Zarobte si zaujímavé peniaze s firmou iShopFor Ipsos

Recenzia na mystery shopping spoločnosť IShopfor Ipsos. Nakúpiť, zhodnotiť výrobok a napísať recenziu z pohodlia domova. To neznie príliš zložito, všakže? Pritom za podobnú prácu môžete získať zaujímavú finančnú odmenu, stačí len trochu flexibility a voľný čas. Minimum požiadaviek (napr. dodržanie stanovených termínov a podobné veci, ktoré sú vlastne pri každej práci skôr samozrejmosťou), registrácia zdarma, dlhodobá spolupráca s firmou pôsobiacou vo viac ako osemdesiatich krajinách sveta na poli prieskumu trhu. To všetko vám ponúka spoločnosť Ipsos v oblasti mystery shoppingu. Ešte snáď váhate?

 

Stačí prísť do obchodu, tváriť sa ako normálny zákazník a máte vyhrané

Bude potrebné sa trochu pretvarovať. To ale iste zvládnete s gráciou. Stačí sa len neprezradiť, nikto nemusí vedieť, že práve spolupracujete s agentúrou iShopFor Ipsos. 

Pokiaľ ide o náplň práce, je veľmi rôznorodá a jednu vec máte priam garantovanú – nikdy sa nebudete nudiť, to je proste istota! Môžete sa objaviť napríklad na pobočke banky alebo na benzínke, ale ponúka sa napríklad aj lekáreň alebo nejaká malá predajňa. Nechajte sa obslúžiť v reštaurácii a zistite, aká je reálna úroveň služieb, nepredstavujte sa, len si objednajte z jedálneho lístka, na čo práve máte chuť – ohodnotíte nielen kvalitu na tanieri, ale aj celkový komfort hostí. Niekedy bude kladom príjemný obraz na stene priamo oproti vám, inokedy zase milá obsluha, nebojte sa napísať každú myšlienku, ktorú budete považovať za zaujímavú ...

 

Nejde o podvod, všetko je úplne zadarmo, za registráciu nič neplatíte. Nejde o nejaké pochybné lepenie obálok s poplatkom vopred, ktorý už najskôr nikdy neuvidíte. Naopak, tu môžete len získať. Za každú úspešnú akciu totiž nasleduje odmena, či už si posedíte v kaviarni, alebo uzavriete cestovné poistenie. Buď v podobe občerstvenia, alebo jedla zadarmo, pretože účtenka vám bude kompletne preplatená alebo získate dohodnutý obnos za určitú prácu. Vo všetkom budete mať jasno ešte pred samotnou akciou.

 

Podmienky? Nejde, samozrejme, o nič ťažké

Aby ste sa stali mystery shopperom spoločnosti Ipsos, musíte splniť pár dôležitých požiadaviek, a to, samozrejme, úplne bezo zvyšku. Koľko toho vlastne bude? Nebojte sa, je to len krátky zoznam, ale, bohužiaľ, sa bez neho vôbec nezaobídete. Takže...

  • Dodržiavanie termínov – to je tu najdôležitejšie. Keď sa dohodne nejaký pevný dátum, musíte odovzdať svoju prácu v termíne, ako pri seminárkach v škole. Úprimnosť je tu cnosť, nemusíte nič opisovať v superlatívoch, nebojte sa prejaviť svoj názor – samozrejme, teda v medziach slušného vyjadrovania.

  • Plnoletosť je kľúčová, aby ste sa mohli stať mystery shopperom spoločnosti iShopFor Ipsos, musíte mať viac ako 18 rokov.

  • Vlastný smartphone a tiež internet, ak nie nonstop, tak aspoň denný prístup k nemu. Bude to dôležité kvôli vyplňovaniu dotazníkov a, samozrejme, tiež kvôli zadávaniu práce. Počet miest je obmedzený – keď nezareagujete včas, môže sa stať, že sa na vás už jednoducho ani nedostane.

  • Znalosť rodnej reči, umenie písať bez chýb, stručne a pritom výstižne. Ale to je iste samozrejmé, pretože na podobnú pozíciu sa hlásia hlavne ľudia s perfektnou slovenčinou.

 

osobná franšíza

Je to jednoduché, stiahnite si aplikáciu na App Store či Google Play a začnite spolupracovať s portálom Ipsos. Niektoré dni bude možno ponúk viac, inokedy si nevyberiete a musíte nejakú chvíľu počkať, než sa objaví vhodná príležitosť. Paleta možných akcií je ale natoľko pestrá, že už čoskoro bude iste k dispozícii atraktívna možnosť, ako si privyrobiť pár korún, pobaviť sa a zdieľať svoj zážitok s ostatnými.

 

Mobilné aplikácie.

