Dátum: 13.12.2015

Vložil: Stefan

Titulok: Ako vkladat polozky do amazon shopu

Zdravim. uz dlhsi cas sa takpovediac ,,trapim,, ako vlozit moj tovar, resp. polozky do Amazon shopu...profil mam uz vytvoreny, cize registrovany. MaJU TO TAM DOST ZLOZITE, MYSLIM SI...Na inych strankach ako je ebay je to omnoho jednoduchsie...zadam si popis produktu, vlozim jeho forografie, zadam cenu a potvrdim...na Amazone to chce akesi ,,Inventory subory,, vo formate excelu a tam cosi vypisovat...dalej ma dosť metie akysi ID kod...nasledne som si myslel ze ked vlozim fotku tovaru do uploudu...ze to stiahne a zbadam ju v mojom profile firemneho konta...no nic... vobec nerozumiem tomu mechanizmu... stale to chce len stiahnut akesi dalsie napr. ,,Classifier.xls alebo Inventory Loader xls... Prosim vas viete ma nejako ,,navigovat...co mam vyplnit a ako to vyplnit...ako to nahrat do systemy? Bol by som vdacny...Zaverom...este nerozumiem systemu fungovania...ked aj cosi sa mi podari tam ,,nahrat,, resp. vlozit tovar...co dalej? kam ho odoslat? Amazon ma vela skladov po Europe...do ktoreho? Ci to mi system vyberie? ...v tom tiez nemam jasno.,..Dakujem za odpoved...

Pridať nový príspevok