Dátum: 19.09.2013

Vložil: Martin

Titulok: MLM a ako zarobiť?

Celkom slušný článok,... trochu štatistiky… 90% firiem skrachuje do 5 rokov, a 3-5% MLM podnikateľov je úspešných. Čísla sa ale menia zo sekundy na sekundu, takže v tom nemá nikdy nikto pravdu. Dá sa spraviť len odhad. Ja sa MLM Venujem už 5 rokov. Nie som nejako extrémne úspešný, ale zarábam od 600 do 800, niekedy aj 900 € mesačne, pasívnym príjmom. Nie je to v MLM spoločnosti ani v produktoch. Prešiel som https://www.mlmnetworker.sk tréningom a naučil som sa zarábať aj bez toho aby som predal nejaký MLM produkt alebo niekoho pod seba zaregistroval. Človek sa musí stále vzdelávať, preštudoval som veľa webstránok a prečítal veľa kníh, hlavne od pána Kiyosakiho. Človek, ktorý je bohatý nemá doma obrovský televízor (možno aj ten) ale má knižnicu plnú akýchkoľvek kníh. Podľa mňa dokáže v MLM zarobiť ktokoľvek. Ja som niekoľko tisíci zaregistrovaný v poradí a dokážem si zarobiť oveľa viac, ako človek, ktorý je v MLM zaregistrovaný ako 300 v poradí. Je to hlavne otázka času a vedomostí. S pozdravom Martin.

Pridať nový príspevok