Dátum: 05.07.2015

Vložil: Maroš

Titulok: tých pár preklepov...

Prepustiť, nie popraviť. Prepustiť nie! - popraviť! Sorry, oprava - pred 2-3 tisíc rokmi, jedinečnosť tvorivosti... Inak - ďakujem za priestor! Kedysi som v súvislosti s copywritingom zažíval veľké frustrácie. Každý sme manipulovateľní. Pozor na všetky OVLÁDAČE!!! Poteším vás!!! Nie, vy nemáte len jedno jediné nadanie na jedinú vec! Byť frustrovaný z nenaplnenia tzv.potreby sebarealizácie je pasca! Privedie vás to do záhuby, choroby, nešťastia, nenávisti, paranoje, pomstychtivosti. Bude vám hrabať vo veži. Zabudnite na dennodenné "hodnoty", tie v zmysle masírovaného úspechu. Šťastie je vo vás, vedľa vás, nie v telke, v názoroch susedov. Copywriting ma najprv zotročil túžbou hrať sa a zarábať prachy. Ale potom ma oslobodil - úvodom do poznania. Zahoď uzavretý Windovs a vstúp do inej dimenzie Linuxu. Krásna analógia možností sebarealizácie, tvorivosti... Počet neuroprepojení v našom mozgu údajne prevyšuje počet elementárnych častíc Univerza .A Boh stvoril človeka na svoj obraz. Stvoriteľa..?

Pridať nový príspevok