Dátum: 01.03.2014

Vložil: Denon

Titulok: Porovnavajte ceny naozaj.

S cenami produktov.

Uvádzate ceny pre Vás! nie koncového zákazníka.
Mňa vyjde cena kvalitnej instantnej kávy na 70 šálkov za 5,5€ čo je 8 centov. (nie nesca...) Porovnanie s kaviarnami? Porovnávajte s cenou, ako ju pripravíte doma. Vám donesú OG kavu v kaviarni za 30 centov? Skor 2€.

Čaj 1l(nie 0,2l) vyluhujem z liptonu(1,45€ 20 balení) alebo aj drahšieho čaju za 6 centov.

Je to v tom ako to dokážu ľudia predať a z toho sa akumulujú také zisky. Skúšal som čienu, nič moc, ešte vyskúšam.

Pridať nový príspevok