Kniha

Tipér mesiaca - tipuj za body a vyhraj peniaze a ceny.

Unikátna tipovacia súťaž, každý mesiac nové kolo.

Každá stávková kancelária organizuje súťaž, v ktorej môžete vyhrať reálne peniaze alebo zaujímavé ceny bez toho, aby ste vložili vlastné peniaze. V tomto článku by som vám chcel predstaviť súťaž Tipér mesiaca, resp. Sázkař měsíce, ktorú organizuje stávková spoločnosť Sportingbet.

 

Čo je to Sázkař měsíce?

Sázkař měsíce je tipovacia súťaž, v ktorej stávková spoločnosť Sportingbet každý mesiac rozdá 30 000 Kč (1 000 eur) + špeciálnu prémiu 3D TV Samsung. Na to, aby ste sa tejto súťaže mohli každý mesiac zúčastňovať, musíte splniť tri nasledujúce podmienky:

 

  • registrácia do stávkovej spoločnosti Sportingbet.cz,

  • registrácia do Sázkař měsíce,

  • mať 18 rokov.

 

1. Registrácia do Sportingbet.cz.

Na to, aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, si musíte vytvoriť reálny účet u Sportingbet a získať ID číslo a užívateľské meno, ktoré budete potrebovať pri registrácii do Sázkař měsíce. Registrovať sa môžete kliknutím na obrázok, pravdivo vypíšete vaše údaje (meno, priezvisko, adresu atď.)  a potvrdíte.

 

Ako sa zaregistrovať do stávkovej kancelárie Sportingbet.   

 

Samozrejme, je možné tipovať aj za reálne peniaze, jednoducho cez kreditnú kartu alebo internetovú peňaženku Moneybookers vložíte na váš hráčsky účet peniaze. To však nie je podmienkou, podstatné je získať ID číslo a užívateľské meno. Tie nájdete po prihlásení v ľavom hornom rohu, viď obrázok.

 

ID číslo a užívatelské meno pre hráčsky účet na Sportingbet.

        

2. Registrácia do Sázkař měsíce.

Registrácia je oveľa jednoduchšia a nevyžaduje si vaše osobné údaje. Otvoríte túto stránku https://www.sazkarmesice.cz/, dáte vytvoriť účet. Všetko, čo budete potrebovať pre registráciu, sú vyššie spomínané užívateľské meno a ID číslo u Sportingbet a vaše užívateľské meno pre Sázkař měsíce (môže byť rovnaké ako u Sportingbet).

 

Ako sa zaregistrovať do Sázkař měsíce a súťažiť o ceny.

 

Ako to funguje?

To najťažšie máte za sebou, teraz sa už len prihlásiť a začať tipovať. Každý novoregistrovaný člen dostáva 5 000 bodov (ak sa zaregistrujete v priebehu mesiaca, tak len 3 000 bodov). Princíp je úplne rovnaký ako pri tipovaní v stávkových kanceláriách, len s tým rozdielom, že tu netipujete za vaše reálne peniaze, ale za body. Každý deň máte na výber pár zápasov, ktoré sa v ten deň hrajú, a vy si jednoducho tipnete, ako ten zápas dopadne -teda či vyhrá domáci, alebo hostia, poprípade zápas skončí remízou (označíte X). Tipuje sa hlavne futbal, hokej, basketbal či tenis. Maximálna stávka na jeden zápas je 300 bodov, minimálna 25 bodov. Ak sa vám nepodarí tipovať správne a prehráte všetkých 5 000 bodov, ktoré ste dostali pri registrácii, nezúfajte, na začiatku ďalšieho mesiaca sa začína odznova. Všetkým hráčom budú body dosiahnuté za predchádzajúci mesiac zmazané a bude im pridelených nových 5 000 bodov, to znamená, že všetci majú rovnakú štartovaciu čiaru. Každý mesiac stávková spoločnosť Sportingbet rozdá 30 000 Kč (1 000 eur) 50-tim najlepšie tipujúcim hráčom. 

 

Tipuj zadarmo a vyhraj reálne peniaze, či zaujímavé ceny.

Víťaz dostane 400 eur, druhý 200 eur, tretí cca 120 eur atď. Ak sa nejaký hráč ocitne v TOP 7 najlepšie tipujúcich 3 mesiace po sebe, získava špeciálnu prémiu 3D TV Samsung s uhlopriečkou 102 cm + 2x 3D okuliare.

 

Podvádzanie nie je povolené, každý, kto bude mať viac ako jeden účet, bude zmazaný. Odporúčam vám prečítať si pravidlá súťaže.

 

Pár slov na záver.

Takže na čo ešte čakáte? Nestojí to ani cent, zaberie to maximálne 5 minút denne a je to vcelku zábava. Tipnúť si správny výsledok dokáže každý, bez ohľadu na to, či sa v športe vyzná, alebo nie. A ktovie, možno sa šťastie usmeje práve na vás a vy vyhráte.

 

Tipuj zadarmo a vyhraj reálne peniaze, či zaujímavé ceny.
 
banner5-01-1509979936.png

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Tipuj a vyhraj bez rizika

Dátum: 27.06.2016

Vložil: Maria B.

Titulok: Neviem si otvorit ucet

Neviem si otvorit ucet, pretoze Slovensko tam nie jemozne zadat, a tym padom ma to nepusti dalej. Ak zadam cesku republiku, nefunguje mi zadat telefonne cislo. Ak zadam vodorovnu ciaru, taktiez ma to nepusti dalej. Ako to mam vyriesit?

Dátum: 04.07.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:Neviem si otvorit ucet

Aký účet si neviete otvoriť, do sportinbet.cz alebo do sazkarmesice.cz?

Dátum: 03.03.2016

Vložil: Katka

Titulok: Slovensko

Čo s tym ked sa tam neda zadat krajina Slovensko?

Dátum: 08.03.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:Slovensko

To by nemalo vadiť.

Dátum: 07.01.2015

Vložil: Jozef

Titulok: Slovenčina (?)

Prečo vo výbere krajiny nie je Slovensko? Môžem označiť ČR? Financie mi prídu aj na SK bankový účet (ak vyhrám)?

Dátum: 09.01.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Slovenčina (?)

Nevidím dôvod prečo by v prípade výhry neposlali peniaze aj na Slovensko.

Dátum: 11.01.2015

Vložil: Pepo

Titulok: Re:Re:Slovenčina (?)

Ja som si tam zrusil ucet nakolko prestala oficialna podpora pre SR takze neodporucam.

Dátum: 14.01.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Slovenčina (?)

Čo máte na mysli pod pojmom oficiálna podpora?

Pridať nový príspevok