Dátum: 01.01.2017

Vložil: acdc

Titulok: ziskový systém na ligy

načo hráte ruletu ????????????????keď môžete stávkovať martingale na prvé a druhé mužstvá od 10 kôl (ligy ako NHL.AHL,finska liga švédska, en2-4,esp2,fra2,3,deutch2,3 a pod kde sú priemerné kurzy na 1tky vyše 2,20. za týždeň okolo 30 tipoch niekedy aj 100!
priemerný zisk z každej stávky 600%.
znásobujem že prvé mužstvo vyhrá aspoň 1 zápas z 12 ak ne ešte mi zostane polovica ak áno za týždeň win 6% za rok 20X za 2 roky 400X!! a keď niektoré prvé alebo druhé už 12 kôl nevyhrá čo sa stane tak raz za 100 rokoch tak prerobím 50%heh!!!
mužstva si treba zapisovať a sledovať dennú ponuku. a treba dávať aj maximálne 12 kôl pred koncom v rámci rozsahu tohto systému.systém síce stojí 3700euro lebo za každú prehru navýšim o 150% ak nevyhrá mužstvo ale keď supnu po dlhšej sérií aj kurz 3,2 a ten vyjde je tam obrovský kopec výhry.Ak prvé alebo druhé mužtsvo nevyhrá takých 5X už stávkové kancelárie zvyšujú o 5% až 30% vyššie kurzy je to ako keby 10X napadla červená a zrazu je na červenú až 2,30 kurz! ale láka to mnohých dávať na nejaké menej kvalitné mužstvá- to je ich chyba , ja verím len prvým a druhým ostatný tam môžu myslím hlavne tie nižšie v tabuľke nevyhrať aj celú sezónu,a remízy by som nedával ani krista tých 140X mi stačí za rok, lenže je tam chyba v tom že sa nedá veľa vkladať ani na začiatku iba pár desiatok eúr maximálne ale zarobí to jak fabrika aj pri 20€ maximálnej stávke.
imanie 3700€ kto má na to. všetci ale jednou fintou dáte si čakací systém je aj veľmi prehľadnejší aj dá sa oveľa viacej vkladať ale zisky sú menšie počkáte si keď nejaké prvé mužstvo alebo druhé neyvhraje 4 zápasy potom na 12 razí stačí osem mať zabezpečených čo je iba po 0,05€ jednej stávke ani nie 15€ no zápasov je len okolo 6 až 12 so ziskom okolo 60% čo je za rok iba 500%až5000%ja som niečo takto začínal.

Pridať nový príspevok