 

Žiadne limity, mesačne môžete vykonať desiatky akcií

Zvolíte si úlohu a splníte ju, potom môžete vlastne obratom prejsť k ďalšej. Záleží na tom, koľko máte práve času a čo by ste sami radi robili, potom sa už stačí len prihlásiť. Neexistuje tu povinná minimálna kvóta alebo naopak maximálne obmedzenie, pracujte svojím tempom podľa svojich aktuálnych možností. Užite si dovolenku a potom sa zase nechajte vtiahnuť do víru zaujímavých zážitkov v bankách, hoteloch alebo supermarketoch a reštauráciách. Fantázii sa tu medze nekladú. Osobná návšteva, telefonát, napísanie emailu alebo interaktívny chat – úlohy – sa dajú robiť rôznymi spôsobmi, ale scenár je vždy popísaný podrobne. V prípade otázok, samozrejme, poradí mystery tím, preto neváhajte s otázkami. Pri včasnom upozornení nie je problémom ani zmena dátumu celej akcie.

 

Mystery shopperom sa môže stať ktokoľvek

Nemusíte mať vysokoškolské vzdelanie, vlastné auto, ani pochádzať z krajského mesta. Možnosti sú totiž vďaka mystery shoppingu prakticky neobmedzené a začiatok vás nebude okrem investovaného času a energie stáť ani jediný cent. 

Aby sme predišli prípadnému omylu – je to príjemná brigáda, nie práca na HPP. Pre študentov alebo rodiča na materskej dovolenke, penzistov alebo aj zamestnanca na pol úväzku úplný ideál. Pokiaľ ale nemáte dostatok voľného času a cítite sa v práci unavení, asi podobná možnosť privyrobiť si, nebude tak celkom pre vás.

 

So začiatkami pomôže prepracovaný tréningový program

Podobne ako sa nemôžete stať profi vojakom bez patričného výcviku, aj na  prácu mystery shoppera je tu pripravený tréning . Nikto učený z neba nespadol a niektoré situácie je potrebné si prejsť vopred a pripraviť sa na ne. Môžu totiž nastať rôznorodé situácie, dôležitá je teda aj patričná flexibilita.

Emailový alebo telefonický kontakt pri zadávaní nových úloh je samozrejmosťou, nikdy sa nestane, žeby ste prepásli svoju možnosť zažiariť. Stačí mať len poruke mobil a včas odpovedať, pretože nie ste jediným človekom, ktorého práve oslovili a pri niektorých úlohách, pochopiteľne, existuje limit počtu účastníkov.

 

Všetko dôležité nájdete vo svojom profile na webe, stačí sa len zaregistrovať, vyplniť základné údaje a začať spolupracovať s tímom Ipsos.

 

Spoločnosť, ktorá vznikla v sedemdesiatych rokoch minulého storočia v Paríži, dnes už pôsobí na všetkých kontinentoch a neustále sa rozrastá. Prečo nebyť súčasťou takto úspešného tímu, však? V rámci ČR ide o najväčšiu výskumnú agentúru podľa ročného obratu. Ipsos je veľmi úspešný aj na Slovensku, kde mu v tomto ohľade patrí pomyselná tretia priečka.

 

Mohlo by vás zaujímať:
Prečítajte si tiež recenziu na spoločnosť
Helion Market Researchktorá na svojej stránke udáva, že u nich môže mystery shopper zarobiť 70 až 2 000 Kč za jednu úlohu.

 

Pár slov na záver

Spoločnosť iShopFor Ipsos Mystery Shopping je aktívna v 88 rôznych štátoch nevynímajúc napríklad Rakúsko, USA, Taliansko a Cyprus, ale aj Austráliu, Rusko a Španielsko. Ipsos pôsobí prakticky všade, je to celosvetovo známa značka a bola by určite škoda nechať si ujsť podobnú  príležitosť. Maximálna diskrétnosť užívateľov je zaručená. 

S Ipsos môžete byť v kontakte nielen prostredníctvom osobného profilu na webe, ale ponúka vám aj komunikáciu na sociálnych sieťach – Facebook, LinkedIn alebo YouTube. Každý si tu teda príde na svoje, stačí len nájsť trochu odvahy, zaregistrovať sa na stránke https://www.ishopforipsos.com/sk _SK/ a potom už všetko pôjde jednoducho...

 

Napísal som tiež článok Zoznam spoločností zaoberajúcich sa mystery shoppingom v SR, preto ak vás táto téma zaujíma, mrknite sa na neho. Nájdete tam ďalšie pracovné príležitosti.

 

Ak ste v článku nenašli to, čo ste hľadali, skúste si prečítať tiež diskusné fórum, tam možno nájdete zaujímavé informácie k téme.

Máte nejaké skúsenosti s mystery shoppingom alebo priamo s firmou iShopFor Ipsos? Ak áno, čo hovoríte na tento spôsob zárobku na internete? Budem rád, keď sa zapojíte do diskusie. Každý názor si vážim, môže to byť inšpirácia alebo motivácia pre ostatných čitateľov.

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: iShopFor Ipsos

Dátum: 08.12.2019

Vložil: Silvia

Titulok: Dane

Ahojte, mna by zaujimalo, ako je to s danami. Ked vykonam pracu, za ktoru dostanem odmenu od IPSOSu, musim tento prijem priznat? Respektive, nahlasuje IPSOS vyplatene prijmy priamo Socialnej poistovni? Nemate niekto skusenosti? Dakujem

Dátum: 05.02.2020

Vložil: Peto

Titulok: Re:Dane

Musíte si sama podať daňové priznanie.

Pridať nový príspevok