). Peniaze vám portál navratnepeniaze.sk odošle na váš účet do 3-4 pracovných dní.

 

Výhody portálu

 • výborný vernostný program v porovnaní s konkurenciou, 

 • za registráciu a členstvo neplatíte ani cent,

 • ponúka nielen možnosť ušetriť nakupovaním, ale aj možnosť zarobiť si peniaze cez štedrý odmeňovací systém,

 • vstupný bonus 2 eura,

 • rýchla registrácia cez Facebook,

 • možnosť vyplatiť si peniaze okamžite už od 1 centa, 

 • mobilná aplikácia – vďaka nej získate neustály prehľad nad svojím cashbackovým účtom pohodlne z mobilného zariadenia,

 • prehľadný dizajn portálu, na webe sa zorientujú aj tí, ktorí si s internetom nepotykali,

 • neobmedzená platnosť kreditov, nikdy neprepadajú,

 • dôveryhodná firma so sídlom v Prahe, o svoje zarobené (ušetrené) peniaze sa nemusíte obávať, nejde o žiadny podvod!

 • spoľahlivá a pružná zákaznícka podpora.

 

Nevýhody portálu

 • pomerne slabý výber online obchodov v porovnaní s konkurenciou,

 • najnižší vstupný bonus v porovnaní s konkurenciou,

 • slabší výber zľavových kupónov a akčných zliav,

 • na potvrdenie bonusu (za registráciu alebo odporúčanie svojim priateľom) musíte nazbierať určitú peňažnú hodnotu – budete teda musieť urobiť zopár nákupov,

 • na úvodnej stránke píšu, že ušetriť môžete až 20 %, platí to však vo výnimočných prípadoch, pri niektorých e-shopoch dostanete z nákupu späť iba 1 %, prípadne aj menej,

 • výplata je možná iba na bankový účet,

 • na potvrdenie odmeny sa musí čakať – niekedy dokonca až šesťdesiat dní, čo môže byť trochu nepríjemné.

 

Pár slov na záver

Overená cashbacková spoločnosť, ktorá vždy splní, to čo sľúbi. Od roku 2019 vyplatil portál navratnepeniaze.sk svojím používateľom z ich nákupov už vyše 2 miliónov eur.

Firma, samozrejme, neustále rastie a rásť bude aj výška odmien a vyplatených peňazí. Budete toho súčasťou?

Je dokonca možné, že už teraz ste v niektorých internetových obchodoch, ktoré spolupracujú so stránkou navratnepeniaze.sk stálymi zákazníkmi, no keďže spomínaný portál nevyužívate, nezískate späť zo svojich nákupov ani cent. A to je škoda, nie?

 

Registrujte sa a užívajte si odmeny za to, že nakupujete online! Šetrenie s portálom NávratnéPeniaze je jednoduché, rýchle a bezplatné! Za členstvo nezaplatíte ani cent! Začať môžete tu.

 

 

Ak stránka Návratné peniaze nespĺňa vaše požiadavky, mrknite na článok Porovnanie všetkých cashback portálov. Nájdete v ňom komplexné porovnanie 4 portálov.

 

Ak ste v článku nenašli to, čo ste hľadali, skúste si prečítať aj diskusné fórum, tam možno nájdete nejaké zaujímavé informácie k téme.

Prišli ste už niekedy do kontaktu so spoločnosťou Navratnepeniaze.sk? Čo hovoríte na tento drobný zárobok? Koľko sa vám podarilo ušetriť na nákupoch? Pochváľte sa. Zapojte sa do diskusie a napíšte svoje vlastné skúsenosti.

 

Páči sa vám môj web? Ak áno, odporučte ho svojim priateľom, určite vám budú vďační. Taktiež sa môžete pridať do dvoch facebookových skupín, v ktorých vás budem neustále informovať o nových príležitostiach. Jedna je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v tej druhej zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Návratné peniaze

Neboli nájdené žiadne príspevky.