Dátum: 19.11.2018

Vložil: Lizzy

Titulok: www.jaspravim.sk

Na stránke www.jaspravim.sk som sa prvý krát zaregistrovala asi pred jedným rokom. Všetko bolo fajn, až do vtedy dokiaľ som neporušila nejaké ich pravidlá o ochrane súkromia. V ktorých znie, že nemôžete posielať a zverejniť v inzeráte vaše osobné údaje a kontakty nikomu ani len do správy, pretože portál jaspravim.sk vás v tom prípade nemôže chrániť.
Čo by bolo všetko ok, lendže keďže som tie pravidlá nečítala nevedela som, že som niečo porušila.
Mám vo zvyku s ľuďmi komunikovať priamo aj z vyplnením osobných údajov keďže som majiteľka firmy. Následne po zablokovaní účtu na www.jaspravim.sk ma kontaktovala na email pani Zuzana Kmeťová www.jaspravim.sk ohľadne porušenia týchto pravidiel kvôli ktorým mi zablokovali účet.

Následne som sa samozrejme pani Zuzane Kmeťovej z portálu jaspravim.sk ospravedlnila za porušenie týchto podmienok pretože som o nich nevedela a čakala som, že účet mi bude obnovený.

Namiesto toho som sa dočkala otrasného hrubého prístupu a zistila, som, že keď vám raz zablokujú účet máte proste smolu.
Lebo tým, že ste porušili ich ,,podmienky“ vás majú za neviem akých zlých ľudí!!!
Takže si nemôžete vytvoriť žiadny ďaľší účet s týmto emailom.

Môžete si vytvoriť nový účet jedine, tak, že si zaregistrujete novú emailovú adresu, alebo použijete nejakú svoju druhú emailovú adresu. Ovšem pozor, lebo ak vám na to prídu, že ste si vytvorili nový účet, a ste to vy komu pred tým jeden účet, už zablokovali, tak vám zablokujú aj ten ďalší!!!

Vraj vytváranie duplicitných kónt je zakázané! Takže Vás doslova len kôli jednému porušeniu podmienok zo stránky www.jaspravim.sk vyrazia!

Ďalšia vec je, že na tom druhom vytvorenom konte, už nemusíte ani porušiť podmienky, aby vám ten účet zablokovali, pretože keďže dministrátor pani Zuzana Kmeťová má prístup k všetkému, čítajú si vaše súkromné správy na portáli jaspravim.sk a na to kto ste prídu cez ich prečítanie. ( ANO NA STRÁNKE www.jaspravim.sk SI ČÍTAJÚ VAŠE SÚKROMNÉ SPRÁVY!!! )
Takže, keď zistia, že ste ten komu, už pred tým konto zablokovali, tak vám bezohľadne zablokujú aj to novo vytvorené - ďalšie. No a zistila som, že tak budú robiť donekonečna.

Napísala som to tu pre tých, aby sa ľudia s podobnou skúsenosťou na tom zasmiali, že na svete sa nájdu ešte stále takí ľudia, čo uvažujú ako za čias komunizmu :)

Taktiež mi nejde do hlavy, ako sa človek môže na stránke www.jaspravim.sk informovať ohľadne projektu/služby/práce o ktorú má záujem ak nie formou správy. Samozrejme, že pred tým, než si vytvoríte objednávku chcete vedieť o nej nejaké informácie. No a zistila som, že bez toho aby ste mohli poslať nejaké osobné informácie to ani len nie je možné! Pretože na stránke www.jaspravim.sk nemôžete vôbec do správy skopírovať link!!!
Takže ak sa vás náhodou predajca na jaspravim.sk cez súkromné správy opýta na nejaký projekt, ktorý si potrebuje prezrieť aby vám vedel povedať presnú cenu za projekt/službu/prácu aby ste vy mohli vytvoriť objednávku jednoducho nemôže, lebo akonáhle mu vy pošlete, čo i len link/osobný údaj vaše konto bude zablokované!

Takže buď vyzistíte cenu projektu úplne anonymne bez nejakých informácií, alebo si môžete službu rovno objednať. LENDŽE POZOR!!! Skoro každý predajca, čo ponúka nejaký projekt/službu/prácu má na svojej stránke na portáli jaspravim.sk napísané, že pred objednávkou ho kontaktujte ohľadne vášho projektu!
Asi prečo? Aby vám vedel prispôsobiť cenu prípadne dohodnúť sa s vami na cene…
Ale to ide veľmi ťažko bez toho aby ste použili nejaký váš osobný údaj, keďže stránka www.jaspravim.sk je prevažne zameraná na prácu na internete. Je takmer nemožné nepoužiť niečo z vašich osobných údajov!!!

No a keď použijete váš osobný údaj, tak vám zablokujú konto kôli porušeniu podmienok o ochrane súkromia. Takže na záver vám neostáva nič iné iba si vytvoriť objednávku a až potom komunikovať s predajcom na stránke www.jaspravim.sk.
Čo nie je na škodu hneď objednávať bez informácii, lenže vtedy nikdy neviete do čoho a s kým idete… :)

Moja úplne posledná možnosť bola kontaktovanie majiteľa stránky pána Gabriela Števka s tým, že mi bolo zablokované konto a všetky ďalšie kontá sú mi tiež zablokované Zuzanou Kmeťovou.
Spýtala som sa ho, že či s tým nevie niečo urobiť.
A že či to naozaj vážne si mám teraz vytvárať do nekonečna za každým nové konto pre použitie a prístup na stránku www.jaspravim.sk.
Jeho odpoveď ma naozaj zaskočila.
Vyjadril sa, že keďže mi bolo konto zablokované, tak, s tým nevie, žiaľ , už nič urobiť a taktiež asi mi to konto bolo zablokované z nejakého dôvodu, takže ani ho to len nezaujímalo.
Na čo som sa ho opýtala presne to, že či si mám teda do smrti vytvárať na ich stránke nové kontá? Pretože sa tam potrebujem dostať. Na čo sa ma opýtal, že a na čo sa tam potrebujem prihlásiť??????

AKOŽE VÁŽNE!!!

Majiteľ stránky www.jaspravim.sk - Gabriel Števko - bol prekvapený, keď mu telefonoval jeden z užívateľov jeho stránky, že na čo jeho stránku vlastne potrebuje?

To však nedáva logiku! Je samozrejmé, že každý kto pozná stránku www.jaspravim.sk vie na čo táto stránka slúži, tak jeho otázka mi prišla úplne nevhodná a MIMO!

Samozrejme, že mi taktiež s mojim problémom nepomohol, takže mne len zostáva vytvárať si na stránke, keď potrebujem nejaký projekt/službu/prácu - neustále nové konto dokým mi ho pani Zuzana Kmeťová znova nezablokuje!


Prajem všetkým len samé dobré skúsenosti a menej stretáviek s takýmito ľudmi, čo sú ešte ako 100 rokov za opicami :)

Pridať nový príspevok